Futbol » Yarın » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
17:30Bremen - Wolfsburg -:-17:30Frankfurt - Union Berlin -:-
17:30Leverkusen - Hoffenheim -:-
17:30Mönchengladbach - Freiburg -:-
17:30RB Leipzig - Mainz -:-
20:30Bayern - Dortmund -:-
FRANSA: Lig 1
23:00Lille - Lens -:-19:00Metz - Monaco -:-
23:00Lyon - Reims -:-
İNGİLTERE: Premier League
15:30Newcastle - West Ham -:-18:00Bournemouth - Everton -:-
18:00Chelsea - Burnley -:-
18:00Nottingham - Crystal Palace -:-
18:00Sheffield Utd - Fulham -:-
18:00Tottenham - Luton -:-
20:30Aston Villa - Wolves -:-
23:00Brentford - Manchester Utd -:-
İSPANYA: LaLiga
23:00Cadiz - Granada -:-16:00Getafe - Sevilla -:-
18:15Almeria - Osasuna -:-
20:30Valencia - Mallorca -:-
23:00Barcelona - Las Palmas -:-
İTALYA: Serie A
14:30Napoli - Atalanta -:-17:00Genoa - Frosinone -:-
17:00Torino - Monza -:-
20:00Lazio - Juventus -:-
22:45Fiorentina - AC Milan -:-
ABD: MLS
21:00Philadelphia Union - Minnesota -:-23:00Colorado Rapids - Los Angeles FC -:-
ABD: USL Championship
02:00North Carolina - Hartford Athletic -:-23:00Louisville City - Birmingham -:-
ABD: MLS Next Pro
00:00Vancouver 2 - Portland Timbers 2 -:-ABD: USL League One
02:00Lexington - Greenville -:-05:00Central Valley Fuego - Forward Madison -:-
23:00One Knoxville - Tormenta -:-
ABD: NISA
00:00ErtelendiClub de Lyon - Capo -:-00:00ErtelendiMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
00:00ErtelendiSavannah Clovers - LA Force -:-
ABD: NWSL Women
02:00Orlando Pride K - Chicago K -:-05:00San Diego Wave K - Reign K -:-
22:30Kansas City Current K - Angel City K -:-
AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar
16:00Mazembe - Petro -:-21:00Young Africans - Mamelodi -:-
00:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
15:00Braunschweig - Elversberg -:-15:00Kaiserslautern - Düsseldorf -:-
15:00Kiel - Rostock -:-
22:30Hertha - Nürnberg -:-
ALMANYA: 3. Liga
16:00Dortmund II - Mannheim -:-16:00Munster - Dresden -:-
16:00Regensburg - Hallescher -:-
16:00Ulm - Aue -:-
16:00Unterhaching - Ingolstadt -:-
18:30Freiburg II - Münich 1860 -:-
ALMANYA: Regionalliga North
18:00VfB Oldenburg - Havelse -:-ALMANYA: Regionalliga Nordost
15:00Berliner AK 07 - Altglienicke -:-15:00Hansa Rostock II - Jena -:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
16:00Aachen - Fortuna Koln -:-16:00Düsseldorf II - Ahlen -:-
16:00FC Gutersloh - Bocholt -:-
16:00Lippstadt - Wuppertaler -:-
16:00SSVg Velbert - Mönchengladbach II -:-
16:00Wiedenbruck - Schalke II -:-
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
16:00Bahlinger - Kassel -:-16:00Eint. Frankfurt II - Aalen -:-
16:00Freiberg - Balingen -:-
16:00Hoffenheim II - Stuttgarter Kickers -:-
16:00Schott Mainz - Mainz II -:-
16:00Stuttgart II - Offenbach -:-
ALMANYA: Regionalliga Bayern
16:00Augsburg II - Illertissen -:-16:00Bayreuth - Buchbach -:-
16:00Memmingen - Aubstadt -:-
16:00Nürnberg II - Fürth II -:-
16:00Schalding - Aschaffenburg -:-
16:00Turkgucu Munchen - Burghausen -:-
16:00Vilzing - Ansbach -:-
16:00Wurzburger Kickers - Bamberg -:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:30Grimma - Auerbach -:-16:00Halle - Halberstadt -:-
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:30Preussen Reinfeld - SC Weiche-08 II -:-16:00Dornbreite Lubeck - Hohenwestedt -:-
16:00Flensburg - Todesfelde -:-
16:00Heider SV - VfR Neumunster -:-
16:00Nordmark Satrup - Oldenburger -:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
15:00Dassendorf - Alsterbruder -:-ALMANYA: Oberliga Bremen
15:00Vatan Bremen - Oberneuland -:-ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
17:00Ramlingen-Ehlershausen - VfL Oldenburg -:-18:00Arminia Hannover - Heeslinger -:-
18:00Bornreihe - Rotenburger -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
17:00Wattenscheid - Munster 2 -:-ALMANYA: Oberliga Hessen
16:00Hanau - Hanauer SC -:-16:00VfB Marburg - SV Steinbach -:-
17:00Hunfelder - Friedberg -:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Gonsenheim - Kaiserslautern II -:-16:00Pirmasens - Engers -:-
16:00Trier - Cosmos Koblenz -:-
16:30Bitburg - Pfeddersheim -:-
17:30Auersmacher - Mechtersheim -:-
17:30Dudenhofen - Waldalgesheim -:-
17:30Karbach - RW Koblenz -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
16:00Bayern Hof - Cham -:-16:00Feucht - Ingolstadt II -:-
17:00Ammerthal - Eichstatt -:-
17:00Fortuna Regensburg - Kornburg -:-
17:00Wurzburger FV - Hankofen-Hailing -:-
18:00Abtswind - ATSV -:-
18:00Coburg - Neumarkt -:-
19:00Eltersdorf - Gebenbach -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
16:00Dachau - Kirchanschoring -:-16:00Kottern-St. Mang - Deisenhofen -:-
16:00Landsberg - Erlbach -:-
16:00Turkspor Augsburg - Rain/Lech -:-
17:00Gundelfingen - Sonthofen -:-
17:00Pipinsried - Garching -:-
17:30Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
16:00Backnang - FC Holzhausen -:-16:00Goppinger - Normannia Gmund -:-
16:00Pforzheim - Denzlingen -:-
17:00Essingen - Offenburger -:-
17:00Hollenbach - Grossaspach -:-
17:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-
17:00Reutlingen - VfR Mannheim -:-
17:30Villingen - Ravensburg -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
13:00Hamburger SV K - Hoffenheim II K -:-ALMANYA: DFB Pokal - Bayanlar
15:00Wolfsburg K - SGS Essen K -:-ANGOLA: Girabola League
17:00Libolo - Wiliete -:-17:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-
17:30Interclube - Desportivo Huila -:-
18:00Sagrada - Santa Rita -:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
00:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-00:00Tigre - Belgrano -:-
02:30Huracan - River Plate -:-
23:00Boca Juniors - San Lorenzo -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
01:05Agropecuario - Quilmes -:-19:05Arsenal Sarandi - Chacarita Juniors -:-
21:00Gimnasia Mendoza - Colon -:-
22:00Almagro - Atl. Rafaela -:-
22:00Temperley - Defensores Unidos -:-
22:00Tristan Suarez - Ferro -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
00:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-22:00Deportivo Rincon - Kimberley -:-
22:30Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
22:30Crucero del Norte - Sarmiento Resistencia -:-
22:30Villa Mitre - Sansinena -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30Acassuso - Villa Dalmine -:-21:30Argentino de Merlo - Fenix -:-
21:30Colegiales - Deportivo Merlo -:-
21:30Comunicaciones - Deportivo Armenio -:-
21:30Sportivo Italiano - Midland -:-
21:30UAI Urquiza - Sacachispas -:-
21:30Villa San Carlos - Los Andes -:-
22:40San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
17:00Yupanqui - Puerto Nuevo -:-21:05El Porvenir - General Lamadrid -:-
21:30Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
17:00Social Atletico Television K - Newells Old Boys K -:-21:00CA Estudiantes K - Excursionistas K -:-
21:00Ferro K - UAI Urquiza K -:-
21:00Rosario Central K - Huracan K -:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig
17:00Laci - Partizani -:-20:00Din. Tirana - Skenderbeu -:-
AVUSTRALYA: A-Ligi
09:30Melbourne City - Newcastle Jets -:-11:45Sydney FC - Central Coast Mariners -:-
AVUSTRALYA: NPL NSW
08:30Sutherland - APIA Leichhardt -:-09:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
11:00Hills Brumbies - Manly Utd -:-
11:00Marconi - Central Coast U21 -:-
11:00WS Wanderers U21 - St George Saints -:-
AVUSTRALYA: NPL South Australian
07:30Campbelltown City - South Adelaide -:-07:30Modbury - Adelaide Olympic -:-
07:30Para - Croydon -:-
09:30FK Beograd - Adelaide Comets -:-
AVUSTRALYA: NPL Western Australia
10:00Armadale - Perth RedStar -:-10:00Balcatta - Perth Glory U21 -:-
10:00Olympic Kingsway - Fremantle City -:-
10:00Stirling Macedonia - Bayswater City -:-
10:00Western Knights - Floreat Athena -:-
AVUSTRALYA: A-League Women
06:00Wellington Phoenix K - WS Wanderers K -:-08:00Brisbane Roar K - Canberra K -:-
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
19:00A. Lustenau - Tirol -:-19:00Wolfsberger - Altach -:-
AVUSTURYA: 2. Liga
16:30Dornbirn - Horn -:-16:30Lafnitz - Bregenz -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
17:00Donaufeld Wien - Favoritner -:-18:00Austria (Am) - Mauerwerk -:-
18:00Wiener Viktoria - Leobendorf -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
17:30Union Gurten - Weindorf St. Anna -:-19:00Ried (Am) - Vorwarts Steyr -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
16:00Kufstein - RW Rankweil -:-17:00Bischofshofen - A. Salzburg -:-
17:00Wals-Grunau - Hohenems -:-
18:00Dornbirner SV - Reichenau -:-
18:00Rothis - Altach U21 -:-
AVUSTURYA: Burgenland
17:00Horitschon - Margarethen -:-17:30Klingenbach - Kohfidisch -:-
AVUSTURYA: Karnten
16:00Atus Ferlach - Treibach -:-17:00A. Klagenfurt (Am) - St. Jakob/Ros -:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
17:00Warth - Rohrbach -:-17:30St. Peter in der Au - Retz -:-
18:00St. Polten (Am) - Waidhofen/Thaya -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
17:00Pregarten - Friedburg -:-17:30ASK St.Valentin - Mondsee -:-
17:30Dietach - Bad Ischl -:-
17:30SPG Wels II - St. Martin im Muhlreis -:-
AVUSTURYA: Salzburg
16:00Thalgau - USK Anif -:-AVUSTURYA: Steiermark
18:00Hartberg (Am) - SV Union Gnas -:-AVUSTURYA: Tirol
15:15SK St. Johann - Innsbrucker AC -:-18:00Ebbs - SV Worgl -:-
AVUSTURYA: Vorarlberg
13:00A. Lustenau (Am) - Horbranz -:-16:30Lauterach - Gofis -:-
17:00Admira Dornbirn - Andelsbuch -:-
17:00Brauerei Egg - Lochau -:-
17:00Hochst - Hard -:-
17:00Nenzing - FC Lustenau -:-
18:00Alberschwende - Rotenberg -:-
AVUSTURYA: OFB Cup Women
15:00Altach/Vorderland K - Austria Vienna K -:-15:00St. Polten K - First Vienna K -:-
AZERBAYCAN: Premier Lig
15:30Sabail - Turan -:-18:00Sabah Baku - Zira -:-
BAE: BAE Pro Ligi
21:00Al-Ain - Al Sharjah -:-21:00Al Bataeh - Al-Jazira -:-
21:00Al Wasl - Khorfakkan -:-
BAE: 1. Lig
21:00Al Dhafra - Dibba Al Fujairah -:-21:00Al Urooba - United FC -:-
21:00Gulf Heroes - Al Thaid -:-
BANGLADEŞ: Premier League
11:45Brothers U. - Bashundara Kings -:-12:15Rahmatgonj MFS - Abahani Limited -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
20:15Leuven - KV Mechelen -:-BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
22:45Anderlecht - Antwerp -:-BELÇİKA: Challenger Pro League
18:00Anderlecht U23 - Francs Borains -:-22:00Deinze - Waregem -:-
22:00St. Liege U23 - Lierse K. -:-
BELÇİKA: National Division 1
22:00Antwerp B - URSL Vise -:-22:00RAAL La Louviere - Lokeren-Temse -:-
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
22:00Dikkelvenne - Petegem -:-BELÇİKA: Super League Women - Kaybedenler etabı
18:00Mechelen K - Charleroi K -:-BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
15:30Gent K - Leuven K -:-18:15Club Brugge K - St. Liege K -:-
BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
16:15Westerlo K - Mons K -:-17:00Genk II K - RFC Liege K -:-
17:00Gent II K - Club Brugge II K -:-
17:30Aalst K - Waregem II K -:-
19:00Chastre K - Moldavo K -:-
21:30RSC Anderlecht II K - Tienen K -:-
BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Adjidja - ASVO -:-18:00Aziza - Avrankou Omnisport -:-
18:00Buffles du Borgou - Tonnerre -:-
18:00Hodio - Pantheres -:-
18:00Police - Djeffa -:-
18:00Real Sport - Dynamo Parakou -:-
BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
18:00Bani Ganse - AS Sobemap -:-18:00Cavaliers - Ayema -:-
18:00JS Pobe - Takunnin -:-
18:00Requins - Dadje -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Naftan - BATE -:-16:00Vitebsk - Slavia Mozyr -:-
18:00Isloch - Soligorsk -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
13:00Dyussh-Polesgu K - FC Gomel K -:-16:00Dynamo Brest K - Dnepr Mogilev K -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura
02:00Santa Cruz - The Strongest -:-22:00SA Bulo Bulo - Tomayapo -:-
00:30Guabira - Universitario de Vinto -:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
15:30Zvijezda 09 - Siroki Brijeg -:-18:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-
22:45GOSK Gabela - Posusje -:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
18:00Banovici - Jedinstvo Bihac -:-18:00Gorazde - Celik Zenica -:-
18:00Gornji Rahic - Kakanj -:-
18:00Gradacac - BFK Simm Bau -:-
18:00Gradina Srebrenik - Sloboda -:-
18:00Mladost DK - Tomislav -:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
17:30Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-17:30Nevesinje - Kozarska Dubica -:-
17:30Prijedor - Modrica -:-
17:30Romanija Pale - Kozara -:-
17:30Slavija - Mrkonjic Grad -:-
20:00Sutjeska Foca - BSK Banja Luka -:-
BOTSVANA: Premier League
17:00BDF XI - Sua Flamingoes -:-17:00Eleven Angels - Township Rollers -:-
17:00ErtelendiEleven Angels - Gaborone Utd -:-
17:00Morupule - Gaborone Utd -:-
17:00ErtelendiMorupule - VTM FC -:-
17:00ErtelendiNico United - BDF XI -:-
17:00ErtelendiPolice XI - Orapa United -:-
17:00Security Systems - VTM FC -:-
17:00ErtelendiSecurity Systems - Holy Ghost -:-
BREZİLYA: Acreano - İlk etap
23:00Vasco da Gama AC - Acreano -:-BREZİLYA: Alagoano - Playofflar
23:00ASA - CRB -:-BREZİLYA: Amazonense - İkinci etap - Playofflar
02:00Amazonas - Parintins -:-02:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
22:30Manauara - Nacional-AM -:-
BREZİLYA: Capixaba - Playofflar
23:00Rio Branco ES - Porto Vitoria -:-BREZİLYA: Carioca - Guanabara Kupası - Playofflar
23:00Nova Iguacu - Flamengo -:-BREZİLYA: Catarinense - Playofflar
22:30Brusque - Criciuma -:-BREZİLYA: Cearense - Playofflar
22:40Fortaleza - Ceara -:-BREZİLYA: Gaucho - Playofflar
22:30Juventude - Gremio -:-BREZİLYA: Maranhense
22:00Maranhao - Imperatriz -:-BREZİLYA: Matogrossense - Playofflar
22:30Cuiaba - Uniao Rondonopolis -:-BREZİLYA: Mineiro - Playofflar
22:30Atletico-MG - Cruzeiro -:-BREZİLYA: Paraense - Playofflar
23:00Paysandu - Aguia De Maraba -:-BREZİLYA: Paranaense - Playofflar
23:00Maringa FC - Athletico-PR -:-BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar
21:00Desportivo - Catanduva -:-23:00Bragantino II - Gremio Prudente -:-
23:00Sertaozinho - EC Sao Bernardo -:-
BREZİLYA: Paulista A4
21:00Audax-SP - Penapolense -:-21:00Barretos EC - XV de Jau -:-
21:00Francana - America SP -:-
21:00Nacional SP - SKA Brasil -:-
21:00Rio Branco SP - Independente SP -:-
21:00Sao-Carlense - Vocem -:-
21:00Taquaritinga - CA Joseense -:-
21:00Uniao Barbarense - Jabaquara -:-
BREZİLYA: Pernambucano - Playofflar
22:30Nautico - Sport Recife -:-BREZİLYA: Piauiense - Playofflar
22:00Parnahyba - AE Altos -:-BREZİLYA: Potiguar - İkinci etap
22:00CE Forca E Luz - America-RN -:-BREZİLYA: Rondoniense
22:30Porto Velho - Barcelona RO -:-BREZİLYA: Roraimense - İlk etap
23:30Rio Negro - Atl. Roraima -:-BREZİLYA: Sergipano - Playofflar
22:00Itabaiana - Dorense -:-BREZİLYA: Tocantinense - Playofflar
23:00Tocantinopolis - Uniao Carmolandense -:-BREZİLYA: Copa Rio U20
21:00Botafogo U20 - Boavista U20 -:-21:00Flamengo U20 - Portuguesa RJ U20 -:-
21:00Fluminense U20 - Bangu U20 -:-
21:00Sampaio Correa FE U20 - Audax RJ U20 -:-
21:00Vasco U20 - Madureira U20 -:-
21:00Volta Redonda U20 - Nova Iguacu U20 -:-
BREZİLYA: Baiano U20
14:00SSA U20 - Vitoria U20 -:-16:00Estrela De Marco U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Alagoinhas U20 - Juazeirense U20 -:-
21:00Bahia U20 - Bahia de Feira U20 -:-
21:00Itabuna U20 - Barcelona U20 -:-
21:00Jequie U20 - Conquista FC U20 -:-
BREZİLYA: Capixaba U20
22:00Real Noroeste U20 - Nova Venecia U20 -:-BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Joinville U20 - Marcilio Dias U20 -:-BREZİLYA: Goiano U20
15:00Atletico GO U20 - Aparecidense U20 -:-21:30Vila Nova U20 - Royal U20 -:-
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30Apucarana SC U20 - Rolandia EC U20 -:-21:30Cascavel U20 - Gremio Maringa U20 -:-
21:30Coritiba U20 - Iraty U20 -:-
21:30Londrina U20 - Araucaria U20 -:-
21:30Patriotas U20 - Cambe U20 -:-
21:30Rio Branco PR U20 - Andraus Brasil U20 -:-
21:30Sao Joseense U20 - Campo Mourao U20 -:-
22:00Parana U20 - Batel U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
00:00Atletico-MG K - Flamengo K -:-01:00Fluminense K - Sao Paulo K -:-
01:00Santos K - Bragantino K -:-
03:30Corinthians K - Internacional K -:-
BULGARİSTAN: Parva liga
15:00Botev Vratsa - Hebar -:-17:30Lok. Plovdiv - Ludogorets -:-
20:00Lok. Sofia - CSKA Sofia -:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
16:30Bdin Vidin - Dobrudzha -:-16:30Belasitsa - Septemvri Sofia -:-
16:30Marek - Maritsa Plovdiv -:-
16:30Spartak Varna - Dunav Ruse -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
16:00Asenovets - Yambol 1915 -:-16:00Dimitrovgrad - Nesebar -:-
16:00Gigant Saedinenie - Sozopol -:-
16:00Karnobat - Atletik Kuklen -:-
16:00Levski Karlovo - Spartak Plovdiv -:-
16:00Rozova Dolina - Botev II -:-
16:00Sekirovo Rakovski - Beroe II -:-
16:00Sliven - Haskovo -:-
16:00Zagorets - Rodopa Smolyan -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-West
16:00Bansko - Kyustendil -:-16:00Botev Ihtiman - Septemvri Simitli -:-
16:00Hebar 2 - Slivnishki Geroy -:-
16:00Oborishte - Balkan Botevgrad -:-
16:00Razlog - CSKA 1948 Sofia III -:-
16:00Rilski Sportist - Minyor Pernik -:-
16:00Vitosha Bistritsa - Vihren -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Levski II -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
17:00Cherno More II - Riltzi -:-17:00Lokomotiv Ruse - Dorostol -:-
17:00Septemvri Tervel - Chernolomets -:-
17:00Svetkavitsa - Ustrem Donchevo -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-West
17:00Akademik Svishtov - Vihar Slavyanovo -:-17:00Boruna - Pavlikeni -:-
17:00Etar II - Juventus Malchika -:-
17:00Lok. Gorna - Drenovets -:-
17:00OFK Levski - Partizan Cerven Brjag -:-
CEBELİTARIK: National League
18:30Mons Calpe - College 1975 FC -:-21:30Glacis United - Magpies -:-
CEZAYİR: Ligue 2
17:30Eulma - Batna -:-17:30Guir Abadla - RC Kouba -:-
17:30Harrach - Khroub -:-
17:30JSM Tiaret - El Khemis -:-
17:30Kolea - Widad Adabi de Boufarik -:-
17:30Medea - Arba -:-
17:30Mlila - Khemis El Khechna -:-
17:30MSP Batna - Ghozlane -:-
17:30Ouargla - Chelghoum -:-
17:30Oued Sly - ASM Oran -:-
17:30Telaghema - Olympique Magrane -:-
17:30Temouchent - GC Mascara -:-
17:30WA Mostaganem - SC Mecheria -:-
CEZAYİR: Cezayir Kupası
00:00Annaba - Constantine -:-00:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
00:00Biskra - Oran -:-
00:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
17:00Azazga - Tlemcen -:-
17:00Ben Aknoun - Djijel -:-
17:30Khenchela - MC Alger -:-
CİBUTİ: Division 1
23:00Port - CF GR/SIAF -:-21:00Hopital - Gendarmerie -:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
18:00Emat - AS Farcha -:-18:00Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
18:00Tourbillon - Gazelle -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA
17:00Bohemians - Jablonec -:-17:00Plzen - Liberec -:-
17:00Sigma Olomouc - Pardubice -:-
20:00Slovacko - Slavia Prag -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
12:15Vyskov - Taborsko -:-12:30Prostejov - Chrudim -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
12:30Prepere - Ceska Lipa -:-18:30Zapy - Brozany -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
12:15Trinec - Slovacko B -:-17:00Frydlant n. O. - Unicov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
12:15Aritma Prague - Domazlice B -:-12:30FK Komarov - Jindrichuv Hradec -:-
18:30Doubravka - Horovice -:-
18:30Katovice - Sokolov -:-
18:30Rokycany - Pribram B -:-
18:30Sobeslav - Tachov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
18:30Nespeky - Hvezda Cheb -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
12:15Letohrad - Vysoke Myto -:-12:30Kosmonosy - Benesov -:-
12:30Slavia HK - Benatky -:-
18:30Novy Bydzov - Chrudim B -:-
18:30Usti nad Orlici - Trutnov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
12:15Breclav - Humpolec -:-12:15Havlickuv Brod - Nove Mesto na Morave -:-
17:00Sperice - Stara Rise -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
17:00Nove Sady - FK Kozlovice -:-17:00Sternberk - Bzenec -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
12:15Opava B - Hlubina -:-17:00Jesenik - Krnov -:-
17:00Vitkovice - Bohumin -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
16:00FC Semice - Rudolfov -:-17:00Jankov - Protivin -:-
17:00Trhove Sviny - Milevsko -:-
17:00Tyn nad Vltavou - Drazice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
12:30Pohorelice - Rousinov -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
12:30KV Dvory - Karlovy Vary B -:-16:30Marianske Lazne B - Touzim -:-
17:30Citice - Trstenice -:-
17:30Kralovske Porici - Hroznetin -:-
17:30Lomnice - Loko K. Vary -:-
17:30Union Nove Sedlo - Ostrov B -:-
17:30Vintirov - Chodov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
18:30Dvur Kralove - Police nad Metuji -:-18:30Libcany - Solnice -:-
18:30Trebes - Jicin -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
12:30Frydlant - Novy Bor -:-12:30Velke Hamry B - Sedmihorky -:-
17:00Hradek nad Nisou - Skalice u C.Lipy -:-
17:00Kostalov-Libstat - FC Pencin -:-
17:00Lomnice nad Popelkou - Chrastava -:-
17:00Straz p. Ralskem - Rapid Liberec -:-
17:00Visnova - Zelezny Brod -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
17:30Dolni Benesov - Krasne Pole -:-17:30Hermanice - Vresina -:-
17:30Jakubcovice - Pusta Polom -:-
17:30Petrvald na Morave - Brusperk -:-
17:30Stonava - Moravan Oldrisov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
12:30Litovel - Medlov -:-17:00Mohelnice - Konice -:-
17:00Postrelmov - Cechovice -:-
17:00Urcice - Rapotin -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
17:00Hermanuv Mestec - Ceska Trebova -:-17:00Horni Redice - Chocen -:-
17:00Tremosnice - Libisany -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
14:30Kosutka Plzen - Nyrsko -:-17:00Myto - Vejprnice -:-
18:30Nepomuk - Sokol Radnice -:-
18:30Stribro - Chotikov -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
12:30SK Chlumec - Kutna Hora -:-18:30Velim - Milin -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
12:30Cernovice - Kadan -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
17:30Chotebor - Zirovnice -:-17:30FS Trebic - Nova Ves -:-
17:30Kamenice nad Lipou - Ledec nad Sazavou -:-
17:30Zdar na Sazavou B - Okrisky -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:00Osvetimany - Borsice -:-17:00Slusovice - Bystrice pod Hostynem -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
12:00Ostrava U19 - Plzen U19 -:-13:00Frydek-Mistek U19 - Slovacko U19 -:-
15:00Slavia Prag U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
15:30Sparta Prag U19 - Karvina U19 -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women
14:00Plzen K - Lok. Brno K -:-15:00Ostrava K - Liberec K -:-
16:00Slavia Prag K - Pardubice K -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women
12:30Sparta Prag B K - FC Praha K -:-16:00Dukla Prag K - Prague Raptors K -:-
ÇİN: Super Ligi
10:30Wuhan Three Towns - Beijing Guoan -:-14:00Chengdu Rongcheng - Nantong Zhiyun -:-
14:35Qingdao West Coast - Qingdao Hainiu -:-
15:00Shanghai Port - Henan Songshan Longmen -:-
ÇİN: Jia Ligi
10:30Dalian Yingbo - Heilongjiang Ice City -:-10:30Shanghai Jiading Huilong - Yanbian Longding -:-
14:30Chongqing Tonglianglong - Jiangxi Lushan -:-
14:30Guangzhou FC - Yunnan Yukun -:-
ÇİN: Yi Ligi
10:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-10:30Hubei Istar - Langfang Glory City -:-
10:30Shandong Taishan B - Dalian Kuncheng -:-
10:30Xian Ronghai - Shaanxi Union -:-
14:30Guangxi Lanhang - Guangdong GZ-Power -:-
ÇİN: Super League Women
10:00Hainan Qiongzhong K - Zhejiang K -:-10:00Wuhan Jiangda K - Henan Songshan Longmen K -:-
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
18:30Aalborg - Sonderjyske -:-DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
16:00Naestved K - Odense Q K -:-16:30Osterbro K - Thisted K -:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
16:00Nordsjaelland K - Brondby K -:-17:00Fortuna Hjorring K - Aarhus K -:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
20:00Fransa U16 - Arjantin U16 -:-20:00Galler U16 - Meksika U16 -:-
20:00Japonya U16 - Çek Cumhuriyeti U16 -:-
20:00Suudi Arabistan U16 - Fildişi Sahili U16 -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:30CSM Slatina (Rou) - FC Arges (Rou) -:-15:00Grorud (Nor) - Follo (Nor) -:-
15:00Strømmen (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
15:45SJK (Fin) - Haka (Fin) -:-
16:00Jerv (Nor) - Flekkeroy (Nor) -:-
16:00Lahti (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
16:00Sprint-Jeloy (Nor) - Eik-Tonsberg (Nor) -:-
19:00KTP (Fin) - Valtti (Fin) -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı - Kadınlar
15:00Örebro K (Swe) - AIK K (Swe) -:-17:00Uppsala K (Swe) - Djurgarden K (Swe) -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Macara - Barcelona SC -:-21:00Mushuc Runa - Aucas -:-
23:30Libertad - Tecnico U. -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:00ErtelendiAlianza FC - Aguila -:-00:00ErtelendiDragon - Jocoro -:-
00:00ErtelendiFAS - Luis Angel Firpo -:-
00:00ErtelendiFuerte San Francisco - Metapan -:-
00:00ErtelendiMunicipal Limeno - 11 Deportivo -:-
00:00ErtelendiPlatense Municipal - Santa Tecla -:-
ENDONEZYA: Liga 1
16:30Bali United - Persija Jakarta -:-16:30Persis Solo - RANS Nusantara -:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
14:00Alashkert - Ararat -:-18:00Urartu - Van -:-
ESTONYA: Meistr ligi
13:30Parnu JK Vaprus - Kalju -:-15:30Narva - Nomme Utd -:-
ESTONYA: Esiliiga
18:00Elva - Tallinna Kalev U21 -:-18:00Flora U21 - Levadia U21 -:-
18:00Paide Linnameeskond U21 - Tartu Welco -:-
18:00Tabasalu - Harju JK Laagri -:-
18:00Viimsi JK - FC Tallinn -:-
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00Madlenya - Ezulwini -:-16:00Mbabane Highlanders - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Mbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
ETİYOPYA: Premier League
16:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Ketema -:-19:00Ethiopian Insurance - Hawassa -:-
FAROE ADALARI: 1. Deild
16:30Hoyvik - Klaksvik 2 -:-17:00Sandur - Runavik 2 -:-
17:00Vikingur 2 - FC Suduroy -:-
18:00TB Tvoroyri - Argir -:-
20:15B36 Torshavn 2 - HB Torshavn 2 -:-
FAS: Coupe du Trone
01:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-01:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30Lys Sassandra - Stella Adjame -:-18:30Racing d'Abidjan - Zoman -:-
18:30SO Armee - Stade d'Abidjan -:-
18:30Sporting Gagnoa - SOL -:-
20:45ASI d'Abengourou - Korhogo -:-
FİNLANDİYA: Lig Kupası - Playofflar
16:00Inter Turku - KuPS -:-FRANSA: Lig 2
17:00Valenciennes - St. Etienne -:-21:00Amiens - Pau FC -:-
21:00Bordeaux - Paris FC -:-
21:00Concarneau - Angers -:-
21:00Dunkerque - Annecy -:-
21:00Grenoble - Guingamp -:-
21:00Laval - Bastia -:-
21:00Quevilly Rouen - Caen -:-
21:00Troyes - Rodez -:-
FRANSA: National
21:30Avranches - Rouen -:-21:30Nancy - GOAL FC -:-
21:30Villefranche - Sochaux -:-
FRANSA: National 2 - Group A
20:00Ales - Hyeres -:-20:00Frejus - Le Puy-en-Velay -:-
20:00Toulon - Andrezieux -:-
FRANSA: National 2 - Group B
20:30Avoine - Trelissac -:-FRANSA: Bayanlar 1. Küme
23:00Paris FC K - Montpellier K -:-15:00Guingamp K - St Etienne K -:-
16:30Fleury 91 K - Lille K -:-
16:30Reims K - Bordeaux K -:-
GABON: Championnat D1
17:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-17:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
17:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GALLER: FA Kupası
20:15Cardiff Metropolitan - TNS -:-GANA: Ghanaian Cup
18:00Nsoatreman - Karela -:-GİNE: Ligue 1
19:00Ashanti GB - Renaissance -:-19:00Horoya - Sangaredi -:-
19:00Loubha - Gangan -:-
19:00Wakriya - Flamme Olympique -:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
16:30Cape Town City - Kaizer Chiefs -:-16:30Golden Arrows - Richards Bay -:-
16:30Polokwane - Chippa United -:-
16:30Stellenbosch - Royal AM -:-
18:30TS Galaxy - AmaZulu -:-
18:45Sekhukhune - Orlando -:-
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
11:00Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-11:00Royal AM U23 - Golden Arrows U23 -:-
11:00Supersport U23 - Cape Town City U23 -:-
11:00Swallows U23 - Polokwane U23 -:-
13:00Sekhukhune U23 - Orlando U23 -:-
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
20:00AEL Limassol - Achnas -:-20:00Nea Salamis - Karmiotissa -:-
GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu
17:00Chloraka - Paeek -:-17:00ENAD - Xylotymbou -:-
17:00Ermis - Digenis Akritas -:-
GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Şampiyona Playoffları
17:00ASIL Lysi - Omonia 29th May -:-17:00Ayia Napa - Ol. Nicosia -:-
17:00Paralimni - Omonia Aradippou -:-
17:00Peyia 2014 FC - Ypsonas -:-
GÜNEY KORE: K League 1
08:00Incheon - Daejeon -:-08:00Jeonbuk - Ulsan HD -:-
10:30Jeju - Pohang -:-
10:30Suwon FC - Gimcheon Sangmu -:-
GÜNEY KORE: K League 2
08:00Asan - Cheongju Jikji -:-10:30Seongnam - Gimpo FC -:-
10:30Seoul E-Land - Anyang -:-
GÜNEY KORE: K3 League
08:00Changwon - Paju Citizen -:-08:00Daegu 2 - Gimhae -:-
09:00Daejeon Korail - Hwaseong -:-
09:00Mokpo - Ulsan Citizen -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Din. Tbilisi - Samtredia -:-20:00Gagra - Samgurali -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Fica - Racing des Gonaives -:-00:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-
HIRVATİSTAN: HNL
16:50Varazdin - Gorica -:-19:00Rudes - Rijeka -:-
21:30Hajduk Split - Din. Zagreb -:-
HIRVATİSTAN: Druga NL
15:00Marsonia - Radnik Krizevci -:-17:30Belisce - Trnje -:-
17:30Jadran Porec - Krk -:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women
15:00Zadar K - Medimurje Cakovec K -:-17:00Osijek K - ZNK Split K -:-
18:00Agram Zagreb K - Gorica K -:-
HİNDİSTAN: ISL
14:30Bengaluru FC - Odisha FC -:-17:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-
HİNDİSTAN: 1. Lig
11:30Real Kashmir - Neroca FC -:-16:00Mohammedan - Inter Kashi -:-
HİNDİSTAN: I-League 2
12:30Dempo - Maharashtra Oranje -:-13:30Sudeva Delhi - SC Goa -:-
HOLLANDA: Eredivisie
18:30Nijmegen - PSV -:-20:45Sparta Rotterdam - Sittard -:-
22:00G.A. Eagles - Excelsior -:-
22:00Waalwijk - Heerenveen -:-
23:00Alkmaar - Vitesse -:-
HOLLANDA: Tweede Divisie
16:30ACV Assen - ADO 20 Heemskerk -:-16:30Excelsior Maassluis - De Treffers -:-
16:30Hardenberg - GVVV -:-
16:30Lisse - Quick Boys -:-
16:30Noordwijk - Kozakken Boys -:-
17:00AFC - Rijnsburgse Boys -:-
17:30HFC - Jong Sparta Rotterdam -:-
17:30Katwijk - Scheveningen -:-
20:00Jong Almere City - Spakenburg -:-
HOLLANDA: Derde Divisie
16:00AWC - TOGB -:-16:00Blauw Geel - Rosmalen -:-
16:00HV & CV Quick - GVV Unitas -:-
16:30Barendrecht - Gemert -:-
16:30Eemdijk - HSC '21 -:-
16:30Rijnvogels - Harkemase Boys -:-
16:30Staphorst - VVSB -:-
16:30SteDoCo - Baronie -:-
16:30VV DOVO - Kampong -:-
17:00IJsselmeervogels - DVS '33 Ermelo -:-
17:00ODIN '59 - Genemuiden -:-
17:00Sparta Nijkerk - RKAV Volendam -:-
17:00Sportlust - Groene Ster -:-
17:00Urk - Hoogeveen -:-
17:30DEM - USV Hercules -:-
20:00Meerssen - FC Oss -:-
20:00UNA - TEC -:-
HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu
16:30Zwolle U21 - Cambuur U21 -:-HOLLANDA: Divisie 1 U18 - İlkbahar Sezonu
17:00Willem II U18 - Groningen U18 -:-HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
16:00Feyenoord K - Telstar K -:-16:00Twente K - Den Haag K -:-
18:30PEC Zwolle K - Excelsior K -:-
18:30Sittard K - Utrecht K -:-
HONG KONG: Premier League
10:00HK U23 - Sham Shui Po -:-13:00Resources Capital - Kitchee -:-
İNGİLTERE: Şampiyona
23:00Watford - Leeds -:-İNGİLTERE: NPL Premier Division
18:00Atherton - Basford -:-18:00Bamber Bridge - Gainsborough -:-
18:00Guiseley - Lancaster -:-
18:00Ilkeston - Bradford PA -:-
18:00Macclesfield - FC United -:-
18:00Matlock - Marine -:-
18:00Morpeth - Warrington Rylands -:-
18:00Stafford - Workington -:-
18:00Worksop - Hyde -:-
İNGİLTERE: Southern League Central Division
18:00Alvechurch - Mickleover -:-18:00Coalville - Bromsgrove -:-
18:00Kettering - Barwell -:-
18:00Leamington - Halesowen -:-
18:00Leiston - Berkhamsted -:-
18:00Stamford - Royston -:-
18:00Stourbridge - Stratford -:-
18:00Sudbury - St. Ives -:-
İNGİLTERE: Southern League South Division
18:00Hanwell Town - Didcot -:-18:00Hendon - Beaconsfield Town -:-
18:00Sholing - Plymouth Parkway -:-
18:00Swindon S - Salisbury -:-
18:00Tiverton - Merthyr Town -:-
18:00Winchester - Dorchester -:-
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
18:00Bognor Regis - Enfield Town -:-18:00Cheshunt - Horsham FC -:-
18:00Dulwich Hamlet - Billericay -:-
18:00Hornchurch - Wingate & Finchley -:-
18:00Kingstonian - Hashtag -:-
18:00Potters Bar - Margate -:-
18:00Whitehawk - Canvey Island -:-
İNGİLTERE: Premier League Cup - Playofflar
16:00Leeds U21 - Chelsea U21 -:-İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
14:00Arsenal U18 - Fulham U18 -:-15:00Leicester U18 - Reading U18 -:-
16:00West Brom U18 - Crystal Palace U18 -:-
İNGİLTERE: Women’s Super League
15:30Aston Villa K - Leicester K -:-15:30Liverpool K - Manchester City K -:-
İRLANDA: National League Women
18:00Bohemians WFC K - Cork City K -:-19:00Shamrock Rovers K - Treaty Utd K -:-
20:00Peamount K - Wexford K -:-
22:00Sligo Rovers K - Galway United K -:-
22:30Athlone WFC K - Shelbourne K -:-
İSKOÇYA: Premiership
18:00Aberdeen - Ross County -:-18:00Hearts - Kilmarnock -:-
18:00Motherwell - St. Mirren -:-
18:00Rangers - Hibernian -:-
18:00St. Johnstone - Dundee FC -:-
İSKOÇYA: Championship
18:00Arbroath - Dunfermline -:-18:00Dundee Utd - Raith -:-
18:00Morton - Queen's Park -:-
18:00Partick Thistle - Inverness -:-
İSKOÇYA: League One
18:00Alloa - Annan -:-18:00Cove Rangers - Stirling -:-
18:00Hamilton - Queen of South -:-
18:00Kelty Hearts - Edinburgh City -:-
20:30Montrose - Falkirk -:-
İSKOÇYA: League Two
18:00Dumbarton - Stenhousemuir -:-18:00East Fife - Elgin -:-
18:00Peterhead - Clyde -:-
18:00Spartans - Forfar -:-
18:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-
İSKOÇYA: Highland League
17:00Wick Academy - Brechin -:-18:00Clachnacuddin - Banks O' Dee -:-
18:00Deveronvale - Buckie Thistle -:-
18:00Forres Mechanics - Formartine Utd -:-
18:00Keith - Huntly -:-
18:00Strathspey Thistle - Nairn County -:-
18:00Turriff Utd - Lossiemouth -:-
İSKOÇYA: Lowland League
18:00Civil Service Strollers - Albion Rovers -:-18:00Linlithgow Rose - Cowdenbeath -:-
18:00Stirling University - Edinburgh University -:-
İSPANYA: LaLiga2
16:00Valladolid - Levante -:-18:15Andorra - Mirandes -:-
18:15Eibar - Eldense -:-
18:15Leganes - Cartagena -:-
20:30Albacete - Huesca -:-
20:30Gijon - Racing Santander -:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
18:00Cornella - La Coruna -:-18:00Fuenlabrada - Sabadell -:-
18:00Unionistas - SD Logrones -:-
20:00Sestao - Rayo Majadahonda -:-
20:00Tarazona - Celta Vigo B -:-
20:00Teruel - R. Union -:-
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
20:00Ceuta - Algeciras -:-22:00Antequera - Alcoyano -:-
22:00Castellon - Huelva -:-
22:00Merida AD - Cordoba -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1
18:30Arandina - Pontevedra -:-18:45Racing Club Villalbes - Valladolid Promesas -:-
21:00Ourense CF - Cayon -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2
18:00Ath. Bilbao B - Calahorra -:-18:00Valle Egues - AD San Juan -:-
19:00Barbastro - Barakaldo -:-
19:00Brea - Naxara -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3
19:00Alzira - Hercules -:-19:00Badalona Futur - Andratx -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4
19:00Ciudad Real - Orihuela -:-19:00Marbella - San Roque -:-
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5
19:00Numancia - Union Adarve -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
19:30Revilla - Guarnizo -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
19:00FC L'escala - San Cristobal CP -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
14:00Atzeneta - Roda -:-19:00Jove - Gandia -:-
19:00Torrellano - Acero -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
18:00Vallecano B - Real Madrid C -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
14:00Jaen - Atletico Melilla -:-20:00CD Torreperogil - Mancha -:-
20:00Malaga B - Malaga City -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
18:30Inter Manacor - Alaior -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
15:00CD Buzanada - San Bartolome -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
19:00Montecasillas - Bullense -:-19:00Racing Murcia - CD Algar -:-
19:30Pulpileno - Plus Ultra -:-
20:00Balsicas Atletico - Lorca Deportiva -:-
20:00Muleno - Caravaca -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
20:00Don Benito - RCP Valverdeno -:-İSPANYA: Liga F Women
14:00Sevilla K - Real Sociedad K -:-16:00Betis K - Eibar K -:-
18:00Atletico Madrid K - Valencia K -:-
21:00Villarreal K - Real Madrid K -:-
İSPANYA: Primera Federacion Women
13:30CA Osasuna K - Cacereno K -:-14:30Alaves K - Espanyol K -:-
15:00Atl. Madrid B K - Athletic Bilbao B K -:-
18:00Madrid C. B K - DUX Logrono K -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
16:00H. Beer Sheva - H. Haifa -:-20:00M. Tel Aviv - Sakhnin -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
17:00Hapoel Hadera - H. Petah Tikva -:-19:30M. Petach Tikva - Ashdod -:-
İSRAİL: Liga Alef North
21:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bnei Zalfa -:-İSVEÇ: Allsvenskan
17:00Norrkoping - Malmo FF -:-İSVEÇ: Superettan
15:00Sundsvall - Östersund -:-17:00Orgryte - Utsikten -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
14:00Stocksund - Friska Viljor -:-15:00Orebro Syr. - Stockholm Internazionale -:-
18:00United Nordic - AFC Eskilstuna -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
15:00Eskilsminne - Tvaaker -:-18:00Jonkoping - Olympic -:-
18:00Oskarshamn - Ljungskile -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
16:00Algarna-Harnosand - Ytterhogdal -:-İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
16:00Hassleholms IF - Lodde -:-İSVEÇ: İsveç Kupası - Kadınlar - Playofflar
17:00Pitea K - Rosengard K -:-İSVİÇRE: Super Ligi
20:00Lausanne Ouchy - Lugano -:-20:00Winterthur - Servette -:-
22:30Basel - Zurich -:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
20:00Baden - Wil -:-İSVİÇRE: Promotion League
17:00Basel II - Bulle -:-17:00Lugano II - Cham -:-
18:00Bruhl SG - Etoile-Carouge -:-
18:00Luzern II - St. Gallen II -:-
18:00Zurich II - Rapperswil -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
21:30Yverdon II - Monthey -:-İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
17:00Black Stars - Emmenbrucke -:-18:00Courtetelle - Concordia -:-
18:00Schotz - Langenthal -:-
18:00Wohlen - Dietikon -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00Eschen - Winterthur II -:-17:00Mendrisio - Kreuzlingen -:-
18:00Wettswil-Bonstetten - Taverne -:-
İSVİÇRE: Super League Women
18:00Aarau K - Grasshopper K -:-18:00Rapperswil K - Zurich K -:-
19:30Thun K - Servette K -:-
20:00Basel K - Young Boys K -:-
21:00Luzern K - St. Gallen K -:-
İTALYA: Serie C - Group A
16:00AlbinoLeffe - Trento -:-18:15Arzignano - Triestina -:-
18:15Novara - Lumezzane -:-
20:30Giana Erminio - Fiorenzuola -:-
20:30Mantova - Atalanta U23 -:-
20:30Pro Patria - Legnago Salus -:-
20:30Virtus Verona - Renate -:-
22:45Alessandria - Pro Vercelli -:-
22:45Pro Sesto - L.R. Vicenza -:-
İTALYA: Serie C - Group B
16:00Arezzo - Juventus U23 -:-16:00Olbia - Sestri Levante -:-
18:15Ancona - Spal -:-
18:15Cesena - Pescara -:-
18:15Entella - Pontedera -:-
22:45Pineto - Recanatese -:-
İTALYA: Serie C - Group C
16:00Casertana - Taranto -:-16:00Monopoli - Sorrento -:-
16:00Monterosi - Benevento -:-
18:15Juve Stabia - ACR Messina -:-
20:30Latina - Foggia -:-
20:30Potenza - Crotone -:-
22:45Audace Cerignola - Turris -:-
22:45Avellino - Picerno -:-
22:45Brindisi - Virtus Francavilla -:-
İTALYA: Serie D - Group C
16:30Dolomiti Bellunesi - Treviso -:-İTALYA: Primavera 1
12:45Inter U19 - Lecce U19 -:-15:00Empoli U19 - Torino U19 -:-
15:00Sassuolo U19 - Cagliari U19 -:-
17:00Fiorentina U19 - Atalanta U19 -:-
17:00Frosinone U19 - Bologna U19 -:-
İTALYA: Primavera 2
13:00Crotone U19 - Benevento U19 -:-13:00Perugia U19 - Entella U19 -:-
13:00Pescara U19 - Cesena U19 -:-
13:45Alessandria U19 - Reggiana U19 -:-
15:30Palermo U19 - Napoli U19 -:-
16:30Ascoli U19 - Ternana U19 -:-
16:30FeralpiSalo U19 - Sudtirol U19 -:-
16:30Padova U19 - Venezia U19 -:-
16:30Parma U19 - Cremonese U19 -:-
16:30Renate U19 - Como U19 -:-
16:30Spezia U19 - Pisa U19 -:-
17:00Bari U19 - Cosenza U19 -:-
İTALYA: Serie A Women - Düşme Grubu
14:30Napoli K - Sampdoria K -:-20:00Como K - AC Milan K -:-
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
17:00Juventus K - Fiorentina K -:-İTALYA: Serie B Women
14:00San Marino Academy K - Genoa K -:-14:30Verona K - Ternana K -:-
16:30Freedom K - Brescia K -:-
16:30Parma K - Arezzo K -:-
16:30Pavia K - Bologna K -:-
16:30RES Roma K - Ravenna K -:-
16:30Tavagnacco K - Chievo Verona K -:-
JAPONYA: J1 League
07:00Hiroshima - G-Osaka -:-08:00Albirex Niigata - Kashiwa -:-
08:00Kobe - Sapporo -:-
09:00Kashima - Iwata -:-
09:00Kawasaki - Tokyo -:-
09:00Machida - Sagan Tosu -:-
09:00Urawa - Avispa Fukuoka -:-
10:00C-Osaka - Shonan -:-
10:00Nagoya - Yokohama M. -:-
JAPONYA: J2 League
07:00Kofu - Renofa Yamaguchi -:-08:00Blaublitz - Iwaki -:-
08:00Mito - Kagoshima Utd -:-
08:00Oita - Okayama -:-
08:00Tokushima - Kusatsu -:-
08:00Yamagata - Shimizu -:-
08:00Yokohama FC - Vegalta Sendai -:-
09:00Kumamoto - Chiba -:-
10:00Ehime - Fujieda MYFC -:-
12:00Tochigi - V-Varen Nagasaki -:-
JAPONYA: J3 League
07:00Osaka - Imabari -:-07:00Sagamihara - Kamatamare -:-
08:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
10:00Ryukyu - Toyama -:-
JAPONYA: WE League Women
09:00Beleza K - Mynavi Sendai K -:-11:30Nojima Stella K - Albirex Niigata K -:-
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00Ehime K - FC Takatsuki Speranza K -:-07:00Harima Albion K - Orca Kamogawa K -:-
07:00Shizuoka Bonita K - NGU Nagoya K -:-
KAMBOÇYA: CPL
11:45Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor -:-14:00Boeung Ket - NagaWorld -:-
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
17:00Arsenal Tivat - Decic -:-17:00Jedinstvo - Mladost DG -:-
17:00Jezero - Mornar -:-
17:00Sutjeska - Rudar -:-
20:00Buducnost - Petrovac -:-
KARADAĞ: Druga Liga
17:00Bokelj - FK Podgorica -:-17:00Igalo - Lovcen -:-
17:00Iskra - Grbalj -:-
17:00Kom Podgorica - Internacional -:-
KATAR: QSL
21:30Al Arabi - Al-Gharafa -:-21:30Qatar SC - Al-Wakra -:-
KAZAKİSTAN: Premier Lig
12:00Shakhter K. - Turan -:-14:30Atyrau - Zhetysu -:-
KENYA: Super League
13:00Luanda Villa - Naivas FC -:-15:00Dimba Patriots - Vihiga -:-
15:00Kisumu All-Stars - Nairobi United -:-
16:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KENYA: FKF Cup
12:00Bidco United - KCB -:-12:00Bungoma Superstars - Sofapaka -:-
15:00Kakamega Homeboyz - Tusker -:-
15:00Police FC - Mombasa Stars -:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
12:30Talant - Dordoi Bishkek -:-16:30Ilbirs - Alga -:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
01:00Alianza - Tolima -:-03:30Junior - La Equidad -:-
22:00Envigado - Atl. Nacional -:-
00:10Pasto - Once Caldas -:-
KONGO: Ligue 1
17:00JS Talangai - Vegas -:-20:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-
KOSOVA: Superliga
15:00Malisheva - Drita -:-15:00Prishtina - FC Ballkani -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
04:00Zeledon - AD Santos -:-KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
21:30Al Naser - Al Kuwait -:-21:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship
18:00Knockbreda - H&W Welders -:-KUZEY İRLANDA: Kupası
20:30Cliftonville - Larne -:-KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
17:00Shkupi - Vardar -:-17:00Tikves - Sileks -:-
KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
17:00Arsimi - FK Skopje -:-17:00Bashkimi - Detonit Plackovica -:-
17:00Besa 1976 - Karaorman -:-
17:00Ohrid - Belasica -:-
17:00Osogovo - Novaci -:-
17:00Pelister - Vardar Negotino -:-
17:00Pobeda - Sasa -:-
17:00Teteks - Kozuf Gevgelija -:-
LESOTHO: Premier League
16:00Bantu - Lifofane -:-16:00LCS - Linare -:-
16:00Matlama - LMPS -:-
LETONYA: Virsliga
15:00FK Liepaja - RFS -:-17:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
LETONYA: 1. Liga Women
18:00Metta/LU K - Auda K -:-19:00SFK Riga K - FK Liepaja K -:-
LİTVANYA: A Lyga
16:00Hegelmann - FK Panevezys -:-18:00Siauliai FA - Transinvest -:-
LİTVANYA: I Lyga
14:00Garliava - Tauras -:-16:00Atmosfera - Riteriai -:-
16:00BFA Vilnius - Babrungas -:-
16:00Ekranas - FK Minija -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
15:15Al Ghazieh - Al Hikma -:-16:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
LÜKSEMBURG: BGL Ligue
18:00Jeunesse Esch - Differdange -:-18:00Schifflange - Kaerjeng -:-
18:30Victoria Rosport - Fola -:-
20:00Dudelange - UNA Strassen -:-
20:00Hesperange - Mondercange -:-
20:00Marisca Mersch - Mondorf -:-
20:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
20:30Niedercorn - Wiltz -:-
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
16:30Kisvarda - Debrecen -:-19:00MTK Budapest - Kecskemeti -:-
21:30Zalaegerszeg - DVTK -:-
MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
18:00Mosonmagyarovari TE - Nyiregyhaza -:-MACARİSTAN: NB III - Northeast
17:00Karcagi - Debrecen II -:-MACARİSTAN: NB III - Northwest
16:00Komaromi VSE - Zalaegerszegi II -:-18:00VLS Veszprem - Puskas Academy II -:-
MACARİSTAN: NB III - Southwest
15:00Paks II - Erdi -:-MACARİSTAN: NB I Women
16:00Ferencvaros K - Fehervar FC K -:-16:00Puskas Academy K - Haladas K -:-
16:00Szekszardi K - Astra Hungary K -:-
17:00DVTK K - MTK Hungaria K -:-
17:00Győr K - Szent Mihaly K -:-
18:00Soroksar K - Budaorsi K -:-
MAKAO: Elite League
10:00Cheng Fung - Monte Carlo -:-12:00Benfica - Chao Pak Kei -:-
MALTA: FA Trophy
16:00Gzira - Mgarr -:-16:00Marsaxlokk - Floriana -:-
17:00Birkirkara - Hamrun -:-
18:30Mosta FC - Sliema -:-
MEKSİKA: Liga MX - Clasura
04:00Puebla - Tigres -:-05:00Club America - Atl. San Luis -:-
06:00Mazatlan FC - Tijuana -:-
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura
03:00Celaya - Tlaxcala -:-MEKSİKA: Liga Premier Serie A
03:00Tecos FC - Cimarrones de Sonora 2 -:-03:45Orgullo Reynosa - Coras -:-
05:00Chihuahua - Apodaca -:-
20:00Leones Negros 2 - Mexicali -:-
21:00San Juan de Aragon - La Piedad -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie B
02:00Poza Rica - Ayense -:-21:00Chilpancingo - Santiago -:-
21:00Huracanes Izcalli - Ciervos -:-
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
18:00U.N.A.M. U23 - Cruz Azul U23 -:-18:30Pachuca U23 - Toluca U23 -:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
00:45Cruz Azul K - Club America K -:-02:00Queretaro K - Necaxa K -:-
04:06Leon K - Mazatlan FC K -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Brera Ilch - FC Ulaanbaatar -:-14:15Falcons - Tuv Azarganuud -:-
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00Drochia - Bardar -:-16:00Univer-Oguzsport - Floresti -:-
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
18:00Zimbru - Balti -:-MORİTANYA: Ligue 1
01:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00Andijan - Nasaf Qarshi -:-17:00Pakhtakor - Sogdiana -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cusco - Union Comercio -:-22:15Grau - Carlos Mannucci -:-
00:45Melgar - Cienciano -:-
PERU: Liga Women
18:30U. de Deportes K - Defensores K -:-23:00Killas K - Biavo K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
14:30Rakow - Ruch -:-17:00Jagiellonia - LKS Lodz -:-
19:30Piast - Slask -:-
22:00Pogon Szczecin - Cracovia -:-
POLONYA: Division 1
14:40R. Rzeszow - Leczna -:-17:00Legnica - Arka -:-
19:30Chrobry Glogow - Wisla -:-
22:00Podbeskidzie - Termalica B-B. -:-
POLONYA: Division 2
14:00Stezyca - Skra -:-14:00Stomil Olsztyn - Hutnik Krakow -:-
15:00Zaglebie II - Ol. Grudziadz -:-
16:30Chojniczanka - KKS Kalisz -:-
17:00Pogon Siedlce - Lech II -:-
19:00LKS Lodz II - Polonia B. -:-
POLONYA: III Liga - Group I
14:00Legia II - Mlawa -:-14:00Zambrow - Swit -:-
15:00Legionowo - Grodzisk M. -:-
16:00Warta Sieradz - Sulejowek -:-
16:00Wikielec - LKS Lomza -:-
17:00Belchatow - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00Pelikan - Concordia Elblag -:-
POLONYA: III Liga - Group II
14:00Cartusia Kartuzy - Zawisza -:-14:00Nowe Skalmierzyce - Kleczew -:-
15:00Swinoujscie - Sroda -:-
16:00Starogard Gdanski - Stolem Gniewino -:-
17:00Elana Torun - Gedania Gdansk -:-
POLONYA: III Liga - Group III
14:00Bytom Odrzanski - Polkowice -:-14:00Carina Gubin - Stilon Gorzow -:-
15:00Bielsko-Biala - Jelenia Gora -:-
15:00Goczalkowice Zdroj - Slask II -:-
15:00Unia Turza Slaska - Rakow II -:-
17:00Starowice Dolne - Pawlowice -:-
POLONYA: III Liga - Group IV
14:00Karpaty Krosno - Star Starachowice -:-14:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
14:00Wislanie Jaskowice - Czarni Polaniec -:-
15:00Avia Swidnik - Podhale Nowy Targ -:-
15:00Biala Podlaska - Wisloka Debica -:-
15:00Chelmianka Chelm - Swidniczanka Swidnik -:-
15:00Garbarnia - Siarka Tarnobrzeg -:-
15:30Wiazownica - KS Wieczysta Krakow -:-
POLONYA: Central Youth League
13:00Odra Opole U19 - Korona U19 -:-14:00Widzew Lodz U19 - Gornik Z. U19 -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
23:30Estrela - Sporting -:-18:30Arouca - Farense -:-
18:30Guimaraes - Moreirense -:-
21:00Boavista - Rio Ave -:-
23:30Estoril - FC Porto -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
14:00Leiria - Nacional -:-17:00Maritimo - Leixoes -:-
18:30AVS - Santa Clara -:-
18:30FC Porto B - Penafiel -:-
PORTEKİZ: Liga 3 - Düşme Grubu
18:001º Dezembro - Oliveira Hospital -:-18:00Amora - Pero Pinheiro -:-
18:00Anadia - Trofense -:-
18:00Sanjoanense - Fafe -:-
18:00SC Vianense - Canelas 2010 -:-
20:00Caldas - Sporting B -:-
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
18:00Varzim - Academica -:-22:30Felgueiras - Covilha -:-
PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Group B
14:00Beira Mar - Vila Mea -:-PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Group C
14:00Marinhense - Fontinhas -:-PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
19:00Academica U19 - Torreense U19 -:-19:00Beira Mar U19 - Alverca U19 -:-
19:00Belenenses U19 - Estoril U19 -:-
19:00Gil Vicente U19 - Chaves U19 -:-
19:00Rio Ave U19 - Boavista U19 -:-
19:00Vizela U19 - Lusitania FC U19 -:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
14:00Braga U19 - FC Porto U19 -:-19:00Benfica U19 - Academico Viseu U19 -:-
19:00Famalicao U19 - Sporting U19 -:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
16:45Botosani - Poli Iasi -:-19:00U. Cluj - UTA Arad -:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
22:00Univ. Craiova - Rapid Bucuresti -:-ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
12:00Alexandria - CSC Dumbravita -:-12:00Ceahlaul - Metaloglobus Bucharest -:-
12:00Concordia - Progresul Spartac -:-
12:00CSM Resita - Unirea Dej -:-
12:00Tunari - Chindia Targoviste -:-
12:00Viitorul Tg. Jiu - Steaua Bucuresti -:-
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
12:00Unirea Slobozia - Mioveni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
16:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-16:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
16:00Braila - Viitorul Ianca -:-16:00Hamangia Baia - Vointa Limpezis -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
16:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-16:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
16:00Axiopolis Cernavoda - Inainte Modelu -:-16:00Gloria Baneasa - Progresul Fundulea -:-
16:00Recolta Gh. Doja - Voluntari 2 -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
16:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
16:00CSO Plopeni - Muscel -:-16:00Moreni - Tricolorul Breaza -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
16:00Targu Secuiesc - Tarlungeni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
16:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-16:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
16:00Horezu - Calimanesti -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
16:00Lupac - Jiul Petrosani -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
16:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
16:00Progresul Pecica - Ineu -:-16:00Soimii Lipova - Socodor -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
16:00Bihor - Phoenix Buzias -:-16:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
16:00Unirea Alba-Iulia - Viitorul Cluj -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
16:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
16:00Victoria Carei - Minerul Ocna Dej -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
16:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu
12:00Targu Mures K - Gloria 2018 Bistrita K -:-ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
13:00Csikszereda M. Ciuc K - Politehnica Timisoara K -:-15:00Farul Constanta K - Ol. Cluj K -:-
RUANDA: Premier League
13:30Gorilla - Police -:-16:00Kiyovu - Musanze -:-
16:00Mukura Victory Sports - Rayon Sport -:-
RUSYA: Premier Ligi
14:00Krylya Sovetov - Zenit -:-16:30Sochi - CSKA Moscow -:-
17:30Baltika - Pari NN -:-
19:00Sp. Moscow - Ural -:-
RUSYA: FNL
08:00Yenisey - Khimki -:-14:00SKA Khabarovsk - Saratov -:-
16:00Arsenal Tula - Tyumen -:-
16:00Torpedo Moscow - Kamaz -:-
16:00Yaroslavl - Leningradets -:-
19:30Rodina Moscow - Volgar-Astrakhan -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
12:00Ufa - Veles Moscow -:-13:00FK Novosibirsk - Murom -:-
15:00R. Volgograd - M. Lipetsk -:-
16:00Krasnodar 2 - Rodina Moscow 2 -:-
17:00FK Chayka - Chelyabinsk -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
14:00Omsk - Miass -:-14:30S. Kostroma - Ulyanovsk -:-
15:00Khimik - Tekstilshtik -:-
15:00Kursk - D. Bryansk -:-
16:00Mashuk - Kaluga -:-
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
14:00Astrakhan - Nart Cherkessk -:-14:00Biolog - FK Pobeda -:-
14:00Nalchik - Dynamo Stavropol -:-
15:00Alania 2 - Forte Taganrog -:-
16:00Maykop - FK Rostov 2 -:-
RUSYA: Supreme Division Women
11:00Zvezda K - Chertanovo M. K -:-11:45FK Yenisey K - CSKA Moscow K -:-
13:00Lok. Moscow K - Krasnodar K -:-
SIRBİSTAN: Super Liga
16:00Radnicki 1923 - Napredak -:-16:00Radnicki Nis - Mladost -:-
18:00Javor - Crvena zvezda -:-
20:30Partizan - Sp. Subotica -:-
SIRBİSTAN: Prva Liga
17:00Graficar Beograd - Mladost GAT -:-17:00OFK Beograd - Smederevo -:-
17:00RFK Novi Sad - Vrsac -:-
17:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
19:00Kolubara - Indjija -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
13:00Prva Iskra - Studentski Grad -:-13:00Usce - Radnicki Obrenovac -:-
15:30Torlak - Teleoptik -:-
18:00Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd -:-
18:00Rad - Brodarac -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
18:001. Maj Ruma - Radnicki Zrenjanin -:-18:00Becej - Kabel Novi Sad -:-
18:00Hajduk 1912 - Podunavac Belegis -:-
18:00Jedinstvo SP - Dinamo Pancevo -:-
18:00Naftagas - Kikinda -:-
18:00Zeleznicar Indjija - Backa -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
17:30Djerdap - Timocanin -:-17:30Jedinstvo Krusevac - Zitoradja -:-
17:30Mesevo - Pcinja -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Dunav Prahovo -:-
17:30Trayal Krusevac - Radnicki Pirot -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:30Borac 1926 - Sloga Petrovac -:-17:30Josanica - FAP -:-
17:30Loznica - Sloga Pozega -:-
17:30Omladinac Zablace - Polet Ljubic -:-
17:30Real Podunavci - Mladi Radnik -:-
17:30Tutin - Mihajlovac -:-
17:30Zlatibor Cajetina - Buducnost Krusik -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBo Rangers - Real Republicans -:-19:15ErtelendiKholifa Stars - Luawa -:-
19:15ErtelendiLamboi - Wusum Stars -:-
19:15ErtelendiMighty Blackpool - Kahunla -:-
19:30Lamboi - Diamond Stars -:-
21:00Kallon - Freetown City -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
17:00Banska Bystrica - Trencin -:-17:00Skalica - Michalovce -:-
17:00Z. Moravce-Vrable - Kosice -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
19:30Slovan Bratislava - Podbrezova -:-SLOVAKYA: 2.Lig
16:00L. Mikulas - Myjava -:-17:00Samorin - Spisska Nova Ves -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - East
17:00Lubovna - Namestovo -:-17:00MSK Lucenec - Bardejov -:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
17:00Galanta - Belusa -:-17:00Jednota Banova - MSK Martin -:-
17:00Lehota p. V. - Velke Ludince -:-
17:00Sala - HA Banska Bystrica -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Central
17:00Badin - Banik Stranavy -:-17:00Cadca - Tvrdosin -:-
17:00K. Nove Mesto - TJD Pribelce -:-
17:00SK Javornik Makov - Besenova -:-
17:00Slavia Staskov - Lip. Stiavnica -:-
SLOVAKYA: 4. liga - East
12:30Sokol Lubotice - Raslavice -:-17:00Sabinov - Sobrance-Sobranecko -:-
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:00FKM Nove Zamky - Stankovce -:-SLOVAKYA: 1. Liga Women
13:00Topolcany GFC K - Zilina K -:-SLOVENYA: Prva Liga
17:00O. Ljubljana - Koper -:-19:30Celje - Aluminij -:-
SLOVENYA: 2.SNL
17:30Bilje - Grosuplje -:-17:30Dravinja - Primorje -:-
17:30NK Bistrica - Gorica -:-
22:00Nafta - Beltinci -:-
SLOVENYA: 3. SNL - East
17:00Korotan - Hajdina -:-17:00Ljutomer - Drava -:-
17:00Podvinci - Brezice -:-
17:00Race - Dravograd -:-
17:00Videm - Zavrc -:-
18:00Sampion Celje - Krsko -:-
20:00Dobrovce - Smartno -:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
17:30Kocevje - Dob -:-17:30NK Adria - Fama Vipava -:-
17:30NK Jesenice - Dren Vrhnika -:-
17:30Skofja Loka - Izola -:-
17:30Slovan Ljubljana - Brda -:-
17:30Ziri - Sobec Lesce -:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women
17:00Mura K - Drava K -:-17:30Primorje K - Gazon K -:-
SURİNAM: SML
02:00Broki - PVV -:-23:30Flora - Leo Victor -:-
SURİYE: Premier League
15:00Al-Ittihad Aleppo - Al-Sahel -:-15:00Al Karamah - Al Taliya -:-
15:00Foutoua - Horriya -:-
15:00Hottin - Tishreen -:-
15:00Jableh - Al Jaish -:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
22:00Al Nassr Riyadh - Al Taee -:-22:00Al Riyadh - Abha -:-
22:00Al Shabab - Al-Hilal -:-
22:00Al Wehda - Al Fateh -:-
ŞİLİ: Primera División
02:30Cobresal - Palestino -:-18:00Huachipato - U. Catolica -:-
00:00Colo Colo - Everton -:-
ŞİLİ: Primer B
00:00San Felipe - Limache -:-00:00Curico Unido - La Serena -:-
ŞİLİ: Segunda Division
00:00D. Puerto Montt - Dep. Concepcion -:-ŞİLİ: Primera Division Women
16:30Everton K - Deportes Iquique K -:-17:00Antofagasta K - Coquimbo K -:-
17:00Palestino K - U. De Concepcion K -:-
17:00U. Espanola K - S. Morning K -:-
00:00A. Italiano K - U. Catolica K -:-
TAYLAND: Thai League 1
14:00Uthai Thani - Prachuap -:-14:30Lamphun Warrior - Port MTI FC -:-
15:00Sukhothai - Ratchaburi -:-
16:00Trat FC - Pathum United -:-
TAYLAND: Thai League 2
13:30Pattaya United - Chainat -:-14:00Chiangmai FC - Ayutthaya Utd -:-
14:00Krabi - Nong Bua Pitchaya -:-
14:30Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
15:00Kasetsart - Rayong FC -:-
TOGO: Championnat National
18:00Doumbe - Unisport -:-18:00Gbikinti Bassar - Barracuda -:-
TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi
12:00Amed SK K - Adana İdmanyurduspor K -:-12:00Fatih Vatan Spor K - Karadeniz Ereğli Bld. K -:-
12:00Galatasaray K - Hakkarigücü K -:-
12:00Trabzonspor K - Ataşehir Bld. K -:-
13:00Beşiktaş K - Fenerbahçe K -:-
14:00Beylerbeyi K - Fomget GSK K -:-
14:00Karagümrük K - 1207 Antalyaspor K -:-
15:00Gaziantep K - ALG Spor K -:-
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
14:00Altyn Asyr - Nebitci -:-15:00Arkadag - Ahal -:-
UGANDA: Premier League
16:00Villa - Mbarara City -:-19:00URA SC - Vipers -:-
UGANDA: Big League
16:00Blacks Power - Kaaro Karungi -:-16:00Calvary - Ndejje University -:-
16:00Kiyinda Boys - Young Elephant -:-
16:00Kyetume - Jinja North -:-
16:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
16:00Onduparaka - Kigezi HomeBoyz -:-
16:00Police - Booma -:-
UKRAYNA: Premier League
14:00Obolon - Shakhtar -:-16:30Zhytomyr - Ch. Odessa -:-
19:00Veres-Rivne - Kryvbas -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
13:00Khust - Hirnyk-Sport -:-14:00Nyva Ternopil - Dinaz Vyshgorod -:-
14:30Bukovyna - FC Chernihiv -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
13:30SC Poltava - Epitsentr -:-15:00Inhulets - Nyva Buzova -:-
UKRAYNA: Druha Liga
18:00Trostyanets - Skala 1911 -:-UKRAYNA: U19 League
13:00Kolos Kovalivka U19 - Dnipro-1 U19 -:-14:00Zorya U19 - Metalist 1925 U19 -:-
UMMAN: Professional League
21:00Al-Rustaq - Bahla -:-21:00Al-Wahda - Sur Club -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
19:30Rampla Juniors - Fenix -:-22:00Liverpool M. - River Plate -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Juventud - Oriental -:-22:00Cooper - Atenas -:-
22:00Plaza Colonia - Cerrito -:-
22:00Sud America - Tacuarembo -:-
ÜRDÜN: Premier Lig
22:30Al Hussein - Maan -:-22:30Shabab Al Ordon - Al Ramtha -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:00Zamora - Angostura -:-22:00Rayo Zuliano - Universidad Central -:-
00:45Caracas - Inter de Barinas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
02:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-22:30Academia Anzoategui - Nueva Esparta -:-
22:30Frontera - Trujillanos -:-
23:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz -:-
23:00Heroes de Falcon - Yaracuyanos -:-
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00Gia Lai - Khanh Hoa -:-14:00Song Lam Nghe An - Hai Phong -:-
15:15Viettel - Quang Nam -:-
VİETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Phu Tho -:-13:00Dong Nai - Da Nang -:-
14:00PVF-CAND - TTBD Phu Dong -:-
YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu
16:00Panserraikos - Asteras T. -:-18:30Volos - Kifisia -:-
20:30Giannina - Panetolikos -:-
21:00OFI Crete - Atromitos -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
15:00Iraklis 1908 - Kozani -:-17:00Giouchtas - PAE Egaleo -:-
17:00Karditsa - Kampaniakos -:-
17:00Olympiakos B - Panachaiki -:-
17:00Panathinaikos B - Diagoras -:-
17:00PAOK B - Aiolikos -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
15:00AEK B - AEL Larissa -:-17:00Levadiakos - Niki Volos -:-
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
17:00Marko - Pyliou -:-17:00Mesolongi AE - Panargiakos -:-
YUNANİSTAN: Division A Women
14:45Elpides Karditsas K - Volos 2004 K -:-ZAMBİYA: Super League
16:00Power Dynamos - Red Arrows -:-17:00Green Buffaloes - Kabwe -:-
17:00Green Eagles - Kansanshi -:-
17:00Konkola - Mutondo Stars -:-
17:00Mufulira - Trident -:-
17:00NAPSA Stars - Forest Rangers -:-
17:00Nkwazi - Nkana -:-
17:00Prison Leopards - MUZA -:-
17:00Zesco Utd - Zanaco -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.