Futbol » Yarın » Oranlar
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Playofflar
22:00Bayern - Arsenal -:- [ 2.38 | 3.60 | 2.80 ]22:00Manchester City - Real Madrid -:- [ 1.62 | 4.20 | 5.00 ]
ABD: US Open Kupası
02:00Charlotte Independ. - Rhode Island -:- [ 3.50 | 3.30 | 1.91 ]02:00Detroit - Michigan Stars -:- [ 1.33 | 4.00 | 9.00 ]
02:00Louisville City - Greenville -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.00 ]
04:00New Mexico - Lubbock Matadors -:-
05:30Oakland Roots - El Farolito -:-
ALMANYA: Regionalliga North
20:15Eimsbutteler - Kilia Kiel -:-ALMANYA: Regionalliga Sudwest
20:00Steinbach Haiger - Hoffenheim II -:-ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
19:30Eckernforder SV - Neumunster -:-19:30Eichede - Dornbreite Lubeck -:-
20:00Hohenwestedt - Todesfelde -:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
19:00Bornreihe - Emden -:-19:15Hildesheim - Egestorf-Langreder -:-
19:30Ramlingen-Ehlershausen - Eilvese -:-
20:30BSV Rehden - Heeslinger -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
21:00Wattenscheid - Vreden -:-ALMANYA: Oberliga Hessen
20:30Weidenhausen - RW Walldorf -:-ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
20:30Villingen - Grossaspach -:-ALMANYA: Oberliga Niederrhein
20:30Kleve - Sonsbeck -:-ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
01:30Belgrano - Racing Club -:- [ 4.33 | 3.50 | 1.85 ]01:30Boca Juniors - Godoy Cruz -:- [ 1.62 | 3.75 | 6.00 ]
01:30Defensa y Justicia - Newells Old Boys -:- [ 2.45 | 3.20 | 3.00 ]
01:30Lanus - Estudiantes -:- [ 2.55 | 3.20 | 2.90 ]
ARJANTİN: Primera Nacional
22:40Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.75 ]ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30CSR Espanol - Argentino de Rosario -:-21:30Deportivo Muniz - General Lamadrid -:-
ARJANTİN: Copa Argentina
21:40Tigre - Chacarita Juniors 1:0ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 -:-21:00Belgrano 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
21:00Huracan 2 - Godoy Cruz 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
03:00Caiquetio - Unistars -:-ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar
13:00Ulsan HD (Kor) - Yokohama M. (Jpn) -:-ASYA: AFC Kupası - Playofflar
15:00Abdish-Ata (Kgz) - Central Coast Mariners (Aus) -:-ASYA: AFC Asian Cup U23
16:00Özbekistan U23 - Malezya U23 -:-18:30Vietnam U23 - Kuveyt U23 -:-
AVUSTRALYA: NPL Queensland
13:30Gold Coast - Rochedale -:-AVUSTRALYA: Queensland Premier League
13:15Brisbane Strikers - Moreton City Excelsior U21 -:-AZERBAYCAN: I Liqa
14:00Iravan - Shamakhi -:-14:30Moik Baku - Mingachevir -:-
BAE: BAE Pro Ligi
17:00Bani Yas - Al Sharjah -:-19:30Al Nasr - Al-Ahli Dubai -:-
BARBADOS: Premier League
02:00Empire - Barbados Soccer Academy -:-04:00Wotton - Paradise SC -:-
BELÇİKA: National Division 1
21:00Thes Sport - Gent B -:-BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
21:45Alken K - Moldavo K -:-BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu
18:00Abeilles - Buffles du Borgou -:-18:00Adjidja - JAK -:-
18:00Ainonvi - Ouidah -:-
18:00ASVO - Aziza -:-
18:00Avrankou Omnisport - Police -:-
18:00Bembereke - Real Sport -:-
18:00Djeffa - Etoiles Filantes -:-
18:00Dynamo Parakou - Tonnerre -:-
18:00Hodio - Dynamique Djougou -:-
18:00Pantheres - Soleil -:-
BEYAZ RUSYA: Kupası
18:00Isloch - Zhodino -:-20:00Din. Minsk - Neman -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura-Playofflar
22:00Universitario de Vinto - Nacional Potosi -:-BOSNA HERSEK: Kupası
19:00Zrinjski - Sloga Doboj -:-BOTSVANA: Premier League
16:30BDF XI - Jwaneng Galaxy -:-BREZİLYA: Serie A
03:30Bahia - Fluminense -:- [ 2.40 | 3.20 | 3.10 ]23:00ErtelendiCuiaba - Vitoria -:-
BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:30Galvez - Independencia -:-BREZİLYA: Maranhense - Playofflar
01:30Sampaio Correa - Maranhao -:-BREZİLYA: Roraimense - Birinci Tur - Playofflar
04:00Sao Raimundo RR - GAS -:-BREZİLYA: Brasileiro U20
21:00Athletico-PR U20 - Santos U20 -:-21:00Fluminense U20 - Goias U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Ceara U20 -:-
21:15Flamengo U20 - Palmeiras U20 -:-
22:00Corinthians U20 - Internacional U20 -:-
22:30Sao Paulo U20 - Botafogo U20 -:-
BREZİLYA: Baiano U20
15:00Bahia de Feira U20 - Jacuipense U20 -:-21:00Bahia U20 - Catuense U20 -:-
21:00Juazeirense U20 - Ypiranga U20 -:-
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-21:00Criciuma U20 - Joinville U20 -:-
21:00Figueirense U20 - Barra FC U20 -:-
23:30Hercilio Luz U20 - Inter de Lages U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
02:00Vila Nova ES K - Vasco K -:-BULGARİSTAN: Third League - South-East
17:00Asenovets - Nesebar -:-17:00Dimitrovgrad - Atletik Kuklen -:-
17:00Gigant Saedinenie - Sokol Markovo -:-
17:00Levski Karlovo - Sozopol -:-
17:00Lok. Plovdiv II - Karnobat -:-
17:00Sekirovo Rakovski - Rodopa Smolyan -:-
17:00Sliven - Botev II -:-
17:00Spartak Plovdiv - Haskovo -:-
17:00Yambol 1915 - Beroe II -:-
17:00Zagorets - Rozova Dolina -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-East
16:00Spartak II - Ludogorets III -:-17:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II -:-
BULGARİSTAN: Kupa
19:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:-BURKİNA FASO: Premier League
19:00ASEC Koudougou - Majestic -:-19:00Kozaf - ASF Dioulasso -:-
19:00Royal - Sporting Cascades -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - USFA -:-
CEBELİTARIK: Gibraltar Cup
21:00Lincoln - Europa FC -:-ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
17:30Prostejov - Vyskov -:-18:00Chrudim - Varnsdorf -:-
18:00Dukla Prag - Opava -:-
18:00Sigma Olomouc B - Kromeriz -:-
18:00Sparta Prag B - Pribram -:-
18:00Taborsko - Zizkov -:-
19:00Brno - Jihlava -:-
19:00Vlasim - Lisen -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
18:00FK Kozlovice - Strani -:-ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
12:00Slavia Prag U19 - Sparta Prag U19 -:-13:00Ceske Budejovice U19 - Dukla Prag U19 -:-
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
02:00Cibao - Atlantico -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00İtalya U16 - Belçika U16 -:-14:00İptal edildiNijerya U16 - İngiltere U16 -:-
17:00Macaristan U18 - Yunanistan U18 -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
00:30Cumbaya - Libertad -:- [ 2.40 | 3.00 | 3.20 ]EKVADOR: Serie B
00:30Cuniburo - Vargas Torres -:-03:00Guayaquil City - Manta -:-
22:00San Antonio - Nueve de Octubre -:-
23:00Chacaritas - Ind. Juniors -:-
23:00Gualaceo - Leones del Norte -:-
ENDONEZYA: Liga 1
11:00Borneo - Madura United -:-15:00Persija Jakarta - Persis Solo -:-
15:00RANS Nusantara - Barito Putera -:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
16:00Ararat - Pyunik -:-18:00Ararat-Armenia - Urartu -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00FC Gandzasar - Syunik -:-ESTONYA: Meistr ligi
19:00Flora - Paide -:-ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00Tallina Kalev K - Tabasalu K -:-FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30ASEC Mimosas - Bouake -:-FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
18:30VG-62 - Jazz Pori -:-19:00Hercules - OLS Oulu -:-
19:00Tampere Utd - Inter Turku 2 -:-
GALLER: Cymru South
21:30Cwmbran Celtic - Trefelin -:-GAMBİYA: GFA League
19:30Greater Tomorrow - Bombada -:-GANA: Division One League
18:00Brong Ahafo - Debibi -:-GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Sekhukhune - Stellenbosch -:-20:30Supersport - Polokwane -:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Orbit College - Pretoria Callies -:-16:00Upington City - Platinum City -:-
16:00Venda - Casric Stars -:-
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20
00:00Şili U20 K - Bolivya U20 K -:-02:30Kolombiya U20 K - Venezuela U20 K -:-
00:00Uruguay U20 K - Peru U20 K -:-
GÜNEY KIBRIS: Kupası
19:00Omonia - Aris -:-20:00Apollon - Paphos -:-
GÜNEY KORE: Kupası
13:00Daegu - Cheongju Jikji -:-13:00Gangwon - Hwaseong -:-
13:00Gimcheon Sangmu - Busan -:-
13:00Gimhae - Incheon -:-
13:00Gimpo FC - Anyang -:-
13:00Gyeongnam - Jeonnam -:-
13:00Jeju - Cheonan City -:-
13:00Jinju Citizen - Daejeon -:-
13:00Mokpo - Bucheon -:-
13:00Seongnam - Suwon FC -:-
13:30Ansan Greeners - Suwon Bluewings -:-
13:30Seoul E-Land - Seoul -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00Bolnisi - Spaeri -:-15:00Khobi - Loco. Tbilisi -:-
15:00Rustavi - FC Gareji Sagarejo -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - Dusheti -:-
19:00Shturmi - Georgia -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt -:-HIRVATİSTAN: HNL
18:00Din. Zagreb - Varazdin -:- [ 1.20 | 6.50 | 13.00 ]HOLLANDA: KNVB Beker Women
20:30Excelsior K - Sittard K -:-HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
00:00Marathon - Olimpia -:-HONG KONG: Premier League
15:00Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors -:-IRAK: Stars League
18:00Al-Hudod - Al Naft -:-18:00Duhok - Al Wasat -:-
İNGİLTERE: National League
21:45Gateshead - Aldershot -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.00 ]İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
15:00Reading U18 - Chelsea U18 -:-İNGİLTERE: Women’s Super League
21:00Chelsea K - Aston Villa K -:-İRAN: Pro Lig
16:00Sepahan - Zob Ahan -:-İSKOÇYA: Premiership
22:00Dundee FC - Rangers -:- [ 9.50 | 6.00 | 1.29 ]İSKOÇYA: Highland League
22:00Formartine Utd - Inverurie -:-22:00Forres Mechanics - Wick Academy -:-
22:00Fraserburgh - Brora Rangers -:-
22:00Strathspey Thistle - Buckie Thistle -:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Düşme Grubu
21:30Montrose K - Aberdeen K -:-21:45Spartans K - Motherwell K -:-
22:00Hamilton K - Dundee Utd K -:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
21:45Celtic K - Hibernian K -:-21:45Hearts K - Rangers K -:-
22:00Glasgow City K - Partick Thistle K -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
19:00Ibarra - Arucas -:-20:00Yaiza - Tamaraceite -:-
22:00Lanzarote - Las Palmas B -:-
İSVİÇRE: Promotion League
19:00Paradiso - Young Boys II -:-20:30Bavois - Luzern II -:-
20:30Cham - Breitenrain -:-
20:30Kriens - Bruhl SG -:-
20:30St. Gallen II - Rapperswil -:-
20:45Delemont - Biel -:-
21:00Bulle - Zurich II -:-
21:00Etoile-Carouge - Basel II -:-
21:30Servette U21 - Lugano II -:-
JAPONYA: YBC Levain Cup
12:00Grulla Morioka - C-Osaka -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.40 ]12:30Vanraure - Kashima -:- [ 6.50 | 4.00 | 1.40 ]
13:00Azul Claro Numazu - Sapporo -:- [ 4.50 | 3.40 | 1.67 ]
13:00Imabari - Kobe -:- [ 5.75 | 4.00 | 1.44 ]
13:00Iwaki - Albirex Niigata -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.30 ]
13:00Kagoshima Utd - Verdy -:- [ 3.10 | 3.20 | 2.10 ]
13:00Kitakyushu - Machida -:- [ 7.50 | 4.33 | 1.33 ]
13:00Omiya Ardija - Nagoya -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.80 ]
13:00V-Varen Nagasaki - Iwata -:- [ 2.38 | 3.20 | 2.63 ]
13:00Yamaga - Avispa Fukuoka -:- [ 5.00 | 3.40 | 1.62 ]
13:00YSCC - Tokyo -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.40 ]
KAMERUN: Elite One - Düşme Grubu
17:00Aigle Royal - Fortuna Mfou -:-17:00Avion Academy - Fauve Azur Elite -:-
17:00Bamenda - Bamboutos FC -:-
17:00Fovu Baham - APEJES Academy -:-
17:00Les Astres - UMS de Loum -:-
KARADAĞ: Druga Liga
17:00Iskra - FK Podgorica -:-KARADAĞ: Kupası
19:00Buducnost - Rudar -:-19:00Decic - Jezero -:-
KATAR: QSL
18:30Muaither SC - Al-Duhail -:-18:30Umm-Salal - Al Arabi -:-
20:30Al Ahli Doha - Al-Sadd -:-
20:30Qatar SC - Al-Rayyan -:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
00:00Envigado - Tolima -:- [ 5.50 | 3.50 | 1.73 ]02:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali -:- [ 2.20 | 3.00 | 3.75 ]
04:20Once Caldas - Santa Fe -:- [ 3.60 | 3.00 | 2.30 ]
00:00Aguilas - Alianza -:- [ 1.73 | 3.40 | 5.50 ]
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
17:00ErtelendiLubumbashi Sport - Mazembe -:-17:00St Eloi Lupopo - Mazembe -:-
17:30Aigles du Congo - AS Vita Club -:-
KOSOVA: Kosovar Cup
14:00Drita - Prishtina -:-14:00FC Ballkani - Suhareka -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
05:00Saprissa - Liberia -:- [ 1.33 | 5.25 | 7.50 ]00:00Guanacasteca - San Carlos -:- [ 2.88 | 3.20 | 2.38 ]
00:00Puntarenas FC - Zeledon -:- [ 1.67 | 3.60 | 4.75 ]
KUZEY MAKEDONYA: Kupası
16:00Makedonija GP - Voska Sport -:-16:00Tikves - Shkupi -:-
LETONYA: Virsliga
17:30Auda - BFC Daugavpils -:-19:30RFS - Metta/LU -:-
MACARİSTAN: NB I Women
17:00Haladas K - Szent Mihaly K -:-MALİ: Premiere Division
19:15Stade Malien - Binga -:-19:15USC Kita - Korofina -:-
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
02:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora -:-02:00Atletico La Paz - Zacatecas Mineros -:-
MISIR: Premier Lig
17:00El Gounah - Smouha -:-20:00Enppi - El Daklyeh -:-
20:00National Bank Egypt - El Gaish -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Khangarid - Falcons -:-14:15Khoromkhon - Khovd -:-
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00Sparta Selemet - Univer-Oguzsport -:-NİJERYA: NPFL
17:00Doma United - Remo Stars -:-NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Ocotal -:-NORVEÇ: Eliteserien
19:00Brann - HamKam -:- [ 1.33 | 5.50 | 9.50 ]19:00Molde - Odd -:- [ 1.33 | 5.00 | 9.50 ]
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Alianza - Potros del Este -:-02:15Plaza Amador - Miguelito -:-
04:30Deportivo Universitario - San Francisco -:-
00:00Tauro - Arabe Unido -:-
PERU: Liga 2
23:30Juan Pablo II - ADA Jaen -:-23:00Pirata - San Marcos -:-
POLONYA: Central Youth League
13:00Warta P. U19 - Gornik Z. U19 -:-PORTEKİZ: Taça de Portugal
22:15FC Porto - Guimaraes -:- [ 1.36 | 4.75 | 7.00 ]PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Şampiyona Playoffları
20:00Estoril U23 - Sporting U23 -:-PORTEKİZ: Liga BPI Women
13:00Famalicao K - Racing Power K -:-ROMANYA: Kupası - Playofflar
19:00Hunedoara - FC Voluntari -:-ROMANYA: Romanian Cup Women
15:00Gloria 2018 Bistrita K - Farul Constanta K -:-15:00Ol. Cluj K - Politehnica Timisoara K -:-
17:00Csikszereda M. Ciuc K - Banat K -:-
17:00CSM Alexandria K - Targu Mures K -:-
17:00Univ. Craiova K - Rapid Bucuresti K -:-
17:00Vasas Odorhei K - Bihor K -:-
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
18:00M. Lipetsk - Krasnodar 2 -:-RUSYA: Kupası - Playofflar
19:30Zenit - Sp. Moscow -:-RUSYA: Kupası - Regions Path -Playofflar
17:00Orenburg - Din. Moskova -:-17:00Ural - FK Rostov -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
15:00Studentski Grad - Padinska Skela -:-17:30Brodarac - Buducnost Dobanovci -:-
17:30Polet Dorcol - Prva Iskra -:-
17:30Rad - Torlak -:-
17:30Radnicki Obrenovac - Zemun -:-
17:30Sindjelic Beograd - BASK -:-
17:30Teleoptik - Usce -:-
17:30Zvezdara - Jedinstvo Surcin -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:00Tutin - Mladi Radnik -:-SLOVAKYA: Kupa
19:00Podbrezova - Trnava -:-SLOVENYA: Prva Liga
19:30O. Ljubljana - Maribor -:-SOMALİ: National league
15:30Kigs - Elman -:-SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:45Al-Qaisumah - Al-Faysaly -:-19:05Al Najma - Al Orubah -:-
19:25Al Jandal - Al Jabalain -:-
ŞİLİ: Primera División
22:30Palestino - Huachipato -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00Geita Gold - Tanzania Prisons -:-16:00Tabora United - Kagera Sugar -:-
18:15Namungo - Coastal Union -:-
20:30Azam - Mashujaa -:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
23:00Sando - Morvant Caledonia Utd -:-TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup
15:00Vanspor FK - Ankaraspor -:-TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
15:00Ahal - FC Asgabat -:-15:00Altyn Asyr - Energetik -:-
15:00Arkadag - Merw -:-
15:00Nebitci - Kopetdag Asgabat -:-
UKRAYNA: Premier League
15:30Minaj - Dyn. Kyiv -:-18:00Oleksandriya - Obolon -:-
UKRAYNA: Druha Liga
12:00Rukh Lviv 2 - Chaika -:-13:00Karpaty Lviv 2 - Trostyanets -:-
14:00Skala 1911 - Kremin 2 -:-
17:00Druzhba Myrivka - Real Pharma -:-
17:00Kudrivka - UCSA -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Wanderers - Liverpool M. -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]02:30Miramar - Nacional -:- [ 5.75 | 3.75 | 1.60 ]
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Cooper - Colon -:-20:00Oriental - Albion -:-
ZAMBİYA: Super League
16:00Forest Rangers - Prison Leopards -:-16:00Kabwe - Kansanshi -:-
16:00Mufulira - Green Eagles -:-
16:00Mutondo Stars - Power Dynamos -:-
16:00MUZA - Nkwazi -:-
16:00Nkana - Konkola -:-
16:00Trident - NAPSA Stars -:-
16:00Zanaco - Green Buffaloes -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.