YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: MLS

02:00DC United - New England Revolution 0:2
02:00New York Red Bulls - Montreal Impact 4:1
02:30Chicago Fire - Atlanta Utd 2:0
02:30Philadelphia Union - Inter Miami 3:0
02:30Toronto FC - Columbus Crew 3:1
03:00Minnesota - Real Salt Lake 0:0
03:30FC Dallas - Orlando City 0:0
04:00ErtelendiColorado Rapids - Sporting Kansas City -:-
05:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers 0:1
05:30Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 1:2
05:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1:3

ABD: USL Championship

23:00İptal edildiIndy Eleven - New York Red Bulls 2 -:-
23:30Tacoma Defiance - Portland 2 2:1
23:30İptal edildiTacoma Defiance - Orange County SC -:-
01:00İptal edildiOklahoma City Energy - Phoenix Rising -:-
01:00Oklahoma City Energy - Austin Bold 0:0

ABD: NISA - Sonbahar Sezonu

00:00Oakland Roots - Michigan Stars 1:0
03:00Detroit - New Amsterdam 4:2
00:00Chattanooga - California Utd. -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

21:30Paderborn - Hamburger SV 3:4

ALMANYA: 3. Liga

20:00Uerdingen - Meppen 0:2

BELÇİKA: Jupiler Ligi

90+'Genk - Oostende 2:2

BELÇİKA: Pro League U21

20:30Anderlecht U21 - St. Liege U21 3:2
20:30Eupen U21 - Waasland-Beveren U21 5:0
20:30Gent U21 - Leuven U21 2:2

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

16:00FC Minsk - Smolevichi 2:1

BOSNA HERSEK: Premier Lig

17:00Krupa - Zrinjski 0:3
21:00ErtelendiSarajevo - Zeljeznicar -:-

BREZİLYA: Serie A

00:15Atletico GO - Botafogo RJ 1:1
00:15Ceara - Goias 2:2
02:30Santos - Fortaleza 1:1

BREZİLYA: Serie B

02:30Ponte Preta - Confianca 2:1

BREZİLYA: Serie C

00:00Remo - Manaus 1:0

BREZİLYA: Serie D

23:00Sao Raimundo RR - SE Juventude 1:1

BREZİLYA: Brasileiro U20

02:00Santos U20 - Cruzeiro U20 1:3

BREZİLYA: Brasileiro Women

23:00Ferroviaria K - Iranduba de Amazonia K 1:1

BULGARİSTAN: Parva liga

20:30Slavia Sofia - Tsarsko Selo 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon - Kazananlar etabı

02:00Scherpenheuvel - UNDEBA 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

16:30Ceska Lipa - Banik Most - Sous 0:1pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

15:00Vsetin - Bzenec 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

17:00TJ Doksy - Frydlant 1:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

16:30Nyrsko - Zruc 0:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

16:30Mas Taborsko B - Milevsko 4:1
16:30Olesnik - Sezimovo Usti 5:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

15:00Admira Prague B - Predni Kopanina 2:0
17:30Treboradice - Hostivar 3:1
17:30Ujezd nad Lesy - Kralovice 1:5

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

17:30Zlutice - Nova Role 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women

14:00Pardubice K - Sparta Prag K 1:8

ÇİN: Super Ligi

10:30Beijing Guoan - Shijiazhuang 4:0
10:30Tianjin Teda - Wuhan Zall 0:0
15:00Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 1:0
15:00Hebei - Qingdao Huanghai 3:1

ÇİN: Super League Women - Şampiyona Playoffları

10:30Shanghai RCB K - Beijing Beikong K 2:2
11:00Wuhan Jiangda K - Jiangsu Suning K 1:0

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Nordsjaelland - Lyngby 4:1

EKVATOR: Liga Pro - İlk etap

23:30Delfin - U. Catolica 0:0
02:00Emelec - Dep. Cuenca 2:0

EKVATOR: Serie B

23:00ErtelendiInd. Juniors - America de Quito -:-
23:00ErtelendiManta - Gualaceo -:-
23:00ErtelendiNueve de Octubre - Fuerza A. -:-
23:00ErtelendiSanta Rita - Atl. Porteno -:-
23:00ErtelendiSanto Domingo - Chacaritas -:-
00:00Manta - Ind. Juniors -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:30ErtelendiNoah - Van -:-
17:30ErtelendiArarat-Armenia - Pyunik -:-

ERMENİSTAN: First League

15:00ErtelendiAlashkert 2 - Sevan -:-
15:00ErtelendiNoravank - Shirak 2 -:-

FAROE ADALARI: Premier League

21:00B36 Torshavn - HB Torshavn 1:2

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

23:30Moghreb Tetouan - Wydad 1:1

FAS: Botola 2

18:00Chabab Atlas Khenifra - Widad Temara 0:1
18:00Chabab Benguerir - Salmi 1:1
18:00Dcheira - Marrakech 4:2
18:00Khemisset - Fes 4:4
18:00Maghreb Fez - Chabab Mohammedia 1:0
18:00RAC Casablanca - Kenitra 0:0
18:00Sale - Chabab Rif Hoceima 0:0
18:00Sidi Kacem - TAS Casablanca 0:2

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30HJK - Rovaniemi 4:0
18:30Inter Turku - Lahti 3:0
18:30SJK - HIFK 3:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

19:00Honka Akatemia - Lahden Reipas 0:1

FRANSA: Lig 2

21:45Troyes - Clermont 1:0

FRANSA: National

19:45Boulogne - Villefranche 0:0

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

00:00Guastatoya - Coban Imperial 1:1

GÜNEY KIBRIS: First Division

19:00Ol. Nicosia - Paphos 2:1

GÜNEY KORE: K League 2

13:00Jeonnam - Jeju 0:2

GÜNEY KORE: WK League Women

12:00Boeun Sangmu K - Sejong Sportstoto K 0:4
12:00Changnyeong K - Incheon Hyundai Steel K 0:5
12:00Gyeongju K - Seoul K 2:0
12:00Hwacheon K - Suwon FMC K 1:0

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

14:00İptal edildiDusheti - Bolnisi -:-
14:00İptal edildiMerani Martvili - Samgurali -:-
14:00İptal edildiShevardeni Tbilisi - Rustavi -:-
14:00İptal edildiShukura - Gagra -:-
14:00İptal edildiZugdidi - Georgia -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture

23:00America des Cayes - Mirebalais 1:0
23:00Arcahaie - Juventus 3:0
23:00Ouanaminthe - Fica 0:0
23:00Triomphe Liancourt - Tempete 2:1
00:00Violette - Cosmopolites 1:1
01:00Baltimore - Rivartibonitienne 2:0
01:00Capoise - Cavaly 0:0
01:00Don Bosco - Racing Haitien 3:2

HOLLANDA: Eerste Divisie

19:45Jong Ajax - Excelsior 3:0
80'Telstar - Den Bosch 5:1

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura - 1. Aşama

04:00Real Espana - Olimpia 1:1

HONG KONG: FA Cup

10:00Eastern AA - Guangzhou R&F 2:0

İNGİLTERE: Premier League

19:45Fulham - Aston Villa 0:3
81'Liverpool - Arsenal 2:1

İNGİLTERE: Southern League Central Division

90+'Stourbridge - Nuneaton 1:1

İNGİLTERE: Southern League South Division

21:45Beaconsfield Town - Gosport 0:2

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

21:45Haringey - Leatherhead 0:1

İNGİLTERE: Professional Development League

15:00Wigan U23 - Nottingham U23 1:5
16:00Charlton U23 - Watford U23 2:3
21:00Hull U23 - Sheffield Wed U23 1:0

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Sunderland U23 - Leeds U23 1:3
16:00West Brom U23 - Fulham U23 1:2
16:00Wolves U23 - Stoke U23 3:0
21:00Blackburn U23 - Leicester U23 4:0
21:00Everton U23 - Derby U23 4:1

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00AIK Stockholm - Mjallby 1:0
20:00Kalmar - Varbergs 1:1

İSVEÇ: Superettan

20:00Orgryte - GAIS 0:2

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

20:00Eskilstuna United K - Örebro K 3:1

İTALYA: Serie A

90+'Bologna - Parma 4:1

İTALYA: Serie C - Group A

21:45Juventus U23 - Pro Sesto 2:1

KANADA: Canadian Premier League

00:00İptal edildiCavalry - HFX Wanderers -:-
02:00İptal edildiAtl. Ottawa - Pacific FC -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

11:00Kyzylzhar - Kaisar 0:0
14:00Shakhtar K. - Kaspij Aktau 2:1

KAZAKİSTAN: First Division

08:00Atyrau - Shakhtar Bulat 2:1
12:30FK Akzhayik - Akademiya Ontustik 2:0

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

00:00Dep. Cali - Petrolera 2:0
02:05Ind. Medellin - Pereira 1:1
04:10Santa Fe - Millonarios 1:1

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

23:00İptal edildiAguilas - Millonarios -:-
23:00İptal edildiBucaramanga - Petrolera -:-
23:00İptal edildiDep. Cali - Pasto -:-
23:00İptal edildiEnvigado - Pereira -:-
23:00İptal edildiInd. Medellin - Chico -:-
23:00İptal edildiJunior - Atl. Nacional -:-
23:00İptal edildiOnce Caldas - La Equidad -:-
23:00İptal edildiPatriotas - America De Cali -:-
23:00İptal edildiSanta Fe - Jaguares de Cordoba -:-
23:00İptal edildiTolima - Cucuta -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura

23:30Valledupar - Huila 1:2
9'Orsomarso - Real San Andres 0:0

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

23:00ADR Jicaral - Sporting San Jose 3:1
00:00ErtelendiLimon - San Carlos -:-

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Ad Aserri - Municipal Turrialba 1:0
00:00Marineros - Liberia 1:2

LETONYA: Optibet Virsliga

18:00FK Liepaja - Metta/LU 3:0
18:00İptal edildiMetta/LU - BFC Daugavpils -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

21:00Union Titus Petange - Fola 1:2

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

21:00Debrecen - Pecsi 3:1

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

01:00Atl. San Luis - Leon 0:2
04:45Cruz Azul - Club America 0:0

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00ErtelendiCuautla - Irapuato -:-
00:00La Piedad - Alacranes 2:4

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

19:00Juarez K - Toluca K 3:2

MISIR: Premier Lig

16:00Smouha - Haras El Hodood 2:0
18:30El Entag El Harby - Wadi Degla 1:4
18:30El Gaish - Ismaily 0:1
21:00Aswan SC - El Masry 0:1

MOLDOVA: Ulusal Lig

16:00S. Tiraspol - Codru Lozova 6:0
19:00Petrocub - Floresti 4:0

MORİTANYA: Ligue 1

20:00Nouadhibou - Ksar 1:0
22:55Garde Nationale - Police -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:15Chinandega - Diriangen 1:3
03:00Real Madriz - Ferretti 2:2
04:00Juventus Managua - Jalapa 2:2

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Real Madriz U20 - Ferretti U20 1:1
01:00Juventus Managua U20 - Jalapa U20 3:0

NORVEÇ: OBOS-ligaen

17:00Åsane - Raufoss 0:1
17:30Grorud - Oygarden 4:3
17:30KFUM Oslo - Sandnes 1:0
17:30Strømmen - Ranheim 1:1
19:00Ham-Kam - Stjordals Blink 2:2
19:00ErtelendiLilleström - Jerv -:-
19:00Sogndal - Kongsvinger 5:2

NORVEÇ: Division 2, avd 1

17:30İptal edildiHodd - Vålerenga 2 -:-
19:00Vålerenga 2 - Moss 0:1

NORVEÇ: Division 2, avd 2

14:00Odd 2 - V. Haugesund 2:1
18:00İptal edildiFram - Odd 2 -:-
19:00Rosenborg 2 - Arendal 0:0
20:00İptal edildiBaerum Sportsklubb - Rosenborg 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

18:00İptal edildiFunnefoss/Vormsund - Raufoss 2 -:-
20:00İptal edildiRommen SK - Grorud 2 -:-
21:00İptal edildiKongsvinger 2 - Elverum -:-
21:00İptal edildiUll/Kisa 2 - Brumunddal -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

20:00İptal edildiFredrikstad 2 - Follo -:-
20:00İptal edildiMjondalen 2 - Orn -:-
20:00İptal edildiStrømsgodset 2 - Oppsal -:-
21:00İptal edildiFredrikstad 2 - Krakeroy -:-
21:00İptal edildiSarpsborg 08 2 - Follo -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

20:00İptal edildiViking 2 - Hinna -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

18:30İptal edildiArdal - Brann 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

20:00İptal edildiOrkla - Ranheim 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:00İptal edildiSkeid 2 - Bodo/Glimt 2 -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

00:00Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1:0
02:30Diaz - Guarani 0:1

PERU: Liga 1 - Apertura

20:00Cusco - Llacuabamba 2:2
9'Melgar - Alianza Huanuco 0:0

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00ErtelendiAD Cantolao - Cajamarca -:-
23:00ErtelendiAlianza Huanuco - Sporting Cristal -:-
23:00ErtelendiA. Lima - Huancayo -:-
23:00ErtelendiAyacucho - U. de Deportes -:-
23:00ErtelendiCarlos Mannucci - Dep. Municipal -:-
23:00ErtelendiCienciano - Cusco -:-
23:00ErtelendiGrau - Carlos Stein -:-
23:00ErtelendiLlacuabamba - Binacional -:-
23:00ErtelendiSport Boys - Cesar Vallejo -:-
23:00ErtelendiU. San Martin - Melgar -:-

POLONYA: Ekstraklasa

19:00Stal Mielec - Piast 3:2

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:00Rio Ave - Guimaraes 0:0
90+'Belenenses - Famalicao 1:2

PORTEKİZ: LigaPro

21:45Estoril - Leixoes 1:0

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

17:00Maritimo U23 - Benfica U23 1:1
19:00Sporting U23 - Belenenses U23 2:1

ROMANYA: Liga 1

18:00FC Hermannstadt - Botosani 2:1
21:00Din. Bucuresti - UTA Arad 0:1

RUSYA: Premier Ligi

19:00Khimki - Din. Moskova 1:0

RUSYA: PFL - Group 1

15:00FK Makhachkala - Yessentuki 1:1

RUSYA: Supreme Division Women

16:00Krasnodar K - Lok. Moscow K 0:3

SIRBİSTAN: Super Liga

17:00Indjija - Vojvodina 0:2
19:00Partizan - Backa 2:1

SIRBİSTAN: Prva Liga

17:00Dubocica - Trayal Krusevac 1:0

SUDAN: Premier Lig

17:00Ahli Khartoum - Al-Merreikh 2:2
17:00Ahli Shendi - Al Shorta 3:0
17:00Al-Ahly Merowe - Merreikh El-Fasher 1:0
17:00Alamal Atbara - Hilal El Obied 0:0
20:00El-Ahli Atbara - Rabita Kosti -:-
20:00Hay al-Arab - Khartoum -:-
20:00Hilal El-Fasher - Al Wadi -:-
20:00Kadougli - Al-Hilal 1:4

ŞİLİ: Primer B

21:00CD Santa Cruz - S. Morning 2:1

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - JKT Tanzania 1:0

TÜRKİYE: Süper Lig

20:00Antalyaspor - Denizlispor 1:0

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

19:00Boluspor - Altınordu 1:2
19:00Menemen Belediye - Tuzlaspor 2:5

TÜRKMENİSTAN: Youth League

16:00ErtelendiAltyn Asyr U21 - FC Asgabat U21 -:-
16:00ErtelendiMerw U21 - Nebitci U21 -:-
16:00ErtelendiSagadam U21 - Kopetdag Asgabat U21 -:-

URUGUAY: Segunda Division

18:15Central Esp. - Juventud 1:1
20:30Rampla Juniors - Villa Teresa 1:2
Devre ArasıRocha - Tacuarembo 0:2

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Al Ramtha - Sahab 2:3
19:30Al Wehdat - Al Jazeera Amman 0:1

YUNANİSTAN: Super Ligi

19:30AEL Larissa - Panathinaikos 1:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.