m.FlashScore.com.tr

YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

03:00Orlando City - Atlanta United 0:1
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders 1:2

ABD: USL Championship

02:00Pittsburgh - Loudoun 1:0
05:30Phoenix Rising - Sacramento Republic 2:1
21:00Ottawa Fury - Saint Louis FC -:-
22:00Louisville City - North Carolina -:-
00:00Hartford Athletic - Atlanta United 2 -:-

ABD: USL League One

23:00Toronto FC II - Greenville 0:0

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Elemeler

16:00Platinum (Zim) - Big Bullets (Mal) -:-
16:00Zesco Utd (Zam) - Green Mamba (Esw) -:-
16:30Township Rollers (Bot) - Young Africans (Tan) -:-
17:00Primeiro de Agosto (Ang) - KMKM (Zan) -:-
19:30Al-Merreikh (Sud) - JS Kabylie (Alg) -:-
20:00Mamelodi (Rsa) - Otoho d'Oyo (Con) -:-
21:00Etoile Sahel (Tun) - Hafia (Gui) -:-
21:00Generation F. (Sen) - LPRC Oiler (Lbr) -:-
21:00Zamalek (Egy) - Dekedda (Som) -:-
22:00Orlando (Rsa) - Green Eagles (Zam) -:-
22:00Raja Casablanca (Mar) - Brikama U. (Gam) -:-

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler

15:30Masters Security (Mal) - Proline (Uga) -:-
16:00Malindi (Zan) - Mogadishu City (Som) -:-
16:00Rukinzo (Bur) - Triangle (Zim) -:-
16:00Young Buffaloes (Esw) - Buildcon (Zam) -:-
18:00Ashanti Gold (Gha) - Akonangui (Gnq) -:-
19:00Amarat United (Ssu) - Ben Guerdane (Tun) -:-
19:00AS Maniema (Drc) - Pelican (Gab) -:-
19:00CotonTchad (Cha) - Belouizdad (Alg) -:-
19:00Etoile du Congo (Con) - Pyramids (Egy) -:-
19:00FC Esae (Ben) - SNIM (Mrt) -:-
19:00Kamsar (Gui) - Paradou (Alg) -:-
19:00Khartoum (Sud) - AS Arta (Dji) -:-
19:00Kinondoni MC (Tan) - AS Kigali (Rwa) -:-
19:00Stade Renard (Cmr) - Motema Pembe (Drc) -:-
22:00Azam (Tan) - Fasil Ketema (Eth) -:-
reklam

ALMANYA: Bundesliga

16:30Augsburg - Union Berlin -:-
16:30Dusseldorf - Leverkusen -:-
16:30Hoffenheim - Bremen -:-
16:30Mainz - Monchengladbach -:-
16:30Paderborn - Freiburg -:-
19:30Schalke - Bayern -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:00Bochum - Wehen -:-
14:00Hannover - Furth -:-
14:00Regensburg - Bielefeld -:-

ALMANYA: 3. Liga

15:00Bayern II - Chemnitzer -:-
15:00Braunschweig - Wurzburger Kickers -:-
15:00Grossaspach - Viktoria Koln -:-
15:00Magdeburg - Munich 1860 -:-
15:00Meppen - Jena -:-
15:00Munster - Uerdingen -:-

ALMANYA: Regionalliga North

14:00Wolfsburg II - Norderstedt -:-
15:00St. Pauli II - Hannover II -:-

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Altglienicke - BFC Dynamo -:-
14:30Bischofswerdaer - Viktoria Berlin -:-
14:30Furstenwalde - Babelsberg -:-
14:30Lichtenberg - Nordhausen -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

15:00Aachen - Homberg -:-
15:00Bergisch Gladbach - Oberhausen -:-
15:00Lotte - Rodinghausen -:-
15:00Monchengladbach II - Lippstadt -:-
16:00Dusseldorf II - Schalke II -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Pirmasens -:-
15:00Alzenau - Balingen -:-
15:00Bahlinger - Homburg -:-
15:00Giessen - FSV Frankfurt -:-
15:00Offenbach - Elversberg -:-
15:00Saarbrucken - Walldorf -:-
15:00Ulm - TuS RW Koblenz -:-

ALMANYA: Regionalliga Bayern

15:00Aubstadt - Augsburg II -:-
15:00Burghausen - Memmingen -:-
15:00Eichstatt - Illertissen -:-
15:00Furth II - Buchbach -:-
15:00Schweinfurt - Aschaffenburg -:-
15:00Turkgucu Munchen - Nurnberg II -:-
18:00Rain/Lech - Garching -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Neustrelitz -:-
15:00Brandenburger - CFC Hertha -:-
15:00Staaken - Seelow -:-
15:00Torgelower Greif - Pampow -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

14:00Plauen - Hohenstein-Ernstthal -:-
15:00Grimma - Oberlausitz -:-
15:00Krieschow - FC Merseburg -:-
16:00Halle - Jena II -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Inter Turkspor Kiel -:-
15:00Eutin - Frisia Risum-Lindholm -:-
15:00Flensburg - Phonix Lubeck -:-
15:00Husumer - Eichede -:-
16:00Oldenburger - Lubeck II -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

15:00Meiendorfer SV - Sasel -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

14:00Bremen III - Habenhauser -:-
15:00Brinkumer - Leher -:-
16:00Blumenthaler - Oberneuland -:-
17:00Geestemunde - BTS Neustadt -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

17:00Delmenhorst - Egestorf-Langreder -:-
17:00Gifhorn - Arminia Hannover -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

15:00Stadtallendorf - SV Steinbach -:-
16:00Friedberg - Eddersheim -:-
16:00Hadamar - Viktoria Griesheim -:-
16:00Hanau - Baunatal -:-
16:00ErtelendiHessen Dreieich - Kassel -:-
16:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Kaiserslautern II - Worms -:-
16:30Engers - Gonsenheim -:-
16:30Karbach - Trier -:-
16:30Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Pfeddersheim - Rochling -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

15:00Seligenporten - Grossbardorf -:-
16:00Vilzing - DJK Bamberg -:-
16:00Wurzburger FV - Abtswind -:-
17:00ATSV - Gebenbach -:-
17:00ErtelendiKahl - Cham -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

15:00Dachau - Hankofen-Hailing -:-
16:00Donaustauf - Kirchanschoring -:-
16:30Turkspor Augsburg - Pullach -:-
18:00Nordlingen - Schwaben Augsburg -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Dorfmerkingen - Bissingen -:-
15:00Freiberg - Freiburger -:-
15:00Pforzheim - Goppinger SV -:-
15:00TSV Ilshofen - Linx -:-
16:30Nottingen - Ravensburg -:-
16:30Oberachern - Neckarsulmer -:-
16:30Rielasingen-Arlen - Reutlingen -:-
19:00Villingen - Stuttgart II -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

18:00FC Monheim - TVD Velbert -:-

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

14:00Niendorfer TSV U19 - Hamburger SV U19 -:-

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Karlsruher U19 - Offenbach U19 -:-
14:00Heidenheim U19 - Ulm U19 -:-
14:00Mainz U19 - Furth U19 -:-

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

14:00Hoffenheim K - Koln K -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Academica - Sporting de Cabinda -:-
17:00Interclube - Ferroviario do Huambo -:-
17:00Libolo - Wiliet -:-
17:00Onze Bravos - Sagrada -:-

ARJANTİN: Superliga

03:00Arsenal Sarandi - San Lorenzo 0:2
19:15Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia -:-
21:30Velez Sarsfield - Newells Old Boys -:-
23:45Rosario - Patronato -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

01:05Atl. Rafaela - Tigre 1:2
19:05Temperley - Nueva Chicago -:-
21:30Atletico Atlanta - CA Mitre -:-
21:30Barracas Central - Alvarado -:-
21:30Deportivo Moron - Guillermo Brown -:-
23:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
23:40Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana - Apertura

21:30Colegiales - Comunicaciones -:-
21:30Flandria - Defensores Unidos -:-
21:30Sacachispas - Almirante Brown -:-

ARNAVUTLUK: Süper Lig

17:00Vllaznia - Laci -:-
20:00Skenderbeu - Flamurtari -:-
20:00Teuta - Bylis -:-
20:00Tirana - Luftetari Gjirokastra -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

17:00Kafa - Inkomport -:-
17:00Kyzyltash - SKCHF Sevastopol -:-

AVUSTRALYA: NPL NSW - Playofflar

37'Wollongong Wolves - Sydney Utd 0:0

AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi

10:00Acacia Ridge - Grange Thistle -:-
11:00Albany Creek - Toowong -:-
11:00Bayside - The Gap -:-
11:00Caboolture - North Pine -:-
11:00Univ. of Queensland - Centenary Stormers -:-

AVUSTRALYA: NPL Western Australia

10:00Cockburn City - Perth SC -:-
10:00Joondalup - Balcatta -:-
10:00Perth Glory U21 - Bayswater City -:-
10:00Rockingham City - Inglewood -:-
10:00Sorrento - Armadale -:-
10:00Stirling Lions - Floreat Athena -:-

AVUSTRALYA: NPL South Australian - Playofflar

Devre ArasıAdelaide Comets - Campbelltown City 0:0
Devre ArasıAdelaide Raiders - NE Metrostars 0:1
11:30Adelaide Olympic - Blue Eagles -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

10:00Peninsula - Gold Coast -:-
10:00Redlands - Queensland Lions -:-
11:30Eastern Suburbs - SWQ Thunder -:-
12:00Magpies Crusaders - Brisbane Strikers -:-
12:00Western Pride - Brisbane City -:-

AVUSTRALYA: NPL Tasmania

07:30Clarence Utd. - Launceston 1:4
07:30Hobart Zebras - Glenorchy Knights 1:2
10:00Olympia Warriors - Kingborough Lions -:-

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

18:00AC Wolfsberger - Altach -:-
18:00Mattersburg - St. Polten -:-
18:00Rapid Vienna - LASK Linz -:-

AVUSTURYA: 2. Liga

19:00Dornbirn - Kapfenberg -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

18:30Stripfing - Ebreichsdorf -:-
20:00Leobendorf - Wiener Linien -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Central

18:00Ried (Am) - ATSV Wolfsberger -:-
18:00Stadl Paura - Kalsdorf -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

17:00SC Imst - SV Worgl -:-
18:00Hall - Innsbruck (Am) -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg

17:00Grodig - A. Salzburg -:-
18:00Saalfelden - Kuchl -:-
19:00Seekirchen - SAK 1914 -:-
20:00Wals-Grunau - Johann -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:00Bregenz - Hohenems -:-
18:00FC Wolfurt - Altach U21 -:-

AVUSTURYA: Bundesliga Women

15:00Innsbruck K - Neulengbach K -:-
15:30Sturm K - Landhaus K -:-
16:00Altenmarkt K - Horn K -:-
16:00St. Polten K - Sudburgenland K -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

18:00SumQayit - Sabail -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

19:00ErtelendiCharleroi - Club Brugge -:-
21:00Cercle Brugge - Waasland-Beveren -:-
21:00St. Truiden - Waregem -:-
21:30Oostende - KV Mechelen -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Entente Durbuy - Hamoir -:-
21:00Namur - Acren -:-

BELÇİKA: Kupa - Elemeler

17:00Beerschot VA - Dikkelvenne -:-
18:00Dessel - Virton -:-
20:00Seraing - KSV Roeselare -:-
20:30Onhaye - Aalst -:-
21:00Heist - Lokeren -:-
21:00La Louviere - Westerlo -:-
21:00Lommel SK - Temse -:-
21:00Mandel United - Gullegem -:-

BELÇİKA: Super League Women

15:00Club Brugge K - RSC Anderlecht K -:-

BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar

14:00SG-Tertre Hautrage K - Zwevezele K -:-
15:00Tienen K - Mechelen K -:-
15:30Massenhoven K - Famkes Merkem K -:-
16:00Femina Woluwe K - GBA Kontich K -:-
16:00Genk II K - Moldavo K -:-
16:00Zulte Waregem K - Aalst K -:-
16:30Gent II K - Leuven II K -:-
17:30St. Liege 2 K - Tongeren K 5:0

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

16:00Vitebsk - Neman -:-
20:45Brest - Energetik-BGU -:-

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

16:30Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk -:-
17:00Baranovici - Mikashevichi -:-
17:00Chimik Svetlogorsk - Smolevichi -:-
17:00FC Slonim - Naftan -:-
17:00Orsha - Rukh Brest -:-
17:00Smorgon - Belshina -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

22:00Sport Boys - Royal Pari -:-
00:15San Jose - Real Potosi -:-

BOLİVYA: Nacional B

20:00Chijipata - Deportivo Escara -:-
22:30Arauco Prado - Vinto -:-
22:30U. Sucre - Wils. Cooperativas -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

18:00Celik Zenica - Tuzla City -:-
18:00Radnik Bijeljina - Mladost DK -:-
19:00Sarajevo - Velez Mostar -:-
20:00Sloboda - Zvijezda 09 -:-
21:00Siroki Brijeg - Zeljeznicar -:-
21:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-

BOSNA HERSEK: FBiH

18:00Capljina - Bratstvo Gracanica -:-
18:00Gorazde - TOSK Tesanj -:-
18:00Gradacac - Metalleghe -:-
18:00Igman K. - Olimpic Sarajevo -:-
18:00Jedinstvo Bihac - Banovici -:-
18:00Travnik - GOSK Gabela -:-
18:00Zivinice - HNK Orasje -:-

BOSNA HERSEK: RS

18:30Krupa - Slavija -:-
18:30Podrinje Janja - Kozara -:-
18:30Prijedor - Modrica -:-
18:30Sloga Crnjelovo - Jedinstvo Brcko -:-
18:30Tekstilac - Zeljeznicar Banja Luka -:-

BREZİLYA: Serie A

17:00Atletico-MG - Bahia -:-
23:00Gremio - Athletico-PR -:-

BREZİLYA: Serie B

01:15Atletico GO - Brasil de Pelotas 0:0
03:30Cuiaba Esporte - Botafogo SP 2:0
17:00Parana - Criciuma -:-
22:30Londrina - Sao Bento -:-
22:30Oeste - Vila Nova -:-
22:30Vitoria - Operario -:-

BREZİLYA: Serie C

23:00Ferroviario - Confianca -:-
23:00Globo - ABC -:-
23:00Nautico - Santa Cruz -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Treze - Botafogo PB -:-

BREZİLYA: Brasileiro Women - Playofflar

20:00Flamengo K - Internacional K -:-

BULGARİSTAN: Parva Liga

18:00Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa -:-
20:30Levski - Lok. Plovdiv -:-

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00Pomorie - Ludogorets II -:-
18:00Septemvri Sofia - Kariana Erden -:-
18:00Strumska Slava - Hebar -:-
19:00Spartak - Lok. Sofia -:-
20:00Montana - Botev Galabovo -:-

BURKİNA FASO: Premier League

18:30ErtelendiASEC Koudougou - Etoile Filante -:-
18:30ErtelendiBobo-Dioulasso - Majestic -:-
18:30ErtelendiSonabel Ouagadougou - US Ouagadougou -:-
20:45ErtelendiAS Douanes - Salitas -:-

CEBELİTARIK: National League

19:15College 1975 FC - Mons Calpe -:-
21:30St Josephs - Manchester 62 -:-

CEZAYİR: 1.Küme

22:00Chlef - Hussein Dey -:-
22:00ErtelendiMlila - Saoura -:-
23:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj -:-
23:00Setif - Oran -:-

CEZAYİR: Ligue 2

22:00Bejaia - Tlemcen -:-
22:00Khroub - MO Bejaia -:-
22:00Tadjenant - Annaba -:-

CEZAYİR: U21 League

11:00Bel Abbes U21 - Bordj Bou Arreridj U21 -:-
11:00Chlef U21 - Hussein Dey U21 -:-
11:00Mlila U21 - Saoura U21 -:-
11:00Setif U21 - Oran U21 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

18:00Pribram - Jablonec -:-
18:00Zlin - Karvina -:-
20:30Slavia Prag - Bohemians 1905 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

11:15Pardubice - Sokolov -:-
11:15Vysehrad - Dukla Prag -:-
18:00Prostejov - Trinec -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

11:15Benesov - Sparta Prag B -:-
11:15Vltavin - Rakovnik -:-
18:00Domazlice - Slavia Prag B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

18:00Usti nad Orlici - Mlada Boleslav B -:-
18:00Velvary - Jablonec B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Odra Petrkovice - Frydek-Mistek -:-
17:30Dolni Benesov - Blansko -:-
17:30Hlucin - Slovacko B -:-
17:30Rosice - Znojmo -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

11:30Horovicko - Jindrichuv Hradec -:-
16:00Marianske Lazne - Klatovy -:-
18:00Beroun - Prestice -:-
18:00Hvezda Cheb - Doubravka -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Kladno - Aritma Prague -:-
11:15Tatran Rakovnik - Brezova -:-
16:00Sous - Neratovice -:-
18:00Ceska Lipa - Chomutov -:-
18:00Cesky Brod - Steti -:-
18:00MFK Dobris - Brandys n. Labem -:-
18:00Ostrov - Slany -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

11:15Libis - Velke Hamry -:-
18:00Nachod - Horky nad Jizerou -:-
18:00Ostra - Trutnov -:-
18:00Vysoke Myto - Kutna Hora -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

11:15Jihlava B - Breclav -:-
17:30Start Brno - Bystrice n. Pern. -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

15:00HFK Olomouc - Strani -:-
17:30Bzenec - Vsechovice -:-
17:30Hranice - Vsetin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division F

17:30Bohumin - Valasske Mezirici -:-
17:30Frydlant n. O. - Detmarovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

11:15Kolovraty - Ujezd nad Lesy -:-
11:15Podoli - Treboradice -:-
11:30Dukla JM - Zlicin -:-
11:30Hostivar - Ujezd Prague -:-
18:00Olympia Radotin - US Prague -:-
18:00Predni Kopanina - Motorlet Prague B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

11:15Hrebec - Bohemia Podebrady -:-
11:15Klicany - Vlasim B -:-
17:00Nespeky - Velim -:-
18:00Dobrovice - Porici n. S. -:-
18:00Kosmonosy - Lysa n. L. -:-
18:00Kosor - Hvozdnice -:-
18:00Tuchlovice - FK Komarov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

16:00Protivin - Sezimovo Usti -:-
18:00Cesky Krumlov - Olesnik -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

15:00Vejprnice - Nyrsko -:-
18:00Horni Briza - Stankov -:-
18:00Nepomuk - Meclov -:-
18:00Rapid Plzen - Sokol Lhota -:-
18:00Stribro - Plzen-Cernice -:-
18:00Zruc - Domazlice B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

11:15Horni Slavkov - Frantiskovy Lazne -:-
18:00Lomnice - Zlutice -:-
18:00Nejdek - Chodov -:-
18:00Nova Role - FC Cheb -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

11:30Horni Jiretin - Litomericko -:-
18:00Domousice - Krupka -:-
18:00FK Jilove - Srbice -:-
18:00Modlany - Oldrichov -:-
18:00Vilemov - Brna -:-
18:00Zatec - Modra/Hrobce -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

11:30Frydlant - Visnova -:-
18:00Chrastava - Zelezny Brod -:-
18:00Doksy - Mseno -:-
18:00Novy Bor - Rovensko p. Tr. -:-
18:00Sedmihorky - Desna -:-
18:00Straz - Turnov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

11:15Slavia Hradec - Rychnov n. Kneznou -:-
15:00Olympia HK - Kratonohy - Police nad Metuji -:-
18:00Kostelec n. O. - Vrchlabi -:-
18:00Libcany - Horice -:-
18:00Vysoka n. Labem - Jicin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

18:00Holice - Ceska Trebova -:-
18:00Tremosnice - Chrudim B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

17:30Bedrichov - HFK Trebic -:-
17:30Okrisky - Sebkovice -:-
17:30Zirovnice - Pelhrimov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

11:15Bohunice - Sparta Brno -:-
11:30Ivancice - Moravska Slavia -:-
13:15SK Krumvir - Svratka Brno -:-
18:00Bystrc - Lisen B -:-
18:00Mutenice - Kurim -:-
18:00Rousinov - Ratiskovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

17:30Jesenik - Cernovir -:-
17:30Kralice na Hane - SK Lipova -:-
17:30Sternberk - Velke Losiny -:-
17:30Zelatovice - Mohelnice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

11:15Luhacovice - Stitna nad Vlari -:-
17:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice -:-
17:30Morkovice - Velke Karlovice -:-
17:30Napajedla - Borsice -:-
17:30Provodov - Holesov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

18:00Bridlicna - Senov -:-
18:00Celadna - Haj ve Slezsku -:-
18:00Fulnek - Petrovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

11:30Ceske Budejovice U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
12:00Karvina U19 - Slovacko U19 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

12:00Plzen K - Liberec K -:-
14:30Slovacko K - Dukla Prag K -:-
16:30Pardubice K - Lok. Brno K -:-
17:00Sparta Prag K - Slavia Prag K -:-

ÇİN: Jia Ligi

14:00Shaanxi Changan - Beijing Baxy -:-
14:30Guangdong Tigers - Meizhou Hakka -:-
14:30Heilongjiang Lava - Xinjiang Tianshan -:-
14:30Liaoning - Shijiazhuang -:-
14:30Qingdao Huanghai - Sichuan Annapurna -:-
14:30Zhejiang Greentown - Guizhou Zhicheng -:-
14:35Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin -:-

ÇİN: Yi Ligi

10:30Jiangsu Yancheng - Qingdao Jonoon -:-
10:30Qingdao Red Lions - Taizhou Yuanda -:-
10:30Yanbian Beiguo - Hebei Elite -:-
11:00Baoding Yingli Yitong - Jilin Baijia -:-
11:00Fujian Tianxin - Hunan Billows -:-
11:00Guangxi Baoyun - Lhasa Chengtou -:-
11:00Inner Mongolia - Zibo Cuju -:-
11:00Nanjing Shaye - Jiangxi Liansheng -:-
11:00Shanxi Xindu - Beijing Technology -:-
11:00Yunnan Kunlu - Shenzhen Pengcheng -:-
14:00Dalian Chanjoy - Ningxia -:-
14:00Hangzhou Wuyue - Sichuan Jiuniu -:-
14:30Chengdu Qianbao - Zhejiang Yiteng -:-
14:30Wuhan Three Towns - Kunshan -:-

DANİMARKA: 1st Division

14:15Naestved - Vendsyssel -:-

DANİMARKA: Elitedivisionen Women

14:00BSF K - Brondby K -:-
14:00Odense Q K - Farum BK K -:-
14:00VSK Aarhus K - Thisted K -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

14:45FA 2000 - Slagelse B&I -:-
15:00BK Frem - Hellerup -:-
15:00Helsingor - Vanløse -:-
16:00B.93 - Avarta -:-
16:00Bronshoj - Hillerod -:-
16:00Skovshoved - Holbaek -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

15:00Aarhus Fremad - Sydvest -:-
15:00Brabrand - Thisted -:-
15:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
15:00Jammerbugt - Næsby -:-
15:00Middelfart - AB Kopenhagen -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

10:00Leopards (Ken) - Wazito (Ken) -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

12:00Letonya U18 - Slovakya U18 -:-
12:00Macaristan U18 - Kuzey Makedonya U18 -:-
17:00Çek Cumhuriyeti U18 - Ukrayna U18 -:-

DÜNYA: Arab Club Champions Cup - İlk tur

21:00Al Zawraa - Al-Rifaa -:-
21:00Horseed - Tanger -:-

DÜNYA: Club Friendly Women

17:00Real Sociedad K (Esp) - Athletic Bilbao K (Esp) -:-
20:00Alaves K (Esp) - EDF Logrono K (Esp) -:-
20:00Sevilla K (Esp) - Santa Teresa K (Esp) -:-

EKVATOR: Liga Pro

03:15Aucas - Olmedo 1:0
23:00Delfin - Dep. Cuenca -:-

EKVATOR: Serie B

19:00Orense - Clan Juvenil -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:30Jocoro - Independiente F.C. -:-

ENDONESYA: Liga 1

11:30Persebaya - Persija Jakarta -:-
14:00Madura United - PSIS Semarang -:-
14:30Pusamania Borneo - Padang -:-
16:30Bali United - Arema -:-

ENDONESYA: Liga 2

09:30Persewar Waropen - Persatu Tuban -:-
12:00PSMS Medan - PSPS Riau -:-
16:30Persiraja Aceh - Persibat Batang -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

16:00Lori - Noah -:-
18:30Urartu - Gandzasar -:-

ESTONYA: Meistr ligi

16:00Kalju - Levadia -:-
18:30Narva - Flora -:-

ESTONYA: Kupası

14:00ReUnited - Molycorp Silmet -:-

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30ASEC Mimosas - Academie de FAD -:-
18:30Issia Wazi - SOL -:-
18:30San Pedro - Bouake -:-

FİLİPİNLER: PFL

11:00Philippine Air Force - Green Archers -:-
14:00Kaya - Stallion -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

13:00Honka - HJK -:-
17:00KuPS - VPS -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

17:00AC Kajaani - Oulu -:-
17:00Ekenas - TPS Turku -:-
17:00Jaro - MyPa -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

17:00JIPPO - JaPS -:-
17:00Viikingit - NJS -:-
18:30Mikkeli - Lahden Reipas -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

17:00SJK Akatemia - Hercules -:-

FİNLANDİYA: Liiga Women

14:00Ilves K - Aland Utd K -:-
14:00Jypk K - Honka K -:-
14:00KuPS K - TiPS K -:-
14:00Myran K - ONS Oulu K -:-
14:00TPS K - HJK K -:-

FRANSA: Lig 1

21:00Amiens - Nantes -:-
21:00Angers - Metz -:-
21:00Brest - Reims -:-
21:00Dijon - Bordeaux -:-

FRANSA: Lig 2

16:00Troyes - Lens -:-

FRANSA: National 2 - Group A

16:00Schiltigheim - Lens II -:-
19:00ASM Belfort - Haguenau -:-
19:00Bastia - Lille II -:-
19:00Bobigny - St Quentin -:-
19:00Epinal - IC Croix -:-
19:00Lusitanos - Reims II -:-
19:00Sainte-Genevieve - Mulhouse -:-
19:00Sedan - JA Drancy -:-

FRANSA: National 2 - Group B

18:00Sannois - Poissy -:-
19:00Granville - Angers II -:-
19:00Lorient II - Guingamp II -:-
19:00Mantes - Saint-Malo -:-
19:00Oissel - Chartres -:-
19:00Stade Briochin - Vitre -:-
19:30Gobelins - Fleury-Merogis -:-
19:30Vannes - Rouen -:-

FRANSA: National 2 - Group C

19:00Bergerac - Angouleme -:-
19:00Bourges - Montpellier II -:-
19:00Chamalieres - Andrezieux -:-
19:00Colomiers - Trelissac -:-
19:00Nantes II - Stade Bordelais -:-
19:00Romorantin - Sete -:-
19:00Saint-Pryve - Les Herbiers -:-
19:00St Etienne II - Blois -:-

FRANSA: National 2 - Group D

19:00Frejus - Martigues -:-
19:00Jura Sud - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Marseille Endoume - Lyon II -:-
19:00Monaco II - Marsilya II -:-
19:00Monts - Grasse -:-
19:00Moulins-Yzeure - Saint Priest -:-
19:00Nimes II - Hyeres -:-
20:30Annecy - Marignane -:-

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

15:30Bordeaux K - Fleury 91 K -:-
15:30Guingamp K - Metz K -:-
15:30Montpellier K - Reims K -:-
15:30Paris FC K - Dijon K -:-
16:30Lyon K - Marsilya K -:-

GALLER: FAW Championship North & Mid

16:30Buckley - Porthmadog -:-
16:30Conwy Borough - Bangor City -:-
16:30Guilsfield - Llanrhaeadr -:-
16:30Llandudno - Gresford -:-
16:30Penrhyncoch - Ruthin -:-
16:30Rhyl - Llangefni -:-

GALLER: FAW Championship South & Mid

16:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
16:30Goytre United - Llanelli -:-
16:30Llantwit Major - STM Sports -:-
16:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
16:30Undy - Cambrian & Clydach -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

20:00Siquinala - Comunicaciones -:-
00:00Municipal - Deportivo Mixco -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:00Black Leopards - Highlands -:-
16:00Golden Arrows - Chippa United -:-
19:00Kaizer - Supersport -:-

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:00Free State Stars - Pretoria U. -:-
16:00TS Sporting - Richards Bay -:-
16:00ErtelendiUthongathi - Tshakhuma -:-

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Baroka U21 - Maritzburg Utd U21 -:-
11:00Cape Town City U21 - Chippa United U21 -:-
13:00Bidvest Wits U21 - Orlando U21 -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

19:00ErtelendiAEK Larnaca - Apollon -:-
19:00ErtelendiAPOEL - Ol. Nicosia -:-
19:00Doxa - Omonia -:-

GÜNEY KORE: K League 1

13:00Jeonbuk - Seongnam -:-
13:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu -:-
13:30Daegu - Gangwon -:-

GÜNEY KORE: K League 2

13:00Bucheon - Jeonnam -:-
13:00Seoul E. - Ansan Greeners -:-

GÜNEY KORE: National League

11:00Gyeongju KHNP - Gimhae -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Chikhura - Lokomotiv Tbilisi -:-
19:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Mirebalais - Baltimore -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

20:00Slaven Belupo - Varazdin -:-
22:00Zapresic - Lok. Zagreb -:-

HIRVATİSTAN: 2. HNL

18:00Orijent - Din. Zagreb 2 -:-
18:30Cibalia - Dubrava -:-
18:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-

HİNDİSTAN: Durand Cup - Playofflar

14:30Gokulam - Mohun Bagan -:-

HOLLANDA: Eredivisie

19:30Willem II - FC Emmen -:-
20:45Heracles - Vitesse -:-
21:45Heerenveen - Twente -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

15:30AFC - GVVV -:-
15:30HFC - HHC -:-
15:30Jong Volendam - Excelsior Maassluis -:-
15:30Scheveningen - Katwijk -:-
16:00ASWH - Spakenburg -:-
16:00IJsselmeervogels - Jong Sparta Rotterdam -:-
16:00Kozakken Boys - TEC -:-
16:00Rijnsburgse Boys - De Treffers -:-
16:30Quick Boys - Noordwijk -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

15:30DVS '33 Ermelo - SteDoCo -:-
15:30Excelsior 31 - ODIN '59 -:-
15:30Harkemase Boys - VVOG -:-
15:30Hoek - Lisse -:-
15:30Ter Leede - VVSB -:-
15:30VV DOVO - GOES -:-
16:00Jong Almere City - ONS Sneek -:-
16:00Sparta Nijkerk - Barendrecht -:-
19:00Gemert - FC Oss -:-
20:30Blauw Geel - UNA -:-

HOLLANDA: Eredivisie U19

16:00Twente U19 - Alkmaar U19 -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

00:30Marathon - Real Espana -:-
00:30Real de Minas - Platense -:-

İNGİLTERE: Premier League

14:30Norwich - Chelsea -:-
17:00Brighton - Southampton -:-
17:00Manchester Utd - Crystal Palace -:-
17:00Sheffield Utd - Leicester -:-
17:00Watford - West Ham -:-
19:30Liverpool - Arsenal -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

14:30Derby - West Brom -:-
17:00Barnsley - Luton -:-
17:00Blackburn - Cardiff -:-
17:00Charlton - Brentford -:-
17:00Fulham - Nottingham -:-
17:00Huddersfield - Reading -:-
17:00Hull - Bristol City -:-
17:00Middlesbrough - Millwall -:-
17:00Preston - Sheffield Wed -:-
17:00QPR - Wigan -:-
17:00Stoke - Leeds -:-

İNGİLTERE: League One

14:30Doncaster - Lincoln -:-
14:30ErtelendiPortsmouth - Rotherham -:-
17:00Bolton - Ipswich -:-
17:00Bristol Rovers - Oxford Utd -:-
17:00Coventry - Gillingham FC -:-
17:00Fleetwood - Accrington -:-
17:00Milton Keynes - Peterborough -:-
17:00Rochdale - Blackpool -:-
17:00Shrewsbury - Burton -:-
17:00Sunderland - Wimbledon -:-
17:00ErtelendiTranmere - Bury -:-
17:00Wycombe - Southend -:-

İNGİLTERE: League Two

17:00Bradford City - Forest Green -:-
17:00Cambridge Utd - Oldham -:-
17:00Carlisle - Salford -:-
17:00Cheltenham - Swindon -:-
17:00Colchester - Northampton -:-
17:00Grimsby - Port Vale -:-
17:00Leyton Orient - Crawley -:-
17:00Macclesfield - Scunthorpe -:-
17:00Mansfield - Stevenage -:-
17:00Morecambe - Exeter -:-
17:00Newport - Crewe -:-
17:00Plymouth - Walsall -:-

İNGİLTERE: National League

17:00Bromley - Boreham Wood -:-
17:00Chesterfield - Barrow -:-
17:00Chorley - Hartlepool -:-
17:00Eastleigh - Dagenham & Red. -:-
17:00Ebbsfleet - Notts County -:-
17:00Halifax - AFC Fylde -:-
17:00Harrogate - Stockport -:-
17:00Sutton - Dover -:-
17:00Woking - Solihull Moors -:-
17:00Wrexham - Barnet -:-
17:00Yeovil - Maidenhead -:-
19:20Torquay - Aldershot -:-

İNGİLTERE: National League North

17:00Altrincham - Darlington -:-
17:00Bradford PA - Blyth -:-
17:00Gateshead - Farsley -:-
17:00Gloucester - Boston Utd -:-
17:00Guiseley - Alfreton -:-
17:00Hereford - Brackley Town -:-
17:00Kidderminster - Chester -:-
17:00King’s Lynn - Curzon Ashton -:-
17:00Leamington - Kettering -:-
17:00Southport - Telford -:-
17:00Spennymoor - York -:-

İNGİLTERE: National League South

17:00Billericay - St. Albans -:-
17:00Chelmsford - Welling -:-
17:00Chippenham - Weymouth -:-
17:00Concord - Maidstone -:-
17:00Dartford - Braintree -:-
17:00Dorking - Hampton & Richmond -:-
17:00Eastbourne Boro - Dulwich Hamlet -:-
17:00Oxford City - Hemel Hempstead -:-
17:00Slough - Bath -:-
17:00Tonbridge - Havant & W -:-
17:00Wealdstone - Hungerford -:-

İNGİLTERE: NPL Premier Division

17:00ErtelendiAtherton - Grantham -:-
17:00Bamber Bridge - Ashton Utd -:-
17:00Basford - Lancaster -:-
17:00Buxton - Whitby -:-
17:00FC United - Scarborough -:-
17:00Gainsborough - Warrington -:-
17:00ErtelendiMorpeth - Mickleover -:-
17:00South Shields - Hyde -:-
17:00Stafford - Matlock -:-

İNGİLTERE: Southern League Central Division

17:00Banbury - Kings Langley -:-
17:00Barwell - Biggleswade Town -:-
17:00Hednesford - Alvechurch -:-
17:00Hitchin - Rushall -:-
17:00Leiston - Tamworth -:-
17:00Nuneaton - Needham Market -:-
17:00Redditch - Lowestoft -:-
17:00Royston - Coalville -:-
17:00St. Ives - Stourbridge -:-
17:00Stratford - AFC Rushden & Diamonds -:-

İNGİLTERE: Southern League South Division

17:00Chesham - Truro -:-
17:00Farnborough - Merthyr T -:-
17:00Gosport - Hendon -:-
17:00Met. Police - Hartley Wintney -:-
17:00Swindon S - Salisbury -:-
17:00Tiverton - Beaconsfield Town -:-
17:00Weston-super-Mare - Poole -:-
17:00Wimborne - Taunton -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

17:00Corinthian-Casuals - Carshalton -:-
17:00Haringey - Brightlingsea -:-
17:00Hornchurch - Kingstonian -:-
17:00Leatherhead - Enfield Town -:-
17:00Margate - Lewes -:-
17:00Merstham - East Thurrock -:-
17:00Potters Bar - Folkestone -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

16:00Aston Villa U23 - Norwich U23 -:-

İNGİLTERE: 18yaş altı akademik

13:00Brighton U18 - Leicester U18 -:-
13:00Fulham U18 - Reading U18 -:-
13:00Manchester Utd U18 - Blackburn U18 -:-
13:00Middlesbrough U18 - Manchester City U18 -:-
13:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-
13:00Sunderland U18 - Stoke City U18 -:-
13:00West Ham U18 - Arsenal U18 -:-
13:30Everton U18 - West Brom U18 -:-
13:30Tottenham U18 - Norwich U18 -:-
15:00Aston Villa U18 - Swansea U18 -:-
15:00Newcastle Utd U18 - Derby U18 -:-
15:00Wolverhampton U18 - Liverpool U18 -:-

İRAN: Pro Lig

18:45Shahin Bushehr - Sepahan -:-

İRLANDA: FAI Kupası

19:00Glengad Utd - Waterford -:-
22:00Sligo Rovers - Limerick -:-

İSKOÇYA: Premiership

17:00Hamilton - Motherwell -:-
17:00Hibernian - St. Johnstone -:-
17:00Kilmarnock - Aberdeen -:-
17:00Ross County - Livingston -:-

İSKOÇYA: Championship

17:00Alloa - Arbroath -:-
17:00Ayr - Queen of South -:-
17:00Dundee FC - Inverness -:-
17:00Dunfermline - Dundee Utd -:-

İSKOÇYA: League One

17:00Clyde - Falkirk -:-
17:00Dumbarton - Stranraer -:-
17:00East Fife - Airdrieonians -:-
17:00Peterhead - Forfar -:-
17:00Raith - Montrose -:-

İSKOÇYA: League Two

17:00Albion Rovers - Brechin -:-
17:00Cowdenbeath - Annan -:-
17:00Queen's Park - Elgin -:-
17:00Stenhousemuir - Edinburgh City -:-
17:00Stirling - Cove Rangers -:-

İSKOÇYA: Lowland League

17:00Caledonian Braves - Stirling University -:-
17:00Civil Service Strollers - Gala Fairydean -:-
17:00Dalbeattie Star - Edinburgh University -:-
17:00East Stirlingshire - East Kilbride -:-
17:00Spartans - Gretna 2008 -:-
17:00Vale Of Leithen - Kelty Hearts -:-

İSKOÇYA: Highland League

16:00Fraserburgh - Fort William -:-
17:00Formartine Utd - Clachnacuddin -:-
17:00Forres Mechanics - Strathspey Thistle -:-
17:00Huntly - Rothes -:-
17:00Keith - Turriff Utd -:-
17:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works -:-
17:00Nairn County - Brora Rangers -:-
17:00Wick Academy - Buckie Thistle -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Levante - Villarreal 2:1
18:00Osasuna - Eibar -:-
20:00Real Madrid - Valladolid -:-
22:00Celta Vigo - Valencia -:-
22:00Getafe - Ath. Bilbao -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Albacete - Girona 1:0
19:00R. Oviedo - Lugo -:-
19:00Santander - Almeria -:-
20:00Mirandes - Cadiz -:-
21:00Alcorcon - Elche -:-
22:00Malaga - Las Palmas -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

19:45Rayo Majadahonda - Gijon B -:-
20:00Marino de Luanco - Atl. Madrid B -:-
21:30Pontevedra - Coruxo -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

19:00Leioa - Guijuelo -:-
20:30Barakaldo - Unionistas -:-
20:30R. Sociedad B - Burgos -:-
21:00Leonesa - Amorebieta -:-
21:30Calahorra - R. Union -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

20:00Villarreal B - Levante B -:-
20:45Prat - Hercules -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

21:30Sevilla B - Yeclano -:-
22:00San Fernando - Huelva -:-
22:00Villarrobledo - Linense -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

19:00Alondras - Compostela -:-
19:30Racing Club Villalbes - Pontes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

19:00Gijon Industrial - Llanes -:-
20:00Club Siero - Tuilla -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

18:00Atletico Albericia - UD Samano -:-
18:00UC Cartes - Cayon -:-
19:00Tropezon - Textil Escudo -:-
20:00Solares - CD Barquereno -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

18:00Pasaia - Santuxu -:-
19:00Basconia - Sodupe -:-
19:00Urduliz - Somorrostro -:-
19:30Balmaseda - Ariznabarra -:-
19:30Durango - Tolosa FC -:-
20:00Gernika - CD Vitoria -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

20:00CF Intercity - Saguntino -:-
20:00Crevillente - Acero -:-
20:00Jove - Novelda CF -:-
21:00Recambios Colon - Villarreal C -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

19:00Leganes B - Moratalaz -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

18:30La Virgen - CF Salmantino 2 2 -:-
19:15Numancia B - Burgos Promesas -:-
19:30Santa Marta Tormes - Bembibre -:-
20:00Atl. Astorga - Leonesa 2 -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

21:00CP Almeria - Velez -:-
21:00Maracena - Almeria B -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

21:15Ceuta - Puente Genil -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

20:00Binissalem - Manacor -:-
20:00Constancia - Mallorca B -:-
20:00Ferriolense - Platges de Calvia -:-
20:00Poblense - Esporles -:-
20:30Collerense - Santanyi -:-
20:30Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

14:30Union Viera - Tenerife B -:-
18:00Mensajero - La Cuadra -:-
18:00Panaderia Pulido San Mateo - Atl. Paso -:-
19:00Las Palmas C - Ibarra -:-
19:00Union Guimar - San Fernando -:-
19:30Vera - Villa Santa Brigida -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

20:00Cartagena FC - Real Murcia B -:-
20:30UCAM Murcia B - Muleno -:-
21:00Lorca FC - EG El Palmar CF -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

18:00Huarte - CD Corellano -:-
19:00AD San Juan - Murchante -:-
19:00Beti Kozkor - Beti Onak -:-
19:00Txantrea - Burlades -:-
19:30Lourdes - CD Ardoi -:-
19:30Pamplona - Valle Egues -:-
20:00Subiza - CD Baztan -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

17:00Comillas - Logrones Promesas -:-
20:00Villegas - Oyonesa -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

19:30Atl. Ibanes - Azuqueca -:-
21:00Tarancon - Almagro -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al

18:00M. Haifa - H. Raanana -:-
19:00Hapoel Hadera - Ashdod -:-
20:30Nes Tziona - M. Tel Aviv -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

17:00Sirius - Örebro -:-

İSVEÇ: Superettan

17:00Syrianska - Västerås SK -:-

İSVEÇ: Division 1, Norra

15:00Forward - Nykopings -:-
16:00Gefle - Umeå -:-
17:00Carlstad - Bodens -:-
17:00Sollentuna - Karlslunds -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

15:00Lunds - Skövde -:-
15:00Tvaakers - Utsiktens -:-
17:00Atvidabergs - Eskilsminne -:-
17:00Kristianstads - Lindome -:-

İSVEÇ: Division 2, Norrland

14:00Pitea - Ytterhogdals -:-
15:00Friska Viljor FC - Taftea IK -:-
15:00IFK Lulea - IFK Ostersund -:-
15:00Kramfors-Alliansen - IFK Umea -:-
15:00Skelleftea - Sandviks -:-
15:00Timra - Gottne IF -:-

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

15:00Karlbergs - Valbo FF -:-
15:00Mora - IFK Stocksund -:-
16:00Kungsangens - Enkopings SK -:-
16:00Kvarnsvedens - Skiljebo -:-
16:00Sundbybergs - Gute -:-
16:00Upsala - Taby -:-
17:00Lidingo IFK - Hudiksvalls -:-

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

14:00Onsala BK - Vinbergs -:-
14:30Ullareds IK - Eslovs -:-
15:00Assyriska BK - Qviding -:-
15:00Prespa Birlik - Angelholms -:-
15:00Rosengard - Halmia -:-

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

15:00Enskede - Huddinge -:-
15:00Motala - Haninge -:-
15:00Stockholm Internazionale - Varmbols -:-
17:00Aspudden Tellus - Arameisk-Syrianska -:-

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

15:00Grebbestads - Savedalens -:-
15:00Stenungsunds - Uddevalla -:-
15:00Torslanda - Tidaholm IFK -:-
16:00Vanersborgs IF - Nordvarmland -:-

İSVEÇ: Division 2, Östra Götaland

14:00Nassjo - Husqvarna -:-
15:00Almeboda/Linneryd - Nosaby IF -:-
15:00Karlskrona - Bromolla -:-
16:00Asarums - Raslatts -:-
16:00Dalstorps IF - IFK Berga -:-
16:00Osterlen FF - Rappe GOIF -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

15:00Göteborg K - Linköpings K -:-
16:00Kungsbacka K - Eskilstuna United K -:-

İSVEÇ: Elitettan Women

15:00Hammarby K - Kvarnsvedens K -:-
16:00Uppsala K - Sundsvall K -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

18:30Wil - Kriens -:-
20:00Lausanne - Aarau -:-
20:00Schaffhausen - Lausanne Ouchy -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

20:00Xamax - Basel -:-
20:00Young Boys - Zurich -:-

İSVİÇRE: Promotion League

16:00Black Stars - Yverdon -:-
17:00Breitenrain - Cham -:-
17:00Koniz - Sion II -:-
17:00YF Juventus - Bellinzona -:-
17:00Zurich II - Nyonnais -:-
18:00Etoile-Carouge - Bruhl SG -:-
18:00Rapperswil - Basel II -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

18:00Bulle - Terre Sainte -:-
18:00Echallens - Lancy -:-
18:00Oberwallis Naters - La Chaux-De-Fonds -:-
18:30Vevey - Meyrin -:-
19:00Chenois - Lausanne II -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

17:00Luzern II - Wohlen -:-
17:00Solothurn - Delemont -:-
18:00Buochs - Langenthal -:-
18:00Muttenz - Grasshopper II -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

17:00Balzers - Winterthur II -:-
17:00Hongg - Linth -:-
17:00Red Star Zurich - Dietikon -:-
17:00Thalwil - Kosova -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Eschen -:-
19:00Tuggen - St. Gallen II -:-
19:30Paradiso - Gossau -:-

İSVİÇRE: Nationalliga A Women

17:00Young Boys K - Luzern K -:-
17:30Servette K - FF Lugano 1976 K -:-
18:00Basel K - Grasshoppers K -:-
19:30Zurich K - St. Gallen K -:-

İTALYA: Serie A

19:00Parma - Juventus -:-
21:45Fiorentina - Napoli -:-

İTALYA: Serie B

19:00Crotone - Cosenza -:-
19:00Salernitana - Pescara -:-
22:00Ascoli - Trapani -:-
22:00Cittadella - Spezia -:-
22:00Entella - Livorno -:-
22:00Venezia - Cremonese -:-

İTALYA: Serie C - Group A

21:45Pontedera - Carrarese -:-

İTALYA: Serie C - Group B

21:45Reggio Audace - FeralpiSalo -:-

İTALYA: Serie C - Group C

21:45Rieti - Ternana -:-

İZLANDA: Pepsideild

19:00Akranes - Vestmannaeyjar -:-

İZLANDA: Inkasso-deildin

23:00Throttur - Keflavik 1:3
19:00Njardvik - Magni -:-
19:00Thor Akureyri - Leiknir -:-

JAPONYA: J-League

07:00Sapporo - Tokyo 1:1
12:00Nagoya - Yokohama M. -:-
13:00Hiroshima - Oita -:-
13:00Iwata - C-Osaka -:-
13:00Kawasaki - Shimizu -:-
13:00Vegalta Sendai - Shonan -:-

JAPONYA: J2 League

12:00Chiba - Kofu -:-
12:00Mito - Verdy -:-
12:00Yokohama FC - Kagoshima Utd -:-
13:00Albirex Niigata - Kanazawa -:-
13:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:-
13:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki -:-
13:00Tokushima - Ryukyu -:-
13:00Yamagata - Tochigi -:-

KAMBOÇYA: C-League

11:30Boeung Ket - Svay Rieng -:-
11:30Sports Academy - Visakha -:-
14:00Phnom Penh Crown - Soltilo Angkor -:-

KANADA: CSL

00:00Ukraine United - Serbian W. E. -:-

KANADA: U Sports

02:30Lethbridge - Alberta 1:2
03:30UBC Okanagan - UNBC 2:1
04:00Saskatchewan - MacEwan 3:2
05:00UFV - UBC 0:2
05:00Victoria - Trinity Western 3:0
22:00Mount Royal - Calgary -:-

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

18:00Grbalj - OFK Petrovac -:-
18:00Iskra - Rudar -:-
19:30Sutjeska - FK Podgorica -:-
21:30Titograd - Kom Podgorica -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

16:00Ordabasy - Shakhtar K. -:-
16:00Tobol - Atyrau -:-

KAZAKİSTAN: First Division

13:00FC Astana 2 - Shakhtar Bulat -:-
14:00Baykonur Kyzylorda - Kaspij Aktau -:-
14:00Kyzylzhar - Zhetysu 2 -:-
14:30Akademiya Ontustik - Altay -:-
15:00Aktobe Zhas - FK Kyran -:-
15:00Kairat Academy - Maqtaaral -:-
17:00FK Akzhayik - Ekibastuz -:-

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

14:30Alay Osh - Kant -:-
14:30Alga - Akademiy Futbola -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Pasto - U. Magdalena -:-

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clasura

23:00Atletico F.C. - Orsomarso -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila Women - Playofflar

03:30Atl. Nacional K - America de Cali K 0:1

KONGO DC: Ligue 1

17:30Don Bosco - AC Rangers -:-
17:30Lubumbashi Sport - Bukavu -:-
17:30Nyuki - AS Maniema -:-

KOSOVA: Superliga

18:00Ferizaj - Gjilani -:-
18:00KF Ballkani - Feronikeli -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership

17:00Ballymena - Glentoran -:-
17:00Coleraine - Institute -:-
17:00C. Rangers - Cliftonville -:-
17:00Crusaders - Larne -:-
17:00Dungannon - Glenavon -:-
17:00ErtelendiLinfield - Warrenpoint -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship

17:00Ballinamallard - Ballyclare -:-
17:00Knockbreda - Ards -:-
17:00Loughgall - Dundela -:-
17:00Newry City - PSNI -:-
17:00Portadown - H&W Welders -:-
17:00Queens Univ. - Dergview -:-

KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL

18:00Vardar - Rabotnicki -:-

KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL

18:00Belasica - Kit Go Pehchevo -:-
18:00FK Korab - FK Skopje -:-
18:00Kadino Skopje - Labunishta -:-
18:00KF Gostivar - Drita -:-
18:00Kozuv Gevgelija - Tikves -:-
18:00Ohrid - Vellazerimi -:-
18:00Osogovo - Pitu Guli -:-
18:00Pelister - Vardari Forino -:-
18:00Plackovica - Bregalnica -:-
18:00Pobeda - Sasa -:-

LETONYA: Optibet Virsliga

19:00FK Liepaja - Ventspils -:-

LETONYA: 1. Liga

15:00New Project - FK Smiltene -:-
16:00Balvu - Riga/Staicele -:-
16:00Rezekne - Auda -:-
17:00Alberts JDFS - Tukums 2000 -:-

LİTVANYA: A Lyga

17:00Stumbras - Kauno Zalgiris 0:3

LİTVANYA: I Lyga

14:00Hegelmann Litauen - Vilniaus Vytis -:-
16:00Zalgiris 2 - Banga -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

19:30Union Titus Petange - Rodange -:-

MACARİSTAN: OTP Bank Liga

19:00DVTK - Mezokovesd -:-
19:00Honved - Debrecen -:-
19:00Kaposvar - Zalaegerszeg -:-
19:00Kisvarda - Ujpest -:-
19:00Paks - MOL Fehervar -:-

MALEZYA: Malaysia Cup

16:00Melaka United - Felda -:-
16:00Pahang - Sabah -:-
16:00Penang - Perak -:-

MALİ: Premiere Division

19:00Black Stars - CO Bamako -:-
21:00Onze Createurs - US Bougouni -:-

MALTA: Premier Lig

19:30Tarxien - Mosta FC -:-
20:00Gudja - Hibernians -:-
21:30Balzan - Sliema -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

03:00Veracruz - Atl. San Luis 1:2
05:00Monarcas - U.N.A.M. 2:0
05:00Santos Laguna - Monterrey 2:1

MEKSİKA: Ascenso MX - Apertura

02:00Atlante - UAEM Potros 2:2
03:00Zacatecas Mineros - Celaya 0:1
04:08Correcaminos - Loros 2:2

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy 2:0
04:00ErtelendiMurcielagos - Nayarit -:-
04:00Saltillo - Correcaminos 2 1:1
19:00Leones Negros 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
20:00Tlaxcala - La Piedad -:-
00:00Orizaba - Cafessa -:-
00:00Pioneros - Atl. San Luis 2 -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

04:00Cafessa - Cuautla 1:1
18:00Dorados 2 - Calor De San Pedro -:-
00:00Chimalhuacan - Dongu -:-
00:00Ciervos - La Paz -:-
00:00San Francisco - Zacatecas 2 -:-
00:00Uruapan - Chapulineros -:-

MOLDOVA: Ulusal Lig

18:00Milsami - Zimbru -:-
20:00S. Tiraspol - Sfintul -:-

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Ocotal - Sabanas -:-

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Rosenborg - Stabaek -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:30Sandnes - Aalesund -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

15:00Vidar - Nardo -:-
17:00Sola - Bryne -:-
17:00Stjordals Blink - Byåsen -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

17:00Åsane - Sotra -:-
17:00Baerum Sportsklubb - Fram -:-
17:00Elverum - Kjelsås -:-
17:00Floro - Mjolner -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

13:00Molde 2 - Lørenskog -:-
14:00Arvoll - Traeff -:-
15:00Sunndal - Spjelkavik -:-
16:00Eidsvold - Krakeroy -:-
17:00Rommen SK - Nordstrand -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

14:00Lokomotiv Oslo - Ullern -:-
17:00Drobak-Frogn - Halsen -:-
17:00Orn - Frigg -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

14:00Pors Grenland - Vardeneset -:-
16:00Donn - Flint -:-
16:00Flekkeroy - Viking 2 -:-
16:00Madla IL - Vindbjart -:-
16:00Staal Jorpeland - Storm BK -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

14:00Fjora - Stord -:-
15:00Fana - Vestfossen -:-
16:00Djerv 1919 - Lysekloster -:-
16:00Fyllingsdalen - Bergen Nord -:-
17:00V. Haugesund - Valdres -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

15:00Brumunddal - Kolstad -:-
17:00Gjovik-Lyn - Tiller -:-
17:00Nybergsund - Orkla -:-
17:00Strindheim - Verdal -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

14:00Junkeren - Harstad -:-
17:00Finnsnes - Melbo -:-
17:00Skjetten - Honefoss -:-
17:00Tromsø 2 - Gjellerasen -:-

NORVEÇ: Junior U19

16:00Mjondalen U19 - Stromsgodset U19 -:-

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

14:00Klepp K - Kolbotn K -:-
15:00Avaldsnes K - RØA K -:-
15:00Trondheims-Orn K - Fart K -:-
16:00Stabaek K - Sandviken K -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Deportivo Universitario - Alianza -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

02:00River Plate - Sp. Luqueno 1:1
23:00Sol De America - Dep. Capiata -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00Ovetense FC - Guairena FC -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

04:00Melgar - Garcilaso 2:1
23:15Binacional - Ayacucho -:-

PERU: Liga 2

23:30Comerciantes Unidos - Alianza Atl. 3:1
21:00Juan Aurich - Sport Loreto -:-

POLONYA: Division 1

15:30Podbeskidzie - Ol. Grudziadz -:-
20:00Chrobry Glogow - Olsztyn -:-
20:45Odra Opole - Radomiak Radom -:-

POLONYA: Ekstraklasa

16:00Cracovia - Arka -:-
18:30Lechia - Slask -:-
21:00Rakow - Lech -:-

POLONYA: Division 2

18:00S. Rzeszow - Elana Torun -:-
18:30Garbarnia - Lech 2 -:-

POLONYA: III Liga - Group I

16:30Grodzisk M. - Ostroda -:-
17:00Zambrow - Radomsko -:-
18:00Biala Piska - Concordia Elblag -:-
18:00Huragan Morag - Ursus Warszawa -:-
18:00Sokol Aleksandrow L. - Swit -:-
18:00T. Mazowiecki - Polonia W. -:-
18:00Wasilkow - Bron Radom -:-

POLONYA: III Liga - Group II

16:00Grom Nowy Staw - Gornik Konin -:-
16:00Nielba Wagrowiec - Koszalin -:-
17:00Kotwica Kolobrzeg - Mieszko -:-
18:00Kleczew - B. Gdynia -:-
18:00Sroda - Unia Janikowo -:-
19:00Jarocin - Gwardia Koszalin -:-
19:00KKS Kalisz - Starogard Gdanski -:-

POLONYA: III Liga - Group III

18:00Bielsko-Biala - Pniowek -:-
18:00Foto-Higiena Gac - Starowice Dolne -:-
18:00Gornik Z. 2 - Polonia B. -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Zdzieszowice -:-
18:00Legnica 2 - Brzeg -:-
18:00Piast Zmigrod - ROW Rybnik -:-
18:00Sleza Wroclaw - Ruch -:-
18:30Kluczbork - Z. Gora -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

14:00Jutrzenka Giebultow - Hutnik Krakow -:-
18:00Avia Swidnik - Lublin -:-
18:00Biala Podlaska - Ostrowiec -:-
18:00Chelmianka Chelm - Orleta Radzyn -:-
18:00Podhale Nowy Targ - Stal Krasnik -:-
18:00Sandomierz - Wisloka Debica -:-
18:00Sokol Sieniawa - Korona 2 -:-
18:00Wisla Pulawy - Siarka Tarnobrzeg -:-
18:00Wolka Pelkinska - Hetman Zamosc -:-

POLONYA: Central Youth League

13:00UKS SMS Lodz U18 - Legia U18 -:-
13:00Zaglebie U18 - Pogon Szczecin U18 -:-
14:00Arka U18 - Jagiellonia U18 -:-
15:00Korona U18 - Escola Warszawa U18 -:-

POLONYA: Ekstraliga Women

12:00Olimpia Szczecin K - UJ Krakow K -:-
13:00Katowice K - Leczna K -:-
13:00Medyk Konin K - AZS Wroclaw K -:-
13:00Mitech Zywiec K - AZS PWSZ Walbrzych K -:-
16:00Czarni Sosnowiec K - Biedrzychowice K -:-
16:00UKS SMS Lodz K - Bydgoszcz K -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:15Rio Ave - Aves 5:1
21:00Benfica - FC Porto -:-
23:30Boavista - Ferreira -:-

PORTEKİZ: LigaPro

13:00Academica - Chaves -:-
18:00Feirense - Academico Viseu -:-
20:15Covilha - Vilafranquense -:-
20:15Penafiel - CD Cova da Piedade -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

16:00Sintrense - Oriental -:-
18:00Real SC - Loures -:-
19:00Berco - Mirandela -:-

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

13:00Leixoes U23 - Academica U23 -:-
18:00CD Cova da Piedade U23 - Rio Ave U23 -:-
19:00Portimonense U23 - Setubal U23 -:-

ROMANYA: Liga 1

15:30Academica Clinceni - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
21:00CFR Cluj - Botosani -:-

ROMANYA: Liga 2

11:00Concordia - Turnu Magurele -:-
11:00Daco-Getica Bucuresti - CSM Resita -:-
11:00Miercurea Ciuc - Calarasi -:-
11:00Pandurii - Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00Ripensia Timisoara - UTA Arad -:-
11:00Sportul Snagov - Metaloglobus -:-
18:00Rapid Bucuresti - Politehnica Timisoara -:-

RUSYA: Premier Ligi

14:00Tambov - Din. Moskova -:-
16:30Ufa - Zenit Petersburg -:-
19:00Krasnodar - Lok. Moscow -:-

RUSYA: PFL - Center

13:00Ararat Moscow - FK Strogino Moscow -:-
17:00Salyut-Belgorod - Khimik Novomoskovsk -:-

RUSYA: PFL - South

16:00Legion Dynamo - FK Makhachkala -:-
17:00Nalchik - Mashuk -:-
18:00Urozhay - Spartak Vladikavkaz -:-

RUSYA: PFL - West

16:00Kolomna - Veles Moscow -:-

RUSYA: Youth League

10:30Krasnodar U19 - Lok. Moscow U19 -:-
12:00CSKA Moscow U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
14:00Arsenal Tula U19 - FK Orenburg U19 -:-
14:00Samara U19 - Sp. Moscow U19 -:-
18:00FK Rostov U19 - Kazan U19 -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

18:00ErtelendiCrvena zvezda - Cukaricki -:-
18:00ErtelendiRadnik - Partizan -:-
21:00FK Vozdovac - Mladost -:-
21:00Javor - Napredak -:-
21:00Proleter - Vojvodina -:-
21:00Rad - Macva -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

18:00Radnicki 1923 - Smederevo -:-
18:00Sindjelic Beograd - Din. Vranje -:-
21:00Metalac - Backa -:-
21:00Trayal Krusevac - Zemun -:-

SLOVAKYA: 2.Lig

11:30S. Bratislava B - Dubnica -:-
17:30FC Kosice - Zilina B -:-
17:30Puchov - Petrzalka -:-
20:00Poprad - Komarno -:-
20:00Skalica - L. Mikulas -:-

SLOVAKYA: Fortuna liga

20:00Michalovce - Sered -:-
20:00Pohronie - Trencin -:-
20:00Ruzomberok - Trnava -:-

SLOVAKYA: Küme C - Batı

11:30Nitra B - Marcelova -:-
18:00AFC Nove Mesto - Sala -:-
18:00FK Nove Zamky - Velke Ludince -:-
18:00Povazska Bystrica - Myjava -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

17:00FK Humenne - Šarišské Michalany -:-
17:00Lipany - Plavnica -:-
17:00Presov - B. Nova Ves -:-
17:00Vranov - Spisska Nova Ves -:-

SLOVAKYA: Divison C Central

17:00Cadca - Namestovo -:-
17:00Rakytovce - Novohrad Lucenec -:-
17:00Zvolen - R. Sobota -:-

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

18:00Inter Bratislava - MSK Senec -:-

SLOVENYA: Prva Liga

19:00Domzale - Aluminij -:-
21:15O. Ljubljana - Mura -:-

SLOVENYA: 2.SNL

18:00Beltinci - Dravograd -:-
18:00Brezice - Koper -:-
18:00Fuzinar - Radomlje -:-
18:00Gorica - Dob -:-
18:00Jadran Dekani - Rogaska -:-
18:00Nafta - Drava -:-
18:00NK Krka - Krsko -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:50Al-Fateh - Al Shabab -:-
19:05Al-Faysaly - Al Feiha -:-
20:50Al Wehda - Al-Ettifaq -:-

ŞİLİ: Primera División

02:30U. Espanola - O'Higgins 0:1
19:30Cobresal - U. Calera -:-
22:30Palestino - Colo Colo -:-

ŞİLİ: Primer B

22:00Magallanes - Nublense -:-
23:00Melipilla - S. Morning -:-
00:00D. Puerto Montt - Rangers -:-

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

15:00CSKA Pomir Dushanbe - Panjsher -:-
16:00Istiqlol Dushanbe - Khatlon -:-
16:00Kuktosh - Regar-TadAZ -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Biashara Mara United - Kagera Sugar -:-
16:00Mbao - Alliance -:-
16:00Mbeya City - Tanzania Prisons -:-
16:00Namungo - Ndanda -:-
16:00Polisi Tanzania - Coastal Union -:-

TAYLAND: Thai League 1

13:45Buriram - Sukhothai -:-
14:00Trat FC - PTT Rayong -:-
15:00Bangkok Utd - Port MTI FC -:-
16:00Prachuap - Samut Prakan City -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

18:30Club Africain - Stade Tunisien -:-
18:30Kairouanaise - Slimane -:-
18:30US Tataouine - Esperance Tunis -:-

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor -:-
21:45Altınordu - Karagümrük -:-
21:45Balıkesirspor - Erzurum BB -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

19:15Ankaragücü - Kayserispor -:-
21:45Alanyaspor - Kasımpaşa -:-
21:45Başakşehir - Fenerbahçe -:-

UKRAYNA: Premier League

14:00Kolos Kovalivka - Vorskla -:-
17:00Oleksandriya - Desna -:-
19:30Dyn. Kyiv - Olimpik Donetsk -:-

UKRAYNA: Persha Liga

17:00Kramatorsk - Obolon Brovar Kyjev -:-
19:00Volyn Lutsk - Ch. Odessa -:-

UKRAYNA: Druha Liga

17:00Dinaz Vyshgorod - Zhytomyr -:-
17:00Kalush - Nyva Ternopil -:-
17:00Krystal - Hirnyk Kryvyi Rih -:-
17:00Kyiv-Sviatoshyn - Nyva Vinnytsya -:-
17:00Mykolaiv 2 - VPK-Agro -:-
17:00Nikopol - Kramatorsk 2 -:-
17:00Nova Kakhovka - Ch. Odessa 2 -:-
17:00Podillya Khmelnytskyi - Obolon-Brovar K. 2 -:-
17:00Uzhhorod - Veres-Rivne -:-

UKRAYNA: Youth League

15:00Karpaty U21 - Zorya U21 -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

21:00Boston River - Progreso -:-
21:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:-
21:00Racing Montevideo - Wanderers -:-
21:00River Plate - Penarol -:-

URUGUAY: Segunda Division

01:00Atenas - Bella Vista 3:0
16:05Rentistas - Villa Espanola -:-
21:00Albion - Maldonado -:-
21:00Cerrito - Central Esp. -:-
21:00Sud America - CA Torque -:-
21:00Villa Teresa - Tacuarembo -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

23:00Aragua - Monagas 1:1
18:00Metropolitanos - Zulia -:-
23:00AC Lala FC - Portuguesa -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clasura

22:30Gran V. - Yaracuyanos -:-
22:30Union Local Andina - Real Frontera -:-
22:30Yaracuy - Dep. Petare -:-
23:00Titanes - Hermanos Colmenares -:-
23:00Urena - Atl. El Vigia -:-

VİETNAM: V.Ligi 1

13:00Hai Phong - The Cong -:-
14:00Than Quang Ninh - Binh Duong -:-
15:00Sai Gon FC - Thanh Hoa -:-

VİETNAM: V.League 2

12:00Hue - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Long An - An Do-An Giang -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi

19:00Lamia - Panathinaikos -:-
21:00Aris - OFI Crete -:-
21:30Olympiakos - Asteras T. -:-

YUNANİSTAN: FA Kupası

17:00Tilikratis L. - Sellana -:-

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - Black Rhinos -:-
16:00Chapungu Utd - CAPS Utd -:-
16:00Ngezi Platinum - Hwange -:-
16:00Yadah - Herentals -:-
16:00ZPC Kariba - TelOne -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.