YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: MLS

21:00DC United - Colorado Rapids -:-
23:00Montreal Impact - New England Revolution -:-
23:30Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:-

ABD: NISA - İlkbahar Sezonu

06:00LA Force - Detroit 0:2

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar

19:00Al Ahly - Mamelodi -:-
22:00Wydad - Etoile Sahel -:-

ALMANYA: Bundesliga

17:30Augsburg - Monchengladbach -:-
17:30Dortmund - Freiburg -:-
17:30Hoffenheim - Bayern -:-
17:30Mainz - Paderborn -:-
20:30FC Koln - Schalke -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

56'Aue - Hamburger SV 1:0
57'Darmstadt - Heidenheim 2:0
57'Furth - Stuttgart 1:0

ALMANYA: 3. Liga

16'Braunschweig - Uerdingen 0:0
16'Grossaspach - Hallescher 0:0
16'Magdeburg - Jena 0:1
16'Mannheim - Kaiserslautern 0:0
16'Munich 1860 - Chemnitzer 0:1
16'Zwickau - Wurzburger Kickers 1:0

ALMANYA: Regionalliga North

60'Wolfsburg II - Lubeck 1:2
16:00ErtelendiBSV Rehden - Hamburger SV II -:-
16'Heider SV - Jeddeloh 0:0

ALMANYA: Regionalliga Nordost

45+'Cottbus - Rathenow 2:0
15:30ErtelendiLichtenberg - Chemie Leipzig -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

16:00İptal edildiAachen - Wattenscheid -:-
16'Bergisch Gladbach - Bonner 0:0
16'Dusseldorf II - Homberg 0:0
16'Monchengladbach II - Verl 0:1
16'Rodinghausen - Haltern 0:0
16:00ErtelendiWuppertaler - Oberhausen -:-
17:30Fortuna Koln - Schalke II -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

16'Alzenau - FSV Frankfurt 0:0
16'Bahlinger - Elversberg 0:0
16'Giessen - RW Koblenz 0:0
16:00ErtelendiOffenbach - Hoffenheim II -:-

ALMANYA: Regionalliga Bayern

16:00ErtelendiAubstadt - Garching -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Ludwigsfelder - Stendal -:-
16:00Pampow - Torgelower Greif -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

15:00Eilenburg - Sandersdorf -:-
15:30Oberlausitz - Grimma -:-
16:00Askania Bernburg - Nordhausen II -:-
16:00FC Merseburg - Krieschow -:-
16:00Jena II - Halle -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:30ErtelendiSC Weiche-08 II - Eutin -:-
16:00Bordesholm - Oldenburger -:-
16:00Lubeck II - Eichede -:-
16:00Phonix Lubeck - Eckernforder SV -:-
16:00ErtelendiTSV Kropp - Neumunster -:-
18:00Inter Turkspor Kiel - Flensburg -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

15:00Dassendorf - TuS Osdorf -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

15:00Bremen III - Union 60 Bremen -:-
16:00Brinkumer - BTS Neustadt -:-
17:00Blumenthaler - Aumund-Vegesack -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:00ErtelendiBad Vilbel - Ginsheim -:-
16:00ErtelendiFulda-Lehnerz - Eddersheim -:-
16:00Stadtallendorf - Baunatal -:-
16:30Friedberg - Hanau -:-
16:30Hadamar - Kassel -:-
16:30Viktoria Griesheim - SV Steinbach -:-
16:30Waldgirmes - Hessen Dreieich -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Kaiserslautern II - Schott Mainz -:-
16:30Karbach - Arminia Ludwigshafen -:-
17:00Engers - Hertha Wiesbach -:-
17:30Hassia Bingen - Gonsenheim -:-
17:30Koblenz - Rochling -:-
18:00Pfeddersheim - Dudenhofen -:-
18:00ErtelendiTrier - Worms -:-
19:00Mechtersheim - Diefflen -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00ErtelendiDorfmerkingen - Freiburger -:-
16:00Freiberg - Ravensburg -:-
16:00ErtelendiStuttgarter Kickers - Bissingen -:-
16:00TSV Ilshofen - Stuttgart II -:-
17:00Oberachern - Linx -:-
17:30ErtelendiVillingen - Reutlingen -:-

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

13:00Dresden U19 - Niendorfer TSV U19 1:0
13:00St. Pauli U19 - Cottbus U19 1:3
14:00Hertha U19 - Magdeburg U19 4:0
59'Bremen U19 - Chemnitzer FC U19 5:2
57'Hamburger SV U19 - Kiel U19 5:1
45+'RB Leipzig U19 - Union Berlin U19 1:0

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

13:00Frankfurt U19 - Augsburg U19 3:1
13:00Ingolstadt U19 - Mainz U19 1:3
14:00Offenbach U19 - Kaiserslautern U19 3:0
45+'Stuttgart U19 - Karlsruher U19 0:1
16'Bayern U19 - Ulm U19 0:0
16'Freiburg U19 - Hoffenheim U19 1:0

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

13:00B. Monchengladbach U19 - Bochum U19 3:1
13:00Duisburg U19 - Schalke U19 1:1
13:00Koln U19 - Wuppertaler U19 4:0
13:00Viktoria Koln U19 - Dusseldorf U19 0:2
57'Oberhausen U19 - Preussen Munster U19 1:1
17:45Bielefeld U19 - Alemannia Aachen U19 -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

18:00Hoffenheim 2 K - Andernach K -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Libolo - Santa Rita -:-
17:00Onze Bravos - Interclube -:-
17:00Sporting de Cabinda - Sagrada -:-
18:00Petro - Caala -:-

ARJANTİN: Superliga

01:00Racing Club - Newells Old Boys 1:1
03:10Colon - Boca Juniors 0:4
23:30Gimnasia L.P. - Atl. Tucuman -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

23:05Def. de Belgrano - All Boys 0:2
01:30Tigre - Gimnasia Jujuy 3:1
23:00Brown Adrogue - Santamarina -:-

ARJANTİN: Torneo Federal

23:00Def. Pronunciamiento - Central Norte -:-
23:00Deportivo Madryn - Club Sportivo Penarol -:-
23:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-

ARJANTİN: Primera B - Clasura

23:00Comunicaciones - Argentino de Quilmes -:-
23:00Deportivo Armenio - Sacachispas -:-
23:00Flandria - Fenix -:-
23:00Los Andes - UAI Urquiza -:-
23:00San Telmo - Almirante Brown -:-

ARJANTİN: Primera C - Clasura

23:00Laferrere - Dock Sud 1:1
23:00Central Cordoba - Midland -:-
23:00Ituzaingo - Deportivo Espanol -:-
23:00Real Pilar - Argentino de Merlo -:-

ARJANTİN: Primera D - Clasura

23:00Deportivo Muniz - Juventud Unida S. M. -:-

ARNAVUTLUK: Süper Lig

16'Bylis - Flamurtari 0:0
16'Luftetari Gjirokastra - Laci 0:0
16'Vllaznia - Skenderbeu 0:0
19:00Teuta - Kukesi -:-

ARNAVUTLUK: First Division

16:00Beselidhja Lezha - Erzeni -:-
16:00Devolli - Besa -:-
16:00İptal edildiEgnatia Rrogozhine - Shkumbini Peqin -:-
16:00Elbasani - Shenkolli -:-
16:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
16:00Koplik - Din. Tirana -:-
16:00Lushnja - Iliria Kruja -:-
16:00Oriku - Apolonia Fier -:-
16:00Pogradeci - Cerrik -:-
16:00Terbuni - Burreli -:-

ARUBA: Division di Honor

03:00Racing Club Aruba - United FC 6:0

AVRUPA: Premier League (Crimea)

55'SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch 2:1
16'Yevpatoriya - Krymteplytsia 0:0

AVUSTRALYA: A-Ligi

09:00Newcastle Jets - Perth Glory 2:1
11:30Melbourne Victory - Adelaide United 2:1

AVUSTRALYA: NPL NSW

10:00North Shore Mariners - APIA Tigers 1:1

AVUSTRALYA: NPL Queensland

11:00Gold Coast - Queensland Lions 4:4
11:30Brisbane Strikers - Moreton Bay Utd 1:4
11:45Capalaba FC - Sunshine Coast Wanderers 4:3
12:00Redlands - Gold Coast Knights 0:9
12:30Magpies Crusaders - Brisbane City 1:1

AVUSTRALYA: NPL South Australian

07:30Cumberland Utd. - NE Metrostars 0:8
11:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets 0:1

AVUSTRALYA: NPL Victoria

09:00Heidelberg - Altona Magic 3:1
11:00Dandenong - Bentleigh 1:0
12:00Hume City - Dandenong City 2:1

AVUSTRALYA: W-League

09:00Melbourne Victory K - Sydney K 3:1
14:15Perth K - WS Wanderers K 2:3

AVUSTURYA: 2. Liga

16:30Lafnitz - Kapfenberg -:-
17:30BW Linz - Grazer -:-
19:30Liefering - A. Klagenfurt -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

17:00Bruck Leitha - Leobendorf -:-
17:00Marchfeld - Admira (Am) -:-
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl -:-
19:00Mauerwerk - Stripfing -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

54'Sumqayit - Keshla 1:1
17:00Qarabag - Sabah Baku -:-

BAE: Division 1

16:30Dibba Al Fujairah - Masfut -:-
16:30Emirates Club - Dibba Al Hisn -:-

BAHREYN: Premier Lig

17:10Al-Muharraq - Manama Club -:-
18:30Al-Najma - Al-Rifaa -:-
19:30Al-Hala - Al-Ahli Manama -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

20:00Waasland-Beveren - Anderlecht -:-
22:00Eupen - Mouscron -:-
22:00Waregem - Kortrijk -:-
22:30Antwerp - Oostende -:-

BELÇİKA: First Amateur Division

22:00Deinze - Saint Eloois -:-
22:00Dender - Tubize -:-
22:00Lierse K. - Thes Sport -:-
22:00Patro Eisden - La Louviere -:-
22:00RWDM - Boom -:-
22:00Seraing - Dessel -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

22:00Merelbeke - Ronse -:-

BELÇİKA: Super League Women

16:00Club Brugge K - St. Liege K -:-

BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar

15:00SG-Tertre Hautrage K - St. Liege 2 K -:-
16:00Tienen K - Aalst K -:-
17:00Femina Woluwe K - Moldavo K -:-
17:00GBA Kontich K - Massenhoven K -:-
17:00Leuven II K - Zwevezele K -:-
17:00Zulte Waregem K - Mechelen K -:-
18:00Famkes Merkem K - Genk II K -:-

BENİN: Ligue 1

18:00Energie Sports - Dynamo Parakou -:-
18:00JS Pob - Bembereke -:-

BERMUDA: Premier League

22:00PHC Zebras - Dandy Town Hornets -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

16:30Mladost DK - Siroki Brijeg -:-
16:30Zvijezda 09 - Zeljeznicar -:-
18:30Borac Banja Luka - Sarajevo -:-
19:30Zrinjski - Sloboda -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30BR Highlanders - Police XI -:-
16:30Morupule - Jwaneng Galaxy -:-
16:30Prisons XI Gaborone - Molepolole -:-
20:00Security Systems - Extension Gunners -:-

BREZİLYA: Campeonato Acreano - İlk etap

23:15Placido de Castro - Rio Branco AC -:-

BREZİLYA: Campeonato Alagoano

22:00ASA - Murici AL -:-
23:00CSA - Coruripe -:-

BREZİLYA: Campeonato Brasiliense

17:00Ceilandia - Ceilandense -:-
22:00Paranoa - Gama -:-
22:00Unai EC - Taguatinga Esporte -:-

BREZİLYA: Campeonato Capixaba

22:00Linhares - Real Noroeste -:-
22:00Rio Branco ES - Vitoria ES -:-
22:00SAO Mateus - Desportiva Ferroviaria -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Düşme Grubu

21:00Americano FC - Nova Iguacu -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Rio Kupası

01:00Volta Redonda - Macae 1:0
00:00Cabofriense - Flamengo -:-

BREZİLYA: Campeonato Cearense - İkinci etap

22:00Ceara - Guarany -:-
22:00Pacajus - Caucaia -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho - İkinci etap

17:00Gremio - Juventude -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho 2

22:00EC Cruzeiro - Passo Fundo -:-

BREZİLYA: Campeonato Goiano

22:00Atletico GO - Jaragua -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro

22:00America MG - Tombense -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro 2

21:00Betim - Serranense -:-
21:00Pouso Alegre - Athletic Club -:-
21:30Mamore - Guarani-MG -:-
22:00CAP Uberlandia - Nacional de Muriae -:-
22:00Ipatinga - Democrata GV -:-
22:00Tupi-MG - Democrata SL -:-

BREZİLYA: Campeonato Paraense

21:30Bragantino - Paysandu -:-
23:00Itupiranga - Independente -:-

BREZİLYA: Campeonato Paulista

01:15Guarani - Agua Santa 0:0
03:30Bragantino - Ituano 2:1
22:00Santos - Palmeiras -:-

BREZİLYA: Campeonato Paulista A2

21:00Audax-SP - Monte Azul -:-
21:00Rio Claro - Sao Bento -:-
21:00Sao Caetano - Portuguesa -:-
22:00RB Brasil - Votuporanguense -:-

BREZİLYA: Campeonato Pernambucano

22:00Retro - Academica Vitoria -:-
22:00Sport Recife - Afogados da Ingazeira -:-

BREZİLYA: Campeonato Piauiense

23:00River-PI - Flamengo PI -:-

BREZİLYA: Campeonato Rondoniense

23:00Porto Velho - Real Ariquemes -:-
23:00Vilhenense - Pimentense -:-

BREZİLYA: Campeonato Sul-Matogrossense

22:00Maracaju - Operario MS -:-
22:00Nova Andradina - Aguia Negra -:-

BREZİLYA: Brasileiro Women

23:00Cruzeiro K - Palmeiras K -:-
23:00Ferroviaria K - Ponte Preta K -:-
23:00Internacional K - Kindermann K -:-
23:00Sao Paulo K - Corinthians K -:-

BULGARİSTAN: Parva liga

13:30Dunav Ruse - Botev Vratsa 0:0
16'Botev Plovdiv - Cherno More 0:0
18:30Tsarsko Selo - CSKA Sofia -:-

BULGARİSTAN: Vtora liga

58'Botev Galabovo - Spartak Pleven 1:0
15:00Hebar - Pomorie 3:0
59'Kariana Erden - Strumska Slava 1:0
56'Lok. Sofia - Pirin Blagoevgrad 0:0
62'Neftochimic Burgas - Lok. Gorna 1:0
16'Litex Lovech - Septemvri Sofia 0:0

BULGARİSTAN: Third League - South-East

15:00Atletik Kuklen - Rozova Dolina -:-
15:00Chernomorets 1919 - Gigant Saedinenie -:-
15:00Dimitrovgrad - Sozopol -:-
15:00Karnobat - Rodopa Smolyan -:-
15:00Nesebar - Borislav Parvomay -:-
15:00Svilengrad 1921 - Maritsa Plovdiv -:-
15:00Yambol 1915 - Levski Karlovo -:-
15:00Zagorets - Haskovo 1957 3:0

BULGARİSTAN: Third League - South-West

15:00Balkan Botevgrad - Oborishte -:-
15:00Belasitsa - Septemvri -:-
15:00Chavdar Etropole - Rilski Sportist -:-
15:00Nadezhda Dobroslavci - Kyustendil -:-
15:00Perun - Botev Ihtiman -:-
15:00Razlog - Slivnishki Geroy -:-
15:00Svoge - Minyor Pernik -:-
15:00Vihren - Marek -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-East

15:00Septemvri Tervel - Benkovski Byala -:-
15:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar -:-

BURKİNA FASO: Premier League

19:00ASF Dioulasso - Etoile Filante -:-
19:00AS Police - Royal -:-
19:00Majestic - USFA -:-
19:00US Ouagadougou - Bobo-Dioulasso -:-
21:15Sonabel Ouagadougou - Kadiogo -:-

BURUNDİ: Primus League

16:00Kayanza - Olympic S. -:-
16:00LLB-S4A - Inter Star -:-
17:00Dynamik - Atletico Olympic -:-

CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları

18:00Lions Gibraltar - Europa FC -:-
20:15Magpies - St Josephs -:-

CEZAYİR: 1.Küme

17:00Belouizdad - JS Kabylie -:-
17:00Mlila - Bordj Bou Arreridj -:-
19:00Bel Abbes - Biskra -:-
19:00Constantine - Magra -:-
19:00Setif - Hussein Dey -:-
19:45MC Alger - Oran -:-
20:00Saoura - USM Alger -:-

CEZAYİR: Ligue 2

18:00Amal Bou Saada - Skikda -:-
18:00Arba - Tadjenant -:-
18:00Arzew - Annaba -:-
18:00Bejaia - Harrach -:-
18:00Eulma - MO Bejaia -:-
18:00Relizane - Khroub -:-
18:00Tlemcen - Medea -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

16:30Jablonec - Plzen -:-
16:30Opava - Sigma Olomouc -:-
16:30Pribram - Mlada Boleslav -:-
16:30ErtelendiTeplice - Liberec -:-
19:00Sparta Prag - Zlin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

14:00Policka - Tremosnice 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

12:00Opava U19 - Slovacko U19 0:2
13:00Ceske Budejovice U19 - Sparta Prag U19 0:1
13:00Karvina U19 - Sigma Olomouc U19 1:2pen
13:00Meteor Prague U19 - Pardubice U19 4:3pen
13:00Ostrava U19 - Mlada Boleslav U19 4:1
13:00Zlin U19 - Brno U19 3:2pen
16'Hradec Kralove U19 - Plzen U19 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women

13:30Plzen K - Pardubice K 8:0
16'Lok. Brno K - Slavia Prag K 0:0
17:00Slovacko K - Liberec K -:-

ÇİN: Super Ligi

10:30ErtelendiQingdao Huanghai - Tianjin Teda -:-
14:35ErtelendiGuangzhou R&F - Wuhan Zall -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

18:00Esbjerg - Nordsjaelland -:-

DANİMARKA: 1st Division

58'Kolding - Naestved 1:1
16'F. Amager - Fredericia 1:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

03:00Tormenta (Usa) - Charleston (Usa) 1:1
06:00Orange County SC (Usa) - Las Vegas Lights (Usa) 0:0
10:00Glenorchy Knights (Aus) - South Hobart (Aus) 0:2
11:00Da Nang (Vie) - Hong Linh Ha Tinh (Vie) 3:1
11:30Hai Phong (Vie) - Nam Dinh (Vie) 5:1
11:30Sai Gon FC (Vie) - An Do-An Giang (Vie) 1:0
11:30Trinec (Cze) - Odra Petrkovice (Cze) 1:2
12:00D. Bryansk (Rus) - Znamya Truda (Rus) 3:0
12:00Frydek-Mistek (Cze) - Skastice (Cze) 9:0
12:00Hradec Kralove B (Cze) - Slavia Prag B (Cze) 3:6
12:00Motorlet Prague (Cze) - Cesky Brod (Cze) 3:2
12:00Olympic Kingsway (Aus) - Fremantle City (Aus) 6:2
12:00Perth SC (Aus) - Perth Glory U21 (Aus) 1:1
12:00Zbrojovka Brno B (Cze) - Rosice (Cze) 1:2
12:15Clarence Zebras (Aus) - Olympia Warriors (Aus) 1:3
12:15Unicov (Cze) - Vitkovice (Cze) 2:1
12:15Velvary (Cze) - Chomutov (Cze) 2:0
12:15Vysehrad (Cze) - Vltavin (Cze) 6:1
12:30Inter Bratislava (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
12:30L. Mikulas (Svk) - Presov (Svk) 3:1
12:30Zizkov (Cze) - Sokolov (Cze) 3:3
13:00Blansko (Cze) - Prostejov (Cze) 2:2
13:00Chemie Leipzig (Ger) - Inter Leipzig (Ger) 1:0
13:00FC Minsk (Blr) - Krumkachy (Blr) 2:0
13:00Hellerup (Den) - Vanløse (Den) 2:1
13:00Sparta Prag B (Cze) - Liberec B (Cze) 4:0
13:00Zapy (Cze) - Varnsdorf (Cze) 3:0
14:00Belshina (Blr) - Sputnik (Blr) 1:0
14:00Forrestfield (Aus) - Western Knights (Aus) 1:7
14:00Gwelup Croatia SC (Aus) - Floreat Athena (Aus) 2:4
14:00Krsko (Slo) - Fuzinar (Slo) 0:0
14:00Utsiktens (Swe) - Frölunda (Swe) 4:1
14:00Vitebsk (Blr) - Orsha (Blr) -:-
14:30Gorodeja (Blr) - Naftan (Blr) -:-
71'Hutnik Krakow (Pol) - Polonia B. (Pol) 2:3
86'Vålerenga 2 (Nor) - Eidsvold (Nor) 1:1
15:00Altglienicke (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) -:-
Devre ArasıBronshoj (Den) - Hillerod (Den) 0:2
15:00Degerfors (Swe) - Skövde (Swe) -:-
15:00İptal edildiDresden (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) -:-
53'FK Strogino Moscow (Rus) - Ryazan (Rus) 0:1
59'Kongsvinger (Nor) - Mjondalen (Nor) 3:1
15:00Middelfart (Den) - Sydvest (Den) -:-
59'Nagykanizsa (Hun) - Nafta (Slo) 1:1
15:00Nurnberg II (Ger) - Augsburg II (Ger) -:-
15:00Radnicki Zrenjanin (Srb) - OFK Beograd (Srb) -:-
Devre ArasıTorns (Swe) - Halmia (Swe) 0:1
15:00Värnamo (Swe) - Assyriska IK (Swe) -:-
69'Voitsberg (Aut) - Kalsdorf (Aut) 0:2
15:30Schweinfurt (Ger) - Furth II (Ger) -:-
15:45Stjordals Blink (Nor) - Levanger (Nor) -:-
16'Big Bullets (Mal) - Chicken Inn (Zim) 0:0
16:00Burghausen (Ger) - Ingolstadt II (Ger) -:-
16:00Chrudim (Cze) - Lisen (Cze) -:-
16'Halden (Nor) - Asker (Nor) 0:0
16:00Heimstetten (Ger) - Dachau (Ger) -:-
16:00Hercules (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Hohenems (Aut) - Memmingen (Ger) -:-
16'Hradec Kralove (Cze) - Chlumec nad Cidlinou (Cze) 1:0
16:00Illertissen (Ger) - Pipinsried (Ger) -:-
16:00Molde 2 (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
16:00Rain/Lech (Ger) - Turkspor Augsburg (Ger) -:-
16:00RFS (Lat) - Levadia (Est) -:-
16'Ringkobing (Den) - Silkeborg KFUM (Den) 2:0
16:00Schalding (Ger) - Union Gurten (Aut) -:-
16:00Slavia Mozyr (Blr) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
16:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Weinland Gamlitz (Aut) -:-
16:00İptal edildiWisla Pulawy (Pol) - KS Proch (Pol) -:-
17:00Aschaffenburg (Ger) - Abtswind (Ger) -:-
17:00Brno (Cze) - Pardubice (Cze) -:-
17:00Din. Minsk (Blr) - Volyn Lutsk (Ukr) -:-
17:00Dukla Prag (Cze) - Plzen B (Cze) -:-
17:00Kalju (Est) - Maardu (Est) -:-
17:00Wisla Pulawy (Pol) - Powislak (Pol) -:-
17:15Umeå (Swe) - Bodens (Swe) -:-
17:30Ekenas (Fin) - Paide (Est) -:-
17:30Koper (Slo) - NK Krka (Slo) -:-
18:00Bryne (Nor) - Egersunds (Nor) -:-
18:00Halden (Nor) - Ostsiden (Nor) -:-
18:00Sotra (Nor) - Lysekloster (Nor) -:-
18:00Strindheim (Nor) - Tiller (Nor) -:-
18:00Strømmen (Nor) - KFUM Oslo (Nor) -:-
20:45Fassbergs (Swe) - Lindome (Swe) -:-
22:00FC Tulsa (Usa) - Sporting Kansas City 2 (Usa) -:-
23:00Reno (Usa) - San Diego Loyal (Usa) -:-
00:00El Paso (Usa) - Phoenix Rising (Usa) -:-
00:00North Carolina (Usa) - Greenville (Usa) -:-
00:00Saint Louis FC (Usa) - Forward Madison (Usa) -:-

DÜNYA: Club Friendly Women

15:45Pitea K (Swe) - Umeå IK K (Swe) -:-
16:00Göteborg K (Swe) - Farum BK K (Den) -:-
16:00Kvarnsvedens K (Swe) - Uppsala K (Swe) -:-

EKVATOR: Liga Pro - İlk etap

00:30Delfin - Tecnico U. 0:2
03:00El Nacional - LDU Quito 0:3
23:30Orense - Guayaquil City -:-

EKVATOR: Serie B

21:00Nueve de Octubre - Manta -:-
23:00Santo Domingo - Santa Rita -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura

00:15Jocoro - El Vencedor -:-

ENDONESYA: Liga 1

65'Persebaya - Persik Kediri 1:1
59'Madura United - Barito Putera 4:0
16:30Persiraja Aceh - Bhayangkara Utd -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

13:00Shirak - Noah 3:0
13:45Pyunik - Gandzasar 2:0

ESWATİNİ: Swazi MTN Premier League

15:00Denver - Manzini Sea Birds -:-
15:00Milling Hotspurs - Tambuti -:-
17:05Malanti Chiefs - Mhlume -:-
17:05Moneni Pirates - Mbabane Swallows -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

20:00Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi -:-

FİLİSTİN: West Bank League

16:00Ahli Qalqilyah - Albirah -:-
16:00Wadi Al-Nes - Ahli Al-Khalil -:-
19:00Al Quds - Al Khaleel -:-

FİNLANDİYA: Suomen Kupası

16:15Inter Turku - TPS Turku -:-
20:00Mariehamn - HIFK -:-

FRANSA: Lig 1

19:30PSG - Dijon -:-
22:00Amiens - Metz -:-
22:00Brest - Angers -:-
22:00Monaco - Reims -:-
22:00Montpellier - Strasbourg -:-
22:00Toulouse - Rennes -:-

FRANSA: Lig 2

17:00Lorient - Chambly -:-

FRANSA: National 2 - Group C

20:00Angouleme - Blois -:-

FRANSA: Division 2 Women

16:30Lille K - St. Denis K -:-

GABON: Championnat D1

17:30Lozo - Missile -:-
17:30Oyem - Akanda -:-
17:30Pelican - FC Libreville -:-
17:30Stade Mandji - Mangasport -:-
18:00CF Mounana - Dikaki -:-

GALLER: Cymru North

17:00ErtelendiCorwen - Guilsfield -:-
17:00Llanrhaeadr - Llandudno -:-
17:30Colwyn Bay - Penrhyncoch -:-
17:30ErtelendiConwy Borough - Llanfair United -:-
17:30Llangefni - Ruthin -:-
17:30Porthmadog - Buckley -:-

GALLER: Cymru South

17:00ErtelendiCaerau Ely - Briton Ferry -:-
17:00ErtelendiCwmbran Celtic - STM Sports -:-
17:00ErtelendiLlantwit Major - Goytre United -:-
17:00ErtelendiUndy - Pontypridd -:-
17:30Ammanford - Afan Lido -:-
17:30Cambrian & Clydach - Taffs Well -:-
17:30Swansea University - Haverfordwest -:-

GALLER: Division 1

17:00ErtelendiAberbargoed - Caldicot -:-
17:00ErtelendiAbergavenny Town - Bridgend Street -:-
17:00ErtelendiLlwydcoed - Pontardawe -:-
17:00ErtelendiPenydarren - Croesyceiliog -:-
17:00ErtelendiPort Talbot - Dinas Powys -:-
17:00ErtelendiTon Pentre - Risca -:-
17:00Trefelin - Garden Village -:-

GALLER: FA Kupası

17:30Connah's Q. - Cardiff Metropolitan -:-
17:30TNS - Newtown -:-

GAMBİYA: GFA League

19:30Fortune - WAA Banjul -:-
19:30Gamtel - Elite United -:-
19:30Ports Authority - Real Banjul -:-

GANA: Premier Lig

18:00Dreams - Aduana Stars -:-
18:00Legon Cities - Eleven Wonders -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:30Golden Arrows - Highlands -:-
16:30Orlando - Kaizer -:-
19:00Chippa United - Amazulu -:-
21:15Supersport - Bidvest Wits -:-

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:30Free State Stars - Real Kings -:-
16:30Mbombela - JDR Stars -:-
16:30Steenberg United - Richards Bay -:-
16:30Uthongathi - Pretoria U. -:-

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Bloem Celtic U21 - Chippa United U21 0:1
11:00Polokwane U21 - Supersport U21 1:0
13:00Highlands U21 - Amazulu U21 -:-
13:00Orlando U21 - Maritzburg Utd U21 3:0

GÜNEY KIBRIS: First Division

18:00AEL Limassol - Achnas -:-
18:00Doxa - Paphos -:-
18:00Nea Salamis - Apollon -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu

16:00Chloraka - Xylotympou -:-
16:00Omonoia Psevda - Omonia Aradippou -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Şampiyona Playoffları

15:30Ermis - Karmiotissa -:-
16:00Ayia Napa - Anagennisi -:-
16:00Sotiras - Othellos Athienou -:-

GÜNEY KORE: K League 1

08:00ErtelendiJeonbuk - Suwon -:-
10:00ErtelendiDaegu - Gangwon -:-
10:00ErtelendiUlsan Hyundai - Seoul -:-

GÜNEY KORE: K League 2

09:00ErtelendiAnyang - Jeonnam -:-
09:00ErtelendiDaejeon - Gyeongnam -:-
09:00ErtelendiSeoul E. - Ansan Greeners -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
19:00Dinamo Batumi - Merani Tbilisi -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

17:00Osijek - Hajduk Split -:-
19:30Din. Zagreb - Rijeka -:-

HIRVATİSTAN: 2. HNL

17:00Cibalia - Solin -:-
17:00Dugopolje - Dubrava -:-
17:00Orijent - Bijelo Brdo -:-

HİNDİSTAN: ISL - Playofflar

17:00Chennaiyin - Goa -:-

HİNDİSTAN: 1. Lig

11:30Real Kashmir - Aizawl 2:2
85'East Bengal - Churchill Brothers 0:1
16:30Gokulam - Punjab -:-

HOLLANDA: Eredivisie

20:30Den Haag - Heracles -:-
21:45Venlo - Sittard -:-
21:45Zwolle - Vitesse -:-
22:45Twente - Heerenveen -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

16:30Noordwijk - GVVV -:-
17:00ASWH - Excelsior Maassluis -:-
17:00Kozakken Boys - Quick Boys -:-
17:00Spakenburg - Jong Volendam -:-
17:30AFC - IJsselmeervogels -:-
17:30HFC - Scheveningen -:-
17:30Katwijk - HHC -:-
20:00De Treffers - Rijnsburgse Boys -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

16:30Ajax (Am) - Harkemase Boys -:-
16:30DVS '33 Ermelo - Sparta Nijkerk -:-
16:30Hoek - Ter Leede -:-
16:30Lisse - Barendrecht -:-
16:30ODIN '59 - Excelsior 31 -:-
16:30VV DOVO - Jong Almere City -:-
17:00ONS Sneek - GOES -:-
20:00VVSB - SteDoCo -:-

HOLLANDA: Eredivisie U19 - Düşme Grubu

14:00Almere U19 - Vitesse U19 -:-
14:30Zwolle U19 - Den Haag U19 -:-
16:45NEC/Oss U19 - Breda U19 -:-
17:00Willem II U19 - Alphense Boys U19 -:-
18:00Sparta Rotterdam U19 - FC Emmen U19 -:-

HOLLANDA: Eredivisie U19 - Şampiyona Playoffları

14:30Alkmaar U19 - Heerenveen U19 -:-
16:00PSV U19 - Twente U19 -:-
16:30Feyenoord U19 - Groningen U19 -:-
16:30Utrecht U19 - Ajax U19 -:-

İNGİLTERE: Premier League

23:00Norwich - Leicester 1:0
45+'Brighton - Crystal Palace 0:0
18:00ErtelendiAston Villa - Sheffield Utd -:-
18:00Bournemouth - Chelsea -:-
18:00Newcastle - Burnley -:-
18:00West Ham - Southampton -:-
20:30Watford - Liverpool -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

45+'Hull - Leeds 0:1
18:00Blackburn - Swansea -:-
18:00Cardiff - Brentford -:-
18:00Fulham - Preston -:-
18:00Huddersfield - Charlton -:-
18:00Luton - Stoke -:-
18:00Millwall - Bristol City -:-
18:00QPR - Birmingham -:-
18:00Reading - Barnsley -:-
18:00Sheffield Wed - Derby -:-
18:00West Brom - Wigan -:-

İNGİLTERE: League One

18:00Blackpool - Ipswich -:-
18:00Bolton - Accrington -:-
18:00Bristol Rovers - Shrewsbury -:-
18:00Burton - Peterborough -:-
18:00Doncaster - Wycombe -:-
18:00Gillingham FC - Wimbledon -:-
18:00Oxford Utd - Southend -:-
18:00Rotherham - Milton Keynes -:-
18:00ErtelendiTranmere - Fleetwood -:-

İNGİLTERE: League Two

18:00Bradford City - Plymouth -:-
18:00Cambridge Utd - Carlisle -:-
18:00Colchester - Cheltenham -:-
18:00Exeter - Crawley -:-
18:00ErtelendiForest Green - Leyton Orient -:-
18:00Grimsby - Northampton -:-
18:00Macclesfield - Salford -:-
18:00ErtelendiMansfield - Swindon -:-
18:00Morecambe - Crewe -:-
18:00Oldham - Newport -:-
18:00Port Vale - Scunthorpe -:-
18:00ErtelendiStevenage - Walsall -:-

İNGİLTERE: National League

18:00Barrow - Dagenham & Red. -:-
18:00Boreham Wood - Hartlepool -:-
18:00Bromley - Sutton -:-
18:00ErtelendiEastleigh - Halifax -:-
18:00Ebbsfleet - Stockport -:-
18:00Solihull Moors - Dover -:-
18:00Torquay - Chorley -:-
18:00Woking - Maidenhead -:-
18:00Yeovil - Wrexham -:-

İNGİLTERE: National League North

18:00ErtelendiBlyth - Kettering -:-
18:00ErtelendiBoston Utd - Farsley -:-
18:00ErtelendiChester - Gateshead -:-
18:00Darlington - Brackley Town -:-
18:00ErtelendiGloucester - Alfreton -:-
18:00Hereford - Altrincham -:-
18:00ErtelendiKidderminster - Guiseley -:-
18:00ErtelendiKing’s Lynn - Southport -:-
18:00ErtelendiLeamington - Bradford PA -:-
18:00Spennymoor - Telford -:-
18:00York - Curzon Ashton -:-

İNGİLTERE: National League South

18:00Braintree - Bath -:-
18:00Chippenham - St. Albans -:-
18:00Dartford - Wealdstone -:-
18:00Dorking - Slough -:-
18:00Dulwich Hamlet - Tonbridge -:-
18:00Eastbourne Boro - Billericay -:-
18:00ErtelendiHampton & Richmond - Chelmsford -:-
18:00ErtelendiHungerford - Hemel Hempstead -:-
18:00ErtelendiWelling - Havant & W -:-
18:00Weymouth - Maidstone -:-

İNGİLTERE: NPL Premier Division

18:00ErtelendiAtherton - Matlock -:-
18:00Buxton - Stafford -:-
18:00FC United - Warrington -:-
18:00Gainsborough - South Shields -:-
18:00Grantham - Stalybridge -:-
18:00Hyde - Lancaster -:-
18:00ErtelendiMorpeth - Bamber Bridge -:-
18:00ErtelendiNantwich - Mickleover -:-
18:00Scarborough - Radcliffe -:-
18:00Whitby - Ashton Utd -:-
18:00ErtelendiWitton - Basford -:-

İNGİLTERE: Southern League Central Division

18:00ErtelendiAFC Rushden & Diamonds - Rushall -:-
18:00ErtelendiBarwell - Redditch -:-
18:00ErtelendiBiggleswade Town - Banbury -:-
18:00ErtelendiHednesford - Leiston -:-
18:00ErtelendiHitchin - Peterborough Sports -:-
18:00ErtelendiKings Langley - Coalville -:-
18:00ErtelendiNeedham Market - Tamworth -:-
18:00ErtelendiNuneaton - Bromsgrove -:-
18:00ErtelendiSt. Ives - Alvechurch -:-
18:00Stourbridge - Lowestoft -:-

İNGİLTERE: Southern League South Division

18:00ErtelendiGosport - Farnborough -:-
18:00ErtelendiHarrow - Salisbury -:-
18:00ErtelendiHartley Wintney - Blackfield -:-
18:00Hendon - Truro -:-
18:00Merthyr Town - Beaconsfield Town -:-
18:00ErtelendiPoole - Hayes & Yeading -:-
18:00ErtelendiSwindon S - Tiverton -:-
18:00ErtelendiTaunton - Walton Casuals -:-
18:00ErtelendiWeston-super-Mare - Met. Police -:-
18:00Wimborne - Chesham -:-
18:00ErtelendiYate Town - Dorchester -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

18:00ErtelendiBognor Regis - Bowers & Pitsea -:-
18:00ErtelendiBrightlingsea - East Thurrock -:-
18:00Carshalton - Horsham FC -:-
18:00ErtelendiCheshunt - Folkestone -:-
18:00ErtelendiCorinthian-Casuals - Bishop's Stortford -:-
18:00ErtelendiEnfield Town - Kingstonian -:-
18:00Hornchurch - Haringey -:-
18:00ErtelendiLeatherhead - Margate -:-
18:00Wingate & Finchley - Lewes -:-
18:00Worthing - Potters Bar -:-

İNGİLTERE: FA Trophy

45+'Notts County - Aveley 3:0
18:00AFC Fylde - Harrogate -:-
18:00Barnet - Halesowen -:-
18:00Concord - Royston -:-

İNGİLTERE: 18yaş altı akademik

14:00ErtelendiDerby U18 - Stoke City U18 -:-
14:00Leicester U18 - Swansea U18 5:1
14:00Manchester City U18 - Blackburn U18 2:1
14:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 3:0
14:00ErtelendiWest Brom U18 - Wolverhampton U18 -:-
81'Tottenham U18 - Southampton U18 4:1
60'Brighton U18 - Arsenal U18 1:3
55'Fulham U18 - Aston Villa U18 1:2
15:00ErtelendiNorwich U18 - West Ham U18 -:-

İNGİLTERE: Women's League Cup - Playofflar

20:30Chelsea K - Arsenal K -:-

İRLANDA: Premier Division

22:45ErtelendiSligo Rovers - Waterford -:-

İRLANDA: Division 1

18:00Shamrock 2 - Galway -:-

İSKOÇYA: Championship

18:00Alloa - Ayr -:-
18:00ErtelendiDundee FC - Arbroath -:-
18:00Dunfermline - Dundee Utd -:-
18:00Queen of South - Morton -:-

İSKOÇYA: League One

18:00Clyde - Falkirk -:-
18:00Dumbarton - Raith -:-
18:00Forfar - East Fife -:-
18:00Montrose - Airdrieonians -:-
18:00ErtelendiStranraer - Peterhead -:-

İSKOÇYA: League Two

18:00Albion Rovers - Elgin -:-
18:00Brechin - Stirling -:-
18:00Cowdenbeath - Edinburgh City -:-
18:00Queen's Park - Annan -:-
18:00Stenhousemuir - Cove Rangers -:-

İSKOÇYA: Lowland League

18:00ErtelendiDalbeattie Star - Berwick -:-
18:00East Stirlingshire - Caledonian Braves -:-
18:00Edinburgh University - East Kilbride -:-
18:00Gala Fairydean - Civil Service Strollers -:-
18:00Kelty Hearts - Bonnyrigg Rose -:-
18:00Stirling University - Gretna 2008 -:-

İSKOÇYA: Highland League

18:00ErtelendiBrora Rangers - Formartine Utd -:-
18:00Buckie Thistle - Inverurie Loco Works -:-
18:00ErtelendiForres Mechanics - Fraserburgh -:-
18:00ErtelendiFort William - Huntly -:-
18:00ErtelendiWick Academy - Strathspey Thistle -:-

İSKOÇYA: Scottish Cup

20:30Hearts - Rangers -:-
22:20St. Mirren - Aberdeen -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Real Sociedad - Valladolid 1:0
58'Eibar - Levante 2:0
18:00Valencia - Betis -:-
20:30Leganes - Alaves -:-
23:00Granada - Celta Vigo -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Las Palmas - Malaga 1:1
18:00Huesca - Extremadura UD -:-
18:00Ponferradina - Gijon -:-
20:15Cadiz - Almeria -:-
22:30Albacete - Vallecano -:-
23:00Racing Santander - Zaragoza -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

20:00Ferrol - R. Oviedo B -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

18:15Valladolid Promesas - R. Union -:-
18:30Amorebieta - Ath. Bilbao B -:-
18:30Osasuna B - Burgos CF -:-
20:00Arenas Club - UD Logrones -:-
21:00Leonesa - Izarra -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

19:00Espanyol B - Olot -:-
19:00Villarreal B - Cornella -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

20:00Sanluqueno - Granada B -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

19:00Arzua - Arosa SC -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

18:45Llanera - Basico Urraca -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

18:30Barreda Balompie - Ribamontan al Mar -:-
18:30Guarnizo - CD Barquereno -:-
18:30Torina - Textil Escudo -:-
19:00Escobedo - Cayon -:-
20:00Laredo - Solares -:-
21:00Bezana - Atletico Albericia -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

18:15San Ignacio - Somorrostro -:-
19:00Lagun Onak - Sodupe -:-
19:30Balmaseda - Pasaia -:-
19:30Durango - Portugalete -:-
20:30Urduliz - Real Sociedad C -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

18:00Elche CF Ilicitano B - Villarreal C -:-
18:30Atzeneta - Vilamarxant -:-
20:00Beniganim - Acero -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

19:00Alcobendas - RSD Alcala -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

18:30La Granja - Becerril -:-
18:30La Virgen - Atl. Astorga -:-
19:00Mirandes B - Real Avila -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

18:00Manacor - San Rafael -:-
18:00Santa Catalina Atletico - Platges de Calvia -:-
18:00Santanyi - Ferriolense -:-
18:30Esporles - Soller -:-
18:30Llosetense - Felanitx -:-
19:00Alcudia - Constancia -:-
19:30Collerense - Ibiza Islas Pitiusas -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

00:00Union Viera - San Fernando 0:2
19:00CD Buzanada - Villa Santa Brigida -:-
19:00Tenerife B - La Cuadra -:-
19:15Las Palmas C - SD Tenisca -:-
19:30Mensajero - Vera -:-
19:30Santa Ursula - Atl. Paso -:-
20:00Panaderia - Tacoronte -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

20:30UP Plasencia - Trujillo -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

18:30Beti Onak - Subiza -:-
18:30Fontellas - Cirbonero -:-
18:30Huarte - Lourdes -:-
19:00Mutilvera - CD Baztan -:-
19:45Burlades - AD San Juan -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

19:00Tarancon - Ciudad Real -:-

İSPANYA: Primera Division Women

13:00Sevilla K - Levante K 0:2
20:30Tenerife K - Valencia K -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al

16'H. Kfar Saba - H. Raanana 0:0
18:15Netanya - M. Tel Aviv -:-
20:50Bnei Yehuda - H. Haifa -:-
20:50H. Tel Aviv - Hapoel Hadera -:-

İSRAİL: Liga Alef North

19:00H. Asi Gilboa - Maccabi Tamra -:-
19:00Ironi Tiberias - Daburiya Osama -:-
19:00M. Ironi Kiryat - Hapoel Bnei Zalfa -:-

İSRAİL: Liga Alef South

21:30M. Ironi Ashdod - Shimshon Kafr Qasim -:-

İSVEÇ: Svenska Kupası

89'Sirius - Västerås SK 0:3
87'Sollentuna - Göteborg 0:2
16:30Eskilsminne - Hacken -:-
16:30Östersunds - GAIS -:-
18:30Oskarshamns - Elfsborg -:-
18:30Örebro - Brage -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

21:00ErtelendiSion - St. Gallen -:-
21:00ErtelendiYoung Boys - Zurich -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

19:00ErtelendiLausanne Ouchy - Chiasso -:-
19:30ErtelendiKriens - Schaffhausen -:-
19:30ErtelendiWil - Lausanne -:-

İSVİÇRE: Promotion League

18:00ErtelendiBasel II - YF Juventus -:-
18:00ErtelendiBavois - Rapperswil -:-
18:00ErtelendiBruhl SG - Breitenrain -:-
18:00ErtelendiCham - Zurich II -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

18:00ErtelendiLausanne II - Olympique de Geneve -:-
18:30ErtelendiMartigny - La Chaux-De-Fonds -:-
18:30ErtelendiTerre Sainte - Echallens -:-
19:00ErtelendiAzzurri Lausanne - Vevey -:-
19:00ErtelendiBulle - Chenois -:-
19:00ErtelendiMeyrin - Oberwallis Naters -:-
19:30ErtelendiLancy - Young Boys II -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

17:00ErtelendiLangenthal - Delemont -:-
18:00ErtelendiBaden - Luzern II -:-
18:00ErtelendiBassecourt - Goldau -:-
18:00ErtelendiWohlen - Solothurn -:-
18:00ErtelendiZug - Schotz -:-
18:30ErtelendiGrasshopper II - Buochs -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

17:00ErtelendiEschen - Kosova -:-
17:00ErtelendiLinth - Thalwil -:-
18:00ErtelendiDietikon - Balzers -:-
18:00ErtelendiGossau - Hongg -:-
18:00ErtelendiRed Star Zurich - Tuggen -:-
18:30ErtelendiWinterthur II - Wettswil-Bonstetten -:-

İSVİÇRE: Nationalliga A Women

18:00ErtelendiFF Lugano 1976 K - Zurich K -:-
18:45ErtelendiSt. Gallen K - Basel K -:-
20:00ErtelendiLuzern K - Servette K -:-
21:00ErtelendiGrasshoppers K - Young Boys K -:-

İTALYA: Serie A

17:00Lazio - Bologna -:-
20:00ErtelendiUdinese - Fiorentina -:-
22:45Napoli - Torino -:-

İTALYA: Serie B

23:00Entella - Crotone 1:2
17:00Benevento - Spezia -:-
17:00Cittadella - Cremonese -:-
17:00Empoli - Pordenone -:-
17:00Juve Stabia - Trapani -:-
17:00Pisa - Perugia -:-
17:00Venezia - Cosenza -:-
20:00Chievo - Livorno -:-
20:00Frosinone - Salernitana -:-

İTALYA: Serie C - Group C

22:45Casertana - Cavese -:-

İTALYA: Primavera 2

16:30ErtelendiAscoli U19 - Salernitana U19 -:-
16:30ErtelendiBenevento U19 - Crotone U19 -:-
16:30ErtelendiBrescia U19 - Cittadella U19 -:-
16:30ErtelendiCosenza U19 - Perugia U19 -:-
16:30ErtelendiEntella U19 - Cremonese U19 -:-
16:30ErtelendiJuve Stabia U19 - Livorno U19 -:-
16:30ErtelendiLecce U19 - Frosinone U19 -:-
16:30ErtelendiParma U19 - Venezia U19 -:-
16:30ErtelendiPisa U19 - Trapani U19 -:-
16:30ErtelendiSpal U19 - Pordenone U19 -:-
16:30ErtelendiUdinese U19 - Spezia U19 -:-
16:30ErtelendiVerona U19 - AC Milan U19 -:-

İZLANDA: Lig Kupası

14:00Grotta - Grindavik 2:2
63'Olafsvik - Fjolnir 1:3
17:00Valur - Vestmannaeyjar -:-
18:00Akureyri - Keflavik -:-

JAPONYA: J1 League

08:00ErtelendiNagoya - Shonan -:-
08:00ErtelendiSagan Tosu - C-Osaka -:-
08:00ErtelendiTokyo - Yokohama M. -:-
09:00ErtelendiKawasaki - Sapporo -:-

JAPONYA: J2 League

08:00ErtelendiOmiya Ardija - Tokushima -:-
08:00ErtelendiRenofa Yamaguchi - Kitakyushu -:-
09:05ErtelendiRyukyu - Okayama -:-

KAMBOÇYA: C-League

11:30Boeung Ket - NagaWorld 1:1
11:30Electricite Du Cambodge - Sports Academy 2:0
14:00Phnom Penh Crown - Asia Euro United 6:0

KAMERUN: Elite Two

53'Dynamo Douala - Bafoussam 0:0
59'Fauve Azur Elite - OFTA 0:0
17:00AS Fap - Les Astres -:-
17:00AS Matelots - Unisport Bafang -:-
17:00Foncha - Renaissance -:-
17:00Leopard de Douala - Stade de Bertoua -:-

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

57'Kom Podgorica - Grbalj 0:0
16'OFK Petrovac - Buducnost 0:0
16'Rudar - Sutjeska 1:0
18:00FK Podgorica - Titograd -:-
19:00Zeta - Iskra -:-

KATAR: QSL

16:50Al Khor - Qatar SC -:-

KAZAKİSTAN: Süper Kupa

14:00FC Astana - Kaisar 1:0

KENYA: Premier League

53'Chemelil - Leopards 0:1
55'Gor Mahia - Western Stima 3:1
57'Kisumu All-Stars - Tusker 1:1
55'Sofapaka - Ulinzi Stars 0:0
15:00İptal edildiSony Sugar - Nzoia Sugar -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

03:40Junior - Jaguares de Cordoba 3:2
22:00Patriotas - Chico -:-
00:05Atl. Nacional - Ind. Medellin -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura

23:30ErtelendiBarranquilla - Bogota -:-

KONGO: Ligue 1

16:00Patronage Sainte-Anne - Leopard -:-
18:00Kondzo - Nico-Nicoye -:-

KONGO DC: Ligue 1

17:30ErtelendiMotema Pembe - Renaissance -:-
17:30RCK - St Eloi Lupopo -:-
17:30Simba - AS Vita Club -:-

KOSOVA: Superliga

60'Dukagjini - Gjilani 0:2
52'Ferizaj - KF Llapi 1:0
57'Feronikeli - Trepca 89 1:0
19:00Prishtina - FC Ballkani -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

00:00Grecia - Herediano -:-

KUZEY İRLANDA: Kupası

18:00Ballinamallard - Ballymena -:-
18:00Dungannon - Cliftonville -:-
18:00Glentoran - Crusaders -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship

18:00Dundela - Newry City -:-
18:00Knockbreda - PSNI -:-
18:00Loughgall - Dergview -:-
18:00Queens Univ. - Ards -:-

KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL

16'Struga Trim & Lum - Sileks 0:0
16'Vardar - Rabotnicki 0:0

KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL

16:00FK Skopje - Vellazerimi -:-
16:00Kadino Skopje - KF Gostivar -:-
16:00Osogovo - Belasica -:-
16:00Pelister - FK Korab -:-
16:00Pitu Guli - Pobeda -:-
16:00Plackovica - Kozuv Gevgelija -:-
16:00Tikves - Sasa -:-
16:00Vardari Forino - Drita -:-
19:00Bregalnica - Kit Go Pehchevo -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Championship Women U20 - Playofflar

20:00Jamaika U20 K - Bermuda U20 K -:-
23:00ABD U20 K - Saint Lucia U20 K -:-
23:00Kanada U20 K - Küba U20 K -:-

LİTVANYA: Süper Kupa

19:00Zalgiris - Suduva -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

17:00Niedercorn - Racing Luxembourg -:-
18:00UNA Strassen - Mondorf -:-
18:30Ettelbruck - Fola -:-
20:00Union Titus Petange - Victoria Rosport -:-
20:30Hostert - Differdange -:-

MACARİSTAN: OTP Bank Liga

19:00Honved - DVTK -:-
19:00Kisvarda - Paks -:-
19:00Mezokovesd - Zalaegerszeg -:-
19:00MOL Fehervar - Kaposvar -:-
19:00Ujpest - Puskas Academy -:-
21:30Ferencvaros - Debrecen -:-

MALEZYA: Süper Lig

16'Pahang - Selangor 0:0
16'Terengganu - Perak 0:0
16'UiTM - Melaka United SA 0:0

MALEZYA: Premier Lig

Devre ArasıKuching FA - UKM 0:1
16'Kelantan - Kuala Lumpur 0:0
16'Negeri Sembilan - Johor DT II 0:1

MALİ: Premiere Division

18:30AS Nianan - Sonni -:-
18:30AS Performance - AS Bamako -:-
18:30Tombouctou - Djoliba -:-

MALTA: Division 1

16:00Mqabba FC - Fgura -:-
18:15Lija Athletic - St. George's FC -:-

MALTA: FA Trophy

16'Balzan - Pieta Hotspurs 0:0
18:15Valletta - Gudja -:-

MAURİTİUS: Mauritian League

15:00Cercle De Joachim - Pamplemousses -:-
17:30La Cure Sylvester - Entente Boulet -:-

MEKSİKA: Liga MX - Clasura

04:00Atl. San Luis - Juarez 0:3
04:00Toluca - Monterrey 2:0
06:00Monarcas - Cruz Azul 2:4
06:10Tijuana - Puebla 0:1

MEKSİKA: Ascenso MX - Clasura

02:00Atlante - Venados 0:0
06:00Alebrijes Oaxaca - Correcaminos 0:0

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

04:00Tecos FC - Reynosa 2:7
05:00Alacranes - Nayarit 1:2
20:00Leones Negros 2 - Murcielagos -:-
21:00Tlaxcala - Cruz Azul Hidalgo -:-
21:00U.N.A.M. 2 - La Piedad -:-
00:00UA Chihuahua - Saltillo -:-
00:30UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

05:00Calor De San Pedro - San Francisco 1:0
19:00Dorados 2 - Cafessa -:-
20:00Zacatecas 2 - Zitacuaro -:-
00:00Chimalhuacan - Uruapan -:-
00:00Ciervos - Tlayacapan -:-
00:00Dongu - Cuautla -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura

00:45Cruz Azul K - Necaxa K 1:0
01:00Queretaro K - U.N.A.M. K 0:0
06:00Juarez K - Monterrey K 0:0

MYANMAR: National League

12:00Ayeyawady - Hantharwady Utd 1:0
12:00Sagaing - Magwe 4:0
12:00Southern Myanmar - Yadanarbon 1:1

NİGER: Ligue 1

18:00Douanes Niamey - Police -:-

OMAN: Professional League

16:20Al Orouba - Oman Club -:-
16:45Al Nasr - Bahla -:-
19:00Seeb - Al-Rustaq -:-
19:45Dhofar - Sohar -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

12:30Mashal Muborak - Sogdiana 3:0
71'AGMK - Met. Bekobod 1:1

PANAMA: LPF - Clasura

05:00San Francisco - Miguelito 0:0
23:00Deportivo Universitario - Independiente -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

02:00Guairena FC - Libertad 3:2
00:00River Plate - 12 de Octubre -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Cajamarca - Melgar 1:1
04:00A. Lima - Dep. Municipal 1:0
21:00AD Cantolao - Grau -:-
23:30Cienciano - Ayacucho -:-

POLONYA: Ekstraklasa

17:00Wisla - Plock -:-
19:30Gornik Z. - Pogon Szczecin -:-
22:00Legia - Cracovia -:-

POLONYA: Division 1

76'Legnica - Sosnowiec 0:2
19:00Belchatow - GKS Jastrzebie -:-
19:00Tychy - Sandecja -:-
19:30Olsztyn - Odra Opole -:-
20:00Termalica B-B. - Chojniczanka -:-

POLONYA: Division 2

14:00Lech 2 - S. Rzeszow 2:1
57'Garbarnia - Legionowo 3:1
16'R. Rzeszow - Gryf Wejherowo 0:0
18:00Polkowice - Skra -:-
19:00Katowice - Blekitni Stargard -:-
21:38S. Wola - Bytovia Bytow -:-
22:08Elana Torun - Leczna -:-

POLONYA: Ekstraliga Women

14:00AZS Wroclaw K - Bydgoszcz K 1:0
14:00Medyk Konin K - AZS PWSZ Walbrzych K 0:2
14:00UKS SMS Lodz K - Leczna K 1:1
14:15Czarni Sosnowiec K - Katowice K 4:0
16'Olimpia Szczecin K - Mitech Zywiec K 0:1

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:30Portimonense - Setubal 0:0
21:00Rio Ave - Belenenses -:-
23:30Boavista - Gil Vicente -:-

PORTEKİZ: LigaPro

14:00Farense - Academico Viseu 3:1
18:00Penafiel - Nacional -:-
20:15Feirense - Academica -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

20:00Beira Mar - Torreense -:-

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Düşme Grubu

14:00Portimonense U23 - Maritimo U23 4:0

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Şampiyona Playoffları

14:00Benfica U23 - Rio Ave U23 2:2

PORTEKİZ: Taça da Liga Women

18:00Benfica K - CF Benfica K -:-
18:00Sporting K - Braga K -:-

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

18:30Viitorul Constanta - FC Voluntari -:-

ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları

21:30Botosani - FCSB -:-

ROMANYA: Liga 2

12:00Calarasi - Csikszereda M. Ciuc 2:1
12:00Metaloglobus - Sportul Snagov 3:0
12:00Turnu Magurele - Concordia 2:1
12:00UTA Arad - Ripensia Timisoara 3:0
12:00Viitorul Tg. Jiu - Pandurii 4:0
14:00Petrolul - F. Constanta 0:0

ROMANYA: Romanian Cup Women

12:00Carmen Bucuresti K - Fairplay Bucuresti K -:-
12:00Luceafarul Filiasi K - Universitatea Alexandria K -:-
12:00Navobi Iasi K - Vulpitele Galbene Roman K -:-
12:00Ol. Cluj K - Baia Mare K -:-
14:00Alba Iulia K - Piros Security K -:-
14:00Vasas Odorhei K - Heniu Prundu Bargaului K -:-
15:00SN Constanta K - Universitatea Galati K -:-

RUSYA: Premier Ligi

14:00CSKA Moscow - Ural 1:1
16:30Din. Moskova - Sp. Moscow -:-
19:00Akhmat Grozny - FK Rostov -:-
19:00Zenit - Lok. Moscow -:-

RUSYA: Youth League

12:00Samara U19 - FK Orenburg U19 3:1
13:00Akhmat Grozny U19 - FK Rostov U19 1:1
14:00Krasnodar U19 - Ufa U19 2:0

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - İkinci etap

17:00ErtelendiFaetano - Pennarossa -:-
17:00ErtelendiJuvenes/Dogana - Domagnano -:-
17:00ErtelendiSan Giovanni - Cosmos -:-

SENEGAL: Ligue 1

20:00Niary Tally - ASEC Ndiambour -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

16'Backa - Trayal Krusevac 0:0
16:00Din. Vranje - Kolubara -:-
16'Kabel Novi Sad - Buducnost Dobanovci 0:0
16'Metalac - Zlatibor Cajetina 0:0
16'Radnicki 1923 - Zarkovo 0:0
16'Radnicki Pirot - Graficar Beograd 0:0

SİERRA LEONE: Premier League

22:00RSLAF - Central Parade -:-

SİNGAPUR: Premier League

12:30Albirex Niigata - Geylang 4:0

SLOVENYA: Prva Liga

16'Rudar - O. Ljubljana 0:0
16:30Bravo - Aluminij -:-
20:00Maribor - Tabor Sezana -:-

SUDAN: Premier Lig

16:30Al-Ahly Merowe - Rabita Kosti -:-
16:30Hilal El-Fasher - Hilal El Obied -:-
19:30Ahli Khartoum - Al Shorta -:-
19:30Ahli Shendi - Alfalah Atbra -:-
19:30Alamal Atbara - El-Ahli Atbara -:-

SURİYE: Premier League

47'Jableh - Wathbah 0:1

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

36'Al-Fateh - Al Wehda 0:1
18:20Al-Ettifaq - Abha -:-
20:40Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-

ŞİLİ: Primera División

00:30U. Calera - U. Catolica 1:1
18:00Cobresal - Deportes Iquique -:-
00:00Colo Colo - U. De Concepcion -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Biashara Mara United - Mbeya City -:-
16'JKT Tanzania - Azam 0:0
16:00Kagera Sugar - Tanzania Prisons -:-
16'Lipuli - Namungo 0:1
16'Mtibwa Sugar - Ndanda 1:0
16'Mwadui - Coastal Union 0:0
16'Ruvu Shooting - Mbao 0:0
16'Singida United - Polisi Tanzania 0:0
19:00Young Africans - Alliance -:-

TAYLAND: Thai League 1

13:45Rayong FC - Suphanburi 0:1
14:00Bangkok Utd - Chiangrai 4:1
14:00Prachuap - Sukhothai 2:3
16'Ratchaburi - Nakhon Ratchasima 0:0

TAYLAND: Thai League 2

13:45Sisaket - Customs Utd 0:1
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Pathom 2:2
59'Chiangmai FC - Khonkaen Utd. 0:0
56'Khonkaen FC - Chiangmai Utd 0:0
16'Kasetsart - Ayutthaya Utd 0:0

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

01:00San Juan Jabloteh - La Horquetta -:-
02:00Point Fortin - Police -:-

TUNUS: Kupası

14:00US Tataouine - Ariana 4:2
16'Kairouanaise - Club Africain 0:1
16'Menzel Temim - Sporting Ben Arous 0:0
16'Sejnane - WS Hamma 0:0
16:30Chebba - Ben Guerdane -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

14:00Konyaspor - Kasımpaşa 0:0
17:00Trabzonspor - Rizespor -:-
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe -:-

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

14:00Osmanlıspor - Karagümrük 1:1
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor -:-
19:00Adana Demirspor - Hatayspor -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

87'Ankara Demirspor - Eyüpspor 1:0
84'Bodrumspor - Tuzlaspor 2:1

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

88'Catalca - Erzin 3:0
87'Manisaspor - Sile Yildizspor 0:2
86'Sultanbeyli - Serik Belediyespor 0:2

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

84'Erokspor - Erbaaspor 2:1

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

86'Halide E. - Yozgatspor 1959 FK 0:0

UKRAYNA: Premier League

57'Desna - Mariupol 2:0
56'Lviv - Oleksandriya 0:1
18:00Kolos Kovalivka - Karpaty -:-

UKRAYNA: Youth League

14:00Vorskla U21 - Shakhtar U21 1:3

ÜRDÜN: Süper Kupa

18:00Al-Faisaly Amman - Al Jazeera Amman -:-

VENEZUELA: Primer Küme

02:00Caracas - Puerto Cabello 1:1
18:00Atl. Venezuela - Monagas -:-
23:00AC Lala FC - Trujillanos -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura

22:30Frontera - Hermanos Colmenares -:-
23:00ErtelendiEstudiantes Caracas - Yaracuy -:-
23:00Titanes - JBL Zulia -:-

YENİ ZELANDA: Futbol Sampiyonalari

03:00Hawke's Bay - Southern United 3:4
06:00Waitakere - Hamilton 3:0

YUNANİSTAN: Super League 2

16'Kerkyra - Platanias 0:1

YUNANİSTAN: Football League

56'Diagoras - PAE Egaleo 1:0
16'AO Trikala - Thesprotos 0:0
16'Niki Volos - PO Triglia 0:0
16'Veria - Ierapetra 1:0

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Chrisoupolis - Aetos Orfani -:-
16:00Doxa Theologos - Panserraikos -:-
16:00F.C. Pandramaikos - Aris Avatou -:-
16:00Iraklis Zigou - Alexandroypolis -:-
16:00Kilkisiakos - Keravnos Pernis -:-
16:00Orfeas Xanthi - Apollon Paralimniou -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 2

16:00A. Asteras - Nea Kallikrateia -:-
16:00Aris Palaiochori - Makedonikos 0:3
16:00İptal edildiEdessaikos - Seirina -:-
16:00Florina - Giannitsa -:-
16:00Niki Agkathia - Poseidonas Michanionas -:-
16:00Thermaikos FC - Almopos -:-
16:00Thyella Sarakinoi - M. Alexandros Trikala -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Atalanti - Karitsa -:-
16:00Atromitos Palamas - Potamia -:-
16:00Digenis Neochori - Dia. Stefanovik -:-
16:00Iraklis Larissa - GS Almyros -:-
16:00Oikonomos - Sellana -:-
16:00Pierikos - Meteora -:-
16:00Thiseas Agria - Dias Diou -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 4

15:15Thinaliakos - Apollo Efpaliou -:-
16:00Acheron Kanalaki - Makedonikos Foufas -:-
16:00Anagennisi Arta - Mesolongi AE -:-
16:00Asteras Itea - Souli Paramythia 0:3
16:00Karagiannion - Anatoli -:-
16:00Nafpaktiakos A. - Tilikratis L. -:-
16:00Preveza - Lefkimmi -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Moschato - Ano Meras 1:0
14:00Thyella Kamari - Kifisias -:-
16:00Agioi Anargyroi - Ermis Korydallos -:-
16:00AO Akratitos - E. Piraeus -:-
16:00AO Ilisiakos - Fostiras -:-
16:00Kallithea - Agios Ierotheos -:-
16:00Keratsini - Panthiraikos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 6

13:30Aiolikos - Panarkadikos -:-
16:00Acharnaikos - Korinthos 2006 -:-
16:00AEK Tripolis - Palliniakos -:-
16:00Aittitos Spata - Ipato -:-
16:00Marko - Thyella D. -:-
16:00Nea Artaki - Rodos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 7

15:00Nafplio - AO Tsilivi -:-
16:00Diagoras Vrachneikon - Asteras Vlachioti -:-
16:00Ermionidas-Ermis - Diavolitsi -:-
16:00Pangytheatikos - PS Sparti -:-
16:00Paniliakos - Thyella Patras -:-
16:00Zacharo - PAO Varda -:-
16:30Zakynthos - Panargiakos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 8 - Kaybedenler etabı

16:00Agios Nikolaos - AEEK Inka -:-
16:00Atsalenios - Poros -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 8 - Kazananlar etabı

16:00Irodotos - Giouchtas -:-
16:00Panakrotiriakos - Episkopi -:-

ZAMBİYA: Super League

14:00ErtelendiKabwe Youth Academy - NAPSA Stars -:-
16'Green Eagles - Mufulira 0:0
16'Kabwe - Nakambala Leopards 0:0
16'Nkwazi - Green Buffaloes FC 0:1
16'Red Arrows - Lusaka Dynamos 0:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.