YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - İlk tur

19:00Drita - Linfield -:-

AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar

22:00Shakhtar - Basel -:-
22:00Wolves - Sevilla -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

12:30Melbourne City - Adelaide United 2:2

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

19:15Reichenau - Tirol (Am) -:-
20:00Hall - SV Worgl -:-
20:00Kufstein - SC Imst -:-
20:30Schwaz - Innsbruck (Am) -:-
21:00Telfs - Kitzbuhel -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg

19:15Lauterach - Rothis -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

16:00Brest 2 - Slutsk 2 -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

18:00Zeljeznicar - Borac Banja Luka -:-
20:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-

BREZİLYA: Serie C

00:00Boa - Volta Redonda 2:2
02:00Londrina - Criciuma 0:0

BREZİLYA: Campeonato Potiguar - İkinci etap

02:15America-RN - Globo 2:0

BULGARİSTAN: Parva liga

20:00Tsarsko Selo - Etar -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: MOL Cup

18:30Frenstat p. R. - Dolni Benesov -:-
18:30HFK Olomouc - Rosice -:-

ÇİN: Super Ligi

13:00Shijiazhuang - Tianjin Teda 3:0
28'Chongqing Lifan - Qingdao Huanghai 0:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

11:00CSM Focsani (Rou) - Buzau (Rou) 2:1
12:00Jong Feyenoord (Ned) - Jong Dordrecht (Ned) 5:0
12:00Kaiserslautern II (Ger) - Elversberg (Ger) 0:2
12:00Niort (Fra) - Cholet (Fra) 0:0
16:00Rodinghausen (Ger) - Bremen II (Ger) -:-
18:00Regensburg (Ger) - Nurnberg (Ger) -:-
18:00İptal edildiSlavia Prag (Cze) - Sturm Graz (Aut) -:-
18:30Pardubice (Cze) - Bohemians 1905 (Cze) -:-
18:45Omonia (Cyp) - Doxa (Cyp) -:-
19:00AEK Larnaca (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) -:-
19:00Bronshoj (Den) - Husum BK (Den) -:-
19:00Chomutov (Cze) - Usti n. L. (Cze) -:-
19:00First Vienna (Aut) - Stripfing (Aut) -:-
19:00Red Star (Fra) - Lusitanos (Fra) -:-
19:00St. Polten (Aut) - Plzen (Cze) -:-
19:15Næsby (Den) - SfB-Oure (Den) -:-
19:30Wienerberger (Aut) - Mauerwerk (Aut) -:-
19:45FC Emmen (Ned) - Groningen (Ned) -:-
20:00Emden (Ger) - Oldenburg (Ger) -:-
20:00FC Koln (Ger) - Porz (Ger) -:-
20:00Gralla (Aut) - Pachern (Aut) -:-
20:00Kray (Ger) - Steele (Ger) -:-
20:00Salmrohr (Ger) - FSV Trier-Tarforst (Ger) -:-
20:00Sandhausen II (Ger) - Speyer (Ger) -:-
20:00Strass (Aut) - USV Siebing (Aut) -:-
20:00UNA (Ned) - Nijmegen (Ned) -:-
20:00Westfalia Herne (Ger) - Oberhausen (Ger) -:-
20:30SVU Wolfsberg (Aut) - Flavia Solva (Aut) -:-
20:45GVVV (Ned) - VVOG (Ned) -:-
21:00Barendrecht (Ned) - Excelsior Maassluis (Ned) -:-
21:00Eemdijk (Ned) - Sparta Nijkerk (Ned) -:-
21:00IJsselmeervogels (Ned) - USV Hercules (Ned) -:-
21:00Spakenburg (Ned) - DHSC (Ned) -:-
21:00TEC (Ned) - Den Bosch (Ned) -:-
21:00Telstar (Ned) - HVV Hollandia (Ned) -:-

ENDONESYA: Liga 2

10:30ErtelendiSulut Utd - Martapura -:-

ESTONYA: Kupası

18:30Hiiumaa - Keila JK -:-
19:00Maksatransport - Legion -:-
19:00Tulevik - Maardu Aliens -:-
19:00Viimsi JK - Maardu -:-
20:45Tallinna Pocarr - ReUnited -:-

FAROE ADALARI: Premier League

21:00Klaksvik - Fuglafjordur -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

00:00Difaa El Jadidi - FAR Rabat 1:1
20:00ErtelendiTanger - Berkane -:-
22:00Agadir - Raja Casablanca -:-
22:00Youssoufia Berrechid - Mouloudia Oujda -:-
00:00FUS Rabat - Raja Beni Mellal -:-
00:00Safi - Moghreb Tetouan -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

19:00İptal edildiKiffen - JaPS -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30TPV - Jazz Pori -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

19:00Mamelodi - Orlando -:-

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:00Free State Stars - Royal Eagles -:-
16:00Jomo Cosmos - Tshakhuma -:-
16:00Uthongathi - JDR Stars -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

16:30Samtredia - Saburtalo Tbilisi -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:30Dusheti - Shevardeni Tbilisi -:-
16:30Zugdidi - Rustavi -:-

İRLANDA: FAI Kupası

21:45Cork City - Longford -:-
21:45Dundalk - Waterford -:-

İSKOÇYA: Premiership

20:00Dundee Utd - Hibernian -:-

İSRAİL: Toto Kupası

19:30Bnei Yehuda - Ashdod -:-
19:30H. Kfar Saba - Hapoel Hadera -:-
19:30Netanya - M. Petach Tikva -:-
21:00B. Jerusalem - H. Tel Aviv -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00Akropolis - Sundsvall -:-
20:00Halmstad - Östers -:-

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

20:00Vinbergs - Varbergs GIF -:-

İTALYA: Serie B - Playofflar

22:00Spezia - Chievo -:-

İZLANDA: Icelandic Cup Women

21:00ErtelendiAkranes K - Breidablik K -:-
21:00ErtelendiHafnarfjordur K - KR Reykjavik K -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

14:00ErtelendiTaraz - Okzhetpes -:-
16:00ErtelendiK. Almaty - FC Astana -:-

LETONYA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - Riga FC -:-
18:00Metta/LU - Tukums 2000 -:-

LİTVANYA: Kupası

18:30Hegelmann Litauen - FK Panevezys -:-
19:30Dainava Alytus - Riteriai -:-

MONGOLİA: Premier League

65'Deren - Athletic 220 1:2

NORVEÇ: OBOS-ligaen

20:00KFUM Oslo - Lilleström -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

20:00İptal edildiLørenskog - Raufoss 2 -:-
20:30ErtelendiRaufoss 2 - Gjellerasen -:-

RUSYA: Premier Ligi

18:00R. Volgograd - Zenit -:-
20:00Kazan - Lok. Moscow -:-

RUSYA: Supreme Division Women

28'Zvezda K - Chertanovo M. K 0:0
18:00CSKA Moscow K - Krasnodar K -:-
18:00Lok. Moscow K - FK Yenisey K -:-
18:00Ryazan K - Zenit K -:-

SLOVAKYA: Fortuna liga

19:00Trnava - Ruzomberok -:-
20:00Zilina - Nitra -:-
21:00Slovan Bratislava - Michalovce -:-

SLOVENYA: 2.SNL

19:30NK Krka - Rudar -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

19:10Najran - Al Batin -:-
19:15Al Mojzel - Al-Nahda -:-
19:20Al Bukayriyah - Al Jabalain -:-
19:30Al Ain - Al-Kawkab -:-
19:35Jeddah - Al Taee -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

19:00Slimane - Ben Guerdane -:-
21:00Monastir - Hammam-Lif -:-

UKRAYNA: Persha Liga

17:30Cherkashchyna - Mykolaiv -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.