YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: MLS

03:30Nashville SC - FC Dallas 3:0

ABD: USL League One

18:00Orlando City B - Richmond Kickers -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

19:30Hamburger SV - Aue -:-

ALMANYA: 3. Liga

20:00Hallescher - Meppen -:-
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt -:-
20:00Munich 1860 - Saarbrucken -:-
20:00Unterhaching - Duisburg -:-
20:00Viktoria Koln - Bayern II -:-

ALMANYA: Regionalliga North

19:30Bremen II - Oberneuland -:-
20:00Wolfsburg II - BSV Rehden -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

19:00Lippstadt - Dortmund II -:-
19:30ErtelendiMonchengladbach II - RW Essen -:-
20:30Ahlen - Wegberg-Beeck -:-
20:30ErtelendiBergisch Gladbach - Wuppertaler -:-
20:30Fortuna Koln - Bonner -:-
20:30Munster - Wiedenbruck -:-
20:30Oberhausen - Lotte -:-
20:30ErtelendiRodinghausen - Aachen -:-
20:30Schalke II - Koln II -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

19:30ErtelendiGrossaspach - Stuttgart II -:-
20:00Balingen - Alzenau -:-
20:00Mainz II - Stadtallendorf -:-
20:00RW Koblenz - Pirmasens -:-
20:00Steinbach Haiger - Freiburg II -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

20:30Strausberg - Hertha Zehlendorf -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

20:30Schermbeck 2020 - Sprockhovel -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

20:00Fernwald - Waldgirmes -:-
20:00Friedberg - TUS Dietkirchen -:-
20:00Fulda-Lehnerz - Flieden -:-
20:00Neuhof - Hanau -:-
20:00RW Walldorf - Ginsheim -:-
20:30Bad Vilbel - Erlensee -:-
20:30Hadamar - Eddersheim -:-
20:30Viktoria Griesheim - SV Steinbach -:-
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

15:00Ingolstadt II - Schwaben Augsburg -:-

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

21:00Siegburger - Duren -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

20:30Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord -:-
20:30Germania Ratingen - SSVg Velbert -:-
20:30Kleve - TVD Velbert -:-
20:30Meerbusch - SW Essen -:-
20:30SC Velbert - Jahn Hiesfeld -:-
20:30TuRU Dusseldorf - 1.FC Monchengladbach -:-
21:00Niederwenigern - Cronenberger -:-

ASYA: AFC Championship U19

13:00ErtelendiGüney Kore U19 - Japonya U19 -:-
13:00ErtelendiIrak U19 - Bahreyn U19 -:-
17:00ErtelendiSuudi Arabistan U19 - Avustralya U19 -:-
17:00ErtelendiVietnam U19 - Laos U19 -:-

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Grup Aşaması

19:55Real Madrid - Shakhtar -:-
19:55Salzburg - Lok. Moscow -:-
22:00Ajax - Liverpool -:-
22:00Bayern - Atl. Madrid -:-
22:00Inter - Monchengladbach -:-
22:00Manchester City - FC Porto -:-
22:00Midtjylland - Atalanta -:-
22:00Olympiakos - Marsilya -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Elemeler - İlk etap

15:00Ertelendiİrlanda U17 - Estonya U17 -:-
15:00ErtelendiKuzey Irlanda U17 - Slovakya U17 -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

16:00SKCHF Sevastopol - Kafa -:-

AVRUPA: Euro Women - Elemeler

19:00Danimarka K - İsrail K -:-
19:00ErtelendiNorveç K - Beyaz Rusya K -:-

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - İlk etap

16:00ErtelendiAlmanya U19 K - Kazakistan U19 K -:-
16:00ErtelendiArnavutluk U19 K - Rusya U19 K -:-
16:00ErtelendiAzerbaycan U19 K - İsveç U19 K -:-
16:00ErtelendiBelçika U19 K - Kıbrıs U19 K -:-
16:00ErtelendiBosna Hersek U19 K - Polonya U19 K -:-
16:00ErtelendiBulgaristan U19 K - İzlanda U19 K -:-
16:00ErtelendiÇek Cumhuriyeti U19 K - Letonya U19 K -:-
16:00ErtelendiDanimarka U19 K - Moldova U19 K -:-
16:00ErtelendiFinlandiya U19 K - Gürcistan U19 K -:-
16:00ErtelendiFransa U19 K - Kuzey Makedonya U19 K -:-
16:00ErtelendiGaller U19 K - Slovakya U19 K -:-
16:00ErtelendiHırvatistan U19 K - Avusturya U19 K -:-
16:00ErtelendiHollanda U19 K - Litvanya U19 K -:-
16:00Ertelendiİngiltere U19 K - Kosova U19 K -:-
16:00Ertelendiİskoçya U19 K - Estonya U19 K -:-
16:00Ertelendiİsrail U19 K - Slovenya U19 K -:-
16:00Ertelendiİsviçre U19 K - Ermenistan U19 K -:-
16:00ErtelendiKaradağ U19 K - Macaristan U19 K -:-
16:00ErtelendiNorveç U19 K - Faroe Adaları U19 K -:-
16:00ErtelendiRomanya U19 K - Portekiz U19 K -:-
16:00ErtelendiTürkiye U19 K - Kuzey İrlanda U19 K -:-
16:00ErtelendiYunanistan U19 K - İrlanda U19 K -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - İlk etap

15:00ErtelendiBosna Hersek U17 K - Çek Cumhuriyeti U17 K -:-
15:00ErtelendiHırvatistan U17 K - Sırbistan U17 K -:-
15:00ErtelendiNorveç U17 K - Gürcistan U17 K -:-
15:00ErtelendiPolonya U17 K - Karadağ U17 K -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

12:00Gold Coast - Gold Coast Knights -:-
12:30Brisbane City - Peninsula -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

21:45Admira (Am) - Mauerwerk -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

21:00ErtelendiZelzate - Zwevezele -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00ErtelendiHasselt - K. Berchem Sport -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

15:00FC Minsk - Slavia Mozyr -:-

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

14:00Naftan - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
15:30Orsha - FC Slonim -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

13:00Brest 2 - Slutsk 2 -:-

BOSNA HERSEK: Kupası

16:00Kakanj - Borac Banja Luka -:-
16:00Krupa - Sarajevo -:-
16:00Nevesinje - Klis Buturovic Polje -:-
16:00Prijedor - Zvijezda 09 -:-
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina -:-
16:00Velez Mostar - Siroki Brijeg -:-
16:00Zeljeznicar - Gorazde -:-
16:00Zrinjski - Slavija -:-

BREZİLYA: Serie B

01:15CSA - Botafogo SP 1:0
01:15Juventude - Avai 3:0
01:15Oeste - Nautico 0:1
03:30Operario - Cruzeiro 0:1
03:30Ponte Preta - Chapecoense-SC 0:5
22:30Figueirense - CRB -:-

BREZİLYA: Serie D

21:00Independente - Vilhenense -:-
21:00Pelotas - Tubarao -:-
21:30Coruripe - Central SC -:-
21:30Floresta EC - Salgueiro -:-
21:30Toledo - Cabofriense -:-
22:00Aparecidense - Uniao Rondonopolis -:-
22:00Frei Paulistano - ABC -:-
22:00Palmas - Caldense -:-
22:00River-PI - Sao Raimundo RR -:-
22:00Sinop - AE Altos -:-
22:00Tupynambas - Alagoinhas -:-
23:30Galvez - Ji-Parana -:-
00:00Ferroviaria - Bangu -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca B1 - Birinci Tur - Playofflar

21:00Duque De Caxias - Sampaio Correa FE -:-
21:00Nova Iguacu - Goncalense -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro 2

21:00Betim - Tupi-MG -:-
21:00Guarani-MG - Athletic Club -:-
21:30Democrata GV - Democrata SL -:-
21:30Ipatinga - Pouso Alegre -:-
21:30Nacional de Muriae - Mamore -:-

BREZİLYA: Copa do Brasil U20

21:00Avai U20 - Sport Recife U20 -:-
21:00Bragantino U20 - Atletico-MG U20 -:-
21:00Ceara U20 - Bahia U20 -:-
21:00Coritiba U20 - Sao Paulo U20 -:-
21:00Internacional U20 - Galvez U20 -:-
22:00Londrina U20 - Palmeiras U20 -:-

BREZİLYA: Brasileiro U23 - İlk etap

21:00Fortaleza U23 - Sampaio Correa U23 -:-

BULGARİSTAN: Kupa

14:30Partizan Cerven Brjag - Levski -:-
15:00Drenovets - CSKA 1948 Sofia -:-
15:00Gorski Izvor - Montana -:-
15:00Sevlievo - Slavia Sofia -:-
15:00Yantra Gabrovo - Cherno More -:-
17:30Pirin Blagoevgrad - Beroe -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

16:30ErtelendiSezimovo Usti - Blatna -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

12:00ErtelendiBrno U19 - Ostrava U19 -:-

ÇİN: Super Ligi - 9.luk - 16.lık

10:30Shenzhen - Tianjin Teda -:-

ÇİN: Super Ligi - Playofflar

14:35Guangzhou Evergrande - Hebei -:-

DANİMARKA: 1st Division

19:00Skive IK - Vendsyssel -:-
19:30F. Amager - Helsingor -:-
20:00Koge - Fredericia -:-

ESTONYA: Meistr ligi

18:10Narva - Flora -:-

ESTONYA: Kupası

19:00Marjamaa Kompanii - Tammeka -:-
19:00Parnu Sadam - JK Jarve -:-
19:30FC Tallinn - Levadia -:-

FAROE ADALARI: Premier League

20:30Klaksvik - B36 Torshavn -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30AC Kajaani - MyPa -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores

01:15Olimpia Asuncion (Par) - Delfin (Ecu) 0:1
01:15Santos (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1
03:30Colo Colo (Chi) - J. Wilstermann (Bol) 0:1
03:30Penarol (Uru) - Athletico-PR (Bra) 3:2
03:30River Plate (Arg) - LDU Quito (Ecu) 3:0
03:30Sao Paulo (Bra) - Binacional (Per) 5:1

GÜNEY KIBRIS: First Division

17:00Doxa - Nea Salamis -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2

15:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou -:-

GÜNEY KIBRIS: Kupası

15:30Aris - Achnas -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Merani Martvili - Shevardeni Tbilisi -:-
13:00Shukura - Dusheti -:-

HOLLANDA: Eredivisie

18:30Waalwijk - Zwolle -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura - 1. Aşama

00:00Marathon - Honduras Progreso -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

21:45Cardiff - Bournemouth -:-
21:45QPR - Preston -:-
21:45Sheffield Wed - Brentford -:-
21:45Stoke - Barnsley -:-
21:45Watford - Blackburn -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

21:45ErtelendiCray - Bognor Regis -:-
21:45Kingstonian - Potters Bar -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

14:00Wigan U23 - Charlton U23 -:-
15:00Crewe U23 - QPR U23 -:-

İSPANYA: LaLiga2

17:30Espanyol - Mirandes -:-
20:00Las Palmas - Castellon -:-
20:00Lugo - Girona -:-
20:00Ponferradina - Tenerife -:-
22:30Almeria - Cartagena -:-
22:30Fuenlabrada - Logrones -:-
22:30Sabadell - Alcorcon -:-

İSPANYA: Copa Federacion

19:00Villarrubia - UCAM Murcia -:-
21:00Balmaseda - Tropezon -:-
21:00Melilla - Unionistas -:-
21:00Puertollano C.F. - Torredonjimeno -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00AFC Eskilstuna - Trelleborgs -:-
20:00Dalkurd - Sundsvall -:-
20:00Degerfors - Orgryte -:-
20:00Norrby - Halmstad -:-
20:00Östers - Umeå -:-
20:00Västerås SK - Akropolis -:-

İSVEÇ: Division 1, Norra

20:00IFK Lulea - Team TG FF -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Landskrona - Lindome -:-

İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler

20:30Haninge - Örebro -:-

İSVİÇRE: Promotion League

21:00Koniz - Bavois -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

21:00Balzers - Paradiso -:-

İTALYA: Serie B

20:00Lecce - Cremonese -:-

İTALYA: Serie C - Group A

16:00Piacenza - Olbia -:-
18:30AlbinoLeffe - Renate -:-
19:30Alessandria - Grosseto -:-
19:30Livorno - Novara -:-
19:30Pontedera - Lecco -:-
21:45Carrarese - Pistoiese -:-
21:45Pro Sesto - Giana Erminio -:-
21:45Pro Vercelli - Juventus U23 -:-

İTALYA: Serie C - Group B

16:00Sudtirol - Carpi -:-
19:00Mantova - Matelica -:-
19:30Arezzo - Padova -:-
19:30Legnago Salus - Perugia -:-
19:30Vis Pesaro - Triestina -:-
21:30Modena - FeralpiSalo -:-
21:45Cesena - Fano -:-
21:45Fermana - Gubbio -:-
21:45Imolese - Sambenedettese -:-
21:45Ravenna - Virtus Verona -:-

İTALYA: Serie C - Group C

16:00Paganese - Virtus Francavilla -:-
16:00Palermo - Turris -:-
18:30Casertana - Catanzaro -:-
19:30Potenza - Teramo -:-
19:30Viterbese - Bisceglie -:-
21:45Catania - Ternana -:-
21:45Monopoli - Bari -:-

İTALYA: Serie D - Group A

16:00Casale - Gozzano -:-
16:00Chieri - Legnano -:-

İTALYA: Serie D - Group C

16:00Belluno - Ambrosiana -:-

İTALYA: Serie D - Group D

16:00Mezzolara - Ghivizzano Borgo -:-

İTALYA: Serie D - Group G

16:00Nocerina - Torres -:-

İTALYA: Serie D - Group I

16:00Castrovillari - Santa Maria Cilento -:-
16:00Paterno - Dattilo -:-

İTALYA: Primavera 1

15:30ErtelendiSampdoria U19 - Empoli U19 -:-

İTALYA: Primavera 2

12:00Spezia U19 - Frosinone U19 -:-
15:30Chievo U19 - Venezia U19 -:-

JAPONYA: J1 League

12:00Kobe - Kashima -:-
13:30Shonan - Sagan Tosu -:-
13:30Yokohama M. - Nagoya -:-

JAPONYA: J2 League

12:30Kyoto - Kitakyushu -:-
13:00Albirex Niigata - Okayama -:-
13:00Chiba - Kanazawa -:-
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki -:-
13:00Kusatsu - Kofu -:-
13:00Machida - Avispa Fukuoka -:-
13:00Mito - Yamagata -:-
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima -:-
13:00Verdy - Iwata -:-
13:00Yamaga - Omiya Ardija -:-
13:30Tochigi - Ryukyu -:-

JAPONYA: J3 League

13:00Toyama - Vanraure -:-

KARADAĞ: Kupası

15:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
15:00Buducnost - Rudar -:-
15:00FK Podgorica - Jezero -:-
15:00Grbalj - Arsenal Tivat -:-
15:00Iskra - Titograd -:-
15:00OFK Petrovac - Decic -:-
15:00Sutjeska - Jedinstvo -:-
15:00Zeta - Ibar -:-

KATAR: QSL

18:45Al-Duhail - Al-Sadd -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

11:00Kyzylzhar - Taraz -:-

KOLOMBİYA: Copa Colombia

23:00Jaguares de Cordoba - Quindio -:-
23:00Pereira - Tigres -:-

KOLOMBİYA: Liga Women

03:40Dep. Cali K - Junior K -:-
23:00Santa Fe K - Millonarios K -:-

KONGO DC: Ligue 1

17:30Blessing - Sanga Balende -:-
17:30Dauphins Noirs - Renaissance -:-
17:30JSK - Mazembe -:-

KOSOVA: Superliga

15:00FC Ballkani - Drita -:-
15:00Feronikeli - Prishtina -:-
15:00Gjilani - Trepca 89 -:-

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura

20:00Guanacasteca - Marineros -:-

KUZEY İRLANDA: Premiership Women

22:00Cliftonville K - Linfield K -:-
22:00Crusaders K - Derry City K -:-
22:00Glentoran K - Sion Swifts K -:-

KUZEY MAKEDONYA: Kupası

15:30Akademija Pandev - Vardar -:-
15:30Bregalnica - Belasica -:-
15:30Kozuv Gevgelija - Sileks -:-
15:30Makedonija GP - Sasa -:-
15:30Renova - Pelister -:-
15:30Shkendija - KF Gostivar -:-
15:30Shkupi - Kit Go Pehchevo -:-
15:30Struga Trim & Lum - Rabotnicki -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF League

03:00ErtelendiArcahaie (Hai) - Hankook (Blz) -:-
89'FAS (Sal) - Managua FC (Nic) 1:1

LETONYA: Kupası

13:30ErtelendiJelgava - Ventspils -:-
14:00ErtelendiSpartaks - FK Liepaja -:-
17:00ErtelendiValmiera - Tukums 2000 -:-
20:00ErtelendiRFS - Riga FC -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

21:00Benfica - Mondorf -:-
21:00Dudelange - Ettelbruck -:-
21:00Jeunesse Esch - Differdange -:-
21:00Racing Luxembourg - Rodange -:-
21:00UNA Strassen - Hostert -:-
21:00Union Titus Petange - Victoria Rosport -:-
21:00Wiltz - Fola -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

18:00Szeged - Gyirmot -:-

MACARİSTAN: NB III - Centre

15:30Kozarmisleny - Vac -:-

MACARİSTAN: Kupa

13:30Budaorsi - Csakvari -:-

MALTA: Premier Lig

18:00Floriana - Senglea Athletics -:-
18:00Mosta FC - Hibernians -:-
22:15Sliema - Gudja -:-
22:15ErtelendiValletta - Sirens -:-

MALTA: Division 1

18:00Qormi - Swieqi -:-
22:15Naxxar Lions - San Gwann -:-
22:15St. Andrews - St. George's FC -:-

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante 2:1
03:05Atl. Morelia - Zacatecas Mineros 2:1
05:05Tampico Madero - Pumas Tabasco 1:2

MOLDOVA: Ulusal Lig

14:00Codru Lozova - CSCA Buiucani -:-
18:00Petrocub - Speranta Nisporeni -:-

MORİTANYA: Ligue 1

19:30Ksar - Police -:-
22:05SNIM - Tidjikja -:-
00:40Nouakchott King's - Kedia -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

16:00Nasaf Qarshi - AGMK -:-
16:00Pakhtakor - Sogdiana -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00ErtelendiBinacional - Grau -:-
23:00ErtelendiCajamarca - Alianza Huanuco -:-
23:00ErtelendiCarlos Stein - AD Cantolao -:-
23:00ErtelendiCesar Vallejo - U. San Martin -:-
23:00ErtelendiCusco - Ayacucho -:-
23:00ErtelendiHuancayo - Cienciano -:-
23:00ErtelendiMelgar - Llacuabamba -:-
23:00ErtelendiSport Boys - A. Lima -:-
23:00ErtelendiSporting Cristal - Carlos Mannucci -:-
23:00ErtelendiU. de Deportes - Dep. Municipal -:-

POLONYA: Ekstraklasa

19:00Legia - Slask -:-

POLONYA: Division 1

18:00Radomiak Radom - Puszcza -:-
18:40Leczna - Arka -:-
19:00ErtelendiChrobry Glogow - Termalica B-B. -:-

POLONYA: III Liga - Group I

14:00Legia II - Legionowo -:-
19:00W. Mazowieckie - Radomsko -:-

POLONYA: III Liga - Group II

16:30Jarocin - Pogon Szczecin II -:-
18:00Elana Torun - Starogard Gdanski -:-

POLONYA: III Liga - Group III

15:30Gwarek Tarnowskie Gory - Nysa -:-
19:00Ruch - Zaglebie 2 -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

16:00ErtelendiJutrzenka Giebultow - Korona 2 -:-
16:00ErtelendiPodhale Nowy Targ - Biala Podlaska -:-

POLONYA: Central Youth League

12:00Lechia U18 - Gornik Z. U18 -:-
12:15Korona U18 - Zaglebie U18 -:-
13:00Pogon Szczecin U18 - Cracovia U18 -:-
13:00Slask U18 - Legia U18 -:-

PORTEKİZ: Taça de Portugal

17:00Lourinhanense - Santarem -:-
17:00Tirsense - Montijo -:-

ROMANYA: Kupası

14:30Axiopolis Cernavoda - F. Constanta -:-
14:30Braila - Gloria Buzau -:-
14:30Concordia - Mioveni -:-
14:30Daesti - Viitorul Tg. Jiu -:-
14:30Ghiroda - ASU Poli Timisoara -:-
14:30Husi - CSM Focsani -:-
14:30Metaloglobus Bucharest - Petrolul -:-
14:30Sanmartin - Comuna Recea -:-
14:30Somuz Falticeni - Ceahlaul -:-
14:30SR Brasov - Csikszereda M. Ciuc -:-
14:30Ulmu - Calarasi -:-

RUSYA: Kupası

14:00Veles Moscow - Ural -:-
15:00Tekstilshtik - Arsenal Tula -:-
15:00Yenisey - Sp. Moscow -:-
16:00D. Bryansk - Tambov -:-
16:00Nizhny Novgorod - Khimki -:-
17:00Orenburg - Sochi -:-
18:00Samara - R. Volgograd -:-
18:30Yaroslavl - Akhmat Grozny -:-
19:00Chertanovo M. - Ufa -:-

SAN MARİNO: Coppa Titano

21:45Cailungo - Cosmos -:-
21:45Domagnano - Juvenes/Dogana -:-
21:45Fiorentino - Faetano -:-
21:45La Fiorita - Libertas -:-
21:45Tre Fiori - Pennarossa -:-

SIRBİSTAN: Kupa

15:00Macva - Metalac -:-
15:30FK Vozdovac - Graficar Beograd -:-
15:30IMT Novi Beograd - Indjija -:-
15:30Jedinstvo Rumenka - Vojvodina -:-
15:30Kabel Novi Sad - Radnik -:-
15:30Mladost - Din. Vranje -:-
15:30Novi Pazar - Cukaricki -:-
15:30Rad - Kolubara -:-
15:30Radnicki Pirot - Proleter -:-
15:30Smederevo - Radnicki Nis -:-
15:30Susica - Sp. Subotica -:-
15:30Trayal Krusevac - TSC Backa Topola -:-
17:00Partizan - Backa -:-
18:00ErtelendiCrvena zvezda - Zlatibor Cajetina -:-
19:00Javor - Radnicki 1923 -:-

SLOVAKYA: 2.Lig

16:00ErtelendiPoprad - Podbrezova -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

16:00ErtelendiVranov - B. Nova Ves -:-

SLOVAKYA: Kupa

15:30ErtelendiBesenova - Komarno -:-
15:30ErtelendiGalanta - Slavia TU Kosice -:-
15:30ErtelendiKezmarok - Z. Moravce-Vrable -:-
15:30ErtelendiLehota p. V. - Rohoznik -:-
15:30ErtelendiL. Mikulas - Trnava -:-
15:30ErtelendiMSK Slavoj Spisska Bela - Stropkov -:-
15:30ErtelendiRovinka - Michalovce -:-
15:30ErtelendiSK Bela - Zilina -:-
15:30ErtelendiSpisske Podhradie - Trencin -:-
15:30ErtelendiTJD Pribelce - Slovan Bratislava -:-
16:00ErtelendiPata - Dun. Streda -:-

SLOVENYA: Kupa

15:00Radomlje - Tabor Sezana -:-
16:00ErtelendiNafta - Fuzinar -:-
17:00Brezice - O. Ljubljana -:-
19:00Koper - Aluminij -:-
19:00Triglav - Celje -:-

SURİYE: Premier League

15:00Al Jaish - Al-Ittihad -:-
15:00Al Karamah - Harjaleh -:-
15:00Al-Sahel - Wathbah -:-
15:00Al Taliya - Jableh -:-
15:00Foutoua - Al Shorta -:-
15:00Horriya - Al Wahda -:-
15:00Hottin - Tishreen -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

17:45Al Khaleej - Al Taee -:-
17:45Al-Sahel - Al Bukayriyah -:-
17:55Al-Shoalah - Jeddah -:-
18:05Al Feiha - Al Najoom -:-
18:15Najran - Al Jabalain -:-

ŞİLİ: Primera División

17:00S. Wanderers - Antofagasta -:-
19:30Coquimbo - U. De Concepcion -:-
22:00U. De Chile - A. Italiano -:-
00:30U. Espanola - Cobresal -:-

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

13:30Giresunspor - Adanaspor -:-
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor -:-
19:00Altınordu - Altay -:-
19:00Balıkesirspor - Boluspor -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

14:00Çorum - Niğde Anadolu -:-
14:00Gümüşhanespor - Sancaktepe -:-
14:00Hacettepe - Kahramanmaraş -:-
14:00Manisa FK - Ergene Velimese -:-
14:00Sarıyer - Ankara Demirspor -:-
14:00Şanlıurfaspor - H.Trabzon -:-
14:00Utas Usakspor - 24 Erzincanspor -:-
14:00Zonguldak - Amedspor -:-
19:00Kocaelispor - İnegölspor -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

14:00Bodrumspor - Kırklarelispor -:-
14:00Karacabey Belediyespor - FK Vanspor -:-
14:00Mamak - Eyüpspor -:-
14:00Pendikspor - 1922 Konyaspor -:-
14:00Sakaryaspor - Pazarspor -:-
14:00Serik Belediyespor - Turgutluspor -:-
14:00Sivas Belediyespor - Karabükspor -:-

TÜRKİYE: Türkiye Kupası

13:00Elazig Karakocan - Diyarbekirspor -:-
13:00Erokspor - Arnavutkoy Bl. -:-
13:30Catalca - Sile Yildizspor -:-
13:30Cizrespor - Siirt İl Özel İdaresi -:-
13:30Isparta 32 Spor - Kestel -:-
13:30Kelkit - Hopaspor -:-
13:30Muğlaspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
13:30Nevsehirspor - Kozan -:-
13:30Ofspor - Yomraspor -:-
13:30Sultanbeyli - Yalovaspor -:-
13:30Turk Metal - Düzcespor -:-
14:30Aksaray Bld. - Malatya -:-
15:00Tekirdagspor - Silivrispor -:-
19:00Fethiyespor - Nazillispor -:-

TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga

14:00Ahal - Energetik -:-
14:00Altyn Asyr - FC Asgabat -:-
14:00Nebitci - Merw -:-
14:15Sagadam - Kopetdag Asgabat -:-

UKRAYNA: Persha Liga

14:30Zhytomyr - Kremin -:-
15:00Krystal - Hirnyk-Sport -:-
15:00Mykolaiv - Veres-Rivne -:-
15:00Obolon - Ahrobiznes Volochysk -:-
15:00Prykarpattya - Nyva Ternopil -:-
15:00VPK-Agro - Ch. Odessa -:-
16:00Alliance - Volyn Lutsk -:-
17:00Metalist 1925 - Kramatorsk -:-

URUGUAY: Segunda Division

01:00Tacuarembo - Rampla Juniors 0:2

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Al Sareeh - Al Wehdat -:-
19:30Al-Faisaly Amman - Al Jazeera Amman -:-

VENEZUELA: Primer Küme - İkinci etap

00:00La Guaira - Trujillanos 1:2
03:00Mineros - Yaracuyanos 3:1
00:00Lara - Puerto Cabello -:-

VİETNAM: V.League 2 - Düşme Grubu

11:30Dong Thap - Can Tho -:-
12:00Hue - Dak Lak -:-
13:00Long An - Fico Tay Ninh -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi

17:15Smyrnis - Giannina -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1

15:00Aetos Orfani - Aris Avatou -:-
15:00Ampelokipon - Didymoteicho -:-
15:00Anagennisi Thalassias - F.C. Pandramaikos -:-
15:00Apollon Paralimniou - Sidirochori -:-
15:00Chrisoupolis - Alexandroypolis -:-
15:00Elpida Sapes - Ethnikos Sochos -:-
15:00Iraklis - M. Alexandros Orfaniou -:-
15:00Orfeas Xanthi - Evosmou -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Aetos Varvaras - Thyella Sarakinoi -:-
15:00Ethnikos Giannitsa - Poseidonas Michanionas -:-
15:00Makedonikos - Thermaikos FC -:-
15:00M. Alexandros Trikala - Nea Kallikrateia -:-
15:00Niki Agkathia - PAOK Alexandreia -:-
15:00PAO Koufalion - Edessaikos -:-
15:00Plagia - Giannitsa -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Aetos Makrychoriou - Elassona -:-
16:00Amyntaio - Ethnikos Neou -:-
16:00Atromitos Palamas - Karditsa -:-
16:00ErtelendiKozani - Dias Diou -:-
16:00Makedonikos Foufas - Fikis -:-
16:00Oikonomos - Iraklis Larissa -:-
16:00Sellana - Karitsa -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 10

15:00ErtelendiAEEK Inka - Neos Asteras Rethymno -:-
15:00ErtelendiAlmyros Gaziou - Palaiochora -:-
15:00ErtelendiAtsalenios - Irodotos -:-
15:00ErtelendiDamastas - Ierapetra -:-
15:00ErtelendiGiouchtas - Agios Nikolaos -:-
15:00ErtelendiPoros - Aris Soudas -:-
15:00ErtelendiRethymniakos - Aris Rethymnou -:-
16:00Aris Rethymnou - Poros -:-
16:00Aris Soudas - AEEK Inka -:-
16:00Atsalenios - Damastas -:-
16:00Ierapetra - AE Neapolis -:-
16:00Irodotos - Rethymniakos -:-
16:00Neos Asteras Rethymno - Agios Nikolaos -:-
16:00Palaiochora - Giouchtas -:-
16:00Platanias - Almyros Gaziou -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.