Basketbol » Yarın » Oranlar
ABD: NBA
02:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:- [ 6.75 | 1.12 ]02:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:- [ 1.63 | 2.35 ]
02:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:- [ 2.00 | 1.83 ]
02:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:- [ 1.59 | 2.45 ]
02:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:- [ 2.35 | 1.63 ]
02:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:- [ 1.31 | 3.60 ]
03:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:- [ 1.09 | 8.00 ]
03:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:- [ 2.10 | 1.77 ]
03:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:- [ 4.25 | 1.24 ]
04:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:- [ 1.36 | 3.25 ]
04:30Utah Jazz - Houston Rockets -:- [ 3.20 | 1.37 ]
05:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:- [ 1.87 | 1.95 ]
00:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
FRANSA: LNB
18:00Limoges - Chalon/Saone -:- [ 1.45 | 2.80 ]20:30Ada Blois - Le Mans -:- [ 2.05 | 1.80 ]
20:30Nancy - Cholet -:- [ 1.80 | 2.05 ]
20:30Roanne - Boulogne-Levallois -:- [ 1.25 | 4.20 ]
20:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:- [ 2.60 | 1.53 ]
23:00Saint Quentin - Monaco -:- [ 4.50 | 1.22 ]
İSPANYA: ACB
20:00Breogan - Bilbao -:-20:00Palencia - Tenerife -:-
22:45Baskonia - Zaragoza -:-
22:45Unicaja - Basquet Girona -:-
İTALYA: Lega A
19:00Treviso - Pesaro -:-20:00Tortona - Cremona -:-
21:00Basket Napoli - Venezia -:-
21:30Trento - Scafati -:-
22:00Brindisi - Sassari -:-
22:30Reggiana - Milano -:-
23:00Varese - Brescia -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
13:00Türk Telekom - Manisa -:-15:30Darüşşafaka - Merkezefendi -:-
18:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Kol. -:-
TÜRKİYE: TBL
13:00Sigortam.net - Konyaspor -:-14:00Kocaeli BŞB Kağıtspor - Esenler Erokspor -:-
14:00OGM Ormanspor - Fenerbahçe 2 -:-
15:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
16:00Gaziantep - Mersin BŞB -:-
17:00Harem Spor - MKE Ankaragücü -:-
20:00Yalovaspor - Alagoz -:-
ABD: NBA G League
02:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-02:00Westchester - Memphis Hustle -:-
02:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
03:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
03:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
03:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
03:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
04:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
05:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
ABD: NCAA - Playofflar
02:09Marquette - N.C. State -:- [ 1.33 | 3.40 ]02:39Purdue - Gonzaga -:- [ 1.42 | 2.95 ]
04:39Houston - Duke -:- [ 1.53 | 2.60 ]
05:09Tennessee - Creighton -:- [ 1.67 | 2.25 ]
ALMANYA: BBL
18:00Syntainics MBC - Chemnitz -:- [ 4.75 | 1.20 ]20:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:- [ 1.50 | 2.65 ]
22:00Bonn - Vechta -:- [ 1.71 | 2.20 ]
22:00Wurzburg - Tubingen -:- [ 1.03 | 16.00 ]
ALMANYA: Pro A
21:00G. Düsseldorf - Bochum -:-21:00Kirchheim - Bayreuth -:-
21:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
21:30Artland - Giessen -:-
21:30Trier - Nurnberger -:-
ALMANYA: Pro B
17:00Berlin Braves - Wedel -:-17:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
19:30Fellbach - Lowen -:-
21:00Bernau - Iserlohn -:-
21:00Ibbenburen - Wolmirstedt -:-
21:00Panthers Schwenningen - Breitenguessbach -:-
21:30BIS Baskets Speyer - Rhondorf -:-
21:30Herford - Rostock 2 -:-
21:30Itzehoe - Leverkusen -:-
21:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
21:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
ALMANYA: DBBL Women - Playofflar
18:00Osnabruck K - TK Hannover K -:-20:30Eigner Angels Nordlingen K - Halle K -:-
ARJANTİN: Liga A
04:00Zarate - Union De Santa Fe -:- [ 1.63 | 2.20 ]17:00San Martin - Quimsa -:- [ 2.55 | 1.48 ]
ARJANTİN: Liga Femenina Women - Clasura
23:00Ferro K - Obras K -:-ARNAVUTLUK: Superliga
20:00Elbasani - Beselidhja -:-20:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
20:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
20:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
20:00Vllaznia - Fieri -:-
ASYA: Asia Cup 3x3
10:05Çin 3x3 - İran 3x3 -:-10:35Japonya 3x3 - Avustralya 3x3 -:-
11:25Singapur 3x3 - İran 3x3 -:-
13:30Filipinler 3x3 - Avustralya 3x3 -:-
13:55Çin 3x3 - Singapur 3x3 -:-
15:10Japonya 3x3 - Filipinler 3x3 -:-
ASYA: Asia Cup 3x3 Women
09:15Japonya 3x3 W - İran 3x3 W -:-09:40Yeni Zelanda 3x3 W - Hindistan 3x3 W -:-
11:00Tayland 3x3 W - İran 3x3 W -:-
14:20Yeni Zelanda 3x3 W - Avustralya 3x3 W -:-
14:45Japonya 3x3 W - Tayland 3x3 W -:-
15:35Avustralya 3x3 W - Hindistan 3x3 W -:-
AVRUPA: ABA League
19:00Krka - Cedevita Olimpija -:-21:00Mornar Bar - Borac -:-
23:00Cibona - Igokea -:-
AVRUPA: BNXT League - Kaybedenler etabı
21:30Den Helder - Mechelen -:-22:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
22:30Okapi Aalst - Kortrijk -:-
AVRUPA: BNXT League - Kazananlar etabı
22:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-22:00Leiden - Liege -:-
AVRUPA: Latvia-Estonian League - Playofflar
18:00Prometey - BK Ogre -:-AVUSTRALYA: NBL1 Central
12:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AVUSTRALYA: NBL1 Central Women
11:00North Adelaide Rockets K - Sturt Sabres K -:-AVUSTURYA: Superliga - Kaybedenler etabı
20:00BBC Nord - Kapfenberg -:-21:00Furstenfeld - Vienna -:-
21:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
AVUSTURYA: Superliga - Kazananlar etabı
19:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:- [ 1.20 | 4.20 ]19:30UBSC Graz - St. Polten -:- [ 1.30 | 3.25 ]
AVUSTURYA: Zweite Liga - Playofflar
19:30Kufstein - Mistelbach -:-20:00Wagram - Worthersee Piraten -:-
AVUSTURYA: Superliga Women - Playofflar
22:15St. Polten K - UBI Graz K -:-BELÇİKA: Top Division Women
20:15Liege K - Phantoms K -:-22:30Laarne K - Kortrijk K -:-
22:30Namur K - Lummen K -:-
BEYAZ RUSYA: Premier League
13:00Rubon - Grodno -:-15:00Gomel - Impuls -:-
15:00Minsk 2 - Borisfen -:-
BEYAZ RUSYA: Premier League Women
13:00Horizont Minsk K - Rguor Minsk K -:-13:00Minsk K - Victoria Grodno K -:-
13:00Olimpia Grodno K - Brest K -:-
BİRLEŞİK KRALLIK: BBL
20:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-23:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women
16:00Durham Palatinates K - Newcastle Eagles K -:-21:00Oaklands Wolves K - Cardiff Met Archers K -:-
BOLİVYA: Libobasquet
02:00Kinwa - La Salle Tarija -:-03:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH - Kaybedenler etabı
19:00Posusje - Prijedor -:-21:30Promo - Slavija -:-
BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH - Kazananlar etabı
22:00Sloboda - Siroki Brijeg -:-BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH Women
20:00Mladi Krajisnik K - Banovici K -:-22:00Celik Zenica K - Igman K -:-
BREZİLYA: NBB
01:30Uniao Corinthians - Franca -:- [ 4.75 | 1.15 ]23:10Minas - Corinthians Paulista -:- [ 1.22 | 3.90 ]
00:00Pato - Pinheiros -:- [ 1.56 | 2.30 ]
00:00Vasco - Sao Paulo -:- [ 1.45 | 2.60 ]
BREZİLYA: LBF Women
03:00Corinthians K - Campinas K -:-23:30Sampaio K - Santo Andre K -:-
BULGARİSTAN: NBL - Kaybedenler etabı
20:00Beroe - Academic Plovdiv -:-ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kaybedenler etabı
19:30Ostrava - Slavia Prague -:-ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kazananlar etabı
19:30Decin - Nymburk -:-19:30Opava - Usti n. Labem -:-
19:30Pardubice - USK Prag -:-
19:45Kolin - Brno -:-
ÇİN: CBA
14:35Fujian - Shanghai -:-14:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
14:35Shenzhen - Shandong -:-
14:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
DANİMARKA: Basketligaen - Kazananlar etabı
19:30Bakken Bears - Horsens -:-FİNLANDİYA: Korisliiga - Kaybedenler etabı
18:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-18:00Kouvot - Kobrat -:-
18:00KTP Basket - Pyrinto Tampere -:-
FİNLANDİYA: Korisliiga - Kazananlar etabı
18:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-18:00Kataja - Salon Vilpas -:-
18:00UU-Korihait - Karhu Basket -:-
FİNLANDİYA: Korisliiga Women - Playofflar
18:00Forssan Alku K - Pyrinto K -:-FRANSA: Pro B
22:00Boulazac - Poitiers -:-FRANSA: Espoirs U21
16:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-17:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
17:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
17:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
21:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
FRANSA: LFB Women
22:30Charnay Bourgogne Sud K - Union Hainaut K -:-22:30ESB Villeneuve K - Landes K -:-
22:30Flammes Carolo K - Angers K -:-
22:30La Roche K - Lattes Montpellier K -:-
22:30Lyon K - Landerneau Bretagne K -:-
22:30Tarbes GB K - Bourges K -:-
FRANSA: Ligue 2 Women
22:00Aulnoye AS K - Avenir Chartres K -:-22:00Champagne K - Centre Federal BB K -:-
22:00Montbrison K - Tronche Meylan K -:-
22:00Nice K - Feytiat K -:-
22:00Pays Voironnais K - Graffenstaden K -:-
22:00Toulouse K - Mondeville K -:-
GÜNEY KORE: WKBL Women - Playofflar
12:00Woori WON K - KB Stars K -:- [ 2.05 | 1.80 ]GÜRCİSTAN: Superleague
13:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-18:00Kutaisi - Orbi -:-
HIRVATİSTAN: Premijer liga
19:30Alkar - Dubrava -:-20:00GKK Sibenka - Zadar -:-
HOLLANDA: WBL Women - Kaybedenler etabı
15:00Leiden K - Den Helder K -:-HOLLANDA: WBL Women - Kazananlar etabı
20:30Jolly Jumpers K - Triple Threat K -:-21:30Landslake Lions K - Grasshoppers K -:-
İRLANDA: SuperLeague - Playofflar
22:00Maree - Eanna -:-22:15Killester - UCC Demons -:-
İSPANYA: LEB Oro
23:00Fuenlabrada - Ourense -:- [ 1.42 | 2.70 ]21:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:- [ 2.70 | 1.42 ]
İSPANYA: LEB Plata
19:45Mataro - Fibwi Palma -:-20:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
20:00Gran Canaria B - Salou -:-
20:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
21:00Algeciras - Huelva -:-
21:00Juventud Alcala - Zamora -:-
21:00La Roda - Huesca -:-
21:00Tarragona - Benicarlo -:-
21:30Albacete - Iraurgi SB -:-
21:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
21:30Sant Antoni - Alginet -:-
İSRAİL: Super League
22:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:- [ 7.00 | 1.08 ]İSRAİL: Liga Leumit
20:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-20:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
21:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
21:00Safed - Maccabi Rishon -:-
İSRAİL: Israel Cup
19:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-İSVİÇRE: SB League - Playofflar
19:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-19:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
20:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
İTALYA: Serie A2
21:00Cento - Latina -:- [ 1.20 | 4.20 ]22:00Cividale - Cantu -:- [ 2.55 | 1.48 ]
22:00Forli - JuVi Cremona -:- [ 1.20 | 4.20 ]
22:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:- [ 1.30 | 3.25 ]
22:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:- [ 5.00 | 1.14 ]
22:30Trieste - Vigevano -:- [ 1.25 | 3.70 ]
22:30Verona - Luiss Roma -:- [ 1.17 | 4.50 ]
22:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:- [ 1.17 | 4.50 ]
İTALYA: Serie A1 Women
18:00Sassari K - Brixia K -:-21:00Schio K - Ragusa K -:-
21:30Venezia K - Virtus Bologna K -:-
22:30Campobasso K - Battipaglia K -:-
22:30Oxygen Roma K - San Martino K -:-
22:30San Giovanni K - Faenza K -:-
JAPONYA: B.League
08:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-08:05Hiroshima D. - Gunma -:-
08:05Osaka - Hokkaido -:-
08:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
09:05Chiba - Brave Thunders -:-
09:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
09:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
09:05Yokohama - Alvark -:-
10:05Nagasaki - Shimane -:-
10:05Saga - Kyoto -:-
10:05Sendai - NeoPhoenix -:-
12:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPONYA: B2.League
08:00Shiga - Nara -:-09:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
09:00Aomori - Kumamoto -:-
09:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
09:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
10:00Kobe - Shizuoka -:-
11:00Iwate - Niigata -:-
JAPONYA: W League Women - Playofflar
07:00Chanson V-Magic K - Aisin Wings K -:-09:00Sunshine Rabbits K - Hitachi Cougars K -:-
KANADA: Super League
02:30Montreal Toundra - Windsor -:-00:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
KARADAĞ: Prva A Liga
20:00Danilovgrad - Podgorica -:-20:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
21:00Jedinstvo - Kotor -:-
KAZAKİSTAN: National League - Playofflar
16:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KUZEY MAKEDONYA: Prva Liga
20:00Rabotnicki - Gostivar -:-20:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
21:00Kozuv - Pelister -:-
22:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
23:00Cair 2030 - Ohrid -:-
KUZEY MAKEDONYA: Prva Liga Women
15:00MZT Skopje K - Kriva Palanka K -:-15:30Struga K - Badel 1862 Skopje K -:-
20:30Vardar K - Kumanovo-Grizli K -:-
LİTVANYA: LKL
17:00Nevezis - Rytas -:-18:20BC Wolves - Juventus -:-
LÜBNAN: Division 1
22:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LÜKSEMBURG: LBBL - Düşme Grubu
21:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-22:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LÜKSEMBURG: LBBL - Playofflar
22:00Walferdange - Larochette -:-22:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
LÜKSEMBURG: LBBL Women - Düşme Grubu
19:00Schieren K - Esch K -:-20:00Musel Pikes K - Soleuvre K -:-
LÜKSEMBURG: LBBL Women - Kazananlar etabı
20:30Contern K - Amicale Steesel K -:-20:30Grengewald Hueschtert K - Bertrange K -:-
21:00Les Sangliers Wooltz K - Dudelange K -:-
MACARİSTAN: NB I. A
20:00Alba Fehervar - Szombathely -:-20:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
20:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
20:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
20:00NKA Pecs - Kormend -:-
20:00OSE Lions - Soproni KC -:-
20:00Szedeak - DEAC -:-
MACARİSTAN: NB I. A Women - Playofflar
16:30PEAC-Pecs K - Sopron K -:-20:00Vasas Csata K - UNI Gyor K -:-
21:00TFSE-MTK K - Szekszard K -:-
21:00Ujbuda BEAC K - DVTK K -:-
MACARİSTAN: NB I. A Women - Play out
20:00Cegledi K - Szigetszentmiklos K -:-POLONYA: Basket Liga
17:30Lancut - Trefl Sopot -:- [ 3.70 | 1.25 ]19:30Lublin - Dziki Warszawa -:- [ 1.36 | 2.90 ]
PORTEKİZ: Proliga - Kaybedenler etabı
18:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-18:00Benfica B - Academica -:-
19:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTEKİZ: Proliga - Kazananlar etabı
18:00Braga - Galitos Barreiro -:-18:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
21:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTEKİZ: Taca da Liga - Grup Aşaması
23:00FC Porto - Vitoria -:-18:00CD Povoa - Benfica -:-
18:30Lusitania - Sporting CP -:-
00:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTEKİZ: LFB Women - Playofflar
18:00Natacao K - Uniao Sportiva K -:-19:00Imortal K - Gdessa Barreiro K -:-
21:30Barcelos K - Benfica K -:-
21:30Quinta Dos Lombos K - Esgueira K -:-
RUSYA: VTB Promo Kupasi - Kazananlar etabı
18:00Unics Kazan - Parma Perm -:-RUSYA: Premier League Women
13:30MBA Moscow K - UMMC Ekaterinburg K -:-16:00Dynamo Moscow K - Spartak Moscow K -:-
SIRBİSTAN: Prva Ligi
18:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-19:00Subotica - Cacak 94 -:-
20:00Vrsac - Radnicki -:-
21:00Metalac - Sloboda -:-
21:00Tamis - Sloga -:-
SIRBİSTAN: 1. ZLS Women
20:00Sloga Pozega K - Mega MIS K -:-20:00Topolchanka K - Vojvodina 021 K -:-
20:00ZKK Kraljevo K - Crvena zvezda K -:-
SLOVAKYA: Extraliga
17:30Nitra - Levice -:-20:00Iskra Svit - Prievidza -:-
20:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SLOVENYA: Liga Nova KBM
15:00Helios Domzale - Sencur -:-20:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
21:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SLOVENYA: 1. SKL Women
17:00Domel Skofja Loka K - Jezica K -:-18:00Ilirija K - Maribor K -:-
20:00Cinkarna Celje K - Triglav K -:-
ŞİLİ: LNB
01:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-02:15Espanol de Talca - Catolica -:-
02:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
ŞİLİ: LNB 2
21:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-00:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
TAYVAN: SBL
12:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-14:00Changhua - Taiwan Beer -:-
TAYVAN: P. League+
09:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-12:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAYVAN: T1 League
09:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAYVAN: WSBL Women
08:00Chunghua Telecom K - Cathay Life K -:-10:00Taipower K - Taiyuan K -:-
TÜRKİYE: TKBL - Playofflar
14:00Adana BK K - Botas 2 K -:-15:00Bodrum K - Emlak Konut Gelisim 2 K -:-
15:30Ferhatoglu K - Yalova K -:-
16:00Bursa Antspor K - Turgutlu K -:-
UKRAYNA: FBU Superleague - Playofflar
20:00Goverla - Kyiv Basket -:-UKRAYNA: Superleague Women - Playofflar
14:00Kyiv Basket K - Odessa K -:-17:00Frankivsk Halichina K - BC Rivne K -:-
YENİ ZELANDA: NBL
05:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-09:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
YUNANİSTAN: Basket League - Kaybedenler etabı
19:00PAOK - Apollon Patron -:-YUNANİSTAN: Basket League - Kazananlar etabı
18:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-YUNANİSTAN: Elite League
17:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-17:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
17:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
17:00Esperos - Amyntas -:-
17:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
17:00Iraklis - Panionios -:-
17:00Koroivos - Panerythraikos -:-
17:00Milon Aons - Papagou -:-
YUNANİSTAN: A1 Women
17:30Panathinaikos K - Giannina K -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.