Hentbol » Yarın » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
21:00Balingen-W. - Leipzig -:-22:30Flensburg-H. - Hannover-Burgdorf -:-
FRANSA: Starligue
22:00Cesson - St. Raphael -:-22:00Montpellier - Chartres -:-
İSPANYA: Liga ASOBAL
19:00Atl. Valladolid - Puente Genil -:-20:30Huesca - BM Sinfin -:-
22:00Morrazo Cangas - Ademar -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
20:00Ludwigshafen - Potsdam -:-21:30Aue - Minden -:-
ALMANYA: 1. Bundesliga Women
20:00Bensheim-Auerbach K - Blomberg-Lippe K -:-20:00Neckarsulmer K - Halle-Neustadt K -:-
20:30Solingen K - Bad Wildungen K -:-
21:00Bietigheim K - Zwickau K -:-
21:30Metzingen K - Oldenburg K -:-
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
19:30TuS Lintfort K - Göppingen K -:-20:00Grobenzell K - Regensburg K -:-
20:30Bremen K - Waiblingen K -:-
20:30Nord Harrislee K - Rodertal K -:-
21:00Kurpfalz Baren Ketsch K - Kirchhof K -:-
21:00Rosengarten K - Nurtingen K -:-
21:30Fuchse Berlin K - HSG Freiburg K -:-
21:30Mainz K - Leipzig K -:-
AVRUPA: European Cup
19:00Krka (Slo) - Olympiacos SFP (Gre) -:-20:00Bregenz (Aut) - Minaur Baia Mare (Rou) -:-
20:00Presov (Svk) - Ferencvaros (Hun) -:-
21:00Valur (Ice) - Steaua Bucuresti (Rou) -:-
AVRUPA: Baltic League - Playofflar
15:00Raasiku/Mistra - Dragunas Klaipeda -:-17:00Dobeles Tenax - Granitas Kaunas -:-
AVRUPA: MOL Liga Women
19:00Slavia Prag K - HK Hodonin K -:-20:00Dunajska Streda K - Most K -:-
20:00Pisek K - Michalovce K -:-
20:00Zlin K - Lazne Kynzvart K -:-
AVUSTURYA: HLA
21:00Fuchse - Hollabrunn -:-21:30Aon Fivers - Linz -:-
21:30SC Ferlach/T. - Barnbach/K. -:-
22:20Krems - Handball Tirol -:-
AVUSTURYA: OHB Cup Women
19:00Atzgersdorf K - Hypo NÖ K -:-21:00Stockerau K - Tulln K -:-
BEYAZ RUSYA: Division 1 - Playofflar
13:00BGUFK-SKA - Masheka -:-BOSNA HERSEK: Premijer Liga
20:00Hercegovina - Konjuh -:-21:00Gracanica - Izvidac -:-
21:00Leotar - Gorazde -:-
21:30Krivaja - Capljina -:-
21:30Vogosca - Maglaj -:-
22:00Borac - Sloga Doboj -:-
BULGARİSTAN: A RHG
17:00Chardafon Gabrovo - Osam Lovech -:-17:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna -:-
17:00HK Levski - Spartak Varna -:-
17:00NSA Sofia - Fregata Burgas -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga - Playofflar
21:30Dukla Prague - Koprivnice -:-DANİMARKA: Herre Handbold Ligaen - Düşme Grubu
21:00Nordsjælland - Holstebro -:-DANİMARKA: Kvindeligaen Women - Kazananlar etabı
18:00Esbjerg K - Silkeborg-Voel K -:-19:45NFH K - Sønderjyske K -:-
FRANSA: Proligue
22:30Sarrebourg - Nancy -:-FRANSA: Coupe de France Women - Playofflar
19:05Brest Bretagne K - Metz K -:-20:00Nantes K - Dijon K -:-
GÜNEY KORE: H League
14:00SK Hawks - Sangmu -:-GÜNEY KORE: H League Women
10:10Busan K - Incheon City K -:-12:00Seoul City K - Samcheok City K -:-
HOLLANDA: Eredivisie
22:00Emmen - EHC -:-İSVİÇRE: NLA - Playofflar
20:45Kadetten - Thun -:-İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Düşme Grubu
16:00Aargau Ost K - Stans K -:-20:00Herzogenbuchsee K - Thun K -:-
İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Kazananlar etabı
18:00Amicitia Zurich K - Bruhl K -:-18:00Kreuzlingen K - Nottwil K -:-
JAPONYA: JHL
08:00Fukuoka - Earth Friends BM -:-08:00Toyota Motor East Japan - Osaki Osol -:-
09:00Daido - Zeekstar Tokyo -:-
10:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Toyama Dreams -:-
KARADAĞ: Prva liga
20:00ErtelendiBrskovo - HC Rudar -:-21:00Buducnost - Berane -:-
21:30Sutjeska Niksic - Lovcen -:-
KUZEY MAKEDONYA: Superleague - Kaybedenler etabı
18:00Golden Art - Eurofarm Pelister 2 -:-20:30Prilep - Vardar Negotino -:-
KUZEY MAKEDONYA: Superleague - Kazananlar etabı
20:00Eurofarm Pelister - Struga -:-20:00Tinex Prolet Skopje - Tikvesh -:-
KUZEY MAKEDONYA: Superleague Women
16:00ZRK Skopje K - Metalurg Avtokomanda K -:-17:00Cair K - Spartak K -:-
20:30Gjorche Petrov K - Despina K -:-
21:30Shampion K - Vardar SCJS K -:-
MACARİSTAN: NB I
20:00Balatonfuredi - Komloi -:-20:00Eger - Dabas -:-
20:00Telekom Veszprem - NEKA -:-
20:00Veszpremi KKFT - Gyongyosi -:-
21:00Tatabanya - Szeged -:-
POLONYA: Superliga
17:00Azoty-Pulawy - Zabrze -:-18:00Kielce - Zaglebie Lubin -:-
18:00MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow -:-
20:00Gwardia Opole - Wybrzeze Gdansk -:-
20:00Piotrkowianin Piotrków - Unia Tarnow -:-
20:00Wisla Plock - Legionowo -:-
POLONYA: Central League
17:00Biala Podlaska - Wielun -:-17:00Zamosc - Legnica -:-
19:00Szczecin - Ciechanow -:-
20:30Stal Gorzow - Nielba Wagrowiec -:-
POLONYA: I Liga
14:00UMCS Lublin - Wisla Sandomierz -:-15:00Ol.Grodkow - Grunwald Poznan -:-
15:00Real Astromal Leszno - Swiebodzin -:-
17:00Jeziorak - Grudziadz -:-
18:00Morag - Oborniki -:-
18:00Orlik Brzeg - Nowa Sol -:-
20:00Szczypiorniak Olsztyn - USAR Kwidzyn -:-
20:00Trojka Ostroleka - Mazur Sierpc -:-
21:00UW Warszawa - Warszawianka -:-
POLONYA: Polish Cup Women
16:00Gniezno K - Kobierzyce K -:-PORTEKİZ: Taca de Portugal
21:30Vitoria SC - Boavista -:-PORTEKİZ: 1a Divisao Women - Kazananlar etabı
21:30ABC Braga K - CJ Almeida Garrett K -:-22:00Colegio de Gaia K - Benfica K -:-
ROMANYA: Ulusal Lig
19:00CSM Constanta - Bacau -:-19:00Vaslui - Cluj -:-
ROMANYA: Ulusal Lig - Bayanlar
14:00Stiinta Bucharest K - Rapid Bucuresti K -:-18:30Ramnicu Valcea K - Baia Mare K -:-
19:00Buzau K - Zalau K -:-
19:00Craiova K - Brasov K -:-
19:00Targu Jiu K - Magura Cisnadiei K -:-
RUSYA: Superleague Women - Kazananlar etabı
16:00Krasnodar K - Rostov K -:-SIRBİSTAN: Superliga
18:00Vranje - Vojvodina -:-20:00Obilic Beograd - Pancevo -:-
20:30Metaloplastika - RK Ub -:-
21:00Jugovic - Crvena zvezda -:-
SIRBİSTAN: Superliga Women - Play out
21:00Mladost NP K - Radnicki K -:-SLOVENYA: 1. NLB Liga
20:30Jeruzalem Ormoz - Trebnje -:-21:00Gradec - Celje -:-
21:00Loka - Ljubljana -:-
21:00Slovan - Ivancna Gorica -:-
SLOVENYA: 1.Liga Bayanlar - Kazananlar etabı
20:00Celje K - Ajdovscina K -:-YUNANİSTAN: A1
17:00Diomidis Argous - PAOK -:-17:00Ionikos - Zafeirakis -:-
19:00Aeropos Edessas - Kilkis -:-
19:00Pylaias - Drama -:-
20:30Panellinios - AEK Athens -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.