YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

EXHİBİTİON - ERKEKLER: DTB German Pro Series (Almanya), toprak

11:30Masur D. (Ger) - Moeller M. (Ger) -:-
12:50Maden Y. (Ger) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
15:30Stebe C-M. (Ger) - Marterer M. (Ger) -:-
16:50Otte O. (Ger) - Hanfmann Y. (Ger) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: FPT Portugal Series 3 (Portekiz) - Playofflar, sert

18:20Vale D. (Por) - Borges N. (Por) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: International Tennis Series (Dünya), sert

17:00Baker B. (Gbr) - Draxl L. (Can) -:-
18:20Ore J. A. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) -:-
19:40Draxl L. (Can) - Lomakin G. (Kaz) -:-
21:00Carnevale-Miino T. (Ita) - Sonne T. (Arg) -:-
22:20Baker B. (Gbr) - Lomakin G. (Kaz) -:-
23:40Ore J. A. (Usa) - Sonne T. (Arg) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Others matches (Dünya)

23:00Boyer T. D. (Usa) - Corwin F. (Usa) 0:2
00:15Adamson A. (Usa) - Langmo C. (Usa) 0:2
11:30Norrie C. (Gbr) - Jubb P. (Gbr) -:-
15:00Schachter N. (Usa) - Gomez A. (Col) -:-
16:20Karatsev A. (Rus) - Gomez A. (Col) -:-
16:20Tabilo A. (Chi) - Karlovskiy E. (Rus) -:-
19:00Boyer T. D. (Usa) - Nedelko I. (Rus) -:-
20:20Corwin F. (Usa) - Brymer G. (Usa) -:-
21:40Sarmiento R. (Usa) - Bobrov B. (Rus) -:-
23:00Adamson A. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

17:00Molcan A. (Svk) - Klein L. (Svk) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UK Pro Series (Birleşik Krallık) - Play off-uri, sert (kapalı)

12:00Harris B. (Gbr) - Whitehouse M. (Gbr) -:-
13:20Cash J. (Gbr) - Glasspool L. (Gbr) -:-
14:50Fery A. (Gbr) - Johnson L. (Gbr) -:-
16:20Hands T. (Gbr) - Gray J. (Gbr) -:-
17:50Martin T. (Gbr) - Jhun A. (Gbr) -:-
19:20Canter A. (Gbr) - Willis M. (Gbr) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

02:45Smith C. E. (Aus) - Johnson C. (Aus) 2:1
04:05Crnokrak A. (Aus) - Walton A. (Aus) 0:2
04:05Delaney J. (Aus) - Taylor A. (Aus) 2:0
Set 2Banes M. (Aus) - Sweeny D. (Aus) 0:1 (4:6,0:2)
08:45Kubler J. (Aus) - Santillan A. (Aus) -:-
08:45Volonski N. (Aus) - Zelba M. (Aus) -:-
08:50Bayldon B. (Aus) - Mehrotra A. (Aus) -:-
09:30Fancutt T. J. (Aus) - Puttergill C. (Aus) -:-
10:00Pietri B. (Fra) - Escoffier A. (Fra) -:-
12:00Avidzba A. (Rus) - Chazal M. (Fra) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTS Championship (Dünya) - Playofflar, sert

18:00Berrettini M. (Ita) - Gasquet R. (Fra) -:-
19:30Tsitsipas S. (Gre) - Goffin D. (Bel) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTS Championship (Dünya), sert

23:20Lopez F. (Esp) - Benchetrit E. (Fra) 3:1

EXHİBİTİON - BAYANLAR: FPT Portugal Series 3 (Portekiz) - Playofflar, sert

13:30Jorge F. (Por) - Murta I. (Por) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Others matches (Dünya)

23:30İptal edildiChang S. (Usa) - Mohamad S. (Usa) -:-
23:30Chang S. (Usa) - Chavatipon C. (Usa) 2:0
01:30Closs M. (Usa) - Montez P. (Usa) 0:2
12:50Dudeney A. (Gbr) - Lumsden M. (Gbr) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

15:00Schmiedlova A. K. (Svk) - Kuzmova V. (Svk) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UK Pro Series (Birleşik Krallık) - Play off-uri, sert (kapalı)

12:00Grey S. B. (Gbr) - Barnett A. (Gbr) -:-
13:20Burrage J. (Gbr) - Christie F. (Gbr) -:-
14:50Appleton E. (Gbr) - Broady N. (Gbr) -:-
16:20Dissanayake T. (Gbr) - Maloney E. (Gbr) -:-
17:50Stuart A. (Gbr) - Mpukusa K. A. (Zim) -:-
19:20Morton E. (Gbr) - Daley D. (Gbr) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

02:35Tjandramulia O. (Aus) - Smith A. (Aus) GERI ÇEKILDI 0:0
05:45Brankovic Z. (Aus) - Aulia C. (Aus) 2:1
06:15Tomic S. (Aus) - Gadecki O. (Aus) 0:2
Set 1McBryde R. (Aus) - Belovukovic S. (Aus) 0:0 (3:4)
10:00Lamens S. (Ned) - Cascino E. (Fra) -:-
12:00Pribylova A. (Rus) - Arcangioli M. (Fra) -:-
12:00Pribylova A. (Rus) - Arcangioli M. (Fra) -:-
13:30Jeanjean L. (Fra) - Albie A. (Fra) -:-
14:00Tubello A. (Fra) - Pribylova A. (Rus) -:-

EXHİBİTİON - ÇİFT ERKEKLER: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

14:00KesildiMartin A./Kosec I. - Fekete J./Minarik K. 0:0

EXHİBİTİON - ÇİFT BAYANLAR: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

19:00Mihalikova T./Skamlova C. - Bencic B./Jaskova A. -:-

EXHİBİTİON - TEAMS: World TeamTennis (ABD), sert

19:00Orlando Storm (Usa) - Springfield Lasers (Usa) -:-
23:00Chicago Smash (Usa) - Vegas Rollers (Usa) -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.