YENILE

Tenis » Bugün » Oranlar

EXHİBİTİON - ERKEKLER: International Tennis Series (Dünya), sert

15:10Bernard A. (Usa) - Daciek P. (Usa) 2:0
15:10Cerretani J. (Usa) - Metz D. (Usa) 2:0
Set 2Bueno Tapia J. I. (Chi) - Cerretani J. (Usa) 1:0 (4:1,2:1)
Set 2Lapides S. (Usa) - Bernard A. (Usa) 0:1 (0:4,2:3)
17:10Daciek P. (Usa) - Draxl L. (Can) -:-
17:10Metz D. (Usa) - Blanch U. (Usa) -:-
17:40Bernard A. (Usa) - Draxl L. (Can) -:-
17:40Blanch U. (Usa) - Cerretani J. (Usa) -:-
18:20Daciek P. (Usa) - Lapides S. (Usa) -:-
18:20Metz D. (Usa) - Bueno Tapia J. I. (Chi) -:-
19:00Blanch U. (Usa) - Bueno Tapia J. I. (Chi) -:-
19:20Draxl L. (Can) - Lapides S. (Usa) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: MatchPlay 120 (ABD), sert

02:00İptal edildiKlahn B. (Usa) - Escobedo E. (Usa) -:-
02:15Nakashima B. (Usa) - Escobedo E. (Usa) 2:0
17:15Popko D. (Kaz) - Fratangelo B. (Usa) -:-
23:00Wolf J. (Usa) - Torpegaard M. (Den) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Others matches (Dünya)

00:30Laska A. (Blr) - Basalyha T. (Blr) GERI ÇEKILDI 1:0
01:40Bandaryk A. (Blr) - Riman E. (Blr) 0:2
02:10Firsin G. (Blr) - Nazarchuk E. (Rus) 0:2
04:00Laska A. (Blr) - Kolyshkov G. (Blr) 2:0
05:35Gumenyuk R. (Blr) - Budov D. (Blr) 2:0
06:15Kolyshkov G. (Blr) - Malakhovich M. (Rus) 0:2
07:25Narkevich Y. (Blr) - Golinko A. (Blr) 0:2
08:00Bogdanov M. (Rus) - Shutov E. (Rus) 3:1
08:00Ronjin P. (Rus) - Migachev O. (Rus) 1:3
08:00Shvetsov A. (Ukr) - Edberg D. (Ukr) 0:2
08:05Vlasiuk O. (Ukr) - Sanchenko D. (Ukr) 0:2
08:25Sharlay S. (Blr) - Filipovich V. (Blr) 0:2
09:25Doroshenko A. (Ukr) - Fedotov I. (Blr) 1:2
09:25Zamoroko A. (Ukr) - Kostanetsky V. (Rus) 0:2
10:00Manolov S. (Rus) - Mitev K. (Bul) 0:2 [ 2.75 | 1.40 ]
10:30Gumenyuk R. (Blr) - Avsievich A. (Blr) 0:2
10:30Tsirkin V. (Rus) - Shirokov N. (Rus) 0:3
10:45Galka J. (Pol) - Skonieczny M. (Pol) 2:0 [ 1.14 | 5.00 ]
10:50Fedotov I. (Blr) - Shvetsov A. (Ukr) 1:2
11:05Sharlay S. (Blr) - Riman E. (Blr) 0:2
11:10Zamoroko A. (Ukr) - Sanchenko D. (Ukr) 2:1
11:15Chepik A. (Rus) - Povalishnikov P. (Rus) 0:3
11:15Yakovlev A. (Rus) - Golovin A. (Blr) 2:1 [ 1.72 | 2.00 ]
11:35Shketrov L. (Bul) - Zgurov P. (Blr) 2:1
11:45Voronov I. (Rus) - Kremnev A. (Rus) 0:2
12:10Dzhanashiya S. (Rus) - Komarov K. (Rus) -:-
12:45Moczek T. (Pol) - Wozniak M. (Pol) 0:2 [ 4.50 | 1.16 ]
12:50Balmashev M. (Rus) - Dorozhkin S. (Rus) 1:2 [ 1.66 | 2.10 ]
13:00Doroshenko A. (Ukr) - Edberg D. (Ukr) 1:2
13:00Vlasiuk O. (Ukr) - Kostanetsky V. (Rus) 0:2
13:05Simov T. (Bul) - Bonev M. (Bul) 2:0 [ 2.62 | 1.44 ]
13:40Nedelko I. (Rus) - Karlovskiy E. (Rus) 2:1
14:15Mlazga A. (Pol) - Wojcik Y. (Sui) 0:2 [ 7.00 | 1.08 ]
14:20Golinko A. (Blr) - Avsievich A. (Blr) 2:0
14:30Doroshenko A. (Ukr) - Shvetsov A. (Ukr) 1:2
14:35İptal edildiYakovlev A. (Rus) - Bezrukov I. (Rus) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
14:40Georgiev A. (Bul) - Mirchev R. (Rus) 0:2 [ 2.50 | 1.50 ]
14:40Golovin A. (Blr) - Bezrukov I. (Rus) 2:0
14:55Vlasiuk O. (Ukr) - Zamoroko A. (Ukr) 0:2
Set 4Stepin A. (Rus) - Davidov V. (Rus) 1:2 (1:6,3:6,6:3,3:2)
15:15Zaharkin D. (Rus) - Sandrkin V. (Rus) 0:2
Güncelleme
bekleniyor
Igoshin A. (Rus) - Noskin E. (Rus) 0:1 (3:6,0:0) [ 1.83 | 1.83 ]
Set 2Fedotov I. (Blr) - Edberg D. (Ukr) 1:0 (6:4,2:1)
Set 2Moczek T. (Pol) - Galka J. (Pol) 0:1 (3:6,4:3)
Set 2Kostanetsky V. (Rus) - Sanchenko D. (Ukr) 1:0 (6:4,5:4)
16:15Balmashev M. (Rus) - Nikitin V. (Rus) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
Set 1Martinkevich A. (Blr) - Bandaryk A. (Blr) 0:0 (4:5)
Set 2Novik S. (Blr) - Predushchenko E. (Blr) 0:1 (4:6,1:1)
Set 1Yordanov Y. (Bul) - Georgiev I. (Rus) 0:0 (5:5) [ 2.20 | 1.61 ]
Set 1Nozdracheva A. (Rus) - Paskhalidi A. (Rus) 0:0 (4:2)
Set 1Danilov S. (Rus) - Gakhov I. (Rus) 0:0 (2:1) [ 1.83 | 1.83 ]
17:00Skindzer Z. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-
17:15Wozniak M. (Pol) - Wojcik Y. (Sui) -:- [ 3.00 | 1.36 ]
17:30Dimov D. (Rus) - Todorov T. (Rus) -:-
18:00Bublik A. (Kaz) - Vasilenko A. (Rus) -:- [ 1.07 | 7.50 ]
18:30Lutkovskii R. (Rus) - Mokrousov M. (Rus) -:- [ 1.20 | 4.33 ]
19:00Torsunov I. (Blr) - Kebets V. (Blr) -:-
19:30Tiurnev E. (Rus) - Safiullin R. (Rus) -:-
20:00Filin P. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-
21:30Evloev T. (Rus) - Nikitin V. (Rus) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
00:00Laska A. (Blr) - Malakhovich M. (Rus) -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Pro Series (Avusturya), toprak

11:00İptal edildiMiedler L. (Aut) - Kopp S. (Aut) -:- [ 1.44 | 2.62 ]
11:10Oberleitner N. (Aut) - Kopp S. (Aut) 0:2 [ 6.50 | 1.10 ]
12:45Weissborn T-S. (Aut) - Neumayer L. (Aut) 0:2 [ 2.62 | 1.44 ]
Set 3Melzer J. (Aut) - Hampel L. (Aut) 1:1 (6:1,6:7,1:1) [ 1.50 | 2.50 ]
17:30Rodionov J. (Aut) - Andrejic M. (Aut) -:- [ 1.01 | 15.00 ]
17:40İptal edildiMiedler L. (Aut) - Pichler D. (Aut) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
17:40Pichler D. (Aut) - Oberleitner N. (Aut) -:- [ 1.07 | 7.50 ]

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Tennis Point Exhibition Series (Almanya), toprak (kapalı)

11:10Gelhardt L. (Ger) - Puetz T. (Ger) 0:2
12:35Schmitz C. (Ger) - Haerteis J. (Ger) 2:1
14:45Choinski J. (Gbr) - Broska F. (Ger) 2:0

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Exo-Tennis (ABD), sert

23:45Kessler M. (Usa) - Townsend T. (Usa) 2:1
00:00İptal edildiHalbauer E. (Usa) - Min G. (Usa) -:-
01:35Vickery S. (Usa) - Pitt A. (Usa) 2:0
02:55Halbauer E. (Usa) - Sharabura K. (Usa) 2:0
17:00Kessler M. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-
18:00İptal edildiPitt A. (Usa) - Hourigan P. M. (Nzl) -:-
18:00Pitt A. (Usa) - White M. (Usa) -:-
19:00Poluta K. (Rsa) - Halbauer E. (Usa) -:-
20:00İptal edildiTownsend T. (Usa) - Min G. (Usa) -:-
20:00Townsend T. (Usa) - Sharabura K. (Usa) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: MatchPlay 120 (ABD), sert

Set 2Loeb J. (Usa) - Siegemund L. (Ger) 1:0 (6:1,5:6)
19:00Siegemund L. (Ger) - Brady J. (Usa) -:-
21:00Scott K. (Usa) - Hewitt D. (Usa) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Others matches (Dünya)

23:40Xu S. (Chn) - Stewart K. (Usa) -:-
12:10KesildiDiatlova K. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) 0:0
12:10Selitskaya N. (Rus) - Malakhovich A. (Blr) 0:2
12:50İptal edildiTsurenko L. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) -:-
Güncelleme
bekleniyor
Kostyuk M. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) 0:0 (2:1) [ 1.14 | 5.00 ]
13:10Anufryieva A. (Rus) - Khlynova K. (Rus) 0:2
13:10Pryts V. (Blr) - Bairasheuskaya A. (Blr) 1:2
13:30Khasanova V. (Rus) - Grebenyuk L. (Rus) 1:2
14:20Van Nguyen C. (Usa) - Sewing S. (Usa) 1:2
14:25Khazaniuk D. (Isr) - Nefedova A. (Usa) 0:2
14:30Kichenok L. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
16:00Tsurenko L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
Set 2Udvardy P. (Hun) - Parks A. (Usa) 0:1 (0:6,1:3)
Set 2Xu S. (Chn) - Jovic J. (Srb) 0:1 (0:6,0:0)
17:30Khazaniuk D. (Isr) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
17:30Sewing S. (Usa) - Nefedova A. (Usa) -:-
18:00Shauga D. (Rus) - Abramovich A. (Blr) -:-
19:00Parks A. (Usa) - Jovic J. (Srb) -:-
19:00Xu S. (Chn) - Udvardy P. (Hun) -:-
21:00Rusakovich J. (Ukr) - Rafalskaya A. (Blr) -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.