YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: Bundesliga

16:30Leverkusen - Bayern -:-
18:30Augsburg - Bielefeld -:-

FRANSA: Lig 1

14:00Troyes - Nice -:-
16:00Bordeaux - Nantes -:-
16:00Brest - Reims -:-
16:00Metz - Rennes -:-
16:00Strasbourg - St. Etienne -:-
18:00Montpellier - Lens -:-
21:45Marsilya - Lorient -:-

İNGİLTERE: Premier League

16:00Everton - West Ham -:-
18:30Newcastle - Tottenham -:-

İSPANYA: LaLiga

15:00Vallecano - Elche -:-
17:15Celta Vigo - Sevilla -:-
19:30ErtelendiGranada - Atl. Madrid -:-
19:30ErtelendiReal Madrid - Ath. Bilbao -:-
19:30Villarreal - Osasuna -:-
22:00Barcelona - Valencia -:-

İTALYA: Serie A

13:30Cagliari - Sampdoria -:-
16:00Empoli - Atalanta -:-
16:00Genoa - Sassuolo -:-
16:00Udinese - Bologna -:-
19:00Napoli - Torino -:-
21:45Juventus - AS Roma -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:30Kasımpaşa - Göztepe -:-
16:00Altay - Karagümrük -:-
16:00Galatasaray - Konyaspor -:-
19:00Trabzonspor - Fenerbahçe -:-

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

13:30Keçiörengücü - Kocaelispor -:-
16:00Erzurum BB - Altınordu -:-
16:00Manisa FK - Adanaspor -:-
19:00Bursaspor - Boluspor -:-

ABD: MLS

01:00Columbus Crew - Inter Miami 4:0
02:00New England Revolution - Chicago Fire 2:2
02:30Cincinnati - Orlando City 0:1
02:30DC United - Nashville SC 0:0
02:30Toronto FC - Atlanta Utd 0:2
03:30Houston Dynamo - Seattle Sounders 2:1
04:00Austin FC - Minnesota 0:1
04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 3:1
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 2:1
20:00New York Red Bulls - New York City -:-

ABD: USL Championship

00:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 3:6
02:00Charlotte Independ. - Charleston 5:1
02:00Hartford Athletic - Loudoun 1:0
02:00Indy Eleven - Louisville City 1:0
02:00Memphis - Atlanta United 2 4:2
02:30Miami FC - Pittsburgh 0:0
03:00Colorado Springs - Rio Grande 1:0
03:30San Antonio - FC Tulsa 1:1
05:00Oakland Roots - Orange County SC 0:1
00:00Sacramento Republic - Tacoma Defiance -:-

ABD: USL League One

01:30Richmond Kickers - Forward Madison 3:2
02:00Chattanooga Red Wolves - Toronto FC II 1:2
02:00Greenville - New England II 1:0
02:00Union Omaha - North Carolina 4:1
05:00Tucson - Tormenta 3:1

ABD: NISA - Sonbahar Sezonu

02:30Maryland Bobcats - Chicago House 2:1
04:00San Diego 1904 - Detroit 1:2
05:00California Utd. - Stumptown Ath. 1:1
05:00LA Force - New Amsterdam 0:0
22:30Michigan Stars - Chattanooga -:-

ABD: NWSL Women

02:30Racing Louisville K - Orlando Pride K 3:1
03:00Chicago K - Kansas City NWSL K 2:1
05:00Reign K - Washington K 0:2
21:00North Carolina Courage K - Gotham K -:-

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Elemeler

16:00Jwaneng Galaxy (Bot) - Simba (Tan) -:-
17:00Maniema (Drc) - Mamelodi (Rsa) -:-
17:00Nouadhibou (Mrt) - Setif (Alg) -:-
17:30Otoho d'Oyo (Con) - Petro (Ang) -:-
18:00Hearts Of Oak (Gha) - Wydad (Mar) -:-
18:00LPRC Oiler (Lbr) - Raja Casablanca (Mar) -:-
18:00Rivers United (Nga) - Al-Hilal (Sud) -:-
20:00Al Ittihad (Lby) - Esperance Tunis (Tun) -:-

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler

16:00AS Kigali (Rwa) - Motema Pembe (Drc) -:-
16:00CFFA (Mad) - Interclube (Ang) -:-
17:00Bayelsa (Nga) - Sfaxien (Tun) -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:30Darmstadt - Bremen -:-
14:30Dresden - Nurnberg -:-
14:30Rostock - Sandhausen -:-

ALMANYA: 3. Liga

14:00Turkgucu Munchen - Wehen -:-
15:00Viktoria Koln - Wurzburger Kickers -:-

ALMANYA: Regionalliga North

14:00Hannover II - Jeddeloh -:-
15:00Altona - Kiel II -:-
16:00Hannoverscher SC - BSV Rehden -:-
16:00Hildesheim - Luneburger Hansa -:-

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:00Berliner AK 07 - Lichtenberg -:-
14:00Eilenburg - Halberstadt -:-
14:00TB Berlin - Chemie Leipzig -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Elversberg -:-
15:00Balingen - Offenbach -:-
15:00Grossaspach - Stuttgart II -:-

ALMANYA: Regionalliga Bayern

13:15Buchbach - Rosenheim -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:30Neustrelitz - Mahlsdorf -:-
15:00CFC Hertha - Seelow -:-
15:00Greifswald - RSV Eintracht -:-
15:00Stendal - Blau Weiss Berlin -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

15:00FC Merseburg - Grimma -:-
15:00Nordhausen - Martinroda -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eichede - Neumunster -:-
15:00SC Weiche-08 II - Bordesholm -:-
15:00Todesfelde - Lubeck II -:-
16:00Inter Turkspor Kiel - Eckernforder SV -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

11:45HEBC Hamburg - Hamburger SV III -:-
11:45Paloma - Wandsbeker Concordia -:-
16:00Sasel - VfL Lohbrugge -:-
16:00Tornesch - Rugenbergen -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

12:00Geestemunde - Blumenthaler -:-
12:00Hastedt - Bremen III -:-
15:00Hemelingen - Union 60 Bremen -:-
16:00Borgfeld - BTS Neustadt -:-
16:00Komet Arsten - Bremer -:-
16:30SFL Bremerhaven - Schwachhausen -:-
16:30Vatan Bremen - Habenhauser -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

16:00Bersenbruck - Lohne -:-
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Egestorf-Langreder -:-
16:00SVG Gottingen - Wolfenbuttel -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:00ASC 09 Dortmund - Hammer SpVgg. -:-
16:00Clarholz - Wattenscheid -:-
16:00Finnentrop/Bamenohl - Sprockhovel -:-
16:00Holzwickeder SC - Siegen -:-
16:00Kaan-Marienborn - Eintracht Rheine -:-
16:00Paderborn II - Erndtebruck -:-
16:00RSV Meinerzhagen - Haltern -:-
16:00Westfalia Rhynern - Vreden -:-
16:15Ennepetal - Schermbeck 2020 -:-
16:15Westfalia Herne - FC Gutersloh -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:00Ginsheim - Bad Vilbel -:-
16:00SV Steinbach - Stadtallendorf -:-
16:00Zeilsheim - Hadamar -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00Gonsenheim - Waldalgesheim -:-
16:30Kaiserslautern II - Hassia Bingen -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

16:00DJK Bamberg - Neumarkt -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

15:00Munich 1860 II - Kirchanschoring -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00Oberachern - Bietigheim-Bissingen -:-

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

16:00Bergisch Gladbach - Breinig -:-
16:00Eilendorf - Wesseling-Urfeld -:-
16:00FC Viktoria 08 - Siegburger -:-
16:00Freialdenhoven - Pesch -:-
16:00Hennef - Duren -:-
16:00Hurth - Deutz -:-
16:30Frechen - Alfter -:-
16:30Friesdorf - Glesch-Paffendorf -:-
16:30VfL Vichttal - Fortuna Koln II -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

16:00Baumberg - Germania Ratingen -:-
16:00Cronenberger - Duisburg -:-
16:00Jahn Hiesfeld - SC Velbert -:-
16:00Kleve - TuRU Dusseldorf -:-
16:00Meerbusch - DJK Teutonia St.Tonis -:-
16:00TVD Velbert - SpVgg Sterkrade-Nord -:-
16:30Bocholt - Kray -:-
16:30Dusseldorf-West - FC Monheim -:-

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

12:00Jena U19 - Viktoria Berlin U19 -:-
12:00Kiel U19 - Eimsbutteler U19 -:-
12:00ErtelendiVfL Osnabruck U19 - Dresden U19 -:-

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Kassel U19 - Freiburg U19 -:-
12:00Mainz U19 - Darmstadt U19 -:-
14:00Walldorf U19 - Kaiserslautern U19 -:-
15:00Furth U19 - Heidenheim U19 -:-

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Duisburg U19 - Viktoria Koln U19 -:-
12:00Dusseldorf U19 - Alemannia Aachen U19 -:-
12:00Oberhausen U19 - Preussen Munster U19 -:-
12:00Schalke U19 - Wuppertaler U19 -:-

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

14:00Hoffenheim K - Wolfsburg K -:-
14:00Sand K - Potsdam K -:-
17:00Eintracht Frankfurt K - Bayern K -:-
17:00Koln K - Jena K -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

12:00Borussia Bocholt K - RB Leipzig K -:-
12:00Elversberg K - Henstedt-Ulzburg K -:-
12:00Gutersloh K - Bayern 2 K -:-
12:00Ingolstadt K - 1.FC Nurnberg K -:-
12:00Meppen K - Wolfsburg 2 K -:-
15:00Andernach K - Duisburg K -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00FC Santa Coloma - Ordino -:-
14:30Inter Escaldes - UE Engordany -:-
17:00Sant Julia - Carroi -:-
19:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00CD Lunda Sul - Sporting de Benguela -:-
18:00Kabuscorp - Academica -:-
18:00Wiliete - Progresso -:-

ARJANTİN: Liga Profesional

00:00Lanus - Banfield 1:1
02:15Huracan - Boca Juniors 0:3
21:45Atl. Tucuman - Argentinos Jrs -:-
21:45Colon - Talleres Cordoba -:-
00:00Aldosivi - Independiente -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

20:00Almirante Brown - Deportivo Maipu -:-
22:00Chacarita Juniors - Quilmes -:-
22:00Guillermo Brown - Instituto -:-
22:00Ind. Rivadavia - All Boys -:-
22:00Nueva Chicago - Agropecuario -:-
22:00San Martin S.J. - Tristan Suarez -:-

ARJANTİN: Torneo Federal

00:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:2
22:00Def. Pronunciamiento - CDJU Gualeguaychu -:-
22:00Olimpo - Club Sportivo Penarol -:-
22:30Sansinena - Villa Mitre -:-
22:45Desamparados - Ciudad Bolivar -:-
23:00Juventud Unida Universitario - Ferro Gen. Pico -:-
23:30Central Norte - Gimnasia E.R. -:-
00:00Sportivo Belgrano - Gimnasia y Tiro -:-
00:30Chaco For Ever - Racing Cordoba -:-

ARJANTİN: Primera B - Clasura

21:00Canuelas - Los Andes -:-
21:00Talleres (R.E) - Villa San Carlos -:-

ARJANTİN: Primera C - Clasura

19:30Berazategui - Ituzaingo -:-
21:00Central Cordoba - Laferrere -:-
21:00Club Lujan - Atlas -:-
21:00Deportivo Espanol - Victoriano A. -:-
21:00Leandro N. Alem - Argentino de Merlo -:-
21:00San Martin Burzaco - Claypole -:-

ARJANTİN: Primera D - Clasura

21:00Deportivo Paraguayo - Liniers -:-
21:00Puerto Nuevo - Yupanqui -:-
21:00Sportivo Barracas - Lugano -:-

ARJANTİN: Primera A Women - Clasura

17:00San Lorenzo K - Boca Juniors K -:-
21:00Lanus K - El Porvenir K -:-

ARNAVUTLUK: Süper Lig

17:45Partizani - Kukesi -:-
20:45Teuta - Tirana -:-

ARNAVUTLUK: First Division

15:00Besa - Lushnja -:-
15:00Beselidhja Lezha - Burreli -:-
15:00Butrinti Sarande - Vora -:-
15:00Bylis - Korabi Peshkopi -:-
15:00Maliqi - Erzeni -:-
15:00Terbuni - Shkumbini Peqin -:-
15:00Tomori Berat - Apolonia Fier -:-
15:00Turbina Cerrik - Pogradeci -:-

ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi - Playofflar

08:00Pohang (Kor) - Nagoya (Jpn) 3:0
13:00Jeonbuk (Kor) - Ulsan Hyundai (Kor) -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

14:00Alushta - TSK Simferopol -:-
14:30Rubin Yalta - Yevpatoriya -:-
15:00Ocean Kerch - Kyzyltash -:-
15:00SKCHF Sevastopol - Gvardeyets -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

10:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd -:-

AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi - Playofflar

10:30Albany Creek - Bayside -:-

AVUSTRALYA: FFA Cup

07:30Adelaide Olympic - Adelaide United 0:1

AVUSTURYA: Bundesliga

15:30LASK - Wolfsberger AC -:-
15:30Tirol - Hartberg -:-
18:00Sturm Graz - Ried -:-

AVUSTURYA: 2. Liga

11:30BW Linz - Austria II -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

15:30Admira (Am) - Leobendorf -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

11:30Reichenau - Telfs -:-
16:00Schwaz - Tirol (Am) -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg

15:00Rothis - Admira Dornbirn -:-
16:00A. Lustenau (Am) - Rotenberg -:-
17:00Brauerei Egg - RW Rankweil -:-

AVUSTURYA: Bundesliga Women

11:30First Vienna K - Vorderland K -:-
12:00Austria Vienna K - Innsbruck K -:-
13:00Sturm K - St. Polten K -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

15:30Sumqayit - Neftci Baku -:-
17:45Sabah Baku - Qarabag -:-

BAHREYN: Premier Lig

17:45Al-Hala - Manama Club -:-
20:20Al-Rifaa - Al Khalidiyah -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

14:30St. Truiden - Anderlecht -:-
17:00Beerschot VA - KV Mechelen -:-
19:30Charleroi - Genk -:-
22:00Gent - Eupen -:-

BELÇİKA: 1B Pro League

17:00Lommel SK - Mouscron -:-
21:00RWDM - Westerlo -:-

BELÇİKA: National Division 1

16:00Boom - Mandel United -:-
16:00Knokke - Thes Sport -:-
16:00Saint Eloois - Francs Borains -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

16:00Couvin-Mariembourg - RAAL La Louviere -:-
16:00Ganshoren - Tubize -:-
16:00Hamoir - Entente Durbuy -:-
16:00Jette - Waremme -:-
16:00Solieres Sport - Rebecquoise -:-
16:00Stockay-Warfusee - Verlaine -:-
16:00Warnant - Acren -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

16:00Menen - Gullegem -:-
16:00Merelbeke - Zelzate -:-
16:00Wetteren - Petegem -:-
16:00Zwevezele - Ronse -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

16:00Cappellen - Hasselt -:-
16:00Pepingen - City Pirates -:-

BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar

16:00Leuven II K - Tienen K -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

13:00FC Minsk - Gomel -:-
15:00Rukh Brest - Din. Minsk -:-
17:00Energetik-BGU - Dynamo Brest -:-
19:30Soligorsk - Zhodino -:-

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

13:30Lokomotiv Gomel - Orsha -:-
15:30Petrikov - Lida -:-
17:30Dnepr Mogilev - Volna Pinsk -:-

BOLİVYA: Division Profesional

00:15Aurora - Tomayapo -:-

BOLİVYA: Nacional B - İkinci etap

20:00Torre Fuerte - CD Kivon -:-
22:00Em Huanuni - Rosario Central -:-
22:00U. Sucre - Bermejo -:-
22:30SA Bulo Bulo - Maestranza -:-
22:30Wils. Cooperativas - Deportivo Shalon -:-
23:00Garcia Agreda - Mojocoya -:-
23:00Libertad - Ciudad Nueva SC -:-
00:00Vaca Diez - Mariscal Sucre -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

18:00Sarajevo - Posusje -:-
18:00Siroki Brijeg - Prijedor -:-

BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH

16:00GOSK Gabela - Gorazde -:-

BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS

15:30Omarska - Krupa -:-

BREZİLYA: Serie A

01:00Chapecoense-SC - Fortaleza 1:2
03:00America MG - Bahia 0:0
22:00Athletico-PR - Fluminense -:-
22:00Palmeiras - Internacional -:-
00:15Atletico GO - Atletico-MG -:-
00:15Ceara - Bragantino -:-
00:15Gremio - Juventude -:-

BREZİLYA: Serie B

00:30Operario - Londrina 0:0
03:00Confianca - Avai 3:1

BREZİLYA: Serie C - İkinci etap

23:00Ituano - Paysandu 3:1
01:00Criciuma - Botafogo PB 0:0
22:00Manaus - Ypiranga FC -:-

BREZİLYA: Serie D - Playofflar

23:30Campinense - America-RN 1:0pen
21:00Ferroviaria - Atletico-CE -:-
23:30ABC - SER Caxias -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho 2

21:00Avenida - SC Sao Paulo -:-
21:00Brasil Farroupilha - Igrejinha -:-
21:00EC Guarani - Guarany de Bage -:-
21:00Frederiquense - Veranopolis -:-
21:00GE Bage - Lajeadense -:-
21:00Passo Fundo - EC Cruzeiro -:-
21:00Sao Gabriel - Inter Santa Maria -:-
21:00Tupi RS - GE Gloria -:-

BREZİLYA: Copa do Nordeste - Elemeler

02:00Imperatriz - Fluminense-PI 2:1pen

BREZİLYA: Brasileiro U23 - Playofflar

23:00Ceara U23 - Gremio U23 -:-

BREZİLYA: Brasileiro U20 - Playofflar

22:00Botafogo U20 - Atletico-MG U20 -:-

BULGARİSTAN: Parva liga

17:00Cherno More - Slavia Sofia -:-
19:15CSKA Sofia - Botev Plovdiv -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-East

16:00Haskovo - Sokol Markovo -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-West

16:00Botev Ihtiman - Slivnishki Geroy -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-East

16:00Chernolomets - Botev Novi Pazar -:-
16:00ErtelendiUstrem Donchevo - Sportist Toshevo -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-West

16:00Spartak Pleven - OFK Levski -:-

BURKİNA FASO: Premier League

18:30Salitas - Majestic -:-
18:30Vitesse - Kadiogo -:-
20:45USFA - Bobo-Dioulasso -:-

BURUNDİ: Primus League

16:00Flambeau de l'Est - New Oil -:-
16:00Le Messager Ngozi - Vital O -:-
16:00Olympic S. - Les Crocos -:-
16:00Rukinzo - TOP Junior -:-

CEBELİTARIK: National League

17:00Magpies - Europa Point -:-
19:30Lincoln - Europa FC -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Centro Dominguito - Sithoc 0:2
03:00Jong Holland - Victory Boys 0:2

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

17:00Sigma Olomouc - Karvina -:-
17:00Teplice - Plzen -:-
17:00Zlin - Hradec Kralove -:-
20:00Pardubice - Sparta Prag -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

11:15Zizkov - Chrudim -:-
11:30Sparta Prag B - Trinec -:-
16:30Mas Taborsko - Lisen -:-
16:30Varnsdorf - Dukla Prag -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

11:15Admira Prague - Kraluv Dvur -:-
11:15Slavia Prag B - Vysehrad -:-
11:30Plzen B - Pisek -:-
11:30Pribram B - Karlovy Vary -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

11:15Chlumec nad Cidlinou - Usti nad Orlici -:-
11:15Dukla Prag B - Teplice B -:-
11:15Hradec Kralove B - Velvary -:-
11:15Pardubice B - Bohemians 1905 B -:-
15:30Zapy - Jablonec B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:00Ostrava B - Znojmo -:-
11:15Sigma Olomouc B - Vrchovina -:-
11:15Slovacko B - Dolni Benesov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

11:15Union Beroun - Petrin Plzen -:-
15:30Myto - Sobeslav -:-
15:30Sedlcany - Horovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

15:30Benatky - Vysoke Myto -:-
15:30Caslav - Trutnov -:-
15:30Dvur Kralove - Poricany -:-
15:30Hlinsko - Tochovice -:-
15:30Kolin - Letohrad -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

11:15Velka Bites - Hodonin -:-
15:30Lanzhot - Stara Rise -:-
15:30Slavoj Polna - Bystrice n. Pern. -:-
15:30Zdar na Sazavou - Zbrojovka Brno B -:-
15:30Zdirec n. D. - Start Brno -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

11:15Strani - Prerov -:-
15:30FK Kozlovice - Slavicin -:-
15:30Sumperk - Nove Sady -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division F

11:15Opava B - Bruntal -:-
15:30Bilovec - Vitkovice -:-
15:30Bohumin - Novy Jicin -:-
15:30Frenstat p. R. - Frydlant n. O. -:-
15:30Polanka nad Odrou - Karvina B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

15:30Pusta Polom - Krnov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

11:15Brumov - Napajedla -:-
15:30Borsice - Morkovice -:-
15:30Nedasov - Stitna nad Vlari -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

16:00Ivancice - Bosonohy -:-
16:00Rajecko - Mutenice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

11:15Velke Mezirici B - Zirovnice -:-
15:30Ledec nad Sazavou - Namest n. Oslavou -:-
15:30Sperice - Okrisky -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

15:00Rychnov n. Kneznou - Chlumec nad Cidlinou B -:-
15:30Cerveny Kostelec - Trebes -:-
15:30Horice - Libcany -:-
15:30Police nad Metuji - Kostelec n. O. -:-
15:30Slavia HK - Novy Bydzov -:-
15:30Vrchlabi - Vysoka n. Labem -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

16:30Turnov - Velke Hamry B -:-
16:30Zelezny Brod - Visnova -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

15:00Litomericko - Oldrichov -:-
16:00Domousice - Modra -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

16:30Jankov - Mas Taborsko B -:-
16:30Milevsko - Trebon -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

11:30Treboradice - Zizkov B -:-
15:00Admira Prague B - US Prague -:-
16:30Ujezd nad Lesy - Ujezd Prague -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

16:30SK Lhota - Klicany -:-
16:30Velim - Nespeky -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

16:30Touzim - Union Nove Sedlo -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

15:30Brodek u Prerova - Sternberk -:-
15:30Medlov - Zabreh -:-
15:30Velke Losiny - Lutin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

13:00Luze - SK Pardubicky -:-
15:30Horni Redice - Hermanuv Mestec -:-
15:30Prosec - Ceska Trebova -:-
15:30Svitavy - Moravany -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women

15:30Plzen K - Lok. Brno K -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women

14:00Sparta Prag B K - FC Praha K -:-
14:15Branik K - Hradec Kralove K -:-
15:30Olomouc K - Ostrava K -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

14:00Nordsjaelland - Midtjylland -:-
15:00Odense - Randers -:-
17:00Brondby - Vejle -:-
19:00Sonderjyske - FC Copenhagen -:-

DANİMARKA: 1st Division

15:00Lyngby - Hobro -:-
16:00Horsens - Vendsyssel -:-

DANİMARKA: 2nd Division

14:00AB Kopenhagen - Middelfart -:-
14:00Naestved - B.93 -:-

DANİMARKA: 3rd Division

15:00Young Boys FD - Lyseng -:-

DANİMARKA: Elitedivisionen Women

14:00Koge K - KoldingQ K -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Playofflar

01:00Cibao - Atletico Pantoja 4:1
22:00Vega Real - Jarabacoa -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

15:30PAOK B (Gre) - Veria (Gre) -:-

EKVATOR: Liga Pro - İkinci etap

23:00Guayaquil City - Olmedo 4:2
01:30Aucas - U. Catolica 1:2
04:00Macara - LDU Quito 2:1
22:00Mushuc Runa - Tecnico U. -:-
00:30Dep. Cuenca - Nueve de Octubre -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

03:00Chalatenango - Atletico Marte 2:2
03:45Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:1
04:00Metapan - Santa Tecla 1:1
00:0011 Deportivo - Jocoro -:-
00:15Alianza FC - Platense Municipal -:-
00:15FAS - Aguila -:-

ENDONESYA: Liga 1

11:15PSM Makassar - Bali United -:-
14:15Persija Jakarta - Arema -:-
16:30Persikabo 1973 - Borneo -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:00Ararat-Armenia - Ararat -:-
18:00BKMA - Noravank -:-

ESTONYA: Meistr ligi

13:00Kuressaare - Legion -:-
15:00İptal edildiKalju - Levadia -:-
15:00Paide - Flora -:-

ESTONYA: Esiliiga

13:00Levadia U21 - Parnu -:-
13:00Tartu Welco - Nomme Utd -:-

ETİYOPYA: Premier League

15:00Hawassa - Jimma Aba Jifar -:-
19:00Dire Dawa - Welayta Dicha -:-

FAROE ADALARI: Premier League

17:00Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-
17:00Vikingur - Fuglafjordur -:-

FAROE ADALARI: 1. Deild

17:00HB Torshavn 2 - Streymur 2 -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

18:00Youssoufia Berrechid - Chabab Mohammedia -:-
20:15FUS Rabat - Agadir -:-

FAS: Botola 2

18:30RAC Casablanca - Renaissance Zemamra -:-
18:30Sale - Chabab Benguerir -:-
18:30Stade Marocain - Khemisset -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen - Düşme Grubu

18:30Klubi 04 - Mikkeli -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

19:00KuFu-98 - Atlantis -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

15:00Ilves-Kissat - Honka Akatemia -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

13:00Rovaniemi 2 - Kemi City -:-
14:00JBK - GBK Kokkola -:-

FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women - Düşme Grubu

14:00NJS K - HPS K -:-

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

13:45Lyon K - Montpellier K -:-
13:45Paris SG K - St Etienne K -:-

FRANSA: Division 2 Women

13:15Brest K - Metz K -:-
14:00Marsilya K - Albi-Marssac K -:-
15:30Nantes K - Lille K -:-
15:30Strasbourg K - La Roche K -:-
16:00Lens K - Le Havre K -:-
16:00Merignac K - Nice K -:-
16:00Montauban K - Grenoble K -:-
16:00Nimes K - Rodez K -:-
16:00Orleans K - Saint-Maur K -:-
16:00Saint-Malo K - Vendenheim K -:-
16:00Thonon Evian K - Le Puy K -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

03:00Antigua - Solola 4:0
19:00Coban Imperial - Nueva Concepcion -:-
20:30Malacateco - Municipal -:-
21:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa -:-
00:00Guastatoya - Xelaju -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:30Swallows - Stellenbosch -:-

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:30Pretoria Callies - Cape Town Spurs -:-
16:30Tshakhuma - Hungry Lions -:-
16:30TS Sporting - Venda -:-
16:30Uthongathi - Polokwane -:-

GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge

11:00Amazulu U23 - Supersport U23 -:-
11:00Cape Town City U23 - Kaizer U23 -:-
11:00TS Galaxy U23 - Mamelodi U23 -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

17:00Omonia - Apollon -:-
19:00AEL Limassol - Anorthosis -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2

15:30Achyronas Liopetriou - Omonia Aradippou -:-
15:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-

GÜNEY KORE: K League 1

08:00Gangwon - Gwangju 2:1

GÜNEY KORE: K League 2

07:30Bucheon - Gimcheon Sangmu 0:1
4'Jeonnam - Busan 0:0
12:30Anyang - Seoul E. -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

16:00Slaven Belupo - Osijek -:-
18:30Sibenik - Hajduk Split -:-

HIRVATİSTAN: 2. HNL

16:00Bijelo Brdo - Dugopolje -:-
16:00Croatia Zmijavci - Rudes -:-
16:00Din. Zagreb 2 - Sesvete -:-

HIRVATİSTAN: 3. HNL Center

12:00Trnje - Vrapce -:-
16:30Bistra - Gaj Mace -:-

HIRVATİSTAN: 3. HNL South

16:00Hrvace - Junak Sinj -:-
16:00Sloga Mravince - Neretvanac -:-

HIRVATİSTAN: 3. HNL East

16:30Gornja Vrba - Croatia Dakovo -:-

HOLLANDA: Eredivisie

13:15Alkmaar - Utrecht -:-
15:30Nijmegen - Vitesse -:-
15:30Sparta Rotterdam - Groningen -:-
17:45Twente - Willem II -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

15:30TEC - De Treffers -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

15:00Blauw Geel - Oostzaan -:-
15:00DEM - HSC '21 -:-
15:00GVV Unitas - Gemert -:-
15:00Hoogland - Dongen -:-
15:00HV & CV Quick - ADO 20 Heemskerk -:-
15:00USV Hercules - EVV -:-
15:00Westlandia - UNA -:-
15:30FC Oss - HVV Hollandia -:-
15:30Groene Ster - Watergraafsmeer -:-

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

13:15Den Haag K - Twente K -:-
13:15Feyenoord K - PSV K -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

04:00Honduras Progreso - UPNFM 0:1
04:00Real Espana - Platense 2:1
04:15Vida - Olimpia 2:1
00:00Real Sociedad - Victoria -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

14:00Swansea - Cardiff -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

17:00Kingstonian - Cheshunt -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Middlesbrough U23 - West Brom U23 -:-

İNGİLTERE: Women’s Championship

16:00Lewes K - Charlton K -:-

İRAN: Division 1

14:45Baderan Tehran - Mes Kerman -:-
14:45İptal edildiShams Azar Qazvin - Mes Kerman -:-
15:00Khooshe Talaee - Vista Toorbin -:-
15:00Machine Sazi - Shahrdari Hamedan -:-
16:30Esteghlal Molasani - Rayka Babol -:-
16:30Shahin Bushehr - Qashqai Shiraz -:-

İRLANDA: National League Women

16:00Treaty Utd K - Shelbourne K -:-

İSKOÇYA: SWPL 1 Women

15:00Celtic K - Spartans K -:-
15:00Hibernian K - Aberdeen K -:-
15:00Partick Thistle K - Hamilton K -:-
18:00Motherwell K - Hearts K -:-
18:10Glasgow City K - Rangers K -:-

İSPANYA: LaLiga2

15:00UD Ibiza - Mirandes -:-
17:00Leganes - Valladolid -:-
19:15Burgos CF - Lugo -:-
19:15R. Sociedad B - R. Oviedo -:-
22:00Ponferradina - Fuenlabrada -:-

İSPANYA: Primera RFEF - Group 1

13:00Internacional de Madrid - Logrones -:-
13:00Rayo Majadahonda - Celta Vigo B -:-
13:00Tudelano - Ferrol -:-
13:00Valladolid Promesas - Ath. Bilbao B -:-
18:00Badajoz - Racing Santander -:-
18:00CF Talavera - Unionistas -:-

İSPANYA: Primera RFEF - Group 2

13:00Costa Brava - Baleares -:-
13:00Linense - Cornella -:-
18:00Sevilla B - Albacete -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1

13:00CD Mostoles - Arenteiro -:-
13:00Leganes B - Bergantinos -:-
18:00Compostela - Marino de Luanco -:-
18:00Palencia CA - Real Aviles -:-
18:00Salamanca - Gimnastica Segoviana -:-
20:00Arosa SC - Navalcarnero -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2

18:00Izarra - Real Sociedad C -:-
18:00Naxara - Cayon -:-
18:00Tropezon - Laredo -:-
19:00Sestao - CD Ardoi -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3

12:30Formentera - Ebro -:-
13:00Cerdanyola - Ibiza Islas Pitiusas -:-
13:00Espanyol B - Tarazona -:-
13:00Huesca B - Prat -:-
13:00Pena Deportiva - CE Europa -:-
17:30Brea - Numancia -:-
18:00Lleida - Teruel -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4

12:30CD Coria - Las Palmas B -:-
13:00Montijo - Velez -:-
13:00Xerez D.F.C. - Ceuta -:-
14:00Mensajero - Cordoba -:-
14:00San Fernando - Cacereno -:-
14:00Tamaraceite - Villanovense -:-
17:00Cadiz B - Panaderia -:-
18:00Don Benito - Merida AD -:-
19:00Antequera - San Roque -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5

13:00Mancha - Mar Menor -:-
13:00Melilla - Socuellamos -:-
18:00Marchamalo - Granada B -:-
18:00Puertollano C.F. - La Nucia -:-
18:00Toledo - CF Intercity -:-
19:00Aguilas FC - Alzira -:-
19:00Hercules - Levante B -:-
19:00Murcia - Pulpileno -:-
19:30Eldense - Ejido -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1

13:30Silva SD - Estradense -:-
18:00Alondras - Viveiro -:-
18:00Arnoia - Rapido de Bouzas -:-
18:00Arzua - Racing Club Villalbes -:-
18:00Sofan - Ourense CF -:-
18:00Somozas - Noia -:-
18:30Barco - Polvorin -:-
19:00Ponteareas - CD Choco -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2

13:00Covadonga - EI San Martin -:-
13:00Gijon B - Tuilla -:-
13:00Lenense - Basico Urraca -:-
13:00Llanes - Lealtad -:-
13:00R. Oviedo B - Gijon Industrial -:-
13:00SD Navarro CF - Real Titanico -:-
17:45CD Colunga - Langreo B -:-
17:45Praviano - Mosconia -:-
18:00L'Entregu - Luarca -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3

18:00CD Colindres - Siete Villas -:-
18:00Noja - Escobedo -:-
18:00Selaya - Torina -:-
18:00Textil Escudo - Naval Reinosa -:-
18:30Vimenor - Torrelavega -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4

12:00Santuxu - Beasain -:-
13:00San Ignacio - Anaitasuna FT -:-
18:00Barakaldo - Leioa -:-
18:00SD Deusto - Alaves B -:-
19:00CD Vitoria - Portugalete -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5

13:00Castelldefels - Pobla Mafumet -:-
13:00L'Hospitalet - Granollers -:-
13:30Vilafranca - Girona B -:-
18:00Olot - San Cristobal CP -:-
18:30UE Figueres - CE Manresa -:-
19:00Sant Andreu - Guineueta -:-
19:00Vilassar de Mar - Grama -:-
20:00UE Sants - Asco -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6

12:30Recambios Colon - Saguntino -:-
13:00Castellon B - Silla CF -:-
13:00Hercules B - Torrellano -:-
18:00Olimpic Xativa - Callosa -:-
18:30Orihuela - Roda -:-
19:00Acero - Villarreal C -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7

12:15Complutense - Atl. Madrid B -:-
12:30Parla - AD Torrejon -:-
12:30Trival Valderas - Getafe B -:-
12:30Villaverde San Andres - Tres Cantos -:-
13:00Pozuelo de Alarcon - Carabanchel -:-
13:00RSD Alcala - Colonia M. -:-
13:00Ursaria - CDE Madrid -:-
13:00Villaviciosa - Alcorcon B -:-
19:00Moratalaz - Las Rozas -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8

12:45La Virgen - Mirandes B -:-
13:00Salamanca B - Leonesa B -:-
17:30Atl. Tordesillas - Real Avila -:-
17:30Bembibre - Ribert -:-
17:30Palencia CF - Arandina -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9

13:00Alhaurin - El Palo -:-
13:00Marbella - Malaga B -:-
13:15CD Alhaurino - Jaen -:-
17:00Torremolinos - Torre del Mar -:-
19:00Huetor Tajar - Motril -:-
19:00Torredonjimeno - Huetor Vega -:-
20:00CD Torreperogil - Almeria B -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Antoniano - CD Utrera -:-
13:00Cabecense - Ciudad de Lucena -:-
13:00Los Barrios - Pozoblanco -:-
18:30Conil - Huelva -:-
19:30Puente Genil - Cartaya -:-
20:00Xerez CD - Tomares UD -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11

12:30San Rafael - Collerense -:-
13:00Mercadal - Campos -:-
13:00Platges de Calvia - Portmany -:-
14:00Son Veri - Inter Ibiza -:-
16:45Murense - Constancia -:-
18:00Soller - Mallorca B -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12

13:30Herbania - CD Buzanada -:-
14:00ErtelendiAtl. Paso - La Cuadra -:-
14:00Tenerife B - Lanzarote -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13

13:00EG El Palmar CF - Deportiva Minera -:-
13:00Mazarron CF - La Union -:-
18:00UCAM Murcia B - Racing Murcia -:-
18:00Yeclano - UD Los Garres -:-
18:30Archena - Cartagena FC -:-
18:30Bala Azul - Cartagena B -:-
18:30UD Caravaca - Lorca Deportiva -:-
19:00Huercal-Overa - Real Murcia B -:-
20:30CAP Ciudad de Murcia - Bullense -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14

12:45UP Plasencia - Trujillo -:-
13:00Badajoz B - Olivenza -:-
13:00Miajadas - Moralo -:-
18:00Extremadura UD B - Diocesano -:-
18:30Jerez CF - Azuaga -:-
19:00Aceuchal - CD Calamonte -:-
19:00Arroyo - Villafranca -:-
19:00Don Alvaro - Llerenense -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15

17:30Cirbonero - Pamplona -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16

13:00Berceo - Anguiano -:-
13:00Varea - River Ebro -:-
18:00Alfaro - Agoncillo -:-
18:00Haro Deportivo - CDFC Calzada -:-
18:00Oyonesa - Calahorra B -:-
18:30Arnedo - Casalarreina -:-
18:30Cenicero - Vianes -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17

12:30Giner Torrero - Santa Anastasia -:-
12:30Zaragoza B - Barbastro -:-
17:00Biescas - Binefar -:-
18:00Atletico Monzon - CF Illueca -:-
18:00Borja - Belchite 97 -:-
18:00Carinena - Calamocha -:-
18:00Caspe - Cuarte -:-
18:00Epila - Robres -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18

13:00Miguelturreno - Conquense -:-
13:00Villarrobledo - Albacete B -:-
18:00Huracan de Balazote - Torrijos -:-
18:30Quintanar - Illescas -:-
19:00San Clemente - La Roda 3:0

İSPANYA: Primera Division Women

12:30Eibar K - Betis K -:-
13:00Huelva K - Barcelona K -:-
13:00Madrid C. K - Alaves K -:-
14:00Tenerife K - Atletico Madrid K -:-
17:00Athletic Bilbao K - Villarreal K -:-
17:00Real Sociedad K - Levante K -:-

İSPANYA: Segunda Division Women

11:30Albacete K - CD Juan Grande K -:-
12:00Pozoalbense K - Tenerife B K -:-
13:00CA Osasuna K - Athletic Bilbao B K -:-
13:30Barcelona B K - EDF Logrono K -:-
13:30Gijon K - Racing Santander K -:-
14:00La Coruna K - SE AEM K -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al

19:00Kiryat Shmona - Hapoel Hadera -:-
20:15H. Beer Sheva - M. Petach Tikva -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Hammarby - AIK Stockholm -:-
16:00Mjallby - Kalmar -:-
18:30Göteborg - Örebro -:-

İSVEÇ: Superettan

16:00Norrby - Brage -:-

İSVEÇ: Division 1, Norra

15:00Hammarby TFF - Pitea -:-
16:30Karlstad - Dalkurd -:-
17:00Assyriska FF - Orebro Syr. -:-
17:00IFK Lulea - Brommapojkarna -:-

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

14:30Stockholm Internazionale - Skiljebo -:-
18:00Lidingo IFK - Enkopings SK -:-
19:00Jarfalla - Karlbergs -:-

İSVEÇ: Division 2, Södra Götaland

15:00IFK Hassleholm - Olympic -:-
15:00Nosaby IF - Karlskrona -:-
16:00Kristianstads - Hassleholms IF -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

14:00AIK K - Hacken K -:-
15:00Pitea K - Rosengard K -:-
16:00Eskilstuna United K - Örebro K -:-

İSVEÇ: Elitettan Women

12:00Moron K - Lidkopings FK K -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

15:15Lausanne - Grasshoppers -:-
17:30Sion - Basel -:-
17:30St. Gallen - Servette -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

16:00Langenthal - Delemont -:-

İSVİÇRE: Super League Women

16:00Servette K - Grasshopper K -:-

İTALYA: Serie B

15:00Cremonese - Benevento -:-
17:15Parma - Monza -:-
21:30Cittadella - Spal -:-

İTALYA: Serie C - Group A

15:30Pro Patria - Sudtirol -:-
15:30Triestina - Fiorenzuola -:-
18:30FeralpiSalo - Legnago Salus -:-
18:30Giana Erminio - Virtus Verona -:-
18:30Juventus U23 - Seregno -:-
18:30Mantova - Lecco -:-
18:30Padova - Trento -:-
18:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
18:30Piacenza - Pro Sesto -:-

İTALYA: Serie C - Group C

15:30Campobasso - Bari -:-
15:30Catanzaro - Taranto -:-
15:30Fidelis Andria - Avellino -:-
15:30Foggia - Monopoli -:-
15:30Juve Stabia - Picerno -:-
15:30Monterosi FC - Paganese -:-
15:30Potenza - ACR Messina -:-
15:30Turris - Palermo -:-
15:30Vibonese - Latina -:-
15:30Virtus Francavilla - Catania -:-

İTALYA: Serie D - Group A

16:00Caronnese - Casale -:-
16:00Citta di Varese - Chieri -:-
16:00Ligorna - Novara -:-

İTALYA: Serie D - Group B

16:00Breno - Crema -:-
16:00Brusaporto - Ponte San Pietro -:-
16:00Caravaggio - Villa Valle -:-
16:00Folgore Caratese - Ciserano-Bergamo -:-
16:00Vis Nova Giussano - Sona -:-

İTALYA: Serie D - Group C

16:00Ambrosiana - Campodarsego -:-
16:00Caldiero Terme - San Martino Speme -:-
16:00Cartigliano - Union Clodiense -:-
16:00Cjarlins Muzane - Cattolica Calcio -:-
16:00Delta Porto Tolle - ArzignanoChiampo -:-
16:00Mestre - Levico Terme -:-
16:00Montebelluna - Adriese -:-
16:00Spinea - Luparense -:-

İTALYA: Serie D - Group D

16:00Tritium - Ath. Carpi -:-

İTALYA: Serie D - Group E

16:00Arezzo - Foligno -:-
16:00Cannara - Flaminia -:-
16:00Pianese - Unipomezia -:-
16:00Poggibonsi - Trestina -:-
16:00Pro Livorno - Rieti -:-
16:00San Donato - Follonica Gavorrano -:-
16:00Sangiovannese - ASD Cascina -:-
16:00Scandicci - Lornano Badesse -:-
16:00Tiferno Lerchi - Montespaccato -:-

İTALYA: Serie D - Group F

16:00Castelnuovo Vomano - Alto Casertano -:-
16:00Fano - Matese -:-
16:00Fiuggi - US Tolentino -:-
16:00Nereto - Sambenedettese -:-
16:00Porto D'Ascoli - S. N. Notaresco -:-
16:00Recanatese - ASD Pineto Calcio -:-
16:00Trastevere Calcio - Montegiorgio -:-
16:00Vastese - Castelfidardo -:-
16:00Vastogirardi - Chieti -:-

İTALYA: Serie D - Group G

15:30Arzachena - Ostia Mare -:-
15:30Carbonia - Calcio Giugliano -:-
15:30Muravera - Cynthialbalonga -:-
16:00Aprilia - Atletico Uri -:-
16:00Gladiator - Insieme Formia -:-
16:00Nuova Florida - Cassino -:-
16:00Vis Artena - Lanusei Calcio -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:00A.C.D. Nardo - Casertana -:-
16:00Bisceglie - Lavello -:-
16:00Casarano - Virtus Matino -:-
16:00Citta di Fasano - Francavilla -:-
16:00San Giorgio - Rotonda -:-
16:00Sorrento - Nocerina -:-
16:00SS Nola 1925 - Bitonto -:-
17:00Altamura - Mariglianese -:-
17:00Gravina - Audace Cerignola -:-

İTALYA: Serie D - Group I

16:00Castrovillari - Real Aversa -:-
16:00FC Messina - Trapani -:-
16:00Giarre - Paterno -:-
16:00Licata - Portici 1906 -:-
16:00Rende - Cittanovese -:-
16:00Sancataldese - AS Acireale -:-
16:00San Luca - Gelbison Cilento -:-
16:00Santa Maria Cilento - S. Agata -:-
16:00Troina - Cavese -:-

İTALYA: Primavera 1

11:45Cagliari U19 - Sassuolo U19 -:-
13:30Verona U19 - Fiorentina U19 -:-

İTALYA: Coppa Italia Women

13:00Tavagnacco K - Pomigliano K -:-
15:30Chievo Verona K - Napoli K -:-
16:00Brescia K - Lazio K -:-
16:00Cesena K - Como K -:-
16:00Cittadella K - Verona K -:-
16:00Pro Sesto K - San Marino Academy K -:-
16:00Roma CF K - Bari K -:-

JAPONYA: J1 League

08:00Oita - Vegalta Sendai 2:0

JAPONYA: J2 League

07:00Okayama - Yamaga 3:0
08:00Chiba - Omiya Ardija 2:1
08:00Kanazawa - Kofu 1:2
08:00Renofa Yamaguchi - Mito 2:2
08:00Tochigi - Iwata 1:1
10:00Kusatsu - Kyoto -:-

JAPONYA: J3 League

07:00Tegevajaro Miyazaki - Kagoshima Utd 3:2
07:00Tottori - YSCC 1:2
07:00Toyama - Kamatamare 1:0
07:00Vanraure - Fukushima Utd 1:1
08:00Nagano - Fujieda MYFC 1:3
10:00Gifu - Grulla Morioka -:-

JAPONYA: WE League Women

07:00Inac Kobe Leonesa K - Nojima Stella K 1:0
08:00Albirex Niigata K - Mynavi Sendai K 0:3

JAPONYA: Nadeshiko League Women

07:00Angeviolet Hiroshima K - Ehime K 0:1
07:00FC Takatsuki Speranza K - Kunoichi K 1:2
07:00Harima Albion K - C-Osaka K 1:1
07:00NGU Nagoya K - Yokohama FC Seagulls K 0:1
07:00Nittaidai K - Orca Kamogawa K 0:0
07:00Yamato Sylphid K - Setagaya Sfida FC K 1:1

KANADA: Canadian Premier League

01:00Pacific FC - Valour 3:2
21:00York Utd - Edmonton -:-
23:00Cavalry - HFX Wanderers -:-

KANADA: CSL

23:00Vorkuta - Serbian W. E. -:-

KANADA: U Sports

23:15Alberta - Calgary 0:1
23:30MacEwan - Lethbridge 5:1
23:30UBC Okanagan - Victoria 1:0
05:30UBC - Trinity Western -:-
20:00Concordia - UQAM -:-
20:00McGill - UQTR -:-
20:00Sherbrooke - Laval -:-
21:00Carleton - UOIT -:-
21:15Cape Breton - Acadia -:-
21:15Moncton - UNB -:-
21:15UPEI - Dalhousie -:-
21:30Algoma - Ryerson -:-
22:00Mount Royal - Saskatchewan -:-
22:15Laurier - Western -:-
22:15Trent - York -:-
22:30Toronto - Laurentian -:-
23:15Alberta - Calgary -:-
23:15Waterloo - Windsor -:-
23:30MacEwan - Lethbridge -:-

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

18:00Iskra - Rudar -:-
19:00Mornar - Buducnost -:-

KARADAĞ: Druga Liga

16:00Arsenal Tivat - Bokelj -:-
16:00Berane - Grbalj -:-
16:00FK Cetinje - Mladost DG -:-
16:00Kom Podgorica - Jedinstvo -:-
16:00Titograd - Igalo -:-

KATAR: QSL

17:30Al Khor - Al Ahli Doha -:-
17:30Al-Sadd - Al-Gharafa -:-
20:10Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

11:00Zhetysu - Taraz -:-
12:00Kyzylzhar - Tobol -:-
15:00FC Astana - Kaisar -:-

KAZAKİSTAN: First Division

12:00Ekibastuz - Baykonur Kyzylorda -:-
13:00Okzhetpes - FK Kyran -:-

KENYA: Premier League

13:00Wazito - Kakamega Homeboyz -:-

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

12:30Alga - Kara Balta -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

00:00America De Cali - Dep. Cali 1:1
02:05Pereira - Once Caldas 3:0
04:10Atl. Nacional - Ind. Medellin 1:1
22:00Pasto - Quindio -:-
00:00Petrolera - Bucaramanga -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Clasura

23:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

05:00Herediano - Alajuelense 0:0
20:00Grecia - Saprissa -:-
23:00ADR Jicaral - San Carlos 0:1
23:00Guanacasteca - Santos DG -:-
00:00Guadalupe - Zeledon -:-

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Liberia - Puntarenas FC 0:2
03:00Santa Ana - Cariari Pococi 3:0
20:00Municipal Garabito - San Jose FC -:-
23:00Limon - Consultants Desamparados 0:3

LETONYA: Optibet Virsliga

14:00İptal edildiBFC Daugavpils - Noah -:-
16:00Riga FC - Metta/LU -:-

LETONYA: 1. Liga

15:00Super Nova - Saldus SS/Leevon -:-

LİTVANYA: A Lyga

15:00Banga - FK Panevezys -:-

LÜBNAN: Premier Lig

15:30Al Akhaa Al Ahli - Al Ansar -:-
15:30Shabab El Bourj SC - Al Sahel -:-
16:00Nejmeh SC - Bourj FC -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

17:00Differdange - Dudelange -:-
17:00Ettelbruck - Jeunesse Esch -:-
17:00Fola - Benfica -:-
17:00Hesperange - Niedercorn -:-
17:00Mondorf - Hostert -:-
17:00UNA Strassen - Rodange -:-
17:00Union Titus Petange - Racing Luxembourg -:-
17:00Victoria Rosport - Wiltz -:-

MACARİSTAN: OTP Bank Liga

15:30Kisvarda - Ujpest -:-
18:00Mezokovesd - Debrecen -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

14:00Budaorsi - Szentlorinc -:-
14:00Kecskemeti - Nyiregyhaza -:-
14:00Siofok - Bekescsaba -:-
14:00Soroksar - Haladas -:-
18:00Ajka - Tiszakecske -:-
18:00Csakvari - Szeged -:-
18:00DVTK - Dorogi -:-
18:00Pecsi - Budafoki -:-
18:00Szolnoki - Győr -:-

MACARİSTAN: NB III - East

12:00DVTK II - Tallya -:-
14:00Debreceni EAC - Kazincbarcika -:-
14:00Eger SE - Fuzesgyarmati SK -:-
14:00Elore - Hajduszoboszloi SE -:-
14:00Hidasnemeti VSC - Debrecen II -:-
14:00Jaszberenyi - Bekescsaba II -:-
14:00Putnok VSE - Tiszafuredi -:-
14:00SBTC - Senyo Carnifex -:-
14:00Torokszentmiklos - Ujpest II -:-

MACARİSTAN: NB III - Centre

12:00Ferencvaros II - Monori -:-
12:00Honved II - ESMTK Budapest -:-
14:00Cegledi - Makoi -:-
14:00Dunaujvaros PASE - Balassagyarmat -:-
14:00FC Dabas - Gerjeni -:-
14:00Hodmezovasarhely FC - Dabas-Gyon -:-
14:00Mohacsi - Vac -:-
14:00Szekszardi - Ivancsa -:-
16:00Kozarmisleny - Paks II -:-

MACARİSTAN: NB III - West

12:00Gyirmot II - Mosonmagyarovari TE -:-
12:00Győr II - Zalaegerszegi II -:-
14:00Andrashida - MOL Fehervar II -:-
14:00Balatonfuredi - Erdi -:-
14:00BVSC-Zuglo - Komaromi VSE -:-
14:00Kaposvar - Nagykanizsa -:-
14:00Kelen - Gardony Varosi -:-
17:00Papai Perutz - Bicskei -:-
17:00SC Sopron - Puskas Academy II -:-

MACARİSTAN: NB I Women

16:00Puskas Academy K - Astra Hungary K -:-

MALTA: Premier Lig

16:00Sliema - Hibernians -:-
18:00Valletta - Sirens -:-
20:00Santa Lucia - Mosta FC -:-

MALTA: Challenge League

16:00Fgura - Luqa -:-
16:00Mgarr - Marsa FC -:-
20:00Rabat Ajax - Pembroke -:-
20:00St. George's FC - Melita FC -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

01:00Monterrey - Leon 0:1
03:00Atl. San Luis - Club America 0:1
03:05Pachuca - Santos Laguna 1:1
05:00Cruz Azul - Tigres 1:1
20:00U.N.A.M. - Juarez -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen 0:0
00:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:7
00:15Catedraticos Elite - Saltillo 1:0
00:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 3:2
01:00Canamy - Escorpiones 2:1
01:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 2:1
03:00Colima FC - Mineros de Fresnillo 5:0
03:00Tecos FC - UA Zacatecas 3:0
20:00Mazorqueros - Alacranes -:-
20:00Montaneses - CD Zap -:-
00:00La Piedad - Dongu -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

23:45Guerreros De Xico - Alebrijes de Oaxaca 2 0:3
00:00Lobos Huerta - Ciervos 2:2
00:15Uruapan - Calor De San Pedro 3:2
00:00Cuautla - Huracanes Izcalli -:-

MEKSİKA: Liga MX U20 - Apertura

17:00Guadalajara U20 - Toluca U20 -:-
17:00U.N.A.M. U20 - Juarez U20 -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

03:00Necaxa K - Monterrey K 1:6
20:00Puebla K - Atl. San Luis K -:-
23:45Club America K - Tijuana K -:-

MOLDOVA: Ulusal Lig

15:00Dinamo-Auto - Milsami -:-
18:00Zimbru - Petrocub -:-

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Black Bulls - Costa do Sol -:-
16:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-
16:00Ferroviario Nacala - Ferroviario Lichinga -:-
16:00LD Maputo - Textafrica -:-
16:00Matchedje Mocuba - ENH Vilankulo -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Ferretti 4:2
05:00Esteli - Managua FC 1:0

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 2:1
02:00Esteli U20 - Managua FC U20 1:0
00:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-

NORVEÇ: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Sarpsborg 08 -:-
18:00Brann - Stabaek -:-
18:00Haugesund - Mjondalen -:-
18:00Sandefjord - Odd -:-
18:00Strömsgodset - Viking -:-
20:00Rosenborg - Vålerenga -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:00Aalesund - Sogndal -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

15:00Alta - Hodd -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

16:00Levanger - Flekkeroy -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

16:00Funnefoss/Vormsund - Kongsvinger 2 -:-
16:00Toten - Grorud 2 -:-
17:00Raufoss 2 - Stovner -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

19:00Fredrikstad 2 - Tonsberg -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

16:00Donn - Akra -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

15:00Melhus - Tynset -:-
17:00Ranheim 2 - Ntnui -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

14:30Junkeren - Nordstrand -:-
15:30Melbo - Skeid 2 -:-
16:00Mjolner - Ullern -:-
16:00Tromsø 2 - Bodo/Glimt 2 -:-
17:45Rana FK - Skjervoy -:-

NORVEÇ: Junior U19

15:00ErtelendiÅsane U19 - Fredrikstad U19 -:-
16:00Viking U19 - Lilleström U19 -:-

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

15:00Avaldsnes K - Sandviken K -:-
16:00Arna-Bjørnar K - Vålerenga K -:-

OMAN: Professional League

15:55Muscat - Dhofar -:-
16:15Al-Ittihad - Al-Rustaq -:-
19:10Oman Club - Bahla -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

15:00Lok. Tashkent - Andijan -:-
15:00Navbahor Namangan - Bunyodkor -:-

PAKİSTAN: Premier League

16:00WAPDA - Muslim -:-
19:15SSGC - Pakistan Army -:-

PANAMA: LPF - Clasura

00:00San Francisco - Arabe Unido 1:0
00:00Tauro - Veraguas 2:0
02:00Deportivo Universitario - Costa del Este 0:2
03:00Chiriqui - Miguelito 1:1

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

01:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0:0
00:00Sol De America - Libertad -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

15:30Dep. Capiata - Resistencia -:-
15:30Deportivo Santani - Tacuary -:-
15:30Guarani de Trinidad - Atyra -:-
15:30Rubio Nu - Ameliano -:-
15:30Sportivo Iteno - 3 De Febrero -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Carlos Mannucci - A. Lima 0:1
19:00Melgar - U. San Martin -:-
21:15Alianza Huanuco - Cienciano -:-
23:30Sporting Cristal - Ayacucho -:-

POLONYA: Ekstraklasa

13:30Plock - Pogon Szczecin -:-
16:00Cracovia - Warta -:-
18:30Legia - Lech -:-

POLONYA: Division 1

13:40LKS Lodz - Arka -:-

POLONYA: Division 2

16:00Slask 2 - Stezyca -:-

POLONYA: III Liga - Group I

13:00Pelikan - Skierniewice -:-
13:00T. Mazowiecki - Sokol Aleksandrow L. -:-
16:30LKS Lodz II - Szczuczyn -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

16:00LKS Lagow - Cracovia 2 -:-
16:00Sandomierz - Tomasovia T. L. -:-

POLONYA: Central Youth League

12:15Legia U18 - Slask U18 -:-
12:30Gwarek Zabrze U18 - Warta U18 -:-
13:00Gornik Z. U18 - Lech U18 -:-
13:00S. Rzeszow U18 - Cracovia U18 -:-
17:00Jagiellonia U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

17:00Maria de Fonte - Pedras Salgadas -:-

PORTEKİZ: Taça de Portugal

13:00Varzim - Maritimo -:-
16:00Setubal - Vizela -:-
17:00Aguias do Moradal - Ferreira -:-
17:00Alverca - Anadia -:-
17:00Castro Daire - Olhanense -:-
17:00Cinfaes - Farense -:-
17:00Condeixa - Gil Vicente -:-
17:00Feirense - Nacional -:-
17:00Felgueiras - Estoril -:-
17:00Leca - Arouca -:-
17:00Mafra - Uniao de Coimbra -:-
17:00Moitense - Braga -:-
17:00SB Castelo Branco - Penafiel -:-
17:00Serpa - Covilha -:-
17:00Torreense - Fafe -:-
19:00Oliveirense - Portimonense -:-
22:00Rio Ave - Boavista -:-

RÉUNİON: Regionale 1

14:30Piton - Makes -:-
15:00Jeanne d'Arc - Trois Bassins -:-
15:00Parfin - SDEFA -:-
15:00Saint-Denis - Capricorne -:-
15:00Saint-Pauloise - Tamponnaise -:-
15:00Saint-Pierroise - Marsouins -:-
15:00St. Louis - St Marienne -:-

ROMANYA: Liga 1

15:00FC Arges - Farul Constanta -:-
17:30UTA Arad - U Craiova 1948 -:-
20:30Rapid Bucuresti - CFR Cluj -:-

ROMANYA: Liga 2

12:30FC Brasov - Petrolul -:-

RUSYA: Premier Ligi

14:00Ural - CSKA Moscow -:-
16:30Khimki - Akhmat Grozny -:-
16:30Samara - Nizhny Novgorod -:-
19:00Krasnodar - Ufa -:-

RUSYA: FNL

12:00Tomsk - SKA Khabarovsk -:-
13:00Olimp-Dolgoprudny - Orenburg -:-
13:00Yenisey - Krasnodar 2 -:-
14:00Veles Moscow - Torpedo Moscow -:-
15:00M. Lipetsk - Baltika -:-
15:00Sp. Moscow 2 - R. Volgograd -:-
15:00Volgar-Astrakhan - F. Voronezh -:-
16:00Tekstilshtik - Akron Togliatti -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Neftekhimik -:-
17:00Kuban - Kamaz -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 1

14:00Dynamo Stavropol - Chernomorets Novorossijsk -:-
15:00Dynamo Makhachkala - Mashuk -:-
15:00Kholding - FK Chayka -:-
16:00Forte Taganrog - Nalchik -:-
16:00R. Volgograd 2 - Legion Dynamo -:-
16:00SKA Rostov - Yessentuki -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 4

11:00Dynamo Barnaul - Omsk -:-
13:00Lada Togliatti - Tyumen -:-
13:00Miass - Chelyabinsk -:-
14:00Amkar - Nosta -:-
14:00Orenburg 2 - Zenit-Izhevsk -:-
17:00Ulyanovsk - Tuymazy -:-

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese

16:00La Fiorita - Tre Fiori -:-
16:00Murata - Fiorentino -:-
16:00Tre Penne - Cailungo -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

18:00Partizan - Radnik -:-
20:05Proleter - TSC Backa Topola -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

16:00Backa - Sremska Mitrovica -:-
16:00Kabel Novi Sad - Loznica -:-
16:00Zlatibor Cajetina - Graficar Beograd -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade

11:00BASK - Lestane -:-
11:00Borac Lazarevac - Zemun -:-
16:00Jedinstvo Surcin - Studentski Grad -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina

16:00Borac Sajkas - Feniks 1995 -:-
16:00Borac Sakule - Radnicki 1912 -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - East

12:00Radnicki S. - Vlasina -:-
15:30Buducnost Popovac - Timocanin -:-
15:30Hajduk Veljko - Sloga Leskovac -:-
15:30Pcinja - Paracin -:-
15:30Trayal Krusevac - Brzi Brod -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - West

15:30Susica - Buducnost Arilje -:-

SİERRA LEONE: Premier League

19:00Central Parade - Bo Rangers -:-

SLOVAKYA: Fortuna liga

18:00Trnava - Slovan Bratislava -:-

SLOVAKYA: 2.Lig

11:30Samorin - Trebisov -:-
12:00Rohoznik - FK Humenne -:-

SLOVAKYA: Küme C - Batı

15:00Belusa - Marcelova -:-
15:00Castkovce - Z. Moravce-Vrable B -:-
15:00Levice - Galanta -:-
19:00Myjava - Crystal -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

11:30Poprad - Vranov -:-
15:00Snina - Slavia TU Kosice -:-
15:00Sobrance-Sobranecko - Raslavice -:-
15:00Spisske Podhradie - Presov -:-
15:00Stropkov - Rudnany -:-

SLOVAKYA: Divison C Central

11:30Jednota Banova - Filakovo -:-
15:00Kalinovo - D. Kubin -:-
15:00Kovacova - L. Hradok -:-
15:00Oravske Vesele - Krasno -:-
15:00Rakytovce - R. Sobota -:-

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30Raca - Inter Bratislava -:-
16:00Devinska N. Ves - Tomasov -:-
16:00D. Luzna - Bernolakovo -:-
16:00Ivanka pri Dunaji - Pezinok -:-
16:00Kalinkovo - MSK Senec -:-
16:00Rusovce - Rovinka -:-
16:00Slovan Most - Nova Dedinka -:-

SLOVENYA: Prva Liga

18:00Domzale - Koper -:-
21:15O. Ljubljana - Tabor Sezana -:-

SLOVENYA: 3. SNL - East

16:00Posavje Krsko - Smarje -:-
16:00Smartno - Cirkulane -:-

SLOVENYA: 3. SNL - West

16:00Fama Vipava - Sobec Lesce -:-
16:00Grosuplje - Sava Kranj -:-

SLOVENYA: 1. SZNL Women

12:00MSM Ptuj K - Krim K -:-
16:00Olimpija K - ZNK Ljubljana K -:-
16:00Primorje K - Cerklje K -:-
16:00Radomlje K - Pomurje K -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

17:50Al-Fateh - Al-Taawon -:-
18:15Al-Hazem - Al-Faysaly -:-
18:25Damac - Al-Ittihad FC -:-
20:10ErtelendiAl-Hilal - Al Nasr Riyadh -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30U. Espanola - Curico Unido 2:1
02:00Melipilla - La Serena 1:1

ŞİLİ: Primer B

01:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes 0:1

ŞİLİ: Segunda Division

23:00Limache - General Velasquez 1:3
23:00Rodelindo - Dep. Concepcion 1:1
01:00Colchagua - Iberia 1:2
18:00Lautaro - Ind. Cauquenes -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya Kwanza - Dodoma Jiji -:-
16:00Ruvu Shooting - Coastal Union -:-

TAYLAND: Thai League 1

14:00Bangkok Utd - Chonburi -:-
14:00Police Tero - Ratchaburi -:-
14:30Chiangrai - Muangthong -:-
15:00Buriram - Nakhon Ratchasima -:-

TAYLAND: Thai League 2

14:00Thai Navy - Udon Thani -:-
14:30Nakhon Pathom - Customs Utd -:-
15:00Chainat - Ranong -:-
15:00Chiangmai FC - Lamphun Warrior -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

17:00US Tataouine - Bizertin -:-
19:30Monastir - Chebba -:-

TUNUS: Ligue 2 - Düşme Grubu

17:00Menzel Bouzelfa - Stade Gabesien -:-
17:00Sbikha - Redeyef -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

13:00Kırklarelispor - Amedspor -:-
14:00Kirsehir Belediyespor - Tarsus -:-
14:00Nazillispor - 24 Erzincanspor -:-
14:00Usakspor - Isparta 32 Spor -:-
19:00Eskişehirspor - 1928 Bucaspor -:-
19:00Karacabey Belediyespor - Zonguldak -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

14:00Bayburt - Çorum -:-
14:00Ergene Velimese - İnegölspor -:-
14:00Kahramanmaraş - Vanspor FK -:-
14:00Sivas Belediyespor - Bodrumspor -:-
14:00Turgutluspor - Ankaraspor -:-
16:30Sakaryaspor - H.Trabzon -:-
19:00Afjet Afyonspor - Adiyamanspor -:-
19:00Diyarbekirspor - Niğde Anadolu -:-
19:00Serik Belediyespor - Soma Spor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

14:00Bergama Bld. - Erbaaspor -:-
14:00Catalca - Hendek -:-
14:00Hopaspor - Bursa -:-
14:00Kahta - Nevsehirspor -:-
14:00Karaman Bld. - Kutahyaspor -:-
14:00Kelkit - Batman Petrolspor -:-
14:00Mamak - Fatsa Belediyespor -:-
14:00Osmaniyespor - Arnavutkoy Bl. -:-
14:00Sancaktepe - Elazığspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

13:00Yomraspor - Siirt İl Özel İdaresi -:-
14:0052 Orduspor - Bayrampaşa -:-
14:00Altindag Bld. - Igdir FK -:-
14:00Carsambaspor - Kestel -:-
14:00Darıca Gençlerbirliği - Kusadasispor -:-
14:00Düzcespor - Hacettepe -:-
14:00Iskenderun - Elazig Karakocan -:-
14:00Malatya - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
14:00Sile Yildizspor - Aksaray Bld. -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

14:00Agri 1970 - Tepecik -:-
14:00Belediye Derince - Orduspor 1967 -:-
14:00Cankaya FK - Edirnespor -:-
14:00Esenler Erokspor - Ofspor -:-
14:00Icel - Mardin BB -:-
14:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Karabükspor -:-
14:00Modafenspor - Karakopru -:-
19:00Fethiyespor - Gümüşhanespor -:-
19:00Karşıyaka - Ceyhanspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Police - Vipers -:-
15:00Wakiso Giants - Kampala City -:-

UKRAYNA: Premier League

14:00Minaj - Desna -:-
17:00ErtelendiInhulets - Rukh Lviv -:-
19:30Oleksandriya - Vorskla -:-

UKRAYNA: Persha Liga

13:15Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk -:-
15:30Alliance - Uzhhorod -:-

UKRAYNA: Druha Liga

15:00Livyi Bereg - Karpaty Halych -:-
15:00Peremoga Dnipro - Mykolaivka -:-
15:00Yarud Mariupol - Real Pharma -:-

UKRAYNA: Youth League

12:00Ch. Odessa U19 - Veres Rivne U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Nacional - Boston River 3:2
16:15Villa Espanola - Wanderers -:-
18:30Cerro Largo - Progreso -:-
21:30Maldonado - Penarol -:-
23:45Cerrito - Fenix -:-

VENEZUELA: Primer Küme - İlk etap

23:00Aragua - Yaracuyanos 3:0
01:15La Guaira - Lara 0:2
03:30Hermanos Colmenares - Portuguesa 3:1

YUNANİSTAN: Super Ligi

16:00Panetolikos - OFI Crete -:-
16:00PAOK - Volos -:-
20:30AEK - Atromitos -:-
20:30Giannina - Olympiakos -:-

YUNANİSTAN: Super League 2

17:00ErtelendiAEL Larissa - PAOK B -:-
17:00ErtelendiApollon Larissa - Veria -:-
17:00ErtelendiApollon Pontou - Almopos -:-
17:00ErtelendiAsteras Vlachioti - Irodotos -:-
17:00ErtelendiDiagoras - AEK B -:-
17:00ErtelendiErgotelis - PAE Egaleo -:-
17:00ErtelendiIraklis 1908 - Karditsa -:-
17:00ErtelendiKallithea - Episkopi -:-
17:00ErtelendiKifisias - Rodos -:-
17:00ErtelendiLevadiakos - Karaiskakis -:-
17:00ErtelendiNiki Volos - Xanthi -:-
17:00ErtelendiO.F. Ierapetra - Panathinaikos B -:-
17:00ErtelendiOlympiakos B - AO Trikala -:-
17:00ErtelendiPAE Chania - Kalamata -:-
17:00ErtelendiPanserraikos - O. Volos -:-
17:00ErtelendiPierikos - Thesprotos -:-

ZAMBİYA: Super League

16:00Power Dynamos - Lusaka Dynamos -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.