YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

İSPANYA: LaLiga

23:00Real Madrid - Mallorca 6:1
23:00Villarreal - Elche 4:1
20:30Granada - Real Sociedad -:-
20:30Osasuna - Betis -:-
23:00Cadiz - Barcelona -:-

İTALYA: Serie A

19:30Sampdoria - Napoli -:-
19:30Torino - Lazio -:-
21:45AS Roma - Udinese -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

17:00Konyaspor - Trabzonspor -:-
20:00Alanyaspor - Kasımpaşa -:-
20:00Fenerbahçe - Giresunspor -:-

ABD: MLS

44'Inter Miami - Nashville SC 0:1
14'Chicago Fire - New England Revolution 0:0
14'New York Red Bulls - New York City 0:0

ABD: USL Championship

46'Charleston - New York Red Bulls 2 1:2
45+'Charlotte Independ. - Miami FC 1:0
44'Atlanta United 2 - Birmingham 0:1
14'Memphis - Indy Eleven 0:0
04:00Austin Bold - El Paso -:-
05:00Oakland Roots - San Diego Loyal -:-
05:00Tacoma Defiance - Sacramento Republic -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

21:00Deportivo Moron - Atl. Rafaela 0:0

ARJANTİN: Copa Argentina

00:10Godoy Cruz - Racing Club 4:3pen
03:30Boca Juniors - Patronato -:-

ASYA: Asian Cup Women - Elemeler - İlk etap

14:00Güney Kore K - Özbekistan K -:-
16:00Maldivler K - Vietnam K -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Elemeler - İlk etap

13:00İsveç U17 - Litvanya U17 -:-
16:00Letonya U17 - Çek Cumhuriyeti U17 -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - 1. Tur - Lig B

12:00Litvanya U17 K - Kazakistan U17 K -:-
17:00Ermenistan U17 K - Hırvatistan U17 K -:-

AVUSTURYA: ÖFB Kupası

19:00LASK - Stripfing -:-
21:30Admira - Rapid Vienna -:-

BAE: 1nci Küme

17:45Al Urooba - Al-Ain -:-
17:45Ittihad Kalba - Al Wasl -:-
20:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-

BAHREYN: King's Cup

18:15East Riffa - Bahrain SC -:-
20:30Manama Club - Qalali -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

21:45Anderlecht - Gent -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

13:00Slavia Mozyr 2 - Sputnik 2 -:-
15:00Gomel 2 - Brest 2 -:-

BOLİVYA: Division Profesional

01:15Palmaflor - The Strongest 0:0
14'Bolivar - Aurora 1:0
22:00Always Ready - Oriente Petrolero -:-
00:15Royal Pari - Nacional Potosi -:-

BOLİVYA: Nacional B - İlk etap

21:00Academia Santa Cruz - Torre Fuerte -:-
22:30Bermejo - Nacional Senac -:-
22:30Caracollo - Em Huanuni -:-
22:30Quebracho Villa Montes - Garcia Agreda -:-
23:00Argentinos Juniors - Ciudad Nueva SC -:-
00:00Los Almendros - Libertad -:-
02:00Villa Real Sociedad - CD Kivon -:-
03:00U. Sucre - Mojocoya -:-
03:00Vaca Diez - Moto Club -:-

BREZİLYA: Serie A

44'Sao Paulo - America MG 0:0

BREZİLYA: Serie B

01:00Vitoria - Coritiba 0:0
03:30Operario - Ponte Preta -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho 2

01:00Avenida - Sao Gabriel 3:1
02:00EC Guarani - Inter Santa Maria -:-

BREZİLYA: Brasileiro U23 - İkinci etap

21:00Avai U23 - Fortaleza U23 -:-
21:00Ceara U23 - Corinthians U23 -:-
21:00EC Bahia U23 - Bragantino U23 -:-
21:00Figueirense U23 - Gremio U23 -:-

BULGARİSTAN: Kupa

13:00Minyor Pernik - Cherno More -:-
16:00Maritsa Plovdiv - Slavia Sofia -:-
16:00Spartak - Ludogorets -:-
19:00Lok. Gorna - Botev Vratsa -:-

BURUNDİ: Primus League

16:00Bumamuru - Olympic S. -:-
16:00Le Messager Ngozi - Les Crocos -:-

ÇİN: Yi Ligi - Terfi Grupları

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Shanghai Jiading Huilong -:-
10:00Hebei Kungfu - Qingdao Manatee -:-

DANİMARKA: Landspokal Kupası

19:00BK Frem - Aarhus -:-
19:00Horsens - Silkeborg -:-
20:45Allerod - Brondby -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

12:00İtalya U16 - İsviçre U16 -:-
14:00Galler U16 - Fransa U16 -:-
15:00Macaristan U17 - Fransa U17 -:-

EKVATOR: Serie B

23:00America de Quito - Gualaceo 1:1
23:00Chacaritas - Guayaquil SC 4:1

ENDONESYA: Liga 1

11:15Persik Kediri - PSM Makassar -:-
14:15Barito Putera - Persikabo 1973 -:-
15:00Persib - Borneo -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

17:00Pyunik - Sevan -:-

ESTONYA: Esiliiga

17:00Paide Linnameeskond U21 - Levadia U21 -:-
18:00Tallinna Kalev - Maardu -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

23:30Mouloudia Oujda - FAR Rabat 0:2

FİLİSTİN: West Bank League

16:00Thaqafi Tulkarem - Albirah -:-
19:00Markaz Tulkarm - Islami Kalkelea -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Playofflar

03:30Flamengo (Bra) - Barcelona SC (Ecu) -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Playofflar

01:15Bragantino (Bra) - Libertad (Par) 2:0

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Chikhura - FC Gareji Sagarejo -:-
15:00Gagra - Bolnisi -:-
15:00Georgia - Merani Martvili -:-
15:00Merani Tbilisi - Shevardeni Tbilisi -:-
15:00Rustavi - Zugdidi -:-

HİNDİSTAN: Durand Cup - Playofflar

12:30Mohammedan - Gokulam -:-

HOLLANDA: Eredivisie

19:45Cambuur - Heracles -:-
22:00Twente - Alkmaar -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

04:00Victoria - Honduras Progreso -:-

İNGİLTERE: Premier League Cup

21:00Southampton U23 - West Brom U23 -:-

İSKOÇYA: League Cup - Playofflar

21:45Celtic - Raith -:-
21:45Dundee Utd - Hibernian -:-

İSRAİL: Leumit League

20:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Afula -:-
20:00H. Petah Tikva - H. Raanana -:-
20:00Maccabi Bnei Raina - Bnei Yehuda -:-
20:00M. Nazareth - MS Kafr Qasim -:-
20:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Hammarby - Göteborg -:-
20:00Kalmar - AIK Stockholm -:-
20:00Mjallby - Halmstad -:-
20:00Varbergs - Hacken -:-

İSVEÇ: Division 2, Norrland

20:30Storfors AIK - Bergnasets AIK -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

21:30Lugano - Grasshoppers -:-
21:30Sion - Luzern -:-

İTALYA: Coppa Italia Primavera

16:00Vicenza U19 - Udinese U19 -:-

İZLANDA: Inkasso-deildin

20:30Grotta - Vestmannaeyjar -:-

JAMAİKA: Premier League - Playofflar

20:00Tivoli - Vere United -:-
22:30Mount Pleasant - Harbour View -:-

KAMBOÇYA: C-League - Düşme Grubu

11:30Soltilo Angkor - Prey Veng -:-
11:30Tiffy Army - Boeung Ket -:-

KANADA: Championship

00:00HFX Wanderers - Club de Foot Montreal 1:3
44'Toronto FC - York Utd 1:0
05:00Cavalry - Pacific FC -:-

KANADA: U Sports

02:15Windsor - Guelph -:-

KATAR: Division 2

19:30Al Markhiya - Al-Kharitiyath -:-
19:30Al-Waab - Al Mesaimeer -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

04:00Junior - Huila -:-

KONGO DC: Ligue 1

17:30Groupe Bazano - Blessing -:-
17:30Lubumbashi Sport - Sanga Balende -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF League

14'Comunicaciones (Gtm) - Alianza FC (Sal) 1:0
05:00Marathon (Hon) - Esteli (Nic) -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: Leagues Cup

05:00Seattle Sounders - Leon -:-

LİTVANYA: I Lyga

17:30Zalgiris 2 - Siauliai FA -:-

MALAWİ: Super League

15:30Civo Utd - Ntopwa -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

8'Monterrey - Toluca 0:0

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tlaxcala - Tepatitlan de Morelos 0:0
9'Pumas Tabasco - Venados 0:0
05:05Tampico Madero - Cimarrones de Sonora -:-

MEKSİKA: Liga MX U20 - Apertura

20:00Pachuca U20 - Necaxa U20 -:-

MONGOLİA: Premier League

14:00BCH Lions - Ulaanbaatar City -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

54'Managua FC - Ocotal 1:1
05:00Ferretti - Diriangen -:-

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Managua FC U20 - Ocotal U20 2:2

NORVEÇ: Division 2, avd 1

18:00Floya - Vålerenga 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

19:30Lørenskog - Ull/Kisa 2 -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:15Fernando de la Mora - Sp. Luqueno 2:3
03:15Rubio Nu - Sol De America -:-
22:302 de Mayo - 22 de Setiembre -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Sporting Cristal - Carlos Mannucci 1:3
19:00Dep. Municipal - Huancayo -:-
21:15AD Cantolao - Binacional -:-
23:30Alianza Huanuco - U. de Deportes -:-

POLONYA: Kupa

18:30LKS Lodz - Cracovia -:-
21:30Slask - Termalica B-B. -:-

PORTEKİZ: Taça de Portugal

21:45Real SC - CD Cova da Piedade -:-

PORTEKİZ: Lig Kupası

23:15Famalicao - Penafiel 5:0
22:15Ferreira - Boavista -:-

ROMANYA: Kupası

16:00CSO Filiasi - UTA Arad -:-
18:45Ripensia Timisoara - Din. Bucuresti -:-
21:30Univ. Craiova - CFR Cluj -:-

RUSYA: Kupası

14:15Zenit-Izhevsk - CSKA Moscow -:-
18:00Vladimir - Ural -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

18:50Mladost - Partizan -:-
20:55Crvena zvezda - FK Vozdovac -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade

17:00Teleoptik - TEK Sloga -:-

SİERRA LEONE: Premier League

22:00FC Johansen - SLIFA -:-

SLOVENYA: Prva Liga

16:00Tabor Sezana - Mura -:-
18:00Koper - Aluminij -:-
21:15Maribor - Celje -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:25Al Nasr Riyadh - Al Batin -:-
18:30Al Feiha - Al Ahli SC -:-
18:45Al Taee - Al-Ettifaq -:-
20:25Al Shabab - Al-Hilal -:-

ŞİLİ: Primer B

00:00Deportes Temuco - Arica 2:0
00:30Arturo Fernandez Vial - San Luis 2:2
01:00Rangers - Magallanes 1:1
14'Deportes Iquique - Copiapo 0:0
00:30San Felipe - U. De Concepcion -:-

UKRAYNA: Youth League

12:00Kolos Kovalivka U19 - Vorskla U19 -:-

UKRAYNA: Ukrayna Kupası

13:00Dunaivtsi - Metalist 1925 -:-
15:00Hirnyk-Sport - Lviv -:-
17:00Prykarpattya - Ch. Odessa -:-
19:00Alliance - Minaj -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:30Central Esp. - Rocha 1:0
14'Defensor Sp. - Cerro CA 0:0

VENEZUELA: Primer Küme - İlk etap

23:00AC Lala FC - Monagas -:-

YEMEN: Division 1

16:00Al-Ittihad - Fhman -:-
16:00Shaab Ibb - Al Shula -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi

18:15Ionikos - Giannina -:-
20:30Volos - Atromitos -:-

ZAMBİYA: Super League

16:00Nkana - Red Arrows -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.