Basketbol » Bugün » Hepsi
ABD: NBA
02:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11102:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
02:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122uz
02:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
02:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
02:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
03:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
03:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
03:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
03:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132uz
04:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
05:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
AVRUPA: Euroleague
4. ÇeyrekZalgiris Kaunas - Milano 68:631. ÇeyrekBaskonia - Anadolu Efes 6:14
1. ÇeyrekBayern - Barcelona 4:4
1. ÇeyrekPartizan - Olympiakos 5:3
23:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-
ABD: NBA G League
02:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98uz02:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
02:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
05:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
05:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
ABD: NIT
02:00Seton Hall - UNLV 91:6804:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
ABD: CIT
02:00Norfolk State - IPFW 75:67ABD: CBI
00:00Seattle - High Point 77:67ALMANYA: DBBL Women - Playofflar
20:00Saarlouis K - Alba Berlin K 60:7021:00Eigner Angels Nordlingen K - Halle K -:-
21:00Freiburg K - Keltern K -:-
21:00Osnabruck K - TK Hannover K -:-
ARJANTİN: Liga A
03:00Gimnasia - Obera TC 85:8204:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
ARJANTİN: Liga Femenina Women - Clasura
03:00Rocamora K - Ciclista Olimpico K 76:41ASYA: WASL - Batı Asya Ligi - Playofflar
23:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut 95:923. ÇeyrekShahrdari Gorgan - Al Shorta 66:37
ASYA: Asia Cup 3x3 - Elemeler
06:00Makao 3x3 - Maldivler 3x3 21:1306:25Malezya 3x3 - Hindistan 3x3 21:9
07:45Endonezya 3x3 - Kuzey Mariana Adaları 3x3 16:10
08:10Sri Lanka 3x3 - Güney Kore 3x3 21:19
09:15Tayvan 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
10:05Tahiti 3x3 - Kırgızistan 3x3 9:11uz
10:35Avustralya 3x3 - Kazakistan 3x3 18:7
13:30Tayvan 3x3 - İran 3x3 10:21
15:10İran 3x3 - Hong Kong 3x3 20:10
ASYA: Asia Cup 3x3 Women - Elemeler
06:50Tahiti 3x3 W - Maldivler 3x3 W 12:607:20Filipinler 3x3 W - Kazakistan 3x3 W 21:12
09:40İran 3x3 W - Makao 3x3 W 16:5
11:00Hong Kong 3x3 W - Hindistan 3x3 W 12:18
11:25Güney Kore 3x3 W - Makao 3x3 W 18:9
13:55Hindistan 3x3 W - Endonezya 3x3 W 20:13
14:20Kuzey Mariana Adaları 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 2:21
14:45İran 3x3 W - Güney Kore 3x3 W 14:11
15:35Endonezya 3x3 W - Kuzey Mariana Adaları 3x3 W 22:2
AVRUPA: ABA League
20:00Zadar - FMP 72:75AVRUPA: Liga Unike
18:00Peja - Teuta Durres 122:784. ÇeyrekBeselidhja - Sigal Prishtina 70:64
AVUSTRALYA: NBL - Playofflar
11:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88AVUSTRALYA: NBL1 Central
12:45Central Districts Lions - Norwood Flames 118:11312:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks 96:84
13:00ErtelendiSouthern Tigers - Woodville Warriors -:-
AVUSTRALYA: NBL1 Central Women
11:00Central Districts Lions K - Norwood Flames K 89:8311:00Forestville Eagles K - Eastern Mavericks K 58:50
11:00ErtelendiSouthern Tigers K - Woodville Warriors K -:-
AVUSTRALYA: NBL1 West
15:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic 103:9115:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks 89:67
15:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks 82:87
15:30Rockingham Flames - South West Slammers 96:85
15:30Warwick Senators - East Perth Eagles 97:83
15:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning 107:101
AVUSTRALYA: NBL1 West Women
13:30Beeliar Boodjar K - Mandurah Magic K 83:7313:30Joondalup Wolves K - Perth Redbacks K 87:78
13:30Kalamunda Eastern Suns K - Perry Lakes Hawks K 46:125
13:30Rockingham Flames K - South West Slammers K 103:44
13:30Warwick Senators K - East Perth Eagles K 96:81
13:30Willetton Tigers K - Lakeside Lightning K 71:80uz
BEYAZ RUSYA: Premier League
18:00SDUSHOR Minsk - Brest 79:72BEYAZ RUSYA: Premier League Women
16:00Gomel K - BC Minsk youth K 52:70BİRLEŞİK KRALLIK: BBL
22:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-BOLİVYA: Libobasquet
03:30Atletico Nacional - Saracho 77:70BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH Women
2. ÇeyrekZrinjski K - Jumper K 34:17BREZİLYA: NBB
01:00Minas - Pinheiros 81:5101:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
02:00Caxias do Sul - Franca 79:89
BREZİLYA: LBF Women
01:30Sampaio K - Sao Jose K 82:4202:00SESI Araraquara K - Catanduva K 98:45
BULGARİSTAN: NBL - Kazananlar etabı
20:00Balkan - CSKA Sofia 86:59ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga - Play out
21:00Zlin - Chomutov 96:75ÇİN: CBA
14:35Fujian - Shandong 98:11514:35Jiangsu Dragons - Shenzhen 77:89
14:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou 100:116
14:35Qingdao - Beijing Royal Fighters 120:113
14:35Shanghai - Xinjiang 115:93
14:35Sichuan - Liaoning 82:101
DANİMARKA: Basketligaen - Kazananlar etabı
3. ÇeyrekHorsens - Værløse 48:48FİNLANDİYA: I Divisioona A - Playofflar
19:30Honka - Pyrinto Tampere 2 89:6319:30Jyvaskyla - Huima 100:77
19:30Kipina - Raholan Pyrkiva 88:73
FİNLANDİYA: Korisliiga Women - Playofflar
19:30Pyrinto K - Forssan Alku K 88:82GÜNEY KORE: KBL
13:00Seoul Knights - LG Sakers 82:6213:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang 81:83
GÜNEY KORE: WKBL Women - Playofflar
13:00Woori WON K - KB Stars K 62:57HIRVATİSTAN: Premijer liga
20:00Cedevita - Bosco 110:5321:00Dinamo Zagreb - Cibona 70:85
HIRVATİSTAN: Prva Liga
23:00Mladost - KK Zagreb 60:8819:00Osijek - Crikvenica 98:62
4. ÇeyrekStoja - Podstrana 95:65
4. ÇeyrekGorica - Kvarner 59:65
İSPANYA: LEB Plata
23:00Almansa - Enrique Soler 57:7819:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc 87:97
İSPANYA: Liga Femenina Women
14:00Jairis K - Bembibre K 73:4820:00Ferrol K - IDK Gipuzkoa K 65:60
20:00Valencia K - Perfumerias Avenida K 44:61
2. ÇeyrekUni Girona K - Celta K 24:22
2. ÇeyrekZaragoza K - Araski K 23:13
23:00Barcelona CBS K - Gernika Bizkaia K -:-
23:00Cadi La Seu K - Gran Canaria K -:-
İSRAİL: WBL Women - Playofflar
18:40Maccabi Ashdod K - Hapoel Jerusalem K 78:7018:55Maccabi Urban K - Elitzur Ramla K 68:81
İZLANDA: Premier League
19:00Haukar - Alftanes 91:9820:00Hottur - Tindastoll 87:82
4. ÇeyrekStjarnan - Grindavik 86:80
1. ÇeyrekHamar - Thorl 12:35
2. ÇeyrekValur - Breidablik 32:35
23:00Keflavik - Njardvik -:-
İZLANDA: Premier League Women - Kazananlar etabı
23:15Grindavik K - Keflavik K 78:61KANADA: Super League
00:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-KARADAĞ: Prva A Liga
18:00Decic - Studentski Centar 69:101KOSOVA: Superliga
21:00Istogu - Prizreni 99:108LİTVANYA: LKL
19:50Lietkabelis - Rytas 77:89LİTVANYA: NKL - Playofflar
19:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas 94:100LÜBNAN: Division 1
17:00Champville - Antranik Beirut 89:8617:00NSA - Homenetmen Beirut 84:94
Devre ArasıMayrouba - Beirut Club 48:57
MEKSİKA: CIBACOPA
05:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6606:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
06:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
06:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
07:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
PORTEKİZ: Taca da Liga - Grup Aşaması
00:00Imortal - Portimonense 88:66ROMANYA: Divizia A - Kazananlar etabı
19:15Brasov - CSM Targu Mures 89:79ROMANYA: Liga National Women - 5.lik-8.lik
13:00Rapid Bucuresti K - Olimpia Brasov K 82:80RUSYA: VTB Promo Kupasi - Kaybedenler etabı
18:00Samara - Uralmash Ekaterinburg 77:8318:30Saratov - MBA Moscow 71:74
20:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod 83:76
RUSYA: VTB Promo Kupasi - Kazananlar etabı
20:00CSKA Moscow - Zenit Petersburg 91:92SIRBİSTAN: Prva Ligi
18:00Dynamic - Joker 94:98SLOVENYA: 1. SKL Women
21:00Konjice K - Domel Skofja Loka K 50:57TÜRKİYE: TB2L - Playofflar
14:00Akhisar Belediye - Ayos Spor 81:9119:00High Touch - Karamursel 72:51
UKRAYNA: FBU Superleague - Playofflar
18:00BC Halychyna - Dnipro 49:101URUGUAY: Liga Uruguaya - Kaybedenler etabı
06:00Larre Borges - Trouville 0:20YENİ ZELANDA: NBL
09:30Whai - Bay Hawks 91:70Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.