Basketbol » Bugün » Hepsi
ABD: NBA
02:00Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 103:10802:30Boston Celtics - Detroit Pistons 119:94
4. ÇeyrekPhiladelphia 76ers - Miami Heat 93:89
4. ÇeyrekChicago Bulls - Portland Trail Blazers 89:75
2. ÇeyrekUtah Jazz - Minnesota Timberwolves 51:46
05:00Golden State Warriors - New York Knicks -:-
05:00Sacramento Kings - Memphis Grizzlies -:-
05:30Los Angeles Lakers - Atlanta Hawks -:-
AVRUPA: Euroleague
20:30Anadolu Efes - Olympiakos -:-21:00Zalgiris Kaunas - Virtus Bologna -:-
22:00Alba Berlin - Real Madrid -:-
22:05Maccabi Tel Aviv - Lyon-Villeurbanne -:-
22:30Partizan - Baskonia -:-
AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Kazananlar etabı
20:30Peristeri - Tenerife -:-20:30Pınar Karşıyaka - Hapoel Jerusalem -:-
22:30Strasbourg - Tofaş -:-
22:30Unicaja - Cholet -:-
ABD: NBA G League
03:00Texas Legends - Motor City Cruise -:-AFRİKA: African Games 3x3
23:00Benin 3x3 U23 - Mali 3x3 U23 5:2119:20Mısır 3x3 U23 - Orta Afrika Cumhuriyeti 3x3 U23 -:-
19:40Fildişi Sahili 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 -:-
20:40Cezayir 3x3 U23 - Zambiya 3x3 U23 -:-
21:00Kenya 3x3 U23 - Botsvana 3x3 U23 -:-
22:00Orta Afrika Cumhuriyeti 3x3 U23 - Ruanda 3x3 U23 -:-
22:20Mısır 3x3 U23 - Fildişi Sahili 3x3 U23 -:-
23:20Zambiya 3x3 U23 - Botsvana 3x3 U23 -:-
23:40Cezayir 3x3 U23 - Kenya 3x3 U23 -:-
AFRİKA: African Games 3x3 Women
18:00Etiyopya 3x3 U23 W - Mali 3x3 U23 W -:-18:20Ruanda 3x3 U23 W - Cezayir 3x3 U23 W -:-
19:20Uganda 3x3 U23 W - Nijerya 3x3 U23 W -:-
19:40Benin 3x3 U23 W - Togo 3x3 U23 W -:-
20:40Cezayir 3x3 U23 W - Etiyopya 3x3 U23 W -:-
21:00Mali 3x3 U23 W - DR Kongo 3x3 U23 W -:-
22:00Benin 3x3 U23 W - Nijerya 3x3 U23 W -:-
22:20Togo 3x3 U23 W - Uganda 3x3 U23 W -:-
ALMANYA: Pro B
20:30Bayern 2 - Coburg -:-ARJANTİN: Liga A
23:00Union De Santa Fe - Gimnasia 95:9803:00Zarate - Platense 40:72
ARJANTİN: Liga Femenina Women - Clasura
02:00Obras K - Juventud Ameghino K 67:71AVRUPA: ABA League 2
23:00Vojvodina Novi Sad - GKK Sibenka 81:6817:00Cedevita - Podgorica -:-
20:00Siroki Brijeg - Subotica -:-
23:00TFT Skopje - MZT Skopje -:-
AVRUPA: BNXT League - Kazananlar etabı
22:00Antwerp Giants - Groningen -:-AVRUPA: ENBL - Playofflar
19:00Siauliai - Bristol Flyers -:-AVRUPA: Latvia-Estonian League
20:00BC Kalev/Cramo - Ventspils -:-AVRUPA: Liga Unike Women
19:00Flamurtari K - Prishtina K -:-19:00Penza K - Partizani K -:-
19:00Tirana K - Bashkimi K -:-
BEYAZ RUSYA: Premier League
18:00Impuls - Grodno -:-18:00Rubon - Borisfen -:-
BREZİLYA: LBF Women
00:30Sampaio K - Catanduva K 99:40ÇİN: CBA
14:35Guangzhou - Jiangsu Dragons -:-14:35Liaoning - Shanxi Zhongyu -:-
14:35Ningbo Rockets - Shenzhen -:-
14:35Sichuan - Jilin -:-
14:35Tianjin - Beijing Royal Fighters -:-
14:35Zhejiang Guangsha - Fujian -:-
ÇİN: WCBA Women - Playofflar
14:30Beijing K - Shanxi Xing Rui K -:-14:30Hebei K - Shanghai K -:-
14:30Liaoning K - Zhejiang Golden Bulls K -:-
14:30Shandong K - Xinjiang K -:-
FİNLANDİYA: Korisliiga - Kazananlar etabı
19:30Karhu Basket - Kataja -:-GÜNEY KIBRIS: Division A
20:30Apoel - Achilleas K. -:-20:30Apollon - Keravnos S. -:-
20:30Etha Encomi - Apop Paphou -:-
GÜNEY KORE: KBL
13:00LG Sakers - Anyang JungKwanJang -:-13:00Seoul Knights - Goyang Sono -:-
GÜRCİSTAN: Superleague
13:00Orbi - Kavkasia -:-18:00Kutaisi - Iverioni -:-
HIRVATİSTAN: Prva Liga
22:00Hermes - Marsonia -:-İSRAİL: Liga Leumit
19:30Gilboa Galil - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-19:30Maccabi Rehovot - Elitzur Shomron -:-
20:00Maccabi Maale Adumim - Elitzor Netania -:-
20:30Ironi Nahariya - Maccabi Haifa -:-
20:30Ramat Hasharon - Safed -:-
İSVEÇ: Basketligan
21:04Borås - BC Lulea -:-21:04Nassjo - Uppsala -:-
21:04Umeå IK - Sodertalje -:-
İSVEÇ: Superettan
20:45Hogsbo - RIG Mark -:-İSVİÇRE: SB League
21:30Fribourg Olympic - Neuchatel -:-22:00Lausanne Basket - Geneva Lions -:-
İTALYA: Serie A1 Women
21:00Oxygen Roma K - Virtus Bologna K -:-İZLANDA: Icelandic Cup
20:15Alftanes - Tindastoll -:-23:00Keflavik - Stjarnan -:-
JAPONYA: B2.League
13:00Shiga - Iwate -:-KAZAKİSTAN: National League
16:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-LİTVANYA: NKL - Playofflar
19:00Telsiai - Kretinga -:-20:00BC Olimpas Palanga - Delikatesas Joniskis -:-
NORVEÇ: BLNO - Playofflar
20:30Fyllingen - Gimle -:-20:30Kongsberg Miners - Bærum -:-
ROMANYA: Divizia A - Kazananlar etabı
18:45CSM Targu Mures - Dinamo Bucharest -:-RUSYA: Premier League Women
15:00Neftyanik Omsk K - Novosibirsk K -:-17:00UMMC Ekaterinburg K - Nadezhda K -:-
18:00Samara K - MBA Moscow K -:-
18:00Spartak Moscow K - Dynamo Kursk K -:-
18:30Nika Siktivkar K - Dynamo Moscow K -:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier League
23:30Al Ahli - Al-Hilal 86:9823:30Al Safa of Safwa - Al Wehda 101:88uz
TAYVAN: P. League+
14:00Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots -:-UKRAYNA: FBU Superleague
12:00Stariy Lutsk - BK Zaporozhye -:-15:00Cherkaski Mavpy - Kryvbas -:-
18:00Kyiv Basket - Dnipro -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Kaybedenler etabı
01:00Bigua - Urupan 83:73Devre ArasıMalvin - Larre Borges 57:24
2. ÇeyrekTrouville - Goes 29:39
URUGUAY: Liga Uruguaya - Kazananlar etabı
01:00Defensor Sporting - Cordon 79:6003:00Nacional - Hebraica y Macabi 66:101
4. ÇeyrekPenarol - Aguada 56:54
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.