YENILE

Basketbol » Bugün » Hepsi

ABD: NBA

03:30Boston Celtics - Chicago Bulls 124:97
03:30Brooklyn Nets - Toronto Raptors 115:103
03:30Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks 128:105
03:30Miami Heat - Milwaukee Bucks 124:131
03:30New York Knicks - Charlotte Hornets 115:91
04:00Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder 106:103
04:30Dallas Mavericks - Houston Rockets 121:115
06:00Sacramento Kings - Golden State Warriors 124:123

AVRUPA: Eurocup

20:00Cluj-Napoca - Lietkabelis 120:111uz
20:30Cedevita Olimpija - Paris 77:93
4. ÇeyrekHapoel Tel-Aviv - Beşiktaş 67:67
3. ÇeyrekUlm - JL Bourg 47:56
2. ÇeyrekTrento - Aris 30:30
1. ÇeyrekJoventut - Prometey 4:12
23:00Gran Canaria - Buducnost -:-

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi

20:30PAOK - Benfica 76:74
4. ÇeyrekBursaspor - Hapoel Holon 72:93
2. ÇeyrekDijon - Opava 47:24
2. ÇeyrekRytas - Promitheas 27:23
1. ÇeyrekTortona - Tofaş 12:10

FRANSA: LNB

23:00Gravelines-Dunkerque - Cholet 66:59

ABD: NBA G League

02:00Indiana Mad Ants - Windy City Bulls 131:97
03:00Motor City Cruise - Sioux Falls Skyforce 127:145
04:00Memphis Hustle - Austin Toros Spurs 101:130
04:00Oklahoma City Blue - Osceola Magic 115:122
04:30Rio Grande Valley Vipers - Texas Legends 123:114
20:00Cleveland Charge - Grand Rapids Gold 115:90

ABD: NCAA

02:30Michigan State - Georgia Southern 86:55
02:30Winthrop - Bob Jones 90:49
03:00Citadel - Charleston Southern 81:52
03:00Furman - South Carolina St 86:78
03:00Georgia Tech - Mississippi St. 67:59
03:00Howard - Cincinnati 81:86uz
03:00Indiana State - Southern Illinois 77:48
03:00Maryland - Rider 103:76
03:00Miami (Ohio) - Spalding 82:43
03:00Norfolk State - William & Mary 96:62
03:00Providence - Wagner 86:52
03:00SE Louisiana - Southern-New O. 101:55
03:00South Carolina - Notre Dame 65:53
03:00Syracuse - LSU 80:57
03:00Tennessee Tech - Western Carolina 65:69
03:30AR Little Rock - Ball State 90:64
03:30Kentucky - Miami 95:73
03:30Louisiana Monroe - Northwestern St. 74:70
03:30Pittsburgh - Missouri 64:71
04:00Baylor - Nicholls State 108:70
04:00Kansas - Eastern Illinois 71:63
04:00Kansas State - Oral Roberts 88:78uz
04:00Loyola (Ill). - Chicago St 62:53
04:00North Dakota - Concordia Cobbers 87:56
04:00Siu Edwardsville - Missouri Baptist 86:62
04:00South Dakota Coyotes - Waldorf College 93:71
04:00Southern Indiana - EWU Phantoms 107:49
04:00St. Louis - Utah State 76:81
04:00UAB - Mcneese State 60:81
04:30Arkansas State - Jackson State 71:75
04:30Purdue - Texas Southern 99:67
05:00Gonzaga - Cal St. Bakersfield 81:65
05:00Marquette - Southern 93:56
05:00New Mexico State - Southwest Mustangs 84:49
05:00Ole Miss - N.C. State 72:52
05:30Alabama - Clemson 77:85
06:00Pepperdine - Idaho State 77:62
06:00Portland State - Portland 75:74
06:00UNLV - Akron 72:70
06:00Washington - UC San Diego 83:56
20:00Lipscomb - Chattanooga Mocs 82:68
00:00Army - Central Conn. St. -:-
00:30Stonehill - UMass Lowell -:-

ARJANTİN: Liga A

02:00Regatas - Platense 78:65
03:00Union De Santa Fe - Zarate 67:71
04:00Riachuelo - San Martin 76:75
04:10Obera TC - Boca Juniors 66:85

ASYA: WASL - Batı Asya Ligi

19:30Shahrdari Gorgan - Al Ittihad 121:70

ASYA: EASL

14:00New Taipei Kings - Meralco Bolts 97:92

AVRUPA: BNXT League

Devre ArasıDen Bosch - BAL Weert 29:22
1. ÇeyrekSpirou Charleroi - Belfius Mons 10:7

AVRUPA: Euroleague Women

20:00DVTK K - Fenerbahçe K 64:81
20:00Sepsi S. K - Lyon K 86:85
20:00UNI Gyor K - Perfumerias Avenida K 65:81
4. ÇeyrekPolkowice K - ESB Villeneuve K 77:61
4. ÇeyrekUSK Prague K - CBK Mersin K 63:61
3. ÇeyrekLandes K - Virtus Bologna K 47:50
Devre ArasıLublin K - Zaragoza K 20:26
Devre ArasıSchio K - Valencia K 39:37

AVRUPA: EuroCup Women

18:00Galatasaray K - Kibirkstis Vilnius K 102:66
18:00Olympiakos K - Ruzomberok K 68:46
20:00Arka Gdynia K - Emlak Konut K 69:53
20:00PEAC-Pecs K - Ragusa Dubrovnik K 77:66
20:00Sosnowiec K - Gernika Bizkaia K 70:69
20:00Szekszard K - Sassari K 83:72
20:00TTT Riga K - Bellona Kayseri K 71:69
4. ÇeyrekCadi La Seu K - Eleftheria K 67:61
4. ÇeyrekUni Girona K - Piestanske Cajky K 65:40
2. ÇeyrekAngers K - CSM Constanta K 42:30
Devre ArasıBA London Lions K - Keltern K 42:32
2. ÇeyrekBraine K - Gdessa Barreiro K 38:22
2. ÇeyrekEstudiantes K - Chomutov K 48:37
2. ÇeyrekFlammes Carolo K - Zabiny Brno K 19:29

AVRUPA: WABA League Women

19:00Montana 2003 K - Banovici K 110:48
19:30Sloga Pozega K - Buducnost K 61:67
20:00Plamen Pozega K - Partizan K 86:83
21:00Lavovi K - Orlovi K 48:69

AVRUPA: WBBL Women

19:30Liepajas Papirs/LSSS K - LCC K 51:91
20:30Jurmala K - Panevezys K 68:84

AVUSTRALYA: WNBL Women

11:00Townsville K - Adelaide Lightning K 67:61

BEYAZ RUSYA: Premier League

18:00Minsk 2 - Gomel 80:41

BREZİLYA: NBB

01:00Cerrado - Mogi 70:62
01:30Uniao Corinthians - Paulistano 51:63
02:00Caxias do Sul - Sao Paulo 79:84

BULGARİSTAN: NBL

19:00Yambol - Minyor 77:69
20:00Academic Plovdiv - Chernomorets 66:79
20:00Beroe - Balkan 75:74
20:00CSKA Sofia - Shumen 90:72
20:00Rilski Sportist - Cherno More 79:60
20:00Spartak Pleven - Levski 83:68

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL

19:00Ostrava - Nymburk 59:93
20:00Olomoucko - Brno 96:82

ÇİN: WCBA Women

14:30Henan K - Tianjin K -:-
14:30Liaoning K - Zhejiang Golden Bulls K 60:82
14:30Shandong K - Hebei K 71:66

DANİMARKA: Basketligaen

4. ÇeyrekHerlev Wolfpack - Svendborg 60:77
21:00Holbaek - Bakken Bears 52:109
4. ÇeyrekNæstved - Amager 84:68

FİLİPİNLER: Commissioners Cup

11:00Terrafirma Dyip - Phoenix Fuelmasters 84:103
15:00San Miguel Beermen - Rain Or Shine Paint. 115:110

FİNLANDİYA: Korisliiga

19:30Bisons Loimaa - Kouvot 87:89
19:30Lahti Basketball - Kataja 96:103
19:30Pyrinto Tampere - Karhu Basket 109:100

FİNLANDİYA: I Divisioona A

19:30Kristika Turku - ToPo 79:101

FİNLANDİYA: Korisliiga Women

19:30Forssan Alku K - Torpan Pojat Helsinki K 79:101
19:30Vimpelin Veto K - Pyrinto K 90:76
20:00Espoo Team K - Tapiolan Honka K 65:74

GÜNEY AMERİKA: Güney Amerika Ligi - Playofflar

00:40Gimnasia - Instituto de Cordoba 68:81
03:40Penarol - Caribbean Storm Islands 82:86
00:40Titanes de Barranquilla - Instituto de Cordoba -:-

GÜNEY KORE: WKBL Women

13:00Busan BNK Sum K - Samsung Blue Minx K 59:58

HIRVATİSTAN: Croatian Cup

19:00Bosco - Dubrava 48:90
19:00Kvarner - Samobor 88:85
19:00Osijek - Alkar 81:78
20:00Zadar - Dubrovnik 84:56
21:00Dinamo Zagreb - GKK Sibenka 95:81

HOLLANDA: DBL Cup

23:00River Trotters - LWD Basket 54:94

İSPANYA: LEB Oro

2. ÇeyrekReal Betis - Hestia Menorca 45:23
1. ÇeyrekCastello - Estudiantes 18:17
1. ÇeyrekEstela - Melilla 15:5
1. ÇeyrekFuenlabrada - Caceres 11:11
22:45Alicante - Lleida -:-
22:45Real Valladolid - Gipuzkoa -:-
22:45San Pablo Burgos - Leyma Coruna -:-

İSRAİL: Super League

19:30Bnei Herzliya - Maccabi Ironi Ramat Gan 70:80
20:00H. Haifa - Nes Ziona 82:111

İSRAİL: Liga Leumit

3. ÇeyrekRamat Hasharon - Maccabi Rehovot 46:45

İTALYA: Serie A2 Women - Gr. B

23:00Rovigo K - Abano Terme K -:-

İZLANDA: Premier League Women

2. ÇeyrekKeflavik K - Njardvik K 18:10

KATAR: QBL

17:00Al Khor - Al Arabi 61:93
19:00Qatar Sports - Al Shamal 83:77

KOSOVA: Superliga

19:00Peja - Prizreni 103:108uz
3. ÇeyrekSigal Prishtina - Trepca 44:53

LÜBNAN: Division 1

20:00Champville - Hoops 85:78
22:45Al-Riyadi - Homenetmen Beirut -:-

MACARİSTAN: NB I. A

20:00Szombathely - Alba Fehervar 108:75

MEKSİKA: LNBP - Playofflar

05:00Abejas - Fuerza Regia 74:94
05:15Astros - Libertadores 83:89

NORVEÇ: BLNO

4. ÇeyrekAsker - Oppsal 86:82
4. ÇeyrekGimle - Fyllingen 75:83

RUSYA: Kupa - Playofflar

14:30BC Moscow - Nizhny Novgorod 50:62
15:30Novosibirsk - MBA Moscow 60:83
16:00Temp Sumz Revda - Samara 64:73
20:00Lokomotiv Kuban - Irkutsk 101:60

SIRBİSTAN: Prva Ligi

18:00Dynamic - Zlatibor 82:68
18:00Vojvodina Novi Sad - Sloboda 86:71
4. ÇeyrekSubotica - Joker 91:80

SLOVAKYA: Extraliga

20:00BKM Lucenec - Nitra 95:73
20:00Handlova - Prievidza 84:68
20:00Spisski Rytieri - Iskra Svit 87:76
21:00Levice - BC Komarno 93:72

SLOVENYA: Liga Nova KBM

22:45Helios Domzale - Tajfun Sentjur -:-

SLOVENYA: Slovenian Cup

20:00Zoltasti Troti - Rogaska 61:78

URUGUAY: Liga Uruguaya

03:00Defensor Sporting - Cordon 75:67
03:00Malvin - Trouville 92:70

YUNANİSTAN: Elite League

17:00Esperos - Iraklis 85:78
17:30Panionios - Ermis Schimatari 83:67
17:30Papagou - Koroivos 105:87
18:00Eleftheroupoli - Aias Evosmou 68:63
18:00Lefkadas - Panerythraikos 68:64uz
18:00Psychikou - Harilaos Trikoupis 66:61
19:30Amyntas - Milon Aons 91:77
20:00Mykonos - NE Megaridas 87:93

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.