YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

DÜNYA: Olimpiyat Oyunları - Bayanlar - Playofflar

11:00ABD K - Kanada K 0:1
14:00Avustralya K - İsveç K 0:1

ABD: MLS

01:00Philadelphia Union - Chicago Fire 1:1
02:30Toronto FC - Nashville SC 1:1

ABD: USL Championship

23:30Tacoma Defiance - New Mexico 0:0
00:00Sporting Kansas City 2 - Memphis 1:2
02:30Miami FC - Charleston 3:2
03:00LA Galaxy 2 - San Diego Loyal 0:2

ABD: USL League One

02:30Fort Lauderdale - North Carolina 2:3

ABD: NWSL Women

01:00Chicago K - Washington K 3:1
02:00Houston Dash K - Gotham K 1:1

AFRİKA: CECAFA Clubs Cup

16:00Express - Atlabara 1:0
18:30Le Messager Ngozi - KMKM 1:1
Devre ArasıKampala City - Azam 0:0

ALMANYA: 3. Liga

20:00Wurzburger Kickers - Verl 0:1

ALMANYA: Regionalliga Nordost

20:00Cottbus - Rathenow 1:0

ARJANTİN: Liga Profesional

00:00River Plate - Huracan 1:1
02:15San Lorenzo - Banfield 1:1
22:45Argentinos Jrs - Central Cordoba -:-
22:45Patronato - Newells Old Boys -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

Devre ArasıSantamarina - Instituto 0:0
Devre ArasıNueva Chicago - Atletico Atlanta 0:0

ARJANTİN: Torneo Federal

23:00ErtelendiCamioneros Buenos Aires - Sansinena -:-
23:00ErtelendiCentral Norte - CDJU Gualeguaychu -:-
23:00ErtelendiChaco For Ever - Boca Unidos -:-
23:00ErtelendiCiudad Bolivar - Juventud Unida Universitario -:-
23:00ErtelendiClub Sportivo Penarol - Cipolletti -:-
23:00ErtelendiCrucero del Norte - Gimnasia y Tiro -:-
23:00ErtelendiDefensores Belgrano VR - Sportivo Belgrano -:-
23:00ErtelendiDeportivo Madryn - Ferro Gen. Pico -:-
23:00ErtelendiGimnasia E.R. - Douglas Haig -:-
23:00ErtelendiHuracan Las Heras - Desamparados -:-
23:00ErtelendiOlimpo - Circulo Deportivo -:-
23:00ErtelendiRacing Cordoba - Sportivo Las Parejas -:-
23:00ErtelendiSol de Mayo - Villa Mitre -:-
23:00ErtelendiSportivo Estudiantes - Independiente Chivilcoy -:-
23:00ErtelendiUnion Sunchales - Sarmiento Resistencia -:-

ARJANTİN: Primera B - Clasura

Devre ArasıJusto Jose de Urquiza - Defensores Unidos 2:1

ARJANTİN: Primera C - Clasura

Devre ArasıDock Sud - Laferrere 0:1
Devre ArasıExcursionistas - Atlas 0:1

ARJANTİN: Primera D - Apertura

Devre ArasıCSR Espanol - Sportivo Barracas 0:0

AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg

20:00Johann - Bischofshofen -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

17:00Isloch - Soligorsk 0:1
18:50Dynamo Brest - Neman 1:3
55'Gomel - BATE 1:1
56'Vitebsk - Zhodino 0:0

BOLİVYA: Division Profesional

00:15Guabira - Always Ready 0:0

BOSNA HERSEK: Premier Lig

Devre ArasıVelez Mostar - Prijedor 0:2

BREZİLYA: Serie A

00:15Bahia - Sport Recife 0:1
00:15Chapecoense-SC - Santos 0:1
02:30Atletico GO - America MG 1:1
02:30Ceara - Fortaleza 3:1

BREZİLYA: Serie B

00:15CRB - Ponte Preta 1:1
00:15Remo - CSA 1:0

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

00:00Santa Cruz - Manaus 1:2

BREZİLYA: Serie D

00:00Acreano - Castanhal 0:1
00:00Ypiranga AP - Penarol 1:0

BREZİLYA: Brasileiro U20

16:00Atletico GO U20 - America Mineiro U20 0:5
Devre ArasıAthletico-PR U20 - Atletico-MG U20 2:1

BULGARİSTAN: Parva liga

18:45Cherno More - Botev Plovdiv 2:0
Devre ArasıPirin Blagoevgrad - Beroe 2:1

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00UNDEBA - SUBT 2:0
03:00Willemstad - Centro Dominguito 6:4

ÇİN: Super Ligi - İlk etap

13:00Guangzhou FC - Cangzhou 5:2
13:00Henan Songshan Longmen - Chongqing Liangjiang Athletic 1:0
15:00Qingdao FC - Shandong Taishan 0:5
15:00Shenzhen - Guangzhou City 0:1

ÇİN: Jia Ligi

12:30Jiangxi Beidamen - Wuhan Three Towns 0:4
14:35Shenyang Urban FC - Zibo Cuju 0:1
15:00Nanjing City - Shaanxi Changan 0:2

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Sonderjyske - Nordsjaelland 0:2

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Şampiyona Playoffları

23:00Moca - Vega Real 0:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

16:00Bolnisi (Geo) - Tbilisi City (Geo) 2:0
18:30Hapoel Azor (Isr) - Maccabi Shaarayim FC (Isr) 0:1
18:50Rudes (Cro) - Kurilovec (Cro) 2:0
19:00Jarun (Cro) - Zagorec K. (Cro) 2:1
20:00Granada (Esp) - Linense (Esp) 3:0
20:00Koln II (Ger) - Hurth (Ger) 3:0

DÜNYA: Club Friendly Women

13:15Dukla Prag K (Cze) - Trnava K (Svk) 7:0

EKVATOR: Liga Pro - İkinci etap

00:30Ind. del Valle - Macara 4:0
03:00Emelec - Aucas 2:2

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:0011 Deportivo - Aguila 2:2
00:00Luis Angel Firpo - Jocoro 1:1
00:15Alianza FC - Municipal Limeno 4:1
00:15FAS - Santa Tecla 3:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

16:00Sevan - Van 5:2
18:00Ararat - Noah 7:1

ESTONYA: Esiliiga

19:00Flora U21 - Nomme Utd 2:2
19:00Levadia U21 - Paide Linnameeskond U21 2:3
19:00Maardu - Tallinna Kalev 1:2
19:00Tammeka U21 - Parnu 1:3

FAROE ADALARI: Premier League

18:00TB Tvoroyri - Toftir 0:1
Devre ArasıStreymur - Klaksvik 0:1
46'Vikingur - B36 Torshavn 0:0

FAS: Coupe du Trone

23:30Wydad - Moghreb Tetouan 2:3pen

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30Inter Turku - Honka 2:2

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30PK-35 - Klubi 04 2:1

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

18:30JBK - VIFK 0:1
18:30JJK Jyvaskyla - SJK Akatemia 1:1

FRANSA: Lig 2

17'Auxerre - Grenoble 2:0

İRLANDA: Premier Division

17:00ErtelendiFinn Harps - Bohemian -:-
17:00ErtelendiSligo Rovers - Dundalk -:-

İSKOÇYA: Championship

17'Kilmarnock - Ayr 0:0

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00AIK Stockholm - Halmstad 1:0
20:00Göteborg - Norrkoping 1:2
20:00Sirius - Örebro 1:2

İSVEÇ: Superettan

20:00Jonkopings - Värnamo 0:3
20:00Sundsvall - Brage 3:3

İZLANDA: Pepsideild

22:15Breidablik - Vikingur Reykjavik -:-

JAMAİKA: Premier League

19:00Molynes - Arnett Gardens 1:1
23:30İptal edildiUWI - Mount Pleasant -:-

JAPONYA: Emperors Kupası

12:00Nagoya - Okayama 1:0

KANADA: Canadian Premier League

Devre ArasıHFX Wanderers - Atl. Ottawa 2:1

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

2'Zeta - Sutjeska 0:0

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

00:00Envigado - America De Cali 1:0
02:05Once Caldas - Millonarios 0:2
04:10Jaguares de Cordoba - Huila 2:0

KOLOMBİYA: Primera B - Clasura

22:00Fortaleza - Boca Juniors -:-
00:00Orsomarso - Llaneros -:-

KOLOMBİYA: Liga Women

23:00Llaneros K - Santa Fe K 2:4
23:00America de Cali K - Real Santander K -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

23:00ADR Jicaral - Herediano 3:2

KUZEY & ORTA AMERİKA: Altın Kupa - Playofflar

04:00ABD - Meksika 1:0uz

LİTVANYA: A Lyga

19:00Kauno Zalgiris - Suduva 3:3

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

48'Pecsi - Haladas 0:1

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

02:00Santos Laguna - Cruz Azul 1:1

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atlante - Correcaminos 3:0

MEKSİKA: Liga MX U20 - Apertura

17:00Atl. San Luis U20 - Queretaro U20 0:2

MONGOLİA: Premier League

14:00Athletic 220 - Khoromkhon 2:0

NİJERYA: NPFL

11:00Jigawa Golden Stars - Ifeanyi Ubah 3:0
18:00Adamawa Utd - Kwara 0:2
18:00Enyimba - Sunshine Stars 1:1
18:00Kano - Wikki Tourist 1:0
18:00Nasarawa - Enugu 3:0
18:00Rivers United - Lobi Stars 3:1

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Jalapa - Ocotal 1:1

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Jalapa U20 - Ocotal U20 1:0

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

00:00Guarani - 12 de Octubre 4:1
02:15Olimpia Asuncion - Guairena FC 0:2

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Sport Boys - A. Lima 0:0

POLONYA: Ekstraklasa

19:00Lechia - Plock 1:0

POLONYA: Division 2

19:00Suwalki - Chojniczanka 0:4

ROMANYA: Liga 1

18:30Sepsi Sf. Gheorghe - Mioveni 1:2
32'Din. Bucuresti - Academica Clinceni 0:0

RUSYA: Premier Ligi

20:00Akhmat Grozny - Sochi 1:2

RUSYA: FNL 2 - Group 1

17:00Anzhi - Tuapse 1:0

SIRBİSTAN: Super Liga

20:00TSC Backa Topola - Kolubara 4:0

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship - Playofflar

15:30ErtelendiHorseed - Mogadishu City -:-

SUDAN: Premier Lig

17:15Al-Ahly Merowe - Alamal Atbara 0:2
20:00Al-Hilal - Al-Hilal -:-
20:00Al Wadi - Al Shorta -:-
20:00Hay al-Arab - Hilal El Obied -:-

ŞİLİ: Primera División

23:00U. De Chile - U. Catolica 2:1
03:00Melipilla - Colo Colo 2:4
32'La Serena - Antofagasta 0:0

ŞİLİ: Primer B

19:00Magallanes - Copiapo 3:0

ŞİLİ: Segunda Division

2'Rodelindo - Colchagua 0:0

UKRAYNA: Premier League

19:30Inhulets - Zorya 1:5

UKRAYNA: Persha Liga

18:30Volyn Lutsk - Podillya Khmelnytskyi 1:0

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Penarol - River Plate 2:0
02:30Nacional - Maldonado 2:0
Devre ArasıVilla Espanola - Cerrito 0:0

VENEZUELA: Primer Küme - İlk etap

23:00Aragua - Gran Valencia 1:0
02:00Hermanos Colmenares - Estudiantes M. 1:1

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Llaneros - Urena 1:2

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.