YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

İSPANYA: LaLiga

22:00Barcelona - Granada -:-

İTALYA: Serie A

21:45Udinese - Napoli -:-

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

17:00Boluspor - İstanbulspor -:-
20:00Ankaragücü - Menemenspor -:-
20:00Balıkesirspor - Keçiörengücü -:-

ABD: MLS

23:00Philadelphia Union - Orlando City 3:1
02:30Portland Timbers - Los Angeles FC 2:1
04:00Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps 1:1

ABD: USL Championship

01:00San Diego Loyal - Tacoma Defiance 1:0

ABD: USL League One

02:00Greenville - Tucson 3:3
02:00North Texas - Union Omaha 2:2
02:30Fort Lauderdale - Tormenta 2:2

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Elemeler

23:00Belouizdad (Alg) - Akwa United (Nga) 2:0
23:00Setif (Alg) - Fortune (Gam) 4:0pen

ALMANYA: 3. Liga

20:00Wehen - Dortmund II -:-

ARJANTİN: Liga Profesional

00:00Huracan - Independiente 0:1
02:15River Plate - Arsenal Sarandi 1:0
19:30Gimnasia L.P. - Union Santa Fe -:-
21:45Lanus - Newells Old Boys -:-
00:00Rosario - San Lorenzo -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

00:05Alvarado - Quilmes 0:1
21:30Instituto - All Boys -:-

ARJANTİN: Primera C - Clasura

21:00Argentino de Merlo - Sportivo Italiano -:-
21:00General Lamadrid - Victoriano A. -:-

ARJANTİN: Primera D - Apertura

21:00Central Ballester - Sportivo Barracas -:-
21:00CSR Espanol - Lugano -:-
21:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Paraguayo -:-
21:00Liniers - Def. de Cambaceres -:-
21:30ErtelendiCentral Ballester - Def. de Cambaceres -:-
21:30ErtelendiDeportivo Muniz - CSR Espanol -:-
21:30ErtelendiDeportivo Paraguayo - Liniers -:-
21:30ErtelendiJuventud Unida S. M. - Argentino de Rosario -:-
21:30ErtelendiPuerto Nuevo - Yupanqui -:-
21:30ErtelendiSportivo Barracas - Lugano -:-

ASYA: AFC Kupası - Playofflar

18:15Al-Muharraq (Bah) - Al Ahed (Leb) -:-

ASYA: Asian Cup Women - Elemeler - İlk etap

14:00Özbekistan K - Moğolistan K -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

16:00Ocean Kerch - Alushta -:-
16:00Rubin Yalta - Gvardeyets -:-
16:00Yevpatoriya - Kyzyltash -:-
16:30TSK Simferopol - SKCHF Sevastopol -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

18:00Qarabag - Sumqayit -:-

BANGLADEŞ: Premier League

13:00Bashundara Kings - Abahani Limited -:-

BELÇİKA: Pro League U21

20:30Anderlecht U21 - Charleroi U21 -:-
20:30Antwerp U21 - Leuven U21 -:-
20:30Cercle B. U21 - Mechelen U21 -:-
20:30Club Brugge U21 - St. Liege U21 -:-
20:30Eupen U21 - Kortrijk U21 -:-
20:30Gent U21 - Genk U21 -:-
20:30Mouscron U21 - Deinze U21 -:-
20:30Oostende U21 - Beerschot VA U21 -:-
20:30Waregem U21 - St. Truiden U21 -:-
21:00Royal Union SG U21 - Lierse K. U21 -:-
21:00Seraing U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
21:00Virton U21 - Westerlo U21 -:-
21:30RWDM U21 - Lommel SK U21 -:-

BOLİVYA: Division Profesional

00:15The Strongest - J. Wilstermann 3:1
02:30Oriente Petrolero - Palmaflor 3:0

BOLİVYA: Nacional B - İlk etap

23:00Villa Real Sociedad - Los Almendros 2:4
20:30Ciudad Nueva SC - Academia Santa Cruz -:-
22:30Torre Fuerte - Argentinos Juniors -:-

BREZİLYA: Serie A

00:15Corinthians - America MG 1:1
02:30Flamengo - Gremio 0:1

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

00:00Tombense - Santa Cruz 2:1
02:00Botafogo PB - Jacuipense 1:0

BREZİLYA: Serie D - Playofflar

23:00Sao Raimundo RR - Paragominas 1:2
21:00Guarany - Galvez -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro 2 - Final Etabı

00:00Tupynambas - Democrata GV 0:0

BREZİLYA: Brasileiro U20

22:15Sao Paulo U20 - Botafogo U20 -:-

ÇİN: Jia Ligi

40'Zhejiang Professional - Shenyang Urban FC 0:0
14:35Suzhou Dongwu - Jiangxi Beidamen -:-

ÇİN: Yi Ligi - Terfi Grupları

83'Qingdao Youth Island - Shanghai Jiading Huilong 1:0
81'Shanxi Longjin - Guangxi Pingguo Haliao 1:3

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Silkeborg - Aarhus -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Şampiyona Playoffları

01:00Cibao - Universidad O&M 3:1

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

17:00Romanya U19 K - Kuzey Makedonya U19 K -:-
18:00Kamerun K - Ghana K -:-
21:00Danimarka U19 K - İrlanda U19 K -:-
22:00Brezilya K - Arjantin K -:-

DÜNYA: Club Friendly Women

02:00Houston Dash K (Usa) - Tigres K (Mex) 5:1

EKVATOR: Liga Pro - İkinci etap

00:30Tecnico U. - Manta 0:0
03:00LDU Quito - Emelec 3:2

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:0011 Deportivo - Atletico Marte 0:0
00:00Luis Angel Firpo - Santa Tecla 0:0
00:15FAS - Metapan 3:0
00:15Platense Municipal - Jocoro 1:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:00Alashkert - Noravank -:-

ERMENİSTAN: First League

15:00Pyunik 2 - BKMA 2 -:-
17:30Urartu 2 - Lernayin Artsakh -:-

ESTONYA: Esiliiga

19:00Levadia U21 - Elva -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

23:30Rapide Oued Zem - Wydad 0:2

FRANSA: National

22:00Concarneau - Avranches -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

19:00Omonia - Doxa -:-
21:00Anorthosis - Achnas -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-
15:00Shukura - Din. Tbilisi -:-
18:00Dila Gori - Saburtalo Tbilisi -:-
18:00Telavi - Dinamo Batumi -:-
20:00Loco. Tbilisi - Samgurali -:-

HİNDİSTAN: Calcutta Football League

12:00Mohammedan - BSS Sporting -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong PSV - Den Haag -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

01:00Platense - Real Sociedad 2:3
01:00UPNFM - Motagua 2:2
03:00Real Espana - Marathon 0:1
04:00Vida - Honduras Progreso 1:0

IRAK: Süper Lig

15:30Al Karkh - Naft Al-Basra -:-
15:30Al Naft - Naft Missan -:-
15:30Zakho - Newroz -:-
18:00Al Najaf - Al Diwaniya -:-
20:30Al Shorta - Al Talaba -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Sunderland U23 - Middlesbrough U23 -:-
21:00Derby U23 - West Ham U23 -:-
21:00Leicester U23 - Everton U23 -:-
21:00Newcastle U23 - Stoke U23 -:-
21:00Nottingham U23 - Birmingham U23 -:-
21:00Reading U23 - Norwich U23 -:-
21:00Wolves U23 - Fulham U23 -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

16:00Swansea U23 - Crewe U23 -:-

İRLANDA: Premier Division

21:45Bohemians - Derry City -:-

İSKOÇYA: Scottish Cup

21:45Berwick - Gretna 2008 -:-

İSPANYA: LaLiga2

22:00Burgos CF - Las Palmas -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00AIK Stockholm - Göteborg -:-
20:00Hammarby - Varbergs -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00Värnamo - Orgryte -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Trollhättan - Utsiktens -:-

İTALYA: Serie B

21:30Frosinone - Brescia -:-

İTALYA: Serie C - Group C

22:00Monopoli - Avellino -:-

İZLANDA: Pepsideild

22:15Kopavogur - Stjarnan -:-

JAPONYA: WE League Women

08:00Omiya Ardija K - Albirex Niigata K 1:1
09:00JEF United K - Saitama K 1:1
40'Urawa K - Nojima Stella K 1:0

JAPONYA: Nadeshiko League Women

07:00Nittaidai K - Setagaya Sfida FC K 0:5

KAMERUN: Elite Two - Düşme - Playofflar

15:00Lion Blesse - Foncha -:-

KAMERUN: Elite Two - Playofflar

17:00Fauve Azur Elite - Bafoussam -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:00Pacific FC - Atl. Ottawa 1:1

KANADA: U Sports

01:00UFV - Victoria 0:0
01:30UBC Okanagan - Thompson Rivers 1:1

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

00:00Tolima - Dep. Cali 1:1
02:05Pasto - Santa Fe 0:1
04:10Aguilas - Bucaramanga 3:0

KOLOMBİYA: Primera B - Clasura

23:00Atletico F.C. - Fortaleza 0:3

KONGO DC: Ligue 1

17:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

00:00Cartagines - Grecia 1:1
00:00Guadalupe - Herediano 0:2
03:00Santos DG - Saprissa 3:3
23:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00ErtelendiLimon - Ad Aserri -:-
00:00Santa Ana - CS Uruguay 0:2

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

03:00Cruz Azul - Queretaro 2:0
03:06Monterrey - Tigres 2:0
05:06Santos Laguna - Puebla 1:1

MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00La Piedad - Leviatan 3:1
00:00Lobos ULMX - Canamy 0:0
00:00Dongu - Montaneses -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

00:00Cuautla - Alebrijes de Oaxaca 2 4:2

MONGOLİA: Premier League

14:00Deren - BCH Lions -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Managua FC - Real Madriz 1:1
03:00Ocotal - UNAN-Managua 1:2
05:00Juventus Managua - Jalapa 3:1

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Managua FC U20 - Real Madriz U20 3:0
00:00Ocotal U20 - UNAN-Managua U20 0:0
02:00ErtelendiEsteli U20 - Ferretti U20 -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

18:00Halden - Vålerenga 2 -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

18:00Kjelsås - Rosenborg 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

19:00Kongsvinger 2 - Raufoss 2 -:-
21:00Brumunddal - Ull/Kisa 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

18:00Follo - Sarpsborg 08 2 -:-
19:00Strømsgodset 2 - Fredrikstad 2 -:-
20:00Mjondalen 2 - Orn -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

19:00Bjarg - Brann 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

18:00Tynset - Ranheim 2 -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

17:00Qizilqum - AGMK -:-
17:00Turon - Navbahor Namangan -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

01:00Sol De America - 12 de Octubre 0:1
03:15Guairena FC - Sp. Luqueno 1:2

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00Deportivo Santani - General Caballero JLM -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30U. de Deportes - Dep. Municipal 0:2

PERU: Liga 2 - Clasura

18:30Juan Aurich - Deportivo Coopsol -:-
21:00Pirata - Chavelines -:-
23:30Comerciantes Unidos - Union Huaral -:-

POLONYA: Division 1

19:00Skra - Arka -:-
21:30Polkowice - Katowice -:-

PORTEKİZ: Liga Portugal

21:00Benfica - Boavista -:-
23:15Braga - Tondela -:-

PORTEKİZ: Liga Portugal 2

20:00Academica - Vilafranquense -:-
21:30Leixoes - Academico Viseu -:-

ROMANYA: Liga 1

21:00CFR Cluj - Univ. Craiova -:-

ROMANYA: Liga 2

16:00U. Cluj - Viitorul Tg. Jiu -:-
18:00Steaua Bucuresti - Selimbar -:-

RUSYA: Premier Ligi

16:30Ural - Lok. Moscow -:-
18:30Kazan - Zenit -:-
19:30CSKA Moscow - Sp. Moscow -:-

RUSYA: FNL

18:30Veles Moscow - R. Volgograd -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 1

14:00Tuapse - SKA Rostov -:-

RUSYA: Youth League

13:00UOR U19 - Zenit U19 -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

18:30Al-Shoalah - Al Kholood -:-
19:00Jeddah - Al Ain -:-
20:15Al Khaleej - Al-Nahda -:-

UKRAYNA: Persha Liga

16:15Uzhhorod - Nyva Ternopil -:-

UKRAYNA: Druha Liga

16:00Rubikon Kyiv - Liubomyr Stavyshche -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

23:45Montevideo City - Plaza Colonia 2:2
21:30Maldonado - Wanderers -:-

VENEZUELA: Primer Küme - İlk etap

01:15Estudiantes M. - Hermanos Colmenares 1:2
03:30Lara - Carabobo 2:1

YEMEN: Division 1

16:00Al-Saqr - Al Shula -:-
16:00Shab Hadramaut - Fhman -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.