YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: Bundesliga

16:30FC Köln - Darmstadt -:-
16:30Heidenheim - RB Leipzig -:-
16:30Hoffenheim - Mönchengladbach -:-
16:30Wolfsburg - Bochum -:-
19:30Union Berlin - Bayern -:-

FRANSA: Lig 1

18:00Nantes - Rennes -:-
22:00Lens - Clermont -:-

İNGİLTERE: Premier League

17:00Luton - Brentford -:-
17:00Sheffield Utd - Burnley -:-
21:30Wolves - Arsenal -:-

İNGİLTERE: FA Kupası

19:15Manchester City - Chelsea -:-

İSPANYA: LaLiga

15:00Celta Vigo - Las Palmas -:-
17:15Vallecano - Osasuna -:-
19:30Valencia - Betis -:-
22:00Girona - Cadiz -:-

İTALYA: Serie A

19:00Empoli - Napoli -:-
21:45Verona - Udinese -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:30İstanbulspor - Karagümrük -:-
16:00Konyaspor - Alanyaspor -:-
19:00Kayserispor - Trabzonspor -:-
19:00Samsunspor - Adana Demirspor -:-

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

13:30Bandırmaspor - Tuzlaspor -:-
16:00Giresunspor - Göztepe -:-
19:00Eyüpspor - Boluspor -:-

ABD: USL Championship

23:00Detroit - Oakland Roots -:-
23:00Loudoun - Louisville City -:-
00:00Hartford Athletic - San Antonio -:-

ABD: MLS Next Pro

02:00Toronto FC II - New England Revolution II 1:2pen
02:30Crown Legacy - Orlando City B 0:2
03:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
23:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-

ABD: USL League One

22:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-

ABD: NISA

02:00Michigan Stars - Georgia Lions 2:0

ABD: NWSL Women

03:00Orlando Pride K - San Diego Wave K 1:0
20:00Washington K - Gotham K -:-
00:00Racing Louisville K - Utah Royals K -:-

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar

16:00Mazembe - Al Ahly -:-
22:00Esperance Tunis - Mamelodi -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:00Düsseldorf - Fürth -:-
14:00Kaiserslautern - Wehen -:-
14:00Osnabruck - Braunschweig -:-
21:30Hamburger SV - Kiel -:-

ALMANYA: 3. Liga

15:00Aue - Unterhaching -:-
15:00Dresden - Viktoria Koln -:-
15:00Hallescher - Verl -:-
15:00Lubeck - Dortmund II -:-
15:00Münich 1860 - Saarbrucken -:-
17:30Ingolstadt - Duisburg -:-

ALMANYA: Regionalliga North

14:00Phonix Lubeck - Norderstedt -:-
15:00Havelse - SC Weiche-08 -:-
18:00Kilia Kiel - Hamburger SV II -:-

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:00Eilenburg - Zwickau -:-
14:30Meuselwitz - Altglienicke -:-
17:00Greifswald - Chemie Leipzig -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

15:00Bocholt - Ahlen -:-
15:00Duren - Fortuna Koln -:-
15:00Koln II - SSVg Velbert -:-
15:00Mönchengladbach II - FC Gutersloh -:-
15:00Paderborn II - Aachen -:-
15:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck -:-
15:00Wuppertaler - Düsseldorf II -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

15:00Bahlinger - Aalen -:-
15:00Freiberg - Kassel -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Hoffenheim II -:-
15:00Homburg - Koblenz -:-
15:00Offenbach - Balingen -:-
15:00Walldorf - Mainz II -:-

ALMANYA: Regionalliga Bayern

15:00Ansbach - Bayern II -:-
15:00Aubstadt - Illertissen -:-
15:00Bamberg - Schalding -:-
15:00Fürth II - Vilzing -:-
15:00Turkgucu Munchen - Nürnberg II -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Lichtenberg - RSV Eintracht -:-
14:00Wismar - Rostocker FC -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

15:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-
15:00Krieschow - Halberstadt -:-
15:00Ludwigsfelde - Grimma -:-
15:00Magdeburg II - Sandersdorf -:-
15:00Motor Marienberg - Auerbach -:-
15:00Plauen - Einheit Wernigerode -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV -:-
15:00Flensburg - Oldenburger -:-
15:00Heider SV - Bordesholm -:-
15:00Neumunster - Todesfelde -:-
15:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup -:-
16:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

14:00Duneberg - Harksheide -:-
15:00Turkiye Wilhelmsburg - Paloma -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

14:00OSC Bremerhaven - Brinkumer -:-
14:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
15:00Bremen II - Leher -:-
15:00TURA Bremen - Blockdiek -:-
15:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

15:00BSV Rehden - Vorsfelde -:-
15:00Meppen II - Eintracht Celle -:-
15:00Schoningen - Bornreihe -:-
16:00Eilvese - Egestorf-Langreder -:-
18:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen -:-
19:00Emden - Rotenburger -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

15:00Giessen - Weidenhausen -:-
15:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
15:00VfB Marburg - Erlensee -:-
15:30Baunatal - Waldgirmes -:-
16:00Hanau - TUS Dietkirchen -:-
17:00Friedberg - RW Walldorf -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:30Baumholder - Gonsenheim -:-
16:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Mechtersheim - Bitburg -:-
16:30RW Koblenz - Auersmacher -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

15:00Eichstatt - Bayern Hof -:-
15:00Gebenbach - Fortuna Regensburg -:-
16:00Donaustauf - Neumarkt -:-
16:00Wurzburger FV - Eltersdorf -:-
17:00Cham - Abtswind -:-
17:00Hankofen-Hailing - Ammerthal -:-
17:00Regensburg II - Feucht -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

15:00Rain/Lech - Deisenhofen -:-
15:00Schwaben Augsburg - Münich 1860 II -:-
15:30Ismaning - Dachau -:-
16:00Kirchanschoring - Nordlingen -:-
16:30Sonthofen - Turkspor Augsburg -:-
17:00Pipinsried - Kottern-St. Mang -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00FC Holzhausen - Hollenbach -:-
15:00Normannia Gmund - Oberachern -:-
15:00Ravensburg - Mutschelbach -:-
15:30Offenburger - Goppinger -:-
16:30Bietigheim-Bissingen - Denzlingen -:-
16:30Essingen - Backnang -:-
16:30Villingen - Reutlingen -:-

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

13:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 -:-
13:00Meppen U19 - Jena U19 -:-
13:00Rostock U19 - RB Leipzig U19 -:-
16:00St. Pauli U19 - Werder Bremen U19 -:-

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

11:30Munich 1860 U19 - Kaiserslautern U19 -:-
12:00Frankfurt U19 - Augsburg U19 -:-
12:00Fürth U19 - Nürnberg U19 -:-
12:00Hoffenheim U19 - Sandhausen U19 -:-
14:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 -:-

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00B. Monchengladbach U19 - Alemannia Aachen U19 -:-
12:00Dortmund U19 - Duisburg U19 -:-
12:00Viktoria Koln U19 - Schalke U19 -:-
19:00Koln U19 - Verl U19 -:-

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

13:00SGS Essen K - Hoffenheim K -:-
15:00Eintracht Frankfurt K - 1.FC Nürnberg K -:-

ANDORRA: Primera Divisió

21:30Carroi - Atletic America -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Bravos do Maquis - Kabuscorp -:-
17:00Sagrada - CD Lunda Sul -:-
17:00Uniao de Malanje - Libolo -:-
17:30Academica - Petro -:-

ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League

23:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-

ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional - Playofflar

21:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-
00:30Estudiantes - Barracas Central -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

02:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown 0:0
19:00Deportivo Madryn - Chaco For Ever -:-
19:35Atletico Atlanta - Almagro -:-
21:00CA Estudiantes - All Boys -:-
21:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano -:-

ARJANTİN: Torneo Federal

22:00Boca Unidos - Sol de America -:-
22:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-

ARJANTİN: Primera B - Apertura

21:30Canuelas - UAI Urquiza -:-
21:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano -:-
21:30Deportivo Merlo - Acassuso -:-
23:05Comunicaciones - Argentino de Merlo -:-

ARJANTİN: Primera C - Apertura

21:30Def. de Cambaceres - Atlas -:-
21:30Yupanqui - Central Ballester -:-

ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura

17:00Ezeiza - Nautico Hacoaj -:-
21:00Social Atletico Television - Provincial -:-
21:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal -:-

ARJANTİN: Primera A Women - Apertura

17:00Boca Juniors K - Newells Old Boys K -:-
17:00Ferro K - Platense K -:-
21:00Gimnasia L.P. K - Huracan K -:-
21:00Rosario Central K - Independiente K -:-

ARNAVUTLUK: Süper Lig

16:00Laci - Egnatia -:-
19:00Partizani - Din. Tirana -:-
19:00Teuta - Vllaznia -:-

ARNAVUTLUK: First Division

16:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-

ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı

03:00Britannia - Racing Club Aruba -:-

ASYA: AFC Asian Cup U23

16:00Malezya U23 - Vietnam U23 -:-
18:30Kuveyt U23 - Özbekistan U23 -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

15:00GFK Yalta - Inkomport -:-
15:30TSK Simferopol - Ocean Kerch -:-

AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar

14:30Barcelona K - Chelsea K -:-
20:00Lyon K - PSG K -:-

AVRUPA: All-Island Cup Women

16:00Shelbourne K - Cork City K -:-
17:00Linfield K - Bohemians WFC K -:-
18:00Shamrock Rovers K - DLR Waves K -:-
19:00Galway United K - Glentoran K -:-
20:00Wexford K - Cliftonville K -:-
21:30Athlone WFC K - Sligo Rovers K -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

08:30WS Wanderers - Melbourne City -:-
10:30Melbourne Victory - Brisbane Roar -:-
12:45Macarthur FC - Sydney FC -:-

AVUSTRALYA: NPL ACT

08:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd -:-
08:00Tigers FC - Canberra Croatia -:-

AVUSTRALYA: NPL Northern NSW

08:30Edgeworth E. - Adamstown Rosebud -:-
09:30Cooks Hill United - Lake Macquarie -:-
10:30Valentine - Newcastle Olympic -:-

AVUSTRALYA: NPL NSW

09:30Sutherland - Manly Utd -:-
12:00St George Saints - Hills Brumbies -:-
12:15St. George City - Central Coast Mariners U23 -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

11:00Redlands - Queensland Lions -:-
11:15Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior -:-
11:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers -:-

AVUSTRALYA: NPL South Australia

08:30Campbelltown City - Adelaide Comets -:-
10:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd -:-

AVUSTRALYA: NPL Tasmania

07:30Devonport - South Hobart -:-
09:45Launceston - Clarence Zebras -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

68'Green Gully - Port Melbourne Sharks 1:1
08:00Manningham United Blues - Hume City -:-
11:15Altona Magic - Melbourne Knights -:-
12:00Dandenong - Avondale FC -:-

AVUSTRALYA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Perth SC -:-
10:00Balcatta - Inglewood -:-
10:00Bayswater City - Perth Glory U23 -:-
10:00Floreat Athena - Stirling Macedonia -:-
10:00Perth RedStar - Fremantle City -:-
10:00Western Knights - Olympic Kingsway -:-

AVUSTRALYA: Capital Premier League

08:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers -:-
08:00Canberra Juventus - Brindabella -:-
08:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles -:-
08:15ANU - Wagga City Wanderers -:-

AVUSTRALYA: Northern NSW State League

07:30Singleton Strikers - West Wallsend -:-
07:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
09:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-

AVUSTRALYA: NSW League One

09:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions -:-
10:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
12:00Bonnyrigg - Dulwich Hill -:-
12:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams -:-
12:00Mt Druitt Town - Inter Lions -:-
12:00SD Raiders - Bulls Academy -:-

AVUSTRALYA: Queensland Premier League

10:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. -:-
11:00Brisbane Strikers - Logan Lightning -:-
11:00Ipswich - Mitchelton -:-
12:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles -:-

AVUSTRALYA: SA State League

08:30Adelaide Eagles - West Torrens -:-
08:30Adelaide Victory - Fulham Utd. -:-
08:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. -:-
08:30Playford Patriots - Adelaide Vipers -:-
08:30Sturt Lions - West Adelaide -:-
12:30Adelaide Cobras - Western Strikers -:-

AVUSTRALYA: Tasmania Northern Championship

05:15Launceston U21 - Burnie Utd. -:-
07:30Northern Rangers - Ulverstone -:-
09:30Devonport U21 - Somerset -:-
09:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 -:-

AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship

07:15New Town - South East Utd. -:-
07:30Glenorchy Knights U21 - Taroona -:-
07:30Hobart City - Olympia Warriors -:-
07:30University of Tasmania - Clarence Zebras U21 -:-

AVUSTRALYA: Victoria Premier League

08:00Langwarrin - Melbourne Victory U21 -:-
08:00North Geelong - Eastern Lions -:-
10:30George Cross - Bentleigh -:-

AVUSTRALYA: WA State League

10:00Gosnells City - Mandurah City -:-
10:00Gwelup Croatia - Nedlands -:-
10:00Rockingham City - Joondalup Utd. -:-
10:00Subiaco - Cockburn City -:-
12:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville -:-

AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu

18:00Altach - BW Linz -:-
18:00Austria Vienna - Tirol -:-
18:00Wolfsberger - A. Lustenau -:-

AVUSTURYA: 2. Liga

15:30Stripfing - Dornbirn -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

17:00Mauerwerk - Wiener Viktoria -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Central

17:00Union Gurten - Weiz -:-
20:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Batı

13:45Altach U21 - Saalfelden -:-
16:00Wolfurt - Bischofshofen -:-
17:00A. Salzburg - Rothis -:-
18:00Dornbirner SV - Motz/Silz -:-
18:00Hohenems - RW Rankweil -:-
18:00SC Imst - Wals-Grunau -:-
18:00TSV St. Johann - Kufstein -:-

AVUSTURYA: Burgenland

18:00Halbturn - Pinkafeld -:-
18:00Margarethen - Marz -:-
19:00Schattendorf - USVS Rudersdorf -:-

AVUSTURYA: Karnten

16:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt -:-
17:00A. Klagenfurt (Am) - Kottmannsdorf -:-
17:00Bleiburg - SV Kraig -:-
17:00Donau Klagenfurt - SC Landskron -:-
17:30Atus Ferlach - ATSV Wolfsberger -:-

AVUSTURYA: Niederosterreich

17:00Warth - SCU Kilb -:-
17:30Retz - Rohrbach -:-

AVUSTURYA: Oberosterreich

14:30ASK St.Valentin - Dietach -:-
17:30Bad Ischl - Oedt -:-
17:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach -:-

AVUSTURYA: Salzburg

15:00UFC Siezenheim - Union Henndorf -:-
16:00Strasswalchen - Grodig -:-
16:00USK Anif - Eugendorf -:-
17:00Burmoos - Kuchl -:-
18:30SAK 1914 - Golling -:-

AVUSTURYA: Steiermark

17:00Heiligenkreuz - UFC Fehring -:-

AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu

15:30Innsbrucker AC - Vols -:-

AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları

15:30Tirol (Am) - Fugen -:-

AVUSTURYA: Vorarlberg

16:00Gofis - A. Lustenau (Am) -:-
17:00FC Lustenau - Andelsbuch -:-
17:00Lochau - Nenzing -:-
18:00Hard - Admira Dornbirn -:-
18:00Horbranz - Alberschwende -:-
19:00Rotenberg - Brauerei Egg -:-

AVUSTURYA: Wien

13:00Dinamo Helfort - Stadlau -:-
15:00Sportunion Mauer - Red Star-Penzing -:-
16:30Simmeringer - 1980 Wien -:-
17:00ASV 13 Wien - Mannsworth -:-
17:00A XIII-Auhof Center - Slovan HAC -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

15:30Qarabag - Gabala -:-
18:00Zira - Neftci Baku -:-

BAE: BAE Pro Ligi

17:00Hatta - Emirates Club -:-
19:30Al-Wahda - Ajman -:-

BAE: 1. Lig

16:55Gulf United - Al-Taawon -:-
16:55Masafi - Masfut -:-
17:05Al Dhafra - Dubai City -:-

BANGLADEŞ: Premier League

12:00Fortis - Bashundara Kings -:-
12:45Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS -:-
12:45Mohammedan - Brothers U. -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu

17:00Leuven - St. Truiden -:-
19:15Westerlo - St. Liege -:-
21:00Gent - KV Mechelen -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları

21:45Genk - Anderlecht -:-

BELÇİKA: Challenger Pro League

16:00Anderlecht U23 - Club Brugge U23 -:-

BELÇİKA: National Division 1

21:00Antwerp B - Knokke -:-
21:00Charleroi B - OC Charleroi -:-
21:00Heist - URSL Vise -:-
21:00Hoogstraten - Saint Eloois -:-
21:00Lokeren-Temse - Virton -:-
21:00RAAL La Louviere - Gent B -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

20:30Jette - Hamoir -:-
20:30La Calamine - Rebecquoise -:-
20:30Tournai - Renaissance Mons -:-
21:00Meux - Acren -:-
21:00Tubize - Stade Vervietois -:-
21:00Verlaine - Warnant -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Waregem 2 - Voorde Appelterre -:-
20:30Dikkelvenne - Mandel United -:-
20:30Oudenaarde - Torhout -:-
21:00KRC Gent - Gullegem -:-
21:00Merelbeke - Oostkamp -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

21:00Bocholter - Londerzeel -:-
21:00City Pirates - Wezel Sport -:-
21:00Hasselt - Houtvenne -:-
21:00K. Berchem Sport - Hades -:-
21:00KRC Mechelen - Lille -:-
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen -:-
21:00Tongeren - Overijse -:-

BELÇİKA: Pro League U21

15:00Beveren U21 - Westerlo U21 -:-
21:00Patro Eisden U21 - St. Truiden U21 -:-

BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı

14:30Genk K - Club Brugge K -:-
20:00St. Liege K - Leuven K -:-

BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar

15:00Club Brugge II K - Genk II K -:-
16:00Waregem II K - RFC Liege K -:-
16:30Gent II K - Aalst K -:-
17:00Famkes Merkem K - Alken K -:-
19:00Tienen K - Chastre K -:-

BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu

18:00Abeilles - Dynamo Parakou -:-
18:00Ainonvi - Djeffa -:-
18:00Dynamique Djougou - Soleil -:-
18:00Police - ASVO -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:10FC Minsk - Naftan -:-
16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Soligorsk -:-
18:00Slavia Mozyr - Dynamo Brest -:-

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

13:00BATE 2 - Ostrovets -:-
15:00BumProm Gomel - Belshina -:-
17:00FC Slonim - Volna Pinsk -:-
19:00Din. Minsk 2 - Baranovici -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women

13:30Smorgon K - Zorka-BDU K -:-
15:30Dynamo Brest K - Din. Minsk K -:-
17:30Dnepr Mogilev K - FC Gomel K -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Apertura-Playofflar

00:30Universitario de Vinto - The Strongest -:-

BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH

14:30Siroki Brijeg - Igman K. -:-
17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
21:45Sarajevo - Borac Banja Luka -:-

BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH

18:00BFK Simm Bau - Mladost DK -:-
18:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic -:-
18:00Kakanj - Gradina Srebrenik -:-
18:00Sloboda - Hadzici -:-
18:00Tomislav - Celik Zenica -:-

BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS

17:30BSK Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-
17:30Drina Zvornik - Prijedor -:-
17:30Famos Vojkovici - Radnik Bijeljina -:-
17:30Kozarska Dubica - Slavija -:-
17:30Laktasi - Nevesinje -:-
17:30Leotar - Romanija Pale -:-
17:30Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca -:-

BOTSVANA: Premier League

16:30Gaborone Utd - Township Rollers -:-
16:30Jwaneng Galaxy - Morupule -:-
16:30Orapa United - Eleven Angels -:-
16:30Sua Flamingoes - Matebele -:-
16:30VTM FC - Police XI -:-

BREZİLYA: Serie A

22:00Fluminense - Vasco -:-
23:00ErtelendiCriciuma - Fortaleza -:-
00:30Bragantino - Corinthians -:-
00:30Gremio - Cuiaba -:-

BREZİLYA: Serie B

01:00Botafogo SP - America MG 1:1
01:00Novorizontino - CRB 2:1
03:00Operario - Avai 1:0
21:30Chapecoense-SC - Ituano -:-
22:30Santos - Paysandu -:-
23:00Amazonas - Sport Recife -:-
00:00Ceara - Goias -:-

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

23:00Remo - Volta Redonda -:-
23:00Tombense - EC Sao Jose -:-

BREZİLYA: Amapaense - Playofflar

22:00Trem - Santos AP -:-

BREZİLYA: Cearense 2 - Playofflar

22:00Tirol - Itapipoca -:-

BREZİLYA: Gaucho 2

17:00Monsoon - Pelotas -:-
21:00Sao Gabriel - Aimore -:-

BREZİLYA: Maranhense - Playofflar

22:30Maranhao - Sampaio Correa -:-

BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar

00:00Votuporanguense - Desportivo -:-

BREZİLYA: Paulista A4 - Playofflar

21:00Rio Branco SP - XV de Jau -:-

BREZİLYA: Rondoniense

22:30Barcelona RO - Vilhena EC -:-

BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap

23:30GAS - Rio Negro -:-

BREZİLYA: Copa Rio U20 - Playofflar

21:00Flamengo U20 - Vasco U20 -:-

BREZİLYA: Baiano U20

14:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 -:-
16:00SSA U20 - Jacobina U20 -:-
21:00Alagoinhas U20 - Bahia de Feira U20 -:-
21:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Jequie U20 -:-
21:00Ypiranga U20 - Bahia U20 -:-

BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar

21:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 -:-
21:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 -:-

BREZİLYA: Catarinense U20

17:00Nacao U20 - Avai U20 -:-
21:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 -:-

BREZİLYA: Goiano U20

21:30Jataiense U20 - Goias U20 -:-

BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap

16:30Iraty U20 - Batel U20 -:-
16:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 -:-
21:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 -:-
21:30Apucarana SC U20 - Prudentopolis U20 -:-
21:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 -:-
21:30Coritiba U20 - Patriotas U20 -:-
21:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 -:-
21:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 -:-

BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap

21:00Botafogo SP U20 - Francana U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 -:-
21:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 -:-
21:00Santos U20 - Maua U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 -:-

BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap

16:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 -:-
16:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 -:-
21:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 -:-
21:00CA Porto U20 - Nautico U20 -:-
21:00Central SC U20 - Petrolina U20 -:-
21:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 -:-
21:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 -:-

BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar

02:00Palmeiras K - America Mineiro K 2:0
21:00Avai Kindermann K - Santos K -:-
21:00Fluminense K - Botafogo RJ K -:-
21:00Real Brasilia K - Sao Paulo K -:-

BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar

21:00Juventude K - Taubate K -:-
21:00Sport Recife K - Fortaleza K -:-

BULGARİSTAN: Parva liga

15:15Pirin Blagoevgrad - Cherno More -:-
17:45Hebar - Ludogorets -:-
20:15Levski - Beroe -:-

BULGARİSTAN: Vtora liga

17:00Chernomorets Balchik - Bdin Vidin -:-
17:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv -:-
17:00Litex Lovech - Chernomorets 1919 -:-
17:00Montana - Belasitsa -:-
17:00Spartak Pleven - Svoge -:-
17:00Strumska Slava - Spartak Varna -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-East

17:00Atletik Kuklen - Sliven -:-
17:00Beroe II - Sozopol -:-
17:00Haskovo - Yambol 1915 -:-
17:00Karnobat - Dimitrovgrad -:-
17:00Nesebar - Spartak Plovdiv -:-
17:00Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie -:-
17:00Rozova Dolina - Lok. Plovdiv II -:-
17:00Sokol Markovo - Asenovets -:-
17:00Zagorets - Levski Karlovo -:-
20:00Botev II - Sekirovo Rakovski -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-West

15:00Levski II - Kostinbrod -:-
16:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa -:-
16:00Bansko - Rilski Sportist -:-
16:00CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II -:-
16:00Septemvri Simitli - Hebar 2 -:-
16:00Septemvri Sofia 2 - Oborishte -:-
16:00Slivnishki Geroy - Slavia Sofia 2 -:-
16:00Vihren - Botev Ihtiman -:-
18:00Minyor Pernik - Razlog -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-East

16:00Chernolomets - Svetkavitsa -:-
16:00Fratria - Cherno More II -:-
16:00Riltzi - Benkovski -:-
16:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II -:-
17:00Ludogorets III - Lokomotiv Ruse -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-West

17:00Boruna - Etar II -:-
17:00Drenovets - Akademik Svishtov -:-
17:00Partizan Cerven Brjag - Vihar Slavyanovo -:-
17:00Pavlikeni - Lok. Gorna -:-
17:00Yantra Polski Trambesh - Mezdra -:-

BURUNDİ: Primus League

14:00Magara Young Boys - Dynamik -:-
16:00Aigle Noir - Amasipiri -:-
16:00Le Messager Ngozi - Musongati -:-
16:00Olympic S. - Flambeau du Centre -:-
16:00Telaviv - Kayanza -:-
16:30Bumamuru - Tigre Noir -:-

CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları

20:30Mons Calpe - St Josephs -:-

CEZAYİR: 1.Küme

18:00Paradou - El Bayadh -:-

CEZAYİR: Ligue 2

17:00El Khemis - Mostaganem -:-
17:00Guir Abadla - ASM Oran -:-
17:00Hussein Dey - Arba -:-
17:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik -:-
17:00Kolea - SC Mecheria -:-
17:00Medea - RC Kouba -:-
17:00Temouchent - Oued Sly -:-
17:00WA Mostaganem - GC Mascara -:-

CİBUTİ: Division 1

15:00ErtelendiCDC Q7 - Dikhil -:-
17:30ErtelendiPort - Hopital -:-

ÇAD: Premiere Division - LPFN

17:45Gazelle - Agri - Tchad -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA

16:00Jablonec - Zlin -:-
16:00Karvina - Bohemians -:-
16:00Sparta Prag - Ostrava -:-
19:00Teplice - Ceske Budejovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: FNL

11:15Vyskov - Brno -:-
18:00Lisen - Sigma Olomouc B -:-
18:00Pribram - Taborsko -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

11:15Motorlet Prague - Domazlice -:-
15:30FK Robstav - Kraluv Dvur -:-
19:00Karlovy Vary - Hostoun -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

11:30Prepere - Kolin -:-
18:00Ceska Lipa - Pardubice B -:-
18:00Velvary - Zapy -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Bohunice - Uhersky Brod -:-
17:00Rosice - FK Frydek-Mistek -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

11:15Petrin Plzen - Cesky Krumlov -:-
18:00Horovice - Marianske Lazne -:-
18:00Rokycany - Katovice -:-
18:00Sobeslav - FK Komarov -:-
18:00Tachov - Doubravka -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Chomutov - Admira Prague B -:-
11:15Hrebec - Louny -:-
11:15Steti - Olympie Brezova -:-
11:15Ujezd Prague - Brandys n. Labem -:-
17:00Hvezda Cheb - Neratovice -:-
18:00Nespeky - Cesky Brod -:-
18:00Ostrov - Meteor Prague -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

11:15Benesov - Velke Hamry -:-
11:15Chrudim B - Letohrad -:-
18:00Usti nad Orlici - Spoje Prague -:-
18:00Vysoke Myto - Slavia HK -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

17:00Nove Mesto na Morave - Sperice -:-
17:00Stara Rise - Lanzhot -:-
17:00Velka Bites - Lisen B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

17:00Bzenec - Slavicin -:-
17:00HFK Olomouc - Holesov -:-
17:00Kostelec na Hane - Sternberk -:-
17:00Novy Jicin - Skastice -:-
17:00Rymarov - Nove Sady -:-
17:00Vsetin - Prerov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division F

15:30Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
17:00Hlubina - Vitkovice -:-
17:00Repiste - Bruntal -:-
17:00Valasske Mezirici - Opava B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

11:15Mirovice - Olesnik -:-
11:30TJ Osek - Tyn nad Vltavou -:-
18:00Drazice - Protivin -:-
18:00Milevsko - Malse Roudne -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

17:30Bosonohy - Pohorelice -:-
17:30Lednice - Svratka Brno -:-
17:30Ratiskovice - Boskovice - Letovice -:-
17:30Rousinov - Bystrc -:-
17:30SK Krumvir - Kunstat -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

11:30KV Dvory - Lomnice -:-
11:30Trstenice - Loko K. Vary -:-
18:00Chodov - Marianske Lazne B -:-
18:00Hroznetin - Touzim -:-
18:00Union Nove Sedlo - Vintirov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

11:15Dobruska - Jicin -:-
11:15Dvur Kralove - Lazne Belohrad -:-
18:00Nachod - Solnice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

11:30Skalice u C.Lipy - Frydlant -:-
18:00Chrastava - Novy Bor -:-
18:00Sedmihorky - Lomnice nad Popelkou -:-
18:00Zelezny Brod - Straz p. Ralskem -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

11:15Cesky Tesin - Hermanice -:-
17:00Brusperk - Jakubcovice -:-
17:00Haj ve Slezsku - Koberice -:-
17:00Krasne Pole - Dolni Datyne -:-
17:00Petrvald na Morave - Dolni Benesov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

11:30Litovel - Brodek u Prerova -:-
17:00Zelatovice - Dolany -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

11:15Tremosnice - Lazne Bohdanec -:-
18:00Ceska Trebova - Prosetin -:-
18:00Chocen - SK Pardubicky -:-
18:00Holice - Moravany -:-
18:00Libisany - Horni Redice -:-
18:00Litomysl - Lanskroun -:-
18:00Prelouc - Svitavy -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

11:15Horni Briza - Sokol Lhota -:-
14:00Rapid Plzen - Nyrsko -:-
18:00Chotikov - Nepomuk -:-
18:00Myto - Kaznejov -:-
18:00Vejprnice - Stribro -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

11:15Branik - Vysehrad -:-
11:30Dukla JM - Uhrineves -:-
11:30Kralovice - Kolovraty -:-
11:30Zlicin - Motorlet Prague B -:-
11:45Treboradice - Tempo Prague -:-
18:00Dolni Chabry - Zizkov B -:-
18:00Predni Kopanina - CAFC -:-
18:00Stresovice - Podoli Praha -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

11:15Kutna Hora - Porici n. S. -:-
11:15Libis - Milin -:-
11:30SK Chlumec - Sokolec -:-
18:00Dobris - Mnichovohradistsky SK -:-
18:00Povltavska FA B - Tuchlovice -:-
18:00Tochovice - Pruhonice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

11:30Kadan - Modlany -:-
11:30Krupka - Nestemice -:-
11:30Oldrichov - Srbice -:-
16:00Ledvice - Probostov -:-
17:30Usti n. L. B - Litomericko -:-
18:00Brna - Banik Most - Sous B -:-
18:00FK Jilove - Cernovice -:-
18:00Vilemov - Zatec -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

17:00Bystrice n. Pern. - Nove Mesto na Morave B -:-
17:00Kamenice nad Lipou - Pacov -:-
17:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
17:00Zirovnice - Rapotice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

17:00Bystrice pod Hostynem - Nevsova -:-
17:00Kvasice - Osvetimany -:-
17:00Morkovice - Hluk -:-
17:00Napajedla - Francova Lhota -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

11:00Mlada Boleslav U19 - Sparta Prag U19 -:-
11:00Slovacko U19 - Plzen U19 -:-
11:15Dukla Prag U19 - Liberec U19 -:-
11:30Ceske Budejovice U19 - Slavia Prag U19 -:-
12:00Jihlava U19 - Brno U19 -:-
12:00Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 -:-
12:00Zlin U19 - Frydek-Mistek U19 -:-
13:00Pardubice U19 - Ostrava U19 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Düşme Grubu

12:00Lok. Brno K - Ostrava K -:-
15:00Plzen K - Pardubice K -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları

14:00Sparta Prag K - Slovacko K -:-
15:00Slavia Prag K - Liberec K -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women

12:00Lisen K - Sparta Prag B K -:-

ÇİN: Super Ligi

10:30Shandong Taishan - Cangzhou -:-
14:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng -:-
14:35Wuhan Three Towns - Changchun Yatai -:-
15:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua -:-

ÇİN: Jia Ligi

10:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan -:-
10:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City -:-
10:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions -:-

ÇİN: FA Cup

09:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City -:-
09:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse -:-
09:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi -:-
09:30Shanxi Xiangyu - Beijing Technology -:-
10:00Changchun Xidu - Shaanxi Union -:-
10:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin -:-
10:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang -:-
10:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors -:-
10:30Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang -:-
10:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power -:-
14:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi -:-

ÇİN: Super League Women

10:00Guangdong Meizhou K - Beijing Beikong K -:-
10:00Henan Songshan Longmen K - Shanghai RCB K -:-
10:00Shandong SL K - Wuhan Jiangda K -:-

DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları

15:00Hobro - Fredericia -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu

15:00Hellerup - Thisted -:-
15:00Skive - Brabrand -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları

15:00Aarhus Fremad - Nykobing -:-

DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu

15:00SfB-Oure - Vejgaard -:-
15:00Young Boys - Holstebro -:-

DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları

14:30VSK Aarhus - Næsby -:-
15:00BK Frem - Avarta -:-

DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu

15:00Naestved K - Aalborg K -:-
15:00Thisted K - Odense Q K -:-
15:30Osterbro K - B93 K -:-

DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları

14:00Brondby K - Koge K -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

23:00Delfines Del Este - Moca -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

17:00Tunus U17 - Fas U17 -:-
20:00Mısır U17 - Libya U17 -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) -:-

EKVADOR: Liga Pro - İlk etap

00:30Aucas - Emelec 3:1
00:30Orense - LDU Quito 1:0

ENDONEZYA: Liga 1

11:00Persib - Persebaya -:-
11:00Persik Kediri - Persita -:-
15:00Bali United - FC Bhayangkara -:-
15:00PSS Sleman - Dewa United -:-

ERMENİSTAN: First League

15:00Ararat 2 - Urartu 2 -:-
15:00Shirak 2 - Mika Jerevan -:-

ESTONYA: Meistr ligi

12:30Nomme Utd - Tallinna Kalev -:-
14:30Paide - Tammeka -:-
17:00Levadia - Parnu JK Vaprus -:-

ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League

14:00Denver - Ezulwini -:-
16:00Green Mamba - Royal Leopards -:-
16:00Illovo - Mbabane Swallows -:-
16:00Moneni Pirates - Madlenya -:-
16:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders -:-

ETİYOPYA: Premier League

16:00Dire Dawa - Shashemene Kenema -:-
19:00Welayta Dicha - St. George -:-

FAROE ADALARI: Premier League

20:30Klaksvik - Toftir -:-

FAROE ADALARI: 1. Deild

15:00FC Suduroy - Sandur -:-
17:00Argir - B36 Torshavn 2 -:-
18:00Runavik 2 - TB Tvoroyri -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

19:00Tanger - FUS Rabat -:-
21:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia -:-
23:00Wydad - Agadir -:-

FAS: Botola 2

19:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-
19:00Fes - RAC Casablanca -:-
19:00Sale - Rapide Oued Zem -:-
21:00Khouribga - Stade Marocain -:-

FİJİ: Premier League

10:00Lautoka - Rewa -:-

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30Academie de FAD - Lys Sassandra -:-
18:30Mouna - Stella Adjame -:-
18:30San Pedro - Zoman -:-
20:45AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-

FİLİPİNLER: PFL

10:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 -:-
12:45Tuloy - Cebu FC -:-
15:30Philippine Army - Taguig -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

15:00HJK - Mariehamn -:-
16:15Lahti - Haka -:-
18:30VPS - Gnistan -:-

FİNLANDİYA: Ykkosliiga

16:00JaPS - PK-35 -:-
16:00JIPPO - KTP -:-
16:00SJK Akatemia - Jaro -:-
16:00TPS Turku - Mikkeli -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

16:00EPS - VIFK -:-
16:00KPV - Vaajakoski -:-
16:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

15:00MyPa - PPJ -:-
16:00Futura - PEPO -:-
16:00NJS - Lahden Reipas -:-
17:30Kiffen - Atlantis 2 -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

13:00Ilves-Kissat - Poxyt -:-
16:00HJS - TPV -:-
17:00EBK - Inter Turku 2 -:-
17:00VJS - Honka -:-
19:30Tampere Utd - Ilves 2 -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

14:00OTP - Kuopion Elo -:-
16:00JBK - Hercules -:-
17:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola -:-
18:00OPS - Narpes Kraft -:-
19:00SJK Akatemia 2 - TP-47 -:-

FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası

14:30KaPa 1924 - KePS -:-
20:00Edustus IPS - MiPK -:-

FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women

16:00Honka K - HJK K -:-
16:00HPS K - KuPS K -:-
17:00Aland Utd K - Ilves K -:-
20:00PKKU K - JyPK K -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen Women

14:00EBK K - TPS K -:-
14:00VJS K - ONS Oulu K -:-
18:00P-Iirot Rauma K - Lahti K -:-

FRANSA: Lig 2

16:00Rodez - Auxerre -:-
20:00AC Ajaccio - Caen -:-
20:00Amiens - Dunkerque -:-
20:00Angers - Troyes -:-
20:00Annecy - Grenoble -:-
20:00Concarneau - Quevilly Rouen -:-
20:00Guingamp - Bastia -:-
20:00Paris FC - Valenciennes -:-
20:00Pau FC - Laval -:-
20:00St. Etienne - Bordeaux -:-

FRANSA: National 2 - Group A

19:00Ales - Frejus -:-
19:00Hyeres - Grasse -:-
19:00Jura Sud - Chamalieres -:-
19:00Le Puy-en-Velay - Aubagne -:-
20:00Cannes - Toulon -:-

FRANSA: National 2 - Group B

16:00Paris 13 Atl. - Libourne -:-
19:00Angers II - Trelissac -:-
19:00Bourges 18 - Saumur -:-
19:00La Roche - Blois -:-
19:00Romorantin - Avoine -:-
19:00Saint-Pryve - Angouleme -:-

FRANSA: National 2 - Group C

19:00Beauvais - Guingamp II -:-
19:00Racing CFF - Dinan Lehon -:-
19:00Saint-Malo - Chateaubriant -:-
19:00Virois - Boulogne -:-
19:30Lorient II - Granville -:-
20:00Stade Briochin - Aubervilliers -:-

FRANSA: National 2 - Group D

17:00Haguenau - Creteil -:-
18:00Feignies-Aulnoye - Colmar -:-
19:00Auxerre II - St Quentin -:-
19:00Biesheim - Bourg en Bresse -:-
19:00FC 93 - Fleury-Merogis -:-
19:00Macon - Besancon -:-

FRANSA: Division 2 Women

19:00Nantes K - Orleans K -:-

GABON: Championnat D1

16:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-
16:30CF Mounana - FC Libreville -:-
16:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
16:30Missile - Dikaki -:-
16:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
16:30Vautour - Mberi Sportif -:-

GALLER: Cymru South

16:30Abergavenny Town - Caerau Ely -:-
16:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido -:-
16:30Baglan Dragons - Pontardawe -:-
16:30Cambrian & Clydach - Trefelin -:-
16:30Carmarthen - Llantwit Major -:-
16:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd -:-
16:30Taffs Well - Ammanford -:-

GALLER: Cymru North

16:00Llanidloes - Bangor 1876 -:-

GANA: Premier Lig

18:00Karela - Accra Lions -:-
18:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-

GANA: Division One League

13:00Steadfast - Techiman Heroes -:-
18:00Berekum City - Brong Ahafo -:-
18:00Golden Kick - Susubiribi -:-
18:00Nania - Uncle T United -:-
18:00New Edubiase - Elmina Sharks -:-
18:00Young Redbull - Asekem -:-

GİNE: Ligue 1

19:00Horoya - Loubha -:-
19:00Milo FC - Kamsar -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:00Golden Arrows - Royal AM -:-
18:00Sekhukhune - Cape Town Spurs -:-
18:30Orlando - AmaZulu -:-
21:00Supersport - Chippa United -:-

GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship

16:00Baroka - Casric Stars -:-
16:00JDR Stars - Venda -:-
16:00Platinum City - Milford FC -:-
16:00Pretoria U. - Magesi -:-
16:00Upington City - Black Leopards -:-

GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge

11:00Polokwane U23 - TS Galaxy U23 -:-
11:00Supersport U23 - Royal AM U23 -:-

GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20

00:00Arjantin U20 K - Paraguay U20 K 0:0
02:30Ekvador U20 K - Uruguay U20 K 2:1
00:00Venezuela U20 K - Şili U20 K -:-

GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu

19:00Zakakiou - Karmiotissa -:-
19:30Apollon - AEL Limassol -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu

16:30Chloraka - Achyronas-Onisilos -:-
16:30ENAD - Ermis -:-
16:30Paeek - Digenis Akritas -:-
16:30Xylotymbou - M.E.A.P. Nisou -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Şampiyona Playoffları

16:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-
16:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-
16:30Peyia 2014 FC - Paralimni -:-
16:30Ypsonas - Ol. Nicosia -:-

GÜNEY KORE: K League 1

08:00Suwon FC - Jeju -:-
10:30Pohang - Gimcheon Sangmu -:-
10:30Seoul - Jeonbuk -:-

GÜNEY KORE: K League 2

08:00Bucheon - Busan -:-
10:30Seongnam - Cheongju Jikji -:-

GÜNEY KORE: K3 League

08:00Busan Kyotong - Gimhae -:-
08:00Chuncheon - Ulsan Citizen -:-
08:00Daegu 2 - Siheung Citizen -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-
18:00Samgurali - Din. Tbilisi -:-
20:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture

00:00Rivartibonitienne - Tempete -:-

HIRVATİSTAN: HNL

18:00Osijek - Istra 1961 -:-
20:10Slaven Belupo - Hajduk Split -:-

HIRVATİSTAN: Prva NL

15:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-
18:00Sibenik - Solin -:-
18:00Vukovar 1991 - Dugopolje -:-

HIRVATİSTAN: Druga NL

16:00Zdralovi - Radnik Krizevci -:-
18:00Dugo Selo - Bjelovar -:-
18:00Grobnican - Belisce -:-
18:00Hrvace - Kustosija -:-
18:00Jadran LP - Marsonia -:-
18:00Krk - Opatija -:-
18:00Trnje - Dragovoljac -:-

HİNDİSTAN: ISL - Playofflar

17:00Goa - Chennaiyin -:-

HİNDİSTAN: I-League 2

13:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd -:-
13:30United SC - Maharashtra Oranje -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

17:30Den Haag - Eindhoven -:-
19:45Maastricht - Willem II -:-
22:00Groningen - Cambuur -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

15:30GVVV - Noordwijk -:-
15:30HFC - Excelsior Maassluis -:-
15:30Scheveningen - Hardenberg -:-
16:00AFC - Katwijk -:-
16:00Quick Boys - Kozakken Boys -:-
16:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg -:-
19:00De Treffers - Lisse -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

15:30Eemdijk - Urk -:-
15:30Genemuiden - VVSB -:-
15:30Harkemase Boys - DEM -:-
15:30Hoek - Gemert -:-
16:00DVS '33 Ermelo - VV DOVO -:-
16:00IJsselmeervogels - Rijnvogels -:-
16:00Kloetinge - Sportlust -:-
16:30Kampong - Sparta Nijkerk -:-
16:30TEC - SteDoCo -:-
16:30USV Hercules - Staphorst -:-
19:00GVV Unitas - Barendrecht -:-
19:00Hoogeveen - ODIN '59 -:-
19:00HSC '21 - RKAV Volendam -:-
20:30Groene Ster - Meerssen -:-

HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu

14:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 -:-
15:00Groningen U21 - Feyenoord U21 -:-
16:00FC Twente/Heracles U21 - Graafschap U21 -:-

HOLLANDA: Divisie 1 U18 - İlkbahar Sezonu

13:30Groningen U18 - PSV U18 -:-
15:30Ajax U18 - Vitesse U18 -:-
16:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 -:-

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

15:00Ajax K - Alkmaar K -:-
15:00PEC Zwolle K - Telstar K -:-
17:30PSV K - Heerenveen K -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura

04:00Victoria - UPNFM 0:1
00:00Marathon - Real Espana -:-

HONG KONG: Premier League

10:00Southern District - Sham Shui Po -:-
10:00Tai Po - Kitchee -:-
13:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC -:-

IRAK: Stars League

18:00ErtelendiAl Naft - Al Shorta -:-
18:00ErtelendiAl Wasat - Naft Missan -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

14:30Leicester - West Brom -:-
17:00Cardiff - Southampton -:-
17:00Huddersfield - Swansea -:-
17:00Norwich - Bristol City -:-
17:00Rotherham - Birmingham -:-
17:00Stoke - Plymouth -:-
17:00Sunderland - Millwall -:-
17:00Watford - Hull -:-
19:15QPR - Preston -:-

İNGİLTERE: League One

16:00Northampton - Exeter -:-
17:00Blackpool - Barnsley -:-
17:00Bolton - Port Vale -:-
17:00Bristol Rovers - Peterborough -:-
17:00Burton - Reading -:-
17:00Cambridge Utd - Derby -:-
17:00Carlisle - Wycombe -:-
17:00Charlton - Shrewsbury -:-
17:00Cheltenham - Lincoln -:-
17:00Leyton Orient - Fleetwood -:-
17:00Portsmouth - Wigan -:-

İNGİLTERE: League Two

14:30Crewe - Wrexham -:-
17:00Doncaster - Barrow -:-
17:00Grimsby - Swindon -:-
17:00Harrogate - Milton Keynes -:-
17:00Mansfield - Gillingham FC -:-
17:00Morecambe - Forest Green -:-
17:00Newport - Salford -:-
17:00Notts County - Colchester -:-
17:00Stockport - Accrington -:-
17:00Sutton - Crawley -:-
17:00Tranmere - Wimbledon -:-
17:00Walsall - Bradford City -:-

İNGİLTERE: National League

14:15Altrincham - Oxford City -:-
14:15Barnet - Kidderminster -:-
14:15Boreham Wood - Ebbsfleet -:-
14:15Chesterfield - Maidenhead -:-
14:15Dagenham & Red. - Aldershot -:-
14:15Dorking - Hartlepool -:-
14:15Eastleigh - Halifax -:-
14:15Gateshead - Bromley -:-
14:15Oldham - Wealdstone -:-
14:15Solihull Moors - York -:-
14:15Southend - Rochdale -:-
14:15Woking - AFC Fylde -:-

İNGİLTERE: National League North

17:00Banbury - Tamworth -:-
17:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton -:-
17:00Blyth - Brackley Town -:-
17:00Chester - Darlington -:-
17:00Farsley - Buxton -:-
17:00Gloucester - Scunthorpe -:-
17:00Hereford - Boston Utd -:-
17:00Peterborough Sports - Chorley -:-
17:00Rushall - Warrington -:-
17:00Scarborough - Alfreton -:-
17:00South Shields - Southport -:-
17:00Spennymoor - King’s Lynn -:-

İNGİLTERE: National League South

17:00Aveley - Bath -:-
17:00Braintree - Eastbourne Boro -:-
17:00Chippenham - Chelmsford -:-
17:00Dartford - Truro -:-
17:00Dover - Yeovil -:-
17:00Maidstone - Hampton & Richmond -:-
17:00Slough - Welling -:-
17:00Taunton - Hemel Hempstead -:-
17:00Tonbridge - St. Albans -:-
17:00Torquay - Havant & W -:-
17:00Weymouth - Farnborough -:-
17:00Worthing - Weston-super-Mare -:-

İNGİLTERE: NPL Premier Division

17:00Bamber Bridge - Whitby -:-
17:00Bradford PA - Gainsborough -:-
17:00Guiseley - FC United -:-
17:00Hyde - Matlock -:-
17:00Ilkeston - Morpeth -:-
17:00Macclesfield - Workington -:-
17:00Marine - Atherton -:-
17:00Radcliffe - Basford -:-
17:00Stafford - Ashton Utd -:-
17:00Worksop - Warrington Rylands -:-

İNGİLTERE: Southern League Central Division

17:00Barwell - Redditch -:-
17:00Halesowen - St. Ives -:-
17:00Kettering - Coalville -:-
17:00Leiston - Leamington -:-
17:00Needham Market - Mickleover -:-
17:00Stamford - Hitchin -:-
17:00Stourbridge - Royston -:-
17:00Stratford - Bromsgrove -:-
17:00Sudbury - Long Eaton -:-
17:00Telford - Berkhamsted -:-

İNGİLTERE: Southern League South Division

17:00AFC Totton - Merthyr Town -:-
17:00Basingstoke - Dorchester -:-
17:00Chesham - Bracknell -:-
17:00Hanwell Town - Hungerford -:-
17:00Harrow - Tiverton -:-
17:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
17:00Hendon - Gosport -:-
17:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham -:-
17:00Poole - Didcot -:-
17:00Sholing - Swindon S -:-
17:00Winchester - Beaconsfield Town -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

17:00Carshalton - Billericay -:-
17:00Chatham - Horsham FC -:-
17:00Cheshunt - Canvey Island -:-
17:00Concord - Whitehawk -:-
17:00Cray Wanderers - Bognor Regis -:-
17:00Folkestone - Dulwich Hamlet -:-
17:00Hastings - Enfield Town -:-
17:00Kingstonian - Haringey -:-
17:00Lewes - Hashtag -:-
17:00Margate - Wingate & Finchley -:-
17:00Potters Bar - Hornchurch -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

14:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

15:00Swansea U21 - Bristol City U21 -:-

İNGİLTERE: 18yaş altı akademik

13:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Fulham U18 - Chelsea U18 -:-
13:00Reading U18 - Southampton U18 -:-
13:00Sunderland U18 - Liverpool U18 -:-
13:00Wolves U18 - Newcastle Utd U18 -:-
14:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
14:00Blackburn U18 - Leeds U18 -:-
14:00Derby U18 - Everton U18 -:-
14:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
14:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 -:-
15:00West Brom U18 - Norwich U18 -:-
16:00Nottingham U18 - Stoke City U18 -:-

İNGİLTERE: Women’s Super League

14:30Bristol City K - Liverpool K -:-

İNGİLTERE: Women’s Championship

16:00Blackburn K - Watford K -:-

İRLANDA: Division 1

21:30Longford - Cork City -:-

İSKOÇYA: Championship

17:00Arbroath - Morton -:-
17:00Dundee Utd - Ayr -:-
17:00Dunfermline - Queen's Park -:-
17:00Partick Thistle - Airdrieonians -:-

İSKOÇYA: League One

17:00Edinburgh City - Annan -:-
17:00Falkirk - Kelty Hearts -:-
17:00Montrose - Hamilton -:-
17:00Stirling - Queen of South -:-
19:30Cove Rangers - Alloa -:-

İSKOÇYA: League Two

17:00Bonnyrigg Rose - Spartans -:-
17:00Clyde - Stenhousemuir -:-
17:00Elgin - Peterhead -:-
17:00Forfar - East Fife -:-
17:00Stranraer - Dumbarton -:-

İSKOÇYA: Highland League

16:00Clachnacuddin - Lossiemouth -:-
17:00Brora Rangers - Brechin -:-
17:00Buckie Thistle - Keith -:-
17:00Deveronvale - Formartine Utd -:-
17:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
17:00Fraserburgh - Strathspey Thistle -:-
17:00Wick Academy - Banks O' Dee -:-

İSKOÇYA: Lowland League

17:00Berwick - Albion Rovers -:-
17:00Bo'ness United - Stirling University -:-
17:00Broomhill - East Stirlingshire -:-
17:00Caledonian Braves - Cowdenbeath -:-
17:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose -:-
17:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean -:-
17:00Gretna 2008 - Edinburgh University -:-
17:00Tranent - East Kilbride -:-

İSKOÇYA: Scottish Cup

14:30Aberdeen - Celtic -:-

İSPANYA: LaLiga2

15:00Amorebieta - Valladolid -:-
17:15Racing Santander - Levante -:-
17:15Villarreal B - Ferrol -:-
19:30Elche - Gijon -:-
22:00Huesca - Zaragoza -:-

İSPANYA: Primera RFEF - Group 1

17:00R. Sociedad B - Fuenlabrada -:-
18:00Sabadell - Cornella -:-
19:00Teruel - Sestao -:-
20:00La Coruna - Cultural Leonesa -:-
21:00Rayo Majadahonda - Tarazona -:-

İSPANYA: Primera RFEF - Group 2

19:00Algeciras - Antequera -:-
21:00Real Madrid B - Alcoyano -:-
21:00Sanluqueno - Huelva -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1

17:00R. Oviedo B - Compostela -:-
18:00Coruxo - Dep. Fabril -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2

18:00AD San Juan - Mutilvera -:-
20:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3

16:30Andratx - Formentera -:-
19:00La Nucia - Manresa -:-
21:00Alzira - Valencia B -:-

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5

19:00Guadalajara - Villanovense -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1

17:00Pontevedra B - Bergantinos -:-
18:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces -:-
20:30Rapido de Bouzas - Polvorin -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2

17:30Condal - Caudal Deportivo -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3

18:00Atletico Albericia - Revilla -:-
18:00UD Samano - Atletico Mineros -:-
20:00Solares - Escobedo -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4

16:30CD Vitoria - Beasain -:-
17:00Alaves C - Basconia -:-
17:30Pasaia - San Ignacio -:-
18:00Durango - Derio -:-
18:00Lagun Onak - Portugalete -:-
18:00Padura - Touring KE -:-
18:15Leioa - Anaitasuna FT -:-
19:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5

18:30Rapitenca - Vilassar de Mar -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6

17:00Castellon B - Burriana -:-
17:00Roda - Utiel -:-
18:00Gandia - Torrellano -:-
18:00Jove - Castellonense -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Colegios Diocesanos - Real Avila -:-
17:30La Virgen - Becerril -:-
17:30Santa Marta Tormes - Laguna -:-
17:45Ponferradina B - Bembibre -:-
18:30Atl. Astorga - Villaralbo -:-
18:30Burgos CF B - Leonesa B -:-
18:30Mirandes B - Palencia CA -:-
19:00Palencia CF - Almazan -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9

19:00Ejido - Huetor Tajar -:-
19:00Torre del Mar - Malaga City -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10

18:00La Palma - Ceuta B -:-
19:00Puente Genil - Conil -:-
20:00Bollullos - Cartaya -:-
20:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11

17:00Santanyi - Binissalem -:-
17:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:00Llosetense - Felanitx -:-
18:00Manacor - Arenal -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12

14:00Panaderia - La Cuadra -:-
14:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula -:-
19:30San Bartolome - Yaiza -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15

17:00Bidezarra - Beti Onak -:-
17:30Huarte - Subiza -:-
17:30Txantrea - Oberena -:-
18:00CD Ardoi - Pamplona -:-
18:00Cortes - Ezcabarte -:-
19:00Lerines - Pena -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16

17:00Pena Balsamaiso - Calahorra B -:-
18:00Varea - Berceo -:-
19:00Vianes - River Ebro -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17

18:15Ebro - Huesca B -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18

18:30Tarancon - Toledo -:-
19:00Azuqueca - Villarrubia -:-

İSPANYA: Liga F Women

13:00Levante K - Real Madrid K -:-
15:00Granada K - Costa Adeje Tenerife K -:-
17:00Huelva K - Eibar K -:-
19:00Madrid C. K - Athletic Bilbao K -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları

17:00M. Tel Aviv - H. Haifa -:-
18:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina -:-
20:00M. Haifa - H. Beer Sheva -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu

18:00Netanya - Hapoel Jerusalem -:-
20:00M. Petach Tikva - H. Tel Aviv -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Göteborg - Norrkoping -:-
16:00Sirius - Värnamo -:-
18:30Malmo FF - Västerås SK -:-

İSVEÇ: Superettan

14:00Sandvikens - Öster -:-
14:00Skövde - Trelleborg -:-
16:00Östersund - Orgryte -:-
16:00Utsikten - Sundsvall -:-

İSVEÇ: 1. Lig - Norra

13:00Friska Viljor - United Nordic -:-
14:00AFC Eskilstuna - Assyriska FF -:-
17:00Karlstad - Stockholm Internazionale -:-
17:00Sollentuna - FBK Karlstad -:-

İSVEÇ: 1. Lig - Södra

14:00Rosengard - Onsala -:-
17:00Eskilsminne - Jonkoping -:-
17:00Lunds - Trollhättan -:-
17:00Oskarshamn - Torslanda -:-

İSVEÇ: 2. Lig - Norrland

13:00Kiruna - Umeå -:-
14:00Froso - Boden -:-
15:00Bergnasets - Team TG -:-
15:00Lucksta - Taftea IK -:-
15:00Skelleftea - Algarna-Harnosand -:-
15:00Ytterhogdal - Gottne -:-

İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland

14:00Stenungsunds - Ahlafors IF -:-
14:00Vanersborgs FK - Vanersborgs IF -:-

İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand

14:00Osteraker IFK - Dalkurd -:-
17:00Farsta - Falu -:-
17:00IK Franke - Kungsangen -:-
18:00Gute - Viggbyholms -:-

İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland

15:00IFK Trelleborg - Kristianstad -:-
15:00Rappe GOIF - Karlskrona -:-
15:00Simrishamn - Osterlen -:-

İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand

17:00Nykopings - Haninge -:-

İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland

14:00Bergdalens IK - Jonsereds -:-
15:00Husqvarna - Laholms -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar

16:00Vaxjo DFF K - Örebro K -:-
16:00Vittsjo K - AIK K -:-

İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar

16:00Alingsas K - Örebro K -:-
16:00Gamla Upsala K - Mallbacken K -:-
16:00Jitex K - Bollstanas K -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

19:00Servette - Grasshoppers -:-
19:00Yverdon - Lausanne Ouchy -:-
21:30Lugano - Lausanne -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

19:00Vaduz - Wil -:-

İSVİÇRE: Promotion League

16:30Basel II - Delemont -:-
16:30Young Boys II - Bulle -:-
17:00Breitenrain - Etoile-Carouge -:-
17:00Luzern II - Cham -:-
17:00Rapperswil - Paradiso -:-
17:00Zurich II - Bavois -:-
18:00St. Gallen II - Kriens -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

16:00Lausanne II - Portalban -:-
18:00Echallens - Chenois -:-
18:00Monthey - Sarraz-Ecleplens -:-
18:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex -:-
18:30Pully - Sion II -:-
18:30Vevey - Meyrin -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

17:00Bassecourt - Thun II -:-
17:00Dietikon - Munsingen -:-
17:00Koniz - Black Stars -:-
17:00Schotz - Rotkreuz -:-
17:00Solothurn - Concordia -:-
17:00Wohlen - Courtetelle -:-
19:00Emmenbrucke - Muri -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

17:00Balzers - Taverne -:-
17:00Hongg - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Linth - YF Juventus -:-
18:00Freienbach - Uzwil -:-
18:00Winterthur II - Mendrisio -:-
19:00Grasshopper II - Eschen -:-
19:00Kosova - Tuggen -:-

İTALYA: Serie B

15:00Ascoli - Modena -:-
15:00Bari - Pisa -:-
15:00Brescia - Ternana -:-
15:00FeralpiSalo - Como -:-
17:15Catanzaro - Cremonese -:-
17:15Lecco - Venezia -:-
17:15Spezia - Sampdoria -:-
17:15Sudtirol - Cittadella -:-

İTALYA: Serie C - Group A

19:30Atalanta U23 - Pro Sesto -:-
19:30Fiorenzuola - Padova -:-
19:30Legnago Salus - Alessandria -:-
19:30L.R. Vicenza - Trento -:-
19:30Lumezzane - Mantova -:-
19:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
19:30Pro Patria - Virtus Verona -:-
19:30Pro Vercelli - Arzignano -:-
19:30Renate - Giana Erminio -:-
19:30Triestina - Novara -:-

İTALYA: Serie D - Group G

21:45Cavese - Cynthialbalonga -:-

İTALYA: Serie D - Group I

21:30Trapani - Licata -:-

İTALYA: Primavera 1

12:00Inter U19 - Cagliari U19 -:-
14:00Atalanta U19 - Juventus U19 -:-
16:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 -:-
16:00Genoa U19 - Fiorentina U19 -:-

İTALYA: Primavera 2

12:00Pisa U19 - Ascoli U19 -:-
12:00Ternana U19 - Crotone U19 -:-
12:00Udinese U19 - Renate U19 -:-
12:15Cesena U19 - Bari U19 -:-
12:15Spezia U19 - Benevento U19 -:-
15:00Cosenza U19 - Palermo U19 -:-
15:30Como U19 - Alessandria U19 -:-
16:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
16:00Brescia U19 - Padova U19 -:-
16:00Cittadella U19 - Parma U19 -:-
16:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 -:-
16:00Monopoli U19 - Entella U19 -:-
16:00Napoli U19 - Salernitana U19 -:-
16:00Pescara U19 - Perugia U19 -:-
16:00Reggiana U19 - Vicenza U19 -:-
16:30Sudtirol U19 - Spal U19 -:-

İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları

15:30Juventus K - Sassuolo K -:-
17:15Fiorentina K - AS Roma K -:-

İZLANDA: Besta deild karla

17:00Kopavogur - Hafnarfjordur -:-
19:15KR Reykjavik - Fram -:-

İZLANDA: Icelandic Cup Women

17:00Dalvik/Reynir K - Einherji K -:-
17:00Haukar K - IR Reykjavik K -:-

JAPONYA: J1 League

08:00Kyoto - Albirex Niigata -:-
08:00Sagan Tosu - Kashima -:-
08:00Sapporo - Hiroshima -:-
09:00Avispa Fukuoka - Iwata -:-
09:00Shonan - Kobe -:-
10:00Kawasaki - Verdy -:-
10:00Urawa - G-Osaka -:-

JAPONYA: J2 League

08:00Fujieda MYFC - Tokushima -:-
08:00Kofu - Kusatsu -:-
08:00Okayama - Kumamoto -:-
08:00Shimizu - Vegalta Sendai -:-
08:00Yamagata - Ehime -:-

JAPONYA: J3 League

08:00Grulla Morioka - Ryukyu -:-
08:00Yamaga - Kamatamare -:-

KAMBOÇYA: CPL

12:00Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown -:-
14:00Boeung Ket - Svay Rieng -:-

KAMERUN: Elite One - Düşme Grubu

16:00Fovu Baham - APEJES Academy -:-
18:00Aigle Royal - Fortuna Mfou -:-

KANADA: Canadian Premier League

05:00Pacific FC - Valour 2:0
21:00Atl. Ottawa - Cavalry -:-

KARADAĞ: Druga Liga

17:30Grbalj - Otrant -:-
17:30Igalo - Kom Podgorica -:-
17:30Lovcen - Berane -:-
18:00Internacional - FK Podgorica -:-
19:00Iskra - Bokelj -:-

KATAR: Division 2

18:30Al Mesaimeer - Al-Waab -:-
18:30Al Sailiya - Al Khor -:-
18:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-
18:30Lusail - Al Bidda -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

12:00Kaisar - Atyrau -:-
12:00Zhenis - Turan -:-
14:30Ordabasy - Kyzylzhar -:-
17:00Kairat Almaty - Aktobe -:-

KENYA: Premier League

13:00Bidco United - Posta Rangers -:-
13:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar -:-
15:00Bandari - KCB -:-
15:00Shabana - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Talanta FC - Nairobi City -:-
16:00Police FC - Sofapaka -:-

KENYA: Super League

13:00Luanda Villa - Gusii -:-
13:00Naivas FC - Kibera -:-
15:00Assad - Mombasa Elite -:-
15:00Darajani Gogo - Mara Sugar -:-
15:00Kajiado - Migori -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

04:10Bucaramanga - Chico 2:3
00:00Pereira - Millonarios -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura

00:00Inter Palmira - U. Magdalena 0:2
00:00Tigres - Cucuta 4:0
02:05Llaneros - Orsomarso 1:0
22:00Real Cundinamarca - Bogota -:-
23:00Leones - Real Cartagena -:-
23:30Atletico F.C. - Quindio -:-
23:30Huila - Barranquilla -:-

KOLOMBİYA: Liga Women

23:30Dep. Cali K - Santa Fe K -:-
00:00Real Santander K - La Equidad K -:-

KONGO: Ligue 1

17:00Etoile du Congo - Nathalys -:-
20:00Kondzo - Cheminots -:-

KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu

14:30Tshinkunku - Blessing -:-
16:30Sanga Balende - US Panda -:-

KOSOVA: Superliga

16:00FC Ballkani - Drita -:-
16:00Gjilani - Feronikeli -:-
16:00Liria - Dukagjini -:-

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar

UzatmaEscorpiones - Marineros PFC 3:4
23:00AD Sarchi - CS Uruguay -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Düşme Grubu

17:00Ballymena - Newry City -:-
17:00Carrick Rangers - Loughgall -:-
17:00Dungannon - Glenavon -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Şampiyona Playoffları

17:00Cliftonville - Glentoran -:-
17:00Coleraine - Crusaders -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Düşme Grubu

16:00Newington - Ballyclare -:-
17:00Ballinamallard - Ards -:-
17:00Dergview - Knockbreda -:-

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Terfi Grupları

17:00H&W Welders - Annagh -:-
17:00Institute - Bangor FC -:-
17:00Portadown - Dundela -:-

KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL

17:00Bregalnica - Rabotnicki -:-

KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL

17:00Arsimi - Besa 1976 -:-
17:00Detonit Plackovica - Belasica -:-
17:00FK Skopje - Teteks -:-
17:00Karaorman - Pobeda -:-
17:00Kozuf Gevgelija - Osogovo -:-
17:00Pelister - Ohrid -:-
17:00Sasa - Novaci -:-
17:00Vardar Negotino - Bashkimi -:-

LESOTHO: Premier League

16:00Defence Force - LCS -:-
16:00Lijabatho - Bantu -:-

LETONYA: 1. Liga

12:00Ogre United - Alberts JDFS -:-
15:00Riga FC 2 - Rezekne -:-
16:00Leevon PPK - Marupe -:-
19:00Skanste - Super Nova -:-

LETONYA: 1. Liga Women

14:00Auda K - FK Liepaja K -:-
14:00FK Olaine K - Iecava K -:-
19:30SFK Riga K - Riga FC K -:-

LİBYA: Premier Lig

17:00Al-Anwar - Al-Suqoor -:-
17:00Al Sadaqa - Al Murooj -:-
20:00Al Madina - Al Ahly Tripoli -:-

LİTVANYA: A Lyga

15:00Kauno Zalgiris - Suduva -:-
18:00Siauliai FA - Dainava Alytus -:-

LÜBNAN: Lebanese Cup

16:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli -:-

LÜKSEMBURG: BGL Ligue

19:00Differdange - Hesperange -:-
19:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch -:-
19:00Mondercange - Niedercorn -:-
19:00Mondorf - Union Titus Petange -:-

MACARİSTAN: OTP Bank Liga

15:30Puskas Academy - Paks -:-
18:00Ferencvaros - Kisvarda -:-
20:30DVTK - Debrecen -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

13:30Nyiregyhaza - Vasas -:-

MACARİSTAN: NB I Women

16:00DVTK K - Astra Hungary K -:-
16:00Győr K - Haladas K -:-
17:00Szekszardi K - Fehervar FC K -:-
18:00Soroksar K - Szent Mihaly K -:-
20:00Budaorsi K - MTK Hungaria K -:-

MAKAO: Elite League

14:00Benfica - Lun Lok -:-
16:00Gala - Monte Carlo -:-

MALAVİ: Super League

15:30Bangwe All Stars - Karonga United -:-
15:30Chitipa United - Big Bullets -:-
15:30Mighty Tigers - Mzuzu City -:-
15:30Moyale Barracks - Civo Utd -:-

MALİ: Premiere Division

19:30Bakaridjan - Bougouba -:-
19:30Foot Elite - Onze Createurs -:-
19:30US Bougouni - Real Bamako -:-
21:30CO Bamako - USFAS Bamako -:-

MALTA: Premier Lig

15:00Gzira - Birkirkara -:-
15:00Hamrun - Santa Lucia -:-
17:15Marsaxlokk - Floriana -:-
17:15Sliema - Naxxar -:-

MALTA: Challenge League - Düşme Grubu

15:00Attard - Tarxien -:-
17:30Lija - Zebbug -:-

MALTA: Challenge League - Terfi Grupları

14:30Melita - Marsa -:-
20:00Pieta - Senglea -:-

MEKSİKA: Liga MX - Clasura

04:00Mazatlan FC - Juarez 0:2
58'Atl. San Luis - Toluca 1:3
56'Tijuana - Puebla 1:1

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

02:00Canamy - Tampico Madero 0:2
02:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX 1:0
03:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 1:1
04:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 3:0
04:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros 1:0
04:30Calor De San Pedro - Colima FC 2:0
05:00Alacranes - Mineros de Fresnillo 4:1
20:00Deportiva Venados - Montaneses -:-
00:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

01:00Chilangos - CDM 3:2
04:00Santiago - Artesanos Metepec 0:0
19:00Canoneros - Chilpancingo -:-

MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura

01:45Tijuana U23 - Puebla U23 -:-
18:00Guadalajara U23 - Queretaro U23 -:-
18:00Leon U23 - Monterrey U23 -:-
18:00Tigres U23 - Necaxa U23 -:-
18:00U.N.A.M. U23 - Club America U23 -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura

02:00Queretaro K - Leon K 3:2
04:00Atlas K - Tigres K 0:1

MOĞOLİSTAN: Premier League

11:15Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim -:-
14:15Khovd - Tuv Azarganuud -:-

MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu

16:00Drochia - Floresti -:-
16:00Sparta Selemet - Victoria -:-
16:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri -:-

MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları

18:00Balti - Petrocub -:-

MOZAMBİK: Mocambola

15:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo -:-
16:15Brera Tchumene - Nacala -:-

NAMİBYA: Premiership

17:00Julinho Sporting - Okahandja -:-
17:00Okakarara - Blue Waters -:-
17:00Young Brazilians - Civics -:-

NİJERYA: NPFL

16:00Kwara - Akwa United -:-
18:30Abia Warriors - Bayelsa United -:-

NİJERYA: NNL

17:00Beyond Limits FC - Stormers -:-
17:00Crown - Tradesafe -:-
17:00Giant Brillars - Gateway Utd. -:-
17:00Ijebu - Warri Wolves -:-
17:00Ikorodu City - Inter Lagos -:-
17:00Nasarawa - EFCC -:-
17:00Yobe Stars - El Kanemi -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

17:00Egersund - Aalesund -:-
17:00Levanger - Kongsvinger -:-
17:00Ranheim - Åsane -:-
17:00Raufoss - Bryne -:-
17:00Sogndal - Moss -:-
17:00Start - Sandnes -:-
19:00Lyn - Vålerenga -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

14:00Lysekloster - Arendal -:-
15:00Brattvag - Notodden -:-
15:00V. Haugesund - Sotra -:-
17:00Flekkeroy - Halden -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

15:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim -:-
16:00Stjordals Blink - Follo -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

14:00Djerv 1919 - Floro -:-
15:00Askoy - Stord -:-
15:00Bjarg - Ardal -:-
15:00Froya - Forde -:-
16:00Loddefjord - Fana -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

14:00Odd 2 - Staal Jorpeland -:-
15:00Vigor - Vindbjart -:-
16:00Mandalskameratene - Sola -:-
17:00Fram - Vidar -:-
17:00Madla IL - Grenland -:-
17:00Sandefjord 2 - Brodd -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

15:00Gamle Oslo - Nordstrand -:-
15:00Skeid 2 - Flint -:-
16:00Asker - Frigg -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Askollen -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

16:00Byåsen - Rana FK -:-
16:00Nardo - Orkla -:-
16:00Tiller - Verdal -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

15:00Skjetten - Skedsmo -:-
16:00Ready - Bjorkelangen -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

13:30Sprint-Jeloy - Skjervoy -:-
17:00Ham-Kam 2 - Innstrandens -:-
19:00Fyllingsdalen - Mjolner -:-

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

14:00RØA K - Vålerenga K -:-
15:00Arna-Bjørnar K - Stabaek K -:-
15:00Asane K - Brann K -:-
17:45Kolbotn K - Rosenborg K -:-

NORVEÇ: Division 1 Women

15:00Fyllingsdalen K - Bodo/Glimt K -:-
16:00Honefoss K - Viking K -:-

PANAMA: LPF - Apertura

04:00Arabe Unido - Alianza 0:2
00:00Herrera - San Francisco -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

01:00Sol De America - Sp. Luqueno 0:3
03:302 de Mayo - Cerro Porteno 0:2
00:30Ameliano - General Caballero JLM -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

00:15Rubio Nu - Recoleta 2:2
02:303 De Febrero - Martin Ledesma 1:1
16:30Colegiales - Guairena -:-
16:30Resistencia - Atl. Tembetary -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Union Comercio - U. de Deportes 1:2
04:00Cienciano - Deportivo Garcilaso 0:2
21:00Los Chankas - Huancayo -:-
23:30ADT Tarma - Cesar Vallejo -:-
23:30Carlos Mannucci - Cajamarca -:-

PERU: Liga 2

21:00Santos - Moquegua -:-
23:00ErtelendiAD Cantolao - Binacional -:-
23:00ErtelendiComerciantes - Dep. Municipal -:-
23:00ErtelendiDeportivo Coopsol - Santos -:-
23:00ErtelendiJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
23:00ErtelendiMoquegua - U. San Martin -:-
23:00ErtelendiPirata - ADA Jaen -:-
23:00ErtelendiSan Marcos - Carlos Stein -:-
23:00ErtelendiUnion Huaral - Juan Aurich -:-

PERU: Liga Women

23:00Defensores K - Ayacucho K 3:0
18:30Melgar K - A. Lima K -:-
23:00Killas K - Dep. Municipal K -:-

POLONYA: Ekstraklasa

16:00Pogon Szczecin - Piast -:-
18:30Ruch - Widzew Lodz -:-
21:00Zaglebie - Jagiellonia -:-

POLONYA: Division 1

16:00Tychy - R. Rzeszow -:-
18:30Leczna - Lechia -:-
21:00Odra Opole - Chrobry Glogow -:-

POLONYA: Division 2

13:30Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy -:-
18:30Sandecja - Hutnik Krakow -:-

POLONYA: III Liga - Group I

16:00Grodzisk M. - Zambrow -:-
17:00LKS Lomza - Belchatow -:-
17:00Mlawa - Concordia Elblag -:-
17:00Pilica Bialobrzegi - Pelikan -:-
18:00Skierniewice - Legia II -:-
18:00Swit - Bron Radom -:-
18:00T. Mazowiecki - Wikielec -:-
18:00Warta Sieradz - Legionowo -:-
19:00Sulejowek - Jagiellonia II -:-

POLONYA: III Liga - Group II

13:00Gedania Gdansk - Unia Swarzedz -:-
13:00Luzino - Solec Kujawski -:-
15:00Vineta W. - Starogard Gdanski -:-
16:00Blekitni Stargard - Stolem Gniewino -:-
16:00Notec Czarnkow - Swinoujscie -:-
16:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
17:00Kleczew - Elana Torun -:-
18:00Sroda - Pogon Szczecin II -:-
18:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy -:-

POLONYA: III Liga - Group III

13:00Slask II - Gornik Z. II -:-
13:30Rakow II - Bytom Odrzanski -:-
15:00Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw -:-
15:00Pawlowice - Warta Gorzow -:-
16:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
17:00Stilon Gorzow - Starowice Dolne -:-
18:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska -:-
18:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

13:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec -:-
14:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn -:-
14:00Swidniczanka Swidnik - Biala Podlaska -:-
16:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Wiazownica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Wislanie Jaskowice -:-
17:30Star Starachowice - Chelmianka Chelm -:-
18:00Wisloka Debica - Unia Tarnow -:-

POLONYA: Central Youth League

13:00Warta P. U19 - Sandecja U19 -:-
15:00Korona U19 - Polonia W. U19 -:-
15:00Widzew Lodz U19 - Wisla U19 -:-

POLONYA: Ekstraliga Women

13:00Slask K - Rekord Bielsko-Biala K -:-
14:00Katowice K - Tczew K -:-
14:00UJ Krakow K - Gdansk K -:-
15:30Czarni Sosnowiec K - Medyk Konin K -:-

PORTEKİZ: Liga Portugal

17:30Moreirense - Gil Vicente -:-
20:00Boavista - Estrela -:-
22:30Braga - Vizela -:-

PORTEKİZ: Liga Portugal 2

13:00Penafiel - Ferreira -:-
16:00Torreense - Leiria -:-
17:30Santa Clara - Tondela -:-

PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları

13:00Covilha - Braga B -:-
17:00Academica - Lusitania FC -:-
19:00Alverca - Felgueiras -:-
21:00Varzim - Atletico -:-

PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu

14:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 -:-
18:00Academica U19 - Estoril U19 -:-
18:00Belenenses U19 - Alverca U19 -:-
18:00Chaves U19 - Ferreira U19 -:-
18:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 -:-
18:00Maritimo U19 - Lusitania FC U19 -:-
18:00Setubal U19 - Torreense U19 -:-
18:00Vizela U19 - Boavista U19 -:-

PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları

13:00Braga U19 - Famalicao U19 -:-
18:00Benfica U19 - Guimaraes U19 -:-
18:00Farense U19 - Sporting U19 -:-

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

15:00Poli Iasi - FC Voluntari -:-
17:30U Craiova 1948 - Din. Bucuresti -:-

ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları

20:30FCSB - Rapid Bucuresti -:-

ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu

11:00Ceahlaul - Alexandria -:-
11:00Chindia Targoviste - Steaua Bucuresti -:-
11:00CSM Slatina - Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00FC Arges - CSM Resita -:-
11:00Metaloglobus Bucharest - Unirea Dej -:-
11:00Tunari - Concordia -:-

ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları

12:30Hunedoara - Mioveni -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu

17:00CSM Vaslui - Brodoc -:-
17:00Somuz Falticeni - Aerostar -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları

17:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu

17:00Braila - Hamangia Baia -:-
17:00Sutesti - Viitorul Ianca -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları

17:00Sporting Liesti - CSM Focsani -:-
17:00Unirea Branistea - Metalul Buzau -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu

17:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda -:-
17:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu -:-
17:00Voluntari 2 - Progresul Fundulea -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları

17:00Agricola Borcea - Calarasi -:-
17:00LPS HD Clinceni - Afumati -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu

17:00FC Pucioasa - Muscel -:-
17:00Moreni - CSO Plopeni -:-
17:00Paulesti - Tricolorul Breaza -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları

17:00CS Blejoi - Popesti Leordeni -:-
17:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu

17:00SR Brasov - Tarlungeni -:-
17:00Targu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları

17:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu

17:00Calimanesti - Petrolul Potcoava -:-
17:00Horezu - Curtisoara -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu

17:00Turceni - U Craiova 1948 2 -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları

17:00Viitorul Simian - CSO Filiasi -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu

17:00Progresul Pecica - Teuz Cermei -:-
17:00Soimii Lipova - Avantul Periam -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları

17:00Peciu Nou - Politehnica Timisoara -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu

17:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları

17:00Unirea Ungheni - ACS Medias -:-
17:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu

17:00Baia Mare - Minerul Ocna Dej -:-
17:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj -:-

ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları

17:00Santandrei - CSM Satu Mare -:-

ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları

13:00Csikszereda M. Ciuc K - Ol. Cluj K -:-

RUANDA: Premier League

16:00Amagaju - Etoile de L'Est -:-
16:00APR - Kiyovu -:-
16:00Bugesera - Rayon Sport -:-
16:00Marines - Police -:-

RUSYA: Premier Ligi

14:00Kazan - Lok. Moscow -:-
16:30Baltika - Krylya Sovetov -:-
19:30CSKA Moscow - Akhmat Grozny -:-

RUSYA: FNL

27'SKA Khabarovsk - Yenisey 0:0
11:30Tyumen - Neftekhimik -:-
16:00Akron Togliatti - Kuban -:-
16:00Leningradets - Saratov -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan -:-
17:00Kamaz - Chernomorets Novorossijsk -:-
17:00Yaroslavl - Dynamo Makhachkala -:-
18:00Torpedo Moscow - Arsenal Tula -:-

RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu

12:00Ufa - Krasnodar 2 -:-
13:00FK Novosibirsk - R. Volgograd -:-
14:00Veles Moscow - M. Lipetsk -:-
15:00Rodina Moscow 2 - FK Chayka -:-
17:00Murom - Chelyabinsk -:-

RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu

14:00Kaluga - Omsk -:-
14:00Ulyanovsk - Tekstilshtik -:-
14:30S. Kostroma - Mashuk -:-
16:00D. Bryansk - Miass -:-
16:00Kursk - Khimik -:-

RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1

14:00Astrakhan - Alania 2 -:-
15:00Dynamo Makhachkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-
15:00Dynamo Stavropol - Maykop -:-
15:30FK Pobeda - Nart Cherkessk -:-
16:00Biolog - Nalchik -:-
16:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala -:-
16:00Kholding - Nazran -:-
17:00Rostov 2 - Rubin Yalta -:-

RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2

15:00Luki-Energiya - Vladimir -:-
15:00Zvezda St. Peterburg - Chertanovo M. -:-

RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4

11:00Ural 2 - Akron Togliatti 2 -:-
13:00Samara 2 - Volna Nizhegorodskaya -:-
14:00Kirov - Orenburg 2 -:-
14:00Pari NN 2 - Nosta -:-
15:00Kazan 2 - Lada Togliatti -:-

RUSYA: Supreme Division Women

10:00FK Yenisey K - FK Rostov K -:-
15:00Ryazan K - Kazan K -:-
17:00Din. Moscow K - Samara K -:-

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese

16:00Cailungo - La Fiorita -:-
16:00Domagnano - Tre Fiori -:-
16:00Faetano - Cosmos -:-
16:00Murata - Fiorentino -:-
16:00Tre Penne - Virtus -:-

SEYŞELLER: Premier League

14:00Cote d'Or - Northern Dynamo -:-
15:00St Michel Utd - Anse Reunion -:-

SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları

15:00Radnicki 1923 - Cukaricki -:-
16:00TSC - Vojvodina -:-
19:00Crvena zvezda - Partizan -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları

17:00Indjija - Tekstilac Odzaci -:-
17:00Smederevo - Radnicki S. Mitrovica -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade

12:00Prva Iskra - Brodarac -:-
13:30Torlak - Zvezdara -:-
17:00Usce - Polet Dorcol -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Rad -:-
17:30Zemun - Studentski Grad -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina

17:30Becej - 1. Maj Ruma -:-
17:30Hajduk 1912 - Backa -:-
17:30Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin -:-
17:30Kikinda - Dinamo Pancevo -:-
17:30Naftagas - Tisa Adorjan -:-
17:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - East

17:30Dunav Prahovo - Buducnost Popovac -:-
17:30Jagodina - Pcinja -:-
17:30Radnicki Pirot - Paracin -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Mesevo -:-
17:30Sindjelic - Jedinstvo Krusevac -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - West

17:00Borac 1926 - FAP -:-
17:00Loznica - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Omladinac Zablace - Sloga Pozega -:-
17:00Real Podunavci - Josanica -:-
17:00Sloga Petrovac - Polet Ljubic -:-
17:00Takovo - Mihajlovac -:-
17:00Tutin - Buducnost Krusik -:-

SİERRA LEONE: Premier League

19:15ErtelendiKholifa Stars - Lamboi -:-
19:15ErtelendiLuawa - Kahunla -:-
19:15ErtelendiMighty Blackpool - Real Republicans -:-
19:15ErtelendiPorts Authority - Bhantal -:-
19:15Wusum Stars - SLIFA -:-

SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu

19:00Michalovce - Skalica -:-
19:00Z. Moravce-Vrable - Banska Bystrica -:-

SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları

16:30Podbrezova - Zilina -:-
19:00Dun. Streda - Ruzomberok -:-

SLOVAKYA: 2.Lig

15:00Spisska Nova Ves - Trebisov -:-
16:00Komarno - Samorin -:-
17:30FK Humenne - Petrzalka -:-
17:30L. Mikulas - Puchov -:-
17:30Malzenice - D. Kubin -:-
17:30Presov - Povazska Bystrica -:-

SLOVAKYA: 3. Liga - East

17:30Bardejov - Oravske Vesele -:-
17:30Namestovo - Vranov -:-

SLOVAKYA: 3. Liga - West

17:30AFC Nove Mesto - Galanta -:-
17:30Castkovce - Belusa -:-
17:30HA Banska Bystrica - Lehota p. V. -:-
17:30Jednota Banova - Raca -:-
17:30MSK Martin - Zvolen -:-

SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava

18:00Domino - Nova Dedinka -:-

SLOVAKYA: 4. liga - Central

17:00Banik Stranavy - Slavia Staskov -:-
17:00K. Nove Mesto - Badin -:-
17:00TJD Pribelce - Kovacova -:-
17:00Tvrdosin - SK Javornik Makov -:-

SLOVAKYA: 4. liga - East

17:00Kezmarok - Sabinov -:-
17:00Poprad - Sokol Lubotice -:-
17:00Sobrance-Sobranecko - Medzilaborce -:-

SLOVAKYA: 4. liga - West

17:00Banik Prievidza - FKM Nove Zamky -:-
17:00Boleraz - Hurbanovo -:-

SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu

13:00Zilina K - Presov K -:-
18:00Petrzalka K - Trencin K -:-

SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları

12:00B. Bystrica K - Myjava K -:-
12:00Slovan Bratislava K - Ruzomberok K -:-

SLOVENYA: Prva Liga

16:00Radomlje - Mura -:-
18:30O. Ljubljana - Aluminij -:-

SLOVENYA: 2.SNL

18:00Bilje - Nafta -:-
18:00Fuzinar - Gorica -:-

SLOVENYA: 3. SNL - East

17:30Dravograd - Zavrc -:-
17:30Hajdina - Drava -:-
17:30Podvinci - Sampion Celje -:-
19:00Dobrovce - Ljutomer -:-
19:30Brezice - Korotan -:-

SLOVENYA: 3. SNL - West

18:00Dob - Ljubljana Svoboda -:-
18:00Dren Vrhnika - Ziri -:-
18:00NK Jesenice - Izola -:-
18:00Skofja Loka - Sencur -:-
18:00Slovan Ljubljana - NK Adria -:-
18:00Sobec Lesce - Fama Vipava -:-

SOMALİ: National league

15:30Raadsan - Mogadishu City -:-

SURİNAM: SML

02:00PVV - Voorwaarts 0:1
23:30Inter Moengotapoe - Flora -:-

SURİYE: Premier League

16:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya -:-
16:00Al-Sahel - Al Jaish -:-
16:00Al Wahda - Horriya -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:00Al Akhdoud - Damac -:-
21:00Al-Ettifaq - Al Wehda -:-
21:00Al Hazem - Al-Ittihad FC -:-

ŞİLİ: Primera División

03:30U. Calera - Everton 0:1
22:00Cobresal - Nublense -:-
00:30U. Catolica - Colo Colo -:-

ŞİLİ: Primer B

19:30Magallanes - Arica -:-
22:00Deportes Temuco - San Luis -:-

ŞİLİ: Segunda Division

02:00Arturo Fernandez Vial - Real San Joaquin 0:0
19:30Dep. Linares - General Velasquez -:-
22:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
00:30Trasandino - San Antonio Unido -:-

ŞİLİ: Primera Division Women

23:00U. De Chile K - Everton K -:-
23:30S. Morning K - Palestino K -:-

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

16:00Barkchi Hisor - Vakhsh -:-
18:00CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan -:-
18:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

17:00Young Africans - Simba -:-

TAYLAND: Thai League 1

14:00Pathum United - Chonburi -:-
14:30Police Tero - Uthai Thani -:-
15:00Khonkaen Utd. - Trat FC -:-
16:00Ratchaburi - Buriram -:-

TAYLAND: Thai League 2

13:30Phrae - Ayutthaya Utd -:-
14:00Pattaya United - Chanthaburi -:-
14:30Nakhon Ratchasima FC - Nong Bua Pitchaya -:-
15:00Nakhon Si - Kasetsart -:-

TOGO: Championnat National

18:30ASC Kara - Gbikinti Bassar -:-

TUNUS: Kupası

16:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni -:-
16:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
16:30Zarzis - Stade Tunisien -:-

TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga

14:00Kopetdag Asgabat - Ahal -:-
14:00Merw - Altyn Asyr -:-
14:15Energetik - Nebitci -:-
15:00Sagadam - Arkadag -:-

UGANDA: Premier League

16:00BUL - Express -:-

UKRAYNA: Premier League

15:30Ch. Odessa - Kryvbas -:-
18:00Vorskla - Kolos Kovalivka -:-

UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu

12:00MFC Metalurh - Bukovyna -:-
12:45Dinaz Vyshgorod - Khust -:-
13:30Hirnyk-Sport - Podillya Khmelnytskyi -:-

UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları

14:30Ahrobiznes Volochysk - FSC Mariupol -:-

UKRAYNA: Druha Liga

13:00Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsya -:-

UKRAYNA: U19 League

12:00Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 -:-
13:00Din. Kiev U19 - Zhytomyr U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

16:00Danubio - Cerro Largo -:-
21:00Boston River - Penarol -:-
00:00Nacional - Rampla Juniors -:-

URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia

01:00Plaza Colonia - Rentistas 1:0

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura

02:00Carabobo - Caracas 1:0
02:00Metropolitanos - Angostura 2:0
02:00Zamora - Portuguesa 0:2

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

23:00Yaracuyanos - El Vigia 2:1
23:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
00:00Maritimo - Atletico La Cruz -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu

18:30OFI Crete - Volos -:-
19:30Asteras T. - Panetolikos -:-
19:30Atromitos - Kifisia -:-

YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu

15:00Olympiakos B - Diagoras -:-

YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları

16:00AEL Larissa - Niki Volos -:-
16:00Levadiakos - Makedonikos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Aetos Varvaras - Panthrakikos -:-
16:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas -:-
16:00Aris Petinos - PAOK Kristonis -:-
16:00Chrisoupolis - Aris Avatou -:-
16:00Niki Efkarpias - Chaniotis -:-
16:00Poseidonas Michanionas - Epanomi -:-
17:30Kavala - Thermaikos FC -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 2

15:30Zakynthos - Eordaikos -:-
16:00Anagennisi Arta - AO Trikala -:-
16:00Asteras Stavrou - Kileler -:-
16:00Ethnikos Neou - Thesprotos -:-
16:00Kastoria - Asteras Petriti -:-
16:00Pierikos - Nea Artaki -:-
16:00Thyella Katsikas - Vataniakos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3

13:00Kyanos A. V. - Mykonos -:-
16:00Filiatron - Mesolongi AE -:-
16:00Korinthos - Ermionidas-Ermis -:-
16:00Panargiakos - Pyliou -:-
16:00Panelefsiniakos - Marko -:-
16:00PAO Varda - Vyzas -:-
16:00Thyella D. - Panegialios -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Ermis Z. - Ipato -:-
16:00Almyros Gaziou - Fostiras -:-
16:00Atsalenios - Episkopi -:-
16:00Chaidari - E. Piraeus -:-
16:00Panionios - Atromitos Piraeus -:-
16:00Paraskevi - Aris Petroupolis -:-
16:00Peramaikos - Agios Nikolaos -:-
16:00Proodeftiki - AO Ilisiakos -:-
16:00Smyrnis - Ellopiakos -:-

YUNANİSTAN: Division A Women

13:45Seirines Grevenon K - Kastoria K -:-

ZAMBİYA: Super League

16:00ErtelendiForest Rangers - Konkola -:-
16:00Green Eagles - Kabwe -:-
16:00Konkola - MUZA -:-
16:00ErtelendiMufulira - Prison Leopards -:-
16:00ErtelendiMutondo Stars - Green Buffaloes -:-
16:00ErtelendiMUZA - Power Dynamos -:-
16:00ErtelendiNAPSA Stars - Green Eagles -:-
16:00ErtelendiNkana - Zesco Utd -:-
16:00Nkwazi - Forest Rangers -:-
16:00Power Dynamos - Nkana -:-
16:00ErtelendiRed Arrows - Kansanshi -:-
16:00ErtelendiTrident - Nkwazi -:-
16:00ErtelendiZanaco - Kabwe -:-

ZİMBABVE: Premier Soccer League

16:00GreenFuel - Herentals -:-
16:00Platinum - Bikita Minerals -:-
16:00Yadah - Chegutu Pirates -:-
16:00ZPC Kariba - Arenel Movers -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.