YENILE

Futbol » Yarın » Hepsi

AVRUPA: Avrupa Konferans Ligi - Playofflar

22:00Olympiakos - Fiorentina -:-

ABD: USL League Two

02:00Athens United - Asheville City -:-
02:00Lansing City - Union FC Macomb -:-
02:00Vermont Green - Black Rock -:-
03:00Birmingham 2 - Dothan United -:-
03:30Tennessee - East Atlanta -:-

ALMANYA: Regionalliga Play Offs

20:00Wurzburger Kickers - Hannover II -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30RW Koblenz - Morlautern -:-
20:00Engers - Gonsenheim -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern - Relegation

19:30Fortuna Regensburg - Garching -:-
19:30Grossbardorf - Wurzburger FV -:-
19:30Turkspor Augsburg - Gundelfingen -:-

ALMANYA: Oberliga Play Offs - Promotion

20:30Altona - Todesfelde -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Düşme Grubu

21:30Carroi - FC Rangers -:-

ANGOLA: Girabola League

17:30Academica - Sporting de Cabinda -:-
17:30CD Lunda Sul - Desportivo Huila -:-
17:30Libolo - Kabuscorp -:-
17:30Petro - Wiliete -:-
17:30Sagrada - Bravos do Maquis -:-
17:30Sao Salvador - Santa Rita -:-
17:30Uniao de Malanje - Primeiro de Agosto -:-

ARJANTİN: Copa Argentina

21:30El Porvenir - Godoy Cruz -:-

ARJANTİN: Reserve League - İlk etap

01:00Talleres Cordoba 2 - Union Santa Fe 2 -:-
21:00Argentinos Jrs 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
21:00Barracas Central 2 - Instituto 2 -:-
21:00Ind. Rivadavia 2 - Belgrano 2 -:-
21:00Racing Club 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
21:00River Plate 2 - Rosario Central 2 -:-
21:00San Lorenzo 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Playofflar

17:30Çek Cumhuriyeti U17 - Danimarka U17 -:-
20:00Avusturya U17 - Sırbistan U17 -:-

AVUSTRALYA: NPL Northern NSW

13:00Edgeworth E. - Adamstown Rosebud -:-
13:00Maitland - Charlestown Azzurri -:-

AVUSTRALYA: NPL NSW

13:15Central Coast Mariners U23 - St George Saints -:-

AVUSTRALYA: Northern NSW State League

12:00West Wallsend - Wallsend Red Devils -:-
13:00Cessnock City Hornets - Toronto Awaba Stags -:-
13:00Singleton Strikers - South Cardiff -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Batı

19:00Dornbirner SV - RW Rankweil -:-
20:00SC Imst - TSV St. Johann -:-
20:30Schwaz - Wals-Grunau -:-

AVUSTURYA: Burgenland

20:30Bad Sauerbrunn - Klingenbach -:-

AVUSTURYA: Karnten

19:00Bleiburg - St. Jakob/Ros -:-
19:00SAK Klagenfurt - Treibach -:-
19:00SC Landskron - Atus Ferlach -:-
20:00ATSV Wolfsberger - SV Spittal -:-
20:00Lendorf - KAC 1909 -:-
20:00SV Kraig - Kottmannsdorf -:-

AVUSTURYA: Niederosterreich

21:00Langenrohr - Retz -:-

AVUSTURYA: Salzburg

20:00Adnet - Strasswalchen -:-
20:00SAK 1914 - UFC Hallein -:-
20:30Puch - Seekirchen -:-

AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu

19:30Vols - Innsbrucker AC -:-
20:30SC Kundl - Telfs -:-
20:30SV Worgl - Kematen -:-

AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları

19:30Fugen - Tirol (Am) -:-

AVUSTURYA: Vorarlberg

19:30Hard - Gofis -:-
19:30Lochau - Rotenberg -:-
20:00Alberschwende - A. Lustenau (Am) -:-
20:00Andelsbuch - Hochst -:-

BAE: BAE Pro Ligi

17:15Ajman - Bani Yas -:-
17:15Emirates Club - Al Bataeh -:-
20:00Al-Ain - Al Wasl -:-
20:00Hatta - Al-Ahli Dubai -:-

BANGLADEŞ: Premier League

13:00Abahani Limited - Mohammedan -:-
13:00Bangladesh Police - Brothers U. -:-
13:00Fortis - Chittagong Abahani -:-
13:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Jamal -:-
13:00Sheikh Russel - Bashundara Kings -:-

BEYAZ RUSYA: Kupası

16:00Krechet - Maxline -:-
18:00Leskhoz - Lokomotiv Gomel -:-
18:00Polotsk - Niva Dolbizno -:-
18:30Ivatsevichi - Belshina -:-
18:30Stanles Pinsk - Molodechno -:-
19:00Traktor Minsk - Lida -:-

BREZİLYA: Serie B

01:00Amazonas - Mirassol -:-

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

02:00Floresta EC - Ferroviario -:-
00:30EC Sao Jose - Volta Redonda -:-

BREZİLYA: Serie D

01:30Democrata SL - Real Noroeste -:-

BREZİLYA: Carioca 2

21:00Olaria - Audax RJ -:-

BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar

22:30Barcelona RO - Porto Velho -:-

BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap - Playofflar

02:00Sao Raimundo RR - Nautico FC -:-
04:00GAS - Monte Roraima -:-

BREZİLYA: Brasileiro U20

21:00Flamengo U20 - Atletico GO U20 -:-
21:00Gremio U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - America Mineiro U20 -:-
21:30Goias U20 - Ceara U20 -:-
22:00Corinthians U20 - RB Bragantino U20 -:-
22:30Santos U20 - Atletico-MG U20 -:-

BREZİLYA: Acreano U20

23:00Atletico Acreano U20 - Independencia U20 -:-
01:00Galvez U20 - Sao Francisco U20 -:-

BREZİLYA: Alagoano U20

21:00Coruripe U20 - Sao Domingos U20 -:-

BREZİLYA: Brasiliense U20

21:00Gremio Valparaiso U20 - Planaltina U20 -:-

BREZİLYA: Catarinense U20

21:00Joinville U20 - Nacao U20 -:-

BREZİLYA: Matogrossense U20

02:00Sport Sinop U20 - Sinop FC U20 -:-
22:00Rondonopolis EC U20 - Dom Bosco U20 -:-
22:00Santa Cruz MT U20 - Campo Novo U20 -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-East

18:00Botev II - Zagorets -:-
19:00Sozopol - Karnobat -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-West

18:00Levski II - CSKA Sofia II -:-
18:00Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-East

16:00Dunav Ruse II - Spartak II -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-West

18:00Partizan Cerven Brjag - Akademik Svishtov -:-
19:00Lok. Gorna - OFK Levski -:-

ÇAD: Premiere Division - LPFN

17:45Aiglons - Stars J. Talents -:-
17:45AS Psi - AS Farcha -:-
17:45Gazelle - As Dgssie -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

19:00Bohemians 1905 B - Povltavska FA -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

19:00Kolin - Brozany -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

19:00Brno B - Nove Mesto na Morave -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

19:00Bystrc - Rajecko -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

18:30Litomysl - Prelouc -:-
18:30Vysoke Myto B - Svitavy -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

18:30Bystrice pod Hostynem - Kvasice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

12:00Frydek-Mistek U19 - Liberec U19 -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

23:00Atletico Pantoja - Vega Real -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13:30Verdy (Jpn) - Real Sociedad (Esp) -:-

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

02:00Curaçao K - Aruba K -:-
14:00Polonya U23 K - Almanya U23 K -:-
16:00Mali K - Seyşeller K -:-
18:00Slovakya U19 K - Çek Cumhuriyeti U19 K -:-
19:00Tanzanya K - Güney Sudan K -:-
20:00İsveç U23 K - Avustralya U23 K -:-
22:00Kolombiya U20 K - Japonya U20 K -:-
00:00Guatemala K - Chile K -:-

EKVADOR: Serie B

03:00Ind. Juniors - San Antonio -:-
23:00Chacaritas - Cuniburo -:-
23:00Nueve de Octubre - Gualaceo -:-

ESTONYA: Meistr ligi

19:00Paide - Levadia -:-
19:00Tallinna Kalev - Flora -:-

FAROE ADALARI: Faroe Islands Cup

18:30TB Tvoroyri - B36 Torshavn -:-
20:30HB Torshavn - Vikingur -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

19:00Klubi 04 - Keski-Uusimaa -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30EBK - Tampere Utd -:-
18:30Inter Turku 2 - Ilves-Kissat -:-
18:30Poxyt - TPV -:-
19:00Honka - HJS -:-
19:00Ilves 2 - P-Iirot Rauma -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

19:00TP-47 - OTP -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması

01:00Atletico-MG (Bra) - Caracas (Ven) -:-
01:00Junior (Col) - Botafogo RJ (Bra) -:-
01:00LDU Quito (Ecu) - U. de Deportes (Per) -:-
01:00Penarol (Uru) - Rosario (Arg) -:-
03:00Bolivar (Bol) - Palestino (Chi) -:-
03:00Flamengo (Bra) - Millonarios (Col) -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması

01:00Argentinos Jrs (Arg) - Nacional Asuncion (Par) -:-
01:00Corinthians (Bra) - Racing Montevideo (Uru) -:-
03:30Coquimbo (Chi) - Bragantino (Bra) -:-
03:30Delfin (Ecu) - Tomayapo (Bol) -:-
03:30Internacional (Bra) - Belgrano (Arg) -:-
03:30Racing Club (Arg) - Sp. Luqueno (Par) -:-

GÜNEY KORE: K League 1

13:30Daejeon - Jeju -:-
13:30Gangwon - Jeonbuk -:-
13:30Incheon - Ulsan HD -:-
13:30Suwon FC - Daegu -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie - Düşme Grubu

21:00Blauw Geel - Kozakken Boys -:-
21:00Harkemase Boys - SteDoCo -:-
21:00TEC - Genemuiden -:-
21:00USV Hercules - Excelsior Maassluis -:-

HOLLANDA: Derde Divisie - Düşme Grubu

21:00AZSV - Huizen -:-
21:00Dongen - GVV Unitas -:-
21:00Halsteren - FC 's-Gravenzande -:-
21:00Raalte - Hoogeveen -:-
21:00Smitshoek - AWC -:-
21:00Watergraafsmeer - Staphorst -:-
21:00Westlandia - Achilles Veen -:-
21:30HBC - VV Scherpenzeel -:-

İSPANYA: Primera RFEF - Play Offs

22:00La Coruna - Castellon -:-

İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu

20:00H. Kfar Saba - MS Tira -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Mjallby - Hacken -:-

İSVEÇ: İsveç Kupası - Elemeler

20:00IK Franke - Taby -:-
20:00Styrso - Trollhättan -:-
20:30Haninge - Stockholm Internazionale -:-

İSVİÇRE: 1.Liga Classic Play Offs

20:30Sion II - Schotz -:-
21:00Rotkreuz - Grand-Saconnex -:-
21:00Vevey - Tuggen -:-
21:00YF Juventus - Black Stars -:-

İTALYA: Coppa Italia Serie D

17:00Follonica Gavorrano - Trapani -:-

JAPONYA: J1 League

13:00Yokohama M. - Kashiwa -:-

KAZAKİSTAN: Kupası - Playofflar

16:00Tobol - Atyrau -:-
18:00Aktobe - Yelimay Semey -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura - Dörtlü

00:00Orsomarso - Tigres -:-
03:30Real Cartagena - Huila -:-

KOLOMBİYA: Liga Women

23:30Pasto K - Ind. Medellin K -:-

KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları

16:30Mazembe - Aigles du Congo -:-

LETONYA: Virsliga

18:00FK Liepaja - Grobina -:-
18:00Metta - RFS -:-
20:00Riga FC - Tukums 2000 -:-

LETONYA: Kupası

21:30LSPA - Riga United -:-

LİTVANYA: Kupası

19:00Nemunas - Kauno Zalgiris -:-

MAURİTİUS: Super League

17:30Chebel Citizens - AS Vacoas -:-

MISIR: Egypt Cup

17:00Arab Contractors - Tersana -:-
20:00ErtelendiAl Ahly - Al Aluminium -:-
20:00El Gaish - Bur Fouad -:-

MORİTANYA: Ligue 1

01:20Ksar - Nouadhibou -:-

NİJERYA: Federation Cup

15:00El Kanemi - Shooting Stars -:-
15:00Ikorodu City - Inter Lagos -:-
15:00Kwara - Abia Warriors -:-
18:00Katsina Utd - Kano -:-
18:00Kebbi - Akwa United -:-
18:00Sokoto - Enyimba -:-
18:00Sunshine Stars - Rivers United -:-
18:00Wikki Tourist - EFCC -:-

NORVEÇ: Eliteserien

20:00Bodo/Glimt - Sandefjord -:-
20:00Brann - Kristiansund -:-
20:00Tromsø - Fredrikstad -:-

ÖZBEKİSTAN: Super Cup

13:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

02:30San Lorenzo - Rubio Nu -:-

POLONYA: Division 2 - Terfi Playofflar

17:00KKS Kalisz - Polonia B. -:-
19:45S. Wola - Chojniczanka -:-

POLONYA: III Liga - Group III

18:00Goczalkowice Zdroj - Starowice Dolne -:-

RUSYA: Premier Ligi - Düşme Grubu

17:00Ural - Akron Togliatti -:-
19:15Pari NN - Arsenal Tula -:-

RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu

16:00Kaluga - S. Kostroma -:-
16:00Miass - Khimik -:-
17:00Ulyanovsk - Kursk -:-
18:30D. Bryansk - Omsk -:-
18:30Tekstilshtik - Mashuk -:-

SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu

19:00Indjija - Zeleznicar Pancevo -:-
19:00Tekstilac Odzaci - Javor -:-

SİERRA LEONE: Premier League

19:30Kallon - Old Edwardians -:-

SLOVAKYA: 4. liga - East

18:00FK Cana - Rudnany -:-

UKRAYNA: Premier League - Düşme Grubu

15:30Epitsentr - Veres-Rivne -:-
18:00Obolon - Livyi Bereg -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Relegation Play-offs

16:00Afantou - Proodeftiki -:-
16:00Niki Efkarpias - Asteras Petriti -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.