YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

ATP - TEK: Olimpiyat Oyunları (Dünya), sert

09:10Khachanov K. (Rus) - Humbert U. (Fra) 2:1
12:00Carreno-Busta P. (Esp) - Medvedev D. (Rus) 2:0
12:10Djokovic N. (Srb) - Nishikori K. (Jpn) 2:0
14:05Zverev A. (Ger) - Chardy J. (Fra) 2:0

WTA - TEK: Olimpiyat Oyunları (Dünya), sert

09:10Bencic B. (Sui) - Rybakina E. (Kaz) 2:1
13:40Svitolina E. (Ukr) - Vondrousova M. (Cze) 0:2

ATP - ÇİFT: Olimpiyat Oyunları (Dünya), sert

09:10Daniell M./Venus M. - Cilic M./Dodig I. 0:2
11:00Mektic N./Pavic M. - Krajicek A./Sandgren T. 2:0

WTA - ÇİFT: Olimpiyat Oyunları (Dünya), sert

09:10Krejcikova B./Siniakova K. - Kudermetova V./Vesnina E. 2:1
14:10Pigossi L./Stefani L. - Bencic B./Golubic V. 0:2

ÇİFTLER KARIŞIK: Olimpiyat Oyunları (Dünya), sert

10:45Shibahara E./McLachlan B. - Pavlyuchenkova A./Rublev A. 1:2
13:00Barty A./Peers J. - Sakkari M./Tsitsipas S. 2:1
14:40Vesnina E./Karatsev A. - Swiatek I./Kubot L. 2:0
15:05Siegemund L./Krawietz K. - Stojanovic N./Djokovic N. 0:2

ATP - TEK: Atlanta (ABD), sert

23:10Gojowczyk P. (Ger) - Thompson J. (Aus) 0:2
02:10Raonic M. (Can) - Nakashima B. (Usa) 1:2
04:40Fratangelo B. (Usa) - Opelka R. (Usa) 0:2
20:30O'Connell C. (Aus) - Sinner J. (Ita) -:-
22:00Ruusuvuori E. (Fin) - Paire B. (Fra) -:-

ATP - TEK: Kitzbuhel (Avusturya), toprak

12:10Kovalik J. (Svk) - Martinez P. (Esp) 0:2
14:00Altmaier D. (Ger) - Mager G. (Ita) 2:1
16:55Krajinovic F. (Srb) - Rinderknech A. (Fra) 0:2
18:30Ruud C. (Nor) - Ymer M. (Swe) -:-

ATP - ÇİFT: Atlanta (ABD), sert

00:00Fritz T./Norrie C. - Ebden M./Smith J-P. 0:2
19:00Bambridge L./Skupski K. - Popyrin Al./Reid M. -:-
00:00Huey T. C./Paire B. - Opelka R./Sinner J. -:-

ATP - ÇİFT: Kitzbuhel (Avusturya), toprak

15:25Martinez P./Polmans M. - Nys H./Vavassori A. 2:1
Set 2Behar A./Duran G. - Erler A./Miedler L. 1:0 (7:6,0:0)

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Lexington (ABD), sert

23:10Brooksby J. (Usa) - Blanch U. (Usa) GERI ÇEKILDI 0:1
23:10Gomez E. (Ecu) - Kubler J. (Aus) 1:2
01:40Escobedo E. (Usa) - Cid Subervi R. (Dom) 2:0
01:45Ficovich J. P. (Arg) - Kokkinakis T. (Aus) 1:2
04:05King D. (Bar) - Cressy M. (Usa) 2:1
23:00Kozlov S. (Usa) - Tabilo A. (Chi) -:-
23:00Polansky P. (Can) - Ramanathan R. (Ind) -:-
00:30Mukund S. K. (Ind) - Olivieri G. A. (Arg) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Poznan (Polonya), toprak

12:05Kolar Z. (Cze) - Cachin P. (Arg) 2:1
13:10Ejupovic E. (Ger) - Shevchenko A. (Rus) 1:2
14:55Vukic A. (Aus) - Lehecka J. (Cze) 0:2
16:40Zekic M. (Srb) - Van De Zandschulp B. (Ned) 0:2

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Segovia (İspanya), sert

13:10Celikbilek A. (Tur) - Gabashvili T. (Rus) 2:1
15:00Moreno De Alboran N. (Esp) - Ilkel C. (Tur) 2:0
Set 2Grenier H. (Fra) - Gimeno Valero C. (Esp) 0:1 (3:6,2:2)
19:00Lopez F. (Esp) - Cesar Porras J. (Esp) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Trieste (İtalya), toprak

15:10Zeppieri G. (Ita) - Marterer M. (Ger) 1:2
Set 1Dzumhur D. (Bih) - Krstin P. (Srb) 0:0 (1:1)
Set 1Giannessi A. (Ita) - Sachko V. (Ukr) 0:0 (0:1)
20:00Haase R. (Ned) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-

CHALLENGER BAYANLAR - TEK: Belgrade (Sırbistan), toprak

Set 2Blinkova A. (Rus) - Schmiedlova A. K. (Svk) 1:0 (6:4,0:1)
Set 1Pliskova Kr. (Cze) - Sramkova R. (Svk) 0:0 (5:3)
19:00Trevisan M. (Ita) - Rus A. (Ned) -:-
19:00Wurth T. (Cro) - Petkovic A. (Ger) -:-

CHALLENGER BAYANLAR - TEK: Charleston (ABD), toprak

00:00Han N. (Kor) - Chang H. (Usa) 0:2
00:25Scott K. (Usa) - Loeb J. (Usa) 1:2
00:35Kinard T. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) 0:2
Set 1Inglis M. (Aus) - Bondarenko K. (Ukr) 0:0 (0:1)
Set 1Sutjiadi A. (Ina) - Mateas M. (Usa) 0:0 (1:1)

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Lexington (ABD), sert

23:10Doumbia S./Reboul F. - Polansky P./Schnur B. 1:2
01:05Prashanth V./Ramanathan R. - Harrison C./Novikov D. 1:2
02:40Chrysochos P./McHugh A. - Mejia N./Quiroz R. 1:2
04:10Gomez E./Tabilo A. - Draxl L./Kozlov S. 0:2
04:15Eubanks C./Roelofse R. - Arias B./Olivieri G. A. 2:0

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Poznan (Polonya), toprak

16:20Romboli F./Vega Hernandez D. - Cornea V. V./Tsitsipas P. 2:1
17:25Kolar Z./Lehecka J. WO - Cachin P./Zapata Miralles B. -:-
Set 1Couacaud E./Janvier M. - Drzewiecki K./Vukic A. 0:0 (2:3)
19:30Gonzales R./Johnson H. - Walkow S./Zielinski J. -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Segovia (İspanya), sert

13:10Huesler M./Olivo R. - Aragone J./Barrientos N. 0:2
14:55Hidalgo D./Martos Gornes S. - Vervoort M./Zeballos F. 1:2

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Trieste (İtalya), toprak

15:10Luz O./Meligeni Rodrigues Alves F. - Dubrivnyy A./Yevseyev D. 2:0
16:30Bertola R./Fonio G. - Hoang A./Olivetti A. 1:2
18:20Cuevas M./Pellegrino A. - Forti F./Zeppieri G. -:-
21:30Bonadio R./Vrbensky M. - Added D./Sachko V. -:-

CHALLENGER BAYANLAR - ÇİFT: Belgrade (Sırbistan), toprak

16:10Dzalamidze N./Kalashnikova O. - Fomina A./Yashina E. 0:2
16:10Cascino E./Rosatello C. - Gumulya B./Talbi S. 0:2

CHALLENGER BAYANLAR - ÇİFT: Charleston (ABD), toprak

19:30Liang E. S./Marino R. - Harrison C./Sanchez M. -:-
19:30Routliffe E./Sutjiadi A. - Han N./Plipuech P. -:-
21:00Gleason Q./Loeb J. - Mateas M./Osuigwe W. -:-
21:00Chang S./Navarro E. - Bondarenko K./Maria T. -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Cairo 10 (Mısır), toprak

11:00De Boes M. (Bel) - Monzon I. (Arg) 0:2
11:00Folliot Q. (Fra) - Fellin M. (Ita) 2:0
11:00Heide G. (Bra) - Wehnelt K. (Ger) 2:1
11:00Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Aboian L. (Arg) 2:0
11:00Perchicot M. (Fra) - Krainer L. (Aut) 2:1
11:00Torres J. B. (Arg) - Saitoh K. (Jpn) 2:0
12:00Pieri S. (Ita) - Bocchi L. (Ita) 0:2
12:00Tomasetto L. (Ita) - Seateun N. (Fra) 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Castelo Branco (Portekiz), sert

11:30Breysach M. (Fra) - Vale D. (Por) 0:2
11:30Johns G. (Usa) - Klier Junior G. (Bra) 0:2
14:00Araujo P. (Por) - Reis Da Silva J. (Bra) 0:2
14:00Cabral F. (Por) - Bertrand R. (Fra) 2:0
14:00Lambling R. (Fra) - Giacomini L. (Ita) 0:2
14:00Thirouin J. (Fra) - Shimabukuro S. (Jpn) 0:2
15:00Chidekh C. (Fra) - Smith R. (Usa) -:-
16:30Gengel M. (Cze) - Batista D. (Por) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Monastir 30 (Tunus), sert

11:00Crepaldi E. (Ita) - Beale J. (Aus) 0:2
11:00Kawakami R. (Jpn) - Coulibaly E. (Ivo) 0:2
11:00Potenza L. (Ita) - Bouquier A. (Fra) 2:1
12:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Sibille I. (Fra) 2:0
12:00Montsi K. (Rsa) - Sheehy J. (Usa) 2:0
12:00Zhu M. (Usa) - Descotte M. F. (Arg) 0:2
17:30Bosio G. (Ita) - Innocenti D. (Ita) -:-
17:30Rodriguez Taverna S. (Arg) - Agarwal R. (Ind) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Novi Sad (Sırbistan), toprak

10:30Frunza N. (Rou) - Madarasz G. (Hun) 2:0
10:30Navone M. (Arg) - Jecan M. A. (Rou) 2:0
10:30Tomescu D. A. (Rou) GERI ÇEKILDI - Paz J. P. (Arg) 0:1
12:00Boscardin Dias P. (Bra) - Nagy P. (Hun) 1:2
12:00Donev G. (Bul) - Srbljak G. (Mkd) 2:0
12:00Madaras N. (Swe) - Valkusz M. (Hun) 2:1
13:30Darderi L. (Ita) - Miladinovic M. (Srb) 2:0
13:30Kekez D. (Cro) - Misolic F. (Aut) 0:2

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Vejle (Danimarka), toprak

11:00Zukas M. (Arg) - Kopp S. (Aut) 2:0
12:00Holmgren A. (Den) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
12:00Kirkin E. (Tur) - Kotzen A. (Usa) -:-
12:00Korsgaard H. H. (Den) - Sigsgaard C. (Den) -:-
12:00Mridha J. (Swe) - Yitbarek S. (Swe) -:-
13:00Den Ouden G. (Ned) - Veldheer M. (Ned) -:-
13:00Friberg K. (Swe) - Kirkov V. (Usa) -:-
13:00Kypson P. (Usa) - Overbeck C. E. (Den) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Champaign, IL (ABD), sert

00:25Griffith W. (Usa) - Kirchheimer S. (Usa) 1:2
00:25Pervolarakis M. (Gre) - Peck J. (Can) 1:2
00:25Takahashi Y. (Jpn) - Bangoura S. (Usa) 2:0
00:55Nakagawa N. (Jpn) - Ponwith N. (Usa) 2:1
19:30Bertran P. (Dom) - Jubb P. (Gbr) -:-
19:30Brouwer G. (Ned) - Yamasaki J. (Jpn) -:-
19:30Hsu Yu H. (Tpe) - Corwin F. (Usa) -:-
19:30Kirchheimer S. (Usa) - Sweeny D. (Aus) -:-
19:30Nakagawa N. (Jpn) - Takahashi Y. (Jpn) -:-
19:30Peck J. (Can) - Montsi S. (Rsa) -:-
19:30Perez A. (Usa) - Noguchi R. (Jpn) -:-
19:30Shelton B. (Usa) - Langmo C. (Usa) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Denia (İspanya), toprak

11:10Revelli G. (Gbr) - Hemery C. (Fra) 0:2
12:45Escoffier A. (Fra) - Dutra Da Silva D. (Bra) 1:2
12:45Hardt N. (Dom) - Mochizuki S. (Jpn) 2:0
13:00Alcala Gurri M. (Esp) - Lopez Montagud C. (Esp) 0:2
Set 2De Loore J. (Bel) - Lopez San Martin A. (Esp) 1:0 (6:3,0:2)
Set 2Gonzalez A. (Col) - Lopez Morillo I. (Esp) 1:0 (6:4,0:0)
19:00Barranco C. J. (Esp) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-
19:00Gakhov I. (Rus) - Esteve L. E. (Esp) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Portoviejo (Ekvator), toprak

17:30Huertas Del Pino C. (Per) - Gomez J. S. (Col) -:-
17:30March A. C. (Ecu) - Hernandez J. A. (Mex) -:-
17:30Palan D. (Cze) - Huertas Del Pino A. (Per) -:-
17:30Patino L. (Mex) - Lama G. (Chi) -:-
19:00Alvarez N. (Per) - Schachter N. (Usa) -:-
19:00Andrade A. (Usa) - Martin Tiffon P. (Esp) -:-
19:00McCormick T. (Usa) - Mora M. (Fra) -:-
19:00Pereira J. (Bra) - Vanshelboim E. (Ukr) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Cairo 10 (Mısır), toprak

11:00Cherubini D. (Ita) - Sukhotina A. (Rus) 0:2
11:00Ezzat Y. (Egy) - Gavrila O. (Rou) 0:2
12:00Alhussein L. (Egy) - Perez Garcia M. P. (Col) 2:0
12:00Chlpac A. (Arg) - Kulambayeva Z. (Kaz) 0:2
12:00El Sayed A. (Egy) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) 0:2
12:00Hoste Ferrer C. (Esp) - Romero Gormaz L. (Esp) 0:2
12:00Lantigua De La Nuez A. (Esp) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) 1:2
12:00Samir S. (Egy) - Stakusic M. (Can) 2:1

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Cordenons (İtalya), toprak

11:00Erjavec V. (Slo) - Chiesa E. (Ita) 2:0
11:00Rubini S. (Ita) - Vasilyeva A. (Rus) 2:0
12:30Berberovic N. (Bih) - Simone A. (Ita) 2:1
12:30Catini C. (Ita) - Zantedeschi A. (Ita) 0:2
12:30Kawamura M. (Jpn) - Zhu A. (Usa) 2:1
12:30Piangerelli A. (Ita) - Colmegna M. (Ita) 0:2
15:00Rubini S. (Ita) - Cisovska R. (Svk) 2:0
15:00Turati A. (Ita) - Chiesa D. (Ita) 2:0
21:00Pinto G. (Ita) - Fossa N. (Ita) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Knokke (Belçika), toprak

11:00Bayerlova M. (Cze) - Ambrosio S. (Ger) 2:1
11:00Nagy A. (Hun) - Dartron E. (Fra) 1:2
11:00Rouvroy M. (Fra) - Hering K. (Ger) 2:0
11:00Spigarelli M. (Ita) - Nguyen Tan L. (Fra) 0:2
13:00Benamar S. (Fra) - Cabaj A. J. (Swe) -:-
13:00Hodzic M. (Ger) - Kraus S. (Aut) 0:2
13:00Janicijevic S. (Fra) - Vlasselaer C. (Bel) -:-
13:00Marinkovic B. (Srb) - Siedliska N. (Ger) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Monastir 30 (Tunus), sert

11:00Drazic M. (Cro) - Gillan A. (Gbr) -:-
11:00Helmi O. (Den) - Koshiishi A. (Jpn) 0:2
11:00Ivanova D. (Usa) - Vozniak K. (Ukr) 2:1
11:00Karunaratne A. (Sri) - Failla J. (Usa) -:-
11:00Parazinskaite A. (Ltu) - Nefedova A. (Usa) 2:0
11:00Vanlangendonck E. (Bel) - Ricci B. (Ita) -:-
12:00Bechri C. (Tun) - Inoue M. (Jpn) 0:2
12:00Raggi A. (Ita) - Kozarov K. (Srb) 0:2

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Savitaipale (Finlandiya), toprak

10:00Bakhmutkina P. (Rus) - Ozerova A. (Lat) 2:0
10:00Nylander Altelius J. (Swe) - Kaul M. L. (Est) 1:2
10:00Ryser V. (Sui) - Rinaldo Persson K. (Swe) 2:0
10:30Lindh E. (Gbr) - Vehvilainen L. (Fin) 2:0
10:30Schmidt A. (Ger) - Seibold E. (Ger) 0:2
10:30Wijesundera R. (Sri) - Malygina E. (Est) 0:2
13:00Spaka P. (Lat) - Orpana O. (Fin) -:-
13:00Welker E. (Ger) - Brune A. (Nor) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Vejle (Danimarka), toprak

11:00Bondarenko M. (Rus) - Vidmanova D. (Cze) 1:2
11:00Park S. (Kor) - Bougrat M. (Fra) 2:0
11:00Romeo C. (Fra) - Tilbuerger J. (Sui) 0:2
11:00Ruppert L. (Ger) - Vangelova A. (Bul) 2:0
12:00Samavati S. N. (Den) - Robbe A. (Fra) -:-
13:00Shimizu E. (Jpn) - Nugroho P. M. (Ina) -:-
15:00Gemovic E. (Srb) - Ng T. (Usa) -:-
15:00Svendsen J. C. (Den) - Radakovic L. (Bih) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W60 Grodzisk Mazowiecki (Polonya), toprak

11:10Gorgodze E. (Geo) - Vismane D. (Lat) 2:0
11:10Smitkova T. (Cze) - Jang S. J. (Kor) 0:2
12:30Paquet C. (Fra) - Aney J. (Usa) 2:1
13:15Kubka M. (Pol) - Papamichail D. (Gre) 0:2
14:10Rame A. (Fra) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 1:2
15:30Galfi D. (Hun) - Carle M. L. (Arg) 2:1
Set 3Gatica B. (Chi) - Talaba G. (Rou) 1:1 (2:6,6:3,1:1)
Set 1Zakharova A. (Rus) - Buyukakcay C. (Tur) 0:0 (3:5)
Set 1Paquet C. (Fra) - Jakupovic D. (Slo) 0:0 (2:0)

ITF BAYANLAR - TEK: W60 Versmold (Almanya), toprak

14:05Caregaro M. (Ita) - Bjorklund M. (Swe) 0:2
14:05Grabher J. (Aut) - Bartone K. (Lat) 0:2
14:10Bouzas Maneiro J. (Esp) - Fourlis J. (Aus) 1:2
15:30Di Sarra F. (Ita) - Klasen A. (Ger) 2:0
16:00Danilina A. (Kaz) - Hobgarski K. (Ger) 2:1
Set 3Korpatsch T. (Ger) - Avanesyan E. (Rus) 1:1 (6:4,6:7,0:3)
18:45Ferrando C. (Ita) - Arruabarrena L. (Esp) -:-
20:15Hogenkamp R. (Ned) - Zaja A. (Ger) -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Cairo 10 (Mısır), toprak

14:00Aboian L./Heide G. - Efstathiou M./Kyratzis S. 2:0
14:00Dancu V. A./Krainer L. - Lingua Lavallen A. L./Torres J. B. -:-
14:00Saitoh K./Sumizawa D. - Carou I./Monzon I. 2:1
14:00Vidal Azorin J. F./Wehnelt K. - Angele J. F./Folliot Q. 1:2

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Castelo Branco (Portekiz), sert

17:00Cabral F./Falcao G. - Rocha F./Rodeia A. -:-
17:00Coelho F./Rodrigues N. - Klier Junior G./Reis Da Silva J. -:-
18:30Giacomini L./Thirouin J. - Ayeni A./Smith R. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Monastir 30 (Tunus), sert

17:30Bellucci M./Crepaldi E. - Ansari A./Paris J. -:-
17:30Brumm J./Gregg P. - Abderrahman W./Oueslati . M. A. -:-
18:30Descotte M. F./Dikenstein I. - Massara A./Potenza L. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Novi Sad (Sırbistan), toprak

13:30Altuna T./Leite W. - Obradovic D./Stakusic M. 2:0
13:30Broom C./Paroulek T. - Ghorbel A./Ouakaa A. 2:1
15:00Frunza N./Jecan M. A. WO - Madaras N./Tomescu D. A. -:-
15:00Kijametovic A./Kirci K. - Burruchaga R. A./Paz J. P. 1:2

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Vejle (Danimarka), toprak

11:00Holmgren A./Oetzbach A. - Kopp S./Veldheer M. -:-
13:30Bergevi F./Mridha J. - Friberg K./Yitbarek S. -:-
14:30Ingildsen J./Sigsgaard C. - Kirkov V./Kypson P. -:-
14:30Korsgaard H. H./Soendergaard S. F. - Hannestad B./Overbeck C. E. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Champaign, IL (ABD), sert

21:00Muamba N./Peck J. - Chung Y./Noguchi R. -:-
21:00Schoolkate T./Sweeny D. - Brouwer G./Corwin F. -:-
21:00Takahashi Y./Yamasaki J. - Shelton B./Spizzirri E. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Denia (İspanya), toprak

11:10Pereira F./Tenti F. - Braun S. J. I./Millington G. 2:0
11:15Llamas Ruiz P./Montes-De La Torre I. - Chepelev A./Cias P. 0:2
Set 1Diaz Acosta F./Mochizuki S. - Garcia A./Mansilla Diez M. 0:0 (5:4)
19:00Klok D./Prihodko O. - Alcala Gurri M./Hardt N. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Portoviejo (Ekvator), toprak

23:00Huertas Del Pino C./Panta J. - Huertas Del Pino A./Rodriguez R. 0:2
23:00Urrea A./Vernier M. - Patino L./Rodriguez C. 0:2
22:00Hoyos Franco A./Perez B. - Patino L./Rodriguez C. -:-
22:00Huertas Del Pino A./Rodriguez R. - Barreiros Reyes M./Bowen E. -:-
23:00Gomez J. S./Hernandez J. A. - Kessler M./Schachter N. -:-
23:00Mora M./Vanshelboim E. - Hernandez R. S. L./Santamaria F. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Telavi (Gürcistan), toprak

08:30Bondarevskiy Y./Lomakin G. - Bakshi A./Metreveli A. -:-
08:30Boborykin A./Nashatyrkin R. - Borisiouk M./Liaonenka A. -:-
08:30Erel Y./Tkemaladze Z. - Fayziev S./Kalovelonis M. -:-
08:30Khabibulin T./Zhukayev B. - Dzhavakian Y./Okamura I. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Cairo 10 (Mısır), toprak

15:30Bilardo F./Gavrila O. - Reasco Gonzalez M. E./Rusova A. 1:2
15:30Elleithy D./Sherif D. - Perez Garcia M. P./Samir S. 0:2
15:30Samudio A./Smith T. N. - Kulambayeva Z./Sukhotina A. 0:2
15:30Easwaramurthi A./Tran D. - Meyer Auf Der Heide L./Sauvant C. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Cordenons (İtalya), toprak

12:30Berberovic N./Erjavec V. - Farulla Di Palma A. A./Zantedeschi A. -:-
12:30Chiesa E./Herazo M. F. - Catini C./Simone A. -:-
16:30Crescenzi G./Giovanardi S. - Labrana F./Turati A. -:-
16:30Cisovska R./Rocchetti S. - Colmegna M./Zhu A. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Knokke (Belçika), toprak

15:00Leclercq A./Nguyen Tan L. - Ambrosio S./Liauw A Fong N. -:-
15:00Nagy A./Vanhoutte C. - Radovanovic . N./Sholokhova M. -:-
16:30Dartron E./Rouvroy M. - Bayerlova M./Marinkovic B. -:-
16:30Boehner L./Sandberg V. - Hering K./Siedliska N. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Monastir 30 (Tunus), sert

17:30Lebesheva D./Sysoeva A. - Hewitt D./Pierre-Louis K. -:-
18:30Failla J./Ivanova D. - Kozarov K./Proctor L. -:-
18:30Gillan A./Olivelle A. - Nefedova A./Raggi A. -:-
18:30Inoue M./Prati F. - Baharmus H./Quiceno Ibarguen V. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Savitaipale (Finlandiya), toprak

10:30Nylander Altelius J./Rinaldo Persson K. - Ignatjeva M./Spaka P. -:-
10:30Seibold E./Ureke A. WO - Koskel A. A./Kubre L. -:-
13:30Kliimand V. K./Remander S. - Mettraux M./Ryser V. -:-
13:30Brune A./Zaar L. - Hietaranta L./Lindh E. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Vejle (Danimarka), toprak

11:00Dema V./Shimizu E. - Ruppert L./Verhaar A. -:-
13:00Khirin N./Vidmanova D. - Bougrat M./Hindova D. -:-
14:30Kareisova L./Melgers A. - Gram O./Vojcinakova I. -:-
15:00Robbe A./Romeo C. - Krebs H. V./Munk M. R. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W60 Grodzisk Mazowiecki (Polonya), toprak

14:45Amanmuradova A./Perrin C. - Kubareva A./Vismane D. 2:0
Set 2Hertel A./Kubka M. - Collins A./Gamiz A. 1:0 (7:6,0:5)

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W60 Versmold (Almanya), toprak

23:30Halbauer E./Scholl C. - Korpatsch T./Mihalikova T. 0:2
Set 2Evtimova D./Grabher J. - Morderger T./Morderger Y. 1:0 (7:5,0:4)
18:30Bhosale R./Hartono A. - Haverlag I./Klasen A. -:-
20:15Danilina A./Strakhova V. - Akugue Noha N./Rivkin N. -:-
19:30Bjorklund M./Fourlis J. - Korpatsch T./Mihalikova T. -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.