YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

ATP - TEK: Fransa Açık (Fransa) - Elemeler, toprak

Set 1Gaio F. (Ita) - Kolar Z. (Cze) 0:0 (0:4)
Set 1Galan Riveros D. E. (Col) - Agamenone F. (Ita) 0:0 (1:4)
Set 1Muller A. (Fra) - Ilkel C. (Tur) 0:0 (5:0)
Set 1Vilella M. M. (Esp) - Vukic A. (Aus) 0:0 (3:2)
Set 1Celikbilek A. (Tur) - Bhambri Y. (Ind) 0:0 (1:2)
Set 1Clarke J. (Gbr) - Ofner S. (Aut) 0:0 (2:2)
Set 1Fabbiano T. (Ita) - Borges N. (Por) 0:0 (2:3)
Set 1Meligeni Alves F. (Bra) - Klahn B. (Usa) 0:0 (3:2)
12:30Albot R. (Mda) - Pucinelli de Almeida M. (Bra) -:-
12:30Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Cobolli F. (Ita) -:-
12:30Huesler M. (Sui) - Kuzmanov D. (Bul) -:-
12:30Kubler J. (Aus) - Bonadio R. (Ita) -:-
12:30Milojevic N. (Srb) - Gerasimov E. (Blr) -:-
12:30Querrey S. (Usa) - Piros Z. (Hun) -:-
14:00Giustino L. (Ita) - Novak D. (Aut) -:-
14:00Herbert P.H. (Fra) - Tirante T. A. (Arg) -:-
14:00Mager G. (Ita) - Gojo B. (Cro) -:-
14:00Moraing M. (Ger) - Giannessi A. (Ita) -:-
14:00Rodriguez Taverna S. (Arg) - Horansky F. (Svk) -:-
14:00Skatov T. (Kaz) - Krueger M. (Usa) -:-
14:00Sousa P. (Por) - Purcell M. (Aus) -:-
14:00Svrcina D. (Cze) - Mena F. (Arg) -:-
15:30Elias G. (Por) - Kicker N. (Arg) -:-
15:30Fils A. (Fra) - Debru G. (Fra) -:-
15:30Gombos N. (Svk) - Lestienne C. (Fra) -:-
15:30Popko D. (Kaz) - Londero J. I. (Arg) -:-
15:30Stricker D. (Sui) - Menezes J. (Bra) -:-
15:30Zapata Miralles B. (Esp) - Sela D. (Isr) -:-
15:30Zeppieri G. (Ita) - Seppi A. (Ita) -:-
17:00Copil M. (Rou) - Furness E. (Fra) -:-
17:00Hanfmann Y. (Ger) - Ramanathan R. (Ind) -:-
17:00Tabur C. (Fra) - Cuenin S. (Fra) -:-

WTA - TEK: Fransa Açık (Fransa) - Elemeler, toprak

Set 1Blinkova A. (Rus) - Noskova L. (Cze) 0:0 (1:3)
Set 1Fruhvirtova L. (Cze) - Kawa K. (Pol) 0:0 (4:0)
Set 1Komardina A. (Rus) - Perrin C. (Sui) 0:0 (3:0)
Set 1Loeb J. (Usa) - Kuzmova V. (Svk) 0:0 (3:3)
Set 1Zhu L. (Chn) - Sanders S. (Aus) 0:0 (3:2)
Set 1Vikhlyantseva N. (Rus) - Garcia-Perez G. (Esp) 0:0 (2:2)
12:30Albie A. (Fra) - Jani R-L. (Hun) -:-
12:30Hatouka Y. (Blr) - Hontama M. (Jpn) -:-
12:30Herdzelas D. (Bih) - Ponchet J. (Fra) -:-
12:30Krunic A. (Srb) - Lee G. (Rou) -:-
12:30Lamens S. (Ned) - Inglis M. (Aus) -:-
12:30Niemeier J. (Ger) - Ignatik A. (Rou) -:-
12:30Sramkova R. (Svk) - Parks A. (Usa) -:-
12:30Vickery S. (Usa) - Hibino N. (Jpn) -:-
14:00Di Sarra F. (Ita) - Fourlis J. (Aus) -:-
14:00Djoubri S. (Fra) - Min G. (Usa) -:-
14:00Govortsova O. (Blr) - Bucsa C. (Esp) -:-
14:00Rodionova Ar. (Aus) - Bektas E. (Usa) -:-
14:00Siegemund L. (Ger) - Zakharova A. (Rus) -:-
14:00Wang Xiy. (Chn) - Han N. (Kor) -:-
15:30Di Lorenzo F. (Usa) - Hon P. (Aus) -:-
15:30Fett J. (Cro) - Chirico L. (Usa) -:-
15:30Gasanova A. (Rus) - Diyas Z. (Kaz) -:-
15:30Jang S. J. (Kor) - Errani S. (Ita) -:-
15:30Tsurenko L. (Ukr) - Arango E. (Col) -:-
15:30Vekic D. (Cro) - Anderson R. (Usa) -:-
17:00Bolkvadze M. (Geo) - Mendez S. (Aus) -:-
17:00Dolehide C. (Usa) - Avanesyan E. (Rus) -:-
17:00Gadecki O. (Aus) - Baptiste H. (Usa) -:-
17:00Grabher J. (Aut) - Voegele S. (Sui) -:-
17:00Potapova A. (Rus) - Zarazua R. (Mex) -:-
17:00Serban R. (Cyp) - Kulikova A. (Fin) -:-

ATP - TEK: Geneva (İsviçre), toprak

13:00Ivashka I. (Blr) - Giron M. (Usa) -:-
14:30Delbonis F. (Arg) - Berankis R. (Ltu) -:-
16:00Gasquet R. (Fra) - Millman J. (Aus) -:-
19:00Thiem D. (Aut) - Cecchinato M. (Ita) -:-
20:30Paire B. (Fra) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-

ATP - TEK: Lyon (Fransa), toprak

12:00Barrere G. (Fra) - Humbert U. (Fra) -:-
12:00İptal edildiBonzi B. (Fra) - Baez S. (Arg) -:-
12:00Kwon S. (Kor) - Bedene A. (Slo) -:-
13:30Martinez P. (Esp) - Watanuki Y. (Jpn) -:-
13:30Pouille L. (Fra) - Otte O. (Ger) -:-
15:00Etcheverry T. M. (Arg) - Baez S. (Arg) -:-
15:00Molcan A. (Svk) - Tsonga J-W. (Fra) -:-
18:30Khachanov K. (Rus) - Simon G. (Fra) -:-

WTA - TEK: Rabat (Fas), toprak

12:00İptal edildiParrizas-Diaz N. (Esp) - Peterson R. (Swe) -:-
12:00İptal edildiSchmiedlova A. K. (Svk) - Wang Xin. (Chn) -:-
12:00İptal edildiZheng Q. (Chn) - Marcinko P. (Cro) -:-
13:00Schmiedlova A. K. (Svk) - Reyngold E. (Rus) -:-
13:00Sun L. (Sui) - Rus A. (Ned) -:-
13:00Zacarias M. (Mex) - Sharma A. (Aus) -:-
14:30Eikeri U. (Nor) - Galfi D. (Hun) -:-
14:30Muguruza G. (Esp) - Danilina A. (Kaz) -:-
14:30You X. (Chn) - Trevisan M. (Ita) -:-
16:00Bronzetti L. (Ita) - Kalinskaya A. (Rus) -:-
16:00Kucova K. (Svk) - Harrison C. (Usa) -:-
17:30Parrizas-Diaz N. (Esp) - Zhao C. (Can) -:-

WTA - TEK: Strasbourg (Fransa), toprak

12:00İptal edildiJacquemot E. (Fra) - Watson H. (Gbr) -:-
12:00Konjuh A. (Cro) - Dodin O. (Fra) -:-
12:00Zanevska M. (Bel) - Zhang S. (Chn) -:-
13:30Berberovic N. (Bih) - Stephens S. (Usa) -:-
13:30Hobgarski K. (Ger) - Watson H. (Gbr) -:-
13:30Pliskova Ka. (Cze) - Kostyuk M. (Ukr) -:-
15:00Golubic V. (Sui) - Morderger Y. (Ger) -:-
15:00Juvan K. (Slo) - Glushko L. (Isr) -:-
15:00Mertens E. (Bel) - Monnet C. (Fra) -:-
16:30Gervais J. (Fra) - Sasnovich A. (Blr) -:-
16:30Parry D. (Fra) - Kerber A. (Ger) -:-

ATP - ÇİFT: Geneva (İsviçre), toprak

14:00Arneodo R./Martin F. - Saville L./Smith J-P. -:-
15:30Cabral F./Sousa J. - Bublik A./Kokkinakis T. -:-
17:00Andujar P./Middelkoop M. - Glasspool L./Heliovaara H. -:-
17:00Paul J./Riedi L. - Murray J./Soares B. -:-

ATP - ÇİFT: Lyon (Fransa), toprak

17:00Nedovyesov A./Qureshi A. U. H. - Blanchet U./Olivetti A. -:-
18:30Ebden M./Withrow J. - Gille S./Vliegen J. -:-

WTA - ÇİFT: Rabat (Fas), toprak

16:00Kania-Chodun P./Moore T. - Mladenovic K./Burel C. -:-

WTA - ÇİFT: Strasbourg (Fransa), toprak

12:00Lohoff J./Voracova R. - Melichar-Martinez N./Saville D. -:-
16:30Heisen V./Santamaria S. - Aoyama S./Chan H-C. -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Francavilla (İtalya) - Elemeler, toprak

12:00Balzerani R. (Ita) - Ortenzi G. M. (Ita) -:-
12:00Cias P. (Pol) - Claverie L. (Ven) -:-
12:00Mayot H. (Fra) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
13:30Pinnington Jones J. (Gbr) - Giacalone O. (Ita) -:-
13:30Reymond A. (Fra) - Ricca G. (Ita) -:-
13:30Schoolkate T. (Aus) - Galoppini D. (Ita) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Francavilla (İtalya), toprak

16:00Gimeno Valero C. (Esp) - Valkusz M. (Hun) -:-
16:00Jahn J. (Ger) - Galarneau A. (Can) -:-
16:00Wu Y. (Chn) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
17:30Dutra Da Silva D. (Bra) - Vacherot V. (Mon) -:-
17:30Hardt N. (Dom) - Added D. (Fra) -:-
20:00Casanova H. (Arg) - Fonio G. (Ita) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Shymkent 2 (Kazakistan) - Elemeler, toprak

07:10Bobrov B. (Rus) - Vanshelboim E. (Ukr) 1:2
07:10Bondarevskiy Y. (Rus) - Fomin S. (Uzb) 0:2
07:10Lomakin G. (Kaz) - Kadhe A. (Ind) 0:2
08:50Mukund S. K. (Ind) - Manafov V. (Ukr) 2:0
09:05Zhu E. (Usa) - Donati M. (Ita) 2:0
Sağl.Gakhov I. (Rus) - Tsitsipas P. (Gre) 1:0 (6:1,6:5)

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Shymkent 2 (Kazakistan), toprak

10:15Madaras N. (Swe) - Alvarez Varona N. (Esp) 0:2
Set 2Haase R. (Ned) - Tiurnev E. (Rus) 1:0 (7:6,0:0)
11:35Blanch U. (Usa) - Yevseyev D. (Kaz) -:-
11:50Ionel N. D. (Rou) - Kirkin E. (Tur) -:-
12:10Shevchenko A. (Rus) - Lavagno E. (Ita) -:-
13:20Torpegaard M. (Den) - Decamps G. (Bra) -:-
13:40Jianu F. C. (Rou) - Tashbulatov D. (Kaz) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Tunis (Tunus) - Elemeler, toprak

12:00Ejupovic E. (Ger) - Sanchez Jover C. (Esp) -:-
12:00Mochizuki S. (Jpn) - Bertola R. (Sui) -:-
12:00Setkic A. (Bih) - Benchetrit E. (Mar) -:-
13:30Menendez A. (Esp) - Erler A. (Aut) -:-
13:30Tu L. (Aus) - Damas M. (Esp) -:-
13:30McCabe J. (Aus) - Gill F. (Gbr) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Tunis (Tunus), toprak

15:00Brancaccio R. (Ita) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
15:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Vatutin A. (Rus) -:-
15:00Zhang Z. (Chn) - Bemelmans R. (Bel) -:-
16:30Barranco C. J. (Esp) - Janvier M. (Fra) -:-
17:00Geerts M. (Bel) - Ouakaa A. (Tun) -:-
17:00Krstin P. (Srb) - Michalski D. (Pol) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Oran (Cezayir), toprak

12:00Madan T. (Ind) - Eqbal I. (Ind) -:-
12:00Martinez M. (Sui) - Aggarwal P. (Ind) -:-
12:00Mora C. R. (Esp) - Ali M. A. A. (Alg) -:-
12:00Tailleu P. A. (Fra) - Alimli M. (Fra) -:-
13:00Gregoriou G. (Rsa) - Singh J. (Ind) -:-
13:30Meale G. (Bra) - Garcia M. (Esp) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Oran (Cezayir), toprak

11:00Forys W. J. (Pol) - Mane S. (Ind) -:-
11:00Platenikova E. (Svk) - Boudjemaoui W. (Alg) -:-
11:00Zerhouni N. (Alg) - Veleva V. (Bul) -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Oran (Cezayir), toprak

17:00Aissa Khelifa M./Hamza Reguig S. - Bertrand R./Martinez M. -:-
17:00Aggarwal P./Madan T. - Ghedjemis R./Sahtali T. -:-
17:00Ali M. A. A./Radjaa K. A. - Ben G. O./Schaefer J. -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.