YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

ALMANYA: Bundesliga - Düşme Grubu

21:30Düsseldorf - Bochum 0:4pen

ABD: MLS Next Pro

00:00Cincinnati 2 - Inter Miami II 0:1
00:00New York Red Bulls 2 - Philadelphia II 1:5
01:00Orlando City B - Huntsville 5:0
02:00Houston Dynamo 2 - Tacoma Defiance 2:3
02:00St. Louis City 2 - Town FC 1:0
02:00Vancouver 2 - Ventura County 1:0
03:00Colorado Rapids 2 - Minnesota 2 0:2

ABD: USL League Two

00:00FC Olympia - Lane United 1:1
00:00West Seattle Junction - United PDX 1:1
02:00Florida Elite - Brevard SC 1:0
02:00Lionsbridge - Charlottesville Blues 0:2
02:00Patuxent - Christos 2:2
02:00Portland U23 - Tacoma Stars 1:4
02:00River Light - St. Charles 3:3
03:00AHFC Royals - Houston FC 2:2
03:00Houston Sur - Twin City Toucans 0:2

ABD: NISA

05:00Irvine Zeta - Capo 2:2

ARJANTİN: Liga Profesional

23:30Sarmiento Junin - Ind. Rivadavia 0:1
23:45Gimnasia L.P. - Banfield 3:0
02:00Independiente - Velez Sarsfield 1:1

ARJANTİN: Primera Nacional

23:30Racing Cordoba - San Martin Tucuman 0:1
00:00Def. de Belgrano - Aldosivi 0:2

ARJANTİN: Torneo Federal

23:00Central Norte - Boca Unidos 2:0
23:35Sportivo Belgrano - 9 de Julio Rafaela 1:1
21:00Sansinena - Villa Mitre 0:2

ARJANTİN: Primera B - Apertura

21:30Sacachispas - Los Andes 0:3

ARJANTİN: Primera C - Apertura

21:30CSR Espanol - Sportivo Barracas 1:2
21:30Def. de Cambaceres - Justo Jose de Urquiza 0:0
21:30Lugano - Mercedes 0:0

AVRUPA: European U17 Şampiyonası

18:00İsveç U17 - İtalya U17 1:2
18:00Polonya U17 - Slovakya U17 4:0
20:30İngiltere U17 - Spain U17 3:1
20:30Portugal U17 - Fransa U17 1:2

AVUSTRALYA: Victoria Premier League

13:30Melbourne Victory U21 - Preston Lions 2:2

BAHREYN: Premier Lig - Düşme Grubu

19:00East Riffa - Al-Hidd 2:1
19:00Malkia - Al-Ittihad 3:1

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

20:00Dnepr Mogilev - Gomel 0:1

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:30Wilstermann - Always Ready 1:0
02:30Oriente Petrolero - The Strongest 0:1

BREZİLYA: Serie B

23:00Vila Nova - Brusque 2:2
00:30Ceara - Chapecoense-SC 2:1

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

01:00ErtelendiEC Sao Jose - Athletic Club -:-
01:00Londrina - Volta Redonda 1:1

BREZİLYA: Serie D

23:00Concordia - Cascavel 1:0
00:00Moto Club - Aguia De Maraba 1:1
01:30Maringa FC - Pouso Alegre 1:0

BREZİLYA: Carioca C

21:00Campos AA - Riostrense 2:0
21:00Niteroiense - Santa Cruz RJ 6:0

BREZİLYA: Paranaense 2

23:00Rio Branco PR - AA Iguacu 3:2

BREZİLYA: Tocantinense U20 - Playofflar

02:45Tocantinopolis U20 - Uniao E. U20 6:1

BREZİLYA: Copa do Nordeste - Playofflar

00:00Bahia - CRB 0:1pen
00:00Sport Recife - Fortaleza 1:4

BREZİLYA: Catarinense U20

20:30Figueirense U20 - Criciuma U20 0:1

BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar

00:00Rio Negro K - Paysandu K 1:1pen

BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu

20:00Botev Plovdiv - Arda 0:1
20:00Slavia Sofia - CSKA 1948 Sofia 0:2

BULGARİSTAN: Third League - South-East

18:00Lok. Plovdiv II - Gigant Saedinenie 4:0

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

23:00Grenada - Saint Vincent ve Grenadinler 0:3
03:00Guatemala - Nikaragua 1:1
21:00Uruguay U17 - ABD U16 1:1

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

19:00Senegal U20 K - Gine U20 K 4:0
22:00Meksika U20 K - Kolombiya U20 K 1:2pen

EKVADOR: Liga Pro - İlk etap

23:30El Nacional - Mushuc Runa 1:0
02:00Orense - Cumbaya 1:0

ERMENİSTAN: First League

16:00Alashkert 2 - Shirak 2 2:2
16:00Ararat 2 - Lernayin Artsakh 2:4
16:00Pyunik 2 - Onor 4:0
16:00Syunik - Andranik 0:1
16:00Urartu 2 - BKMA 2 2:1

ESTONYA: Meistr ligi

19:00Tammeka - Narva 0:2

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

20:00Maghreb Fez - Agadir 2:2
22:00Union Touarga - Moghreb Tetouan 1:0

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:00Lahti - SJK 0:4
18:00VPS - Inter Turku 3:1

FİNLANDİYA: Ykkosliiga

18:30KTP - KaPa 2:1
18:30PK-35 - SalPa 1:1

GAMBİYA: GFA League

19:30Armed Forces - Wallidan 2:2
19:30Marimoo - Real Banjul 0:2

GİNE: Ligue 1

19:00Sequence - Sangaredi 1:0
19:00Wakriya - Renaissance 3:0

GÜNEY KORE: K League 2

13:30Ansan Greeners - Busan 1:0
13:30Bucheon - Asan 3:0

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Kolkheti 1913 - Din. Tbilisi 2:2
20:00Dinamo Batumi - Dila Gori 0:2

HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture - Playofflar

00:00Real Hope - Ouanaminthe 2:1pen

IRAK: Stars League

18:00Karbala - Al Najaf 0:0
18:00Zakho - Al Naft 3:0
20:00Al Quwa Al Jawiya - Al Zawraa 0:1

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Norrkoping - Värnamo 0:4
20:10AIK Stockholm - Göteborg 5:2

İSVEÇ: Superettan

20:00Trelleborg - Sundsvall 3:2
20:00Utsikten - Brage 1:0

İSVEÇ: 1. Lig - Södra

20:00Jonkoping - Angelholm 1:2
20:00Olympic - Lunds 1:2

İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland

20:00Balkan - IFK Trelleborg 1:0

İTALYA: Primavera 1 - Playofflar

21:30Inter U19 - Sassuolo U19 1:3

İZLANDA: Besta deild karla

22:15Fylkir - Kopavogur 3:1

İZLANDA: Division 2

21:00Olafsvik - Selfoss 2:2

KANADA: Canadian Premier League

00:00Cavalry - Valour 1:1

KENYA: FKF Cup

11:00Police FC - Leopards 1:0

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü

02:00Once Caldas - Tolima 0:1
02:00Santa Fe - La Equidad 2:0

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura - Dörtlü

23:00Llaneros - Cucuta 2:1
23:00Quindio - U. Magdalena 1:2

KOLOMBİYA: Liga Women

23:00Santa Fe K - Junior K 3:2
23:30Inter Palmira K - Deportivo Pereira K 2:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura-Playofflar

01:00Saprissa - Alajuelense 3:0

KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

17:50Al-Fahaheel - Al Salmiya 1:1
19:20Al Kuwait - Al Arabi 3:0
20:50Al Naser - Al Qadisiya 2:4

LİBYA: Premier Lig

18:00Al-Anwar - Al Taawun 2:0
18:00Al Hilal Benghazi - Al Akhdar 2:0

LİTVANYA: I Lyga

18:00FK Panevezys 2 - Siauliai 2 0:4

MALAVİ: Super League

15:30Moyale Barracks - Big Bullets 0:0

MALİ: Premiere Division

19:30Bougouba - CO Bamako 5:2
19:30Onze Createurs - Real Bamako 2:3
19:30USFAS Bamako - Bakaridjan 0:4
20:00Djoliba - Black Stars 3:2

MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar

04:00Club America - Cruz Azul 1:0

MISIR: Premier Lig

16:00Pyramids - El Gounah 1:0
19:00ErtelendiAl Ahly - ZED -:-
19:00Al Ittihad - Zamalek 0:2

MORİTANYA: Ligue 1

22:30Entou - Gendrim 0:2

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Ferroviario Maputo - ENH Vilankulo 0:1

NORVEÇ: OBOS-ligaen

20:00Aalesund - Åsane 4:1
20:00Bryne - Ranheim 3:2
20:00Mjondalen - Moss 1:2
20:00Raufoss - Lyn 1:0
20:00Sandnes - Kongsvinger 0:2
20:00Stabaek - Egersund 4:5

NORVEÇ: Division 2, avd 1

17:00Viking 2 - Lysekloster 5:1
19:00Brann 2 - V. Haugesund 7:3

NORVEÇ: Division 2, avd 2

20:00Vålerenga 2 - Skeid 1:3

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

20:00Sarpsborg 08 2 - K. Oslo 2 3:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

20:00Melhus - Rosenborg 2 2:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

20:00Bjorkelangen - Molde 2 5:1
20:00Kristiansund 2 - Hødd 2 2:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

20:00Mjolner - Harstad 2:2

ÖZBEKİSTAN: Super League

17:00Lok. Tashkent - Termez Surkhon 1:1

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

00:00Olimpia Asuncion - Sportivo Trinidense 1:2

PARAGUAY: Division Intermedia

21:30Fernando de la Mora - Pastoreo 1:0
00:00Independiente F.B.C. - Resistencia 2:1

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Sport Boys - ADT Tarma 1:0
22:30Union Comercio - Cienciano 1:1

PERU: Liga 2

23:30Dep. Municipal - Binacional 2:0
21:15Deportivo Coopsol - AD Cantolao 0:3
23:30Santos - U. San Martin 2:2

PERU: Liga Women

23:30Defensores K - UNSAAC K 3:0

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

20:00Csikszereda M. Ciuc - Din. Bucuresti 0:0

SİERRA LEONE: Premier League

19:30Luawa - Kahunla 2:0

SURİNAM: SML

23:30Robinhood - Voorwaarts 1:1
02:00Notch - PVV 1:2

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

21:00Al Ahli SC - Al Feiha 1:0
21:00Al Hazem - Abha 2:1
21:00Al Khaleej - Al Riyadh 1:2
21:00Al Nassr Riyadh - Al-Ittihad FC 4:2
21:00Al Shabab - Al Fateh 3:2
21:00Al-Taawon - Al-Ettifaq 1:0
21:00Al Taee - Al Akhdoud 0:2
21:00Al Wehda - Al-Hilal 1:2
21:00Damac - Al-Raed 1:1

ŞİLİ: Primera División

00:30U. De Chile - Nublense 0:0

ŞİLİ: Primer B

03:00CD Santa Cruz - Limache 1:1

ŞİLİ: Primera Division Women

00:00A. Italiano K - U. Espanola K 0:0

TÜRKİYE: TFF 2. Lig Playofflar

15:30Kastamonuspor - Iğdır FK 1:3
15:30Vanspor FK - Trabzon FK 1:1

URUGUAY: Primera Division - Apertura

23:30Maldonado - Fenix 0:1

URUGUAY: Segunda Division

02:30Cerrito - Uruguay Montevideo 0:2

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü

00:30Angostura - Puerto Cabello 2:1
03:00Portuguesa - Carabobo 2:1

VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

23:00Dynamo Puerto - Nueva Esparta 6:2
23:00Urena - Trujillanos 0:0
00:00Bolivar - Maritimo 1:4

VİETNAM: National League Women

11:30Ho Chi Minh K - TKS Viet Nam K 1:1
11:30Son La K - Ha Noi K 1:4

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.