YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

İNGİLTERE: Premier League

14:00Tottenham - Burnley 1:0
16:00Aston Villa - Crystal Palace 1:1
16:00Leeds - Brighton 1:1
16:00Watford - Leicester 1:5
16:00West Ham - Manchester City 2:2
16:00Wolves - Norwich 1:1
18:30Everton - Brentford 2:3

İSPANYA: LaLiga

20:30Ath. Bilbao - Osasuna 2:0
20:30Atl. Madrid - Sevilla 1:1
20:30Betis - Granada 2:0
20:30Cadiz - Real Madrid 1:1
20:30Celta Vigo - Elche 1:0
20:30Getafe - Barcelona 0:0
20:30Levante - Alaves 3:1
20:30Mallorca - Vallecano 2:1
20:30Villarreal - Real Sociedad 1:2

İTALYA: Serie A

13:30Bologna - Sassuolo 1:3
16:00Napoli - Genoa 3:0
19:00AC Milan - Atalanta 2:0
21:45Cagliari - Inter 1:3

TÜRKİYE: Süper Lig

16:00Göztepe - Beşiktaş 0:2
16:00Trabzonspor - Altay 2:1
19:00Alanyaspor - Gaziantep FK 3:0
19:00Fenerbahçe - Karagümrük 0:0
19:00Giresunspor - Başakşehir 1:1
19:00Kasımpaşa - Antalyaspor 2:4
19:00Konyaspor - Hatayspor 3:1

ABD: MLS

02:00Charlotte - CF Montreal 0:2
02:00New York City - Columbus Crew 2:0
02:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes 3:3
02:30Philadelphia Union - New York Red Bulls 1:1
03:00Chicago Fire - Cincinnati 1:2
03:00Inter Miami - DC United 2:2
03:30Houston Dynamo - Nashville SC 2:0
04:30Real Salt Lake - Austin FC 2:1
05:00Portland Timbers - Sporting Kansas City 7:2
05:30Los Angeles Galaxy - FC Dallas 1:3
20:55Atlanta Utd - New England Revolution 2:2
23:00Seattle Sounders - Minnesota 3:1

ABD: USL Championship

02:00Charleston - New Mexico 0:2
02:00Hartford Athletic - New York Red Bulls 2 3:2
02:00Miami FC - San Antonio 0:2
02:00Pittsburgh - El Paso 1:0
02:30Detroit - Loudoun 4:2
03:00Memphis - Indy Eleven 2:1
05:00Las Vegas Lights - Oakland Roots 1:1
05:00Monterey Bay - Rio Grande 1:2
05:00ErtelendiSan Diego Loyal - Colorado Springs -:-

ABD: MLS Next Pro

01:00Minnesota 2 - Houston Dynamo 2 2:1pen
01:00Rochester New York - Inter Miami II 4:1
01:00Toronto FC II - New England Revolution II 0:1
04:00North Texas - Vancouver 2 1:0
23:00New York City II - Columbus Crew 2 0:1

ABD: USL League One

00:00North Carolina - Tormenta 2:3
01:30Richmond Kickers - Union Omaha 1:1
02:30Chattanooga Red Wolves - Central Valley Fuego 2:2

ABD: USL League Two

00:00Dayton - South Bend Lions 0:5
02:00Caledonia - Tampa Bay U23 0:4
02:00Lehigh Valley - Reading 1:1
02:00Philadelphia Lone Star - RC New Jersey 1:5
02:00Virginia Beach - Lionsbridge 0:3
02:00Wake FC - West Virginia 1:6
02:30Christos - Northern Virginia 2:3
02:30Dalton - Tri-Cities 1:3
02:30North Carolina Fusion U23 - Tobacco Road 4:1
02:30One Knoxville - Asheville City 1:2
02:30Westchester - Morris Elite 3:0
03:00Houston Sur - Houston FC 0:1
03:00Little Rock Rangers - LA Parish 4:0
03:00Louisiana - Texas United 2:2
03:00Menace - St. Croix 6:2
03:00Peoria - Minneapolis City 2:2
03:00Wichita - Springfield 1:0
22:00Fort Wayne - Kings Hammer 1:2

ABD: NISA

23:00Michigan Stars - Syracuse Pulse 2:2
05:00Bay Cities - California Utd. 0:1

ABD: NWSL Women

01:30Orlando Pride K - Kansas City Current K 2:2
02:00ErtelendiGotham K - North Carolina Courage K -:-
03:00Racing Louisville K - Houston Dash K 1:1
00:00San Diego Wave K - Chicago K 2:1
00:00Washington K - Angel City K 0:1

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Playofflar

19:00Orlando - Al Ahly Tripoli 0:1
22:00Berkane - Mazembe 4:1

ALMANYA: 2. Bundesliga

16:30Bremen - Regensburg 2:0
16:30Darmstadt - Paderborn 3:0
16:30Dresden - Aue 0:1
16:30Hannover - Ingolstadt 3:2
16:30Heidenheim - Karlsruher 2:0
16:30Nurnberg - Schalke 1:2
16:30Rostock - Hamburger SV 2:3
16:30Sandhausen - Kiel 3:1
16:30St. Pauli - Dusseldorf 2:0

ALMANYA: Regionalliga North - Düşme Grubu

15:00Norderstedt - Hannoverscher SC 0:0
16:00Luneburger Hansa - St. Pauli II 0:3

ALMANYA: Regionalliga North - Terfi Grupları

15:00Teutonia Ottensen - Delmenhorst 6:1

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:00Altglienicke - BFC Dynamo 2:4
14:00Berliner AK 07 - Rathenow 7:5
14:00Chemnitzer - Tasmania Berlin 5:0
14:00Cottbus - Chemie Leipzig 4:1
14:00Eilenburg - Hertha II 2:3
14:00Furstenwalde - Jena 1:0
14:00Halberstadt - Lichtenberg 2:1
14:00Lokomotive Leipzig - Luckenwalde 3:1
14:00Meuselwitz - Babelsberg 1:1
14:00TB Berlin - Auerbach 3:0

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

15:00CFC Hertha - Ludwigsfelder 2:0
15:00Greifswald - Mahlsdorf 2:1
15:00Neustrelitz - Stern 2:1
15:00Schwerin - Seelow 3:0
15:00Stendal - Torgelower Greif 1:4

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

15:00Erfurt - Einheit Wernigerode 5:1
15:00Halle - Grimma 0:0

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein - Düşme Grubu

15:00ErtelendiLubeck II - Kronshagen -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein - Terfi Grupları

16:00Eckernforder SV - Eichede 1:1
16:00Inter Turkspor Kiel - Pansdorf 6:3

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen - Kaybedenler etabı

16:00Gifhorn - Hagen/Uthlede 4:1
16:00SVG Gottingen - Rotenburger 1:0
16:00Wolfenbuttel - Bersenbruck 0:3

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen - Kazananlar etabı

16:00Arminia Hannover - Heeslinger 3:2
16:00Egestorf-Langreder - VfL Oldenburg 5:0
16:00FT Braunschweig - Emden 0:4
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Spelle-Venhaus 0:2
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Lohne 0:2

ALMANYA: Oberliga Westfalen - Düşme Grubu

16:00Clarholz - Ennepetal 2:0
16:00Finnentrop/Bamenohl - Vreden 1:2
16:00Munster 2 - Haltern 4:1
16:15Westfalia Herne - Holzwickeder SC 0:2

ALMANYA: Oberliga Westfalen - Terfi Grupları

16:00ASC 09 Dortmund - Wattenscheid 2:3
16:00Eintracht Rheine - Schermbeck 2020 0:0
16:00Paderborn II - FC Gutersloh 1:1
16:00Siegen - Westfalia Rhynern 1:5
17:00Erndtebruck - Kaan-Marienborn 1:6

ALMANYA: Oberliga Hessen - Düşme Grubu

16:00Ginsheim - Alzenau 0:4
16:00RW Walldorf - SV Steinbach 3:0
16:00Viktoria Griesheim - Flieden 6:0
16:00Zeilsheim - Baunatal 0:1

ALMANYA: Oberliga Hessen - Terfi Grupları

16:00Eddersheim - Erlensee 4:1

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Terfi Grupları

15:00Diefflen - Trier 0:1
15:00Koblenz - Mechtersheim 0:3

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

16:00Alfter - Friesdorf 1:2
16:00Breinig - FC Viktoria 08 0:1
16:00Duren - Frechen 5:0
16:00Glesch-Paffendorf - Eilendorf 2:0
16:00Hennef - VfL Vichttal 5:1
16:00Wesseling-Urfeld - Siegburger 1:1
16:30Deutz - Freialdenhoven 2:3
16:30Fortuna Koln II - Hurth 3:4
16:30Pesch - Bergisch Gladbach 0:3

ALMANYA: Oberliga Niederrhein - Kaybedenler etabı

16:00Niederwenigern - SpVgg Sterkrade-Nord 3:1
16:00Union Nettetal - Kray 4:0
16:30Duisburg - Jahn Hiesfeld 1:1
16:30Dusseldorf-West - DJK Teutonia St.Tonis 0:1
16:30SC Velbert - 1.FC Monchengladbach 7:4

ALMANYA: Oberliga Niederrhein - Kazananlar etabı

16:00Germania Ratingen - SSVg Velbert 1:2
16:00Schonnebeck - Meerbusch 1:1
16:30Bocholt - SW Essen 3:1

ALMANYA: Bundesliga Gençler - Playofflar

12:00Schalke U19 - Dortmund U19 1:0

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

15:00Bayern K - Potsdam K 5:0
15:00Eintracht Frankfurt K - Bremen K 4:0
15:00Hoffenheim K - Sand K 3:3
15:00Koln K - Freiburg K 0:0
15:00SGS Essen K - Jena K 3:0
15:00Wolfsburg K - Leverkusen K 7:1

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

12:00Bayern II K - Borussia Bocholt K 4:5
12:00Duisburg K - 1.FC Nurnberg K 1:0
12:00RB Leipzig K - Henstedt-Ulzburg K 3:1
12:00Wolfsburg II K - Ingolstadt K 4:1
15:00Hoffenheim II K - Elversberg K 0:2
15:00Meppen K - Gutersloh K 2:2

ANDORRA: Primera Divisió - Şampiyona Playoffları

18:00Atletic Escaldes - Sant Julia 1:2
18:00Inter Escaldes - UE Santa Coloma 1:3

ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional - Playofflar

23:00Boca Juniors - Racing Club 1:0pen
22:00Tigre - Argentinos Jrs 2:1pen

ARJANTİN: Primera Nacional

23:00Quilmes - Santamarina 2:0
21:00Instituto - Def. de Belgrano 2:1
21:30Flandria - Dep. Riestra 0:0
21:30Temperley - Club A. Guemes 1:0
22:30Alvarado - Chaco For Ever 0:3
22:30Estudiantes Rio Cuarto - San Telmo 2:1
23:00Ind. Rivadavia - Atl. Rafaela 1:0
23:10CA Mitre - Chacarita Juniors 0:3

ARJANTİN: Torneo Federal

23:00ErtelendiHuracan Las Heras - Sol de Mayo -:-
17:00CA Liniers - Ferro Gen. Pico 1:1
21:15Douglas Haig - CDJU Gualeguaychu 3:2
21:30Camioneros Buenos Aires - Desamparados 2:0
21:30Circulo Deportivo - Club Sportivo Penarol 2:2
21:30Def. Pronunciamiento - Sportivo Las Parejas 2:1
21:30Independiente Chivilcoy - Ciudad Bolivar 0:0
21:30Olimpo - Villa Mitre 2:0
21:30Sarmiento Resistencia - Gimnasia E.R. 0:0
21:30Union Sunchales - Atletico Parana 1:0
22:00Argentino MM - Huracan Las Heras 1:0
22:00Defensores Belgrano VR - Boca Unidos 0:1
22:00San Martin Formosa - Crucero del Norte 1:1
22:30Sportivo Belgrano - Racing Cordoba 0:0
23:00Central Norte - Antoniana 1:0
00:00Sportivo Estudiantes - Cipolletti 3:1

ARJANTİN: Primera B - Apertura

21:30Dock Sud - Argentino de Quilmes 0:2
21:30UAI Urquiza - Acassuso 1:1
00:00Ituzaingo - Los Andes 2:2

ARJANTİN: Primera C - Apertura

21:30Argentino de Merlo - Claypole 0:2
21:30Berazategui - Atlas 0:1
21:30El Porvenir - Deportivo Espanol 0:2
21:30Laferrere - Club Lujan 0:0
21:30Leandro N. Alem - Central Cordoba 0:0
21:30Puerto Nuevo - Victoriano A. 0:1
21:30Real Pilar - Liniers 1:1
21:30San Martin Burzaco - Midland 1:1

ARJANTİN: Reserve League - Birinci Tur - Playofflar

17:00Central Cordoba 2 - Lanus 2 1:2

ARJANTİN: Primera A Women

23:00ErtelendiBoca Juniors K - Huracan K -:-
23:00ErtelendiDefensores de Belgrano K - Independiente K -:-
23:00ErtelendiDeportivo Espanol K - Comunicaciones K -:-
23:00ErtelendiEl Porvenir K - River Plate K -:-
23:00ErtelendiEstudiantes K - Lanus K -:-
23:00ErtelendiFerro K - Platense K -:-
23:00ErtelendiRacing Club K - CA Estudiantes K -:-
23:00ErtelendiRosario Central K - Excursionistas K -:-
23:00ErtelendiSan Lorenzo K - Villa San Carlos K -:-
23:00ErtelendiUAI Urquiza K - Gimnasia L.P. K -:-
17:00Social Atletico Television K - San Lorenzo K 0:2
19:00Gimnasia L.P. K - Defensores de Belgrano K 1:0
21:00Excursionistas K - Racing Club K 0:6

ASYA: Southeast Asian Games

12:00Endonesya U23 - Myanmar U23 3:1
15:00Vietnam U23 - Doğu Timor U23 2:0

ASYA: Southeast Asian Games Women

12:00Singapur K - Myanmar K 0:1
15:00Laos K - Tayland K 0:5

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Playofflar

15:00Fransa U17 K - Hollanda U17 K 2:0
21:00Almanya U17 K - İspanya U17 K 3:2pen

AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar

09:05Adelaide United - Central Coast Mariners 3:1

AVUSTRALYA: NPL ACT

08:00Gungahlin - West Canberra Wanderers 3:1

AVUSTRALYA: NPL Northern NSW

07:00Charlestown Azzurri - Broadmeadow 1:1
07:00Newcastle Olympic - Adamstown Rosebud 6:1
09:30ErtelendiLake Macquarie - Maitland -:-

AVUSTRALYA: NPL NSW

08:00Blacktown - Sydney Olympic 1:2
08:00Sydney Utd - APIA Leichhardt 2:2
09:00Rockdale Ilinden - Manly Utd 0:1

AVUSTRALYA: NPL Victoria

08:00Heidelberg - Eastern Lions 2:2
08:00St Albans - Altona Magic 0:4

AVUSTURYA: Bundesliga - Şampiyona Playoffları

18:00A. Klagenfurt - Austria Vienna 1:2
18:00Rapid Vienna - Salzburg 0:1
18:00Sturm Graz - Wolfsberger 1:4

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

17:30Mauerwerk - Wiener 0:1

AVUSTURYA: Regionalliga Central

15:00Sturm Graz (Am) - Union Gurten 0:1

AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg - Düşme Grubu

17:00Rothis - Brauerei Egg 4:2
17:00Wolfurt - RW Rankweil 2:1

AVUSTURYA: OFB Cup Women

12:00Altach/Vorderland K - St. Polten K 1:6

AZERBAYCAN: Premier Lig

16:00Neftci Baku - Zira 0:1
16:00Sabah Baku - Sumqayit 2:2
16:00Sabail - Qarabag 0:3
16:00Shamakhi - Gabala 0:1

BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu

17:00Genk - Gent 0:2

BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları

14:30Antwerp - Club Brugge 1:3
19:30Anderlecht - Royale Union SG 0:2

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF - Playofflar

16:00Rebecquoise - Warnant 2:5uz

BELÇİKA: Second Amateur Division Play Offs - Playofflar

16:00Aalst - Belisia Bilzen 2:0

BENİN: Ligue 1 - Düşme Grubu

18:00AS Sobemap - Upi Onm -:-

BENİN: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları

18:00AS Cotonou - Espoir 3:0
18:00Bembereke - JS Pobe 3:1
18:00Buffles du Borgou - ASVO 2:0
18:00Cavaliers - Ayema 0:2
18:00Pantheres - Djeffa 1:0

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:00Isloch - Slavia Mozyr 0:2
16:00Slutsk - Dnepr Mogilev 2:2
18:00Neman - Arsenal Dzyarzhynsk 2:0

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

14:00Baranovici - Molodechno 3:3
16:00Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk 1:2
18:00Lida - Maxline Rogachev 4:2

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

12:00Shakhter Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 1:1
14:00Energetik-BGU 2 - Minsk 2 0:0
15:00Brest 2 - Belshina 2 2:1

BOLİVYA: Division Profesional - Apertura

23:00Oriente Petrolero - Santa Cruz 1:2
23:00Palmaflor - U. Sucre 3:1
22:00Always Ready - Blooming 3:0
22:00Aurora - Nacional Potosi 2:3
22:00Independiente Petrolero - Universitario de Vinto 0:0
22:00Royal Pari - Bolivar 2:1
22:00Tomayapo - J. Wilstermann 1:1

BOSNA HERSEK: Premier Lig

16:00Sloboda - Borac Banja Luka 2:1
18:00Posusje - Zrinjski 2:2

BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH

18:00GOSK Gabela - Travnik 3:2

BREZİLYA: Serie A

01:00Atletico-MG - Atletico GO 2:0
01:00Internacional - Corinthians 2:2
03:00Fluminense - Athletico-PR 2:1
22:00Sao Paulo - Cuiaba 2:1
23:30Coritiba - America MG 1:0
00:00Avai - Juventude 1:2
00:00Botafogo RJ - Fortaleza 3:1

BREZİLYA: Serie B

00:30Sampaio Correa - Vila Nova 2:0
02:30CSA - Operario 0:0
22:00Nautico - Cruzeiro 0:1
22:00Vasco - Bahia 1:0

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

23:00Botafogo SP - ABC 2:0
01:00Floresta EC - Manaus 0:1
17:00Figueirense - Aparecidense 2:1
23:00Remo - Mirassol 3:1
00:00Volta Redonda - Brasil de Pelotas 3:1

BREZİLYA: Serie D

23:00Ferroviaria - Inter de Limeira 1:1
00:00Nautico FC - Rio Branco 1:4
21:00Globo - America-RN 0:2
21:00Perolas Negras - Parana 0:1
21:30Brasiliense - Ceilandia 2:1
21:30Ipora - Gremio Anapolis 0:0
22:00Acao - Operario VG 1:2
22:00ASA - CSE 2:3
22:00Caldense - URT 1:1
22:00Fluminense-PI - Julho Esporte 0:0
22:00Jacuipense - Santa Cruz 2:0
22:00Juazeirense - Alagoinhas 0:2
22:00Oeste - Santo Andre 2:0
23:00Amazonas - Sao Raimundo AM 2:2
23:00Icasa-CE - Sousa 2:2
23:00Portuguesa RJ - Nova Iguacu 1:1
00:00Humaita - Sao Raimundo RR 2:1
00:30Retro - Afogados da Ingazeira 1:1

BREZİLYA: Campeonato Amapaense

22:00Sao Paulo AP - Santana EC 1:2

BREZİLYA: Campeonato Gaucho 2

01:30Tupi RS - Esportivo 1:1
21:00Avenida - Santa Cruz RS 1:1
21:00GE Gloria - Brasil Farroupilha 3:1
21:00Passo Fundo - Gaucho 1:1
21:00Pelotas - Sao Gabriel 2:1
21:00SC Sao Paulo - Lajeadense 0:0

BREZİLYA: Campeonato Mineiro 2

01:00Coimbra - Uberaba 2:0
16:00Tupynambas - Luziense 3:0
16:30Tupi-MG - Varginha 0:0
21:30Democrata SL - Nacional de Muriae 2:0

BREZİLYA: Campeonato Rondoniense - Super Final

22:30Real Ariquemes - Uniao Cacoalense 1:1

BREZİLYA: Brasileiro Women

17:00Bragantino K - Palmeiras K 1:2
21:00Avai Kindermann K - Flamengo K 1:0
21:00Cresspom K - Corinthians K 0:3

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00Ludogorets II - Septemvri Simitli 4:0
20:30Litex Lovech - Etar 0:1

BULGARİSTAN: Third League - North-East

13:00Dorostol - Ustrem Donchevo 1:1
14:00Shumen 2007 - Spartak II 2:1
17:00Chernolomets - Ludogorets III 1:0

BULGARİSTAN: Kupa

17:00CSKA Sofia - Levski 0:1

BURKİNA FASO: Premier League

19:00AS Douanes - Sonabel Ouagadougou 2:0
19:00ASEC Koudougou - AS Police 0:0
19:00ASFA Yennega - Koupela 0:0
19:00Etoile Filante - ASF Dioulasso 0:0
19:00Kiko - Bobo-Dioulasso 0:0
19:00Majestic - Kadiogo 1:0
19:00Royal - USFA 0:0
19:00Salitas - Vitesse 1:0

CEZAYİR: 1.Küme

21:00MC Alger - USM Alger 0:1

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Sithoc - Jong Holland 0:1
04:15UNDEBA - Scherpenheuvel -:-
00:30Jong Colombia - CSD Barber -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga - Şampiyona Playoffları

18:00Plzen - Ostrava 1:0
18:00Slavia Prag - Sparta Prag 1:2
18:00Slovacko - Hradec Kralove 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

11:30Karlovy Vary - Vltavin 0:1
18:00Hostoun - Admira Prague 1:0

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

11:15Bohemians 1905 B - Zivanice 3:4
11:15Chlumec nad Cidlinou - Hradec Kralove B 3:1
11:15Liberec B - Zapy 0:0
11:15Mlada Boleslav B - Brozany 1:1
12:00Teplice B - Zbuzany 1:0

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Sigma Olomouc B - Zlin B 2:1
11:15Slovacko B - Jihlava B 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

17:00Jindrichuv Hradec - Prestice 0:6
18:00Sedlcany - Union Beroun 1:2
18:00Sokol Lom - Ceske Budejovice B 3:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Meteor Prague - Ceska Lipa 0:2
18:00Louny - Brandys n. Labem 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

18:00Poricany - Libis 3:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

11:15Brno B - Humpolec 0:1
17:30Hodonin - Havlickuv Brod 2:0
17:30Lanzhot - Velka Bites 0:2
17:30Stara Rise - Tasovice 2:2
17:30Zdirec n. D. - Slavoj Polna 7:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

17:30FK Kozlovice - Nove Sady 3:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Division F

11:15Havirov - Novy Jicin 2:0
11:15Opava B - Bilovec 3:2
17:30Bohumin - Vitkovice 2:1
17:30Bruntal - Detmarovice 4:0
17:30Frenstat p. R. - Polanka nad Odrou 2:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

17:30Moravan Oldrisov - Koberice 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

11:15Brumov - Velke Karlovice 2:0
17:30Borsice - Slusovice 1:1
17:30Valasska Polanka - Kvasice 2:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

17:30Moravsky Krumlov - Svratka Brno 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Pribyslav 3:0
17:30Nova Ves - Namest n. Oslavou 5:0
17:30Sperice - Velke Mezirici B 3:0
17:30Vrchovina B - Okrisky 0:1
18:00Ledec nad Sazavou - Zirovnice 1:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

15:00Rychnov n. Kneznou - Kostelec n. O. 1:2
18:00Cerveny Kostelec - Slavia HK 1:4
18:00Horice - Novy Bydzov 3:1
18:00Police nad Metuji - Vysoka n. Labem 6:2
18:00Trebes - Jaromer 1:3
18:00Vrchlabi - Dobruska 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

11:30Skalice u C.Lipy - Rovensko p. Tr. 3:1
18:00Visnova - Lomnice nad Popelkou 4:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

16:00Banik Most - Sous B - Domousice 1:0
18:00Modra - Brna 0:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

15:00Sokol Radnice - Sokol Lhota 2:4
16:30Domazlice B - Horni Briza 1:2pen
17:00Stankov - Tlumacov 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

11:30Trebon - Protivin 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

18:00Cesky Brod B - SK Lhota 2:2
18:00Lysa n. L. - Povltavska FA B 0:3
18:00Nymburk - Porici n. S. 1:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

17:30Brodek u Prerova - Litovel 3:0
17:30Medlov - Bohunovice 1:0pen
17:30Rapotin - Lutin 4:0
17:30Zabreh - Dolany 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

17:30Hermanuv Mestec - Luze 4:0
17:30Moravska Trebova - Rohovladova Bela 5:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu

15:30Teplice K - FC Praha K 2:1
16:00Olomouc K - Branik K 4:2

DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu

15:00Nordsjaelland - Vejle 2:1
15:00Odense - Sonderjyske 1:1
21:00Viborg - Aarhus 1:0

DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları

17:00Randers - FC Copenhagen 0:2
19:00Aalborg - Brondby 1:3

DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu

16:00Esbjerg - Vendsyssel 2:2

DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları

14:00AB Kopenhagen - Hellerup 1:2
14:00Naestved - B.93 3:2

DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu

15:00Young Boys FD - Vanløse 2:2

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

01:00Universidad O&M - Moca 1:1
23:00Jarabacoa - San Cristobal 4:0

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

22:00Dominika - Saint Vincent ve Grenadinler 3:1

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

19:00Polvorin (Esp) - R. Oviedo B (Esp) 1:0

EKVATOR: Liga Pro - İlk etap

00:30Nueve de Octubre - Macara 1:1
03:00LDU Quito - Delfin 3:2
21:00Tecnico U. - Ind. del Valle 2:3
23:30Orense - Emelec 2:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar

04:00Aguila - Jocoro 1:1
04:00Chalatenango - Metapan 1:2
00:00Platense Municipal - FAS 2:1
00:15Alianza FC - Luis Angel Firpo 2:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:00Alashkert - Ararat 2:1
18:00Pyunik - Urartu 1:1

ERMENİSTAN: First League

14:00Gandzasar - Ararat-Armenia 2 -:-

ESTONYA: Meistr ligi

14:30ErtelendiNarva - Kalju -:-
17:15Levadia - Paide 1:0

ESTONYA: Esiliiga

12:30Flora U21 - Nomme Utd 3:2
12:30Parnu - FC Alliance 0:1

ESTONYA: Kupası

14:30Narva - Kalju 0:1

ESTONYA: Meistriliiga Women

12:00Tulevik K - Saku Sporting K 0:4

ESWATİNİ: Swazi MTN Premier League

13:00Moneni Pirates - Vovovo 2:1
13:00Rangers FC - Malanti Chiefs 2:1
13:00Tambuti - Denver 2:1
13:00Tinyosi - Tambankulu 1:2
15:30Green Mamba - Manzini Sea Birds 1:1
15:30Manzini Wanderers - Milling Hotspurs 1:1
15:30Mbabane Highlanders - Royal Leopards 1:1
15:30Mbabane Swallows - Young Buffaloes 0:0

FAROE ADALARI: Premier League

17:0007 Vestur Sorvagur - Klaksvik 0:6
17:00Skala Itrottarfelag - HB Torshavn 1:1
19:00Runavik - Argir 1:4

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

18:00Rapide Oued Zem - Raja Casablanca 1:0
20:15Chabab Mohammedia - Maghreb Fez 1:3

FAS: Botola 2

19:00Chabab Benguerir - Raja Beni Mellal 1:0
19:00Dcheira - Chabab Atlas Khenifra 1:2
19:00Fes - USM Oujda 3:1
19:00Jeunesse - Marrakech 0:2
19:00RAC Casablanca - Stade Marocain 2:0
19:00Sale - TAS Casablanca 2:1
19:00Union Touarga - Khemisset 2:1

FİJİ: Premier League

06:00Nadroga - Lautoka 1:5

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30Bassam - ASI d'Abengourou 2:2
21:00SOL - Bouake 0:1

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

15:00Ilves - Mariehamn 1:0

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Jaro - PK-35 4:0
18:30SJK Akatemia - TPS Turku 0:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

17:00JIPPO - Atlantis 3:0

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30GrIFK - Honka Akatemia 0:0

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

18:30Narpes Kraft - OLS Oulu 1:1

FİNLANDİYA: Suomen Kupası

16:00Nouseva Laaka - KJP Kouvola 0:2

FRANSA: Coupe de France Women

19:15Yzeure Allier K - Paris SG K 0:8

GAMBİYA: GFA League

19:30Team Rhino - Steve Biko 0:2

GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar

00:00Municipal - Deportivo Achuapa 2:0
03:00Comunicaciones - Santa Lucia 0:0
19:45Guastatoya - Antigua 2:0
22:00Malacateco - Coban Imperial 0:0

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:00Cape Town All Stars - JDR Stars 0:1
16:00Platinum City - Black Leopards 0:5
16:00Polokwane - Tshakhuma 4:2
16:00Pretoria Callies - Jomo Cosmos 1:2
16:00Pretoria U. - Hungry Lions 0:0
16:00Richards Bay - Cape Town Spurs 0:0
16:00Uthongathi - TS Sporting 1:0
16:00Venda - Free State Stars 1:1

GÜNEY KIBRIS: First Division - Şampiyona Playoffları

19:00APOEL - Anorthosis 1:1
19:00Aris - Apollon 1:4

GÜNEY KORE: K League 1

08:20Suwon FC - Jeju 1:3
10:30Jeonbuk - Gangwon 1:1
13:00Seoul - Pohang 1:0

GÜNEY KORE: K League 2

10:00Gwangju - Ansan Greeners 2:0
12:30Asan - Bucheon 0:0

GÜNEY KORE: K3 League

09:00Gimhae - Gangneung 1:1
09:00Hwaseong - Yangju Citizen 1:0

HIRVATİSTAN: 1. HNL

18:00Osijek - Lok. Zagreb 1:0
20:05Sibenik - Din. Zagreb 0:2

HIRVATİSTAN: 3. HNL South

18:30GOSK Dubrovnik - Zmaj Makarska 1:0
18:30Uskok Klis - Kamen Podbablje 3:2
18:30Vodice - Sloga Mravince 1:1
18:30Zagora - RNK Split 2:2

HIRVATİSTAN: 3. HNL East

18:30Bedem Ivankovo - Darda 3:0
18:30Kutjevo - Gornja Vrba 3:0

HIRVATİSTAN: First League Women - Düşme Grubu

13:00Neretva K - Agram Zagreb K 3:2
13:00Zadar K - Medimurje Cakovec K 3:4

HIRVATİSTAN: First League Women - Şampiyona Playoffları

13:00Dinamo Maksimir K - ZNK Split K 2:1
13:00Osijek K - Rijeka K 8:0

HOLLANDA: Eredivisie

15:30Alkmaar - Waalwijk 1:3
15:30Feyenoord - Twente 1:2
15:30Groningen - Cambuur 2:3
15:30Heerenveen - G.A. Eagles 3:1
15:30Heracles - Sparta Rotterdam 1:3
15:30Nijmegen - Sittard 0:1
15:30Vitesse - Ajax 2:2
15:30Willem II - Utrecht 3:0
15:30Zwolle - PSV 1:2

HOLLANDA: Derde Divisie

15:00DEM - Westlandia 3:2
15:00Dongen - FC Oss 1:2
15:00Gemert - EVV 3:4
15:00Hoogland - ADO 20 Heemskerk 1:2
15:00HVV Hollandia - Blauw Geel 1:1
15:00USV Hercules - Groene Ster 3:1
15:00Watergraafsmeer - UNA 1:3
15:30HSC '21 - HV & CV Quick 3:3
15:30Oostzaan - GVV Unitas 0:0

HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar

04:00Real Espana - Marathon 1:1

İNGİLTERE: League Two - Playofflar

14:00Swindon - Port Vale 2:1

İNGİLTERE: National League

17:00Aldershot - Wealdstone 1:3
17:00Altrincham - Yeovil 0:1
17:00Barnet - Bromley 2:4
17:00Boreham Wood - Solihull Moors 0:3
17:00Chesterfield - Woking 0:0
17:00Dagenham & Red. - Wrexham 3:0
17:00Dover - Weymouth 1:2
17:00Eastleigh - Grimsby 4:4
17:00Maidenhead - Notts County 0:1
17:00Southend - Torquay 1:1
17:00Stockport - Halifax 2:0

İNGİLTERE: National League North - Playofflar

17:00AFC Fylde - Boston Utd 0:2

İNGİLTERE: National League South - Playofflar

17:00Ebbsfleet - Chippenham 1:0uz

İNGİLTERE: Premier League 2 - Terfi Playofflar

17:00Stoke U23 - Nottingham U23 2:0

İNGİLTERE: Women’s FA Cup

16:30Chelsea K - Manchester City K 3:2uz

İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu

14:00Aberdeen - St. Mirren 0:0
14:00Hibernian - St. Johnstone 4:0
14:00Livingston - Dundee FC 2:1

İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu

15:10Airdrieonians - Queen's Park 1:2uz

İSKOÇYA: SWPL 1 Women

18:10Celtic K - Rangers K 1:3
18:10Hamilton K - Spartans K 1:2
18:10Hearts K - Partick Thistle K 3:0
18:10Hibernian K - Glasgow City K 0:0
18:10Motherwell K - Aberdeen K 3:2

İSPANYA: LaLiga2

15:00Alcorcon - Las Palmas 0:2
17:00Gijon - Girona 2:1
17:00Mirandes - UD Ibiza 4:0
22:00Tenerife - Malaga 0:2

İSPANYA: Primera RFEF - Group 1

13:00Badajoz - Celta Vigo B 1:1
13:00Zamora - Extremadura UD 2:0
18:00Ferrol - Ath. Bilbao B 1:1
19:00Racing Santander - Valladolid Promesas 1:0

İSPANYA: Primera RFEF - Group 2

13:00San Fernando - Algeciras 0:2
13:00Sevilla B - Barcelona B 2:1
13:00UCAM Murcia - Baleares 1:1
18:00Albacete - Gimnastic 0:1
18:00Real Madrid B - Costa Brava 5:1

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1

13:00Arosa SC - Bergantinos 1:1
13:00Coruxo - Gimnastica Segoviana 4:1
13:00Navalcarnero - Marino de Luanco 1:2
13:00Palencia CA - Pontevedra 1:1
13:00Real Aviles - Arenteiro 1:1
13:00Salamanca - Compostela 2:1
13:00Union Adarve - Llanera 3:4
13:00Union Club Ceares - CD Mostoles 1:2

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2

13:00CD Ardoi - Arenas Club 0:3
13:00Gernika - Mutilvera 0:1
13:00Naxara - UD Logrones B 1:3
13:00Osasuna B - Izarra 2:1
13:00Pena - AD San Juan 0:4
13:00Racing Rioja - Burgos Promesas 2:5
13:00Racing Santander B - Laredo 4:1
13:00Sestao - Tropezon 4:2

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3

13:00Cerdanyola - Huesca B 2:0
13:00Ebro - Prat 1:1
13:00Espanyol B - Brea 1:2
13:00Formentera - Pena Deportiva 3:0
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Andratx 2:0
13:00Lleida - Numancia 2:0
13:00Tarazona - CE Europa 1:3
13:00Terrassa - Ejea 1:0
13:00Teruel - Badalona 0:0

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4

13:00Cadiz B - Antequera 1:0
13:00CD Coria - Mensajero 3:2
13:00Ceuta - Cacereno 3:0
13:00Don Benito - San Fernando 2:2
13:00Las Palmas B - Merida AD 1:3
13:00Montijo - Tamaraceite 1:7
13:00Panaderia - Villanovense 1:3
13:00Velez - Cordoba 1:2
13:00Xerez D.F.C. - San Roque 0:1

İSPANYA: Segunda RFEF - Group 5

13:00Ejido - Mar Menor 0:1
13:00Eldense - Granada B 3:1
13:00Hercules - Marchamalo 1:1
13:00La Nucia - CF Intercity 0:0
13:00Levante B - Alzira 1:2
13:00Melilla - Mancha 0:2
13:00Murcia - Toledo 2:0
13:00Puertollano C.F. - Aguilas FC 1:2
13:00Pulpileno - Socuellamos 1:2

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 2 - Playofflar

20:15Gijon B - Lealtad 0:1

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4 - Playofflar

12:30Beasain - Portugalete 2:1

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5 - Playofflar

20:00Olot - Girona B 1:1uz

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6 - Playofflar

20:00Saguntino - Atzeneta 1:0uz

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7 - Playofflar

13:00Alcorcon B - Paracuellos Antamira 1:0uz

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9 - Playofflar

19:00Huetor Tajar - Almeria B 1:2

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10 - Playofflar

13:00CD Utrera - Ciudad de Lucena 1:1uz

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11 - Playofflar

13:00Manacor - Poblense 2:1

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13 - Playofflar

20:00Cartagena B - Racing Murcia 1:0

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16 - Playofflar

19:00Alfaro - Varea 1:0

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17 - Playofflar

18:00Utebo FC - CF Illueca 2:0

İSPANYA: Primera Division Women

12:30Eibar K - Valencia K 5:1
12:30Huelva K - Madrid C. K 2:0
13:00Athletic Bilbao K - Sevilla K 1:4
13:00Barcelona K - Atletico Madrid K 2:1
13:00Real Madrid K - Villarreal K 1:0
13:00Real Sociedad K - Alaves K 6:1

İSPANYA: Segunda Division Women

12:00Elche CF K - Granada K 1:0
12:30Madrid C. B K - Femarguin K 3:2
13:00CA Osasuna K - Espanyol K 2:0
13:00Las Planas K - Atl. Madrid B K 2:1
13:00Racing Santander K - Gijon K 1:2
13:00Seagull K - Real Oviedo K 2:3
13:00Zaragoza CFF K - SE AEM K 1:0
14:00CD Juan Grande K - Cordoba K 1:0
14:00Tenerife B K - Betis B K 1:0

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Hacken - Kalmar 3:1
16:00Hammarby - AIK Stockholm 3:3
18:30Degerfors - Helsingborg 2:1
18:30Göteborg - Varbergs 1:1
18:30Norrkoping - Sundsvall 5:1

İSVEÇ: Superettan

14:00Landskrona - Brommapojkarna 3:3
16:00Östersunds - Brage 1:3

İSVEÇ: Division 1, Norra

14:00Sollentuna - Forward 3:1
15:00Pitea - Stockholm Internazionale 1:0
16:00Haninge - Vasalunds 1:4
18:00Sandvikens - Taby 4:0

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

15:00Korsnas - Hudiksvalls 2:1
15:00Skiljebo - Jarfalla 1:1
17:00Ragsveds - IFK Stocksund 2:4

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

14:00Hoganas - Frölunda 0:3
15:00Hittarps - Tolo 3:1
15:00Varbergs GIF - BK Astrio 0:1

İSVEÇ: Division 2, Södra Götaland

15:00Ariana - Karlskrona 2:2
16:00IFK Berga - Osterlen FF 0:1

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

15:00United Nordic - IFK Eskilstuna 4:4
18:00Assyriska FF - Nykopings 1:1

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

15:00Kumla - Herrestads AIF 1:3
16:00Angered - Karlslunds 2:2
17:00Vanersborgs FK - Mjolby AI FF 1:1

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

14:00Vittsjo K - Pitea K 2:1
16:00Umeå IK K - Eskilstuna United K 1:2

İSVEÇ: Elitettan Women

15:00Alvsjo K - Ravasens IK K 1:2
16:00Bromolla K - Alingsas FC K 0:2

İSVİÇRE: Swiss Kupası

15:00Lugano - St. Gallen 4:1

İTALYA: Serie C - Play Out

19:00Imolese - Pistoiese 1:0

İTALYA: Serie D - Group A

17:00Caronnese - Bra 2:3
17:00Casale - Ligorna 1:1
17:00Fossano - Asti 2:1
17:00Gozzano - Chieri 1:0
17:00Lavagnese - Borgosesia 0:4
17:00Novara - HSL Derthona 3:1
17:00PDHA - Citta di Varese 1:2
17:00Saluzzo - Imperia 0:2
17:00Sanremese - Ticino 1:0
17:00Vado - Sestri Levante 2:2

İTALYA: Serie D - Group B

17:00Breno - Villa Valle 0:2
17:00Brusaporto - Vis Nova Giussano 2:1
17:00Castellanzese - Caravaggio 2:3
17:00Crema - Franciacorta 3:3
17:00Desenzano Calvina - Sona 0:0
17:00Legnano - Real Calepina 2:1
17:00Olginatese - Leon 2:1
17:00Ponte San Pietro - Folgore Caratese 0:1
17:00USD Casatese - Ciserano-Bergamo 2:1

İTALYA: Serie D - Group C

16:00Montebelluna - Levico Terme 3:1
17:00Ambrosiana - Luparense 3:2
17:00Caldiero Terme - Cjarlins Muzane 2:1
17:00Campodarsego - Cattolica Calcio 2:0
17:00Cartigliano - Spinea 2:2
17:00Delta Porto Tolle - Adriese 3:4
17:00Este - San Martino Speme 1:0
17:00Union Clodiense - ArzignanoChiampo 1:1

İTALYA: Serie D - Group D

17:00Forli - Fanfulla 4:0
17:00G.S. Bagnolese - Alcione Milano 1:1
17:00Lentigione - Ath. Carpi 2:0
17:00Prato - Aglianese Calcio 3:1
17:00Ravenna - San Donnino 2:0
17:00Sammaurese - Mezzolara 0:2
17:00Sasso Marconi - Rimini 1:1
17:00SCD Progresso - Real Forte Querceta 1:1
17:00Seravezza Pozzi - Ghivizzano Borgo 2:4
17:00Tritium - Correggese 0:0

İTALYA: Serie D - Group E

17:00Arezzo - Flaminia 3:1
17:00Foligno - Unipomezia 2:1
17:00Follonica Gavorrano - Trestina 7:1
17:00Montespaccato - Rieti 1:1
17:00Poggibonsi - ASD Cascina 2:2
17:00Pro Livorno - Pianese 0:4
17:00San Donato - Cannara 1:0
17:00Sangiovannese - Lornano Badesse 2:0
17:00Tiferno Lerchi - Scandicci 2:2

İTALYA: Serie D - Group F

17:00Castelfidardo - Nereto 3:0
17:00Castelnuovo Vomano - Montegiorgio 1:2
17:00Chieti - Trastevere Calcio 2:2
17:00Fano - Vastogirardi 1:1
17:00Matese - Fiuggi 2:1
17:00Sambenedettese - Alto Casertano 2:1
17:00S. N. Notaresco - Recanatese 3:0
17:00US Tolentino - ASD Pineto Calcio 1:3
17:00Vastese - Porto D'Ascoli 0:0

İTALYA: Serie D - Group G

15:00Gladiator - Arzachena 2:2
15:30Lanusei Calcio - R. Monterotondo 3:2
16:00Aprilia - Torres 0:3
17:00Carbonia - Muravera 1:3
17:00Insieme Formia - Calcio Giugliano 0:5
17:00Vis Artena - Nuova Florida 3:1

İTALYA: Serie D - Group H

17:00Altamura - Bisceglie 3:0
17:00Brindisi - Mariglianese 0:1
17:00Citta di Fasano - A.C.D. Nardo 3:2
17:00Francavilla - Bitonto 1:0
17:00Molfetta Calcio - Casertana 1:1
17:00Nocerina - Casarano 4:1
17:00Rotonda - Virtus Matino 2:0
17:00San Giorgio - Audace Cerignola 1:6
17:00Sorrento - Lavello 2:1
17:00SS Nola 1925 - Gravina 1:0

İTALYA: Serie D - Group I

17:00AS Acireale - S. Agata 1:1
17:00Castrovillari - Licata 3:1
17:00Cittanovese - Cavese 0:1
17:00Giarre - San Luca 5:1
17:00Rende - Real Aversa 2:0
17:00Sancataldese - Lamezia Terme 1:1
17:00Trapani - Paterno 2:2
17:00Troina - Gelbison Cilento 0:3

İTALYA: Primavera 1

13:00AC Milan U19 - Genoa U19 4:2
13:00Lecce U19 - Torino U19 2:1
13:00Napoli U19 - Verona U19 1:2
15:00AS Roma U19 - Fiorentina U19 4:1
15:00Atalanta U19 - Sassuolo U19 2:4
15:00Empoli U19 - Cagliari U19 1:0
15:00Juventus U19 - Spal U19 5:2
15:00Sampdoria U19 - Inter U19 0:0

İTALYA: Serie A Women

13:30Fiorentina K - Empoli K 6:0
15:30Sampdoria K - Verona K 3:1
15:30Sassuolo K - Inter K 2:1

İTALYA: Serie B Women

12:30Pink Bari K - Cittadella K 1:2
16:00Cesena K - Brescia K 1:1
16:00Cortefranca K - Como K 1:3
16:00Palermo K - Ravenna K 1:2
16:00Pro Sesto K - San Marino Academy K 1:3
16:00Tavagnacco K - Chievo Verona K 2:0
17:00Roma CF K - Torres K 0:2

İZLANDA: Besta-deild karla

17:00Hafnarfjordur - Vestmannaeyjar 2:0
20:00Akranes - Akureyri 0:3
22:15Stjarnan - Valur 1:0

İZLANDA: Icelandic Cup Women

17:00Grindavik K - Vikingur Reykjavik K 1:2
17:00Tindastoll K - IR Reykjavik K 2:0

JAMAİKA: Premier League

21:30ErtelendiMount Pleasant - Waterhouse -:-
23:00Arnett Gardens - Dunbeholden 1:0

JAPONYA: J2 League

08:00Machida - Albirex Niigata 2:1
08:00Okayama - Kusatsu 0:1
08:00Vegalta Sendai - Kanazawa 4:1
08:00Yokohama FC - Tokushima 2:1
09:00Chiba - Blaublitz 0:1

JAPONYA: J3 League

07:00Azul Claro Numazu - Ehime 1:1
07:00Imabari - Kagoshima Utd 0:1
07:00Iwaki - Fujieda MYFC 2:2
07:00Tegevajaro Miyazaki - Kamatamare 0:0
07:00Tottori - Fukushima Utd 0:4
08:00Toyama - YSCC 5:1
08:00Vanraure - Kitakyushu 1:0
13:00Gifu - Sagamihara 2:0
13:00Nagano - Yamaga 0:0

JAPONYA: WE League Women

08:00Albirex Niigata K - Hiroshima K 2:2
08:00Beleza K - Mynavi Sendai K 2:1
09:00Saitama K - JEF United K 1:4

JAPONYA: Nadeshiko League Women

07:00Angeviolet Hiroshima K - Harima Albion K 0:6
07:00Kunoichi K - Ehime K 3:1

KAMERUN: Elite One

16:00OFTA - New Star 0:1
16:00Union Douala - Tonnerre 0:0
16:00Yafoot - UMS de Loum 0:0
17:30Dragon de Yaounde - Cotonsport 0:1
17:30Feutcheu - APEJES Academy 0:1
17:30Fortuna Mfou - Fauve Azur Elite 3:1
17:30Fovu Baham - Avion Academy 1:1
17:30Stade Renard - Panthere 1:4
18:00Bafoussam - Les Astres 0:0
18:00Bamenda - Bamboutos FC 0:2
18:00Colombe - Canon Yaounde 2:1
18:00Renaissance - Eding Sport 0:1

KAMERUN: Elite Two

17:00FC Rangers of Bafut - Unisport Bafang -:-

KANADA: Canadian Premier League

23:00Forge - Atl. Ottawa 1:1
02:00Pacific FC - Edmonton 2:1
21:00HFX Wanderers - Cavalry 2:2
00:00Valour - York Utd 1:0

KARADAĞ: Druga Liga

18:30Arsenal Tivat - Berane 5:1
18:30Bokelj - Jedinstvo 2:0
18:30Igalo - Grbalj 1:1
18:30Mladost DG - Kom Podgorica 1:2
18:30Titograd - FK Cetinje 3:1

KAZAKİSTAN: Premier Lig

15:00Maqtaaral - Kaspij Aktau 2:1
17:00Taraz - FK Akzhayik 2:0

KAZAKİSTAN: First Division

13:00Okzhetpes - Yassy 0:1
14:00Ekibastuz - Baykonur Kyzylorda 3:0
14:00FK Kyran - Akademiya Ontustik 3:1
14:00K. Almaty 2 - Zhenis 1:1
14:00Shakhtar Bulat - Igilik 1:0

KENYA: Premier League

14:00Nzoia Sugar - Wazito 0:1
15:00Kakamega Homeboyz - KCB 2:1
15:00Nairobi City - Tusker 0:0
15:00ErtelendiPolice FC - Mathare Utd. -:-

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

14:30Alga - Kaganat 3:4

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

02:00Aguilas - Cortulua 2:2
02:00Ind. Medellin - Pasto 1:0
02:00Junior - Jaguares de Cordoba 2:4
02:00La Equidad - Atl. Nacional 1:0
02:00Millonarios - Petrolera 1:0
02:00Once Caldas - Santa Fe 2:2
02:00Pereira - Bucaramanga 0:3
02:00Tolima - Envigado 1:1
22:00Patriotas - Dep. Cali 3:0

KOLOMBİYA: Liga Women - Playofflar

23:00Millonarios K - Dep. Cali K 1:2
19:00Deportivo Pereira K - Ind. Medellin K 1:0
23:00Llaneros K - Santa Fe K 0:6

KOSOVA: Superliga

16:00Drenica - FC Ballkani 3:1
16:00Dukagjini - KF Llapi 3:2
16:00Gjilani - Malisheva 3:4
16:00KF Ulpiana - Feronikeli 6:2
16:00Prishtina - Drita 0:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

00:00ADR Jicaral - Cartagines 4:3
00:00Guadalupe - Guanacasteca 0:0
00:00San Carlos - Sporting San Jose 2:1
00:00Zeledon - Herediano 2:3

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar

04:00Puntarenas FC - Carmelita 1:0

KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL

18:00Borec - Renova 1:5
18:00FK Skopje - Bregalnica 4:1
18:00Rabotnicki - Pelister 2:1
18:00Shkupi - Akademija Pandev 3:0
18:00Struga - Shkendija 1:1
18:00Tikves - Makedonija GP 2:1

KUZEY & ORTA AMERİKA: Caribbean Club Championship

00:00Violette (Hai) - Cavalier (Jam) 3:2

KÜBA: Liga Nacional - Apertura-Playofflar

23:00FC Santiago de Cuba - Artemisa 7:0

LETONYA: Optibet Virsliga

14:00Auda - RFS 0:1
16:00Metta/LU - Valmiera 0:3

LETONYA: 1. Liga

13:00Grobina - Saldus SS/Leevon 4:1
16:00Jelgava - Dinamo Riga 5:0
18:00Tukums 2000 2 - Salaspils FK 1:2

LİBYA: Premier Lig

17:30Al Madina - Al-Athad -:-
17:30Olympic Azzaweya - Al Ittihad -:-

LİTVANYA: A Lyga

15:00FK Panevezys - Dziugas Telsiai 1:0
17:30Siauliai FA - Hegelmann 0:0

LİTVANYA: I Lyga

15:00Dainava Alytus - Riteriai 2 3:2

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

17:00Dudelange - Benfica 7:0
17:00Ettelbruck - Differdange 0:2
17:00Hostert - Hesperange 1:3
17:00Jeunesse Esch - Rodange 1:0
17:00Mondorf - Victoria Rosport 3:1
17:00Niedercorn - Wiltz 2:1
17:00Racing Luxembourg - UNA Strassen 6:1
17:00Union Titus Petange - Fola 0:1

MACARİSTAN: OTP Bank Liga

17:00Kisvarda - Zalaegerszeg 2:1
17:00MTK Budapest - Debrecen 3:0
17:00Puskas Academy - Honved 1:2

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

18:00Budafoki - Bekescsaba 2:0
18:00Budaorsi - Vasas 0:5
18:00Dorogi - Pecsi 3:0
18:00III. Keruleti TVE - Nyiregyhaza 2:0
18:00Soroksar - Csakvari 2:0
18:00Szeged - Győr 0:1
18:00Szentlorinc - Siofok 2:1
18:00Tiszakecske - Szolnoki 1:2
19:30Haladas - Kecskemeti 1:3

MACARİSTAN: NB III - East

18:00Debreceni EAC - Tallya 8:0
18:00Eger SE - Tiszafuredi 2:1
18:00Elore - Ujpest II 2:3
18:00Hajduszoboszloi SE - Kazincbarcika 2:2
18:00Hidasnemeti VSC - DVTK II 0:4
18:00Jaszberenyi - Senyo Carnifex 0:2
18:00Putnok VSE - SBTC 1:2
18:00Tiszaujvaros - Bekescsaba II 6:0
18:00Torokszentmiklos - Fuzesgyarmati SK 0:1

MACARİSTAN: NB III - Centre

12:00Ferencvaros II - Vac 5:1
12:00Honved II - Paks II 2:0
18:00Dunaujvaros PASE - Ivancsa 2:1
18:00ESMTK Budapest - Makoi 3:4
18:00FC Dabas - Dabas-Gyon 0:0
18:00Gerjeni - Balassagyarmat 0:3
18:00Hodmezovasarhely FC - Monori 1:1
18:00Mohacsi - Rakosmenti KSK 3:2
20:00Kozarmisleny - Szekszardi 0:0

MACARİSTAN: NB III - West

12:00MOL Fehervar II - Erdi 2:0
18:00Andrashida - Zalaegerszegi II 2:5
18:00Balatonfuredi - Gardony Varosi 3:1
18:00BVSC-Zuglo - Bicskei 2:1
18:00Győr II - Komaromi VSE 4:1
18:00Nagykanizsa - Veszprem 3:2
18:00Papai Perutz - Gyirmot II 1:0
18:00SC Sopron - Kelen 1:1
18:00Tatabanya - Mosonmagyarovari TE 0:1
19:00Kaposvar - Puskas Academy II 0:0

MACARİSTAN: NB I Women

18:30Astra Hungary K - Ferencvaros K 0:8

MAKAO: Elite League

13:00Lun Lok - Benfica 0:5
15:15Chao Pak Kei - CFB Macau 11:0

MALAWİ: Super League

15:30ErtelendiDedza Dynamos - MAFCO -:-
15:30Mighty Tigers - MAFCO 1:3
15:30Rumphi United - TN Stars 0:1
15:30Silver Strikers - Kamuzu Barracks 3:0

MALTA: FA Trophy

18:00Valletta - Floriana 1:2uz

MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar

02:00Club America - Puebla 3:2
04:05Pachuca - Atl. San Luis 3:2

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar

01:00Atl. Morelia - Cimarrones de Sonora 2:0

MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar

00:30Mazorqueros - Alacranes 2:4

MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Clasura-Playofflar

02:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Uruapan 1:0

MEKSİKA: Liga MX U20 - Clasura-Playofflar

17:00Leon U20 - Tigres U20 3:3

MISIR: Premier Lig

17:00Ismaily - Ceramica Cleopatra 2:0
19:30Arab Contractors - Enppi 2:2
22:00Pyramids - Pharco 0:0

MISIR: Division 2 - Group A

17:00Dayrout - Tamya 1:3

MONGOLİA: Premier League

08:00Falcons - BCH Lions 5:1
11:00Deren - Khovd 5:0
14:00Tuv Buganuud - Athletic 220 3:2

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Costa do Sol - LD Maputo 1:0
16:00Ferroviario Beira - Black Bulls 1:1
16:00Ferroviario Nampula - Ferroviario Lichinga 1:0
16:00Incomati Xinavane - Ferroviario Maputo 0:1
16:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Nacala 1:3
16:00UD Songo - ENH Vilankulo 4:0

NİJERYA: NPFL

10:15MFM FC - Kano 2:1
18:00Katsina Utd - Nasarawa 1:0
18:00Kwara - Shooting Stars 3:1
18:00Plateau - Wikki Tourist 3:1
18:00Remo Stars - Enugu 1:0
18:00Sunshine Stars - Akwa United 0:0

NİJERYA: NNL

18:00Abuja FC - Zamfara 2:1
18:00El Kanemi - Yobe Stars 3:0
18:00Gateway Utd. - Ekiti United 1:0
18:00Sporting Lagos - Rovers FC 1:2
18:00Warri Wolves - Apex Krane 3:0

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar

22:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 1:1

NORVEÇ: OBOS-ligaen

19:00Bryne - Åsane 2:1
19:00Kongsvinger - Raufoss 4:1
19:00Mjondalen - KFUM Oslo 2:1
19:00Start - Sogndal 5:1
19:00Stjordals Blink - Ranheim 0:1

NORVEÇ: Division 2, avd 2

16:15Levanger - Kjelsås 1:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

16:00Hødd 2 - Aalesund 2 1:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

16:00Brann 2 - Haugesund 2 1:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

15:00Fredrikstad 2 - Sarpsborg 08 2 4:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

16:30Rosenborg 2 - Bodo/Glimt 2 7:0
18:00Byåsen - Rana FK 2:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:00Floya - Harstad 7:1

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

16:00Brann K - Avaldsnes K 10:0

PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar

04:00Alianza - Chiriqui 1:0

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

23:00Guairena FC - Resistencia 0:0
02:15Sol De America - Cerro Porteno 2:1
00:00Ameliano - Libertad 1:3

PARAGUAY: Division Intermedia

17:002 de Mayo - Independiente F.B.C. 1:2
17:00Guarani de Trinidad - Rubio Nu 0:2
17:00Pastoreo - River Plate 1:0

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Cajamarca - Dep. Municipal 4:3
03:00A. Lima - Cesar Vallejo 2:0
21:15Alianza Atl. - Sport Boys 1:2
23:30Carlos Mannucci - U. de Deportes 0:0

PERU: Liga 2 - Apertura

21:00Union Comercio - Santos 3:1
23:00Alfonso Ugarte - Llacuabamba 1:0
23:00Alianza Huanuco - Union Huaral 1:3
23:00Cusco - Los Chankas 2:1
23:30Chavelines - Pirata 1:0

PERU: Liga Women

23:30Carlos Mannucci K - Sporting Cristal K 1:1

POLONYA: Ekstraklasa

13:30Stal Mielec - Slask 1:1
16:00Gornik Z. - Leczna 4:2
18:30Radomiak Radom - Wisla 4:2

POLONYA: Division 1

13:40Legnica - Widzew Lodz 1:0
16:00Sandecja - Chrobry Glogow 0:0
19:00LKS Lodz - Odra Opole 0:4

POLONYA: Division 2

17:00Lech 2 - Ostroda 6:4
18:00Garbarnia - Suwalki 0:2
18:15Chojniczanka - Elblag 4:1

POLONYA: III Liga - Group I

13:00Pelikan - Szczuczyn 3:0
17:00T. Mazowiecki - Ursus Warszawa 0:3
18:00Pilica Bialobrzegi - Blonianka Blonie 1:2

POLONYA: III Liga - Group III

13:00Zaglebie 2 - Goczalkowice Zdroj 4:4

POLONYA: III Liga - Group IV

17:00LKS Lagow - Wisloka Debica 4:1
18:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn 1:0
18:00Sandomierz - Sokol Sieniawa 1:1

POLONYA: Central Youth League

16:00Zaglebie U18 - Pogon Szczecin U18 4:2

POLONYA: Ekstraliga Women

13:00Bydgoszcz K - Czarni Sosnowiec K 0:3
13:00Slask K - Olimpia Szczecin K 1:0
14:30Rekord Bielsko-Biala K - Leczna K 1:5
18:00UKS SMS Lodz K - Gdansk K 6:1

PORTEKİZ: Liga Portugal

20:00Famalicao - Braga 3:2
22:30Guimaraes - Gil Vicente 5:0

PORTEKİZ: Liga Portugal 2

13:00Leixoes - Casa Pia 1:5
13:00Rio Ave - Chaves 3:0
17:00Feirense - Nacional 4:1
17:30Estrela - Covilha 0:1
17:30Varzim - Mafra 2:0

PORTEKİZ: Liga Portugal 2 - Düşme Grubu

19:00Leiria - Alverca 1:2

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Terfi Grupları

13:00Salgueiros - Maritimo B 2:2
15:00Fontinhas - Olhanense 2:0
19:00Moncarapachense - Pero Pinheiro 2:0
19:00OS Belenenses - Sertanense 3:3
19:00Paredes - Vilaverdense 1:0

PORTEKİZ: Liga BPI Women - Düşme Grubu

18:00Condeixa K - Estoril K 2:1
18:00Gil Vicente K - Ouriense K 0:3
18:00Valadares Gaia K - Atletico K 7:2
18:00Varzim K - Amora K 4:4

PORTEKİZ: Liga BPI Women - Şampiyona Playoffları

13:00Maritimo K - Torreense K 3:1
13:00Sporting K - Braga K 2:1
17:00Famalicao K - Benfica K 2:2

RÉUNİON: Regionale 1

14:30Capricorne - Marsouins 2:0
14:30Jeanne d'Arc - Saint-Pauloise 0:1
14:30Parfin - Tamponnaise 0:7
14:30Sainte Rose - Trois Bassins 6:2
14:30St. Louis - Sainte-Suzanne 1:1
14:30ErtelendiSt Marienne - Saint-Denis -:-
15:00Excelsior - Saint-Pierroise 0:2

ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları

21:30CFR Cluj - Univ. Craiova 2:1

ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları

16:00Concordia - U. Cluj 1:0
16:00FC Hermannstadt - Steaua Bucuresti 0:0
16:00Unirea Slobozia - Petrolul 0:0

ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu

11:00CSS Targoviste K - Piros Security K 1:10
13:00Targu Mures K - Baia Mare K 3:4
14:00Banat K - Universitatea Galati K 10:1

ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları

11:00Ol. Cluj K - CSM Alexandria K 9:1
11:00Politehnica Timisoara K - Fairplay Bucuresti K 11:0
13:00Heniu Prundu Bargaului K - Vasas Odorhei K 2:0

RUANDA: Premier League

16:00Gicumbi - Gasogi United 0:0
16:00Musanze - Rayon Sport 1:1
16:00Police - Mukura Victory Sports 1:1
16:00Rutsiro - AS Kigali 0:0

RUSYA: Premier Ligi

14:00Ural - Kazan 3:0
16:30Sp. Moscow - Zenit 1:1
19:00Krasnodar - CSKA Moscow 1:0

RUSYA: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Orenburg 1:0
13:00Veles Moscow - Baltika 1:1
13:00Yenisey - Torpedo Moscow 0:1
14:00Olimp-Dolgoprudny - Akron Togliatti 0:2
14:00Tekstilshtik - Neftekhimik 1:0
16:00M. Lipetsk - F. Voronezh 1:2
17:00Alania Vladikavkaz - R. Volgograd 0:1
17:30Volgar-Astrakhan - Tomsk 0:3

RUSYA: FNL 2 - Group 2 - Terfi Grupları

15:00Volna Nizhegorodskaya - Zvezda St. Peterburg 2:2
16:00Murom - Kairat Moscow 0:1
16:00Yaroslavl - Dynamo Petersburg 1:1
17:00Lokomotiv-Kazanka - Krasava 0:1
17:30Din. Moscow 2 - Tver 0:3

RUSYA: FNL 2 - Group 3 - Terfi Grupları

08:00Dynamo Vladivostok - Peresvet Podolsk 1:1
14:00Saratov - SKA Khabarovsk 2 0:0
15:00Kursk - Rodina Moscow 3:2
16:00D. Bryansk - FK Saransk 1:2
17:00Salyut-Belgorod - FK Strogino Moscow 3:1
18:00Ryazan - Khimki 2 0:0

RUSYA: FNL 2 - Group 4

14:00Tuymazy - Tyumen 1:4
15:00Amkar - Ulyanovsk 1:1
15:00Chelyabinsk - FK Novosibirsk 2:0
15:00Miass - Zvezda Perm 1:2
15:00Zenit-Izhevsk - Lada Togliatti 2:0

RUSYA: Supreme Division Women

11:30Kazan K - Lok. Moscow K 1:1

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar

16:00Faetano - Tre Fiori 1:1
16:00Fiorentino - La Fiorita 0:2
16:00Libertas - Tre Penne 1:0
16:00Pennarossa - Virtus 1:1

SENEGAL: Ligue 1

20:00Casa - Diambars 2:1
20:00Generation F. - ASEC Ndiambour 5:0
20:00Linguere - US Goree 0:0
20:00Mbour Petite Cote - Guediawaye 0:2
20:00Pikine - Douanes 1:0

SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu

15:25Novi Pazar - Radnik 0:1

SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları

17:30Vojvodina - Cukaricki 0:3
19:30Napredak - Crvena zvezda 0:1

SIRBİSTAN: Prva Liga - Şampiyona Playoffları

18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo 1:2
18:00Loznica - Indjija 2:1
18:00Sremska Mitrovica - Mladost GAT 1:3
18:00Zarkovo - Javor 2:1

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade

17:30Jedinstvo Surcin - BASK 1:0
17:30Lestane - Radnicki Beograd 1:4
17:30Zvezdara - TEK Sloga 3:1

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Tisa Adorjan - Stari Grad 8:2

SIRBİSTAN: Srpska Liga - East

18:00Brzi Brod - Buducnost Popovac 1:0
18:00Hajduk Veljko - Mesevo 3:2
18:00Radnicki Pirot - Radnicki Svilajnac 1:1
18:00Rembas - Jagodina 0:2
18:00Vlasina - Pcinja 3:1

SIRBİSTAN: Srpska Liga - West

18:00Radevac - Takovo 2:0
18:00RSK Rabrovo - Sloga 1940 2:2

SİERRA LEONE: Premier League

19:15RSLAF - Bo Rangers 0:3
19:15Wusum Stars - Kamboi Eagles 3:1

SLOVAKYA: Fortuna liga - Şampiyona Playoffları

21:00Dun. Streda - Ruzomberok 2:3

SLOVAKYA: Küme C - Batı

17:30Belusa - FK Nove Zamky 1:2
17:30Levice - Imel 3:0
17:30Nitra - Z. Moravce-Vrable B 1:3

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

17:30Mladost Kalsa - Vranov 1:2
17:30Snina - Raslavice 3:0
17:30Sobrance-Sobranecko - Rudnany 6:3
17:30Spisske Podhradie - 1.FK Svidnik 1:0
17:30Stropkov - Slavia TU Kosice 1:2

SLOVAKYA: Divison C Central

11:30Jednota Banova - Kovacova 2:0
18:00Filakovo - MSK Martin 2:2
18:00Kalinovo - Podkonice 1:4
18:00Krasno - Lip. Stiavnica 4:0
18:00Zarnovica - Rakytovce 0:1

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30Raca - MSK Senec 4:2
18:00Devinska N. Ves - Rovinka 0:2
18:00D. Luzna - Nova Dedinka 2:1
18:00Ivanka pri Dunaji - Bernolakovo 3:0
18:00Kalinkovo - Tomasov 2:1
18:00Rusovce - Pezinok 5:1
18:00Slovan Most - Malacky 0:2

SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu

11:00Nitra K - Petrzalka K 1:3
12:00Trnava K - Trencin K 2:2

SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları

11:30Slovan Bratislava K - Myjava K 2:1
18:00Nove Zamky K - Zilina K 2:0

SLOVENYA: Prva Liga

16:00Domzale - Celje 1:1
18:30O. Ljubljana - Mura 3:3

SLOVENYA: 2.SNL

18:00Fuzinar - Triglav 1:1
18:00Rogaska - Dob 3:1

SLOVENYA: 3. SNL - East

18:00Zrece - Cirkulane 0:1

SLOVENYA: 3. SNL - West

18:00Fama Vipava - NK Adria 1:0

SLOVENYA: 1. SZNL Women

12:00Cerklje K - MSM Ptuj K 4:0
14:00ZNK Ljubljana K - Pomurje K 0:6
18:00Radomlje K - Primorje K 8:0

ŞİLİ: Primera División

01:00Colo Colo - Coquimbo 4:0
21:45Cobresal - O'Higgins 2:0
00:30Huachipato - Nublense 1:3

ŞİLİ: Primer B

03:30Deportes Iquique - Recoleta 2:1
19:30Arturo Fernandez Vial - Barnechea 0:1
19:30Magallanes - Copiapo 1:0

ŞİLİ: Segunda Division

00:00Rodelindo - Iberia 0:0
01:00Dep. Concepcion - San Antonio Unido 2:1
19:00Valdivia - Ind. Cauquenes 0:1
22:00Lautaro - Real San Joaquin 1:2
22:30General Velasquez - Limache 3:0

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

15:00Ravshan - Istaravshan 1:0
15:00Regar-TadAZ - Khatlon 0:1
16:00Istiqlol Dushanbe - Khujand 1:1

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya City - Polisi Tanzania 0:0
16:00Dodoma Jiji - Young Africans 0:2
16:00Mtibwa Sugar - Coastal Union 0:0

TAYVAN: Premier League

10:00Hang Yuen - Taiwan Shihu 1:1
10:30ErtelendiTaiwan Steel - Taipower -:-
13:00ErtelendiMing Chuan University - AC Taipei -:-

TOGO: Championnat National - Şampiyona Playoffları

18:00ErtelendiASC Kara - Gomido -:-
18:00ErtelendiAS Togo-Port - Dynamic Togol. -:-
18:00Binah - AS Togo-Port 1:2
18:00Dynamic Togol. - Gomido 0:0
18:00ErtelendiKara - Binah -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Sıralama maçları

17:00Bizertin - Slimane 2:1
17:00US Tataouine - Rejiche 5:3

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları

18:00Esperance Tunis - Etoile Sahel 1:0

TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi - Düşme - Playofflar

12:00İlkadım Bld. YAB-PA K - Altay K 0:1
14:00Kayseri K - Hatayspor K 2:0
14:00Kireçburnu K - Sivasspor K 1:1
14:00Kocaeli Bayan K - Dudullu K 1:1

TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi - Playofflar

12:00Konak Bld. K - Beşiktaş K 0:1
14:00Fatih Vatan Spor K - Karagümrük K 0:0

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Defensor Sp. - Nacional 0:2
02:30Wanderers - Montevideo City 1:1
17:00Cerro Largo - Maldonado 1:0
19:15Fenix - Danubio 0:0
21:30Albion - Cerrito 2:2

URUGUAY: Segunda Division

20:30Miramar - Atenas 1:2
21:00Villa Espanola - La Luz 1:1

ÜRDÜN: Premier Lig

19:00Maan - Aqaba 0:0

VENEZUELA: Primer Küme

00:15Hermanos Colmenares - Metropolitanos 1:2
02:30Puerto Cabello - Carabobo 1:1
22:00La Guaira - Monagas 1:5
00:15Zulia - Estudiantes M. 3:2

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Academia Anzoategui - Petare 2:0
23:00Titanes - El Vigia 0:0
23:00Urena - Local Andina 2:1
00:00Bolivar - Nueva Esparta 0:0
00:00Heroes de Falcon - Trujillanos 1:2
00:00Libertador - Fundacion AIFI 2:4
23:00Dynamo Puerto - Yaracuyanos 1:1
23:00Llaneros - Frontera 0:1
00:00Atletico La Cruz - Angostura 2:1

YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional

20:00Mindelense - Barreirense 0:1

YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu

19:30Asteras T. - Smyrnis 2:2
19:30Ionikos - Panetolikos 3:1
19:30Lamia - Atromitos 0:0

YUNANİSTAN: Super League 2 - Final Etabı

16:30Levadiakos - Veria 1:0

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

17:00A. Asteras - Proodeftiki 1:0
17:00Makedonikos - Panachaiki 0:1
17:00Rouf Pao - Ilioupoli 1:0

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00CAPS Utd - Chicken Inn 0:1
16:00Terk edildiHighlanders - Dynamos 1:0
16:00Manica - Black Rhinos 0:0
16:00Triangle - Cranborne Bullets 5:2

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.