YENILE

Futbol » Bugün » Bitmiş

İSPANYA: LaLiga

19:30ErtelendiGranada - Atl. Madrid -:-
19:30ErtelendiReal Madrid - Ath. Bilbao -:-

ABD: MLS

01:00Columbus Crew - Inter Miami 4:0
02:00New England Revolution - Chicago Fire 2:2
02:30Cincinnati - Orlando City 0:1
02:30DC United - Nashville SC 0:0
02:30Toronto FC - Atlanta Utd 0:2
03:30Houston Dynamo - Seattle Sounders 2:1
04:00Austin FC - Minnesota 0:1
04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 3:1
05:30Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 2:1

ABD: USL Championship

00:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising 3:6
02:00Charlotte Independ. - Charleston 5:1
02:00Hartford Athletic - Loudoun 1:0
02:00Indy Eleven - Louisville City 1:0
02:00Memphis - Atlanta United 2 4:2
02:30Miami FC - Pittsburgh 0:0
03:00Colorado Springs - Rio Grande 1:0
03:30San Antonio - FC Tulsa 1:1
05:00Oakland Roots - Orange County SC 0:1

ABD: USL League One

01:30Richmond Kickers - Forward Madison 3:2
02:00Chattanooga Red Wolves - Toronto FC II 1:2
02:00Greenville - New England II 1:0
02:00Union Omaha - North Carolina 4:1
05:00Tucson - Tormenta 3:1

ABD: NISA - Sonbahar Sezonu

02:30Maryland Bobcats - Chicago House 2:1
04:00San Diego 1904 - Detroit 1:2
05:00California Utd. - Stumptown Ath. 1:1
05:00LA Force - New Amsterdam 0:0

ABD: NWSL Women

02:30Racing Louisville K - Orlando Pride K 3:1
03:00Chicago K - Kansas City NWSL K 2:1
05:00Reign K - Washington K 0:2

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

12:00ErtelendiVfL Osnabruck U19 - Dresden U19 -:-

ARJANTİN: Liga Profesional

00:00Lanus - Banfield 1:1
02:15Huracan - Boca Juniors 0:3

ARJANTİN: Torneo Federal

00:30Union Sunchales - Sportivo Las Parejas 1:2

BREZİLYA: Serie A

01:00Chapecoense-SC - Fortaleza 1:2
03:00America MG - Bahia 0:0

BREZİLYA: Serie B

00:30Operario - Londrina 0:0
03:00Confianca - Avai 3:1

BREZİLYA: Serie C - İkinci etap

23:00Ituano - Paysandu 3:1
01:00Criciuma - Botafogo PB 0:0

BREZİLYA: Serie D - Playofflar

23:30Campinense - America-RN 1:0pen

BREZİLYA: Copa do Nordeste - Elemeler

02:00Imperatriz - Fluminense-PI 2:1pen

BULGARİSTAN: Third League - North-East

16:00ErtelendiUstrem Donchevo - Sportist Toshevo -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Centro Dominguito - Sithoc 0:2
03:00Jong Holland - Victory Boys 0:2

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Playofflar

01:00Cibao - Atletico Pantoja 4:1

EKVATOR: Liga Pro - İkinci etap

23:00Guayaquil City - Olmedo 4:2
01:30Aucas - U. Catolica 1:2
04:00Macara - LDU Quito 2:1

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

03:00Chalatenango - Atletico Marte 2:2
03:45Luis Angel Firpo - Municipal Limeno 1:1
04:00Metapan - Santa Tecla 1:1

ESTONYA: Meistr ligi

15:00İptal edildiKalju - Levadia -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

03:00Antigua - Solola 4:0

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

04:00Honduras Progreso - UPNFM 0:1
04:00Real Espana - Platense 2:1
04:15Vida - Olimpia 2:1

İRAN: Division 1

14:45İptal edildiShams Azar Qazvin - Mes Kerman -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12

14:00ErtelendiAtl. Paso - La Cuadra -:-

İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18

19:00San Clemente - La Roda 3:0

JAPONYA: J2 League

07:00Okayama - Yamaga 3:0

JAPONYA: J3 League

07:00Tegevajaro Miyazaki - Kagoshima Utd 3:2
07:00Tottori - YSCC 1:2
07:00Toyama - Kamatamare 1:0
07:00Vanraure - Fukushima Utd 1:1

JAPONYA: WE League Women

07:00Inac Kobe Leonesa K - Nojima Stella K 1:0

JAPONYA: Nadeshiko League Women

07:00Angeviolet Hiroshima K - Ehime K 0:1
07:00FC Takatsuki Speranza K - Kunoichi K 1:2
07:00Harima Albion K - C-Osaka K 1:1
07:00NGU Nagoya K - Yokohama FC Seagulls K 0:1
07:00Nittaidai K - Orca Kamogawa K 0:0
07:00Yamato Sylphid K - Setagaya Sfida FC K 1:1

KANADA: Canadian Premier League

01:00Pacific FC - Valour 3:2

KANADA: U Sports

23:15Alberta - Calgary 0:1
23:30MacEwan - Lethbridge 5:1
23:30UBC Okanagan - Victoria 1:0

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

00:00America De Cali - Dep. Cali 1:1
02:05Pereira - Once Caldas 3:0
04:10Atl. Nacional - Ind. Medellin 1:1

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

05:00Herediano - Alajuelense 0:0

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Liberia - Puntarenas FC 0:2
03:00Santa Ana - Cariari Pococi 3:0
23:00Limon - Consultants Desamparados 0:3

LETONYA: Optibet Virsliga

14:00İptal edildiBFC Daugavpils - Noah -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

01:00Monterrey - Leon 0:1
03:00Atl. San Luis - Club America 0:1
03:05Pachuca - Santos Laguna 1:1
05:00Cruz Azul - Tigres 1:1

MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00Inter de Queretaro - Inter Playa Del Carmen 0:0
00:00Leviatan - Cafetaleros de Chiapas 2 0:7
00:15Catedraticos Elite - Saltillo 1:0
00:15Tritones Vallarta - Correcaminos 2 3:2
01:00Canamy - Escorpiones 2:1
01:00Gavilanes de Matamoros - Cimarrones de Sonora 2 2:1
03:00Colima FC - Mineros de Fresnillo 5:0
03:00Tecos FC - UA Zacatecas 3:0

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

23:45Guerreros De Xico - Alebrijes de Oaxaca 2 0:3
00:00Lobos Huerta - Ciervos 2:2
00:15Uruapan - Calor De San Pedro 3:2

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

03:00Necaxa K - Monterrey K 1:6

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - Ferretti 4:2
05:00Esteli - Managua FC 1:0

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 2:1
02:00Esteli U20 - Managua FC U20 1:0

NORVEÇ: Junior U19

15:00ErtelendiÅsane U19 - Fredrikstad U19 -:-

PANAMA: LPF - Clasura

00:00San Francisco - Arabe Unido 1:0
00:00Tauro - Veraguas 2:0
02:00Deportivo Universitario - Costa del Este 0:2
03:00Chiriqui - Miguelito 1:1

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

01:30Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0:0

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Carlos Mannucci - A. Lima 0:1

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

20:10ErtelendiAl-Hilal - Al Nasr Riyadh -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30U. Espanola - Curico Unido 2:1
02:00Melipilla - La Serena 1:1

ŞİLİ: Primer B

01:00Arturo Fernandez Vial - Magallanes 0:1

ŞİLİ: Segunda Division

23:00Limache - General Velasquez 1:3
23:00Rodelindo - Dep. Concepcion 1:1
01:00Colchagua - Iberia 1:2

UKRAYNA: Premier League

17:00ErtelendiInhulets - Rukh Lviv -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Nacional - Boston River 3:2

VENEZUELA: Primer Küme - İlk etap

23:00Aragua - Yaracuyanos 3:0
01:15La Guaira - Lara 0:2
03:30Hermanos Colmenares - Portuguesa 3:1

YUNANİSTAN: Super League 2

17:00ErtelendiAEL Larissa - PAOK B -:-
17:00ErtelendiApollon Larissa - Veria -:-
17:00ErtelendiApollon Pontou - Almopos -:-
17:00ErtelendiAsteras Vlachioti - Irodotos -:-
17:00ErtelendiDiagoras - AEK B -:-
17:00ErtelendiErgotelis - PAE Egaleo -:-
17:00ErtelendiIraklis 1908 - Karditsa -:-
17:00ErtelendiKallithea - Episkopi -:-
17:00ErtelendiKifisias - Rodos -:-
17:00ErtelendiLevadiakos - Karaiskakis -:-
17:00ErtelendiNiki Volos - Xanthi -:-
17:00ErtelendiO.F. Ierapetra - Panathinaikos B -:-
17:00ErtelendiOlympiakos B - AO Trikala -:-
17:00ErtelendiPAE Chania - Kalamata -:-
17:00ErtelendiPanserraikos - O. Volos -:-
17:00ErtelendiPierikos - Thesprotos -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.