Futbol » Bugün » Bitmiş
ABD: MLS Next Pro
01:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:302:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
03:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
ABD: USL League One
02:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:1ABD: NISA
00:00ErtelendiClub de Lyon - Capo -:-00:00ErtelendiMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
02:00Rosario - Barracas Central 1:203:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
ARJANTİN: Torneo Federal
03:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:0ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
23:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 2:1ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
02:00Belgrano K - Gimnasia L.P. K 2:0AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
23:00PSG K - Hacken K 3:0AVUSTRALYA: A-Ligi
11:45Adelaide United - Western United 4:1AVUSTRALYA: A-League Women
09:00Adelaide K - Newcastle K 0:8AZERBAYCAN: I Liqa
14:00Zaqatala - Moik Baku 0:1BANGLADEŞ: Premier League
12:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police 0:112:15Mohammedan - Fortis 4:0
12:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel 1:1
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura
03:00Blooming - Aurora 1:0BREZİLYA: Amapaense
02:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BREZİLYA: Mineiro - 5.lik-8.lik
02:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BREZİLYA: Paraense - Playofflar
02:00Tuna Luso - Remo 1:2BREZİLYA: Paulista - Playofflar
03:35Palmeiras - Novorizontino 1:0ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
12:15Admira Prague - Vltavin 1:212:30Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur 3:1
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
12:30Kolin - Jablonec B 1:0ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
12:00Olympie Brezova - Hrebec 3:212:15Brandys n. Labem - Louny 3:1
12:15Meteor Prague - Slany 0:1
12:15Neratovice - Chomutov 2:1
12:15Ujezd Prague - Steti 0:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
12:30Dobrovice - Caslav 1:012:30Spoje Prague - Velke Hamry 1:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
13:00Zdirec n. D. - Velka Bites 4:2ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
12:30Slavicin - Batov 1:1ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
12:15Vratimov - Havirov 2:2ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
12:15Mirovice - Trebon 2:1ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
12:15Kurim - SK Krumvir 4:012:30Svratka Brno - Bystrc 1:1
13:00Moravska Slavia - Rajecko 0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
12:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota 3:013:30Kaznejov - Horni Briza 1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
12:15Branik - Dukla JM 1:212:15Podoli Praha - CAFC 0:2
12:30Tempo Prague - Predni Kopanina 1:4
12:30Uhrineves - Kralovice 3:0
14:30Vysehrad - Kolovraty 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
12:15SK Doksy - Libis 1:2ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
12:15Modlany - Krupka 0:112:30Litomericko - Vilemov 6:5
12:30Srbice - Nestemice 4:3
13:00Zatec - Brna 1:4
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
12:00Liberec U19 - Zlin U19 1:2ÇİN: Super League Women
10:00Shaanxi Changan K - Yongchuan Chashan K 0:0DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:00HJK (Fin) - PK-35 (Fin) 1:114:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) 2:2
16:00İptal edildiIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00LDU Quito - Imbabura 5:0EKVADOR: Serie B
00:30Chacaritas - Manta 1:0ERMENİSTAN: First League
14:00Nikarm - Ararat 2 2:4FAS: Coupe du Trone
01:00Maghreb Fez - Tanger 3:2pen01:00Marrakech - Agadir 1:2
GALLER: Cymru North
17:30ErtelendiBuckley - Guilsfield -:-GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
23:00Municipal - Coban Imperial 2:100:45Guastatoya - Coatepeque 0:0
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U17 - Final grubu
00:00Brezilya U17 K - Kolombiya U17 K 2:202:30Ekvador U17 K - Paraguay U17 K 1:0
GÜNEY KORE: WK League Women
10:00Boeun Sangmu K - Incheon Hyundai Steel K 0:013:00Hwacheon K - Sejong Sportstoto K 1:1
13:00Seoul K - Gyeongju K 1:3
13:00Suwon FC K - Changnyeong K 3:0
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00America des Cayes - Racing Haitien 5:023:00Real Hope - Ouanaminthe 0:1
HİNDİSTAN: I-League 2
13:30SC Bengaluru - United SC 3:1İNGİLTERE: National League North
18:00ErtelendiBanbury - Hereford -:-İNGİLTERE: National League South
18:00ErtelendiFarnborough - Chippenham -:-İNGİLTERE: Southern League South Division
23:00Walton & Hersham - Harrow 4:4İNGİLTERE: Premier League 2
15:00ErtelendiCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
14:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 0:2İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
13:45UE Tona - Castelldefels 4:114:00Prat - Olot 1:2
14:00Vilafranca - Grama 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
13:30Castellonense - Castellon B 3:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
14:00Tres Cantos - Parla 5:2İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00CD Marino - Atl. Victoria 2:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
14:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B 1:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
14:00Fuente de Cantos - Azuaga 1:314:30Olivenza - Jaraiz 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
14:00Casalarreina - Alfaro 1:2İSRAİL: Liga Alef North
13:35Ironi Nesher - H. Raanana 0:214:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem 1:0
14:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik 1:0
14:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira 0:4
İSRAİL: Liga Alef South
13:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem 2:013:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden 2:2
13:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne 0:1
14:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek 2:2
JAPONYA: J1 League
13:00Verdy - Kyoto 2:2KIRGIZİSTAN: Premier Liga
10:30Aldier - Kara Balta 1:012:30Abdish-Ata - Alay Osh 2:1
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura
04:05Atl. Morelia - Venados 3:406:05Dorados - Atlante 0:3
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
06:00Monterrey K - Tijuana K 3:1MOĞOLİSTAN: Premier League
14:30Bavarians - Khovd 2:4MORİTANYA: Ligue 1
01:30Ksar - Entou 1:103:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
13:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak 0:0PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos 1:204:00A. Lima - Los Chankas 3:0
POLONYA: III Liga - Group I
14:00Jagiellonia II - Skierniewice 2:3POLONYA: III Liga - Group II
14:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard 1:4POLONYA: Central Youth League
14:00Cracovia U19 - Arka U19 2:2PORTEKİZ: Liga Portugal 2
14:00Os Belenenses - Feirense 3:1PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Düşme Grubu
13:30Leixoes U23 - Academico Viseu U23 2:2PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
14:00Farense U19 - Guimaraes U19 1:3RUSYA: Youth League
11:00Ural U19 - CSKA Moscow U19 0:513:00Din. Moscow U19 - F. Voronezh U19 0:0
13:00Nizhny Novgorod U19 - FK Rostov U19 1:2
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiSLIFA - Bhantal -:-19:15ErtelendiWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SLOVAKYA: 2.Lig
12:30S. Bratislava B - Presov 0:014:00Trebisov - Petrzalka 1:2
ŞİLİ: Primera División
00:00A. Italiano - Coquimbo 0:102:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:3
ŞİLİ: Segunda Division
01:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
13:30Podillya Khmelnytskyi - Kremin 3:1UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
13:00FSC Mariupol - Prykarpattya 1:114:00Karpaty Lviv - Viktoria 1:0
14:30Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk 3:0
UKRAYNA: Druha Liga
14:00Chaika - Zvyagel 2:2UKRAYNA: U19 League
13:00Minaj U19 - Oleksandriya U19 2:313:00Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19 0:1
13:00Zhytomyr U19 - Ch. Odessa U19 3:1
14:00Obolon Kiev U19 - Shakhtar U19 2:1
URUGUAY: Copa Uruguay
02:30ErtelendiRiver Plate - Defensor Sp. -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:0Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.