YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: USL League Two

03:00Ventura - Coachella 5:0

ALMANYA: 2. Bundesliga - Düşme Grubu

21:30Wehen - Regensburg -:-

ALMANYA: Regionalliga Bayern - Düşme Grubu

19:30Bamberg - Buchbach -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30Diefflen - Worms -:-
20:30SpVgg Quierschied - Pfeddersheim -:-

ARJANTİN: Liga Profesional

01:00Union Santa Fe - Barracas Central 2:0
03:00Atl. Tucuman - Platense 1:1

ARJANTİN: Primera Nacional

00:00Def. de Belgrano - Aldosivi 0:2
03:10Temperley - Gimnasia Mendoza 1:3

ARJANTİN: Primera B - Apertura

02:00San Martin Burzaco - Argentino de Quilmes 0:0

ARJANTİN: Primera C - Apertura

21:35Deportivo Espanol - Berazategui -:-

ARJANTİN: Reserve League - İlk etap

21:00Atletico Tucuman 2 - Banfield 2 -:-
21:00Defensa y Justicia 2 - Platense 2 -:-

AVUSTRALYA: NPL Northern NSW

13:00New Lambton - Lambton J. -:-

AVUSTRALYA: Northern NSW State League

13:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-

AVUSTRALYA: Queensland Premier League

13:00Southside Eagles - Capalaba -:-

AVUSTURYA: Bundesliga - Konferans Ligi - Playofflar

20:00Hartberg - Austria Vienna -:-

AVUSTURYA: Burgenland

21:00Schattendorf - Deutschkreutz -:-

AVUSTURYA: Salzburg

19:00Union Henndorf - Thalgau -:-
20:00Grodig - Eugendorf -:-

AVUSTURYA: Wien

19:30Stammersdorf - Sportunion Mauer -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

01:00GV San Jose - SA Bulo Bulo 2:0
03:00Royal Pari - Independiente 2:2

BREZİLYA: Serie B

01:00Coritiba - Operario 3:0
03:00Botafogo SP - Novorizontino 0:1
03:30Avai - Goias 2:0

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

02:00ErtelendiTombense - SER Caxias -:-

BREZİLYA: Serie D

02:15Trem - Rio Branco 3:1

BREZİLYA: Brasileiro U20

21:00Bahia U20 - Sao Paulo U20 -:-

BREZİLYA: Acreano U20

23:00Atletico Acreano U20 - Independencia U20 -:-

BREZİLYA: Matogrossense U20

22:00Acao U20 - Operario FC U20 -:-

BUTAN: Premier League

13:00Tsirang - Paro -:-

CEZAYİR: Ligue 2

18:00Arba - SC Mecheria -:-
18:00Chelghoum - Olympique Akbou -:-
18:00El Khemis - GC Mascara -:-
18:00Ghozlane - Batna -:-
18:00Harrach - MO Constantine -:-
18:00Hussein Dey - WA Mostaganem -:-
18:00JSM Tiaret - Oued Sly -:-
18:00Khemis El Khechna - Olympique Magrane -:-
18:00Khroub - Annaba -:-
18:00Kolea - Guir Abadla -:-
18:00Medea - Temouchent -:-
18:00Mlila - Bordj Menail -:-
18:00Mostaganem - ASM Oran -:-
18:00MSP Batna - Eulma -:-
18:00Ouargla - Telaghema -:-
18:00Widad Adabi de Boufarik - RC Kouba -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

21:00Arjantin U17 - Uruguay U17 -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

20:00Benidorm (Esp) - Valencia (Esp) -:-

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

15:00Endonezya K - Singapur K -:-
22:00Fransa U20 K - Fas U20 K -:-

EKVADOR: Liga Pro - İlk etap

03:00Libertad - Dep. Cuenca 0:0

ESTONYA: Meistr ligi

18:00Kuressaare - Parnu JK Vaprus -:-
20:00Kalju - Nomme Utd -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

21:00Berkane - Chabab Mohammedia -:-
21:00FAR Rabat - Jeunesse Sportive Soualem -:-
21:00Mouloudia Oujda - Renaissance Zemamra -:-
21:00Tanger - Raja Casablanca -:-
21:00Wydad - Safi -:-
21:00Youssoufia Berrechid - FUS Rabat -:-

FİNLANDİYA: Ykkosliiga

18:30SJK Akatemia - Mikkeli -:-

GAMBİYA: GFA League

19:30BST Galaxy - Greater Tomorrow -:-

GÜNEY KORE: K League 1

13:30Gimcheon Sangmu - Seoul -:-
13:30Gwangju - Pohang -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Samgurali - Torpedo Kutaisi -:-
19:00Gagra - Iberia 1999 -:-
19:00Telavi - Samtredia -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Bolnisi - FC Gareji Sagarejo -:-
16:00Khobi - Dusheti -:-
16:00Rustavi - Loco. Tbilisi -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - Georgia -:-
19:00Shturmi - Spaeri -:-

HOLLANDA: Eredivisie - Düşme - Playofflar

21:00Breda - Excelsior -:-

IRAK: Stars League

18:00Al Kahraba - Duhok -:-
18:00Al Karkh - Baghdad -:-
18:00Al Naft - Karbala -:-
18:00Al Najaf - Zakho -:-
18:00Al-Qassim - Al-Hudod -:-
18:00Al Talaba - Al Wasat -:-
18:00Al Zawraa - Al Minaa -:-
18:00Erbil - Naft Al-Basra -:-
18:00Naft Missan - Al Shorta -:-
18:00Newroz - Al Quwa Al Jawiya -:-

İRAN: Pro Lig

19:30Aluminium Arak - Sepahan -:-
19:30Esteghlal F.C. - Gol Gohar -:-
19:30Foolad - Peykan -:-
19:30Havadar SC - Nassaji Mazandaran -:-
19:30Mes Rafsanjan - Esteghlal Khuzestan -:-
19:30Shams Azar Qazvin - Persepolis -:-
19:30Tractor-Sazi - Malavan -:-
19:30Zob Ahan - Sanat-Naft -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Malmo FF - Elfsborg -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00Degerfors - Varberg -:-

İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs

22:00Avellino - L.R. Vicenza -:-
22:00Carrarese - Benevento -:-

İTALYA: Primavera 1 - Playofflar

21:30AS Roma U19 - Lazio U19 -:-

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

15:00Ilbirs - Aldier -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura - Dörtlü

00:00Orsomarso - Tigres -:-

KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu

13:00AC Kuya - Celeste -:-
15:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
17:00AC Rangers - Motema Pembe -:-

LETONYA: Virsliga

18:00Valmiera - Jelgava -:-
19:00BFC Daugavpils - Auda -:-

LİBYA: Premier Lig

18:00Al Murooj - Al Ahly Benghazi -:-
18:00Al Sadaqa - Al-Nasr -:-
18:00Al-Suqoor - Al Tahaddi -:-

LİTVANYA: Kupası

18:00Babrungas - Hegelmann -:-
19:30Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
19:30Ukmerge - Dziugas Telsiai -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar

05:00Monterrey K - Club America K 3:1pen

MISIR: Egypt Cup

17:00Ceramica Cleopatra - Makadi -:-
20:00Smouha - La Viena -:-
20:00ZED - El Daklyeh -:-

MORİTANYA: Ligue 1

22:30Douane - Kaedi -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

20:00Start - Sogndal -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

20:00Asker - Skeid 2 -:-
20:00Frigg - Mjondalen 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

19:00Trygg/Lade - Stabaek 2 -:-

ÖZBEKİSTAN: Pro Liga

15:00Dostlik Tashkent - Shortan Guzor -:-
16:00Kokand 1912 - Aral -:-
16:00Xorazm Urganch - Buxoro -:-
17:30Mashal Muborak - Olimpik-Mobiuz -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

02:30General Caballero JLM - 2 de Mayo 1:0

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Resistencia 2:1
21:30Colegiales - Deportivo Santani -:-

PERU: Liga 2

23:30Santos - U. San Martin 2:2

PORTEKİZ: Taca Revelacao U23

20:00Braga U23 - Estoril U23 -:-

RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1

17:00Rostov 2 - Nart Cherkessk -:-

SİERRA LEONE: Premier League

19:30Ports Authority - Bhantal -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

16:30Al Ain - Al Najma -:-
18:15Ohod - Al Taraji -:-
18:20Al Jandal - Jeddah -:-
19:25Al-Qaisumah - Hajer -:-
19:30Al Arabi - Al Bukayriyah -:-
19:40Al Jabalain - Al Batin -:-
20:15Al Qadisiya - Al Safa -:-
21:00Al-Faysaly - Al Orubah -:-
21:00Al Kholood - Al Adalah -:-

ŞİLİ: Primer B

01:00Barnechea - U. De Concepcion 0:0
03:30Arica - San Luis 1:0

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Kinondoni MC -:-
16:00Geita Gold - Azam -:-
16:00Ihefu - Mtibwa Sugar -:-
16:00Mashujaa - Dodoma Jiji -:-
16:00Namungo - Tabora United -:-
16:00Simba - JKT Tanzania -:-
16:00Singida Fountain Gate - Kagera Sugar -:-
16:00Young Africans - Tanzania Prisons -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.