YENILE

Futbol » Bugün » Oranlar

İNGİLTERE: Premier League

22:00Newcastle - Arsenal -:- [ 4.50 | 3.80 | 1.72 ]

İTALYA: Serie A

19:30Sampdoria - Fiorentina -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.70 ]
21:45Juventus - Lazio -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.10 ]

TÜRKİYE: Süper Lig

20:00Galatasaray - Adana Demirspor -:- [ 1.90 | 3.75 | 3.50 ]
20:00Rizespor - Sivasspor -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.45 ]

ABD: MLS

23:00Seattle Sounders - Minnesota 3:1 [ 1.61 | 4.20 | 5.25 ]

ABD: USL Championship

05:00Phoenix Rising - Tampa Bay 1:5

ABD: MLS Next Pro

23:00New York City II - Columbus Crew 2 0:1
01:00Chicago Fire II - Cincinnati 2 3:1
05:00Portland Timbers 2 - Sporting Kansas City II 1:2
05:00Tacoma Defiance - Real Monarchs 2:0
05:30San Jose Earthquakes II - Colorado Rapids 2 7:1

ABD: USL League One

01:00Charlotte Independ. - Tucson 2:1

ABD: USL League Two

01:00Boston City - Vermont Green 0:4
01:00Project 51O - San Francisco City 2:0
02:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles 1:2
02:00Patuxent - Commonwealth Cardinals -:-
04:00Central Valley Fuego 2 - Golden State Force 2:2

ABD: NISA

02:00Albion San Diego - LA Force 1:0

ABD: NWSL Women

00:00San Diego Wave K - Chicago K 2:1
00:00Washington K - Angel City K 0:1

ARJANTİN: Primera Nacional

23:00Ind. Rivadavia - Atl. Rafaela 1:0 [ 1.90 | 3.30 | 4.33 ]
23:10CA Mitre - Chacarita Juniors 0:3 [ 2.00 | 3.20 | 4.20 ]
01:10Gimnasia Jujuy - Belgrano 1:0 [ 3.60 | 2.87 | 2.40 ]
21:00Nueva Chicago - Atletico Atlanta -:- [ 3.00 | 2.87 | 2.70 ]

ARJANTİN: Torneo Federal

23:00Central Norte - Antoniana 1:0
00:00Sportivo Estudiantes - Cipolletti 3:1

ARJANTİN: Primera B - Apertura

00:00Ituzaingo - Los Andes 2:2

ARJANTİN: Primera D - Apertura

21:30CSR Espanol - Deportivo Muniz -:-

ARJANTİN: Primera A Women

17:00Comunicaciones K - Rosario Central K -:-
21:00Villa San Carlos K - El Porvenir K -:-

ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı

01:00Dakota - La Fama 1:0
03:00Racing Club Aruba - Britannia 3:1

ASYA: Southeast Asian Games

12:00Malaysia U23 - Kamboçya U23 -:-
15:00Laos U23 - Tayland U23 -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası

17:30Fransa U17 - Polonya U17 -:-
17:30İtalya U17 - Almanya U17 -:-
20:00Bulgaristan U17 - Hollanda U17 -:-
20:00İsrail U17 - Lüksemburg U17 -:-

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - 2. Tur - Lig A

19:00Bulgaristan U19 K - Ukrayna U19 K -:-
19:00Norveç U19 K - Avusturya U19 K -:-

BAHREYN: Premier Lig - Düşme Grubu

19:00Al-Budaiya - Al-Hidd -:-
19:00Sitra - Malkia -:-

BANGLADEŞ: Premier League

12:00Swadhinata - Abahani Limited -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

13:00Slutsk 2 - Dnepr Mogilev 2 -:-
15:00Isloch 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
15:00Neman 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

20:21Zeljeznicar - Radnik Bijeljina -:-

BREZİLYA: Serie A

23:30Coritiba - America MG 1:0 [ 2.20 | 3.25 | 3.50 ]
00:00Avai - Juventude 1:2 [ 2.25 | 3.00 | 3.60 ]
00:00Botafogo RJ - Fortaleza 3:1 [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]
01:00Goias - Santos 1:0 [ 3.20 | 3.10 | 2.45 ]

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

23:00Remo - Mirassol 3:1
00:00Volta Redonda - Brasil de Pelotas 3:1
01:00EC Sao Jose - Paysandu 2:0

BREZİLYA: Serie D

23:00Amazonas - Sao Raimundo AM 2:2
23:00Icasa-CE - Sousa 2:2
23:00Portuguesa RJ - Nova Iguacu 1:1
00:00Humaita - Sao Raimundo RR 2:1
00:30Retro - Afogados da Ingazeira 1:1

BREZİLYA: Brasileiro Women

21:00Esmac K - Real Brasilia K -:-
22:00Gremio K - Ferroviaria K -:-
23:30Internacional K - Cruzeiro K -:-

BULGARİSTAN: Parva liga - Düşme Grubu

17:30Botev Vratsa - Tsarsko Selo -:- [ 3.20 | 3.30 | 2.30 ]
20:00Lok. Sofia - Pirin Blagoevgrad -:- [ 1.61 | 3.80 | 6.00 ]

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00CSKA 1948 Sofia II - Botev II -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:30Jong Colombia - CSD Barber -:-
03:00Centro Dominguito - Willemstad -:-

DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları

20:00Silkeborg - Midtjylland -:- [ 2.50 | 3.60 | 2.62 ]

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

23:00Jarabacoa - San Cristobal 4:0

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

16:30İran U16 - Kırgızistan U16 -:-

EKVATOR: Liga Pro - İlk etap

23:30Orense - Emelec 2:0 [ 2.75 | 3.40 | 2.55 ]
02:00Barcelona SC - Dep. Cuenca 1:1 [ 1.45 | 4.00 | 8.50 ]

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar

00:00Platense Municipal - FAS 2:1
00:15Alianza FC - Luis Angel Firpo 2:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:00Noah - Noravank -:-

ERMENİSTAN: First League

14:00BKMA 2 - Pyunik 2 -:-
14:00Shirak - Alashkert 2 -:-

ESTONYA: Esiliiga

19:00Elva - Viimsi JK -:-

ETİYOPYA: Premier League

Devre ArasıHadiya Hossana - Ethiopia Bunna 1:0
16:00Jimma Aba Jifar - St. George -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

20:15Difaa El Jadidi - Tanger -:- [ 2.20 | 2.75 | 3.40 ]
22:30Agadir - Safi -:- [ 2.15 | 2.80 | 3.60 ]

FİLİPİNLER: Copa Paulino Alcantara - Playofflar

12:00Kaya - Stallion -:-
15:45Cebu FC - United City -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

19:00PPJ - Kiffen -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division - Düşme Grubu

19:00AEL Limassol - Doxa -:-
19:00Ol. Nicosia - Achnas -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Din. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Merani Martvili - Merani Tbilisi -:-
16:00Zugdidi - Shevardeni Tbilisi -:-

HIRVATİSTAN: 2. HNL

18:30Osijek 2 - Kustosija -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar

02:00Olimpia - Motagua 0:1

İNGİLTERE: Şampiyona - Playofflar

21:45Huddersfield - Luton -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.50 ]

İRAN: Division 1

18:00Astara - Esteghlal Khuzestan -:-
18:00Esteghlal Molasani - Machine Sazi -:-
18:00Kheybar Khorramabad - Rayka Babol -:-
18:00Khooshe Talaee - Arman Gohar -:-
18:00Mes Kerman - Vista Toorbin -:-
18:00Mes Shahr Babak - Shahrdari Hamedan -:-
18:00Pars Janoobi Jam - Qashqai Shiraz -:-
18:00Saipa - Shahin Bushehr -:-
18:00Shams Azar Qazvin - Malavan -:-

İRLANDA: Division 1

21:45Treaty United - Longford -:-

İSPANYA: LaLiga2

22:00R. Oviedo - Zaragoza -:- [ 1.61 | 3.80 | 6.00 ]

İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları

20:30M. Tel Aviv - H. Beer Sheva -:- [ 2.05 | 3.25 | 3.10 ]
20:30Netanya - H. Tel Aviv -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.20 ]
20:30Sakhnin - M. Haifa -:- [ 7.00 | 4.20 | 1.36 ]

İSVEÇ: Allsvenskan

20:10Djurgarden - Malmo FF -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.40 ]

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Oddevold - Ljungskile -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

20:00AIK K - IF Brommapojkarna K -:-
20:00Hacken K - Kalmar K -:-
20:00Hammarby K - Kristianstads K -:-
20:00Linköpings K - Djurgarden K -:-
20:00Rosengard K - Örebro K -:-

İZLANDA: Besta-deild karla

22:15KR Reykjavik - Keflavik -:-
22:15Leiknir - Fram -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Breidablik -:-

İZLANDA: Icelandic Cup Women

22:00IH Hafnarfjordur K - Hafnarfjordur K -:-

JAMAİKA: Premier League

23:00Arnett Gardens - Dunbeholden 1:0
01:15Harbour View - Humble Lions 0:0

KANADA: Canadian Premier League

00:00Valour - York Utd 1:0

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

14:30Kara Balta - Talant -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

03:00America De Cali - U. Magdalena 1:0 [ 1.72 | 3.40 | 5.75 ]

KOLOMBİYA: Liga Women - Playofflar

23:00Llaneros K - Santa Fe K 0:6
01:00Junior K - America de Cali K 2:4

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

00:00ADR Jicaral - Cartagines 4:3 [ 2.30 | 3.50 | 2.70 ]
00:00Guadalupe - Guanacasteca 0:0 [ 2.70 | 3.20 | 2.40 ]
00:00San Carlos - Sporting San Jose 2:1 [ 2.05 | 3.40 | 3.25 ]
00:00Zeledon - Herediano 2:3 [ 5.00 | 3.75 | 1.60 ]
02:15Santos DG - Alajuelense 2:0 [ 2.87 | 3.40 | 2.20 ]
20:00Grecia - Saprissa 0:0

KUVEYT: Emir Cup

19:10Kazma SC - Al Salmiya -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: Caribbean Club Championship

00:00Violette (Hai) - Cavalier (Jam) 3:2
03:00Arcahaie (Hai) - Waterhouse (Jam) 0:2

KÜBA: Liga Nacional - Apertura-Playofflar

23:00FC Santiago de Cuba - Artemisa 7:0

LİBYA: Premier Lig

17:30ErtelendiAl-Khmes - Al Ahly Tripoli -:-
17:30Al Shat - Mahalla Tripoli -:-

LİTVANYA: I Lyga

18:00Zalgiris 2 - Siauliai 2 -:-
19:00Banga 2 - FK Panevezys 2 -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

21:00Ajka - DVTK -:-

MALİ: Premiere Division

19:00CS Duguwolofila - Onze Createurs -:-
19:00LC Bamako - Bougouba -:-
19:00USC Kita - CO Bamako -:-
20:00Yeelen - USFAS Bamako -:-
22:00Foot Elite - Bakaridjan -:-

MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar

02:00Atlas - Guadalajara 1:1 [ 2.05 | 3.40 | 3.50 ]
04:05Tigres - Cruz Azul 0:1 [ 2.05 | 3.30 | 3.60 ]

MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar

00:30Mazorqueros - Alacranes 2:4

MISIR: Premier Lig

19:30Ghazl El Mahallah - Eastern Company -:-
22:00Smouha - Al Masry -:-

NİJERYA: NNL

18:00FWC Champions - Mighty Jets -:-
18:00Ikorodu United - Campos -:-
18:00Ottasolo - Go Round -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar

04:00Ferretti - Diriangen 0:2 [ 2.70 | 3.25 | 2.30 ]

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar

01:00Ferretti U20 - Esteli U20 0:4

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Aalesund - Molde -:- [ 3.25 | 3.90 | 2.05 ]
19:00Bodo/Glimt - Tromsø -:- [ 1.60 | 4.20 | 5.50 ]
19:00Kristiansund - Strömsgodset -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]
19:00Lilleström - Sarpsborg 08 -:- [ 1.90 | 3.60 | 4.00 ]
19:00Odd - Haugesund -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.40 ]
19:00Rosenborg - Sandefjord -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.00 ]
19:00Viking - Jerv -:- [ 1.16 | 8.50 | 15.00 ]
21:00Vålerenga - Ham-Kam -:- [ 1.66 | 4.00 | 5.00 ]

NORVEÇ: OBOS-ligaen

19:00Brann - Sandnes -:- [ 1.40 | 4.50 | 8.00 ]
19:00Fredrikstad - Skeid -:- [ 1.61 | 4.33 | 4.75 ]
19:00Stabaek - Grorud -:- [ 1.45 | 4.50 | 7.50 ]

NORVEÇ: Division 2, avd 1

19:00Moss - Orn -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

19:00Floro - Forde -:-
19:00Kongsvinger 2 - Raufoss 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

19:00Follo - Start 2 -:-
19:30Mandalskameratene - Vindbjart -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:00Mjondalen 2 - Strømsgodset 2 -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

16:30AGMK - Bunyodkor -:-
17:00Olympic - Lok. Tashkent -:-

PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar

02:30Tauro - Miguelito 1:2

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

00:00Ameliano - Libertad 1:3 [ 4.33 | 3.75 | 1.66 ]
02:15Tacuary - Olimpia Asuncion 1:4 [ 4.20 | 3.30 | 1.80 ]

PARAGUAY: Division Intermedia

22:00Martin Ledesma - Atyra -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Carlos Mannucci - U. de Deportes 0:0 [ 2.70 | 3.30 | 2.50 ]
02:00Huancayo - Cienciano 3:3 [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
19:00Carlos Stein - Grau -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.62 ]

PERU: Liga 2 - Apertura

23:00Alfonso Ugarte - Llacuabamba 1:0
23:00Alianza Huanuco - Union Huaral 1:3
23:00Cusco - Los Chankas 2:1
23:30Chavelines - Pirata 1:0

POLONYA: Division 1

19:00Polkowice - R. Rzeszow -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.37 ]

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

20:30Academica Clinceni - Botosani -:- [ 29.00 | 8.50 | 1.08 ]
20:30Mioveni - Rapid Bucuresti -:- [ 5.25 | 3.50 | 1.60 ]
20:30U Craiova 1948 - Sepsi Sf. Gheorghe -:- [ 3.30 | 3.10 | 2.15 ]

RUSYA: FNL

16:00Sp. Moscow 2 - Kamaz -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 1

13:00Tuapse - Legion Dynamo -:-
14:00Alania 2 - Maykop -:-
16:00R. Volgograd 2 - Mashuk -:-
16:30Dynamo Makhachkala - Nalchik -:-
16:30Forte Taganrog - FK Chayka -:-
17:00Kholding - Anzhi -:-
17:00SKA Rostov - Biolog -:-
18:00Dynamo Stavropol - Yessentuki -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 2 - Düşme Grubu

13:00Chertanovo M. - Baltika 2 -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 2 - Terfi Grupları

15:00Yenisey 2 - Leningradets -:-

SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları

17:30FK Vozdovac - Partizan -:-

SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade

13:00Studentski Grad - Prva Iskra Baric -:-
14:30Usce - Teleoptik -:-

SİERRA LEONE: Premier League

19:15Central Parade - Old Edwardians -:-

SLOVENYA: Prva Liga

18:30Koper - Radomlje -:-

ŞİLİ: Primera División

00:30Huachipato - Nublense 1:3 [ 2.75 | 3.30 | 2.55 ]

ŞİLİ: Primer B

22:30S. Morning - Melipilla -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Kinondoni MC -:-
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar -:-

TÜRKİYE: TFF 2. Lig Playofflar

15:30Trabzon FK - Bayburt -:-
16:00Bodrumspor - Sivas Belediyespor -:-
20:00Amedspor - Tarsus -:-
20:00Karacabey Belediyespor - Isparta 32 Spor -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Boston River - Liverpool M. -:- [ 3.00 | 3.20 | 2.10 ]

URUGUAY: Segunda Division

01:15Racing Montevideo - Rampla Juniors 1:0
19:00Juventud - Progreso -:-
21:15Uruguay Montevideo - Sud America -:-

VENEZUELA: Primer Küme

00:15Zulia - Estudiantes M. 3:2

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Dynamo Puerto - Yaracuyanos 1:1
23:00Llaneros - Frontera 0:1
00:00Atletico La Cruz - Angostura 2:1
00:00Rayo Zuliano - Academia Rey -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.