Beyzbol » 27.04.2024 » Hepsi
ABD: MLB
02:05Baltimore Orioles - Oakland Athletics 2:302:07Toronto Blue Jays - Los Angeles Dodgers 2:12
02:10Boston Red Sox - Chicago Cubs 1:7
02:10Miami Marlins - Washington Nationals 1:3
02:10New York Mets - St.Louis Cardinals 2:4
02:20Atlanta Braves - Cleveland Guardians 6:2
02:40Chicago White Sox - Tampa Bay Rays 9:4
03:05Texas Rangers - Cincinnati Reds 2:1
03:10Milwaukee Brewers - New York Yankees 7:6
04:38Los Angeles Angels - Minnesota Twins 3:5
04:40San Diego Padres - Philadelphia Phillies 3:9
04:40Seattle Mariners - Arizona Diamondbacks 6:1
05:15San Francisco Giants - Pittsburgh Pirates 3:0
22:07Toronto Blue Jays - Los Angeles Dodgers 2:4
23:05Baltimore Orioles - Oakland Athletics 7:0
23:05New York Mets - St.Louis Cardinals 4:7
23:05Texas Rangers - Cincinnati Reds 4:8
23:10Boston Red Sox - Chicago Cubs 17:0
23:10Miami Marlins - Washington Nationals 4:11
GÜNEY KORE: KBO
08:00LG Twins - KIA Tigers 6:311:00Hanwha Eagles - Doosan Bears 10:5
11:00Kiwoom Heroes - Samsung Lions 0:11
11:00NC Dinos - Lotte Giants 2:0
11:00SSG Landers - KT Wiz Suwon 2:5
JAPONYA: NPB
08:00Chiba Lotte Marines - Rakuten Gold. Eagles 1:408:00Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 4:6
08:00Fukuoka S. Hawks - Seibu Lions 2:1
08:00Hanshin Tigers - Yakult Swallows 5:4
08:00Nippon Ham Fighters - Orix Buffaloes 9:0
08:00Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 1:2
MEKSİKA: LMB
03:30Dos Laredos - Laguna 2:103:30Quintana Roo - Veracruz 2:5
04:00Chihuahua - Jalisco 1:6
04:00Puebla - Bravos de Leon 5:4
04:30Aguascalientes - Monterrey 2:8
04:30Campeche - Oaxaca 4:6
05:05Monclova - Caliente de Durango 19:7
05:35Toros de Tijuana - Saltillo 5:2
05:45Queretaro - Yucatan 14:5
ABD: IL - İlk etap
01:05Buffalo Bisons - Iowa Cubs 3:1201:35Durham Bulls - Scranton/WB 2:6
01:35Norfolk Tides - Gwinnett Stripers 5:1
01:35Syracuse Mets - Columbus Clippers 5:7
02:05Lehigh Valley IronPigs - Charlotte Knights 4:6
02:05Toledo Mud Hens - Worcester 4:3
02:15Louisville Bats - Nashville Sounds 8:11
21:07St. Paul - Rochester Red Wings 2:3
21:35Buffalo Bisons - Iowa Cubs 2:0
23:05Memphis Redbirds - Jacksonville 10:1
23:07St. Paul - Rochester Red Wings 7:8
00:05Toledo Mud Hens - Worcester 8:7
ABD: PCL - İlk etap
03:15Round Rock Express - Salt Lake Bees 9:403:35Albuquerque Isotopes - Oklahoma City Dodgers 4:5
04:05Reno Aces - Sugar Land 1:8
04:05Tacoma Rainiers - El Paso Chihuahuas 4:7
04:45Sacramento River Cats - Las Vegas Aviators 3:4
06:05Tacoma Rainiers - El Paso Chihuahuas 3:2
ALMANYA: Bundesliga North
15:00Cologne - Hamburg 5:119:00Paderborn - Dohren 6:2
ALMANYA: Bundesliga South
14:00Heidenheim - Mainz 6:514:00Stuttgart - Munchen-Haar 16:5
17:30Stuttgart - Munchen-Haar 4:8
AVUSTURYA: Bundesliga
14:00Hard Bulls - Wr. Neustadt 3:1416:00Vienna Metrostars - Schwechat 7:6
16:30Hard Bulls - Wr. Neustadt 17:4
18:00Schwechat - Vienna Metrostars 7:10
19:00Vienna Metrostars - Schwechat 5:7
BELÇİKA: Division 1
13:30MSG Phoenix - Merchtem Cats 8:015:30Borgerhout Squirrels - Deurne Spartans 1:0
15:30Brasschaat Braves - Hoboken 9:6
16:30MSG Phoenix - Merchtem Cats 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga
14:00Hrosi Brno - Eagles Prague 12:414:00Kotlarka Prague - Tempo Prague 3:5
14:00Ostrava - Draci Brno 5:0
20:00Trebic - Hluboka 13:7
FRANSA: Division 1
18:00Rouen - Montpellier 8:4İSPANYA: Division de Honor
13:30Navarra - San Inazio 5:1517:00Navarra - San Inazio 0:8
19:00Barcelona - Viladecans 6:7
İSVİÇRE: NLA
12:00Zurich Challengers - Therwil Flyers 6:1615:00Zurich Challengers - Therwil Flyers 17:2
İTALYA: Serie A1
16:00BBC Grosseto - Parma 0:316:00Fiorentino - Fiorentina 2:10
16:00Macerata - San Marino 3:7
16:00Padova - Crocetta 7:1
16:00Rimini - Rovigo 5:13
16:00Uni. Bologna - BSC Grosseto 6:0
16:30Ath. Bologna - Nettuno 3:7
16:30Lions Nettuno - Godo 3:6
16:30Torino - Reggio Emilia 1:11
16:45Ronchi - Cagliari 6:1
21:00BBC Grosseto - Parma 3:10
21:00Fiorentino - Fiorentina 2:7
21:00Macerata - San Marino 0:1
21:00Padova - Crocetta 0:7
21:00Rimini - Rovigo 3:0
21:00Ronchi - Cagliari 6:1
21:00Uni. Bologna - BSC Grosseto 13:4
21:30Torino - Reggio Emilia 2:21
KÜBA: Serie Nacional
21:00Camaguey - Cienfuegos 4:021:00Ciego de Avila - Santiago de Cuba 4:7
21:00Granma - Artemisa 3:8
21:00Industriales - Guantanamo 1:5
21:00Isla Juventud - Matanzas 0:17
21:00Mayabeque - Holguin 2:1
21:00Pinar del Rio - Sancti Spiritus 6:15
21:00Villa Clara - Las Tunas 1:3
NORVEÇ: Eliteserien
14:00Kristiansand Suns - Sola Aviators 46:417:00Kristiansand Suns - Sola Aviators 16:5
TAYVAN: CPBL - İlk etap
12:05Chinatrust Brothers - Uni Lions 7:612:05Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 4:3
12:05Rakuten Monkeys - TSG Hawks 1:0
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı beyzbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.