YENILE

Futbol » 30.06.2022 » Hepsi

ABD: MLS

02:30Cincinnati - New York City 4:4
02:30Toronto FC - Columbus Crew 1:2
03:00Chicago Fire - Philadelphia Union 1:0
05:00Seattle Sounders - CF Montreal 1:2
05:30Los Angeles FC - FC Dallas 3:1
05:30Los Angeles Galaxy - Minnesota 2:3
05:30Portland Timbers - Houston Dynamo 2:1

ABD: USL Championship

02:30Charleston - Atlanta United 2 3:4
03:30Rio Grande - El Paso 0:0
05:00San Diego Loyal - Orange County SC 2:1

ABD: USL League One

02:00Greenville - North Carolina 3:1
05:00Tucson - Richmond Kickers 0:1

ABD: USL League Two

00:00New Jersey Copa - Hudson Valley 2:5
02:00Cedar - Westchester 4:2
02:00Christos - Lionsbridge 0:3
02:00Motown - Morris Elite 5:0
02:00Nona - FC Florida U23 3:0
02:00North Carolina Fusion U23 - West Virginia 2:2
02:00South Bend Lions - Toledo Villa 3:0
02:00ErtelendiTampa Bay U23 - Florida Elite -:-
02:00Tobacco Road - Charlotte Independ. 2 3:3
02:05RC New Jersey - Reading 2:3
02:30Ann Arbor - Flint City 1:1
02:30Boston Bolts - AC Connecticut 0:1
02:30Chicago United - St. Louis 2:0
02:30Tormenta II - Southern Soccer Academy 4:0
02:30West Chester Utd - Ocean City 1:2
03:00AHFC Royals - Corpus Christi FC 2:1
03:00Chicago Dutch Lions - Chicago City 3:5
03:00Euro New York - Long Island 0:0
03:00Louisiana - Texas United 1:2
03:00Minneapolis City - Manitoba 1:2
05:00San Francisco City - Marin 0:1

ABD: US Open Kupası

02:00Orlando City - Nashville SC 2:1pen

ARJANTİN: Copa Argentina

00:05ErtelendiAldosivi - Newells Old Boys -:-
00:05Gimnasia L.P. - Flandria 2:0

ARJANTİN: Reserve League - İkinci etap

16:00Banfield 2 - Boca Juniors 2 1:0
17:00Estudiantes 2 - Arsenal Sarandi 2 0:0
17:00Lanus 2 - Union Santa Fe 2 1:0

ASYA: AFC Kupası

12:00Kaya (Phl) - Bali United (Ina) 0:1
13:00Eastern AA (Hkg) - Taiwan Steel (Tpe) 3:1
13:00İptal edildiEastern AA (Hkg) - Chao Pak Kei (Mac) -:-
13:00Viettel (Vie) - Hougang (Sgp) 5:2
15:00Kuala Lumpur City (Mys) - Tampines (Sgp) 2:1
16:00Kedah (Mys) - Visakha (Cam) 5:1
17:00Khujand (Taj) - Dordoi Bishkek (Kgz) 0:0
17:00Phnom Penh Crown (Cam) - Young Elephant (Lao) 4:2
17:00Sogdiana (Uzb) - Altyn Asyr (Tkm) 3:1
20:00CSKA Pomir Dushanbe (Taj) - Neftchi Kochkor-Ata (Kgz) 0:0

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - Bayanlar

16:00İtalya U19 K - Fransa U19 K 2:2
16:00Norveç U19 K - Almanya U19 K 2:1
18:30Çek Cumhuriyeti U19 K - İspanya U19 K 0:5
18:30İsveç U19 K - İngiltere U19 K 1:0

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

17:00BATE 2 - Slutsk 2 2:0
17:00Gomel 2 - Zhodino 2 4:2

BREZİLYA: Serie B

01:00Nautico - Criciuma 1:1
03:30CRB - Tombense 0:0
03:30Novorizontino - Vasco 2:0

BREZİLYA: Campeonato Carioca 2 - İkinci etap

01:00Volta Redonda - Macae 4:2

BREZİLYA: Brasileiro U23

21:00Botafogo RJ U23 - Sport Recife U23 4:2
21:00Brasil de Pelotas U23 - Gremio U23 1:6
21:00CSA U23 - Cuiaba U23 0:1
21:00Nautico U23 - Fluminense U23 0:2
21:00Paysandu U23 - Fortaleza U23 0:1
21:00Ponte Preta U23 - Juventude U23 1:0

BREZİLYA: Brasileiro U20

21:00Fortaleza U20 - Ceara U20 0:1

ÇİN: Super Ligi

12:30Guangzhou FC - Wuhan Three Towns 1:2
14:30Beijing Guoan - Chengdu Rongcheng 0:0
14:30Hebei - Wuhan FC 2:1

ÇİN: Jia Ligi

10:30Shaanxi Changan - Qingdao Manatee 1:2
11:00Hebei Kungfu - Suzhou Dongwu 2:0
14:30Shanghai Jiading Huilong - Beijing Sport University 2:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

10:15Botev II (Bul) - Ludogorets II (Bul) 1:1
11:00Krylya Sovetov (Rus) - Akron Togliatti (Rus) 0:3
12:00Radomiak Radom (Pol) - Lechia (Pol) 1:2
12:00Sparta Prag (Cze) - Opava (Cze) 3:0
15:00Midtjylland (Den) - Aalborg (Den) 2:1
15:00İptal edildiUTA Arad (Rou) - Partizani (Alb) -:-
16:00Mashuk (Rus) - Dynamo Makhachkala (Rus) 0:0
16:30Gaziantep FK (Tur) - FC Hermannstadt (Rou) 1:0
17:00Basel (Sui) - Botosani (Rou) 3:1
17:00Petrolul (Rou) - Darıca Gençlerbirliği (Tur) 5:0
18:00Botev Vratsa (Bul) - APOEL (Cyp) 0:0
18:00Dunav Ruse (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 2:1
18:00Europa FC (Gib) - Hearts (Sco) 0:4
18:00Lugano (Sui) - Ingolstadt (Ger) 0:1
18:00O. Ljubljana (Slo) - Sibenik (Cro) 0:0
18:00Rodinghausen (Ger) - Jena (Ger) 2:2
18:00Sandhausen (Ger) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 3:0
18:00UTA Arad (Rou) - Radnicki Nis (Srb) 0:0
18:30Dun. Streda (Svk) - Paks (Hun) 1:3
18:30İptal edildiKarlsruher (Ger) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) -:-
19:00Amstetten (Aut) - Wiener Viktoria (Aut) 2:1
19:00Mura (Slo) - Vojvodina (Srb) 1:1
19:00Ruzomberok (Svk) - Katowice (Pol) 0:2
19:30İptal edildiAmstetten (Aut) - Leobendorf (Aut) -:-
19:30Crvena zvezda (Srb) - Koper (Slo) 0:1
19:30Napredak (Srb) - Skalica (Svk) 1:1
21:45Tuzla City (Bih) - Maritsa Plovdiv (Bul) 0:0

DÜNYA: Mediterranean Games

19:00Portekiz U18 - Yunanistan U18 0:2
19:00Türkiye U18 - İtalya U18 0:0
22:00Cezayir U18 - Fransa U18 2:3
22:00Fas U18 - İspanya U18 1:1

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

19:00İsviçre K - İngiltere K 0:4

EKVATOR: Serie B

23:00ErtelendiAmerica de Quito - Buhos ULVR -:-
23:00ErtelendiChacaritas - Manta -:-
23:00ErtelendiImbabura - El Nacional -:-
23:00ErtelendiInd. Juniors - Libertad -:-
23:00ErtelendiOlmedo - Santo Domingo -:-

EKVATOR: Copa Ecuador

22:30CD Aampetra - U. Catolica 2:0

ESTONYA: Esiliiga

18:00Levadia U21 - Flora U21 4:1
19:00Paide Linnameeskond U21 - Elva 1:2
19:00Parnu - Harju Jalgpallikooli 0:0
19:00Tulevik - FC Alliance 0:5

ESTONYA: Kupası

19:30Olympic Tallinn - Maardu Aliens 5:4uz

ETİYOPYA: Premier League

10:00Welayta Dicha - Wolkite Kenema 0:2
16:00Sebeta City - Arba Menche 1:0

FİJİ: Premier League

10:00Nadroga - Navua 1:1

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

17:30Stella Adjame - ASI d'Abengourou 3:2
18:30Bouake - San Pedro 1:1
22:30SO Armee - ASEC Mimosas 1:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30Klubi 04 - Ilves 2 4:1

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Playofflar

01:15Cerro Porteno (Par) - Palmeiras (Bra) 0:3
01:15Talleres Cordoba (Arg) - Colon (Arg) 1:1
03:30Tolima (Col) - Flamengo (Bra) 0:1
03:30Velez Sarsfield (Arg) - River Plate (Arg) 1:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Playofflar

01:15The Strongest (Bol) - Ceara (Bra) 1:2
03:30Dep. Cali (Col) - Melgar (Per) 0:0
03:30Dep. Tachira (Ven) - Santos (Bra) 1:1

İSVEÇ: Division 1, Norra

20:00Pitea - Team TG FF 0:1

İSVEÇ: Division 2, Södra Götaland

20:30Rappe GOIF - Rosengard 3:0

İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler

20:00Angelholm - Tvaaker 0:5

İZLANDA: Inkasso-deildin

21:30Fjolnir - Kopavogur 3:1
22:15Thor Akureyri - Throttur Vogar 5:0

İZLANDA: Division 2

23:15Aegir - Hottur / Huginn 2:0

JAMAİKA: Premier League - Playofflar

01:00Waterhouse - Harbour View 1:1
03:30Dunbeholden - Cavalier 4:4pen

KAMERUN: Elite One - Playofflar

18:00Eding Sport - Canon Yaounde 1:0pen
20:30Les Astres - Cotonsport 0:2

KANADA: Canadian Premier League

02:00Forge - Valour 0:1

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Şampiyonası 20 Yaşaltı - Playofflar

02:00Dominik Cumhuriyeti U20 - Jamaika U20 1:0
05:00Guatemala U20 - Meksika U20 2:1pen

LETONYA: Optibet Virsliga

18:00Valmiera - Spartaks 1:2
19:00RFS - BFC Daugavpils 4:0

LİBYA: Premier Lig - Düşme Grubu

18:00Shabaab Al Jabal - Wefaq Ajdabiya 1:0

LİTVANYA: I Lyga

19:30Riteriai 2 - Siauliai 2 2:0

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Tapatio - Alacranes 3:1
03:05Tlaxcala - Cimarrones de Sonora 2:0
05:05Raya2 - Atl. Morelia 1:0

MONGOLİA: Premier League

08:00FC Ulaanbaatar - Khaan Khuns-Erchim 1:0
11:00Khovd - Tuv Buganuud 0:2
14:00Athletic 220 - BCH Lions 0:1

MORİTANYA: Ligue 1

19:30Garde Nationale - Armee 1:2
19:30Gourel Sangue - Ksar 0:4

MYANMAR: National League

11:30GFA - Yadanarbon 0:7

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

19:00ErtelendiMelhus - Rosenborg 2 -:-

NORVEÇ: NM Kupası

19:00KFUM Oslo - Sogndal 1:2pen
19:00Sandnes - Rosenborg 0:2
19:00Ull/Kisa - Ranheim 0:2
20:00Brann - Fredrikstad 6:0

ÖZBEKİSTAN: Super League

17:00Metallurg Bekabad - Lok. Tashkent 1:1
18:00Nasaf Qarshi - Olympic 2:2

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:00Badbaado - Gaadiidka -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

18:00Al Jazeera Amman - Moghayer Al Sarhan 0:1
20:30Al Wehdat - Al Sareeh 2:0

VENEZUELA: Primer Küme

23:00ErtelendiCarabobo - Puerto Cabello -:-
23:00ErtelendiEstudiantes M. - Zulia -:-
23:00ErtelendiMetropolitanos - Hermanos Colmenares -:-
23:00ErtelendiMineros - Caracas -:-
23:00ErtelendiMonagas - La Guaira -:-
23:00ErtelendiPortuguesa - Dep. Tachira -:-
23:00ErtelendiUniversidad Central - Aragua -:-
23:00ErtelendiZamora - Lara -:-
23:30Aragua - Metropolitanos 2:3

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.