Futbol » 09.05.2024 » Hepsi
AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar
22:00Atalanta - Marsilya 3:022:00Leverkusen - AS Roma 2:2
AVRUPA: Avrupa Konferans Ligi - Playofflar
22:00Olympiakos - Aston Villa 2:0ABD: MLS Next Pro
02:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 3:102:30Atlanta United 2 - Carolina Core 1:2
02:30Crown Legacy - New England Revolution II 2:1
05:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 1:2
ABD: USL League One
01:30ErtelendiOne Knoxville - Forward Madison -:-ABD: USL League Two
02:30Midwest United - Union FC Macomb 3:205:00Monterey Bay 2 - San Francisco City 1:0
ABD: NISA
06:30Capo - LA Force 1:2ABD: US Open Kupası
02:00Charleston - Tormenta 3:2uz02:00Indy Eleven - San Antonio 2:0
02:00North Carolina - Phoenix Rising 1:2uz
02:30New York City II - Colorado Springs 1:0
02:30Tampa Bay - Birmingham 6:4uz
03:00Union Omaha - Sporting Kansas City 1:2uz
04:00New Mexico - Real Salt Lake 4:2
05:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC 1:3
05:30Seattle Sounders - Louisville City 3:2pen
ABD: NWSL Women
03:00Houston Dash K - Gotham K 0:105:00San Diego Wave K - Utah Royals K 2:0
05:00Seattle Reign K - Kansas City Current K 0:0
ALMANYA: Oberliga Westfalen
16:00Munster 2 - Brunninghausen 0:0ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
16:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen 0:316:30Denzlingen - Normannia Gmund 1:0
16:30Goppinger - Backnang 3:1
16:30Mutschelbach - Villingen 1:4
16:30Pforzheim - Ravensburg 3:2
16:30VfR Mannheim - FC Holzhausen 0:3
ALMANYA: DFB Pokal - Bayanlar
17:00Bayern K - Wolfsburg K 0:2ARJANTİN: Copa Argentina
00:05Colon - Los Andes 2:1ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Central Cordoba 2 - Platense 2 0:1ARNAVUTLUK: First Division
18:00Bylis - AF Elbasani 2:3ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Filipinler U17 K - Kuzey Kore U17 K 0:614:00Güney Kore U17 K - Endonezya U17 K 12:0
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
14:00Belçika U17 K - Portekiz U17 K 0:116:30İspanya U17 K - Polonya U17 K 1:0
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
18:30Leobendorf - Neusiedl 1:0AVUSTURYA: Regionalliga Batı
17:00Bischofshofen - Saalfelden 2:0AVUSTURYA: Karnten
11:30Atus Velden - St. Jakob/Ros 1:112:00KAC 1909 - Atus Ferlach 0:1
12:00SV Kraig - Treibach 2:2
AVUSTURYA: Oberosterreich
16:00Friedburg - Bad Ischl 1:217:00Pregarten - Mondsee 1:5
18:00SPG Wels II - Perg 2:2
AVUSTURYA: Salzburg
15:30Golling - USK Anif 0:118:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg 0:2
AVUSTURYA: OFB Cup Women
15:00St. Polten K - Austria Vienna K 3:0AZERBAYCAN: I Liqa
15:00Araz Saatli - Moik Baku 0:515:30Shamakhi - Karvan 3:0
16:00Imisli FK - Lokbatan 0:0
16:00Mingachevir - Zaqatala 0:0
BAHREYN: Premier Lig
19:00Al-Hala - Sitra 1:219:00Al-Hidd - Busaiteen 2:1
19:00Al-Najma - Manama Club 1:4
BELÇİKA: Kupa
16:30Royale Union SG - Antwerp 1:0BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:30Smorgon K - Vitebsk K 0:10BOTSVANA: Premier League
16:00BDF XI - Morupule 3:116:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd 5:0
BREZİLYA: Serie B
03:00America MG - Vila Nova 3:1BREZİLYA: Gaucho 2
01:00ErtelendiAimore - GE Bage -:-01:00ErtelendiLajeadense - Inter Santa Maria -:-
01:00ErtelendiMonsoon - Sao Gabriel -:-
01:30ErtelendiBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
21:00ErtelendiFutvida - Pelotas -:-
BREZİLYA: Maranhense - Playofflar
01:30Maranhao - Moto Club 1:1BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
23:00Vilhena EC - Porto Velho 2:5BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
01:00Porto Vitoria - Real Noroeste 5:1BREZİLYA: Brasileiro U20
21:15ErtelendiCruzeiro U20 - Internacional U20 -:-21:15Fortaleza U20 - Santos U20 0:2
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30Apucarana SC U20 - Operario U20 1:2BURUNDİ: Coupe du President
16:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre 1:116:00Rukinzo WO - Kayanza -:-
CEZAYİR: U21 League
19:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 2:119:00Biskra U21 - Oran U21 0:0
19:00ErtelendiKabylie U21 - Constantine U21 -:-
19:00Khenchela U21 - MC Alger U21 1:2
19:00Paradou U21 - Chlef U21 0:0
19:00ErtelendiSetif U21 - US Souf U21 -:-
19:00USM Alger U21 - El Bayadh U21 5:0
DANİMARKA: Landspokal Kupası
18:00Silkeborg - Aarhus 1:0DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Delfines Del Este - Cibao 1:002:00Moca - Universidad O&M 1:1
DÜNYA: Olimpiyat Oyunları - Elemeler - Promotion
16:00Endonezya U23 - Gine U23 0:1DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
13:00İsviçre U16 - İrlanda U16 3:217:30Peru U20 - Kosta Rika U20 1:0
19:00Portekiz U16 - Avusturya U16 5:1
EKVADOR: Serie B
23:30Guayaquil City - Cuniburo 0:203:00Vargas Torres - Nueve de Octubre 2:1
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
04:30Metapan - Luis Angel Firpo 2:000:3011 Deportivo - Alianza FC 1:1
00:30Platense Municipal - Municipal Limeno 0:3
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00Pyunik - Van 3:118:00Ararat - Noah 0:1
ERMENİSTAN: First League
15:00FC Gandzasar - Noah 2 1:015:00Mika Jerevan - Alashkert 2 0:0
ESTONYA: Meistriliiga Women
20:00Viimsi JK K - Saku Sporting K 0:2ETİYOPYA: Premier League
15:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema 0:018:00Dire Dawa - Adama City 1:1
FAROE ADALARI: Faroe Islands Cup
16:00TB Tvoroyri - Toftir 2:1pen17:00B36 Torshavn - Runavik 3:2uz
18:00Streymur - HB Torshavn 1:3uz
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
18:30Stade d'Abidjan - Mouna 3:019:00Lys Sassandra - ASI d'Abengourou 1:0
19:00SOL - San Pedro 1:2
21:00Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 0:1
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
15:00Jazz Pori - TPS Turku 1:2pen15:00LPS - Mariehamn 0:5
17:15VaKP - P-Iirot Rauma 2:4
18:00PuiU - GrIFK 1:3
18:30KPV - Jaro 4:0
20:00Haka 2 - Inter Turku 2 0:4
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
14:15KuPS K - HJK K 0:1GAMBİYA: GFA League
19:30Armed Forces - Real Banjul 1:119:30Banjul Utd - TMT 0:0
19:30BST Galaxy - Bombada 1:0
19:30Greater Tomorrow - Steve Biko 0:0
GİNE: Ligue 1
19:00SOAR - Renaissance 0:019:00Wakriya - Sangaredi 2:3
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00ErtelendiHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-01:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) 3:1
03:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) 1:1
03:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) 2:1
03:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) 1:3
05:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) 1:1
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) 1:501:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) 0:0
03:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) 3:0
03:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) 4:1
03:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) 1:2
GÜRCİSTAN: Liga 3
15:00Betlemi - Zestafoni 2:215:00Gardabani - Bakhmaro 1:2
15:00Matchakhela - Gonio 1:4
15:00Merani Martvili - Borjomi 4:1
15:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 3:0
15:00Meshakhte Tkibuli - Gori 1:1
15:00Varketili - Guria 4:0
19:00Orbi - Iberia 1999 2 1:1
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
03:00Genesis - Marathon 0:205:06Olimpia - Motagua 3:3
IRAK: Stars League
15:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya 0:318:00Baghdad - Zakho 0:0
18:00Karbala - Duhok 1:1
20:15Al Minaa - Al Naft 0:0
22:30Al Zawraa - Naft Missan 3:1
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Crewe U21 1:2İRAN: Division 1
18:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri 0:1İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
19:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina 2:119:30H. Haifa - Sakhnin 1:2
İSRAİL: Liga Alef - Relegation
19:00H. Bnei Lod - H. Marmorek 1:3İSVEÇ: 1. Lig - Norra
13:00Umeå - Stocksund 4:215:00Friska Viljor - Assyriska FF 2:3
15:30Pitea - Vasalund 0:1
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
14:00Eskilsminne - Onsala 2:114:00Olympic - Angelholm 1:2
14:00Torslanda - Falkenberg 2:3
14:00Tvaaker - Norrby 3:0
15:00Torns - Jonkoping 4:2
17:00Oskarshamn - Lunds 2:2
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
14:00Saffle SK - Kongahalla 1:415:00Ahlafors IF - Kumla 0:0
15:00IFK Skovde - Motala 4:2
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
16:00IF Brommapojkarna K - Pitea K 0:016:00Örebro K - Kristianstad K 2:4
16:00Trelleborg K - AIK K 1:5
16:00Vittsjo K - Linköping K 3:1
İSVİÇRE: Challenge Ligi
19:00Aarau - Sion 1:219:00Nyonnais - Bellinzona 1:3
19:00Wil - Baden 3:1
İZLANDA: Division 1
19:00Njardvik - Dalvik/Reynir 3:019:00Thor Akureyri - Afturelding 4:2
İZLANDA: Besta deild Women
19:00Tindastoll K - Fylkir K 3:019:00Vikingur Reykjavik K - Thor/KA K 1:2
KANADA: Championship
02:00Atl. Ottawa - Pacific FC 0:002:00CS Saint-Laurent - Toronto FC 0:3
KATAR: Emir Cup
17:15Al-Sadd - Al Markhiya 3:220:00Al-Rayyan - Al Khor 4:1
20:00Al-Wakra - Muaither SC 4:3pen
KAZAKİSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 0:313:00Okzhetpes - Altai 2:1
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys 1:1
16:00Turkistan - Ekibastuz 0:3
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
12:00Abdish-Ata - Alga 5:014:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier 2:1
KOLOMBİYA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena 2:003:30Pereira - Fortaleza 0:1
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30Sanga Balende - Tshinkunku 1:2KOSOVA: Superliga
16:00Feronikeli - Liria 4:116:00Fushe Kosova - Dukagjini 1:2
16:00Gjilani - KF Llapi 1:1
16:00Malisheva - FC Ballkani 0:2
16:00Prishtina - Drita 1:2
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Guanacasteca - Zeledon 4:003:00Cartagines - Sporting San Jose 1:1
04:00AD Santos - Alajuelense 0:3
05:30Herediano - Puntarenas FC 3:0
KUVEYT: Division 1
19:05Al Sulaibikhat - Al Sahel 1:119:05Yarmouk - Al Tadamon 3:0
LİBYA: Premier Lig
17:30Asaria - Al Ahly Tripoli 1:2LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Hikma - Al Ghazieh 3:016:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya 5:0
16:00Tadamon - Tripoli 0:1
LÜKSEMBURG: Luxembourg Cup
20:30Hesperange - Niedercorn 1:2penMALİ: Premiere Division
19:30Stade Malien - Bougouba 1:0MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
04:05Guadalajara - Toluca 1:006:16Pachuca - Club America 1:1
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
04:00Atlante - Leones Negros 2:0MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
03:00Tecos - Los Cabos 1:104:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes 3:2
05:00Irapuato - Porto Palmeiras 2:1
MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
02:00Uruapan - Ayense 2:0MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
18:00U.N.A.M. U23 - Necaxa U23 2:018:30Pachuca U23 - Atl. San Luis U23 1:0
MISIR: Premier Lig
16:00Ismaily - El Daklyeh 1:019:00Smouha - ZED 1:2
19:00ErtelendiZamalek - Enppi -:-
MISIR: Division 2 A - Düşme Grubu
16:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC 1:216:30Misr Elmaqasah - Dekernes 1:2
MYANMAR: MNL League Cup
12:15Ayeyawady - Dagon 0:112:15Yadanarbon - Myawady 1:0
12:30Dagon Port - Silver Stars 9:0
12:30Thitsar Arman - Rakhapura United 2:0
NİJERYA: NPFL
18:00Kwara - Rivers United 0:0NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar
04:00Esteli - Ocotal 5:105:00Diriangen - Jalapa 1:0
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
01:00Managua FC U20 - Ferretti U20 1:3NORVEÇ: Division 3 - Group 1
14:00Stord - Floro 5:0NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Vidar - Vindbjart 2:1NORVEÇ: NM Kupası
19:00Strömsgodset - Lilleström 3:4uzNORVEÇ: Kupa - Bayanlar
14:00Steinkjer K - Bossmo & Ytteren K 4:117:00Raufoss K - Sogndal K 2:3pen
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
15:30Shortan Guzor - Kokand 1912 1:016:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak 2:4
RUANDA: Premier League
16:00AS Kigali - Muhazi United 1:0SİERRA LEONE: Premier League
19:30Freetown City - East End Lions 0:0SOMALİ: National league
15:30Sahafi - Dekedda 1:2SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Feiha - Al Fateh 2:218:00Al Riyadh - Al-Taawon 0:0
21:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh 2:3
ŞİLİ: Primer B
02:00San Luis - U. De Concepcion 2:0ŞİLİ: Primera Division Women
23:00Palestino K - Colo Colo K 0:5TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Tabora United 3:016:00Ihefu - JKT Tanzania 0:0
18:15Azam - Simba 0:3
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
00:00Port Of Spain - 1976 Phoenix FC 3:202:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin 6:1
TÜRKİYE: TFF 2. Lig Playofflar
15:30Iğdır FK - İskenderunspor 1:015:30Trabzon FK - Ankaraspor 4:1
20:0024 Erzincanspor - Menemen FK 3:2uz
20:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin İdmanyurdu 0:1
UKRAYNA: Premier League
15:30Kolos Kovalivka - Zorya 0:1ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Salt - Aqaba 5:018:00Shabab Al Ordon - Al Ahli 0:1
20:45Al Hussein - Al Jalil 3:0
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00Gia Lai - Song Lam Nghe An 1:015:15Hanoi FC - Viettel 0:2
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00Athens Kallithea - PAE Chania 1:116:00Ilioupoli - Kalamata 2:1
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.