YENILE

Futbol » 28.06.2022 » Hepsi

ABD: MLS Next Pro

02:00Philadelphia II - New York City II 0:5

ABD: USL League Two

23:00Davis Legacy - Southern California 3:2
00:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City 1:0

ARJANTİN: Liga Profesional

02:00Atl. Tucuman - Godoy Cruz 1:1

ARJANTİN: Primera Nacional

00:00Ferro - Chaco For Ever 0:0
01:00Nueva Chicago - Club A. Guemes 0:2
03:15Def. de Belgrano - Chacarita Juniors 2:0

ARJANTİN: Torneo Federal

02:30Racing Cordoba - Union Sunchales 4:0
02:30Sportivo Belgrano - Def. Pronunciamiento 5:1

ARJANTİN: Copa Argentina

00:05ErtelendiRosario - Quilmes -:-

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - 5.lik-6.lık

18:00Slovakya U19 - Avusturya U19 1:0

AVRUPA: European U19 Şampiyonası - Playofflar

18:00İngiltere U19 - İtalya U19 2:1
21:00Fransa U19 - İsrail U19 1:2

AVRUPA: Bayanlar Dünya Kupası - Elemeler

18:00Moldova K - Litvanya K 1:1
19:00Estonya K - Kazakistan K 4:2
21:00Ukrayna K - Macaristan K 2:0
21:45Hollanda K - Beyaz Rusya K 3:0

BANGLADEŞ: Premier League

13:00Baridhara - Rahmatgonj MFS 1:1
13:00Chittagong Abahani - Abahani Limited 2:3
13:00Saif Sporting Club - Swadhinata 1:2

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

18:00Energetik-BGU 2 - Dnepr Mogilev 2 5:1

BREZİLYA: Serie B

02:00Operario - Chapecoense-SC 2:1
02:00Sampaio Correa - CSA 2:0

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

02:00Figueirense - Remo 0:0

BREZİLYA: Serie D

02:15Trem - Sao Raimundo AM 0:0
02:30Alagoinhas - Santa Cruz 1:4

BREZİLYA: Campeonato Gaucho 2 - Playofflar

01:00Veranopolis - Avenida 1:1pen

BREZİLYA: Campeonato Mineiro 2 - Final Etabı

01:30Boa - Democrata SL 0:3

ÇİN: Super Ligi

13:30Shandong Taishan - Henan Songshan Longmen 2:0
14:30Guangzhou City - Dalian Pro 0:3

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

11:00Slavia Sofia (Bul) - Hebar (Bul) 1:2
11:00Stal Mielec (Pol) - LKS Lodz (Pol) 1:1
11:30Stezyca (Pol) - Plock (Pol) 2:3
12:00Bohemians (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 5:3
15:00İptal edildiCSKA Sofia (Bul) - Ferencvaros (Hun) -:-
15:00Darmstadt (Ger) - Elversberg (Ger) 1:1
15:00Kazan (Rus) - Krylya Sovetov (Rus) 3:1
15:00Lincoln (Gib) - Kilmarnock (Sco) 2:2
15:00İptal edildiTorpedo Moscow (Rus) - Yenisey (Rus) -:-
16:30Braunschweig (Ger) - Freiburg II (Ger) 1:0
17:00Gornik Z. (Pol) - L. Mikulas (Svk) 2:2
17:00Piast (Pol) - R. Rzeszow (Pol) 2:0
17:00Plock (Pol) - Arka (Pol) 2:0
17:00Young Boys (Sui) - Xamax (Sui) 2:1
17:30Plzen (Cze) - Slovan Bratislava (Svk) 3:1
17:30Radnicki Nis (Srb) - Maritsa Plovdiv (Bul) 6:0
17:30Torpedo Moscow (Rus) - Volgar-Astrakhan (Rus) 1:1
18:00Beroe (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) 1:0
18:00Ferencvaros (Hun) - Karlsruher (Ger) 4:1
18:00Lech (Pol) - Jagiellonia (Pol) 2:1
18:00Slovacko (Cze) - Z. Moravce-Vrable (Svk) 1:0
18:30Kaiserslautern (Ger) - Lugano (Sui) 3:4
19:00Bravo (Slo) - Cukaricki (Srb) 2:1
19:00Dortmund II (Ger) - Munster (Ger) 1:1
19:00KF Llapi (Kos) - Laci (Alb) 0:2
19:00Krasnodar (Rus) - FK Rostov (Rus) 2:0
19:00Marchfeld (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) 0:1
19:00Meppen (Ger) - Ajax (Ned) 0:3
19:00Partizan (Srb) - Trnava (Svk) 3:0
19:00İptal edildiSalzburg (Aut) - Legia (Pol) -:-
19:00Traiskirchen (Aut) - Austria Vienna (Aut) 0:3
19:30Admira (Aut) - Wiener (Aut) 0:4
19:30Bruck Leitha (Aut) - Horn (Aut) 1:2
19:30Mladost GAT (Srb) - Sutjeska (Mne) 1:0
19:30VfL Oldenburg (Ger) - VfB Oldenburg (Ger) 3:2
20:00Augsburg (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) 5:0
20:00İptal edildiMarchfeld (Aut) - Horn (Aut) -:-
20:00Rapid (Am) (Aut) - Stripfing (Aut) 2:5
20:00RKTSV Terwinselen (Ned) - Roda (Ned) 1:22
20:00Vaduz (Lie) - Winterthur (Sui) 1:1
20:30Mladost (Srb) - FK Vozdovac (Srb) 2:1
20:30Rebecquoise (Bel) - Royale Union SG (Bel) 1:3
21:00Ayr (Sco) - Darvel (Sco) 3:0
21:00Javor (Srb) - Decic (Mne) 3:2
21:30Alloa (Sco) - Stirling (Sco) 4:1
21:30Axminster Town (Eng) - Tiverton (Eng) 0:2
21:30Falkirk (Sco) - Stranraer (Sco) 1:0
21:30Forfar (Sco) - Dunfermline (Sco) 0:6
21:30Keith (Sco) - Elgin (Sco) 0:5
21:30Stenhousemuir (Sco) - Morton (Sco) 0:1
21:45Glenrothes (Sco) - Kelty Hearts (Sco) 4:5
21:45Longridge Town (Eng) - Bolton (Eng) 0:9
21:45Melksham (Eng) - Forest Green (Eng) 0:3
22:00Hibernians (Mlt) - Gzira (Mlt) 2:2

DÜNYA: Mediterranean Games

19:00Cezayir U18 - Fas U18 0:2
19:00İtalya U18 - Yunanistan U18 4:0
22:00İspanya U18 - Fransa U18 1:1
22:00Portekiz U18 - Türkiye U18 2:0

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

00:00Panama U20 K - Venezuela U20 K 0:2
03:00Kolombiya U20 K - Paraguay U20 K 4:0
18:00ABD U20 K - Hollanda U20 K 2:2
18:00Meksika K - Peru K 3:0
18:00Türkiye K - Azerbaycan K 2:2
19:00Kosta Rika K - Haiti K 2:4
19:30İsveç K - Brezilya K 3:1
20:00Faroe Adaları K - Andorra K 1:0
20:00İsveç U23 K - ABD U23 K 0:3
20:00Romanya K - Ürdün K 3:1
20:00Yeni Zelanda K - Wales K 0:0
21:00Belçika K - Lüksemburg K 6:1
22:00Fransa U20 K - Meksika U20 K 2:1
23:00İptal edildiEkvador K - Panama K -:-
23:00Portekiz K - Avustralya K 1:1
00:00Paraguay U20 K - Panama U20 K 3:0

ENDONESYA: President Cup

12:00Borneo - RANS Cilegon 3:0
16:30Madura United - Persija Jakarta 2:1

ESTONYA: Meistr ligi

18:00Kuressaare - Levadia 1:1
20:00Tallinna Kalev - Kalju 0:3

ETİYOPYA: Premier League

10:00Defence Force - Hawassa 1:2
16:00Adama City - Dire Dawa 1:1

FAROE ADALARI: 1. Deild

21:30Sandur - Klaksvik 2 1:3
21:45Runavik 2 - Undri 2:3

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30Honka Akatemia - MuSa 2:1
19:00KaaPo - Tampere Utd 0:2

FİNLANDİYA: Suomen Kupası

18:30Lahti - JaPS 2:1

İSVEÇ: Superettan

20:00Halmstad - Trelleborg 1:2
20:00Jonkoping - Orgryte 2:2
20:00Norrby - Östersund 2:0

İSVEÇ: Svenska Kupası - Elemeler

20:00Lidingo IFK - Stockholm Internazionale 2:4uz
20:30Lindome - GAIS 0:1

İZLANDA: Kupası

22:45Selfoss - Vikingur Reykjavik 0:6

KONGO DC: Ligue 1

16:00Etoile de Kivu - RCK 3:0

MALAWİ: Super League

15:30Civo Utd - Mighty Wanderers 0:0

MALEZYA: Süper Lig

16:00Johor DT - Petaling Jaya CFC 4:0
16:00Selangor - Sabah 1:1

MALİ: Premiere Division

19:00Djoliba - Black Stars 1:1
21:00LC Bamako - Real Bamako 0:5

MISIR: Premier Lig

20:00Arab Contractors - National Bank Egypt 1:1
20:00Ghazl El Mahallah - Ismaily 0:0
22:30Zamalek - Ceramica Cleopatra 3:2

MORİTANYA: Ligue 1

20:30ASAC Concorde - Kaedi 1:1
21:45Nouadhibou - Tevragh-Zeina 0:0

NİGER: Ligue 1

18:15ASFAN - Urana 1:1
18:15Olympic Niamey - Akokana 2:1
18:15Sahel - Espoir 4:3
18:15SONIDEP - Douanes Niamey 1:2
18:15US Gendarmerie - Tahoua 2:3

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

20:00Grorud 2 - Skeid 2 3:3

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

15:00ErtelendiMjondalen 2 - Tromsø 2 -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

18:00Kokand 1912 - Din. Samarkand 1:1

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

00:00Ameliano - Guairena FC 2:2
02:15Tacuary - Sol De America 2:2

PARAGUAY: Division Intermedia

00:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora 2:2

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30U. San Martin - Dep. Municipal 1:1

SUDAN: Premier Lig

17:15Al-Hilal - Hay al-Arab 0:0
17:15Kober - Hilal El Obied 1:1
17:15Tuti - Ahli Khartoum 0:1
20:15Ahli Shendi - Al Shorta 1:0
20:15Al-Merreikh - Hilal El-Fasher 1:0
20:15Khartoum - Wad Nobawi 1:1

ŞİLİ: Kupası

23:00U. De Chile - General Velasquez 2:2

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

01:15Wanderers - Montevideo City 1:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.