Futbol » 13.04.2024 » Hepsi
ALMANYA: Bundesliga
16:30Bayern - FC Köln 2:016:30Bochum - Heidenheim 1:1
16:30Mainz - Hoffenheim 4:1
16:30Mönchengladbach - Dortmund 1:2
16:30RB Leipzig - Wolfsburg 3:0
19:30Stuttgart - Frankfurt 3:0
FRANSA: Lig 1
18:00Strasbourg - Reims 3:122:00Rennes - Toulouse 1:2
İNGİLTERE: Premier League
14:30Newcastle - Tottenham 4:017:00Brentford - Sheffield Utd 2:0
17:00Burnley - Brighton 1:1
17:00Manchester City - Luton 5:1
17:00Nottingham - Wolves 2:2
19:30Bournemouth - Manchester Utd 2:2
İSPANYA: LaLiga
15:00Atl. Madrid - Girona 3:117:15Vallecano - Getafe 0:0
19:30Mallorca - Real Madrid 0:1
22:00Cadiz - Barcelona 0:1
İTALYA: Serie A
16:00Lecce - Empoli 1:019:00Torino - Juventus 0:0
21:45Bologna - Monza 0:0
TÜRKİYE: Süper Lig
13:30Kasımpaşa - Konyaspor 0:216:00Ankaragücü - Gaziantep FK 3:1
19:00Adana Demirspor - Kayserispor 0:0
19:00Beşiktaş - Samsunspor 1:1
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
13:30Keçiörengücü - Gençlerbirliği 2:116:00Boluspor - Ümraniyespor 1:0
19:00Altay - Çorum 1:3
ABD: MLS
23:45Portland Timbers - Los Angeles FC 2:2ABD: USL Championship
23:00Loudoun - Memphis 2:1ABD: MLS Next Pro
04:00Austin FC II - St. Louis City 2 0:100:00Chattanooga - Inter Miami II 6:2
ABD: USL League One
01:30One Knoxville - Union Omaha 0:102:30Charlotte Independ. - Greenville 1:0
ABD: NISA
00:00Georgia Lions - Club de Lyon 1:100:00Savannah Clovers - Maryland Bobcats 0:3
ABD: NWSL Women
03:00Houston Dash K - Washington K 1:304:30Utah Royals K - Orlando Pride K 0:1
ALMANYA: 2. Bundesliga
14:00Kiel - Osnabruck 4:014:00Paderborn - Karlsruher 1:1
14:00Wehen - Düsseldorf 0:2
21:30Schalke - Nürnberg 2:0
ALMANYA: 3. Liga
15:00Dortmund II - Ingolstadt 1:115:00Ulm - Munster 2:0
15:00Unterhaching - Lubeck 4:1
15:00Verl - Aue 3:1
15:00Viktoria Koln - Hallescher 4:2
17:30Saarbrucken - Sandhausen 4:1
ALMANYA: Regionalliga North
15:00Kiel II - Jeddeloh 1:115:30Spelle-Venhaus - VfB Oldenburg 3:3
16:00Meppen - Havelse 4:1
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00Chemnitzer - Altglienicke 1:314:00Viktoria Berlin - BFC Dynamo 3:1
15:00Erfurt - Lokomotive Leipzig 0:1
ALMANYA: Regionalliga Batı
15:00Aachen - Ahlen 3:015:00Düsseldorf II - Duren 0:0
15:00Fortuna Koln - Bocholt 0:1
15:00Lippstadt - Schalke II 1:5
15:00Oberhausen - Mönchengladbach II 0:0
15:00Wiedenbruck - Koln II 3:1
15:00Wuppertaler - FC Gutersloh 3:0
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
15:00Aalen - Schott Mainz 2:315:00Balingen - Hoffenheim II 0:5
15:00Eint. Frankfurt II - Fulda-Lehnerz 5:0
15:00Kassel - Walldorf 1:0
15:00Koblenz - Freiberg 0:1
15:00Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 0:2
ALMANYA: Regionalliga Bayern
15:00Augsburg II - Ansbach 3:015:00Nürnberg II - Burghausen 2:1
15:00Schalding - Fürth II 1:2
15:00Schweinfurt - Illertissen 0:2
15:00Vilzing - Buchbach 3:1
15:00Wurzburger Kickers - Turkgucu Munchen 4:0
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Rostocker FC - Rathenow 1:415:00RSV Eintracht - Wismar 2:2
15:00TB Berlin - Tasmania Berlin 0:5
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Arnstadt - Einheit Wernigerode 2:315:00Grimma - Plauen 0:0
15:00Sandersdorf - Einheit Rudolstadt 4:2
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Flensburg 3:215:00Nordmark Satrup - Eckernforder SV 1:2
15:00Todesfelde - Heider SV 2:2
15:30Preussen Reinfeld - Eichede 1:1
16:00Hohenwestedt - SC Weiche-08 II 2:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
14:00Dassendorf - Halstenbek-Rellingen 3:415:00Turkiye Wilhelmsburg - Duneberg 7:4
ALMANYA: Oberliga Bremen
14:00BTS Neustadt - OSC Bremerhaven 2:114:00Vatan Bremen - Geestemunde 2:4
15:00Brinkumer - Aumund-Vegesack 2:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Meppen II 2:016:00VfL Oldenburg - Emden 1:2
17:00Delmenhorst - Eintracht Celle 2:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - Stadtallendorf 3:015:00Hanauer SC - VfB Marburg 1:3
15:00TUS Dietkirchen - SV Steinbach 3:3
16:00Alzenau - Friedberg 3:0
16:00Erlensee - Eddersheim 0:3
16:00Waldgirmes - Hunfelder 0:0
17:00Weidenhausen - Fernwald 3:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Pirmasens - RW Koblenz 3:016:30Auersmacher - Waldalgesheim 3:1
16:30Dudenhofen - Cosmos Koblenz 1:2
16:30Karbach - SpVgg Quierschied 3:0
16:30Pfeddersheim - Baumholder 2:1
19:00Bitburg - Morlautern 1:2
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
15:00Ingolstadt II - Bayern Hof 3:316:00Neumarkt - ATSV 4:0
17:00Coburg - Cham 0:2
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Garching 1:015:00Deisenhofen - Schwaben Augsburg 0:1
15:00Kottern-St. Mang - Münich 1860 II 0:0
15:00Landsberg - Sonthofen 1:2
16:00Gundelfingen - Ismaning 0:1
16:30Nordlingen - Erlbach 1:1
17:00Pipinsried - Heimstetten 1:3
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Backnang - Offenburger 6:215:00Goppinger - Ravensburg 2:0
15:00Hollenbach - Normannia Gmund 1:1
16:30Oberachern - Nottingen 0:5
16:30Reutlingen - Denzlingen 2:1
16:30VfR Mannheim - Bietigheim-Bissingen 1:0
16:30Villingen - Essingen 2:0
17:00Mutschelbach - FC Holzhausen 1:4
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
17:00Hamborn - Union Nettetal 2:1ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
12:00Jena U19 - Braunschweig U19 2:312:00St. Pauli U19 - Union Berlin U19 0:1
14:00RB Leipzig U19 - Dresden U19 3:2
14:00Wolfsburg U19 - Rostock U19 9:0
15:00Hamburger SV U19 - Hertha U19 3:2
15:00Werder Bremen U19 - Meppen U19 4:2
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
11:30Kaiserslautern U19 - Bayern U19 1:312:00Mainz U19 - Frankfurt U19 2:5
13:30Stuttgart U19 - Heidenheim U19 3:2
14:00Augsburg U19 - Karlsruher U19 0:3
16:00Fürth U19 - Hoffenheim U19 0:6
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
12:00Bochum U19 - Koln U19 3:112:00Düsseldorf U19 - Dortmund U19 1:2
12:00Schalke U19 - Wuppertaler U19 1:0
14:00Paderborn U19 - Viktoria Koln U19 2:0
14:00Verl U19 - B. Monchengladbach U19 0:6
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
13:00Freiburg K - Wolfsburg K 1:415:00Leverkusen K - Eintracht Frankfurt K 2:0
ANDORRA: Primera Divisió
21:30UE Santa Coloma - Penya 1:1ANGOLA: Girabola League
17:00Libolo - Sao Salvador 0:017:30Interclube - Santa Rita 2:0
18:00Kabuscorp - Wiliete 0:0
18:00Petro - Sagrada 0:1
ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Aston Villa - Ottos Rangers 2:2ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
01:30Estudiantes - Boca Juniors 1:023:00Tigre - Union Santa Fe 0:1
ARJANTİN: Primera Nacional
00:00Nueva Chicago - Estudiantes Rio Cuarto 0:121:00Brown Adrogue - Atletico Atlanta 2:3
21:05Temperley - Almirante Brown 1:1
21:30Almagro - Defensores Unidos 1:1
22:00Gimnasia Mendoza - Aldosivi 2:3
23:00Chaco For Ever - Atl. Rafaela 2:0
23:05Agropecuario - CA Estudiantes 0:0
ARJANTİN: Torneo Federal
22:00Juventud U.U. - Ferro Gen. Pico 2:0ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30Argentino de Merlo - Deportivo Armenio 1:421:30Dock Sud - Los Andes 3:1
21:30Excursionistas - Villa Dalmine 2:2
21:30Flandria - Midland 2:1
21:30Liniers - Comunicaciones 1:0
21:30UAI Urquiza - Laferrere 1:1
21:30Villa San Carlos - Fenix 0:1
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Estrella Del Sur - Barrancas 0:121:30Juventud de Bernal - Deportivo Metalurgico 0:2
21:30Nautico Hacoaj - Everton La Plata 1:1
21:30Provincial - Defensores de Glew 1:1
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
21:00Newells Old Boys K - Racing Club K 0:221:30San Luis K - Boca Juniors K 2:3
ARNAVUTLUK: Süper Lig
16:00Tirana - Kukesi 1:019:00Skenderbeu - Teuta 0:1
19:00Vllaznia - Laci 1:2
ARNAVUTLUK: First Division
16:00AF Elbasani - Apolonia Fier 1:016:00Bylis - Korabi Peshkopi 3:2
16:00Luzi - Lushnja 4:0
16:00Tomori Berat - Burreli 1:0
ARUBA: Division di Honor - Kazananlar etabı
03:00Dakota - Racing Club Aruba 1:0ASYA: Super Shield UAE / Qatar
19:30Al-Ahli Dubai - Al-Duhail 2:1AVRUPA: Premier League (Crimea)
15:00Kyzyltash - Sparta-KT 3:015:30Inkomport - Gvardiya 1:5
AVUSTRALYA: A-Ligi
08:30Western United - Central Coast Mariners 0:210:30Brisbane Roar - Newcastle Jets 0:2
12:45Sydney FC - WS Wanderers 2:1
AVUSTRALYA: NPL ACT
08:00Canberra Olympic - Yoogali 7:210:45Monaro Panthers - O'Connor Knights 1:2
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30Adamstown Rosebud - Cooks Hill United 1:307:30New Lambton - Edgeworth E. 0:1
10:00Valentine - Weston Workers 2:0
11:00Maitland - Lake Macquarie 2:0
AVUSTRALYA: NPL NSW
10:30NWS Spirit - Hills Brumbies 3:112:00Marconi - Manly Utd 2:1
12:00St George Saints - Wollongong Wolves 2:2
AVUSTRALYA: NPL Queensland
10:00Brisbane City - Wynnum Wolves 2:311:30Gold Coast - Redlands 4:0
AVUSTRALYA: NPL Tasmania
07:00South Hobart - Glenorchy Knights 1:107:30Clarence Zebras - Launceston United 6:1
09:30Riverside Olympic - Devonport 1:5
09:45Kingborough Lions - Launceston 2:1
AVUSTRALYA: NPL Victoria
08:00Moreland City - Manningham United Blues 1:410:00Port Melbourne Sharks - Dandenong 3:0
11:15Altona Magic - St Albans 1:0
12:00Hume City - Dandenong City 0:0
AVUSTRALYA: NPL Western Australia
10:00Bayswater City - Perth RedStar 0:310:00Inglewood - Floreat Athena 0:5
10:00Olympic Kingsway - Perth Glory U23 6:3
10:00Perth SC - Balcatta 2:1
10:00Stirling Macedonia - Fremantle City 4:2
10:00Western Knights - Armadale 1:1
AVUSTRALYA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Queanbeyan City 0:207:15Wagga City Wanderers - Belconnen Utd. 1:3
08:00Brindabella - ANU 1:5
08:00Canberra White Eagles - Canberra Juventus 4:0
AVUSTRALYA: Northern NSW State League
07:30Thornton Redbacks - South Cardiff 2:207:30West Wallsend - Cessnock City Hornets 2:1
12:30Singleton Strikers - Toronto Awaba Stags 2:2
AVUSTRALYA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Inter Lions 6:009:30Hakoah Sydney - Bonnyrigg 3:0
10:00Dulwich Hill - Nepean 3:2
11:30Northern Tigers - Blacktown Spartans 0:1
12:00Dunbar Rovers - SD Raiders 1:2
12:00Mt Druitt Town - UNSW 5:3
12:00Rydalmere Lions - Macarthur Rams 1:2
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
11:00Southside Eagles - St. George Willawong 2:012:00Moreton City Excelsior U21 - Ipswich 1:1
12:15Broadbeach Utd. - Capalaba 4:1
AVUSTRALYA: Tasmania Northern Championship
05:00Riverside Olympic U21 - Devonport U21 4:307:30Burnie Utd. - Launceston United U21 3:1
07:30Somerset - Northern Rangers 1:5
09:30Ulverstone - Launceston U21 3:0
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
07:15Taroona - New Town 6:007:30Hobart Utd. - University of Tasmania 5:1
07:30South East Utd. - Hobart City 2:2
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00Bentleigh - North Geelong 3:0AVUSTRALYA: WA State League
10:00Cockburn City - Murdoch Melville 1:310:00Gosnells City - Rockingham City 1:1
10:00Joondalup Utd. - Kingsley Westside 3:0
10:00Mandurah City - Subiaco 0:1
10:00Sorrento - Gwelup Croatia 4:1
12:00Dianella White Eagle - Nedlands 3:2
AVUSTRALYA: A-League Women - Playofflar
11:30Western United K - Newcastle K 2:4uzAVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
18:00A. Lustenau - Altach 0:118:00Tirol - BW Linz 2:1
18:00Wolfsberger - Austria Vienna 0:1
AVUSTURYA: 2. Liga
21:00Ried - Bregenz 5:0AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
16:30Donaufeld Wien - Kremser 1:117:00Wiener Viktoria - Wiener 2:2
17:30Leobendorf - TWL Elektra 2:1
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
15:00Bischofshofen - SC Imst 3:316:00Motz/Silz - Reichenau 3:0
17:00Kufstein - A. Salzburg 0:4
18:00Saalfelden - Dornbirner SV 3:2
AVUSTURYA: Burgenland
17:00Horitschon - Deutschkreutz 4:217:30Klingenbach - USVS Rudersdorf 4:1
18:00Kohfidisch - Schattendorf 2:1
18:00Pinkafeld - Margarethen 2:2
18:30Bad Sauerbrunn - Halbturn 1:2
AVUSTURYA: Karnten
15:30Kottmannsdorf - St. Jakob/Ros 1:116:00Atus Velden - Bleiburg 2:0
16:00SV Kraig - Donau Klagenfurt 5:1
17:00Atus Ferlach - A. Klagenfurt (Am) 2:0
AVUSTURYA: Niederosterreich
17:00St. Polten (Am) - Retz 1:017:00Wiener Neustadt - Langenrohr 2:1
17:30St. Peter in der Au - Gloggnitz 1:2
19:00Haitzendorf - Schrems 0:1
AVUSTURYA: Oberosterreich
17:30Dietach - Mondsee 0:217:30Friedburg - Micheldorf 5:1
17:30Schallerbach - Leonfelden 3:0
17:30SPG Wels II - Bad Ischl 1:3
18:00Perg - ASK St.Valentin 1:0
AVUSTURYA: Salzburg
15:00Eugendorf - Strasswalchen 3:015:00Thalgau - Burmoos 1:0
15:30Golling - UFC Siezenheim 0:2
17:00Grodig - TSU Bramberg 0:3
AVUSTURYA: Steiermark
16:00Ilzer SV - Furstenfeld 2:017:00Hartberg (Am) - Stadtwerke Bruck/Mur 6:0
AVUSTURYA: Tirol
17:00Ebbs - Kitzbuhel 1:317:00FC Volders - Kematen 3:1
17:00Fugen - SV Worgl 3:1
17:00Innsbrucker AC - SC Kundl 3:2
17:00SK St. Johann - Telfs 3:0
17:00Vols - Tirol (Am) 2:4
AVUSTURYA: Vorarlberg
15:30Lochau - A. Lustenau (Am) 2:217:00Admira Dornbirn - Horbranz 5:2
18:00Alberschwende - FC Lustenau 2:0
18:00Andelsbuch - Rotenberg 0:0
18:00Hochst - Gofis 0:1
AVUSTURYA: Wien
15:00Red Star-Penzing - Stammersdorf 2:316:00Wienerberger - Dinamo Helfort 1:2
17:001980 Wien - ASV 13 Wien 4:0
17:00Kagran - Simmeringer 3:2
17:00Stadlau - Sportunion Mauer 0:3
AVUSTURYA: Bundesliga Women
14:00Bergheim K - First Vienna K 1:4AZERBAYCAN: Premier Lig
15:30Gabala - Turan 1:218:00Neftci Baku - Araz 3:0
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
17:00RWDM - Eupen 3:1BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
19:15KV Mechelen - Westerlo 3:2BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:45Genk - Cercle Brugge 1:1BELÇİKA: Challenger Pro League
17:00Lierse K. - Anderlecht U23 1:121:00Deinze - Lommel SK 3:2
21:00Dender - Waregem 1:4
BELÇİKA: National Division 1
17:30Charleroi B - RAAL La Louviere 1:420:30Gent B - Dessel 2:2
20:30Thes Sport - Cappellen 5:0
21:00Heist - OC Charleroi 2:2
21:00Virton - Antwerp B 1:0
BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF
21:00La Louviere - Jette 3:021:00Renaissance Mons - Stade Vervietois 3:1
21:00Union Rochefortoise - Meux 1:1
21:00Verlaine - Binche 1:2
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A
20:30Oostkamp - KRC Gent 1:320:30Petegem - Cercle Brugge 2 1:2
20:30Torhout - Merelbeke 2:1
21:00Mandel United - Waregem 2 0:2
21:00Ninove - Dikkelvenne 1:2
BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B
20:30Belisia Bilzen - KRC Mechelen 4:220:30Hades - Lyra-Lierse Berlaar 2:2
20:30Wezel Sport - K. Berchem Sport 4:1
21:00FC Lebbeke - KV Mechelen 2 1:1
21:00Houtvenne - City Pirates 3:0
21:00Lille - Bocholter 0:1
21:00Overijse - Hasselt 0:1
BELÇİKA: Pro League U21
16:00Westerlo U21 - Deinze U21 3:2BELÇİKA: Super League Women - Kaybedenler etabı
17:00Waregem K - Charleroi K 1:121:00Mechelen K - Femina Woluwe K 4:0
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
14:30RSC Anderlecht K - Leuven K 2:017:15Club Brugge K - Gent K 0:2
BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
15:15Westerlo K - RFC Liege K 5:016:00Moldavo K - Waregem II K 2:0
16:30Aalst K - St. Liege II K 0:1
18:00Chastre K - Mons K 0:4
20:30RSC Anderlecht II K - Alken K 1:1
21:30Tienen K - Genk II K 2:2
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
14:00Dnepr Mogilev - Neman 0:216:00Gomel - Din. Minsk 0:1
18:00Isloch - Arsenal Dzyarzhynsk 0:2
20:00Zhodino - BATE 2:0
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
15:00Volna Pinsk - Orsha 3:016:00Energetik-BGU - BumProm Gomel 0:1
16:00Ostrovets - Shakhtyor Soligorsk 2 1:0
17:00Niva Dolbizno - Lida 0:1
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
12:00Zorka-BDU K - Bobruichanka K 8:014:00FC Gomel K - Dynamo Brest K 0:2
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
14:30Zvijezda 09 - GOSK Gabela 1:217:00Zrinjski - Velez Mostar 1:0
BOSNA HERSEK: Prva Liga - FBiH
17:30Celik Zenica - Kakanj 2:117:30Gorazde - Bratstvo Gracanica 0:1
17:30Gradacac - Jedinstvo Bihac 5:0
17:30Gradina Srebrenik - Banovici 1:0
17:30Hadzici - BFK Simm Bau 1:3
17:30Mladost DK - TOSK Tesanj 1:4
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
17:00Ljubic Prnjavor - Laktasi 3:117:00Nevesinje - Leotar 2:1
17:00Prijedor - Kozarska Dubica 1:1
17:00Romanija Pale - Drina Zvornik 1:1
17:00Slavija - Kozara 2:1
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Famos Vojkovici 2:1
19:30Sutjeska Foca - Omarska 2:1
20:00Modrica - Mrkonjic Grad 2:0
BREZİLYA: Serie A
00:30Criciuma - Juventude 1:100:30Internacional - Bahia 2:1
BREZİLYA: Amapaense - Playofflar
02:00Oratorio - Independente AP 1:0BREZİLYA: Capixaba - Playofflar
23:00Rio Branco ES - Rio Branco-VN 1:1penBREZİLYA: Gaucho 2
22:00Esportivo - Gaucho 0:0BREZİLYA: Paraibano - Playofflar
22:30Botafogo PB - Sousa 1:2penBREZİLYA: Paulista A2 - Playofflar
21:10Velo Clube - Noroeste 1:1BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar
21:00Desportivo - Votuporanguense 0:023:00Gremio Prudente - EC Sao Bernardo 2:1
BREZİLYA: Paulista A4 - Playofflar
02:00Barretos EC - XV de Jau 2:121:00Taquaritinga - Rio Branco SP 0:0
22:00Sao-Carlense - SKA Brasil 1:1
BREZİLYA: Rondoniense
22:30Porto Velho - Ji-Parana 3:1BREZİLYA: Roraimense - Birinci Tur - Playofflar
00:00Sao Raimundo RR - Monte Roraima 2:1BREZİLYA: Sergipano - Playofflar
22:00Confianca - Sergipe 1:0penBREZİLYA: Baiano U20
15:00Camacariense U20 - Leonico U20 3:315:00Catuense U20 - Bahia U20 1:3
21:00Estrela De Marco U20 - Vitoria U20 2:1
21:00Itabuna U20 - Vitoria da Conquista U20 1:0
21:00Jacobina U20 - SSA U20 1:1
21:00Jequie U20 - Grapiuna U20 1:0
21:00Ypiranga U20 - Juazeirense U20 0:1
BREZİLYA: Capixaba U20
21:00Capixaba SC U20 - Serra U20 2:021:00CTE Colatina U20 - SAO Mateus U20 0:3
21:00Desportiva Ferroviaria U20 - G.E.L. U20 2:0
21:00Forte U20 - Vilavelhense U20 0:3
21:00Jaguare U20 - Real Noroeste U20 1:2
21:00Vitoria ES U20 - Sport-ES U20 3:1
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Joinville U20 - Brusque U20 2:1BREZİLYA: Goiano U20
15:30Atletico GO U20 - Guapo M19 U20 1:121:30Aparecidense U20 - Goias U20 1:2
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:00Athletico-PR U20 - Araucaria U20 5:021:30AA Iguacu U20 - Arapongas U20 0:1
21:30Batel U20 - Apucarana SC U20 0:0
21:30Cambe U20 - Coritiba U20 1:3
21:30Gremio Maringa U20 - Parana S.T.C. U20 1:2
21:30Londrina U20 - Campo Mourao U20 4:3
21:30Parana U20 - Operario U20 2:2
21:30Patriotas U20 - Prudentopolis U20 6:0
21:30Rio Branco PR U20 - Iraty U20 1:2
21:30Rolandia EC U20 - Andraus Brasil U20 4:1
21:30Sao Joseense U20 - Azuriz U20 0:2
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00Agua Santa U20 - Corinthians U20 1:221:00Flamengo SP U20 - Palmeiras U20 0:2
21:00Guarani U20 - RB Bragantino U20 1:2
21:00Jabaquara U20 - Santos U20 0:2
21:00Oeste U20 - Sao Paulo U20 0:2
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
16:00Retro U20 - Centro Limoeirense U20 4:021:00ErtelendiBelo Jardim U20 - America PE U20 -:-
21:00Jaguar U20 - Ibis Sport Club U20 2:0
21:00Nautico U20 - Santa Fe U20 4:1
21:30Sport Recife U20 - Central SC U20 4:0
22:00ErtelendiIpojuca U20 - Atletico Torres U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
02:00Palmeiras K - Avai Kindermann K 4:002:30Santos K - Corinthians K 1:3
21:00America Mineiro K - Atletico-MG K 6:0
22:00Cruzeiro K - Real Brasilia K 1:1
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00Fortaleza K - Remo K 2:122:303B da Amazonia K - VF4 K 5:0
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00Acaua K - Nautico K 3:121:00Realidade Jovem K - Pinda Ferroviaria K 2:2
21:30Coritiba K - Operario MS K 6:0
21:30Iape K - Tiradentes K 1:2
21:30Vila Nova K - Alianca GO K 7:4
22:00Acao K - Nacional de Muriae K 4:0
BULGARİSTAN: Parva liga
17:45Slavia Sofia - Hebar 3:120:15Cherno More - Levski 3:1
BULGARİSTAN: Vtora liga
15:00Maritsa Plovdiv - Septemvri Sofia 0:217:00Bdin Vidin - Montana 2:3
17:00Belasitsa - Strumska Slava 2:0
17:00Chernomorets 1919 - Chernomorets Balchik 2:0
17:00Marek - Dunav Ruse 1:1
17:00Svoge - Ludogorets II 1:0
17:00Yantra Gabrovo - Litex Lovech 1:2
BULGARİSTAN: Third League - South-East
17:00Beroe II - Spartak Plovdiv 0:117:00Botev II - Dimitrovgrad 4:0
17:00Haskovo - Asenovets 1:0
17:00Karnobat - Zagorets 1:5
17:00Lok. Plovdiv II - Atletik Kuklen 1:2
17:00Nesebar - Gigant Saedinenie 1:1
17:00Rodopa Smolyan - Sliven 1:1
17:00Rozova Dolina - Levski Karlovo 5:1
17:00Sokol Markovo - Sekirovo Rakovski 0:3
18:00Sozopol - Yambol 1915 1:1
BULGARİSTAN: Third League - South-West
16:00Botev Ihtiman - Bansko 1:016:00Chavdar Etropole - Septemvri Simitli 0:3
16:00CSKA Sofia II - Balkan Botevgrad 3:1
16:00Hebar 2 - Minyor Pernik 0:4
16:00Kostinbrod - Vihren 1:1
16:00Oborishte - Slivnishki Geroy 2:1
16:00Razlog - Septemvri Sofia 2 2:1
16:00Rilski Sportist - Kyustendil 1:1
16:00Vitosha Bistritsa - Levski II 0:1
BULGARİSTAN: Third League - North-East
16:00Benkovski - Dorostol 3:216:00Dunav Ruse II - Chernolomets 0:4
16:00Lokomotiv Ruse - Riltzi 0:2
BULGARİSTAN: Third League - North-West
17:00Akademik Svishtov - Yantra Polski Trambesh 2:117:00Botev Vratsa II - Boruna 1:2
17:00Dunav Lom - Juventus Malchika 0:3
17:00Etar II - Pavlikeni 4:0
17:00ErtelendiLok. Gorna - Sevlievo -:-
17:00Mezdra - Partizan Cerven Brjag 4:0
17:00OFK Levski - Drenovets 2:1
BURUNDİ: Primus League
14:00Amasipiri - Magara Young Boys 0:214:00Telaviv - Bumamuru 1:2
16:00Moso Sugar - Kayanza 1:2
16:30Flambeau du Centre - Aigle Noir 2:1
16:30Inter Star - Rukinzo 1:4
CEBELİTARIK: National League
17:30Europa FC - Lions Gibraltar 1:220:30College 1975 FC - Lincoln 0:6
CEZAYİR: Cezayir Kupası
19:30Constantine - Ben Aknoun 1:0penÇAD: Premiere Division - LPFN
18:00Aiglons - Algoy 1:018:00Foullah Edifice - Agri - Tchad 11:0
18:00Stars J. Talents - Ascot 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA
16:00Bohemians - Sparta Prag 1:316:00Ceske Budejovice - Liberec 3:2
16:00Mlada Boleslav - Teplice 1:2
19:00Hradec Kralove - Slovacko 1:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
11:15Vyskov - Chrudim 1:011:30Prostejov - Taborsko 2:1
17:30Lisen - Dukla Prag 0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
11:30Ceske Budejovice B - Vltavin 2:111:30Kraluv Dvur - Povltavska FA 3:0
17:30Domazlice - Dukla Prag B 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
11:15Jablonec B - Hradec Kralove B 1:211:30Kolin - Mlada Boleslav B 1:0
11:30Prepere - Velvary 0:2
16:00Banik Most-Sous - Liberec B 2:2
17:30Zivanice - Chlumec nad Cidlinou 5:1
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15Trinec - Zlin B 2:016:30Blansko - SK Hranice 2:1
16:30FK Frydek-Mistek - Slovacko B 2:0
16:30Frydlant n. O. - Rosice 2:0
16:30Hodonin - Unicov 2:1
16:30Uhersky Brod - Start Brno 1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
11:15Aritma Prague - Jindrichuv Hradec 4:011:15Marianske Lazne - Domazlice B 1:2
11:15Sokolov - Petrin Plzen 3:4
11:30FK Komarov - Tachov 3:1
17:30Doubravka - Pribram B 4:2
17:30Katovice - Cesky Krumlov 0:2
17:30Klatovy - Horovice 1:1
17:30Rokycany - Sobeslav 2:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
11:15Brandys n. Labem - Kladno 0:811:15Neratovice - Steti 2:0
11:15Olympie Brezova - Ostrov 4:1
11:15Ujezd Prague - Nespeky 1:2
17:30Cesky Brod - Hvezda Cheb 4:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
11:15Letohrad - Trutnov 0:511:30Kosmonosy - Caslav 1:2
11:30Slavia HK - Benesov 2:3
11:30Velke Hamry - Turnov 2:0
12:00Spoje Prague - Benatky 1:3
17:30Dobrovice - Chrudim B 1:2
17:30Usti nad Orlici - Novy Bydzov 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
11:15Breclav - Pelhrimov 1:111:15Havlickuv Brod - Slavoj Polna 2:0
16:30Zdirec n. D. - Nove Mesto na Morave 3:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
16:30Batov - HFK Olomouc 6:316:30Holesov - Vsechovice 5:1
16:30Nove Sady - Bzenec 4:3
16:30Prerov - Rymarov 1:1
16:30Skastice - FK Kozlovice 1:1
16:30Sternberk - Vsetin 1:5
17:00Strani - Kostelec na Hane 5:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
11:15Opava B - Frenstat p. R. 2:011:15Vratimov - Repiste 4:1
16:30Jesenik - Bilovec 0:1
16:30Vitkovice - Havirov 2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
11:15Mirovice - Hluboka nad Vltavou 0:214:00Malse Roudne - Drazice 5:0
17:30Olesnik - Protivin 7:0
17:30Trhove Sviny - TJ Osek 2:3
17:30Tyn nad Vltavou - Rudolfov 3:1
18:00FC Semice - Trebon 0:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
11:15Kurim - Rousinov 2:011:30Boskovice - Letovice - Bosonohy 0:0
11:30Pohorelice - Lednice 2:3
11:30Svratka Brno - Rajhradice 2:1
17:30Bystrc - SK Krumvir 2:0
17:30Sparta Brno - Ratiskovice 4:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Hroznetin 1:111:30KV Dvory - Union Nove Sedlo 3:1
15:30Marianske Lazne B - Trstenice 3:1
17:30Citice - Karlovy Vary B 1:5
17:30Kralovske Porici - Chodov 2:2
17:30Lomnice - Touzim 5:1
17:30Vintirov - Ostrov B 3:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
18:00Jicin - Nachod 0:318:00Libcany - Dobruska 1:5
18:00Trebes - Solnice 2:0
18:00Tyniste n. Orl. - Rychnov n. Kneznou 2:2
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30Frydlant - Rapid Liberec 3:017:00FC Pencin - Chrastava 2:0
17:30Hradek nad Nisou - Zelezny Brod 5:0
17:30Kostalov-Libstat - Novy Bor 2:1
17:30Lomnice nad Popelkou - Skalice u C.Lipy 0:2
17:30Straz p. Ralskem - Sedmihorky 0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
17:00Dolni Benesov - Brusperk 1:317:00Dolni Datyne - Pusta Polom 2:6
17:00Hermanice - Petrvald na Morave 0:2
17:00Jakubcovice - Vresina 0:1
17:00Orlova - Krasne Pole 5:3
17:00Stonava - Haj ve Slezsku 3:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP
13:30Postrelmov - Konice 2:116:30Belotin - Bohunovice 2:1
16:30Mohelnice - Litovel 2:2
16:30Urcice - Zelatovice 1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
17:30Svitavy - Chocen 1:117:30Tremosnice - Hermanuv Mestec 0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
13:30Kaznejov - Vejprnice 2:513:30Kosutka Plzen - Sokol Radnice 2:2
17:30Nepomuk - Rapid Plzen 0:2
17:30Nyrsko - Petrin Plzen B 3:3
17:30Plzen-Cernice - Horni Briza 0:4
17:30Sokol Lhota - Chotikov 1:2
17:30Stribro - Holysov 1:1
17:30Zruc - Myto 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
11:15Branik - Dolni Chabry 2:411:15Kolovraty - Predni Kopanina 3:7
11:15Podoli Praha - Kralovice 1:2
11:15Vysehrad - CAFC 1:1
11:30Uhrineves - Treboradice 0:0
17:30Tempo Prague - Stresovice 1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
11:30Milin - Povltavska FA B 6:017:30SK Doksy - Tochovice 0:1
17:30Velim - Tuchlovice 2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
11:15Nestemice - Vilemov 3:4pen11:30Cernovice - Ledvice 1:3
11:30Litomericko - Krupka 1:0
15:30Modlany - Oldrichov 0:2
15:30Probostov - Brna 5:2
17:30Srbice - Usti n. L. B 0:4
17:30Zatec - FK Jilove 2:3pen
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
17:00Chotebor - Okrisky 3:117:00FS Trebic - Sapeli Polna 2:0
17:00Kamenice nad Lipou - Rapotice 2:2
17:00Nove Mesto na Morave B - Nova Ves 0:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
16:30Hluk - Bystrice pod Hostynem 5:016:30Osvetimany - Stitna nad Vlari 3:0
16:30Slusovice - Morkovice 3:3
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
11:00Liberec U19 - Jihlava U19 2:111:00Mlada Boleslav U19 - Dukla Prag U19 4:2
12:00Brno U19 - Ceske Budejovice U19 1:3
12:00Frydek-Mistek U19 - Pardubice U19 1:4
12:00Ostrava U19 - Sigma Olomouc U19 1:2
12:00Sparta Prag U19 - Plzen U19 5:2
14:00Slavia Prag U19 - Zlin U19 4:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women
14:00FC Praha K - Olomouc K 7:2ÇİN: Super Ligi
10:30Henan Songshan Longmen - Nantong Zhiyun 1:114:35Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 1:1
ÇİN: Jia Ligi
10:00Yanbian Longding - Shijiazhuang Gongfu 1:010:30Dalian Yingbo - Liaoning Tieren 3:2
14:30Nanjing City - Foshan Nanshi 0:0
14:30Yunnan Yukun - Wuxi Wugou 2:0
ÇİN: Super League Women
10:00Beijing Beikong K - Shaanxi Changan K 1:010:00Wuhan Jiangda K - Zhejiang K 3:1
10:00Yongchuan Chashan K - Guangdong Meizhou K 1:3
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
19:30Helsingor - Hillerod 2:2DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
14:00Kolding - Vendsyssel 0:0DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
14:45FA 2000 - Skive 3:215:00Brabrand - Hellerup 0:1
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
15:00Middelfart - Aarhus Fremad 0:2DANİMARKA: 3rd Division - Düşme Grubu
14:00Vanløse - SfB-Oure 3:115:00Vejgaard - Young Boys 1:0
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
15:00Næsby - BK Frem 1:4DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
15:00Aalborg K - Thisted K 2:015:00B93 K - Naestved K 1:0
15:00Odense Q K - Osterbro K 4:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
15:00Aarhus K - Brondby K 2:120:00KoldingQ K - Nordsjaelland K 0:1
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
02:00Cibao - Vega Real 3:123:00Atlantico - Moca 2:2
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00İsveç U16 - Danimarka U16 2:1pen15:00Belçika U16 - Hollanda U16 1:2pen
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
13:00Geylang (Sgp) - Lion City (Sgp) 0:113:00Tanjong Pagar (Sgp) - Albirex Niigata (Sgp) 4:0
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
11:30Çin U16 K - Paraguay U16 K 1:212:00ABD U16 K - Vietnam U16 K 8:0
16:30Türkiye U16 K - Botsvana U16 K 7:0
16:30Uganda U16 K - Galler U16 K 0:1
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Dep. Cuenca - Aucas 3:321:00Mushuc Runa - Tecnico U. 1:2
23:30Macara - Orense 0:0
ERMENİSTAN: Premier Lig
17:00Urartu - BKMA 2:1ESTONYA: Meistr ligi
12:30Tammeka - Kuressaare 1:217:00Narva - Tallinna Kalev 2:2
19:00Levadia - Nomme Utd 2:0
ESTONYA: Esiliiga
19:00FC Tallinn - Flora U21 2:419:00Harju JK Laagri - Tartu Welco 0:0
ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00Tabasalu K - Viimsi JK K 4:019:00Tammeka Tartu K - Flora K 0:5
ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
14:00Manzini Wanderers - Nsingizini Hotspurs 0:315:30Ezulwini - Royal Leopards 0:0
16:00Madlenya - Mbabane Highlanders 0:1
16:00Mbabane Swallows - Rangers FC 1:0
16:00Young Buffaloes - Green Mamba 2:3
ETİYOPYA: Premier League
16:00Wolkite Ketema - Shashemene Kenema 0:019:00Defence Force - Ethiopian Insurance 1:2
FAROE ADALARI: 1. Deild
15:30Sandur - TB Tvoroyri 0:017:00Argir - Vikingur 2 1:1
17:00HB Torshavn 2 - Runavik 2 4:5
17:00Klaksvik 2 - B36 Torshavn 2 1:3
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
19:00Maghreb Fez - Youssoufia Berrechid 0:121:00FUS Rabat - Union Touarga 1:1
21:00Wydad - FAR Rabat 0:1
23:00Agadir - Mouloudia Oujda 2:2
FAS: Botola 2
19:00Chabab Atlas Khenifra - Difaa El Jadidi 0:019:00Dcheira - Marrakech 2:1
19:00Ittifaq Marrakech - USM Oujda 0:2
19:00Meknes - Sale 2:0
FİJİ: Premier League
06:30Labasa - Nadi 1:0FİLİPİNLER: PFL
10:00Taguig - Philippine Air Force 8:012:45Stallion - Loyola 5:0
15:30Don Bosco Garelli - Kaya 0:12
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
14:00Ilves - Gnistan 4:617:00Mariehamn - KuPS 2:2
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
16:00KTP - Mikkeli 4:016:00PK-35 - KaPa 3:0
16:00SalPa - JIPPO 0:3
16:00SJK Akatemia - JaPS 2:1
16:00TPS Turku - Jaro 0:2
FİNLANDİYA: Ykkonen
15:30KPV - Rovaniemi 2:116:00EPS - OLS Oulu 0:1
16:00Keski-Uusimaa - JJK Jyvaskyla 0:3
17:00VIFK - KuPS Akatemia 0:4
19:00Klubi 04 - Jazz Pori 4:1
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
16:00Futura - MyPa 1:116:00GrIFK - PEPO 2:1
18:00Lahden Reipas - Kiffen 1:3
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
16:00Poxyt - HJS 1:219:30Inter Turku 2 - VJS 4:3
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
18:00Hercules - Narpes Kraft 0:119:00OPS - TP-47 1:1
19:00SJK Akatemia 2 - JPS Jyvaskyla 1:0
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
15:00JyPK K - HPS K 0:316:00HJK K - PK-35 Helsinki K 4:2
18:00Ilves K - Honka K 3:1
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
13:00ONS Oulu K - P-Iirot Rauma K 3:014:00VIFK K - EBK K 3:1
FRANSA: Lig 2
16:00AC Ajaccio - St. Etienne 2:020:00Bordeaux - Bastia 2:3
20:00Caen - Rodez 1:0
20:00Concarneau - Amiens 0:0
20:00Dunkerque - Guingamp 0:1
20:00Laval - Annecy 0:3
20:00Quevilly Rouen - Auxerre 4:3
20:00Troyes - Paris FC 1:2
20:00Valenciennes - Pau FC 1:4
FRANSA: National 2 - Group A
16:00Toulouse II - Thonon-Evian 4:219:00Aubagne - Cannes 2:1
19:00Bourgoin Jallieu - Hyeres 0:2
19:00Frejus - Jura Sud 1:0
19:00Grasse - Le Puy-en-Velay 1:2
19:00Toulon - Ales 0:1
20:00Chamalieres - Andrezieux 1:2
FRANSA: National 2 - Group B
19:00Angouleme - Angers II 1:019:00Blois - Saint-Pryve 0:1
19:00Les Herbiers - Paris 13 Atl. 0:2
19:00Libourne - Romorantin 2:0
19:00Saumur - Bergerac 2:1
19:00Trelissac - Bourges 18 2:3
19:30Avoine - La Roche 0:1
FRANSA: National 2 - Group C
19:00Aubervilliers - Lorient II 1:119:00Chateaubriant - Racing CFF 2:1
19:00Dinan Lehon - Virois 3:2
19:00Granville - Saint-Malo 1:3
FRANSA: National 2 - Group D
19:00Besancon - FC 93 0:119:00Bourg en Bresse - Feignies-Aulnoye 3:0
19:00Colmar - Haguenau 1:3
19:00Creteil - Macon 1:3
19:00Fleury-Merogis - Auxerre II 3:1
19:00Furiani Agliani - Biesheim 4:2
19:00St Quentin - Wasquehal 2:0
FRANSA: Bayanlar 1. Küme
15:00Guingamp K - PSG K 3:315:00Montpellier K - Lille K 1:2
15:30Dijon K - Le Havre K 1:2
GALLER: Cymru Premier - Şampiyona Playoffları
16:30Cardiff Metropolitan - TNS 0:516:30Newtown - Caernarfon 5:0
GALLER: Cymru Premier - Düşme Grubu
14:45Haverfordwest - Colwyn Bay 3:116:30Barry - Aberystwyth 2:1
16:30Pontypridd - Penybont 0:3
GALLER: Cymru South
16:00Abertillery Bluebirds - Ammanford 0:716:30Caerau Ely - Pontardawe 3:1
16:30Cwmbran Celtic - Abergavenny Town 6:0
16:30Goytre Utd - Llantwit Major 2:2
19:15Llanelli - Briton Ferry 2:5
GALLER: Cymru North
16:30Llandudno - Caersws 2:316:30Llanidloes - Flint 0:3
16:30Mold Alexandra - Ruthin 0:3
17:15Buckley - Gresford 2:2
21:45Guilsfield - Holywell 0:2
GANA: Premier Lig
21:00Hearts Of Oak - Karela 3:1GANA: Division One League
18:00Northern City - Tamale City 1:318:00Techiman Heroes - Wa Power 2:0
18:00Young Apostles - Debibi 1:0
GİNE: Ligue 1
19:00Sequence - Wakriya 3:0GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
23:00Municipal - Xinabajul 1:000:45Deportivo Mixco - Coban Imperial 0:0
GÜNEY AFRİKA: Diski Challenge
11:00Golden Arrows U23 - Cape Town City U23 1:211:00Kaizer U23 - Polokwane U23 1:2
GÜNEY AFRİKA: Kupası
16:00Stellenbosch - Supersport 4:019:00AmaZulu - Orlando 2:4
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20
00:00Bolivya U20 K - Venezuela U20 K 0:602:30Brezilya U20 K - Şili U20 K 5:1
00:00Paraguay U20 K - Uruguay U20 K 2:1
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
17:00Nea Salamis - Apollon 0:218:00Karmiotissa - Doxa 2:1
19:00Achnas - Zakakiou 6:2
GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Şampiyona Playoffları
16:30Ayia Napa - Omonia Aradippou 1:416:30Ol. Nicosia - Omonia 29th May 0:0
16:30Paralimni - Ypsonas 1:2
GÜNEY KORE: K League 1
08:00Jeonbuk - Gwangju 2:108:00Seoul - Pohang 2:4
10:30Jeju - Gimcheon Sangmu 0:2
10:30Ulsan HD - Gangwon 4:0
GÜNEY KORE: K League 2
08:00Gyeongnam - Cheongju Jikji 1:110:30Bucheon - Seongnam 1:1
10:30Busan - Anyang 3:4
GÜNEY KORE: K3 League
08:00Daegu 2 - Daejeon Korail 0:408:00Mokpo - Chuncheon 2:2
08:00Pocheon - Changwon 1:1
09:00Gimhae - Paju Citizen 1:0
GÜNEY KORE: WK League Women
08:00Boeun Sangmu K - Suwon FC K 2:308:00Changnyeong K - Gyeongju K 0:1
08:00Sejong Sportstoto K - Seoul K 2:1
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00Dusheti - Khobi 3:315:00FC Gareji Sagarejo - Bolnisi 3:4
15:00Georgia - Din. Tbilisi 2 1:2
18:00Loco. Tbilisi - Rustavi 1:1
18:00Spaeri - Shturmi 0:0
HIRVATİSTAN: HNL
17:50Varazdin - Lok. Zagreb 0:220:00Gorica - Din. Zagreb 0:2
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Orijent - Zrinski Osjecko 0:117:30Dugopolje - Sesvete 1:3
HIRVATİSTAN: Druga NL
16:00Radnik Krizevci - Dugo Selo 0:117:30Belisce - Krk 1:1
17:30Jadran Porec - Hrvace 2:1
17:30Marsonia - Trnje 2:4
HİNDİSTAN: ISL
17:00North East Utd - Odisha FC 3:0HİNDİSTAN: 1. Lig
12:00Real Kashmir - Namdhari 1:414:00Sreenidi Deccan - Lajong 3:2
15:30Mohammedan - Delhi FC 1:3
HOLLANDA: Eredivisie
17:30PSV - Vitesse 6:019:45Alkmaar - Waalwijk 3:2
22:00Almere City - Sparta Rotterdam 2:3
HOLLANDA: Tweede Divisie
15:30ACV Assen - Scheveningen 0:315:30Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys 2:0
15:30Hardenberg - De Treffers 1:3
15:30Lisse - ADO 20 Heemskerk 0:1
15:30Noordwijk - Quick Boys 0:0
16:00AFC - Jong Sparta Rotterdam 3:1
16:00Jong Almere City - GVVV 3:3
16:00Kozakken Boys - Spakenburg 0:3
16:30Katwijk - HFC 3:1
HOLLANDA: Derde Divisie
15:30Barendrecht - Baronie 4:215:30Rijnvogels - Eemdijk 1:1
15:30Staphorst - Genemuiden 0:0
15:30SteDoCo - Groene Ster 5:0
15:30VV DOVO - Harkemase Boys 1:1
16:00IJsselmeervogels - HSC '21 0:4
16:00ODIN '59 - Kampong 1:3
16:00Sparta Nijkerk - USV Hercules 2:5
16:00Sportlust - TOGB 2:0
16:00Urk - DVS '33 Ermelo 1:3
16:30DEM - Hoogeveen 2:3
16:30VVSB - RKAV Volendam 1:3
19:00AWC - Hoek 0:4
19:00Meerssen - GVV Unitas 3:0
19:00UNA - Kloetinge 4:1
20:00Rosmalen - Gemert 1:2
HOLLANDA: Divisie 1 U21 - İlkbahar Sezonu
15:45Graafschap U21 - G.A. Eagles U21 3:215:45Nijmegen U21 - Zwolle U21 2:1
16:00Cambuur U21 - Groningen U21 2:3
16:00Feyenoord U21 - FC Twente/Heracles U21 3:1
HOLLANDA: Divisie 1 U18 - İlkbahar Sezonu
15:30PSV U18 - Ajax U18 0:315:30Utrecht U18 - Groningen U18 4:0
16:00Willem II U18 - Alkmaar U18 0:0
HONG KONG: Premier League
10:00Eastern AA - Resources Capital 5:010:00Southern District - Hong Kong Rangers 1:0
İNGİLTERE: Şampiyona
14:30Leeds - Blackburn 0:117:00Birmingham - Coventry 3:0
17:00Bristol City - Huddersfield 1:1
17:00Hull - QPR 3:0
17:00Ipswich - Middlesbrough 1:1
17:00Millwall - Cardiff 3:1
17:00Preston - Norwich 0:1
17:00Sheffield Wed - Stoke 1:1
17:00Southampton - Watford 3:2
17:00Swansea - Rotherham 1:0
17:00West Brom - Sunderland 0:1
İNGİLTERE: League One
17:00Barnsley - Reading 2:217:00Bolton - Portsmouth 1:1
17:00Cambridge Utd - Charlton 1:1
17:00Carlisle - Blackpool 0:1
17:00Cheltenham - Bristol Rovers 1:3
17:00Derby - Leyton Orient 3:0
17:00Fleetwood - Northampton 2:0
17:00Lincoln - Wigan 1:2
17:00Oxford Utd - Peterborough 5:0
17:00Port Vale - Exeter 2:4
17:00Shrewsbury - Wycombe 0:2
17:00Stevenage - Burton 1:2
İNGİLTERE: League Two
17:00Crawley - Colchester 2:317:00Crewe - Grimsby 0:3
17:00Doncaster - Accrington 4:0
17:00Gillingham FC - Barrow 3:0
17:00Harrogate - Sutton 2:2
17:00Milton Keynes - Mansfield 1:4
17:00Newport - Tranmere 1:2
17:00Salford - Bradford City 1:2
17:00Stockport - Morecambe 2:0
17:00Swindon - Wimbledon 3:2
17:00Walsall - Notts County 1:3
17:00Wrexham - Forest Green 6:0
İNGİLTERE: National League
17:00AFC Fylde - Southend 0:217:00Bromley - Solihull Moors 3:0
17:00Ebbsfleet - Altrincham 0:2
17:00Halifax - Barnet 0:2
17:00Hartlepool - Dagenham & Red. 1:1
17:00Kidderminster - Eastleigh 0:1
17:00Maidenhead - Gateshead 2:1
17:00Oxford City - Oldham 0:0
17:00Rochdale - Dorking 1:1
17:00Wealdstone - Chesterfield 1:0
17:00York - Woking 2:0
19:30Aldershot - Boreham Wood 0:3
İNGİLTERE: National League North
17:00Alfreton - Spennymoor 2:117:00Boston Utd - Scarborough 0:0
17:00Brackley Town - Chester 3:1
17:00Buxton - Bishop's Stortford 2:0
17:00Chorley - Banbury 3:0
17:00Curzon Ashton - Gloucester 4:1
17:00Darlington - Farsley 3:1
17:00King’s Lynn - Peterborough Sports 0:1
17:00Scunthorpe - Blyth 5:1
17:00Southport - Rushall 3:0
17:00Tamworth - South Shields 3:2
17:00Warrington - Hereford 1:2
İNGİLTERE: National League South
17:00Bath - Torquay 1:017:00Chelmsford - Tonbridge 3:0
17:00Eastbourne Boro - Chippenham 3:0
17:00Farnborough - Taunton 0:1
17:00Hampton & Richmond - Dover 1:0
17:00Havant & W - Braintree 1:2
17:00Hemel Hempstead - Slough 2:3
17:00St. Albans - Worthing 2:4
17:00Truro - Maidstone 3:1
17:00Welling - Weymouth 0:0
17:00Weston-super-Mare - Aveley 1:2
17:00Yeovil - Dartford 3:1
İNGİLTERE: NPL Premier Division
17:00Ashton Utd - Ilkeston 1:217:00Atherton - Stafford 1:0
17:00Basford - Macclesfield 1:3
17:00FC United - Bamber Bridge 3:0
17:00Gainsborough - Hyde 4:1
17:00Matlock - Guiseley 2:1
17:00Morpeth - Worksop 4:0
17:00Warrington Rylands - Lancaster 1:2
17:00Whitby - Radcliffe 1:2
17:00Workington - Marine 0:3
İNGİLTERE: Southern League Central Division
17:00Berkhamsted - Barwell 2:117:00Bromsgrove - Sudbury 0:2
17:00Coalville - Alvechurch 2:1
17:00Hitchin - Halesowen 0:1
17:00Leamington - Stamford 3:0
17:00Long Eaton - Telford 0:3
17:00Mickleover - Stratford 1:1
17:00Redditch - Leiston 5:0
17:00Royston - Kettering 4:0
17:00St. Ives - Stourbridge 4:1
İNGİLTERE: Southern League South Division
15:30Swindon S - Basingstoke 3:017:00Bracknell - Winchester 3:1
17:00Didcot - Plymouth Parkway 3:2
17:00Dorchester - Hanwell Town 2:1
17:00Gosport - Hayes & Yeading 1:2
17:00Hungerford - AFC Totton 1:0
17:00Merthyr Town - Hendon 1:1
17:00Poole - Beaconsfield Town 3:0
17:00Salisbury - Harrow 0:2
17:00Tiverton - Chesham 2:0
17:00Walton & Hersham - Sholing 1:0
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
17:00Billericay - Cheshunt 2:117:00Canvey Island - Dulwich Hamlet 0:2
17:00Carshalton - Bognor Regis 3:3
17:00Chatham - Folkestone 2:0
17:00Enfield Town - Potters Bar 3:1
17:00Hashtag - Concord 2:3
17:00Hastings - Whitehawk 0:1
17:00Horsham FC - Cray Wanderers 2:0
17:00Lewes - Kingstonian 2:1
17:00Margate - Hornchurch 0:1
17:00Wingate & Finchley - Haringey 1:0
İNGİLTERE: Premier League 2
13:00Newcastle U21 - Fulham U21 1:318:00Brighton U21 - Reading U21 0:3
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
13:00Brighton U18 - Leicester U18 1:013:00Everton U18 - Liverpool U18 2:2
13:00Manchester Utd U18 - Stoke City U18 4:2
13:00Southampton U18 - Crystal Palace U18 0:3
13:00Tottenham U18 - Fulham U18 3:4
13:00West Ham U18 - Arsenal U18 1:8
14:00Terk edildiMiddlesbrough U18 - Blackburn U18 0:0
14:00West Brom U18 - Chelsea U18 2:2
15:00Derby U18 - Sunderland U18 6:1
15:00Norwich U18 - Reading U18 2:4
15:00Nottingham U18 - Manchester City U18 1:4
İRLANDA: Division 1
21:30Longford - Bray 0:3İRLANDA: National League Women
16:00Shelbourne K - Shamrock Rovers K 0:017:00DLR Waves K - Cork City K 1:1
19:00Galway United K - Bohemians WFC K 4:0
19:00Treaty Utd K - Sligo Rovers K 0:0
21:30Athlone WFC K - Peamount K 3:1
İSKOÇYA: Premiership
17:00Aberdeen - Dundee FC 0:017:00Celtic - St. Mirren 3:0
17:00Hearts - Livingston 4:2
17:00Motherwell - Hibernian 1:1
17:00St. Johnstone - Kilmarnock 0:2
İSKOÇYA: Championship
17:00Airdrieonians - Dunfermline 2:117:00Ayr - Arbroath 5:0
17:00Queen's Park - Inverness 0:1
17:00Raith - Partick Thistle 0:0
İSKOÇYA: League One
17:00Alloa - Montrose 0:017:00Annan - Cove Rangers 4:2
17:00Kelty Hearts - Stirling 1:0
17:00Queen of South - Edinburgh City 2:0
19:30Hamilton - Falkirk 0:2
İSKOÇYA: League Two
17:00Dumbarton - Clyde 1:017:00East Fife - Bonnyrigg Rose 1:4
17:00Peterhead - Forfar 2:1
17:00Spartans - Stranraer 0:0
17:00Stenhousemuir - Elgin 1:1
İSKOÇYA: Highland League
17:00Brechin - Forres Mechanics 6:117:00Brora Rangers - Banks O' Dee 1:2
17:00Buckie Thistle - Deveronvale 6:1
17:00Formartine Utd - Rothes 6:1
17:00Huntly - Nairn County 0:0
17:00Inverurie - Clachnacuddin 1:0
17:00Lossiemouth - Turriff Utd 0:0
17:00Strathspey Thistle - Fraserburgh 1:5
17:00Wick Academy - Keith 2:0
İSKOÇYA: Lowland League
17:00Albion Rovers - Civil Service Strollers 1:217:00Cowdenbeath - Gretna 2008 2:1
17:00Cumbernauld Colts - Edinburgh University 4:1
17:00East Kilbride - Berwick 1:0
17:00East Stirlingshire - Celtic B 6:4
17:00Gala Fairydean - Caledonian Braves 0:3
17:00Linlithgow Rose - Tranent 1:0
17:00Stirling University - Broomhill 1:4
İSPANYA: LaLiga2
17:15Gijon - Cartagena 1:019:30Valladolid - Eldense 1:0
22:00Levante - Amorebieta 1:2
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
17:00Cornella - Arenteiro 1:219:00Cultural Leonesa - R. Sociedad B 3:1
19:00Fuenlabrada - Rayo Majadahonda 0:1
21:00Sestao - R. Union 3:1
21:00Teruel - La Coruna 1:3
İSPANYA: Primera RFEF - Group 2
17:00Cordoba - Alcoyano 0:117:00Merida AD - Algeciras 3:1
17:00San Fernando - CF Intercity 1:1
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 1
17:30Racing Club Villalbes - Cayon 2:219:00Arandina - Real Aviles 2:1
19:30Ourense CF - Coruxo 5:1
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 2
17:00Valle Egues - Barakaldo 1:317:30Ath. Bilbao B - Naxara 4:0
20:00Utebo FC - Mutilvera 2:0
İSPANYA: Segunda RFEF - Group 3
20:30Badalona Futur - Cerdanyola 0:1İSPANYA: Segunda RFEF - Group 4
17:00Cadiz B - Orihuela 2:318:00CD Estepona - Cartagena B 1:0
18:00Ciudad Real - Antoniano 1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 1
18:30Polvorin - Viveiro 2:319:00Barbadas-Bentraces - Rapido de Bouzas 1:2
19:00Estradense - Atletico Arteixo 0:2
19:15Silva SD - Somozas 2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Bezana - Atletico Albericia 1:018:00CD Colindres - UD Samano 0:3
18:45Revilla - Velarde 4:0
19:00Atletico Mineros - Guarnizo 0:3
19:30Laredo - Escobedo 2:0
20:00Naval Reinosa - Castro 3:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
17:30Beasain - Pasaia 1:018:00Anaitasuna FT - Durango 1:2
18:00Aurrera Ondarroa - Leioa 1:0
19:30Portugalete - CD Vitoria 0:0
19:30San Ignacio - Padura 5:0
19:30Urduliz - Touring KE 0:1
21:30Anorga - Alaves C 1:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
18:00FC L'escala - Castelldefels 4:2İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Ilicitano - Silla CF 8:018:00Atzeneta - Castellon B 2:1
18:00Torrellano - Soneja 3:2
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
17:00Real Madrid C - AD Torrejon 3:018:00Paracuellos Antamira - Leganes B 1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
17:45Laguna - Ponferradina B 2:019:00Palencia CA - Leonesa B 1:1
19:00Villaralbo - Atl. Tordesillas 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
14:00Malaga B - Atletico Melilla 3:0İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
19:30Cartaya - Puente Genil 2:2İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
16:45Felanitx - Alcudia 2:017:00Collerense - Portmany 1:0
17:00Inter Manacor - Santanyi 0:7
17:30Arenal - Alaior 0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00CD Buzanada - Ibarra 2:023:00Panaderia - Las Palmas B 0:4
23:15Arucas - Villa Santa Brigida 2:2
14:30Tamaraceite - San Bartolome 1:2
18:30Santa Ursula - Lanzarote 1:1
18:30Yaiza - Gran Tarajal 2:1
19:00Herbania - Atl. Victoria 2:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
17:30Montecasillas - CD Algar 3:118:00Balsicas Atletico - Molinense 2:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Beti Kozkor - Cortes 0:117:00Burlades - CD Ardoi 0:1
17:15Oberena - Huarte 1:2
17:30Beti Onak - Lagunak 3:3
18:00Ezcabarte - CD Cantolagua 2:0
18:00Pena - Subiza 1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
18:00Comillas - Alfaro 0:218:30Casalarreina - Varea 1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 17
17:30Ebro - Tamarite 3:117:30Fraga - Almudevar 2:1
18:00Belchite 97 - Atletico Monzon 0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
17:15Conquense - Tomelloso 1:018:00Villacanas - San Clemente 3:0
İSPANYA: Liga F Women
13:00Real Sociedad K - Huelva K 1:115:00Eibar K - Sevilla K 3:0
17:00Las Planas K - Betis K 1:2
19:30Barcelona K - Villarreal K 5:1
İSPANYA: Primera Federacion Women
17:30Espanyol K - Madrid C. B K 5:019:45Athletic Bilbao B K - La Coruna K 0:1
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
17:45M. Haifa - Sakhnin 1:0İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
15:30B. Jerusalem - Hapoel Hadera 0:120:00H. Tel Aviv - H. Petah Tikva 1:1
İSVEÇ: Allsvenskan
16:00Mjallby - AIK Stockholm 1:118:30Västerås SK - Halmstad 0:1
İSVEÇ: Superettan
16:00Landskrona - Oddevold 2:116:00Varberg - Östersund 2:0
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
14:00Pitea - AFC Eskilstuna 2:114:00Stockholm Internazionale - Karlbergs 2:1
14:00Vasalund - Taby 3:0
17:00United Nordic - Sollentuna 4:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
14:00Angelholm - Rosengard 2:114:00Onsala - Ljungskile 2:3
17:00Jonkoping - Falkenberg 1:2
17:00Torslanda - Olympic 0:1
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
13:00Algarna-Harnosand - Kiruna 1:315:00IFK Lulea - Ytterhogdal 2:1
15:00Taftea IK - Skelleftea 1:3
17:00Team TG - IFK Ostersund 2:1
17:00Umeå - Froso 1:0
20:00Gottne - Lucksta 3:2
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
15:00Gauthiod - Herrestads AIF 0:215:00Kongahalla - Kumla 2:1
15:00Saffle SK - Vanersborgs FK 1:2
17:00Vanersborgs IF - Motala 1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
14:00Viggbyholms - Arlanda 1:116:00Skiljebo - Gute 3:2
17:00Dalkurd - Jarfalla 1:3
17:00IK Franke - Enkopings SK 2:4
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
14:00Högaborgs - Simrishamn 1:214:00Osterlen - Balkan 1:0
15:00IFK Berga - IFK Hassleholm 0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
17:00Haninge - Sylvia 5:217:00Smedby - Huddinge 1:3
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
13:00Hittarp - Frölunda 0:414:00Jonsereds - Varbergs GIF 1:2
14:00Landvetter - Husqvarna 2:2
15:00Astrio - Lindome 3:0
15:00Laholms - Tord 5:3
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
14:00IF Brommapojkarna K - Linköping K 0:016:00Djurgarden K - Trelleborg K 2:0
16:00Hacken K - Norrkoping K 4:3
16:00Örebro K - Hammarby K 0:1
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
14:00Eskilstuna Utd K - Jitex K 2:015:00Malmo FF K - Umeå IK K 0:4
15:00Sundsvall K - Gamla Upsala K 0:3
17:00Bollstanas K - Kalmar K 2:1
İSVİÇRE: Super Ligi
19:00Grasshoppers - Lugano 0:119:00Lausanne - Zurich 1:0
21:30St. Gallen - Yverdon 5:1
İSVİÇRE: Challenge Ligi
19:00Baden - Sion 0:319:00Thun - Bellinzona 1:0
İSVİÇRE: Promotion League
15:00Young Boys II - St. Gallen II 3:116:00Basel II - Cham 3:2
16:00Biel - Etoile-Carouge 0:1
16:00Lugano II - Delemont 3:0
17:00Breitenrain - Bavois 4:2
17:00Bruhl SG - Servette U21 3:0
17:00Luzern II - Bulle 0:1
17:00Rapperswil - Kriens 4:1
17:00Zurich II - Paradiso 1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
16:00Sion II - Monthey 0:116:00Yverdon II - Vevey 2:2
17:30La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte 1:0
18:00Grand-Saconnex - Echallens 1:0
18:00Meyrin - Pully 3:2
18:30Chenois - Coffrane 2:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
16:00Black Stars - Bassecourt 2:117:00Wohlen - Schotz 1:6
18:00Muttenz - Dietikon 2:1
18:00Rotkreuz - Langenthal 2:2
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
17:00Eschen - Kosova 2:017:00Hongg - Freienbach 0:1
17:00Taverne - Gossau 3:2
17:00Tuggen - Linth 4:1
17:00Uzwil - Grasshopper II 0:0
17:00Wettswil-Bonstetten - Kreuzlingen 0:2
17:00YF Juventus - Winterthur II 5:1
18:00Mendrisio - Balzers 2:0
İSVİÇRE: Super League Women
18:00Basel K - Rapperswil K 5:118:00Grasshopper K - Thun K 4:1
18:00Servette K - Zurich K 0:3
18:00St. Gallen K - Aarau K 3:2
18:00Young Boys K - Luzern K 2:0
İTALYA: Serie B
15:00Cittadella - Ascoli 0:015:00Como - Bari 2:1
15:00Cremonese - Ternana 1:2
15:00Pisa - FeralpiSalo 3:1
15:00Sampdoria - Sudtirol 0:1
17:15Cosenza - Palermo 1:1
17:15Lecco - Reggiana 1:0
17:15Parma - Spezia 2:0
İTALYA: Serie C - Group A
17:15AlbinoLeffe - Renate 0:019:30Alessandria - Pro Patria 1:2
19:30Novara - Legnago Salus 2:0
19:30Pro Sesto - Lumezzane 2:1
19:30Trento - Pro Vercelli 1:0
21:45Padova - Atalanta U23 2:0
21:45Virtus Verona - Pergolettese 1:2
İTALYA: Serie C - Group C
17:15Brindisi - Sorrento 2:017:15Monterosi - Giugliano 3:1
19:30Potenza - Foggia 0:3
İTALYA: Serie D - Group G
16:00Boreale - Cavese 1:4İTALYA: Primavera 1
12:00AC Milan U19 - Empoli U19 3:212:00Cagliari U19 - Atalanta U19 3:1
14:00Frosinone U19 - Genoa U19 3:1
14:00Juventus U19 - AS Roma U19 3:3
16:00Verona U19 - Monza U19 2:0
İTALYA: Primavera 2
12:00Ascoli U19 - Monopoli U19 2:012:00Benevento U19 - Ternana U19 3:2
12:00Spezia U19 - Cosenza U19 1:2
13:30Alessandria U19 - Sudtirol U19 1:1
14:00Palermo U19 - Pisa U19 1:1
15:30Crotone U19 - Napoli U19 0:3
16:00Bari U19 - Entella U19 1:3
16:00FeralpiSalo U19 - Cittadella U19 4:3
16:00Padova U19 - Reggiana U19 5:0
16:00Parma U19 - AlbinoLeffe U19 2:3
16:00Perugia U19 - Cesena U19 1:4
16:00Renate U19 - Brescia U19 2:1
16:00Salernitana U19 - Pescara U19 2:2
16:00Spal U19 - Como U19 1:3
16:00Venezia U19 - Cremonese U19 2:2
16:00Vicenza U19 - Udinese U19 1:1
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
16:00Sassuolo K - Inter K 2:1İZLANDA: Besta deild karla
17:00Breidablik - Vestri 4:018:00Akureyri - Hafnarfjordur 2:3
İZLANDA: Kupası
23:15Hafnir - Ulfarnir 3:023:30IH Hafnarfjordur - Ymir 5:4pen
15:00Tindastoll - Magni 2:1pen
16:00Arborg - Arbaer 1:2
16:00KA Asvellir - RB Keflavik 6:3uz
16:00Leiknir - Afturelding 1:4
17:00Grotta - Njardvik 3:2
17:00Vaengirs - Throttur 1:7
17:00Vestmannaeyjar - KFG Gardabaer 5:1
18:00KH Hlidarendi - Fjolnir 2:4uz
18:30KV Reykjavik - IR Reykjavik 1:7
19:00Aegir - Haukar 2:3
19:00Hottur / Huginn - Volsungur 2:0
JAPONYA: J1 League
08:00Albirex Niigata - Sapporo 1:108:00Avispa Fukuoka - Hiroshima 1:1
08:00Iwata - Nagoya 0:1
08:00Yokohama M. - Shonan 2:2
09:00C-Osaka - Kawasaki 1:0
09:00Kashima - Kyoto 1:0
09:00Machida - Kobe 1:2
10:00Verdy - Tokyo 2:2
JAPONYA: J2 League
08:00Chiba - Oita 1:108:00Mito - Tochigi 2:2
08:00Vegalta Sendai - Yamagata 2:0
08:00V-Varen Nagasaki - Tokushima 6:1
10:00Ehime - Kagoshima Utd 2:2
10:00Iwaki - Shimizu 2:3
JAPONYA: J3 League
08:00Nara Club - Yamaga 2:208:00Sagamihara - Fukushima Utd 1:0
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00Ehime K - Shizuoka Bonita K 1:207:00Nittaidai K - Orca Kamogawa K 2:0
KANADA: Canadian Premier League
20:00Atl. Ottawa - York Utd 2:123:00Forge - Cavalry 2:1
KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi
18:00Jedinstvo - Jezero 2:019:00Buducnost - Rudar 3:1
19:00Petrovac - Decic 2:1
20:00Mornar - Mladost DG 5:1
KARADAĞ: Druga Liga
17:30Otrant - Internacional 1:018:00Bokelj - Lovcen 3:0
19:00FK Podgorica - Igalo 0:1
19:00Kom Podgorica - Iskra 0:1
KATAR: Division 2
18:30Al Khor - Al Mesaimeer 3:118:30Al Sailiya - Al-Waab 2:1
KAZAKİSTAN: Kupası - Playofflar
12:00Atyrau - SD Family 6:012:00Kaisar - Tobol 0:3
14:00Zhenis - FC Astana 0:1
16:00Kairat Almaty - Turan 3:0
KENYA: Premier League
13:00Kakamega Homeboyz - Kariobangi Sharks 1:113:00Nairobi City - Muranga 3:0
15:00Bandari - Bidco United 1:1
15:00Nzoia Sugar - Gor Mahia 1:3
15:00Sofapaka - Ulinzi Stars 1:1
16:00KCB - Police FC 0:1
KENYA: Super League
15:00Dimba Patriots - MCF 2:215:00Kisumu All-Stars - Mulembe United 2:1
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
02:05Tolima - Aguilas 2:104:15Dep. Cali - America De Cali 1:1
22:00Fortaleza - Once Caldas 2:0
00:10Santa Fe - Atl. Nacional 0:0
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:30Boca Juniors - Tigres 2:000:00U. Magdalena - Atletico F.C. 2:0
KOLOMBİYA: Liga Women
21:00Santa Fe K - Pasto K 1:000:00Cucuta K - Ind. Medellin K 0:0
00:00Junior K - Deportivo Pereira K 0:1
KONGO: Ligue 1
17:00AS BNG - Cheminots 3:020:00Otoho d'Oyo - V. Club Mokanda 2:0
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30ErtelendiEtoile de Kivu - AC Rangers -:-17:00ErtelendiMotema Pembe - Celeste -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00Dauphins Noirs - Maniema 0:4KOSOVA: Superliga
16:00Drita - Liria 4:216:00Feronikeli - FC Ballkani 0:2
16:00Prishtina - Gjilani 1:3
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
05:00Liberia - Guanacasteca 1:000:00Grecia - Saprissa 0:1
00:00Puntarenas FC - Sporting San Jose 2:1
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Düşme Grubu
17:00Carrick Rangers - Ballymena 2:117:00Loughgall - Glenavon 3:1
17:00Newry City - Dungannon 0:2
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Şampiyona Playoffları
17:00Coleraine - Glentoran 2:119:30Larne - Cliftonville 8:1
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Düşme Grubu
16:00Ballyclare - Knockbreda 4:017:00Ards - Newington 1:1
17:00Ballinamallard - Dergview 2:0
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Terfi Grupları
17:00Dundela - Bangor FC 1:317:00Institute - Annagh 0:2
17:00Portadown - H&W Welders 3:1
KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL
16:00Brera Strumica - Voska Sport 1:016:00KF Gostivar - Tikves 2:1
16:00Shkupi - Makedonija GP 3:1
KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL
16:00Bashkimi - Karaorman 5:116:00Belasica - Sasa 1:1
16:00Besa 1976 - FK Skopje 2:1
16:00Ohrid - Novaci 2:2
16:00Osogovo - Detonit Plackovica 1:3
16:00Pelister - Arsimi 3:0
16:00Pobeda - Kozuf Gevgelija 0:1
16:00Teteks - Vardar Negotino 1:2
LESOTHO: Premier League
16:00Defence Force - Liphakoe 2:116:00Linare - Likila 1:0
16:00LMPS - LCS 0:1
16:00Naughty Boys - Bantu 0:1
LETONYA: Virsliga
16:00Grobina - Metta/LU 3:018:00Jelgava - Auda 0:0
LETONYA: 1. Liga
14:00Valmiera 2 - Tukums 2000 2 3:118:00FK Smiltene - Leevon PPK 0:2
19:00Riga FC 2 - Super Nova 0:1
LETONYA: 1. Liga Women
14:00FK Olaine K - Auda K 1:214:00Rigas K - SFK Riga K 0:2
15:00Riga FC K - Iecava K 4:0
LİTVANYA: A Lyga
15:00Transinvest - Banga 0:117:00Suduva - Hegelmann 0:1
LİTVANYA: I Lyga
13:00Garliava - Babrungas 1:214:00FK Minija - Tauras 0:0
16:00Ekranas - Neptunas 2:4
17:00Siauliai 2 - BE1 NFA 1:5
19:00BFA Vilnius - Nevezis Kedainiai 2:1
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Ghazieh - Tripoli 0:0LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00ErtelendiRacing - Nejmeh SC -:-MACARİSTAN: OTP Bank Liga
15:30Kisvarda - Ujpest 4:118:00Debrecen - Kecskemeti 1:0
20:30Paks - Fehervar FC 1:2
MACARİSTAN: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - Kelen 5:1MACARİSTAN: NB I Women
12:00Fehervar FC K - Győr K 1:915:00Ferencvaros K - Haladas K 6:0
17:00Szent Mihaly K - Szekszardi K 2:0
18:00MTK Hungaria K - Puskas Academy K 2:1
MAKAO: Elite League
10:00Cheng Fung - Sporting Macau 3:012:00Benfica - Monte Carlo 1:0
MALAVİ: Super League
15:30Big Bullets - Mighty Tigers 0:015:30Civo Utd - Dedza Dynamos 3:0
15:30MAFCO - Kamuzu Barracks 1:1
15:30Mzuzu City - Baka City 2:1
MALİ: Premiere Division
19:15Black Stars - AS Police 2:219:15Bougouba - USFAS Bamako 0:2
19:15CO Bamako - Bakaridjan 1:4
MALTA: Premier Lig
15:00Floriana - Mosta FC 4:017:15Gzira - Hamrun 0:1
MALTA: Challenge League - Düşme Grubu
15:00Swieqi - Lija 4:017:30St. Andrews - Attard 2:1
MALTA: Challenge League - Terfi Grupları
15:00Senglea - Zurrieq 0:317:30Zabbar - Melita 0:2
MAURİTİUS: Super League
14:30AS Vacoas - Cercle De Joachim 0:214:30Entente Boulet - Pamplemousses 1:0
14:30Port Louis - Petite Riviere 3:1
MEKSİKA: Liga MX - Clasura
04:06Queretaro - Mazatlan FC 0:206:00Necaxa - Santos Laguna 2:0
06:00Puebla - Cruz Azul 0:1
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
03:00Tecos FC - Calor De San Pedro 6:020:00Leones Negros 2 - Alacranes 1:2
MEKSİKA: Liga Premier Serie B
02:00Poza Rica - Canoneros 3:121:00Chilpancingo - Ciervos 3:0
21:00Pachuca 2 - Ayense 5:3
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
18:00Club America U23 - Toluca U23 2:118:00Monterrey U23 - Tigres U23 0:0
18:30Pachuca U23 - Guadalajara U23 5:3
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
21:00U.N.A.M. K - Guadalajara K 1:1MOĞOLİSTAN: Premier League
11:15Bavarians - Deren 0:614:15FC Ulaanbaatar - Khovd 9:1
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00Saxan Gagauz Yeri - Floresti 0:116:00Sparta Selemet - Drochia 2:1
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
15:00Dacia Buiucani - Milsami 1:418:00S. Tiraspol - Balti 2:0
MORİTANYA: Ligue 1
20:00Nouadhibou - Nouakchott King's 2:122:50Douane - Chemal 1:1
MOZAMBİK: Super Cup
16:00Ferroviario Beira - Black Bulls 0:2NAMİBYA: Premiership
17:00Civics - Eeshoke 1:017:00Julinho Sporting - Young Africans 0:1
17:00Okakarara - Ongos 1:2
NİJERYA: NNL
16:00Coal City - Abia Comets 2:116:00Dakkada FC - Vandrezzer 0:0
16:00Mailantarki Care - Jigawa Golden Stars 2:1
16:00Sporting Supreme - Kebbi 2:1
16:00Zamfara United - ABS 3:0
17:00City FC Abuja - Sokoto 2:2
17:00Edel - Rovers FC 1:0
17:00El Kanemi - Wikki Tourist 2:0
17:00Gateway Utd. - Ikorodu City 0:0
17:00Mighty Jets - Nasarawa 1:2
18:001472 FC - Beyond Limits FC 2:2
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
23:00Jalapa U20 - Managua FC U20 2:0NORVEÇ: Eliteserien
19:00Fredrikstad - Sarpsborg 08 2:2NORVEÇ: Division 2, avd 1
14:00Orn - Brattvag 2:016:00Lysekloster - V. Haugesund 1:3
NORVEÇ: Division 2, avd 2
15:00Junkeren - Grorud 2:515:00Ull/Kisa - Strømmen 1:2
16:00Strindheim - Skeid 0:3
16:00Tromsdalen - Eidsvold 3:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
15:00Fana - Sandviken 1:215:00Haugesund 2 - Froya 1:0
15:00OS - Djerv 1919 5:0
15:00Stord - Åsane 2 1:1
16:00Ardal - Loddefjord 2:3
16:00Floro - Bjarg 0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Start 2 - Mandalskameratene 1:115:00Vidar - Vigor 3:2
16:00Vindbjart - Madla IL 3:2
17:00Brodd - Fram 2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
16:00Frigg - Gamle Oslo 1:316:00K. Oslo 2 - Oppsal 5:1
16:00Nordstrand - Asker 2:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
14:00Orkla - Strømsgodset 2 2:316:00Mosjoen - Nardo 1:5
16:00Surnadal - Melhus 2:3
16:00Verdal - Trygg/Lade 0:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
15:00Lørenskog - Hødd 2 5:117:30Kristiansund 2 - Ready 3:3
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
19:00Skjervoy - Fyllingsdalen 4:1NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
16:00Asane K - RØA K 0:116:00LSK Kvinner K - Arna-Bjørnar K 3:0
16:00Rosenborg K - Stabaek K 1:0
16:00Vålerenga K - Kolbotn K 4:0
17:45Brann K - Lyn K 2:1
NORVEÇ: Division 1 Women
14:00Ovrevoll Hosle K - Tromsø K 1:115:00Aalesund K - Kil/Hemne K 2:0
16:00Avaldsnes K - Viking K 1:0
16:00Honefoss K - Fyllingsdalen K 5:1
PANAMA: LPF - Apertura
04:00San Francisco - Independiente 3:100:00Potros del Este - Arabe Unido 4:2
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
01:00Guarani - Sol De America 1:003:30Sportivo Trinidense - 2 de Mayo 1:2
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Encarnacion FC - 3 De Febrero 0:002:30Guairena - San Lorenzo 0:0
16:00Martin Ledesma - Colegiales 2:0
16:00Sp. Carapegua - Fernando de la Mora 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Cienciano 1:222:30Alianza Atl. - Union Comercio 2:0
PERU: Liga 2
23:00ErtelendiADA Jaen - Union Huaral -:-23:00ErtelendiJuan Aurich - Juan Pablo II -:-
PERU: Liga Women
23:00Dep. Municipal K - Melgar K 0:123:00A. Lima K - UNSAAC K 14:0
POLONYA: Ekstraklasa
16:00Stal Mielec - Widzew Lodz 0:018:30Puszcza - Lech 2:1
21:00Rakow - Legia 1:1
POLONYA: Division 1
16:00Katowice - Odra Opole 1:318:30Plock - Wisla 1:1
21:00Chrobry Glogow - Legnica 0:0
POLONYA: Division 2
16:10S. Wola - Elblag 0:018:00KKS Kalisz - Sandecja 1:2
20:00Chojniczanka - Hutnik Krakow 2:2
POLONYA: III Liga - Group I
13:00Concordia Elblag - T. Mazowiecki 1:113:00Jagiellonia II - LKS Lomza 0:3
15:00Wikielec - Warta Sieradz 0:0
16:00Zambrow - Skierniewice 1:2
17:00Belchatow - Grodzisk M. 0:0
17:00Legionowo - Sulejowek 4:3
17:00Pelikan - Swit 2:3
POLONYA: III Liga - Group II
13:00Cartusia Kartuzy - Sroda 2:115:30Pogon Szczecin II - Vineta W. 1:0
16:00Elana Torun - Luzino 3:0
16:00Swinoujscie - Gedania Gdansk 2:1
17:00Nowe Skalmierzyce - Blekitni Stargard 2:3
17:00Starogard Gdanski - Zawisza 1:4
POLONYA: III Liga - Group III
13:00Bytom Odrzanski - Pawlowice 1:113:00Gornik Z. II - Polkowice 2:0
14:00Goczalkowice Zdroj - Rakow II 0:0
15:00Unia Turza Slaska - Stilon Gorzow 0:1
16:00Starowice Dolne - Z. Gora 4:1
16:00Warta Gorzow - Slask II 0:0
17:00Carina Gubin - Bielsko-Biala 2:3
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Kluczbork 2:3
POLONYA: III Liga - Group IV
14:00Avia Swidnik - Siarka Tarnobrzeg 1:215:00Orleta Radzyn - KS Wieczysta Krakow 0:3
16:00Garbarnia - Star Starachowice 3:0
16:30Ostrowiec - Wisloka Debica 1:1
17:00Chelmianka Chelm - Czarni Polaniec 1:1
17:00Unia Tarnow - Sokol Sieniawa 4:0
17:00Wislanie Jaskowice - Karpaty Krosno 3:0
18:00Biala Podlaska - Podhale Nowy Targ 0:0
POLONYA: Central Youth League
12:00Odra Opole U19 - Legia U19 1:213:00Cracovia U19 - Korona U19 2:1
13:00Lech U19 - Jagiellonia U19 2:1
13:00Wisla U19 - Gornik Z. U19 0:0
16:00Polonia W. U19 - Zaglebie U19 1:3
17:00Arka U19 - Warta P. U19 6:0
POLONYA: Ekstraliga Women
14:15Medyk Konin K - Katowice K 0:3PORTEKİZ: Liga Portugal
17:30Guimaraes - Farense 1:120:00FC Porto - Famalicao 2:2
22:30Estoril - Braga 0:1
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
13:00Os Belenenses - Academico Viseu 1:016:00Leiria - Vilaverdense 3:1
17:30Benfica B - AVS 0:1
17:30Tondela - Penafiel 0:1
PORTEKİZ: Liga 3 - Düşme Grubu
17:001º Dezembro - Pero Pinheiro 1:017:00Amora - Caldas 1:1
19:00Sporting B - Oliveira Hospital 1:1
PORTEKİZ: Liga 3 - Terfi Grupları
13:00Braga B - Varzim 2:117:00Atletico - Alverca 0:4
19:30Academica - Felgueiras 1:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
13:00Alverca U19 - SC Lusitania U19 1:113:00Rio Ave U19 - Maritimo U19 1:1
17:00Ferreira U19 - Vizela U19 2:3
17:00Lusitania FC U19 - Chaves U19 0:2
18:00Beira Mar U19 - Academica U19 0:0
18:00Estoril U19 - Setubal U19 1:2
18:00Torreense U19 - Belenenses U19 1:1
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00Academico Viseu U19 - Farense U19 2:213:00Sporting U19 - Braga U19 1:2
17:00Famalicao U19 - Benfica U19 3:2
PORTEKİZ: Liga BPI Women
17:00Damaiense K - Ouriense K 2:117:00Torreense K - Racing Power K 0:0
17:00Valadares Gaia K - Albergaria/Durit K 1:0
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
17:00FC Voluntari - Otelul 1:121:30U. Cluj - Petrolul 1:2
ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
11:00Alexandria - FC Arges 0:211:00Concordia - CSM Slatina 3:2
11:00CSM Resita - Metaloglobus Bucharest 2:1
11:00Steaua Bucuresti - Progresul Spartac 4:1
11:00Unirea Dej - CSC Dumbravita 2:0
11:00Viitorul Tg. Jiu - Chindia Targoviste 1:0
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
12:00Csikszereda M. Ciuc - Hunedoara 2:1ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
17:00CSM Bacau - FC Bacau 0:217:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti 2:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
17:00Braila - Sutesti 0:017:00Hamangia Baia - CSM Ramnicu Sarat 1:3
17:00Vointa Limpezis - Viitorul Ianca 0:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
17:00CSM Focsani - Unirea Branistea 2:217:00Sporting Liesti - Metalul Buzau 1:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
17:00Axiopolis Cernavoda - Recolta Gh. Doja 1:017:00Gloria Baneasa - Voluntari 2 4:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
17:00Agricola Borcea - Afumati 0:5ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
17:00CSO Plopeni - FC Pucioasa 2:017:00Moreni - Paulesti 3:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
17:00CS Blejoi - CS Din. Bucuresti 2:017:00Popesti Leordeni - Dunarea Giurgiu 2:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
17:00Targu Secuiesc - SR Brasov 1:117:00V. Curita - Tarlungeni 2:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
17:00Cetate Rasnov - Campulung 1:217:00Olimpic Zarnesti - Kids Tampa Brasov 0:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
17:00Curtisoara - Petrolul Potcoava 7:2ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
17:00CSO Filiasi - CSM Deva 3:317:00Viitorul Simian - Ghiroda & Giarmata Vii 2:0
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
17:00Soimii Lipova - Ineu 2:217:00Teuz Cermei - Socodor 2:3
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
17:00Peciu Nou - Bihor 0:317:00Politehnica Timisoara - Phoenix Buzias 2:2
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
17:00ACS Medias - Univ. din Alba Iulia 2:017:00Unirea Ungheni - Gloria 2018 Bistrita 3:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
14:00Satu Mare - Minerul Ocna Dej 2:117:00Victoria Carei - Baia Mare 1:1
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
17:00CSM Satu Mare - Sighetu Marmatiei 2:117:00Santandrei - CSM Zalau 1:2
ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
13:00Farul Constanta K - Csikszereda M. Ciuc K 2:3RUSYA: Premier Ligi
14:00Sochi - Sp. Moscow 1:016:30Akhmat Grozny - Baltika 1:7
17:00Krasnodar - Zenit 1:2
19:30Lok. Moscow - CSKA Moscow 3:3
RUSYA: FNL
09:00Yenisey - Alania Vladikavkaz 4:116:00Chernomorets Novorossijsk - Akron Togliatti 0:0
16:00Volgar-Astrakhan - Tyumen 1:2
17:00Khimki - Yaroslavl 0:1
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
12:00Miass - Ulyanovsk 2:114:00ErtelendiKaluga - D. Bryansk -:-
14:00Tekstilshtik - S. Kostroma 1:1
14:30Khimik - Omsk 1:1
16:00Mashuk - Kursk 2:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Nalchik - FC Sevastopol 1:115:00Nazran - Astrakhan 0:0
16:00Kamensk-Shakhtinsky - Forte Taganrog 1:0
16:00Maykop - Kholding 1:2
17:00Legion Makhachkala - FK Pobeda 1:0
17:00Rubin Yalta - Dynamo Makhachkala 2 2:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
13:00Chertanovo M. - Rodina Moscow U21 2:214:00Din. Moscow 2 - Zenit 2 1:0
14:30Yenisey 2 - Znamya Truda 0:2
15:00Dynamo Petersburg - Luki-Energiya 4:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
14:00Ryazan - Spartak Tambov 1:1RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
11:00Ural 2 - Uralets Nizhny Tagil 1:113:00Amkar - Volna Nizhegorodskaya 1:0
15:00Lada Togliatti - Samara 2 0:0
15:00Nosta - Dynamo Barnaul 4:0
15:00Orenburg 2 - Kazan 2 1:3
16:30Akron Togliatti 2 - Kirov 0:2
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese
16:00Cosmos - Libertas 0:116:00Pennarossa - Folgore 2:4
16:00San Marino Academy U22 - Murata 0:7
16:00Tre Fiori - Tre Penne 2:1
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00Ertelendi6 de Setembro - Agrosport -:-18:00ErtelendiPalmar - Trindade -:-
18:00UDAPB - SC Principe 1:4
18:00Vitoria do Riboque - UDRA 2:3
SENEGAL: Ligue 1
19:30Dakar SC - Jamono Fatick 1:319:30Diambars - Mbour 0:3
19:30US Goree - Teungueth 0:1
SIRBİSTAN: Prva Liga
17:00Jedinstvo U. - Dubocica 2:017:00Macva - OFK Beograd 1:1
17:00Sloboda - Graficar Beograd 1:1
17:00Smederevo - Radnicki S. Mitrovica 1:1
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
12:00Prva Iskra - Teleoptik 0:317:00Buducnost Dobanovci - Polet Dorcol 0:0
17:00Usce - Sindjelic Beograd 0:2
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Vojvodina
17:301. Maj Ruma - Omladinac NB 1:417:30Backa - Jedinstvo SP 0:2
17:30Radnicki Zrenjanin - Becej 1:0
17:30Zeleznicar Indjija - Borac Sajkas 2:1
SIRBİSTAN: Srpska Liga - East
17:00Djerdap - Sindjelic 2:017:00Mesevo - Paracin 1:2
17:00Pcinja - Radnicki Pirot 2:1
17:00Radnicki Svilajnac - SFS Borac 3:2
18:00Jedinstvo Krusevac - Dunav Prahovo 3:1
SIRBİSTAN: Srpska Liga - West
17:00Buducnost Krusik - Loznica 1:017:00FAP - Tutin 3:0
17:00Sloga Petrovac - Takovo 2:1
17:00Sloga Pozega - Vrelo Sport 1:1
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBai Bureh Warriors - Mighty Blackpool -:-19:15Lamboi - Old Edwardians 0:1
19:15ErtelendiLuawa - Freetown City -:-
19:15ErtelendiReal Republicans - Lamboi -:-
19:15SLIFA - Luawa 1:1
19:15ErtelendiWusum Stars - Ports Authority -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
19:00Banska Bystrica - Michalovce 0:119:00Kosice - Skalica 1:2
19:00Trencin - Z. Moravce-Vrable 4:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
16:30Slovan Bratislava - Dun. Streda 0:0SLOVAKYA: 2.Lig
17:00L. Mikulas - Povazska Bystrica 1:217:00Puchov - Spisska Nova Ves 2:0
17:00Trebisov - FK Humenne 1:1
SLOVAKYA: 3. Liga - East
17:00Lipany - Namestovo 2:117:00Lubovna - Bardejov 3:0
17:00MSK Lucenec - 1.FK Svidnik 4:2
17:00Vranov - R. Sobota 3:2
SLOVAKYA: 3. Liga - West
17:30Lehota p. V. - Podkonice 2:117:30Sala - Jednota Banova 2:0
17:30Zvolen - HA Banska Bystrica 0:0
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - D. Luzna 0:318:00Bernolakovo - Rohoznik 0:4
18:00Inter Bratislava - Modra 1:3
18:00Pezinok - Rusovce 0:2
18:00Vrakuna Bratislava - Ivanka pri Dunaji 0:5
SLOVAKYA: 4. liga - Central
16:30Cadca - Badin 0:016:30K. Nove Mesto - Banik Stranavy 5:0
16:30SK Javornik Makov - TJD Pribelce 0:6
16:30Slavia Staskov - Tvrdosin 2:1
SLOVAKYA: 4. liga - East
16:30Rudnany - Lok. Kosice 0:6SLOVAKYA: 4. liga - West
16:30FKM Nove Zamky - Crystal 3:216:30Hurbanovo - Z. Moravce-Vrable B 0:2
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
15:30Trencin K - Topolcany GFC K 3:117:00Presov K - Petrzalka K 1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
12:00Ruzomberok K - B. Bystrica K 4:020:00Myjava K - Trnava K 7:0
SLOVENYA: Prva Liga
16:00Rogaska - Celje 1:2SLOVENYA: 2.SNL
16:30NK Bistrica - Primorje 1:118:00Ilirija - Fuzinar 3:1
18:15Gorica - Triglav 0:0
SLOVENYA: 3. SNL - East
14:30Korotan - Smartno 3:117:30Drava - Dravograd 5:1
17:30Ljutomer - Zavrc 6:2
17:30Race - Krsko 1:1
17:30Sampion Celje - Brezice 2:3
17:30Videm - Hajdina 0:1
19:00Dobrovce - Podvinci 1:1
SLOVENYA: 3. SNL - West
17:30Izola - Dren Vrhnika 1:417:30Kocevje - Skofja Loka 1:1
17:30NK Adria - Ljubljana Svoboda 2:2
17:30Ziri - Brda 4:1
SURİNAM: SML
02:00PVV - Robinhood 0:423:30Broki - Leo Victor 3:4
ŞİLİ: Primera División
00:30U. Espanola - Everton 4:2ŞİLİ: Primer B
19:00S. Morning - Antofagasta 0:100:30CD Santa Cruz - U. De Concepcion 3:0
00:30S. Wanderers - Barnechea 1:1
ŞİLİ: Segunda Division
22:00D. Puerto Montt - Deportes Rengo 1:322:00Real San Joaquin - Melipilla 1:1
ŞİLİ: Primera Division Women
18:00Deportes Iquique K - U. Espanola K 1:018:00S. Morning K - U. De Concepcion K 1:0
22:30Coquimbo K - Palestino K 2:0
23:00Colo Colo K - A. Italiano K 3:0
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
14:00Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe 0:316:00Istiqlol Dushanbe - Vakhsh 3:0
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00Geita Gold - Mtibwa Sugar 2:216:00Ihefu - Simba 1:1
16:00Tabora United - JKT Tanzania 1:1
19:00Kagera Sugar - Dodoma Jiji 1:1
TAYVAN: Mulan Football League Women
08:00Taoyuan Mars K - Taipei Bravo K 2:111:00Hang Yuan K - Taichung Blue K 1:1
13:00Hualien K - Kaohsiung K 0:0
TOGO: Championnat National
18:30ASC Kara - Barracuda 1:018:30Gbikinti Bassar - Kara 0:1
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00Marsa - Ben Guerdane 2:117:00Metlaoui - Soliman 1:0
17:00US Tataouine - Bizertin 1:0
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
19:30Club Africain - Stade Tunisien 0:019:30CS Sfaxien - Etoile Sahel 0:0
TUNUS: Ligue 2
17:00CO Medenine - ES Djerba 4:017:00Moknine - Chebba 3:0
17:00Stade Gabesien - Zarzis 0:2
TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup
15:00Esenler Erokspor - Bursaspor 5:115:00Karacabey Bld. - Ankaraspor 4:1
15:00Yeni Mersin İdmanyurdu - Nazillispor 4:0
TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup
15:00Menemen FK - İskenderunspor 0:115:00Sarıyer - Düzcespor 2:0
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
13:00Energetik - Arkadag 0:714:00FC Asgabat - Nebitci 1:2
14:00Merw - Sagadam 2:0
15:00Kopetdag Asgabat - Altyn Asyr 0:3
UGANDA: Big League
16:00Kataka - Young Elephant 1:0UGANDA: Uganda Cup
15:00BUL - Kampala City 2:1pen15:00Pajule Lions - Pakwach Young Stars 1:0
UKRAYNA: Premier League
13:00Obolon - Minaj 1:115:30Oleksandriya - Dyn. Kyiv 0:1
18:00Rukh Lviv - Kryvbas 1:1
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
12:00Podillya Khmelnytskyi - MFC Metalurh 3:113:00Nyva Ternopil - FC Chernihiv 0:0
14:30Bukovyna - Hirnyk-Sport 1:1
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
12:30Inhulets - Epitsentr 1:013:30Viktoria - Prykarpattya 0:1
UKRAYNA: U19 League
12:00Vorskla U19 - Shakhtar U19 7:212:00Zhytomyr U19 - Kolos Kovalivka U19 2:1
14:00Zorya U19 - Ch. Odessa U19 2:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
12:00Dyn. Kyiv K - Mariupol K 8:012:00Veres-Rivne K - Panthers FC Uman K 0:0
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
12:00Kolos Kovalivka K - Kryvbas K 2:1URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Progreso - Boston River 1:023:30Cerro CA - Fenix 0:0
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Rentistas - Cerrito 1:018:30Colon - Atenas 2:1
22:00Sud America - Oriental 1:2
23:00La Luz - Juventud 0:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:00Monagas - Zamora 1:023:00Portuguesa - Estudiantes M. 3:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
02:00Fundacion AIFI - Nueva Esparta 2:022:30Academia Anzoategui - Maritimo 1:1
22:30Frontera - Yaracuyanos 1:0
23:00Heroes de Falcon - Trujillanos 1:1
YUNANİSTAN: Super Ligi - Düşme Grubu
15:00Panserraikos - OFI Crete 2:217:30Volos - Atromitos 2:2
19:30Giannina - Asteras T. 0:1
20:00Kifisia - Panetolikos 0:1
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Veria - Kavala 0:1YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
16:00Kyanos A. V. - Afantou 1:0YUNANİSTAN: Division A Women
13:45Panathinaikos K - Asteras T. K 1:2ZAMBİYA: Absa Cup
13:30Indeni - Kabwe 0:515:30Power Dynamos - MUZA 0:1
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Bikita Minerals - Bulawayo Chiefs 2:016:00Chicken Inn - GreenFuel 2:0
16:00Herentals - Manica 1:2
16:00Ngezi Platinum - Highlanders 1:1
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.