Futbol » 01.04.2024 » Hepsi
İSPANYA: LaLiga
22:00Villarreal - Atl. Madrid -:-İTALYA: Serie A
13:30Bologna - Salernitana -:-16:00Cagliari - Verona -:-
16:00Sassuolo - Udinese -:-
19:00Lecce - AS Roma -:-
21:45Inter - Empoli -:-
ABD: MLS Next Pro
00:00Sporting Kansas City II - St. Louis City 2 -:-03:00Colorado Rapids 2 - Los Angeles FC II -:-
03:00Ventura County - Tacoma Defiance -:-
ABD: NISA
23:00ErtelendiClub de Lyon - Irvine Zeta -:-ALMANYA: Regionalliga North
15:00Phonix Lubeck - Hannover II -:-16:00Bremer - Jeddeloh -:-
16:00Spelle-Venhaus - SC Weiche-08 -:-
ALMANYA: Regionalliga Nordost
14:00Chemie Leipzig - Meuselwitz -:-14:00Cottbus - Eilenburg -:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
15:00Plauen - Magdeburg II -:-ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Heider SV - Todesfelde -:-15:00VfR Neumunster - Preussen Reinfeld -:-
16:00Hohenwestedt - Eichede -:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
15:00TSV Buchholz 08 - Altona -:-ALMANYA: Oberliga Bremen
15:00Leher - Aumund-Vegesack -:-16:00ErtelendiBlockdiek - OSC Bremerhaven -:-
16:00ErtelendiBlumenthaler - Vatan Bremen -:-
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
15:00Rotenburger - Emden -:-16:00Bornreihe - Eilvese -:-
16:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-
16:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
16:00Schoningen - Vorsfelde -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
15:00Erkenschwick - Sprockhovel -:-16:00ASC 09 Dortmund - Schermbeck 2020 -:-
16:00Brunninghausen - Lotte -:-
16:00Gievenbeck - Clarholz -:-
16:00Siegen - Bovinghausen -:-
16:00Turkspor Dortmund - Eintracht Rheine -:-
16:00Vreden - Ennepetal -:-
16:30Finnentrop/Bamenohl - Westfalia Rhynern -:-
ALMANYA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - Fernwald -:-16:00Weidenhausen - Waldgirmes -:-
ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
16:00Germania Teveren - Frechen -:-16:00VfL Vichttal - Bonn-Endenich 08 4:1
16:15Schafhausen - Hurth -:-
ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Aston Villa - Grenades -:-01:00SAP - Willikies -:-
03:00Empire FC - Swetes -:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
00:30Independiente - Atl. Tucuman -:-03:00Ind. Rivadavia - Banfield -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
23:00Patronato - Deportivo Maipu -:-23:45All Boys - San Miguel -:-
01:00Brown Adrogue - Deportivo Madryn -:-
01:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
02:00Deportivo Moron - Atletico Atlanta -:-
21:30Def. de Belgrano - San Telmo -:-
22:00CA Mitre - Aldosivi -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
23:00Boca Unidos - Central Norte -:-23:00Sol de America - San Martin Formosa -:-
23:309 de Julio Rafaela - Sportivo Belgrano -:-
00:00Cipolletti - Olimpo -:-
22:30Gutierrez Mendoza - Huracan Las Heras -:-
00:00Sportivo Las Parejas - Defensores Belgrano VR -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30Dock Sud - Laferrere -:-21:30Flandria - Canuelas -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - Central Cordoba -:-21:30Def. de Cambaceres - Leandro N. Alem -:-
21:30Deportivo Espanol - CSR Espanol -:-
21:30Deportivo Paraguayo - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Sportivo Barracas - Mercedes -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Barrancas - Ezeiza -:-21:30Estrella Del Sur - Everton La Plata -:-
AVUSTRALYA: A-Ligi
07:00Macarthur FC - WS Wanderers -:-AVUSTRALYA: NPL Victoria
10:00Oakleigh - Dandenong 2:0BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
14:30Cercle Brugge - Club Brugge -:-19:30Genk - Royale Union SG -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura
00:30Bolivar - Oriente Petrolero -:-02:30Aurora - Blooming -:-
BREZİLYA: Carioca - Rio Kupası
00:30Botafogo RJ - Boavista -:-BREZİLYA: Paraense - Playofflar
23:00Tuna Luso - Remo -:-BREZİLYA: Paulista - Playofflar
23:00Santos - Palmeiras -:-BREZİLYA: Rondoniense
00:00Vilhena EC - Uniao Cacoalense -:-BREZİLYA: Sergipano - Playofflar
23:00Lagarto - Sergipe -:-BREZİLYA: Sul-Matogrossense - Playofflar
23:00Portuguesa MS - Operario MS -:-BREZİLYA: Copa Alagoas - Playofflar
23:00CSA - SC Penedense -:-BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Figueirense U20 - Nacao U20 -:-BREZİLYA: Goiano U20
21:30Cerrado EC U20 - Itaberai U20 -:-BULGARİSTAN: Vtora liga
16:30Yantra Gabrovo - Montana -:-17:00CSKA 1948 Sofia II - Litex Lovech -:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
15:00FC Copenhagen - Brondby -:-17:00Midtjylland - Nordsjaelland -:-
19:00Silkeborg - Aarhus -:-
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
15:00Hillerod - B.93 -:-16:00Koge - Horsens -:-
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
16:00Hobro - Kolding -:-DANİMARKA: 2nd Division
14:00Skive - Hellerup -:-15:00Brabrand - Esbjerg -:-
15:00Middelfart - Thisted -:-
15:00Roskilde - Aarhus Fremad -:-
16:00Nykobing - FA 2000 -:-
20:00F. Amager - AB Kopenhagen -:-
DANİMARKA: 3rd Division
14:00Ishoj - BK Frem -:-14:00Lyseng - Vejgaard -:-
14:00Vanløse - Young Boys -:-
14:30VSK Aarhus - Avarta -:-
15:00Holstebro - Holbaek -:-
15:00Næsby - SfB-Oure -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
15:00Sund (Nor) - Smoras (Nor) -:-19:00Osteroy (Nor) - Varegg (Nor) -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30Dep. Cuenca - Delfin -:-02:00Emelec - Ind. del Valle -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:00Platense Municipal - Santa Tecla -:-00:15Dragon - Jocoro -:-
00:30Fuerte San Francisco - Metapan -:-
ENDONEZYA: Liga 1
16:30Persebaya - Dewa United -:-ERMENİSTAN: Premier Lig
16:00BKMA - West Armenia -:-ESVATİNİ: Swazi MTN Premier League
16:00Green Mamba - Manzini Sea Birds -:-16:00Royal Leopards - Illovo -:-
16:00Young Buffaloes - Denver -:-
FAROE ADALARI: Premier League
17:00HB Torshavn - Fuglafjordur -:-17:00Klaksvik - Runavik -:-
19:00Skala Itrottarfelag - B36 Torshavn -:-
19:00Vikingur - Toftir -:-
FAS: Coupe du Trone
01:00Wydad - Jeunesse Sportive Soualem -:-FRANSA: Lig 2
21:45AC Ajaccio - Auxerre -:-FRANSA: National
17:30Niort - Orleans -:-GALLER: Cymru South
16:30Abertillery Bluebirds - Ammanford -:-16:30Baglan Dragons - Carmarthen -:-
16:30Caerau Ely - Afan Lido -:-
16:30Goytre Utd - Llanelli -:-
16:30Pontardawe - Cwmbran Celtic -:-
16:30Taffs Well - Cambrian & Clydach -:-
17:00Llantwit Major - Abergavenny Town -:-
19:30Trefelin - Briton Ferry -:-
GALLER: Cymru North
16:30Airbus - Buckley -:-16:30Bangor 1876 - Llandudno -:-
16:30Caersws - Denbigh -:-
16:30Chirk AAA FC - Porthmadog -:-
16:30Flint - Mold Alexandra -:-
16:30Guilsfield - Gresford -:-
16:30Holywell - Llanidloes -:-
16:30Ruthin - Prestatyn -:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
16:00NB La Masia - Platinum City -:-GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U17 - Final grubu
23:00Kolombiya U17 K - Ekvador U17 K -:-23:00Paraguay U17 K - Brezilya U17 K -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00FC Gareji Sagarejo - Din. Tbilisi 2 -:-15:00Spaeri - Georgia -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Capoise - Ouanaminthe -:-23:00Cavaly - Racing Haitien -:-
00:00Tempete - Triomphe Liancourt -:-
HİNDİSTAN: ISL
17:00Hyderabad - Mumbai City -:-HİNDİSTAN: 1. Lig
13:00Namdhari - Aizawl -:-16:30TRAU FC - Churchill Brothers -:-
HOLLANDA: Eerste Divisie
15:30FC Emmen - Groningen -:-21:00Jong PSV - Roda -:-
HOLLANDA: Derde Divisie
15:30TEC - Hoek -:-HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
00:00Genesis - Marathon -:-02:15Olimpia - Vida -:-
04:30UPNFM - Real Sociedad -:-
IRAK: Süper Lig
22:30Al Naft - Al Kahraba -:-22:30Al Shorta - Al-Hudod -:-
22:30Al Wasat - Erbil -:-
22:30Naft Al-Basra - Al Minaa -:-
İNGİLTERE: Şampiyona
14:30Leicester - Norwich -:-17:00Birmingham - Preston -:-
17:00Coventry - Cardiff -:-
17:00Middlesbrough - Sheffield Wed -:-
17:00Plymouth - Bristol City -:-
17:00Rotherham - Millwall -:-
17:00Stoke - Huddersfield -:-
17:00Sunderland - Blackburn -:-
17:00Swansea - QPR -:-
17:00West Brom - Watford -:-
19:30Ipswich - Southampton -:-
22:00Leeds - Hull -:-
İNGİLTERE: League One
17:00Blackpool - Wycombe -:-17:00Bolton - Reading -:-
17:00Bristol Rovers - Shrewsbury -:-
17:00Burton - Barnsley -:-
17:00Cambridge Utd - Wigan -:-
17:00Carlisle - Lincoln -:-
17:00Charlton - Stevenage -:-
17:00Cheltenham - Exeter -:-
17:00Leyton Orient - Peterborough -:-
17:00Northampton - Port Vale -:-
17:00Oxford Utd - Fleetwood -:-
İNGİLTERE: League Two
15:00Grimsby - Bradford City -:-17:00Crewe - Forest Green -:-
17:00Harrogate - Gillingham FC -:-
17:00Mansfield - Accrington -:-
17:00Morecambe - Barrow -:-
17:00Newport - Crawley -:-
17:00Notts County - Milton Keynes -:-
17:00Stockport - Wimbledon -:-
17:00Sutton - Swindon -:-
17:00Tranmere - Colchester -:-
17:00Walsall - Salford -:-
İNGİLTERE: National League
17:00AFC Fylde - Gateshead -:-17:00Aldershot - Dorking -:-
17:00Altrincham - Oldham -:-
17:00Barnet - Oxford City -:-
17:00Bromley - Woking -:-
17:00Chesterfield - Kidderminster -:-
17:00Dagenham & Red. - Ebbsfleet -:-
17:00Eastleigh - Maidenhead -:-
17:00Halifax - York -:-
17:00Rochdale - Hartlepool -:-
17:00Southend - Boreham Wood -:-
17:00Wealdstone - Solihull Moors -:-
İNGİLTERE: National League North
17:00Bishop's Stortford - Banbury -:-17:00Brackley Town - Tamworth -:-
17:00Chester - Alfreton -:-
17:00Chorley - Blyth -:-
17:00Curzon Ashton - South Shields -:-
17:00Hereford - Buxton -:-
17:00King’s Lynn - Scarborough -:-
17:00Peterborough Sports - Gloucester -:-
17:00Rushall - Boston Utd -:-
17:00Southport - Scunthorpe -:-
17:00Spennymoor - Farsley -:-
17:00Warrington - Darlington -:-
İNGİLTERE: National League South
15:00Weymouth - Yeovil -:-17:00Aveley - Havant & W -:-
17:00Braintree - Hemel Hempstead -:-
17:00Chippenham - Truro -:-
17:00Dartford - Eastbourne Boro -:-
17:00Dover - Chelmsford -:-
17:00Maidstone - Welling -:-
17:00Slough - St. Albans -:-
17:00Taunton - Bath -:-
17:00Tonbridge - Farnborough -:-
17:00Torquay - Weston-super-Mare -:-
17:00Worthing - Hampton & Richmond -:-
İNGİLTERE: NPL Premier Division
17:00Basford - Worksop -:-17:00Bradford PA - Radcliffe -:-
17:00FC United - Ashton Utd -:-
17:00Gainsborough - Stafford -:-
17:00Hyde - Macclesfield -:-
17:00Lancaster - Bamber Bridge -:-
17:00Matlock - Ilkeston -:-
17:00Warrington Rylands - Marine -:-
17:00Whitby - Morpeth -:-
17:00Workington - Atherton -:-
İNGİLTERE: Southern League Central Division
15:00Needham Market - Sudbury -:-17:00Barwell - Long Eaton -:-
17:00Berkhamsted - Hitchin -:-
17:00Bromsgrove - Telford -:-
17:00Halesowen - Alvechurch -:-
17:00Mickleover - Coalville -:-
17:00Redditch - Stourbridge -:-
17:00Royston - Leiston -:-
17:00St. Ives - Stamford -:-
17:00Stratford - Kettering -:-
İNGİLTERE: Southern League South Division
17:00AFC Totton - Walton & Hersham -:-17:00Bracknell - Sholing -:-
17:00Didcot - Swindon S -:-
17:00Dorchester - Tiverton -:-
17:00Gosport - Winchester -:-
17:00Harrow - Chesham -:-
17:00Hayes & Yeading - Hendon -:-
17:00Merthyr Town - Hungerford -:-
17:00Plymouth Parkway - Poole -:-
17:00Salisbury - Basingstoke -:-
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
17:00Billericay - Concord -:-17:00Canvey Island - Hornchurch -:-
17:00Carshalton - Dulwich Hamlet -:-
17:00Chatham - Kingstonian -:-
17:00Enfield Town - Cheshunt -:-
17:00Hashtag - Haringey -:-
17:00Hastings - Folkestone -:-
17:00Horsham FC - Bognor Regis -:-
17:00Lewes - Whitehawk -:-
17:00Margate - Cray Wanderers -:-
17:00Wingate & Finchley - Potters Bar -:-
İRLANDA: Premier Division
15:00Dundalk - Drogheda -:-19:00Shelbourne - Derry City -:-
19:00St. Patricks - Sligo Rovers -:-
19:00Waterford - Shamrock Rovers -:-
21:45Galway - Bohemians -:-
İRLANDA: Division 1
17:00Wexford - Cork City -:-19:00Athlone - Treaty United -:-
19:00Cobh Ramblers - Longford -:-
19:00Finn Harps - Bray -:-
19:00UC Dublin - Kerry -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
20:00Hapoel Jerusalem - H. Tel Aviv -:-İSRAİL: Leumit League
19:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-19:00Maccabi Jaffa - Ramat Hasharon -:-
19:00MS Kafr Qasim - M. Herzliya -:-
İSVEÇ: Allsvenskan
15:00Göteborg - Djurgarden -:-15:00Sirius - Halmstad -:-
17:30AIK Stockholm - Västerås SK -:-
17:30Elfsborg - Värnamo -:-
İSVEÇ: Superettan
14:00Gefle - Helsingborg -:-14:00Örebro - Skövde -:-
16:00Brage - Varberg -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
14:00Karlstad - Hammarby TFF -:-İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
15:00Umeå - Lucksta -:-19:30Taftea IK - Froso -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
15:00Hudiksvall - Jarfalla -:-İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
16:00Arameisk-Syrianska - IFK Eskilstuna -:-İSVİÇRE: Super Ligi
15:15Yverdon - Young Boys -:-17:30Grasshoppers - Lausanne -:-
17:30St. Gallen - Luzern -:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
15:15Vaduz - Thun -:-İTALYA: Serie B
13:30Modena - Bari -:-16:00Como - Sudtirol -:-
16:00Cosenza - Brescia -:-
16:00Lecco - Cittadella -:-
16:00Parma - Catanzaro -:-
16:00Pisa - Palermo -:-
16:00Spezia - Ascoli -:-
16:00Venezia - Reggiana -:-
19:00Cremonese - FeralpiSalo -:-
21:30Sampdoria - Ternana -:-
İTALYA: Primavera 1
12:00Juventus U19 - AC Milan U19 -:-12:00Lazio U19 - Sampdoria U19 -:-
14:00Verona U19 - AS Roma U19 -:-
16:00Genoa U19 - Monza U19 -:-
İZLANDA: Kupası
17:00Augnablik - Alftanes -:-21:30Lettir - IH Hafnarfjordur -:-
İZLANDA: Süper Kupa
22:30Vikingur Reykjavik - Valur -:-JAMAİKA: Premier League
23:30Dunbeholden - Cavalier -:-23:30Harbour View - Montego Bay -:-
23:30Humble Lions - Mount Pleasant -:-
23:30Lime Hall Academy - Tivoli -:-
23:30Molynes - Waterhouse -:-
02:00Arnett Gardens - Portmore -:-
00:00Vere United - Treasure Beach -:-
KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
00:10Pereira - Bucaramanga -:-02:20Ind. Medellin - America De Cali -:-
04:30Dep. Cali - Aguilas -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
01:00Saprissa - Herediano -:-02:00Puntarenas FC - Liberia -:-
02:30Sporting San Jose - Guanacasteca -:-
04:00Alajuelense - San Carlos -:-
00:00Grecia - Cartagines -:-
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura
23:00Cariari Pococi - Limon Black Star -:-00:00Jaco - Antioquia -:-
LİTVANYA: I Lyga
16:00Banga 2 - Hegelmann Litauen 2 -:-MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
21:00Győr - Siofok -:-MEKSİKA: Liga MX - Clasura
02:00Atlas - Queretaro -:-04:00Necaxa - Leon -:-
04:36Juarez - Santos Laguna -:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
02:00Puebla K - Tigres K -:-04:06Santos Laguna K - U.N.A.M. K -:-
MISIR: Premier Lig
22:30Al Masry - Al Ittihad -:-22:30Enppi - Pharco -:-
22:30National Bank Egypt - El Daklyeh -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Hantharwady Utd - Ayeyawady -:-12:00Rakhapura United - Myawady -:-
12:00Silver Stars - Dagon -:-
12:30Ispe FC - Yadanarbon -:-
NORVEÇ: Eliteserien
15:30Fredrikstad - Bodo/Glimt -:-18:00Lilleström - Kristiansund -:-
18:00Molde - Strömsgodset -:-
18:00Rosenborg - Sandefjord -:-
18:00Tromsø - Brann -:-
20:15Viking - Sarpsborg 08 -:-
NORVEÇ: OBOS-ligaen
18:00Aalesund - Stabaek -:-18:00Åsane - Levanger -:-
18:00Bryne - Start -:-
18:00Kongsvinger - Ranheim -:-
18:00Mjondalen - Raufoss -:-
18:00Moss - Lyn -:-
18:00Sandnes - Egersund -:-
18:00Vålerenga - Sogndal -:-
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
16:00Dostlik Tashkent - Buxoro -:-PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30Sol De America - General Caballero JLM -:-03:002 de Mayo - Guarani -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-23:30Cajamarca - Sporting Cristal -:-
PERU: Liga Women
18:30Melgar K - Cesar Vallejo K -:-23:00Carlos Mannucci K - AD Cantolao K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
13:30Puszcza - Radomiak Radom -:-16:00Stal Mielec - Lech -:-
18:30Widzew Lodz - Korona -:-
21:00Gornik Zabrze - Legia -:-
POLONYA: Division 1
13:40Pruszkow - Polonia W. -:-16:00Sosnowiec - Katowice -:-
18:30Motor Lublin - Tychy -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
22:15Portimonense - Braga -:-PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00Benfica B - Academico Viseu -:-20:00Mafra - Torreense -:-
PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Düşme Grubu
13:00Braga U23 - Santa Clara U23 -:-RÉUNİON: Regionale 1
15:00Saint-Pierroise - Saint-Louisienne -:-ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
20:30Din. Bucuresti - Petrolul -:-ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
17:30Csikszereda M. Ciuc - Selimbar -:-RUSYA: FNL
17:00Kuban - Dynamo Makhachkala -:-SİERRA LEONE: Premier League
20:00SLIFA - East End Lions -:-SURİNAM: SML
23:30Voorwaarts - Notch -:-02:00Inter Moengotapoe - Robinhood -:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
22:00Al Ahli SC - Al-Ittihad FC -:-22:00Al Hazem - Damac -:-
22:00Al-Raed - Al Khaleej -:-
ŞİLİ: Primera División
00:00Cobreloa - U. De Chile -:-02:30U. Espanola - Nublense -:-
ŞİLİ: Primer B
00:00San Luis - Antofagasta -:-02:00Arica - CD Santa Cruz -:-
22:00S. Morning - Barnechea -:-
ŞİLİ: Segunda Division
00:00General Velasquez - Melipilla -:-02:30Provincial Ovalle - Osorno -:-
UKRAYNA: Premier League
18:00Rukh Lviv - LNZ Cherkasy -:-UKRAYNA: U19 League
13:00Vorskla U19 - Din. Kiev U19 -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Miramar - Cerro CA -:-02:00Wanderers - Boston River -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:00Estudiantes M. - La Guaira -:-02:00Puerto Cabello - Monagas -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Bolivar - Miranda -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.