Futbol » 22.04.2024 » Hepsi
İSPANYA: LaLiga
22:00Sevilla - Mallorca -:-İTALYA: Serie A
19:30AS Roma - Bologna -:-21:45AC Milan - Inter -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
20:00Sivasspor - Fenerbahçe -:-TÜRKİYE: TFF 1. Lig
20:00Ümraniyespor - Kocaelispor -:-ABD: MLS
01:00Charlotte - Minnesota -:-03:15Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes -:-
ABD: MLS Next Pro
23:30Colorado Rapids 2 - North Texas -:-00:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 -:-
06:00Tacoma Defiance - Vancouver 2 -:-
ABD: USL League One
02:30Tormenta - Greenville -:-ABD: NWSL Women
01:00Reign K - Chicago K -:-02:30Angel City K - North Carolina Courage K -:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
20:30Bayern K - Bremen K -:-ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Aston Villa - Empire FC -:-01:00John Hughes - Green City -:-
03:00Willikies - Ottos Rangers -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
23:00Atl. Rafaela - San Telmo -:-00:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron -:-
21:00Almirante Brown - Brown Adrogue -:-
21:00Deportivo Maipu - Club A. Guemes -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
01:30Central Norte - Crucero del Norte -:-01:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana -:-
01:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento -:-
20:30Ciudad Bolivar - Juventud U.U. -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
00:15Midland - Dock Sud -:-ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Argentino de Rosario - Deportivo Espanol -:-21:30Berazategui - Claypole -:-
21:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem -:-
21:30Sportivo Barracas - Juventud Unida S. M. -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur -:-21:30Barrancas - Deportivo Camioneros -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
23:00ErtelendiBelgrano K - River Plate K -:-15:00CA Estudiantes K - San Luis K -:-
ARUBA: Division di Honor - Düşme Grubu
23:00Sport Boys - La Fama -:-01:00Bubali - CDRA -:-
03:00Caiquetio - Unistars -:-
ASYA: AFC Asian Cup U23
16:00Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Çin U23 -:-16:00Japonya U23 - Güney Kore U23 -:-
18:30Suudi Arabistan U23 - Irak U23 -:-
18:30Tayland U23 - Tacikistan U23 -:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
13:30Bulleen - Kingston City -:-BAHREYN: Premier Lig
19:00Al-Ahli Manama - Manama Club -:-19:00Al Khalidiyah - Al-Najma -:-
19:00Busaiteen - Al-Muharraq -:-
BELÇİKA: Pro League U21
20:30Deinze U21 - Francs Borains U21 -:-21:00Lierse K. U21 - Kortrijk U21 -:-
BREZİLYA: Serie A
00:30Atletico GO - Sao Paulo -:-00:30Botafogo RJ - Juventude -:-
BREZİLYA: Serie B
00:00Ponte Preta - Coritiba -:-BREZİLYA: Serie C - İlk etap
01:00Floresta EC - Botafogo PB -:-BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:00Galvez - Humaita -:-01:00Independencia - Rio Branco -:-
23:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC -:-
BREZİLYA: Cearense 2 - Playofflar
23:00Icasa-CE - Cariri FC -:-BREZİLYA: Gaucho 2
00:30Lajeadense - Futvida -:-BREZİLYA: Copa do Nordeste - Playofflar
01:00Fortaleza - AE Altos -:-BREZİLYA: Catarinense U20
20:30Figueirense U20 - Hercilio Luz U20 -:-BREZİLYA: Goiano U20
21:30Vila Nova U20 - Atletico GO U20 -:-BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
23:00Bragantino K - Gremio K -:-BULGARİSTAN: Vtora liga
17:00CSKA 1948 Sofia II - Marek -:-17:00Septemvri Sofia - Dunav Ruse -:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
20:00Nordsjaelland - Aarhus -:-DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
01:00Universidad O&M - Atletico Pantoja -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
11:30Türkiye U18 - Mali U18 -:-12:00Fas U18 - Slovakya U18 -:-
16:00Suudi Arabistan U18 - Jamaika U18 -:-
16:30Guatemala U18 - Ekvador U18 -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:30Dragon - Fuerte San Francisco -:-00:30Luis Angel Firpo - Metapan -:-
00:30Platense Municipal - Alianza FC -:-
00:30Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
ENDONEZYA: Liga 1
11:00Persis Solo - Persikabo 1973 -:-15:00PSIS Semarang - RANS Nusantara -:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
14:00Van - Alashkert -:-16:00West Armenia - Ararat -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00Andranik - BKMA 2 -:-15:00Syunik - Onor -:-
FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
23:00Renaissance Zemamra - Raja Casablanca -:-FRANSA: National
22:00Sochaux - Niort -:-GANA: Premier Lig
18:00Berekum Chelsea - Medeama -:-GANA: Division One League
18:00Northern City - VC Warriors -:-GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
00:00Coatepeque - Municipal -:-00:00Coban Imperial - Guastatoya -:-
00:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa -:-
00:00Malacateco - Zacapa -:-
00:00Xelaju - Deportivo Mixco -:-
00:00Xinabajul - Antigua -:-
GÜNEY KORE: WK League Women
10:00Boeun Sangmu K - Sejong Sportstoto K -:-13:00Hwacheon K - Changnyeong K -:-
13:00Incheon Hyundai Steel K - Seoul K -:-
13:00Suwon FC K - Gyeongju K -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00Dusheti - Loco. Tbilisi -:-15:00FC Gareji Sagarejo - Khobi -:-
16:00Georgia - Bolnisi -:-
17:00Din. Tbilisi 2 - Shturmi -:-
18:00Spaeri - Rustavi -:-
HIRVATİSTAN: HNL
18:00Rudes - Varazdin -:-HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00Jong AZ - Venlo -:-21:00Jong PSV - Jong Utrecht -:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
02:00Olimpia - Motagua -:-IRAK: Stars League
15:45Al-Hudod - Al Naft -:-18:15Duhok - Al Wasat -:-
İNGİLTERE: Şampiyona
22:00Middlesbrough - Leeds -:-İNGİLTERE: NPL Premier Division
21:45Matlock - Ashton Utd -:-İNGİLTERE: Southern League South Division
21:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-İNGİLTERE: Premier League 2
15:30Leeds U21 - Everton U21 -:-21:00Blackburn U21 - Arsenal U21 -:-
21:00Nottingham U21 - Reading U21 -:-
21:00Sunderland U21 - Liverpool U21 -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Crewe U21 - Fleetwood U21 -:-16:00Charlton U21 - Sheffield Utd U21 -:-
İRLANDA: Premier Division
21:45Derry City - St. Patricks -:-21:45Shelbourne - Shamrock Rovers -:-
21:45Sligo Rovers - Galway -:-
İSPANYA: LaLiga2
21:30Cartagena - R. Oviedo -:-İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Elfsborg - Kalmar -:-İSVEÇ: Superettan
20:00Örebro - Varberg -:-İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
20:00Balkan - Hassleholms IF -:-İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
20:00Atvidaberg - Smedby -:-İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
20:00Linköping K - Hacken K -:-İSVİÇRE: Challenge Ligi
21:15Thun - Sion -:-İTALYA: Primavera 1
12:00Lecce U19 - Sampdoria U19 -:-İZLANDA: Besta deild Women
21:00Breidablik K - Keflavik K -:-21:00Stjarnan K - Vikingur Reykjavik K -:-
22:15Fylkir K - Throttur K -:-
İZLANDA: Icelandic Cup Women
21:00KR Reykjavik K - Alftanes K -:-22:15Afturelding K - KH Hlidarendi K -:-
22:15Akranes K - Selfoss K -:-
KANADA: Canadian Premier League
23:00York Utd - Forge -:-KIRGIZİSTAN: Premier Liga
15:00Alga - Dordoi Bishkek -:-KOLOMBİYA: Primera A - Apertura
00:10Dep. Cali - Envigado -:-02:20Ind. Medellin - Atl. Nacional -:-
04:30Tolima - Patriotas -:-
00:00Fortaleza - Bucaramanga -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:30Real Santander - Boca Juniors -:-KOLOMBİYA: Liga Women
00:00Alianza K - America de Cali K -:-02:30Real Santander K - La Equidad K -:-
04:30Ind. Medellin K - Atl. Nacional K -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Guanacasteca - Herediano -:-02:00AD Santos - Puntarenas FC -:-
03:00Liberia - Cartagines -:-
04:15San Carlos - Sporting San Jose -:-
KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura-Playofflar
23:00Limon Black Star - ADR Jicaral -:-23:00Quepos Cambute - Santa Ana -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Şampiyona Playoffları
21:45Linfield - Larne -:-LETONYA: Virsliga
17:30Valmiera - BFC Daugavpils -:-19:30Grobina - RFS -:-
LİBYA: Premier Lig
17:00Al Ahly Benghazi - Al-Nasr -:-MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
21:00Győr - Szeged -:-MEKSİKA: Liga MX - Clasura
03:00Cruz Azul - Atlas -:-MEKSİKA: Liga Premier Serie A
01:00Coras - Correcaminos 2 -:-02:00Apodaca - Tecos FC -:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
01:00Pachuca K - Guadalajara K -:-03:06Tijuana K - Santos Laguna K -:-
00:45Cruz Azul K - Toluca K -:-
MISIR: Premier Lig
17:00ZED - El Gounah -:-20:00Al Ittihad - Ismaily -:-
20:00El Daklyeh - Future FC -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15Bavarians - Khangarid -:-NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura
04:00Esteli - Managua FC -:-04:00UNAN-Managua - Diriangen -:-
NORVEÇ: Division 2, avd 1
17:00Orn - Brann 2 -:-19:00Eik-Tonsberg - Viking 2 -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
18:30Sandviken - Haugesund 2 -:-NORVEÇ: Division 3 - Group 3
20:00Oppsal - Sarpsborg 08 2 -:-20:00Ullern - K. Oslo 2 -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
19:00Funnefoss/Vormsund - Kristiansund 2 -:-19:00Lokomotiv Oslo - Molde 2 -:-
19:30Hødd 2 - Spjelkavik -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
20:00Honefoss - Fredrikstad 2 -:-PANAMA: LPF - Apertura
00:00Arabe Unido - Alianza -:-02:15Miguelito - Potros del Este -:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30Tacuary - Guarani -:-03:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Pastoreo -:-PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. -:-PERU: Liga 2
21:00U. San Martin - AD Cantolao -:-PERU: Liga Women
23:00Sporting Cristal K - Biavo K -:-POLONYA: Ekstraklasa
20:00Warta Poznan - Stal Mielec -:-POLONYA: Division 2
19:15Elblag - Stomil Olsztyn -:-PORTEKİZ: Liga Portugal
22:15Farense - Benfica -:-PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00Nacional - Benfica B -:-ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
19:00Petrolul - UTA Arad -:-RUSYA: Supreme Division Women
19:00Lok. Moscow K - Zenit K -:-SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
17:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları
19:00Mladost - Napredak -:-SIRBİSTAN: Prva Liga - Düşme Grubu
17:00Vrsac - Mladost GAT -:-SİERRA LEONE: Premier League
20:00Luawa - Lamboi -:-SOMALİ: National league
15:30Badbaado - Gaadiidka -:-SURİNAM: SML
23:30Notch - SV Transvaal -:-02:00Inter Wanica - Leo Victor -:-
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
19:10Al Ain - Hajer -:-19:25Ohod - Al Safa -:-
20:45Al Taraji - Al Batin -:-
ŞİLİ: Primera División
00:30U. Espanola - Copiapo -:-03:00Cobreloa - A. Italiano -:-
ŞİLİ: Primer B
00:30Limache - S. Wanderers -:-ŞİLİ: Segunda Division
00:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion -:-TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar -:-UKRAYNA: Premier League
13:00Minaj - Rukh Lviv -:-15:30Metalist 1925 - Obolon -:-
18:00Shakhtar - Zorya -:-
UKRAYNA: Druha Liga
12:00Real Pharma - Kudrivka -:-17:00Chaika - Skala 1911 -:-
UMMAN: Professional League
16:55Al Nasr - Al-Rustaq -:-16:55Sohar - Bahla -:-
19:15Sur Club - Al Seeb -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
23:50Oriental - Uruguay Montevideo -:-02:45Albion - Tacuarembo -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Universidad Central - Puerto Cabello -:-YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00Iraklis 1908 - Aiolikos -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.