Futbol » 02.05.2024 » Hepsi
AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar
22:00AS Roma - Leverkusen -:-22:00Marsilya - Atalanta -:-
AVRUPA: Avrupa Konferans Ligi - Playofflar
22:00Aston Villa - Olympiakos -:-22:00Fiorentina - Club Brugge -:-
İNGİLTERE: Premier League
21:30Chelsea - Tottenham -:-ABD: USL League One Cup
02:30Union Omaha - Northern Colorado -:-ABD: NWSL Women
02:00Orlando Pride K - North Carolina Courage K -:-03:00Chicago K - Washington K -:-
05:00Bay FC K - Portland Thorns K -:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
19:45Bremen II - Hemelingen -:-ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
01:00John Hughes - Green City -:-ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Camioneros - Estrella Del Sur -:-AVUSTURYA: Steiermark
20:00Heiligenkreuz - Ilzer SV -:-20:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lafnitz (Am) -:-
AZERBAYCAN: I Liqa
15:00Lokbatan - Araz Saatli -:-15:00Moik Baku - Iravan -:-
15:00Zaqatala - Shamakhi -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:15Din. Minsk - Vitebsk -:-20:30Neman - Soligorsk -:-
BREZİLYA: Serie D
23:00Humaita - Porto Velho -:-BREZİLYA: Amapaense - Playofflar
23:00Trem - Oratorio -:-BREZİLYA: Gaucho 2
23:00Aimore - GE Bage -:-23:00Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
23:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-
23:00Frederiquense - Veranopolis -:-
23:00Futvida - Pelotas -:-
23:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
23:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
23:00Passo Fundo - Esportivo -:-
BREZİLYA: Brezilya Kupası
00:00Sousa - Bragantino -:-00:00Ypiranga FC - Athletico-PR -:-
01:00Fortaleza - Vasco -:-
02:00America-RN - Corinthians -:-
03:30Flamengo - Amazonas -:-
03:30Internacional - Juventude -:-
BREZİLYA: Brasileiro U20
23:00Atletico-MG U20 - Gremio U20 -:-BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00America Mineiro K - Bragantino K -:-21:00Flamengo K - Botafogo RJ K -:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
18:00Chernomorets Balchik - Spartak Varna -:-18:00CSKA 1948 Sofia II - Yantra Gabrovo -:-
18:00Litex Lovech - Belasitsa -:-
18:00Montana - Maritsa Plovdiv -:-
18:00Spartak Pleven - Chernomorets 1919 -:-
18:00Strumska Slava - Dunav Ruse -:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie -:-18:00Botev II - Asenovets -:-
18:00Haskovo - Beroe II -:-
18:00Karnobat - Sekirovo Rakovski -:-
18:00Lok. Plovdiv II - Levski Karlovo -:-
18:00Nesebar - Sozopol -:-
18:00Rodopa Smolyan - Spartak Plovdiv -:-
18:00Rozova Dolina - Sliven -:-
18:00Sokol Markovo - Yambol 1915 -:-
18:00Zagorets - Dimitrovgrad -:-
BULGARİSTAN: Kupa
18:45Hebar - Ludogorets -:-ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45As Dgssie - Emat -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
18:30Rapid Liberec - FC Pencin -:-DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
19:00Sonderjyske - Fredericia -:-DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Atlantico - Delfines Del Este -:-02:00Cibao - Universidad O&M -:-
02:00Moca - Atletico Pantoja -:-
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
18:00Beyaz Rusya U17 K - Azerbaycan U17 K -:-EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00U. Catolica - Barcelona SC -:-EKVADOR: Serie B
23:00Chacaritas - Leones del Norte -:-00:30Gualaceo - Guayaquil City -:-
23:00Nueve de Octubre - Ind. Juniors -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:00Dragon - 11 Deportivo -:-00:00Fuerte San Francisco - Municipal Limeno -:-
00:00Jocoro - Luis Angel Firpo -:-
00:00Platense Municipal - Aguila -:-
00:00Santa Tecla - Metapan -:-
04:00Alianza FC - FAS -:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00Van - Ararat-Armenia -:-15:00West Armenia - Pyunik -:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00Flora K - Viimsi JK K -:-ETİYOPYA: Premier League
15:00Adama City - Shashemene Kenema -:-18:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa -:-
FAS: Coupe du Trone
22:00Berkane - FAR Rabat -:-GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Kaizer Chiefs - Mamelodi -:-GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20 - Final grubu
00:00Peru U20 K - Paraguay U20 K -:-GÜNEY KORE: WK League Women
13:00Gyeongju K - Sejong Sportstoto K -:-13:00Incheon Hyundai Steel K - Changnyeong K -:-
13:00Seoul K - Boeun Sangmu K -:-
13:00Suwon FC K - Hwacheon K -:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Samtredia - Iberia 1999 -:-19:00Telavi - Dila Gori -:-
20:00Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi -:-
IRAK: Stars League
18:00Al Karkh - Erbil -:-İNGİLTERE: Premier League Cup - Playofflar
21:00Tottenham U21 - Nottingham U21 -:-İRAN: Division 1
16:30Darya Babol - Mes Shahr Babak -:-16:30Saipa - Chadormalu -:-
16:45Astara - Esteghlal Molasani -:-
16:45Damash Gilan - Shahre Raz -:-
16:45Khooshe Talaee - Ario Eslamshahr -:-
17:15Mes Kerman - Shahin Bandar Ameri -:-
17:30Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad -:-
17:45Naft Gachsaran - Mes Soongoun -:-
17:45Naft M.I.S - Pars Janoobi Jam -:-
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
19:00M. Herzliya - Ramat Hasharon -:-İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
20:00Varbergs GIF - Landvetter -:-İZLANDA: Besta deild Women
21:00Thor/KA K - Throttur K -:-21:00Valur K - Vikingur Reykjavik K -:-
22:15Fylkir K - Keflavik K -:-
JAPONYA: WE League Women
06:00Inac Kobe Leonesa K - Saitama K -:-07:00JEF United K - Nojima Stella K -:-
11:00Beleza K - Albirex Niigata K -:-
KANADA: Championship
02:00Atl. Ottawa - Valour -:-02:00Forge - York Utd -:-
05:00İptal edildiPacific FC - Victoria Highlanders -:-
05:00Pacific FC - TSS Rovers -:-
KAZAKİSTAN: First Division
13:00SD Family - FK Kyran -:-16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Okzhetpes -:-
16:00Taraz - FK Akzhayik -:-
16:00Zhetisay - Turkistan -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:30Barranquilla - Real Cartagena -:-23:30Boca Juniors - Quindio -:-
23:30Real Cundinamarca - Llaneros -:-
23:00Leones - U. Magdalena -:-
23:30Real Santander - Cucuta -:-
00:00Huila - Orsomarso -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
15:30Celeste - Etoile de Kivu -:-16:00Groupe Bazano - Simba -:-
17:30AC Kuya - Motema Pembe -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Şampiyona Playoffları
16:00Dauphins Noirs - AS Vita Club -:-KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Grecia - Guanacasteca -:-00:00Puntarenas FC - Saprissa -:-
03:00Sporting San Jose - Alajuelense -:-
03:00Zeledon - Herediano -:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
17:35Al Salmiya - Al-Fahaheel -:-20:20Al Arabi - Al Kuwait -:-
KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Champions Cup
05:15Monterrey - Columbus Crew -:-LETONYA: Virsliga
18:00Tukums 2000 - FK Liepaja -:-19:00Riga FC - Grobina -:-
LİTVANYA: A Lyga
18:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus -:-18:00ErtelendiTransinvest - Kauno Zalgiris -:-
19:00FK Panevezys - Suduva -:-
MISIR: Premier Lig
19:00Future FC - El Gaish -:-19:00Zamalek - National Bank Egypt -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Kachin United - Rainbow -:-12:30Glory Goal - Shan Utd -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
19:30Madla IL - Staal Jorpeland -:-POLONYA: Kupa
17:00Pogon Szczecin - Wisla -:-POLONYA: Central Youth League
12:00Gornik Z. U19 - Lech U19 -:-12:00Jagiellonia U19 - Arka U19 -:-
12:00Legia U19 - Polonia W. U19 -:-
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
17:00Mioveni - Csikszereda M. Ciuc -:-ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu
11:00CSM Alexandria K - Gloria 2018 Bistrita K -:-16:00Banat K - Targu Mures K -:-
RUSYA: Kupası - Playofflar
19:15CSKA Moscow - Zenit -:-RUSYA: Kupası - Regions Path -Playofflar
19:15FK Rostov - Baltika -:-SEYŞELLER: Premier League
17:00Northern Dynamo - Bazar Brothers -:-SİERRA LEONE: Premier League
19:15Freetown City - SLIFA -:-SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
18:00Radomlje K - ZNK Ljubljana K -:-SOMALİ: National league
15:30Sahafi - Gaadiidka -:-SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Hazem - Al Akhdoud -:-21:00Al Ahli SC - Damac -:-
21:00Al Fateh - Al Riyadh -:-
UGANDA: Premier League
16:00UPDF - Bright Stars -:-16:00Wakiso Giants - Gadaffi -:-
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Jalil - Al-Faisaly Amman -:-20:45Al Wehdat - Al Salt -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
23:00Angostura - Carabobo -:-23:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-
VİETNAM: National League Women
12:00Ha Noi K - TKS Viet Nam K -:-12:00Phong Phu Ha Nam K - Ha Noi 2 K -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.