YENILE

Futbol » 09.07.2022 » Hepsi

ABD: MLS

02:30Philadelphia Union - DC United -:-
05:00Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy -:-
05:30Vancouver Whitecaps - Minnesota -:-
20:00New York City - New England Revolution -:-
23:30Seattle Sounders - Portland Timbers -:-

ABD: USL League One

02:00Charlotte Independ. - Richmond Kickers -:-

ABD: USL League Two

23:00Black Rock - Blackwatch Rush -:-
02:00Flint City - Ann Arbor -:-
02:00Kalamazoo FC - Midwest United -:-
02:00Lansing City - Oakland County -:-
02:00Tobacco Road - North Carolina FC U23 -:-
02:00Tri-Cities - Dalton -:-
02:30Tormenta II - Bantams -:-
03:00CISA - New Mexico U23 -:-
03:00Wichita - Chicago Dutch Lions -:-
04:30Salt City - Flatirons Rush -:-
05:00Marin - Central Valley Fuego 2 -:-
05:00San Francisco City - Ventura -:-
19:00AC Connecticut - Western Mass Pioneers -:-
22:00FC Florida U23 - Tampa Bay U23 -:-
00:00New Jersey Copa - Westchester -:-

ABD: NISA

02:00Syracuse Pulse - Flower City -:-

ABD: NWSL Women

02:00Orlando Pride K - Houston Dash K -:-
03:00Racing Louisville K - Gotham K -:-

AFRİKA: African Championship Women

23:00Burkina Faso K - Uganda K -:-
23:00Fas K - Senegal K -:-
23:00Kamerun K - Tunus K -:-
23:00Zambiya K - Togo K -:-

ARJANTİN: Liga Profesional

02:00Rosario - Sarmiento Junin -:-
19:00Patronato - Arsenal Sarandi -:-
21:30San Lorenzo - Boca Juniors -:-
00:00Banfield - Union Santa Fe -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

23:00Agropecuario - Atletico Atlanta -:-
23:00Almagro - Villa Dalmine -:-
23:00Alvarado - Almirante Brown -:-
23:00Brown Adrogue - Guillermo Brown -:-
23:00CA Mitre - San Telmo -:-
23:00Def. de Belgrano - Atl. Rafaela -:-
23:00Deportivo Madryn - Flandria -:-
23:00Deportivo Maipu - Dep. Riestra -:-
23:00Deportivo Moron - Temperley -:-
23:00Estudiantes Rio Cuarto - Gimnasia Jujuy -:-
23:00Ferro - Gimnasia Mendoza -:-
23:00Ind. Rivadavia - All Boys -:-
23:00Instituto - San Martin S.J. -:-
23:00Nueva Chicago - Belgrano -:-
23:00Quilmes - Club A. Guemes -:-
23:00Sacachispas - Chaco For Ever -:-
23:00San Martin Tucuman - Santamarina -:-
23:00Tristan Suarez - CA Estudiantes -:-

ARJANTİN: Primera B - Clasura

23:00Canuelas - Colegiales -:-
23:00Comunicaciones - Deportivo Merlo -:-
23:00Deportivo Armenio - Dock Sud -:-
23:00Fenix - Villa San Carlos -:-
23:00Ituzaingo - Defensores Unidos -:-
23:00Justo Jose de Urquiza - Acassuso -:-
23:00Los Andes - Talleres (R.E) -:-
23:00San Miguel - UAI Urquiza -:-

ARJANTİN: Primera C - Clasura

23:00Argentino de Merlo - Real Pilar -:-
23:00Atlas - Deportivo Espanol -:-
23:00Berazategui - General Lamadrid -:-
23:00Claypole - Central Cordoba -:-
23:00Club Lujan - Leandro N. Alem -:-
23:00Excursionistas - Midland -:-
23:00Laferrere - El Porvenir -:-
23:00Puerto Nuevo - San Martin Burzaco -:-
23:00Victoriano A. - Sportivo Italiano -:-

ARJANTİN: Primera D - Apertura

23:00Argentino de Rosario - Central Ballester -:-
23:00Def. de Cambaceres - CSR Espanol -:-
23:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Paraguayo -:-
23:00Lugano - Yupanqui -:-
23:00Sportivo Barracas - Mercedes -:-

ARJANTİN: Primera A Women

23:00Defensores de Belgrano K - Boca Juniors K -:-
23:00Deportivo Espanol K - Estudiantes K -:-
23:00El Porvenir K - Platense K -:-
23:00Gimnasia L.P. K - Comunicaciones K -:-
23:00River Plate K - Excursionistas K -:-
23:00Rosario Central K - Racing Club K -:-
23:00San Lorenzo K - Huracan K -:-
23:00Social Atletico Television K - Lanus K -:-
23:00UAI Urquiza K - Ferro K -:-
23:00Villa San Carlos K - CA Estudiantes K -:-

ASYA: AFF Championship U19

11:00Laos U19 - Singapur U19 -:-
15:00Doğu Timor U19 - Malaysia U19 -:-

ASYA: AFF Championship Women

11:00Myanmar K - Kamboçya K -:-
14:00Vietnam K - Laos K -:-

AVRUPA: Euro Women

19:00Portekiz K - İsviçre K -:-
19:00İptal edildiRusya K - İsviçre K -:-
22:00Hollanda K - İsveç K -:-

AVUSTRALYA: NPL Northern NSW

07:00Charlestown Azzurri - Adamstown Rosebud -:-
09:30Broadmeadow - Maitland -:-

AVUSTRALYA: NPL NSW

08:00Manly Utd - Blacktown -:-
09:00Sydney Olympic - Sydney U21 -:-
10:30APIA Leichhardt - Northbridge Bulls FC -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

09:30Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:00Capalaba FC - Gold Coast -:-

AVUSTRALYA: NPL South Australian

08:00Croydon - Sturt Lions -:-
08:30Campbelltown City - South Adelaide -:-
08:30Cumberland Utd. - West Torrens -:-
10:30Adelaide City - Adelaide U21 -:-
11:30Adelaide Olympic - Adelaide Comets -:-
11:30NE Metrostars - White City -:-

AVUSTRALYA: NPL Tasmania

07:15Devonport - Riverside Olympic -:-
07:30Glenorchy Knights - Olympia Warriors -:-
07:30Kingborough Lions - Launceston -:-
09:30Clarence Zebras - South Hobart -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

08:00Avondale FC - Oakleigh -:-
09:45Dandenong City - Altona Magic -:-
10:30Port Melbourne Sharks - Heidelberg -:-
11:45South Melbourne - Dandenong -:-

AVUSTRALYA: NPL Western Australia

10:00Armadale - Perth Glory U21 -:-
10:00Bayswater City - Sorrento -:-
10:00Floreat Athena - Cockburn City -:-
10:00Inglewood - Gwelup Croatia SC -:-
10:00Perth SC - Balcatta -:-
10:00Stirling Macedonia - Joondalup -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

16:00Neman - Din. Minsk -:-
16:00Soligorsk - Slutsk -:-
17:00Energetik-BGU - Gomel -:-
19:00FC Minsk - BATE -:-

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

16:00FC Slonim - Naftan -:-
18:00Ostrovets - Smorgon -:-
20:00Volna Pinsk - Osipovichi -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

13:00Arsenal Dzyarzhynsk 2 - Dnepr Mogilev 2 -:-
13:00Brest 2 - Zhodino 2 -:-
13:00Energetik-BGU 2 - Gomel 2 -:-
13:00Isloch 2 - Vitebsk 2 -:-
13:00Minsk 2 - BATE 2 -:-
13:00Neman 2 - Din. Minsk 2 -:-
13:00Shakhter Soligorsk 2 - Slutsk 2 -:-
13:00Slavia Mozyr 2 - Belshina 2 -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

03:00Oriente Petrolero - Royal Pari -:-
22:00Santa Cruz - Palmaflor -:-
00:15Aurora - Always Ready -:-

BREZİLYA: Serie A

22:30Bragantino - Avai -:-

BREZİLYA: Serie B

01:00Vila Nova - Bahia -:-
03:30Gremio - Nautico -:-
17:00Guarani - Cruzeiro -:-
17:00Tombense - Chapecoense-SC -:-
22:00Sport Recife - Londrina -:-
22:30Criciuma - Vasco -:-
00:30Sampaio Correa - Ituano -:-

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

21:00Ferroviario - Aparecidense -:-
23:00Botafogo PB - Floresta EC -:-
00:00Figueirense - Campinense -:-

BREZİLYA: Serie D

17:00Nova Iguacu - Santo Andre -:-
21:00Gremio Juventus - SER Caxias -:-
21:00Lagarto - Alagoinhas -:-
21:00Sao Paulo Crystal - Globo -:-
21:30Castanhal - Pacajus -:-
21:30Ceilandia - Gremio Anapolis -:-
21:30SE Juventude - Tuna Luso -:-
22:00Caldense - Real Noroeste -:-
22:00Cascavel - Marcilio Dias -:-
22:00Julho Esporte - Moto Club -:-
22:00Retro - Sousa -:-
22:00Sao Bernardo - Parana -:-
22:00Tocantinopolis - Fluminense-PI -:-
23:00America-RN - Crato -:-
23:00Ferroviaria - Bahia de Feira -:-
23:00Icasa-CE - Afogados da Ingazeira -:-
00:00Juazeirense - Sergipe -:-
00:00Nautico FC - Amazonas -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca 2 - İkinci etap

21:00Artsul - Cabofriense -:-
21:00Friburguense - Americano -:-
21:00Goncalense - Macae -:-
21:00Marica - Olaria -:-
21:00Sampaio Correa FE - America RJ -:-
21:00Volta Redonda - Angra dos Reis -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro 2 - Final Etabı

21:00Betim - Boa -:-
21:00Ipatinga - Varginha -:-
22:00Tupynambas - Democrata SL -:-

BREZİLYA: Copa Paulista

21:00Desportivo - Rio Claro -:-
21:00Lemense - Primavera EC -:-
21:00Sao Caetano - EC Sao Bernardo -:-
22:00Sao Bento - Piracicaba -:-

BREZİLYA: Brasileiro U20

17:00Flamengo U20 - Cruzeiro U20 -:-
17:00Vasco U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:00Botafogo U20 - Fortaleza U20 -:-
21:00Fluminense U20 - RB Bragantino U20 -:-
21:00Gremio U20 - Corinthians U20 -:-
21:00Internacional U20 - Chapecoense-SC U20 -:-

BREZİLYA: Brasileiro A2 Women

21:00Cefama K - JC K -:-
21:00Fortaleza K - Botafogo PB K -:-
22:00Alianca GO K - Athletico-PR K -:-
22:00America Mineiro K - Minas ICESP K -:-

BULGARİSTAN: Parva liga

18:30Lok. Plovdiv - Pirin Blagoevgrad -:-
21:00CSKA 1948 Sofia - Levski -:-

ÇİN: Jia Ligi

10:30Beijing Technology - Shaanxi Changan -:-
10:30Qingdao Manatee - Kunshan -:-
10:30Shenyang Urban FC - Beijing Sport University -:-
14:30Shanghai Jiading Huilong - Xinjiang Tianshan -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

11:00Nice (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
11:15Chrudim (Cze) - Dukla Prag (Cze) -:-
11:30Hradec Kralove (Cze) - Sparta Prag B (Cze) -:-
11:30Ostrava (Cze) - Zilina (Svk) -:-
11:30Prostejov (Cze) - Lisen (Cze) -:-
11:30Slovacko (Cze) - Vyskov (Cze) -:-
12:00Ceske Budejovice (Cze) - Vlasim (Cze) -:-
12:00GKS Jastrzebie (Pol) - Skra (Pol) -:-
12:00Jablonec (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
12:00L. Mikulas (Svk) - Karvina (Cze) -:-
12:00Mlada Boleslav (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
12:00Oss (Ned) - PAOK (Gre) -:-
12:00Puchov (Svk) - AFC Nove Mesto (Svk) -:-
13:00Liberec (Cze) - Legnica (Pol) -:-
13:00Torpedo Moscow (Rus) - F. Voronezh (Rus) -:-
13:30Holyport (Eng) - Maidenhead (Eng) -:-
14:00Dusseldorf (Ger) - Twente (Ned) -:-
14:00Hobro (Den) - Vendsyssel (Den) -:-
14:00Munster (Ger) - Heracles (Ned) -:-
14:00Odense (Den) - Vejle (Den) -:-
14:00Raith (Sco) - Alloa (Sco) -:-
15:00Aylesbury FC (Eng) - Berkhamsted (Eng) -:-
15:00Bath (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
15:00Beaconsfield Town (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
15:00Bewdley (Eng) - Evesham (Eng) -:-
15:00Bovingdon (Eng) - Dunstable (Eng) -:-
15:00BW Linz (Aut) - Donau Linz (Aut) -:-
15:00Cardiff (Wal) - Cambridge Utd (Eng) -:-
15:00Club Brugge (Bel) - FC Copenhagen (Den) -:-
15:00Corsham (Eng) - Winchester (Eng) -:-
15:00Domzale (Slo) - Aluminij (Slo) -:-
15:00Dorchester (Eng) - Sholing (Eng) -:-
15:00Gyirmot (Hun) - Komarno (Svk) -:-
15:00Hallescher (Ger) - Teplice (Cze) -:-
15:00Hamworthy (Eng) - Hythe & Dibden (Eng) -:-
15:00Hannover (Ger) - Groningen (Ned) -:-
15:00Hartley Wintney (Eng) - Leatherhead (Eng) -:-
15:00Katowice (Pol) - Garbarnia (Pol) -:-
15:00Kempston (Eng) - Hendon (Eng) -:-
15:00Leicester (Eng) - Notts County (Eng) -:-
15:00Mannheim (Ger) - Elversberg (Ger) -:-
15:00Margate (Eng) - Glebe (Eng) -:-
15:00Merthyr Town (Wal) - Carlton Town (Eng) -:-
15:00Mezokovesd (Hun) - DVTK (Hun) -:-
15:00Nijmegen (Ned) - Waalwijk (Ned) -:-
15:00Nurnberg (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-
15:00Paderborn (Ger) - Osnabruck (Ger) -:-
15:00Paks (Hun) - III. Keruleti TVE (Hun) -:-
15:00Podbrezova (Svk) - Kosice (Svk) -:-
15:00Puszcza (Pol) - Ruch (Pol) -:-
15:00Quevilly Rouen (Fra) - Le Havre (Fra) -:-
15:00Rostock (Ger) - Brondby (Den) -:-
15:00Salisbury (Eng) - Brentford U23 (Eng) -:-
15:00Sion (Sui) - Strasbourg (Fra) -:-
15:00St. Johnstone (Sco) - Cove Rangers (Sco) -:-
15:00Tiverton (Eng) - Barry (Wal) -:-
15:00Torpedo Moscow (Rus) - F. Voronezh (Rus) -:-
15:00Tychy (Pol) - LKS Lodz (Pol) -:-
15:00United Services Portsmouth (Eng) - Lymington (Eng) -:-
15:00Vaduz (Lie) - Dornbirn (Aut) -:-
15:00Viborg (Den) - Horsens (Den) -:-
15:00Vizela (Por) - Braga (Por) -:-
15:00Walsall (Eng) - Aston Villa (Eng) -:-
15:00Walton & Hersham (Eng) - Met. Police (Eng) -:-
15:00Wehen (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
15:00Westfields (Eng) - Alvechurch (Eng) -:-
15:00Wisla (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-
15:00Young Boys (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
15:00Zlin (Cze) - Trencin (Svk) -:-
15:30Graafschap (Ned) - Oberhausen (Ger) -:-
15:30Salzburg (Aut) - Feyenoord (Ned) -:-
15:30Willem II (Ned) - Telstar (Ned) -:-
16:00Chemie Leipzig (Ger) - Nordia Jerusalem (Isr) -:-
16:00FC Koln (Ger) - Grasshoppers (Sui) -:-
16:00LASK (Aut) - Frankfurt (Ger) -:-
16:00Roda (Ned) - Aachen (Ger) -:-
16:00İptal edildiVfB Oldenburg (Ger) - G.A. Eagles (Ned) -:-
16:30Bielefeld (Ger) - PSV (Ned) -:-
16:30Binfield (Eng) - Maidenhead (Eng) -:-
16:30Hoffenheim (Ger) - Heidenheim (Ger) -:-
16:30Leverkusen (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
16:30RW Essen (Ger) - Braunschweig (Ger) -:-
16:30VfB Oldenburg (Ger) - Klausdorf (Ger) -:-
17:00Accrington (Eng) - Blackburn (Eng) -:-
17:00Barnsley (Eng) - Crewe (Eng) -:-
17:00Beşiktaş (Tur) - Bremen (Ger) -:-
17:00Billingham Synthonia (Eng) - Hartlepool (Eng) -:-
17:00Cumbernauld Colts (Sco) - Jeanfield Swifts (Sco) -:-
17:00Dartford (Eng) - Charlton (Eng) -:-
17:00Dorking (Eng) - Farnborough (Eng) -:-
17:00Eindhoven (Ned) - Jong PSV (Ned) -:-
17:00FC Hermannstadt (Rou) - FC Brasov (Rou) -:-
17:00Havant & W (Eng) - Sutton (Eng) -:-
17:00Macclesfield (Eng) - Morecambe (Eng) -:-
17:00Needham Market (Eng) - St. Neots (Eng) -:-
17:00Piast (Pol) - Sigma Olomouc (Cze) -:-
17:00Sosnowiec (Pol) - Trinec (Cze) -:-
17:00St. Liege (Bel) - PAOK (Gre) -:-
17:00Swindon S (Eng) - Swindon (Eng) -:-
17:00Worksop (Eng) - Farsley (Eng) -:-
17:30Thun (Sui) - Lausanne (Sui) -:-
17:30Wolves (Eng) - Burnley (Eng) -:-
18:00Auxerre (Fra) - Amiens (Fra) -:-
18:00Dresden (Ger) - Dortmund (Ger) -:-
18:00Laval (Fra) - Guingamp (Fra) -:-
18:00Pardubice (Cze) - Sigma Olomouc B (Cze) -:-
18:00Racing Luxembourg (Lux) - Metz (Fra) -:-
18:00Reading (Eng) - Benfica (Por) -:-
18:00St. Polten (Aut) - Bohemians (Cze) -:-
18:00Sturm Graz (Aut) - Brno (Cze) -:-
18:00Wolfsberger (Aut) - Sparta Prag (Cze) -:-
18:30Rabotnicki (Mkd) - Bregalnica (Mkd) -:-
18:30Stuttgart (Ger) - Zurich (Sui) -:-
18:30Young Boys (Sui) - Furth (Ger) -:-
19:00Aarau (Sui) - Xamax (Sui) -:-
19:00Brest (Fra) - Avranches (Fra) -:-
19:00Cork City (Irl) - Stoke (Eng) -:-
19:00Meerssen (Ned) - Maastricht (Ned) -:-
19:00Struga (Mkd) - Ohrid (Mkd) -:-
19:00Toulouse (Fra) - Troyes (Fra) -:-
19:00Z. Moravce-Vrable (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
20:00Breda (Ned) - Excelsior (Ned) -:-
20:00Lyon (Fra) - Bourg en Bresse (Fra) -:-
20:00Otelul (Rou) - FCSB (Rou) -:-
20:30Gent (Bel) - Midtjylland (Den) -:-
20:30Olympiakos (Gre) - Alkmaar (Ned) -:-
20:30Sturm Graz (Aut) - Galatasaray (Tur) -:-
22:00Sunderland (Eng) - Rangers (Sco) -:-

ESTONYA: Meistr ligi

19:00Parnu JK Vaprus - Narva -:-

ESTONYA: Kupası

16:00Vastseliina Tannem - Legion -:-
17:00FC Alliance - Tallinna Kalev U21 -:-
17:00Mulgi - FC Tallinn -:-
19:00Harju Jalgpallikooli - EstHam United -:-
19:00JK Jalgpallihaigla - Kalju -:-
19:00Nomme Utd - Haapsalu -:-
19:00Tammeka - Kose -:-
19:00Valga Warrior - Elva -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

17:00HIFK - Haka -:-
17:30VPS - Mariehamn -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

17:00Keski-Uusimaa - Kiffen -:-
17:00Lahden Reipas - KuPS Akatemia -:-
17:00NJS - LaPa -:-
17:00PeKa - Atlantis -:-
18:00KaPa - JIPPO -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

17:00EPS - Tampere Utd -:-
17:00SalPa - MuSa -:-
18:30VJS - Ilves-Kissat -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

16:00Komeetat - OTP -:-
17:00Kajaanin Haka - Narpes Kraft -:-
18:00OLS Oulu - Hercules -:-
19:00Vaajakoski - Rovaniemi -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa América Women

00:00Bolivya K - Ekvador K -:-
03:00Kolombiya K - Paraguay K -:-
00:00Uruguay K - Venezuela K -:-

GÜNEY KORE: K League 1

13:00Jeonbuk - Incheon -:-
14:00Daegu - Ulsan Hyundai -:-

GÜNEY KORE: K League 2

12:00Ansan Greeners - Bucheon -:-
12:00Gyeongnam - Busan -:-

GÜNEY KORE: K3 League

11:00Siheung Citizen - Hwaseong -:-
13:00Busan Kyotong - Gimhae -:-
13:00Cheonan City - Gyeongju KHNP -:-
13:00Cheongju Jikji - Daejeon Korail -:-
13:00Ulsan Citizen - Paju Citizen -:-

HIRVATİSTAN: Süper Kupa

21:00Din. Zagreb - Hajduk Split -:-

İSKOÇYA: League Cup

17:00Albion Rovers - Livingston -:-
17:00Ayr - Elgin -:-
17:00Buckie Thistle - Ross County -:-
17:00Cowdenbeath - Airdrieonians -:-
17:00Dumbarton - Stirling -:-
17:00Dundee FC - Hamilton -:-
17:00East Fife - Dunfermline -:-
17:00Fraserburgh - Kilmarnock -:-
17:00Hibernian - Clyde -:-
17:00Kelty Hearts - Inverness -:-
17:00Morton - Falkirk -:-
17:00Queen of South - Annan -:-
17:00Stenhousemuir - Partick Thistle -:-
17:00St. Mirren - Arbroath -:-
17:00Stranraer - Queen's Park -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Malmo FF - Varberg -:-
18:30Degerfors - Norrkoping -:-

İSVEÇ: Superettan

14:00Brommapojkarna - Dalkurd -:-
16:00Norrby - Västerås SK -:-

İZLANDA: Besta-deild karla

17:00Akureyri - Vestmannaeyjar -:-
19:00Vikingur Reykjavik - Akranes -:-

İZLANDA: Inkasso-deildin

17:00Fjolnir - Afturelding -:-
17:00Grindavik - Grotta -:-
17:00Kordrengir - Throttur Vogar -:-
17:00KV Reykjavik - Selfoss -:-
17:00Vestri - Kopavogur -:-
19:00Fylkir - Thor Akureyri -:-

İZLANDA: Division 2

17:00Fjardabyggd/Leiknir - Reynir -:-

JAPONYA: J1 League

13:00Iwata - Kobe -:-
13:00Kawasaki - G-Osaka -:-

JAPONYA: J3 League

10:00Azul Claro Numazu - Kamatamare -:-
11:00YSCC - Vanraure -:-
12:00Sagamihara - Fujieda MYFC -:-
12:00Yamaga - Toyama -:-
12:30Tottori - Kitakyushu -:-
13:00Kagoshima Utd - Fukushima Utd -:-

JAPONYA: Nadeshiko League Women

09:00Nittaidai K - Ehime K -:-
10:00Kunoichi K - C-Osaka K -:-

KANADA: Canadian Premier League

02:30York Utd - Forge -:-
23:00Edmonton - Pacific FC -:-

KARAYİPLER: CONCACAF Championship Women - Elemeler - İkinci round

02:00Trinidad ve Tobago K - Kosta Rika K -:-
05:00Panama K - Kanada K -:-

KAZAKİSTAN: First Division

13:00Ekibastuz - Shakhtar Bulat -:-
13:00FK Kyran - Igilik -:-
13:00K. Almaty 2 - FC Astana 2 -:-
13:00Taraz-Karatau 2 - Okzhetpes -:-
13:00Zhenis - Yassy -:-

KAZAKİSTAN: Kupası

16:00Aktobe - Maqtaaral -:-
16:00K. Almaty - Ordabasy -:-
16:00Taraz - Tobol -:-

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

11:00Ilbirs - Alga -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Clasura

22:00Atletico F.C. - Real Cartagena -:-
22:00Chico - Barranquilla -:-
22:00Cucuta - Boca Juniors -:-
22:00Huila - Valledupar -:-
22:00Leones - Bogota -:-
22:00Orsomarso - Quindio -:-
22:00Real Santander - Llaneros -:-
22:00Tigres - Fortaleza -:-

LETONYA: Kupası

18:00Auda - BFC Daugavpils -:-
18:00RFS - Spartaks -:-
18:00Riga FC - Valmiera -:-

LİTVANYA: A Lyga

17:00Hegelmann - Banga -:-
19:00Suduva - Siauliai FA -:-

LİTVANYA: I Lyga

15:00Ekranas - Nevezis Kedainiai -:-
15:00Marijampole City - BFA Vilnius -:-
15:00Siauliai 2 - Garliava -:-
17:00FK Minija - FK Panevezys 2 -:-

MALAWİ: Super League

15:30Dedza Dynamos - Civo Utd -:-
15:30Kamuzu Barracks - Red Lions -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

03:00Mazatlan FC - Tigres -:-
05:05Puebla - Santos Laguna -:-
05:05Tijuana - Juarez -:-

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Celaya - Pumas Tabasco -:-

MEKSİKA: Liga MX U20 - Apertura

01:45Tijuana U20 - Juarez U20 -:-
17:00Cruz Azul U20 - Pachuca U20 -:-
17:00Guadalajara U20 - Atl. San Luis U20 -:-
17:00Monterrey U20 - Club America U20 -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

23:45Club America K - Toluca K -:-
20:00Atlas K - Tigres K -:-
20:00U.N.A.M. K - Mazatlan FC K -:-

MYANMAR: National League

11:30Ispe FC - Hantharwady Utd -:-

NORVEÇ: Eliteserien

17:00Bodo/Glimt - Sarpsborg 08 -:-
19:00Strömsgodset - Odd -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

16:00Orn - Flekkeroy -:-
16:00İptal edildiOygarden - Staal Jorpeland -:-
16:00Strømmen - Halden -:-
17:00Arendal - Notodden -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

13:30OS - Grei -:-
16:00Ready - Grorud 2 -:-
17:00Kjelsås 2 - Oppsal -:-
17:00Lokomotiv Oslo - Fyllingsdalen -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

15:00Floro - Brumunddal -:-
17:00Forde - Toten -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

15:00Sola - Stord -:-
15:00Vidar - Djerv 1919 -:-
16:00Bjarg - Akra -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

23:003 De Febrero - Atyra -:-
23:00Colegiales - Pastoreo -:-
23:00Fernando de la Mora - Deportivo Santani -:-
23:00Guarani de Trinidad - Sportivo Trinidense -:-
23:00Independiente F.B.C. - Sportivo Iteno -:-
23:00River Plate - Sp. Luqueno -:-
23:00Rubio Nu - Martin Ledesma -:-
23:00San Lorenzo - 2 de Mayo -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

21:00Sporting Cristal - Huancayo -:-
23:15Ayacucho - Dep. Municipal -:-

POLONYA: Süper Kupa

21:10Lech - Rakow -:-

ROMANYA: Süper Kupa

20:30CFR Cluj - Sepsi Sf. Gheorghe -:-

RUSYA: Süper Kupa

19:00Zenit - Sp. Moscow -:-

RUSYA: Supreme Division Women

15:00CSKA Moscow K - FK Rostov K -:-
18:00Ryazan K - Krasnodar K -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

18:00Crvena zvezda - Radnicki Nis -:-
18:00Cukaricki - TSC Backa Topola -:-
18:00FK Vozdovac - Novi Pazar -:-
18:00Javor - Partizan -:-
18:00Kolubara - Radnicki 1923 -:-
18:00Mladost - Sp. Subotica -:-
18:00Radnik - Mladost GAT -:-
18:00Vojvodina - Napredak -:-

SİNGAPUR: Premier League

12:30Balestier Khalsa - Tampines -:-
12:30Lion City - Hougang -:-

ŞİLİ: Primera División

03:30O'Higgins - Palestino -:-
22:00Curico Unido - Cobresal -:-
00:30A. Italiano - Huachipato -:-

ŞİLİ: Primer B

01:00CD Santa Cruz - S. Morning -:-
01:00San Felipe - Copiapo -:-
19:30Barnechea - D. Puerto Montt -:-
19:30Magallanes - San Luis -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

01:00Plaza Colonia - River Plate -:-
17:00Rentistas - Fenix -:-
21:00Boston River - Cerrito -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Academia Rey - Frontera -:-
23:00Angostura - Libertador -:-
23:00Bolivar - Academia Anzoategui -:-
23:00El Vigia - Llaneros -:-
23:00Local Andina - Rayo Zuliano -:-
23:00Nueva Esparta - Dynamo Puerto -:-
23:00Petare - Atletico La Cruz -:-
23:00Trujillanos - Titanes -:-
23:00Urena - Heroes de Falcon -:-
23:00Yaracuyanos - Fundacion AIFI -:-

VİETNAM: V.Ligi 1

13:00Thanh Hoa - Nam Dinh -:-
14:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-
15:15Sai Gon FC - Binh Dinh -:-

VİETNAM: V.League 2

13:00BHTS Quang Nam - TTBD Phu Dong -:-
13:00Binh Phuoc - Ba Ria Vung Tau -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.