YENILE

Basketbol » Bugün » Hepsi

ABD: NBA

03:00Orlando Magic - Minnesota Timberwolves 136:125
03:30Atlanta Hawks - Brooklyn Nets 141:118
03:30Toronto Raptors - Charlotte Hornets 96:99
04:00Memphis Grizzlies - Sacramento Kings 101:104
04:00Miami Heat - Dallas Mavericks 126:118
04:00Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder 133:86
04:00New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers 116:104
05:00Phoenix Suns - Detroit Pistons 111:113
05:00Utah Jazz - Washington Wizards 129:119
06:30Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 132:103

ABD: NBA G League

03:00Greensboro Swarm - Windy City Bulls 107:110
04:00Memphis Hustle - Salt Lake City Stars 91:112
04:30Texas Legends - Sioux Falls Skyforce 125:117
06:00Santa Cruz Warriors - Rio Grande Valley Vipers 130:128
22:00Canton Charge - Capital City Go-Go -:-

ABD: NCAA

02:30Ohio - Kent State 76:69
03:00Brown - Princeton 49:71
03:00Columbia - Harvard 69:77
03:00Cornell - Dartmouth 70:82
03:00Dayton - Davidson 82:67
03:00Fairfield - Quinnipiac 58:60
03:00Georgia State - Georgia Southern 70:79
03:00Marist - Siena 50:52
03:00Northern Kentucky - Wright State 62:64
03:00Yale - Pennsylvania 76:73
05:00Rider - Monmouth (N.J.) 79:67
05:00Texas Arlington - Texas State 85:87uz
05:00Washington - Washington State 74:78
20:00Boston University - Bucknell -:-
20:00Colgate - Army -:-
20:00Eastern Michigan - Central Michigan -:-
20:00Iowa - Penn State -:-
20:00IUPUI - Detroit -:-
20:00LSU - Texas A&M -:-
20:00N.C. State - Pittsburgh -:-
20:00Texas Tech - Texas -:-
20:00Villanova - Providence -:-
21:00Central Conn. St. - St. Francis (NY) -:-
21:00Florida Gulf Coast - North Alabama -:-
21:00Kennesaw State - NJIT -:-
21:00Maine - UMBC Retrievers -:-
21:00New Hampshire - Binghamton -:-
21:00Niagara - Iona -:-
21:00Ole Miss - Vanderbilt -:-
21:00Robert Morris - St. Francis (PA) -:-
21:00Saint Josephs - Fordham -:-
21:00Stetson - Jacksonville -:-
21:00Winthrop - High Point -:-
21:30Kansas State - Kansas -:-
22:00Bradley - Loyola (Ill). -:-
22:00Buffalo - Akron -:-
22:00Canisius - St. Peters -:-
22:00Clemson - Florida State -:-
22:00East Carolina - Uconn -:-
22:00Evansville - Illinois State -:-
22:00Indiana State - Valparaiso -:-
22:00Lafayette - Navy -:-
22:00La Salle - St. Bonaventure -:-
22:00Lipscomb - Liberty -:-
22:00TCU - Baylor -:-
22:00Tennessee - Florida -:-
22:00Toledo - Ball State -:-
22:00Wagner - Bryant University -:-
22:05Holy Cross - American -:-
22:30Marquette - Seton Hall -:-
23:00AR Little Rock - La Lafayette -:-
23:00Denver - Western Illinois -:-
23:00Siu Edwardsville - Eastern Illinois -:-
23:30Miami (Ohio) - Bowling Green -:-
23:30Missouri - Mississippi St. -:-
23:30Sacred Heart - LIU Sharks -:-
23:45Kentucky - Auburn -:-
00:00Coll Of Charltn - Drexel -:-
00:00Colorado State - Air Force -:-
00:00East Tennessee St - Western Carolina -:-
00:00Furman - Citadel -:-
00:00Hofstra - James Madison -:-
00:00Md.-East. Shore - Delaware State -:-
00:00Missouri State - Southern Illinois -:-
00:00Morgan State - Coppin State -:-
00:00Mt. St. Marys - Fairleigh Dickinson -:-
00:00Nicholls State - New Orleans -:-
00:00Oklahoma State - Iowa State -:-
00:00Presbyterian - Charleston Southern -:-
00:00Radford - Gardner Webb -:-
00:00Santa Clara - Portland -:-
00:00South Carolina St - N.Carolina Central -:-
00:00Syracuse - North Carolina -:-
00:00VCU Rams - George Washington -:-
00:00Wake Forest - Notre Dame -:-
00:00West Virginia - Oklahoma -:-
00:00William & Mary - Elon -:-
00:12Illinois (Chi.) - Oakland -:-
00:30Abilene Christian - Central Arkansas -:-
00:30Appalachian State - Coastal Carolina -:-
00:30Campbell - NC Asheville -:-
00:30Hampton - USC Upstate -:-
00:30Mercer - Wofford -:-
00:30South Dakota Coyotes - North Dakota -:-
00:30UT Chattanooga - NC Greensboro -:-
00:30Western Michigan - Northern Illinois -:-

ALMANYA: BBL

20:00Bayreuth - Ulm -:-
22:30Hamburg - Crailsheim Merlins -:-
22:30Vechta - Giessen -:-

ALMANYA: Pro A

21:00Kirchheim - Leverkusen -:-
21:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
21:30Artland - Nurnberger -:-
21:30Schalke - Panthers Schwenningen -:-
22:00Bremerhaven - Heidelberg -:-

ALMANYA: Pro B

17:00Bayern 2 - Frankfurt 2 -:-
20:00Dresden - G. Dusseldorf -:-
21:00Bernau - Munster -:-
21:00Oberhaching - Coburg -:-
21:30BIS Baskets Speyer - Baunach -:-
21:30Itzehoe - Bochum -:-
21:30Schwelm - Oldenburg Juniors -:-

ALMANYA: DBBL Women

19:30Heidelberg K - GiroLive K -:-
20:00Herner K - Halle K -:-
21:00Marburg K - Saarlouis K -:-

ARJANTİN: Liga A

03:30Estudiantes - Boca Juniors 68:82
04:00Olimpico - Obras 91:89

ASYA: ABL

11:00ErtelendiFubon Braves - Wolf Warriors -:-
13:00ErtelendiMacau Black Bears - Eastern Long Lions -:-

AVRUPA: Euroleague

23:00Valencia - Fenerbahçe 86:93

AVRUPA: ABA League

20:00Krka - Partizan -:-
22:00Zadar - FMP -:-

AVRUPA: Latvia-Estonian League

18:00Tallinna Kalev - Latvijas Universitate -:-
18:00Ventspils - Rapla -:-

AVRUPA: EWBL Women - Playofflar

19:00Piestanske Cajky K - Rostov K -:-

AVRUPA: WBBL Women - Playofflar

18:00TTT Riga K - Liepajas Papirs/LSSS K -:-
20:30Kibirkstis Vilnius K - Aistes LSU Kaunas K -:-

AVUSTRALYA: NBL - Playofflar

11:30Sydney Kings - Melbourne United 86:80

AVUSTURYA: Superliga - Kaybedenler etabı

19:30Vienna - UBSC Graz -:-

AVUSTURYA: Superliga - Kazananlar etabı

19:30St. Polten - Oberwart -:-
19:30Wels - Klosterneuburg -:-
21:00Swans Gmunden - Kapfenberg -:-

AVUSTURYA: Zweite Liga - Playofflar

19:00Mistelbach - Jennersdorf -:-
19:30Basket Flames - Dornbirn Lions -:-
20:00BBC Nord - Mattersburg -:-

AVUSTURYA: Zweite Liga - Play out

20:00Wagram - Raiders Tirol -:-

AVUSTURYA: Superliga Women - Kaybedenler etabı

21:30Vienna Timberwolves K - Vienna United K -:-

BELÇİKA: EuroMillions Basketball League

22:30Belfius Mons - Antwerp Giants -:-
22:30Oostende - Basic-Fit Brussels -:-
22:30Spotter Leuven - Limburg -:-

BELÇİKA: Top Division Women

20:00Liege K - Lummen K -:-
23:00Phantoms K - Charleroi K -:-

BEYAZ RUSYA: Premier League - Kaybedenler etabı

13:00Rguor Minsk - Gomel 84:78
3. ÇeyrekBrest - Prinemanye 50:51

BEYAZ RUSYA: Premier League - Kazananlar etabı

3. ÇeyrekTsmoki Minsk 3 - Impuls 47:40
18:00Rubon - Grodno -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: BBL

22:30Bristol Flyers - Manchester Giants -:-
22:30Leicester Riders - Sheffield Sharks -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women

16:00Durham Palatinates K - Leicester Riders K -:-
19:00Manchester Mystics K - Caledonia Pride K -:-
20:00Essex Rebels K - Newcastle Eagles K -:-
20:45Oaklands Wolves K - Nottingham Wildcats K -:-

BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH

20:00Bratunac - Capljina -:-
20:00Spars Sarajevo - Kakanj -:-
21:00Leotar Trebinje - Mrkonjic Grad -:-

BREZİLYA: NBB

01:30Pato - Unifacisa 71:61
02:00Rio Claro - Cearense 86:79
03:10Paulistano - Bauru 88:93
18:50Sao Paulo - Corinthians Paulista -:-
21:00Botafogo RJ - Pinheiros -:-

BULGARİSTAN: NBL

19:00Academic - Cherno More -:-
19:00Academic Bultex - Yambol -:-
19:00Chernomorets - Balkan -:-
19:00Spartak Pleven - Rilski Sportist -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kaybedenler etabı

19:30Ostrava - Hradec Kralove -:-
19:45Kolin - Brno -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kazananlar etabı

19:00Opava - USK Prag -:-
19:30Pardubice - Olomoucko -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women - Kazananlar etabı

18:00Hradec Kralove K - KP Brno K -:-
21:00Slavia Prague K - Zabiny Brno K -:-

ÇİN: CBA

14:35ErtelendiZhejiang Chouzhou - Beijing -:-

ÇİN: WCBA Women

14:30ErtelendiGuangdong K - Bayi Kilin K -:-
14:30ErtelendiHeilongjiang K - Hebei K -:-
14:30ErtelendiHenan K - Wuhan K -:-
14:30ErtelendiJiangsu Phoenix K - Shanxi Xing Rui K -:-
14:30ErtelendiShaanxi Tianze K - Sichuan K -:-
14:30ErtelendiShanghai K - Beijing K -:-
14:30ErtelendiTianjin K - Inner Mongolia K -:-
14:30ErtelendiZhejiang Golden Bulls K - Shandong K -:-
15:00ErtelendiXinjiang K - Fujian K -:-

ENDONESYA: IBL

09:00NSH Jakarta - Hangtuah 84:77
11:00Bima Perkasa Yogyakarta - Satria Muda 57:73
13:00ErtelendiSatya Wacana - Pacific Caesar Surabaya -:-
15:00ErtelendiIndonesia Patriots - Prawira Bandung -:-

FİNLANDİYA: Korisliiga

16:00Salon Vilpas - Helsinki Seagulls -:-
18:00Kataja - BC Nokia -:-
18:00Ura Basket - Kouvot -:-

FİNLANDİYA: Korisliiga Women

14:00Lappeenranta K - Forssan Alku K 64:75
1. ÇeyrekTorpan Pojat Helsinki K - PeKa K 2:8
1. ÇeyrekVimpelin Veto K - HyPo K 2:0
18:00Espoo Team K - Kouvottaret K -:-

FRANSA: LNB

22:00Cholet - Chalon/Saone -:-
22:00Dijon - Orleans -:-
22:00Nanterre - Boulazac -:-
22:00Strasbourg - Le Portel -:-
22:30Le Mans - JL Bourg -:-

FRANSA: Pro B

22:00Ada Blois - Evreux -:-
22:00Nancy - Poitiers -:-

FRANSA: LFB Women

20:30Lattes Montpellier K - Union Hainaut K -:-
22:00Bourges K - Charnay Bourgogne Sud K -:-
22:00Flammes Carolo K - ESB Villeneuve K -:-
22:00Lyon K - Landerneau Bretagne K -:-
22:00Nantes K - Tarbes GB K -:-

GÜNEY KIBRIS: Division A

17:00AEK - Apollon -:-
17:00Keravnos S. - Paralimni -:-

GÜNEY KORE: KBL

09:00KCC Egis - Sonic Boom 97:63
11:00Anyang - Goyang 79:78
11:00Seoul Knights - Incheon 84:63

GÜNEY KORE: WKBL Women

08:00Busan BNK Sum K - Woori Wibee K 57:61

GÜRCİSTAN: Superleague

12:45TSU Hyunda - Olimpi Tbilisi 74:79
3. ÇeyrekMgzavrebi Tbilisi - Titebi 50:44
17:15Dinamo Tbilisi - Vera Tbilisi -:-

HIRVATİSTAN: Premijer liga

19:00Osijek - Alkar -:-

HOLLANDA: DBL

21:30Amsterdam - BAL Weert -:-
22:00Leeuwarden - Zwolle -:-
22:00Leiden - Den Bosch -:-

İRLANDA: SuperLeague

20:30Dublin - Belfast -:-
22:00Eanna - UCD Marian -:-
22:00Killester - KCYMS -:-
22:00Neptune - DCU Saints -:-
22:00Templeogue - Moycullen -:-
22:30Tralee Warriors - Maree -:-

İSPANYA: ACB

20:00Tenerife - Joventut -:-
20:00Zaragoza - Estudiantes -:-
22:30Fuenlabrada - Baskonia -:-
22:30MoraBanc Andorra - Gran Canaria -:-

İSPANYA: LEB Oro

23:00Caceres - Breogan 77:76
23:00Huesca - Real Canoe 81:73
23:00Palencia - Almansa 106:77
20:30Granada - Mallorca Palma -:-
20:30Oviedo - Castello -:-

İSPANYA: LEB Plata - Kaybedenler etabı

20:30Pardinyes - Moron -:-
20:30Taldea - Benicarlo -:-
21:00Clavijo - Albacete -:-
22:00Gijon - La Roda -:-
22:00Marbella - L'Hospitalet -:-

İSPANYA: LEB Plata - Kazananlar etabı

20:30Iraurgi SB - Menorca -:-
20:30Ponferrada - Prat Joventut -:-
21:30Estela - Basquet Girona -:-
21:30Zamora - Barcelona B -:-
22:00Algeciras - Gran Canaria B -:-
22:00Tizona Burgos - Real Murcia -:-

İSPANYA: Liga Femenina Women

20:30RPK Araski K - Perfumerias Avenida K -:-
21:00Ensino K - Gernika Bizkaia K -:-
21:15Valencia K - Clarinos Tenerife K -:-
22:00Cadi La Seu K - Bembibre K -:-

İSRAİL: Super League

19:30Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod -:-
21:00Maccabi Tel Aviv - Gilboa Galil -:-

İSRAİL: Liga Leumit

20:30H. Haifa - Galil Elyon -:-
21:30Maccabi Raanana - H. Hevel Modiin -:-

İSVEÇ: Basketligan

18:04Koping Stars - Djurgarden -:-

İSVEÇ: Superettan

18:00AIK Basket - Helsingborg -:-
19:30IK Eos - Hogsbo -:-

İSVEÇ: Basketligan Women

16:30Lund K - Norrkoping K -:-
17:00Wetterbygden Sparks K - Umea K -:-
17:30Hogsbo K - Lulea K -:-

İSVEÇ: Basketettan Women

16:00Blackeberg K - Västerås K -:-
16:30Helsingborg K - Huddinge K -:-
17:00Ostersund K - Djurgarden K -:-
18:00Lulea Stars K - Lidingö K -:-
18:00Marbo K - Brahe K -:-
18:00Oskarshamn K - SBBK Utveckling K -:-

İSVİÇRE: SB League

19:30Geneva Lions - Lausanne Basket -:-
20:00Neuchatel - Sdent BBC Nyon -:-
20:00Swiss Central Basket - BC Boncourt -:-

İSVİÇRE: SB League Women - Kaybedenler etabı

19:30Nyon K - Riva Basket K -:-

İSVİÇRE: SB League Women - Kazananlar etabı

18:30Geneve K - Fribourg K -:-
18:30Winterthur K - BBC Troistorrents K -:-

İTALYA: Lega A

22:30ErtelendiSassari - Cantu -:-
22:45ErtelendiReggiana - Pesaro -:-

İTALYA: Serie A1 Women

19:00ErtelendiPalermo K - BK Costa K -:-
23:00ErtelendiEmpoli K - Vigarano K -:-

JAPONYA: B.League

08:05ErtelendiShiga - Chiba -:-
08:05ErtelendiSun Rockers - Toyama -:-
09:05ErtelendiDiamond Dolphins - Alvark -:-
11:05ErtelendiNeoPhoenix - Akita -:-
12:05ErtelendiBrave Thunders - Osaka -:-
12:05ErtelendiKyoto - Hokkaido -:-
12:05ErtelendiNiigata - SeaHorses Mikawa -:-
12:25ErtelendiUtsunomiya Brex - Yokohama -:-
12:35ErtelendiShimane - Ryukyu -:-

KANADA: NBL

02:00Moncton - Sudbury 109:75

KANADA: U Sports - Playofflar

03:30UNB - Cape Breton 77:76
22:00Dalhousie - Saint Marys -:-

KARADAĞ: Prva A Liga

17:00Ibar Rozaje - Danilovgrad -:-
19:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
19:30Sutjeska - Zeta -:-
20:00Studentski Centar - Jedinstvo -:-
20:05Tivat - All Stars -:-

KATAR: QBL - Playofflar

17:00Al Arabi - Al Gharafa -:-
19:00Al Shamal - Al Wakrah -:-

KAZAKİSTAN: Premier League

10:00Kazygurt - Atyrau 2 94:87
12:00BC Almaty 2 - Bars Petropavlovsk 60:97
14:00Pavlodar - BC Almaty 71:98

KOSOVA: Superliga

19:00Trepca - Feronikeli -:-
21:00Bashkimi - Z-Mobile Prishtina -:-

KUZEY MAKEDONYA: Superleague

20:00Kozuv - Pelister -:-
21:00Euro Nickel - Gostivar -:-

LİTVANYA: LKL

17:30Pieno Zvaigzdes - Alytaus Dzukija -:-
18:00Juventus - Rytas -:-
18:00Neptunas - Lietkabelis -:-

LİTVANYA: NKL - Kaybedenler etabı

17:00Ezerunas - Mazeikiai -:-
17:00Taurages Krepsinio - Gargzdu -:-
20:30Palanga - Jonavos Sintek -:-

LİTVANYA: NKL - Kazananlar etabı

17:00Delikatesas Joniskis - Suduva-Mantinga -:-
17:00Perlas - Klaipedos Neptunas -:-
17:00Sakiai Vytis - Silute -:-
17:00Zalgiris Kaunas 2 - Telsiai -:-

LİTVANYA: Moteru Lyga Women

19:30Kibirkstis Vilnius 2 K - Siauliai-Universitetas K -:-

MACARİSTAN: NB I. A

20:00Szedeak - Kaposvari -:-

MACARİSTAN: NB I. A Women

19:00NKE-Csata K - UNI Gyor K -:-
19:00Vasas Csata K - TFSE-MTK K -:-
19:00ZTE NKK K - Ujbuda BEAC K -:-
20:00Cegledi K - Atomeromu Szekszard K -:-

NORVEÇ: BLNO

17:00Nidaros Jets - Bærum -:-
19:00Asker - Fyllingen -:-
19:00Froya - Gimle -:-

NORVEÇ: Kvinneliga Bayanlar

18:00Bærum K - Tromsø K -:-

POLONYA: Energa Basket ligi

17:00Legia - Dabrowa Gornicza -:-
19:30Slask Wroclaw - Spojnia Stargard -:-
21:30Lublin - Polpharma Starogard -:-

POLONYA: 1. Liga

19:30Pogon Prudnik - Poznań -:-
20:00Kotwica Kolobrzeg - Ksiezak Lowicz -:-
20:00Krosno - Nysa Klodzko -:-
20:00Leszno - Lancut -:-
21:00GKS Tychy - Pruszkow -:-

POLONYA: Energa Basket Liga Women

19:00Artego Bydgoszcz K - Gorzow K -:-
19:00Sleza Wroclaw K - Uniw. Gdanski K -:-
19:00Wisla Can-Pack K - Arka Gdynia K -:-
20:00Politech. Gdanska K - Lublin K -:-
20:00Widzew Lodz K - Torun K -:-
21:00AZS Poznan K - Polkowice K -:-

PORTEKİZ: LPB

23:30Barreirense - FC Porto 77:85
00:00Benfica - Galitos 85:82
18:00Vitoria - Sporting CP -:-
19:00CAB Madeira - Oliveirense -:-
19:30Maia - Ovarense -:-
20:00Lusitania - Terceira -:-
00:30Esgueira - Illiabum -:-

PORTEKİZ: LFB Women

19:30AD Vagos K - Ovarense K -:-
21:30Quinta Dos Lombos K - Natacao K -:-

PUERTO RİCO: BSN

02:30Aguada Santeros - Piratas de Quebradillas 69:74

ROMANYA: Divizia A - 7.lik - 12.lik

18:00Municipal Galati - CSM Focsani -:-

ROMANYA: Divizia A - Kaybedenler etabı

17:00Miercurea Ciuc - Athletic Constanta -:-
18:00Sighetu Marmatiei - ASC Targu Jiu -:-

ROMANYA: Divizia A - Kazananlar etabı

20:00Cluj Napoca - BC Steaua Bucuresti -:-

ROMANYA: Liga National Women - Kaybedenler etabı

17:00Targu Mures K - Rapid Bucuresti K -:-
18:00Targu Secuiesc K - Agronomia Bucuresti K -:-

ROMANYA: Liga National Women - Kazananlar etabı

17:00Cluj Napoca K - FCC ICIM Arad K -:-
18:00Satu Mare K - Olimpia Brasov K -:-
20:00Sfantu Gheorghe K - Municipal Targoviste K -:-

RUSYA: VTB Promo Kupasi

1. ÇeyrekNizhny Novgorod - Lokomotiv Kuban 2:2
1. ÇeyrekSaratov - Tsmoki Minsk 2:0
18:00Unics Kazan - BC Kalev/Cramo -:-

RUSYA: Kupa - Playofflar

13:00Uralmash Ekaterinburg - Vostok 65 80:95

SIRBİSTAN: Prva Ligi

21:00Borac - OKK Beograd -:-
21:00Sloboda - Vojvodina Novi Sad -:-
22:00Tamis - Napredak Aleksinac -:-

SLOVAKYA: Extraliga

20:00Handlova - Svit -:-
20:00Inter Bratislava - Levice -:-
20:00Prievidza - BKM Lucenec -:-
20:00Spisska Nova Ves - Komarno -:-

SLOVAKYA: Extraliga Women

19:30Dubcek Bratislava K - Ruzomberok K -:-

SLOVENYA: Liga Nova KBM - Kaybedenler etabı

21:00Sencur - Podcetrtek -:-
21:00Tajfun Sentjur - Lasko -:-

SLOVENYA: Liga Nova KBM - Kazananlar etabı

21:00Hopsi Polzela - Helios Domzale -:-

SLOVENYA: 1. SKL Women - Kazananlar etabı

18:30Konjice K - Ledita K -:-
19:00Cinkarna Celje K - Grosuplje K -:-
22:15Triglav K - Jezica K -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:00Bahçeşehir Kol. - Darüşşafaka 91:87
Devre ArasıGalatasaray - Tofaş 38:35
17:30Bursaspor - Bandırma -:-

TÜRKİYE: TBL

4. ÇeyrekFinal Spor - Anadolu Basket 74:70
Devre ArasıManisa - Fethiye Bld. 43:44
1. ÇeyrekBalikesir - Socar Spor 0:0
17:00Düzce Belediye - Gemlik -:-
17:00Samsun - Akhisar Belediye -:-
17:00Yalova Bld. - Konyaspor -:-

TÜRKİYE: TB2L - İlk etap

14:00Murat Pasaoglu - Karsiyaka Belediyespor 52:91
18:00Ankara Kayi Genclik - Gecit Spor -:-
18:00Kocaeli - Bossan -:-

TÜRKİYE: KBSL

14:00Ormanspor K - Cankaya K 63:83
3. ÇeyrekAdana BK K - Elazig Il Ozel Idare K 52:35
16:00Botas K - Bellona Kayseri K -:-
16:30Besiktas K - Galatasaray K -:-

UKRAYNA: FBU Superleague

17:00Mykolaiv - Cherkaski Mavpy -:-

UKRAYNA: Superleague Women

4. ÇeyrekRivne K - Dynamo Kyiv K 55:72
3. ÇeyrekFrankivsk Halichina K - Odessa K 49:55

URUGUAY: Liga Uruguaya - Kaybedenler etabı

02:10Bigua - Goes 88:67

URUGUAY: Liga Uruguaya - Kazananlar etabı

02:10Malvin - Defensor Sporting 91:72
02:10Nacional - Olimpia 102:105uz
02:10Trouville - Hebraica y Macabi 89:76

YUNANİSTAN: Basket League

16:30Ifaistos Limnou - PAOK -:-
16:30Kolossos Rhodes - Aris -:-
16:30Panionios - AEK Athens -:-
18:00Panathinaikos - Larisa -:-
18:45Peristeri - Promitheas -:-

YUNANİSTAN: A2

18:00Amyntas - Olympiakos B -:-
18:00AO Triton - Anatolia -:-
18:00Apollon Patron - Eleftheroupoli -:-
18:00Dafni Dafniou - Pagrati -:-
18:00Filippos Veroi - Agriniou -:-
18:00Harilaos Trikoupis - AS Karditsas -:-
18:00Oiakas Nafpliou - Diagoras Driopideon -:-
18:00Psychikou - Koroivos -:-

YUNANİSTAN: A1 Women

1. ÇeyrekOlympiakos K - Lefkadas K 3:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.