YENILE

Basketbol » Bugün » Hepsi

ABD: NBA

03:30Boston Celtics - Indiana Pacers 118:112
03:30Toronto Raptors - Houston Rockets 122:111
04:00Chicago Bulls - Phoenix Suns 97:106
04:00Detroit Pistons - Sacramento Kings 107:110
04:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers 99:119
04:00Miami Heat - Utah Jazz 124:116
04:00Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks 118:109
06:00Golden State Warriors - Charlotte Hornets 130:121
06:00Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers 102:93

ABD: NBA G League

23:00G League Ignite - Salt Lake City Stars 87:107
23:30Austin Toros Spurs - Oklahoma City Blue 109:106
03:00Canton Charge - Rio Grande Valley Vipers 102:120
03:30Greensboro Swarm - Raptors 905 117:126
19:00Agua Caliente Clippers - Erie BayHawks 89:94
4. ÇeyrekDelaware Blue Coats - Oklahoma City Blue 105:117
23:00Raptors 905 - Westchester -:-
23:30Santa Cruz Warriors - Long Island Nets -:-

ABD: NCAA

00:00Bryant University - LIU Sharks 63:60
00:00Central Conn. St. - Wagner 83:77
00:00Cincinnati - Tulane 91:71
00:00ErtelendiFairfield - Canisius -:-
00:00ErtelendiIona - Monmouth (N.J.) -:-
00:00James Madison - Drexel 78:84
00:00Merrimack Warriors - St. Francis (NY) 75:67
00:00İptal edildiQuinnipiac - Manhattan -:-
00:00ErtelendiSiena - Iona -:-
00:00St. Peters - Rider 66:52
01:00Cal Poly - UC Davis 61:69
01:00Siena - Manhattan 74:69
01:00Texas State - Louisiana Monroe 58:49
02:00Denver - Nebraska O. 76:80
02:00Georgia Southern - Appalachian State 78:84uz
02:00Kennesaw State - Florida Gulf Coast 80:63
02:00İptal edildiLiberty - Bellarmine -:-
02:00St. Bonaventure - George Washington 88:41
03:00Akron - Bowling Green 71:83
03:00Bradley - Drake 71:80
03:00Evansville - Missouri State 81:90
03:00Idaho - Montana State 74:69
03:00ErtelendiJacksonville - Stetson -:-
03:00Marshall - North Texas 65:77
03:00Northern Arizona - Southern Utah 62:92
03:00ErtelendiNorth Florida - Florida Gulf Coast -:-
03:00Old Dominion - Middle Tenn. St. 67:61
03:00Penn State - Purdue 52:73
03:00Sacred Heart - Fairleigh Dickinson 70:64
03:00St. Louis - Richmond 72:67
03:00Texas Arlington - Arkansas State 73:71
03:00Troy - Coastal Carolina 59:75
03:00UC Irvine - UC San Diego 80:55
03:00UTSA Roadrunners - UAB 57:64
03:00Valparaiso - Indiana State 43:58
03:30AR Little Rock - La Lafayette 61:66
03:30Louisiana Tech - Rice 101:57
04:00İptal edildiChicago St - Dixie State -:-
04:00Southern Miss - Florida Atlantic 60:69
04:00Tarleton - New Mexico State 51:78
04:00Utah Valley - UTRGV 78:74
04:30South Dakota St. - UMKC 67:49
05:00Illinois State - Northern Iowa 56:70
05:00Loyola (Ill). - Southern Illinois 60:52
05:00Seattle - Grand Canyon 63:57
05:00South Alabama - Georgia State 81:84
05:00Utah State - Nevada 75:72
05:00ErtelendiUTEP - Charlotte -:-
06:00Cal St. Bakersfield - CS Northridge 84:58
07:00UC Riverside - UC Santa Barbara 68:72
07:00UNLV - Fresno State 68:67
07:59Hawaii - Long Beach State 78:76
20:00Auburn - Tennessee -:-
20:00Bellarmine - Liberty -:-
20:00Depaul - Georgetown -:-
20:00Georgia Tech - Syracuse -:-
20:00Indiana - Michigan -:-
20:00Loyola MD - Navy -:-
20:00Texas Tech - Texas -:-
21:00Ball State - Central Michigan -:-
21:00Eastern Michigan - Northern Illinois -:-
21:00Georgia - South Carolina -:-
21:00UMass Lowell - Stony Brook -:-
21:00Western Carolina - Mercer -:-
22:00Arizona - Washington -:-
22:00Arkansas - LSU -:-
22:00Boston College - Notre Dame -:-
22:00Bucknell - American -:-
22:00Clemson - Miami -:-
22:00Davidson - VCU Rams -:-
22:00Hampton - Presbyterian -:-
22:00Hartford - Binghamton -:-
22:00Idaho State - Montana -:-
22:00Louisiana Tech - Rice -:-
22:00Marshall - North Texas -:-
22:00Northern Colorado - Portland State -:-
22:00Ohio - Buffalo -:-
22:00South Carolina St - Florida A&M -:-
22:00Stetson - North Florida -:-
22:00Wisconsin - Illinois -:-
22:05Sacramento State - Weber State -:-
22:30UConn - Marquette -:-
23:00Army - Boston University -:-
23:00Georgia Southern - Appalachian State -:-
23:00North Alabama - Lipscomb -:-
23:00Oklahoma - Oklahoma State -:-
23:30Vanderbilt - Ole Miss -:-
00:00California - Oregon -:-
00:00California Baptist - Vanguard Lions -:-
00:00Colorado State - Air Force -:-
00:00East Tennessee St - NC Greensboro -:-
00:00High Point - USC Upstate -:-
00:00Kentucky - Florida -:-
00:00Lafayette - Lehigh -:-
00:00Marist - Quinnipiac -:-
00:00Morehead State - Belmont -:-
00:00North Carolina - Florida State -:-
00:00Northwestern St. - SE Louisiana -:-
00:00San Diego State - Boise State -:-
00:00San Diego Toreros - Pepperdine -:-
00:00UCF Knights - Temple -:-
00:00UTSA Roadrunners - UAB -:-
00:00Virginia Tech - Wake Forest -:-
00:00West Virginia - Kansas State -:-
00:00Wyoming - San Jose State -:-
00:30George Mason - La Salle -:-
00:30Miami (Ohio) - Kent State -:-
00:30South Dakota Coyotes - North Dakota St. -:-

ALMANYA: BBL

20:00ErtelendiGottingen - Chemnitz -:-
3. ÇeyrekUlm - Syntainics MBC 65:43
22:30Bonn - Vechta -:-
22:30Giessen - Bayreuth -:-

ALMANYA: Pro A

3. ÇeyrekBremerhaven - Panthers Schwenningen 53:54
3. ÇeyrekEhingen - Kirchheim 60:64
1. ÇeyrekTubingen - Jena 1:11
21:30Artland - Leverkusen -:-
21:30Heidelberg - Trier -:-
21:30PS Karlsruhe - Nurnberger -:-

ALMANYA: Pro B

16:00Bayern 2 - Hanau 73:81
16:00OrangeAcademy - Dresden 70:86
17:00Frankfurt 2 - Coburg 88:89
3. ÇeyrekKoln - Itzehoe 47:45
1. ÇeyrekBernau - Wedel 7:6
1. ÇeyrekBochum - Iserlohn 11:11
1. ÇeyrekOberhaching - College Karlsruhe 16:12
21:30Koblenz - Lowen -:-
21:30Schwelm - G. Dusseldorf -:-

ALMANYA: DBBL Women

3. ÇeyrekHerner K - Flippo K 42:52
21:00Halle K - Heidelberg K -:-
21:30Freiburg K - GiroLive K -:-

ARJANTİN: Torneo Super 20

23:00Quimsa - Obras 83:81
03:00San Martin - Instituto de Cordoba 80:78uz
18:30Instituto de Cordoba - Obras 71:76
21:00San Martin - Quimsa -:-

AVRUPA: Euroleague

23:00Barcelona - Lyon-Villeurbanne 69:76

AVRUPA: ABA League

19:00Zadar - Partizan 96:94uz
1. ÇeyrekCedevita Olimpija - FMP 11:11

AVRUPA: Latvia-Estonian League

18:00Rapla - Rakvere Tarvas 65:73

AVRUPA: WBBL Women

15:00Latvijas Universitate K - Liepajas Papirs/LSSS K 75:48
18:00RSU Merks K - BJBS Riga K 54:62

AVUSTRALYA: NBL

09:30Adelaide 36ers - NZ Breakers 62:106
12:00Melbourne United - Sydney Kings 83:80

AVUSTURYA: Superliga - Kaybedenler etabı

19:30ErtelendiTraiskirchen - Vienna Timberwolves -:-

AVUSTURYA: Superliga - Kazananlar etabı

4. ÇeyrekOberwart - Kapfenberg 83:85
19:30Swans Gmunden - Klosterneuburg 81:79
22:00St. Polten - Wels -:-

AVUSTURYA: Zweite Liga

4. ÇeyrekFurstenfeld - Raiders Tirol 66:40
3. ÇeyrekMattersburg - BBC Nord 49:41
3. ÇeyrekWagram - Dornbirn Lions 44:47
20:00İptal edildiWorthersee Piraten - Jennersdorf -:-
21:30Salzburg - Celovec -:-

AVUSTURYA: Superliga Women

16:00DBB LZ OO K - Celovec K 79:49
16:00Vienna Timberwolves K - Vienna United K 80:73
3. ÇeyrekUBSC-DBBC Graz K - UBI Graz K 23:56

BELÇİKA: Top Division Women

3. ÇeyrekKortrijk K - Braine K 31:56
22:00Waregem K - Lummen K -:-
22:30Laarne K - Sint-Katelijne-Waver K -:-
22:30Mechelen K - Liege K -:-

BEYAZ RUSYA: Premier League

14:00Tsmoki Minsk 2 - Borisfen 77:71

BEYAZ RUSYA: Premier League - Kaybedenler etabı

13:00Brest - SDUSHOR Minsk 92:62
13:00Rguor Minsk - Gomel 68:67

BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women

16:00Durham Palatinates K - Manchester Mystics K 57:75
16:30Cardiff Met Archers K - Newcastle Eagles K 59:78

BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH

19:00Bosna Royal - Zrinjski Mostar 103:94
19:00Kakanj - Celik 58:93
22:00Capljina - Leotar Trebinje -:-

BOSNA HERSEK: Prvenstvo BiH Women

18:30Play Off Sarajevo K - Rudar K 86:46
4. ÇeyrekKonjic K - Igman K 60:37
22:00Jumper K - Mladi Krajisnik K -:-

BREZİLYA: NBB

23:00Corinthians Paulista - Cerrado 83:61
02:00Mogi - Cearense 84:94
15:00Bauru - Pato 101:55
18:00Campo Mourao - Paulistano 78:86
22:00Flamengo - Sao Paulo -:-

BULGARİSTAN: NBL

19:30Beroe - Spartak Pleven 87:72
3. ÇeyrekBalkan - Chernomorets 65:60

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kaybedenler etabı

19:00Svitavy - Ostrava 77:68
3. ÇeyrekDecin - Usti n. Labem 57:61
20:00ErtelendiOlomoucko - Hradec Kralove -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: NBL - Kazananlar etabı

19:00Nymburk - Pardubice 109:77
3. ÇeyrekOpava - Brno 53:46

ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women

13:00Slovanka K - Chance U19 K 65:50
16:30Chomutov K - Slavia Prague K 56:61
16:30ErtelendiOstrava K - Trutnov K -:-

DANİMARKA: Basketligaen

16:00Bears Academy - Copenhagen 129:99

DANİMARKA: Dameligaen

16:30Amager K - Aabyhoj K 89:66

FİNLANDİYA: Korisliiga

18:00BC Nokia - Karhu Basket 75:99
18:00Helsinki Seagulls - Kataja 80:62
18:00Kobrat - Pyrinto Tampere 83:96
18:00Ura Basket - UU-Korihait 109:105

FİNLANDİYA: I Divisioona A

13:00Oulu - Munk. Kisapojat 75:109
19:00ToPo - Korikouvot 84:93

FİNLANDİYA: Korisliiga Women

16:00Torpan Pojat Helsinki K - Espoo Team K 71:97
18:00PeKa K - Lappeenranta K 113:69

FRANSA: LFB Women

23:00Lyon K - Landes K 70:71
22:00ESB Villeneuve K - Union Hainaut K -:-
22:00La Roche K - Charnay Bourgogne Sud K -:-
22:00Tarbes GB K - Nantes K -:-
22:30Landerneau Bretagne K - Flammes Carolo K -:-

GÜNEY KORE: KBL

09:00Seoul Thunders - Wonju DB 77:72
09:00Sonic Boom - LG Sakers 100:95
11:00KCC Egis - Anyang 68:72

GÜNEY KORE: WKBL Women - Playofflar

12:00Woori Wibee K - Samsung Blue Minx K 74:69

GÜRCİSTAN: Superleague

12:00Mgzavrebi Tbilisi - Batumi RSU 64:75
14:30TSU Hyunda - Kutaisi 68:83
17:00Titebi - Vera Tbilisi 51:80

HIRVATİSTAN: Premijer liga

16:00Gorica - Furnir 91:73
19:00Osijek - Sonik Puntamika 92:86
19:30GKK Sibenka - Skrljevo 88:97
1. ÇeyrekAlkar - Hermes 12:4

HIRVATİSTAN: Prva Liga

18:30Bosco - KK Zaprudje 101:70
19:00Dubrovnik - Cedevita 83:114
19:00Kvarner - KK Samobor 81:64
19:00Omis - Pula 84:75

HIRVATİSTAN: Premijer Liga Women - Kaybedenler etabı

17:15Split K - Zadar K 91:78
4. ÇeyrekKAZL Split K - FSV Rijeka K 64:57

HIRVATİSTAN: Premijer Liga Women - Kazananlar etabı

19:00Rockwool Pula K - ZKK Medvescak K 76:79
4. ÇeyrekTresnjevka 2009 K - Mursa Osijek K 70:45

HOLLANDA: DBL

18:00Amsterdam - Den Bosch 67:95
Devre ArasıGroningen - Den Helder 36:39
22:00BAL Weert - Leeuwarden -:-
22:00Leiden - Almere -:-

İSPANYA: ACB

3. ÇeyrekManresa - Murcia 46:39
3. ÇeyrekUnicaja - Estudiantes 50:45
22:45Gipuzkoa - Bilbao -:-
22:45Real Madrid - San Pablo Burgos -:-

İSPANYA: LEB Oro

1. ÇeyrekLeyma Coruna - Caceres 6:7

İSPANYA: LEB Plata

20:00Moron - Carbajosa -:-
20:15Cornella - Benicarlo -:-
20:30Estela - Ponferrada -:-
20:30L'Hospitalet - Navarra -:-
20:30Pardinyes - Jairis -:-
20:30Taldea - Gijon -:-
21:30Albacete - Tarragona -:-
21:30Barcelona B - Villarrobledo -:-
22:30Zentro - Marbella -:-

İSPANYA: Liga Femenina Women

14:00Campus Promete K - Ensino K 78:72
14:00Estudiantes K - Zaragoza K 83:54
2. ÇeyrekAraski K - Bembibre K 40:29
21:15IDK Gipuzkoa K - Gran Canaria K -:-
22:00Perfumerias Avenida K - Ciudad de La Laguna K -:-

İSRAİL: Super League

4. ÇeyrekHapoel Eilat - Maccabi Tel Aviv 87:80

İSVEÇ: Basketligan

1. ÇeyrekBorås - Nassjo 12:5

İSVEÇ: Superettan

16:00ErtelendiWetterbygden Stars - IK Eos -:-
17:00ErtelendiTeam4Q - RIG Mark -:-
17:00ErtelendiTrelleborg - Ockelbo -:-
18:30ErtelendiHogsbo - Kalmar -:-

İSVEÇ: Basketligan Women

15:30Hogsbo K - Visby K 84:76
16:00Uppsala K - Marbo K 89:71
16:30Lund K - Sodertalje K 73:84
17:00Alvik K - Umea K 76:74

İSVİÇRE: SB League

19:30BBC Monthey - Fribourg Olympic 57:90
4. ÇeyrekGeneva Lions - Lugano 98:65
19:30SAM Massagno - BC Boncourt 101:91
3. ÇeyrekNeuchatel - Regio Basel 46:52

İSVİÇRE: SB League Women

18:00Geneve K - Nyon K 96:68
4. ÇeyrekHelios VS K - BBC Troistorrents K 66:67

İTALYA: Lega A

21:30Virtus Bologna - Varese -:-
22:00Sassari - Venezia -:-
22:30Brindisi - Trieste -:-

İTALYA: Serie A1 Women

17:00Virtus Bologna K - Campobasso K 80:68

İZLANDA: Premier League Women

22:00Valur K - KR Reykjavik K -:-

JAPONYA: B.League

08:00Hiroshima D. - Chiba 88:110
08:00Shimane - Sun Rockers Shibuya 88:77
09:05Akita - Hokkaido 81:73
09:05Diamond Dolphins - Alvark 100:95uz
09:05Kyoto - Osaka 72:79
09:05Shinshu - Niigata 79:67
09:05Utsunomiya Brex - SeaHorses Mikawa 67:85
09:05Yokohama - Brave Thunders 65:92
11:05NeoPhoenix - Shiga 73:100
12:05Toyama - Ryukyu 85:67

KARADAĞ: Prva A Liga

20:00Danilovgrad - Sutjeska -:-
20:30Lovcen Cetinje - Studentski Centar -:-

KOSOVA: Superliga

19:00Bashkimi - Z-Mobile Prishtina 88:99
1. ÇeyrekTrepca - Prizreni 11:12

KUZEY MAKEDONYA: Superleague

3. ÇeyrekFMP Akademija - Crn Drim 46:47
3. ÇeyrekKumanovo - Gostivar 49:53

KUZEY MAKEDONYA: Prva Liga Women

18:00Struga K - Shkupi K -:-

LİTVANYA: LKL

18:00Pieno Zvaigzdes - Lietkabelis 77:80
18:20CBet - Rytas 67:97

LİTVANYA: NKL - Playofflar

17:00Gargzdu - Perlas 93:71
2. ÇeyrekZalgiris Kaunas 2 - Ezerunas 41:23

LİTVANYA: Moteru Lyga Women

17:15Aistes LSU Kaunas K - Siauliai-Universitetas K 56:60

LÜKSEMBURG: Total League

21:30Bertrange - Musel Pikes -:-
21:30T71 Dudelange - Esch -:-
21:30Walferdange - Larochette -:-
22:00Contern - Racing Luxembourg -:-
22:00Hesperange - Heffingen -:-

LÜKSEMBURG: Total League Women

19:30Bertrange K - Walferdange K 29:93
Devre ArasıAmicale Steesel K - Musel Pikes K 38:34
1. ÇeyrekGrengewald Hueschtert K - Esch K 22:16

MACARİSTAN: NB I. A

19:00KTE-Duna - Soproni KC 74:92
3. ÇeyrekKaposvari - Szolnoki Olaj 43:51
3. ÇeyrekKormend - Jaszberenyi 50:49
3. ÇeyrekPecsi VSK - Atomeromu Paks 65:60
3. ÇeyrekSzombathely - OSE Lions 63:46
3. ÇeyrekZalakeramia - Szedeak 58:74
22:00Alba Fehervar - DEAC -:-

POLONYA: Energa Basket ligi

4. ÇeyrekDabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 77:90

POLONYA: 1. Liga

19:00Kotwica Kolobrzeg - Slask Wroclaw II 84:77
19:00Pelplin - Krosno 83:91
3. ÇeyrekCzarni Slupsk - Ksiezak Lowicz 52:35
3. ÇeyrekDziki Warszawa - Pogon Prudnik 56:56
3. ÇeyrekGornik Walbrzych - Nysa Klodzko 64:53
3. ÇeyrekWKK Wroclaw - Lancut 42:46

POLONYA: Energa Basket Liga Women

19:00Artego Bydgoszcz K - Politech. Gdanska K 77:76
19:00GTK Gdynia K - Sosnowiec K 46:77
19:00Sleza Wroclaw K - Gorzow K 63:85
1. ÇeyrekPolkowice K - Arka Gdynia K 11:13

PORTEKİZ: LPB

18:00Vitoria - Sporting CP 77:82
19:00CAB Madeira - Maia 95:72
19:00Imortal - Galitos 100:87
19:00Ovarense - Lusitania 87:97
21:00Barreirense - Esgueira -:-
00:00Academica - Oliveirense -:-

ROMANYA: Liga National Women - İlk etap

17:00CSU Rookies Oradea K - Cluj Napoca K 29:96
17:00Phoenix Constanta K - Rapid Bucuresti K 78:43
17:00Sepsi S. K - Olimpia Brasov K 96:58
19:30Satu Mare K - FCC ICIM Arad K 62:43
4. ÇeyrekCSBT Alexandria K - Agronomia Bucuresti K 33:64
3. ÇeyrekTargu Secuiesc K - Municipal Targoviste K 55:50

RUSYA: VTB Promo Kupasi

15:00Unics Kazan - Nizhny Novgorod 87:56
16:00Lokomotiv Kuban - Enisey 100:98

RUSYA: Super League

10:15Vostok 65 - CSKA Moscow 2 77:70
11:10Irkutsk - Khimki-Podmoskovie 71:96
13:00Novosibirsk - MBA Moscow 84:69
15:00University-Ugra - Dome-Springs Izhevsk 71:77
15:15Ufimets Ufa - Temp Sumz Revda 70:99
18:00Samara - Uralmash Ekaterinburg 75:72

SIRBİSTAN: Prva Ligi

20:00ErtelendiKK Pirot - Tamis -:-
3. ÇeyrekSloboda - OKK Novi Pazar 49:54

SIRBİSTAN: 1. ZLS Women

17:30Vrbas K - Partizan K 61:68
18:30Radnicki Kragujevac K - ZKK Kraljevo K 83:62
19:00Radivoj Korac K - Nis K 101:40

SLOVAKYA: Extraliga

18:00Levice - BKM Lucenec 111:102uz
4. ÇeyrekSpisski Rytieri - Svit 55:54
22:00Prievidza - Handlova -:-

SLOVAKYA: Extraliga Women - Kaybedenler etabı

16:00Spisska Nova Ves K - SK UMB Banska Bystrica K 48:52
19:30Poprad K - BK SKP 08 Banska Bystrica K 36:79

SLOVAKYA: Extraliga Women - Kazananlar etabı

18:00ErtelendiYoung Angels Kosice K - Samorin K -:-

SLOVENYA: Liga Nova KBM - Kaybedenler etabı

3. ÇeyrekTajfun Sentjur - Lasko 39:55
1. ÇeyrekHopsi Polzela - KK Triglav Kranj 11:5

SLOVENYA: 1. SKL Women

17:00Ilirija K - Triglav K 55:69
19:00Grosuplje K - Konjice K 67:72uz
19:00Maribor K - Ledita K 65:75
4. ÇeyrekJezica K - Cinkarna Celje K 39:51

ŞİLİ: LNB

Devre ArasıCatolica - Espanol de Talca 22:44
22:00CD Puerto Varas - Valdivia -:-
23:00Leones Quilpue - U. De Concepcion -:-
00:00Ancud - Puerto Montt -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:00Bahçeşehir Kol. - Pınar Karşıyaka 83:96
15:15Petkim Spor - OGM Ormanspor 83:76
17:30Türk Telekom - Bursaspor 83:82
3. ÇeyrekTofaş - Galatasaray 60:54

TÜRKİYE: TBL

14:00Akhisar Belediye - Yalova Bld. 90:97
15:45Balikesir - Istanbul Basket 85:79
17:30Samsun - Final Spor 85:75

TÜRKİYE: TB2L - İlk etap

13:00Cozum Ankara - Bati Ege 77:57
14:00Seyhan - Kadikoy Istanbul 68:80
15:00İstanbul BB - Corlu 69:76
16:00Asya Kartallari - Darıca Gençlerbirliği 82:76
16:00Ege Sportif - Altinel Spor 75:66
16:00Egospor - Beylikdüzü 88:80
16:00Etimesgut - Gecit Spor 91:68
16:00Harem Spor - Kastamonu 65:99
16:00Mersin BSB - Kayserigaz 57:48

TÜRKİYE: KBSL

14:00Ormanspor K - Canik Belediye K 120:65
14:30Adana BK K - Cankaya K 53:97
15:00Botas K - Fenerbahçe K 55:107
15:15Nesibe Aydin K - Besiktas K 67:58
16:00Bellona Kayseri K - Elazig Il Ozel Idare K 92:74

UKRAYNA: FBU Superleague

17:00Khimik Yuzhny - Budivelnik 80:91

UKRAYNA: Superleague Women

15:00Berdyansk K - Odessa K 98:61
15:15Dynamo Kyiv K - Frankivsk Halichina K 64:79
17:00Kyiv Basket K - Prometey K 63:81
18:00Rivne K - Vinnytski Blyskavky K 89:57

URUGUAY: Liga Uruguaya - Playofflar

03:15Aguada - Trouville 90:84

YUNANİSTAN: Basket League

1. ÇeyrekHarilaos Trikoupis - Peristeri 8:5

YUNANİSTAN: A2

18:00ErtelendiAmyntas - Filippos Veroi -:-
18:00ErtelendiAO Triton - Oiakas Nafpliou -:-
18:00ErtelendiAS Karditsas - Apollon Patron -:-
18:00ErtelendiDafni Dafniou - Agriniou -:-
18:00ErtelendiKavala - Eleftheroupoli -:-
18:00ErtelendiMarousi - Panerythraikos -:-
18:00ErtelendiOlympiakos B - Pagrati -:-
18:00ErtelendiPsychikou - Koroivos -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.