YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

ATP - TEK: Buenos Aires (Arjantin) - Elemeler, toprak

16:05Vilella M. M. (Esp) - Barrios T. (Chi) 2:0
16:15İptal edildiGalan Riveros D. E. (Col) - Nagal S. (Ind) -:-
16:15Gomez-Herrera C. (Esp) - Nagal S. (Ind) 1:2
16:15Menezes J. (Bra) - Cerundolo F. (Arg) 1:2
18:10Dellien H. (Bol) - Sakamoto P. (Bra) WO -:-
18:35Seyboth Wild T. (Bra) - Lindell Ch. (Swe) 2:0
18:45Velotti A. (Arg) - Andreozzi G. (Arg) 2:0
Set 3Casanova H. (Arg) - Clezar G. (Bra) 1:1 (6:1,3:6,2:4)
Set 2Mena F. (Arg) - Varillas J. P. (Per) 0:1 (3:6,2:4)
Set 2Luz O. (Bra) - Altmaier D. (Ger) 0:1 (4:6,1:1)
21:45Baez S. (Arg) - Tabilo A. (Chi) -:-
21:45Collarini A. (Arg) - Klein L. (Svk) -:-
22:00Munar J. (Esp) - Alvarez N. (Per) -:-
23:15Escobedo E. (Usa) - Mayer L. (Arg) -:-
23:30Domingues J. (Por) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
00:45Kicker N. (Arg) - Olivo R. (Arg) -:-

ATP - TEK: Cordoba (Arjantin), toprak

23:30Coria F. (Arg) - Paire B. (Fra) 2:0
01:00Kovalik J. (Svk) - Bagnis F. (Arg) 0:2
02:30Schwartzman D. (Arg) - Ramos A. (Esp) 1:2

ATP - TEK: Montpellier (Fransa), sert (kapalı)

17:10Gerasimov E. (Blr) - Goffin D. (Bel) 1:2
19:40Bautista R. (Esp) - Gojowczyk P. (Ger) 2:0

ATP - TEK: Rotterdam (Hollanda) - Elemeler, sert (kapalı)

13:10Giron M. (Usa) - Van Rijthoven T. (Ned) 2:1
13:10Safranek V. (Cze) - Herbert P.H. (Fra) 0:2
14:50Fucsovics M. (Hun) - Rinderknech A. (Fra) 2:0
15:15Sels J. (Ned) - Gombos N. (Svk) 0:2
16:30Nijboer R. (Ned) - Hoang A. (Fra) 0:2
17:15Chardy J. (Fra) - Griekspoor T. (Ned) 2:1
18:00Cressy M. (Usa) - Seppi A. (Ita) 0:2
19:15Norrie C. (Gbr) - Niesten M. (Ned) 2:0

ATP - TEK: Singapore (Singapur), sert (kapalı)

10:10Cilic M. (Cro) - Popyrin Al. (Aus) 0:2
12:25Albot R. (Mda) - Bublik A. (Kaz) 1:2

WTA - TEK: Adelaide (Avustralya), sert

10:55Swiatek I. (Pol) - Bencic B. (Sui) 2:0

WTA - TEK: Doha (Katar) - Elemeler, sert

11:05Bucsa C. (Esp) - Caregaro M. (Ita) 2:0
11:05Krejcikova B. (Cze) - Trevisan M. (Ita) 2:0
11:05Liang E. S. (Tpe) - Potapova A. (Rus) 0:2
11:10Niculescu M. (Rou) - Siniakova K. (Cze) 1:2
12:35Jurak D. (Cro) - Pliskova Kr. (Cze) 0:2
12:45Tig P. M. (Rou) - Mattek-Sands B. (Usa) 0:2
13:15Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Blinkova A. (Rus) 0:2
13:30Ibbou I. (Alg) - Ruse G. (Rou) 0:2
14:05Tsurenko L. (Ukr) - Ce G. (Bra) 2:0
14:30Pegula J. (Usa) - Dabrowski G. (Can) 2:0
15:15Al-Naimi M. (Qat) - Shibahara E. (Jpn) 0:2
15:15Siegemund L. (Ger) - Klepac A. (Slo) 2:0
15:20Gabueva A. (Rus) - Doi M. (Jpn) 0:2
15:30Bjorklund M. (Swe) - Hradecka L. (Cze) 2:0
16:25Zhu L. (Chn) - Maleckova J. (Cze) 2:1
16:35Shvedova Y. (Kaz) - Amanmuradova A. (Uzb) 2:0

WTA - TEK: Lyon (Fransa) - Elemeler, sert (kapalı)

12:05Haas B. (Aut) - Boisson L. (Fra) 2:1
12:10Frech M. (Pol) - Danilovic O. (Srb) 2:0
13:25Gatto-Monticone G. (Ita) - Cristian J. A. (Rou) 2:0
14:20Tauson C. (Den) - Fayard J. (Fra) 2:0
14:45Tomova V. (Bul) - Lu J. (Chn) 2:0
15:40Hesse A. (Fra) - Wang Xin. (Chn) 2:0
15:55You X. (Chn) - Rakhimova K. (Rus) 1:2
17:10Gasparyan M. (Rus) - Paquet C. (Fra) 2:0
18:15Naito Y. (Jpn) - Dart H. (Gbr) 2:0
18:55Martincova T. (Cze) - Yerolymos M. (Fra) 2:0
20:05Golubic V. (Sui) - Paar L. (Rou) 2:0
20:20Kostic N. (Srb) - Kung L. (Sui) 0:2

ATP - ÇİFT: Cordoba (Arjantin), toprak

03:25Arneodo R./Paire B. - Bagnis F./Gonzalez M. 2:1
22:30Arneodo R./Paire B. - Duran G./Molteni A. -:-

ATP - ÇİFT: Singapore (Singapur), sert (kapalı)

08:10Ebden M./Smith J-P. - Martinez L. D./Vega Hernandez D. 2:0

WTA - ÇİFT: Adelaide (Avustralya), sert

08:45Carter H./Stefani L. - Guarachi A./Krawczyk D. 1:2

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Gran Canaria (İspanya), toprak

15:05Milojevic N. (Srb) - Couacaud E. (Fra) 0:2
17:30Molcan A. (Svk) - Diez S. (Can) 1:2

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Nur-Sultan (Kazakistan), sert

08:15McDonald M. (Usa) - Laaksonen H. (Sui) 2:0
09:30Gunneswaran P. (Ind) - Rodionov J. (Aut) 1:2

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Gran Canaria (İspanya), toprak

Set 2Coppejans K./Martos Gornes S. - Glasspool L./Heliovaara H. 0:1 (5:7,1:5)

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Nur-Sultan (Kazakistan), sert

11:35Molchanov D./Nedovyesov A. - Pasha N./Schnur M. J. 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Antalya (Türkiye), toprak

10:00Zukas M. (Arg) - Brancaccio R. (Ita) 1:2
11:30Juarez F. (Arg) GERI ÇEKILDI - Krutykh O. (Ukr) 1:1

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Monastir (Tunus), sert

11:30Crawford O. (Usa) - Gautier A. (Fra) 0:2
11:30Parker S. (Gbr) - Marmousez L. (Fra) 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Sharm El Sheikh (Mısır), sert

10:30Noguchi R. (Jpn) - Jubb P. (Gbr) 0:2
10:30Strombachs R. (Lat) - Podzus M. (Lat) 0:2

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Naples, FL (ABD), toprak

19:00Villanueva G. (Arg) - Denolly C. (Fra) 0:2
Set 3Harrison C. (Usa) - Rodriguez C. (Col) 1:1 (6:3,4:6,1:2)

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Vale do Lobo (Portekiz), sert

14:00Escoffier A. (Fra) - Furness E. (Fra) 1:2
16:00Elias G. (Por) - Poullain L. (Fra) 2:1

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Antalya (Türkiye), toprak

10:00Park S. (Kor) - Herdzelas D. (Bih) 0:2
11:30Sakellaridi S. (Gre) - Brancaccio N. (Ita) 0:2

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Monastir (Tunus), sert

11:30Curmi F. (Mlt) - Morvayova V. (Svk) 2:0
11:30Ryser V. (Sui) - Falkowska W. (Pol) 0:2

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Sharm El Sheikh (Mısır), sert

11:00Noskova L. (Cze) - Ochsner S. (Sui) 1:2
11:00Rutlauka S. (Lat) - Andreeva E. (Rus) 2:0

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Boca Raton, FL (ABD), sert

02:30Mrdeza T. (Cro) - Baptiste H. (Usa) 1:2
02:30Sebov K. (Can) - Lepchenko V. (Usa) 1:2
18:00Arconada U. M. (Usa) - Liu C. (Usa) 0:2
20:30Baptiste H. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Moscow (Rusya), sert (kapalı)

11:00Hatouka Y. (Blr) - Zakharova A. (Rus) 2:1
12:00Cengiz B. (Tur) - Radwanska U. (Pol) 0:2

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Poitiers (Fransa), sert (kapalı)

14:30Fett J. (Cro) - Snigur D. (Ukr) 0:2
16:00Lamens S. (Ned) - Burel C. (Fra) 0:2

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Antalya (Türkiye), toprak

13:00Houkes M./Pontjodikromo S. - Chung Y./Ovcharenko O. 2:0

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Monastir (Tunus), sert

16:00Michalski D./Sanchez Jover C. - Schmitz C./Wehnelt K. 2:0

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Sharm El Sheikh (Mısır), sert

11:00Hsu Yu H./Imai S. - Takahashi Y./Yamasaki J. 2:0

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Naples, FL (ABD), toprak

01:00Damm M./Nanda G. - Gomez A./Ore I. A. 0:2
01:10Hidalgo D./Rodriguez C. - Huertas Del Pino C./Merino A. 2:0
21:30Hidalgo D./Rodriguez C. - Gomez A./Ore I. A. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Vale do Lobo (Portekiz), sert

18:00Added D./Fallert F. - Avidzba A./Tamm K. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Antalya (Türkiye), toprak

13:00Bouzas Maneiro J./Stevens L. - Drazic M./Simion O. G. 1:2

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Monastir (Tunus), sert

16:00Falkowska W./Morvayova V. - Bejenaru K. P./Ghioroaie I. G. 1:2

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Sharm El Sheikh (Mısır), sert

12:30Rioux L./Sema E. - Rinaldo Persson K./Saner J. 2:1

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Boca Raton, FL (ABD), sert

02:30Arconada U. M./Dolehide C. - Anshba A./Udvardy P. 2:0
02:30Osorio Serrano M. C./Perrin C. - Haddad Maia B./Osuigwe W. 2:1

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Moscow (Rusya), sert (kapalı)

13:30Kazionova E./Talbi S. - Grammatikopoulou V./Zakharova A. 1:2

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

23:10Sheehy J. (Usa) - Barrientos N. (Col) 0:2
23:15Michelsen A. (Usa) - Kang K. (Usa) 1:2
01:25Brymer G. (Usa) - Storrie R. J. (Gbr) 0:2
02:25Baker B. (Gbr) - Johnson S. (Usa) -:-
02:35Hoole C. (Aus) - Sekulic P. (Aus) 0:2
03:25Sweeny D. (Aus) - Bouzige M. (Aus) 2:1
04:15Puodziunas S. (Aus) - Mehrotra A. (Aus) 2:1
04:35Djurovic B. (Aus) - Meagher W. (Aus) 2:0
06:10Banes M. (Aus) - McCabe J. (Aus) 2:1
06:30Jin J. (Aus) - Pham D. (Aus) 1:2
07:25Crnokrak A. (Aus) - Tricerri S. (Aus) 2:0
08:30Puttergill C. (Aus) - Volonski N. (Aus) 2:0
09:00Talic Z. (Aus) - Oster S. (Aus) 2:1
20:00Boyd K. L. (Usa) - Hovhannisyan M. (Usa) 2:0
Set 2Mendoza A. (Bol) - Jones M. (Usa) 0:1 (4:6,0:2)
Set 1Brymer G. (Usa) - Seggerman R. (Usa) 0:0 (3:3)
21:45Khaledan S. (Irn) - Michelsen A. (Usa) -:-
23:00Strode I. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) -:-
23:15Sheehy J. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) -:-
00:30Storrie R. J. (Gbr) - Barrientos N. (Col) -:-
00:45Hadigian E. (Usa) - Groysman M. (Usa) -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.