YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

ATP - TEK: Acapulco (Meksika), sert

03:15Fritz T. (Usa) - Isner J. (Usa) 2:1
07:15Nadal R. (Esp) - Dimitrov G. (Bul) 2:0

ATP - TEK: Dubai (BAE), sert

18:00Djokovic N. (Srb) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

ATP - TEK: Santiago (Şili), toprak

00:05Olivo R. (Arg) - Dellien H. (Bol) 2:1
03:10Garin C. (Chi) GERI ÇEKILDI - Seyboth Wild T. (Bra) 0:1
23:00Ramos A. (Esp) - Ruud C. (Nor) -:-
00:30Seyboth Wild T. (Bra) - Olivo R. (Arg) -:-

WTA - TEK: Acapulco (Meksika), sert

01:10Watson H. (Gbr) - Wang Xiy. (Chn) 2:0
05:20Zarazua R. (Mex) - Fernandez L. A. (Can) 0:2

WTA - TEK: Doha (Katar), sert

18:00Kvitova P. (Cze) - Sabalenka A. (Blr) -:-

WTA - TEK: Lyon (Fransa) - Elemeler, sert (kapalı)

12:05Kostova E. (Bul) - Lu J. (Chn) 0:2
12:05Kostyuk M. (Ukr) - Di Giuseppe M. (Ita) 2:1
13:20Savinykh V. (Rus) - Frech M. (Pol) 0:2
13:45Lottner A. (Ger) - Brouleau L. (Fra) 2:0
14:40Bjorklund M. (Swe) - Bucsa C. (Esp) 0:2
Set 2Cepelova J. (Svk) - Yerolymos M. (Fra) 0:1 (6:7,1:5)
Set 1Komardina A. (Rus) - Kostic N. (Srb) 0:0 (2:1)
16:45Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Jacquemot E. (Fra) -:-
17:45Marcinkevica D. (Lat) - Shinikova I. (Bul) -:-
18:15Bara Irina M. (Rou) - Albie A. (Fra) -:-
19:15Parrizas-Diaz N. (Esp) - Cristian J. A. (Rou) -:-
19:45Korpatsch T. (Ger) - Salden L. (Bel) -:-

WTA - TEK: Monterrey (Meksika) - Elemeler, sert

20:00Juvan K. (Slo) - Podoroska N. (Arg) -:-
20:00Paolini J. (Ita) - Kucova K. (Svk) -:-
20:00Seguel D. (Chi) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
20:00Zacarias M. (Mex) - Govortsova O. (Blr) -:-
21:30Cabrera L. (Aus) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
21:30Inglis M. (Aus) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:-
21:30Jakupovic D. (Slo) - Trevisan M. (Ita) -:-
21:30Voegele S. (Sui) - Errani S. (Ita) -:-

ATP - ÇİFT: Acapulco (Meksika), sert

04:30Cabal J.S./Farah R. - Mannarino A./Martin F. 2:0
07:35Cacic N./Lajovic D. - Kubot L./Melo M. 1:2

ATP - ÇİFT: Dubai (BAE), sert

Set 1Peers J./Venus M. - Klaasen R./Marach O. 0:0 (5:2)

ATP - ÇİFT: Santiago (Şili), toprak

21:00Carballes Baena R./Davidovich Fokina A. - Arevalo M./O'Mara J. -:-

WTA - ÇİFT: Acapulco (Meksika), sert

03:10Bondarenko K./Fichman S. - Perez E./Sanders S. 2:0
06:05Dolehide C./Sharma A. - Krawczyk D./Olmos G. 0:2

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Calgary (Kanada), sert (kapalı)

00:55Cressy M. (Usa) - Takahashi Y. (Jpn) 2:1
03:35Blancaneaux G. (Fra) - Rinderknech A. (Fra) 0:2
05:10Zuk K. (Pol) - Kamke T. (Ger) 2:0
22:00Cressy M. (Usa) - Broady L. (Gbr) -:-
23:30Zuk K. (Pol) - Rinderknech A. (Fra) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Columbus (ABD), sert (kapalı)

00:10Torpegaard M. (Den) - Polmans M. (Aus) 2:0
21:30Rodionov J. (Aut) - Istomin D. (Uzb) -:-
23:00Wolf J. (Usa) - Torpegaard M. (Den) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Pau (Fransa), sert (kapalı)

Set 1Gabashvili T. (Rus) - Gulbis E. (Lat) 0:0 (2:2)
18:30Vesely J. (Cze) - Janowicz J. (Pol) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Calgary (Kanada), sert (kapalı)

02:40Broady L./Clayton S. - Heliovaara H./Niklas-Salminen P. 2:1
04:20Bourchier H./Peliwo F. - Drzewiecki K./Oliveira G. 2:0
06:50Guinard M./Rinderknech A. - Pasha N./Schnur M. J. 1:2

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Columbus (ABD), sert (kapalı)

20:00Huey T. C./Lammons N. - Glasspool L./Lawson A. -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Pau (Fransa), sert (kapalı)

00:45Bonzi B./Hoang A. - Sancic A./Weissborn T-S. 2:0
18:00Gabashvili T./Lacko L. - Bolelli S./Mergea F. -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Heraklion 3 (Yunanistan), sert

12:00Wehnelt K. (Ger) - Correia J. (Bra) 0:2
13:30Kirkov V. (Usa) - Ionel N. D. (Rou) 0:2

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Monastir 8 (Tunus), sert

12:00Alvarez Varona N. (Esp) - Kilani M. (Tun) 2:1
12:00Laurent T. (Fra) - Pietri B. (Fra) 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Sharm El Sheikh 4 (Mısır), sert

11:00Maamoun K.M. (Egy) - Moritani S. (Jpn) 2:0
11:00Poljak D. (Cze) - Ly Nam H. (Vie) 2:0

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Trnava (Slovakya), sert (kapalı)

13:00Sachko V. (Ukr) - Ozolins K. (Lat) 0:2
14:30Klein L. (Svk) - Kalenichenko D. (Ukr) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Vale Do Lobo (Portekiz), sert

14:00Bonadio R. (Ita) - Fanselow S. (Ger) 2:0
15:30Cacao T. (Por) - Ojeda L. R. (Esp) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Antalya (Türkiye), toprak

15:00Ajdukovic D. (Cro) - Oliel Y. (Isr) 2:0
15:00Forejtek J. (Cze) - Cachin P. (Arg) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Rio Cuarto (Arjantin), toprak

02:30Ugo Carabelli C. (Arg) - Burruchaga R. A. (Arg) 2:0
22:00Etcheverry T. M. (Arg) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Sunderland (Birleşik Krallık), sert (kapalı)

13:35Royer V. (Fra) - Draper J. (Gbr) 0:2
13:35Sijsling I. (Ned) - De Jong J. (Ned) 2:1

ITF ERKEKLER - TEK: M25 Trento (İtalya), sert (kapalı)

15:00Ocleppo J. (Ita) - Erler A. (Aut) -:-
16:30Bemelmans R. (Bel) - Forti F. (Ita) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Antalya 8 (Türkiye), toprak

15:00Molinaro E. (Lux) - Han J. (Chn) -:-
15:00Sonmez Z. (Tur) - Oz I. (Tur) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Heraklion 3 (Yunanistan), sert

12:00Vasilescu A. (Rou) - Rosca A. (Rou) 2:0
13:30Bouzo Z. (Esp) - Astakhova D. (Rus) 1:2

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Monastir 8 (Tunus), sert

12:00Monnet C. (Fra) GERI ÇEKILDI - Berberovic N. (Bih) 0:1
12:00Rame A. (Fra) - Morlet G. (Fra) 2:0

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Altenkirchen (Almanya), sert (kapalı)

15:00Lys E. (Ger) - Bandecchi S. (Sui) -:-
16:30Schoofs B. (Ned) - Rushiti A. (Kos) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Macon (Fransa), sert (kapalı)

16:00Lapko V. (Blr) - Ponchet J. (Fra) -:-
17:30Dodin O. (Fra) - Tan H. (Fra) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Moscow (Rusya), sert (kapalı)

11:00Rakhimova K. (Rus) - Zakharova A. (Rus) GERI ÇEKILDI 0:0
12:30Kazionova E. (Rus) - Pachkaleva T. (Rus) 2:0

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Perth 2 (Avustralya), sert

06:00Aiava D. (Aus) - Muhammad A. (Usa) 2:1
06:00Park S. (Kor) - Elie J. (Usa) 0:2
06:00Tere-Apisah A. (Pap) - Ramialison I. (Fra) 0:2
06:30Akita S. (Jpn) - Kung L. (Sui) 2:0
08:00Aiava D. (Aus) - Akita S. (Jpn) 0:2
08:00Ramialison I. (Fra) - Elie J. (Usa) 2:0

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Rancho Santa Fe (ABD), sert

22:00Sramkova R. (Svk) - You X. (Chn) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W25 Sunderland (Birleşik Krallık), sert (kapalı)

15:00Tauson C. (Den) - Raducanu E. (Gbr) 0:2
15:00Tomova V. (Bul) - Murray S. (Gbr) -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Heraklion 3 (Yunanistan), sert

15:00Schmitz C./Wehnelt K. - Celebic L./Saveljic I. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Monastir 8 (Tunus), sert

13:30Echargui M./Ghorbel A. - Folliot Q./Pontico H. 2:0

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Sharm El Sheikh 4 (Mısır), sert

12:30Krutykh O./Uzhylovsky V. - Nijboer R./Smits G. 1:2

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Trnava (Slovakya), sert (kapalı)

16:00Rikl P./Satral J. - Lemstra K./Negritu Ch. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Vale Do Lobo (Portekiz), sert

17:00Bothwell P./Harris B. - Roglan A./Winter Lopez B. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Antalya (Türkiye), toprak

16:30Forejtek J./Vrbensky M. - Marozsan F./Nagy P. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Rio Cuarto (Arjantin), toprak

23:30Etcheverry T. M./Kestelboim M. - Zeballos F./Zukas M. 2:1
01:00Merino A./Pena Lopez M. WO - Cerundolo J. M./Sorgi J. P. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Sunderland (Birleşik Krallık), sert (kapalı)

16:30De Jong J./Stevens B. - Walkow S./Zielinski J. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M25 Trento (İtalya), sert (kapalı)

18:00Bemelmans R./Masur D. - Erler A./Jorda Sanchis D. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Antalya 8 (Türkiye), toprak

15:00Herazo M. F./Lizarazo Y. - Ainitdinova G./Kardava Z. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Heraklion 3 (Yunanistan), toprak

15:00Kolodziejova M./Skamlova C. - Gavrila O./Rosca A. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Monastir 8 (Tunus), sert

13:30Arshinkova P./Topalova G. - Halemai M./Prisacariu A. 0:2

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Altenkirchen (Almanya), sert (kapalı)

19:00Mitu A./Paar L. - Popescu A./Scholl C. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Moscow (Rusya), sert (kapalı)

14:30Dzalamidze N./Grammatikopoulou V. - Lansere S./Rakhimova K. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Perth 2 (Avustralya), sert

09:30Aiava D./Myers A. - Morisaki K./Sema E. 1:2
09:30Parnaby A./Smith A. - Hourigan P. M./Tere-Apisah A. 0:2

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Rancho Santa Fe (ABD), sert

23:30Day K./Whittle S. - Chong E. W./You X. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W25 Sunderland (Birleşik Krallık), sert (kapalı)

16:30Cervino Ruiz C./Gutierrez C. M. - Barnett A./Nicholls O. -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.