YENILE

Tenis » Bugün » Hepsi

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Campinas (Brezilya), toprak

23:40Tabilo A. (Chi) - Seyboth Wild T. (Bra) 2:0
01:15Ugo Carabelli C. (Arg) - Bellucci T. (Bra) 0:2
16:00Barrios T. (Chi) - Safwat M. (Egy) -:-
16:00Carballes Baena R. (Esp) - Ortega-Olmedo R. (Esp) -:-
16:00Cerundolo F. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) -:-
18:00Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Gomez-Herrera C. (Esp) -:-
18:00Olivo R. (Arg) - Sachko V. (Ukr) -:-
19:30Tirante T. A. (Arg) - Popko D. (Kaz) -:-
20:00Clezar G. (Bra) - Mena F. (Arg) -:-
20:00Galan Riveros D. E. (Col) - Sels J. (Ned) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - TEK: Maia (Portekiz), toprak (kapalı)

14:00Celikbilek A. (Tur) - Oliveira G. (Por) -:-
14:00Kovalik J. (Svk) - Lenz J. (Ger) -:-
14:00Vatutin A. (Rus) - Lestienne C. (Fra) -:-
15:30Domingues J. (Por) - Taberner C. (Esp) -:-
15:30Martinez P. (Esp) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
17:00Hamou M. (Fra) - Sousa P. (Por) -:-
18:30Elias G. (Por) - Kotov P. (Rus) -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Campinas (Brezilya), toprak

18:00Redlicki Ma./Reese H. - Hidalgo D./Lock B. -:-
21:30Cury Bueres M./Camargo Lima E. - Cuevas M./Duran G. -:-
22:00Pucinelli de Almeida M./Reis Da Silva J. - Gomez E./Gomez-Herrera C. -:-
23:30Martinez L. D./Meligeni Rodrigues Alves F. - Gutierrez Oscar J./Ribeiro E. -:-

CHALLENGER ERKEKLER - ÇİFT: Maia (Portekiz), toprak (kapalı)

14:00İptal edildiKotov P./Vatutin A. - Arnaboldi A./Bonadio R. -:-
16:00Giustino L./Trungelliti M. - Cressy M./Rinderknech A. -:-
17:30Halys Q./Lamasine T. - Begemann A./Olivetti A. -:-
17:30Kolar Z./Vavassori A. - Borges N./Cabral F. -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Antalya (Türkiye), toprak

10:00Fomin S. (Uzb) - Lazarov A. (Bul) -:-
10:00Manda C. (Rou) - Gill F. (Gbr) -:-
10:00Tiurnev E. (Rus) - Aksu C. (Tur) -:-
10:00Tomescu D. A. (Rou) - Donski A. (Bul) -:-
13:30Fayziev S. (Uzb) - Erel Y. (Tur) -:-
13:30Turker M. N. (Tur) - Ilhan M. (Tur) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Madrid (İspanya), toprak (kapalı)

12:30Diaz Acosta F. (Arg) - Boyer T. (Usa) -:-
12:30Zhurbin A. (Rus) - Lopez Villasenor G. (Mex) -:-
13:00Marmousez L. (Fra) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Monastir (Tunus), sert

11:00Alkotop M. (Jor) - Atmane T. (Fra) -:-
11:00Claverie L. (Ven) - Capecchi D. (Ita) -:-
11:00Dembek M. (Pol) - Kirkin E. (Tur) -:-
11:00Ouakaa A. (Tun) - Tessa L. (Fra) -:-
12:30Zukas M. (Arg) - Roveri Sidney G. (Bra) -:-

ITF ERKEKLER - TEK: M15 Santo Domingo (Dominik Cumhuriyeti), sert

17:30Damm M. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) -:-
17:30March A. C. (Ecu) - Arconada J. (Usa) -:-
17:30Mulye D. (Usa) - Crawford O. (Usa) -:-
17:30Roberts J. (Bah) - Smith R. (Usa) -:-
18:30Chappell N. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) -:-
18:30Smith K. (Usa) - Clark E. (Usa) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Antalya (Türkiye), toprak

10:00Dema V. (Ukr) - Hanatani N. (Jpn) -:-
10:00Vismane D. (Lat) - Wurth T. (Cro) -:-
11:00Ainitdinova G. (Kaz) - Sonmez Z. (Tur) -:-
11:00Oz I. (Tur) - Prisacariu A. (Rou) -:-
13:30Baykal B. (Tur) - Kudermetova P. (Rus) -:-
13:30Gjorcheska L. (Mkd) - Kruzhkova D. (Rus) -:-
14:30Aksu A. (Tur) - Pislak M. (Slo) -:-
14:30Kilnarova M. (Cze) - Sezer M. (Tur) -:-

ITF BAYANLAR - TEK: W15 Monastir (Tunus), sert

11:00Scilipoti S. (Sui) - Catini C. (Ita) -:-
11:00Vangelova A. (Bul) - Berberovic N. (Bih) -:-
12:30Arcangioli M. (Fra) - Jocovic A. (Srb) -:-
12:30Droguet A. (Fra) - Milovanovic E. (Srb) -:-
12:30Graovac A. (Aus) - Crescenzi G. (Ita) -:-
12:30Mansouri Y. (Fra) - Vanlangendonck E. (Bel) -:-
12:30Talbi S. (Blr) - Boubaker W. (Tun) -:-
14:00Evtimova D. (Bul) - Ibbou I. (Alg) -:-
14:00Herrmann S. (Ger) - Bondarenko M. (Rus) -:-
14:00Monnet C. (Fra) - Ukolova A. (Rus) -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Antalya (Türkiye), toprak

13:30Agabigun S./Altuna T. - Saritas G./Yenilmez U. K. -:-
14:00Golubev D./Tiurnev E. - Dimitrov M./Harris B. -:-
14:00Manda C./Tomescu D. A. - Alkaya M./Bilgin B. -:-
14:30Dica N. G./Madaras N. - Hermans M./Stevens B. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Cairo (Mısır), toprak

13:30Otegui J. B./Paz J. P. - Crepaldi E./Maggioli E. -:-
13:30Nikles J./Sanchez Jover C. - Baldoni S./Colacioppo G. -:-
13:30Rawat S./Shanmugam A. - Kodat T. A./Krutykh O. -:-
13:30Chandrasekar A./Sureshkumar M. - Monzon I./Tenti F. -:-
14:30Houkes M./Nijboer R. - Martinez L./Wenger D. -:-
14:30Navone M./Ornago F. - Setkic A./Zekic M. -:-
14:30Kadhe A./Shyla Y. - El Sallaly A./Gaber A. -:-
14:30Habib H./Vidal Azorin J. F. - El Mihdawy A./Patino L. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Madrid (İspanya), toprak (kapalı)

14:30Kravchenko G./Lopez San Martin A. - Esteve L. E./Granollers G. -:-
14:30Echeverria J./Marrero Curbelo I. - Andreu Garcia F./Lopez Montagud C. -:-
14:30Cervantes I./Roca Batalla O. - Moreno De Alboran N./Perez C. S. -:-
14:30Barranco C. J./Winter Lopez B. - Rincon D./Vives Marcos P. -:-
16:45Diaz Acosta F./Lopez Villasenor G. - Pietri B./Seateun N. -:-
16:45Barroso Campos A./Mardones B. - Skatov T./Zhurbin A. -:-
16:45Cazaux A./Reymond A. - Cornut-Chauvinc A./Tabur C. -:-
16:45Trapeznikov Z./Vanshelboim E. - Boyer T./Moro Canas A. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Monastir (Tunus), sert

14:00Carou I./Lipovsek P. T. - Delage P./Rosenkranz M. -:-
14:00Massara A./Potenza L. - Galimardanov O./Thursfield H. -:-
14:00Sinclair C./Thirouin J. - Kachmazov A./Martinez M. -:-
15:30Atmane T./Coulibaly E. - Descotte M. F./Echargui M. -:-
15:30Arribage T./Droguet T. - Dembek M./Liutarevich I. -:-
15:30Giacomini L./Tessa L. - Capecchi D./Giacalone O. -:-
15:30Gibbens J./Weightman O. - Ghorbel A./Ouakaa A. -:-

ITF ERKEKLER - ÇİFT: M15 Santo Domingo (Dominik Cumhuriyeti), sert

21:00Aguilar J. C./Arias B. - Olivares J./Rodriguez R. -:-
21:00Hardt N./Mochizuki S. - Caballer J./Gandini A. J. -:-
22:00Broom C./Corwin F. - Crawford O./Fox D. -:-
22:00Arconada J./Damm M. - Mendoza A./Zeballos F. -:-
22:00Maginley J./Roberts J. - Lama G./March A. C. -:-
22:00Bertran P./Vance J. - Civita-Telles L./Huertas Del Pino C. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Antalya (Türkiye), toprak

14:00Dema V./Dinu C. - Ovcharenko E./Yoruk I. -:-
14:00Bakhmutkina P./Garkusha E. - Hanatani N./Hosogi S. -:-
14:00Numanoglu E./Soke D. - Demidova D./Sakellaridi S. -:-
15:00Ayaz A./Paykoc D. - Topalova G./Vismane D. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Cairo (Mısır), toprak

12:00Nefedova A./Prati F. - Lukacs V./Rusova A. -:-
12:00Alhussein L./Zolotareva A. - Kulambayeva Z./Scholsen H. -:-
13:30Dmitrichenko Y./Kardava Z. - Mettraux M./Murta I. -:-
13:30Laskutova K./Mishina D. - Gomez Pezuela Cano M./Montalvo L. A. C. -:-
13:30Mortagy H./Refaat M. - Luikham J./Mane S. -:-
13:30Kissell J./Vig S. - Siskova A./Stevens L. -:-
14:30Avanesyan E./Kubareva A. - Akid S./Atik R. -:-
14:30Saidenova N./Tikhonova A. - Matusova B./Stojanovic J. -:-

ITF BAYANLAR - ÇİFT: W15 Monastir (Tunus), sert

15:30Narmont H./Palecek N. - Berberovic N./Husaric A. -:-
15:30Gram O./Scilipoti S. - Astrid C. ./Villet M. -:-

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

Set 1Banes M. (Aus) - Sekulic P. (Aus) 0:0 (1:0)
07:00Crnokrak A. (Aus) - Fancutt T. J. (Aus) -:-
07:30Schoolkate T. (Aus) - Sweeny D. (Aus) -:-
09:30Sach T. (Aus) - Puttergill C. (Aus) -:-

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

02:35Tjandramulia O. (Aus) - Poulos A. (Aus) 1:2
05:30Smith A. (Aus) - Walker L. (Aus) -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.