YENILE

Hokey » Bugün » Hepsi

ABD: NHL

03:00Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche 2:3
03:00Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild 0:5
03:00Philadelphia Flyers - New York Rangers 5:2
06:00Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins 3:2
06:00Vegas Golden Knights - Buffalo Sabres 4:2
21:00New York Islanders - Boston Bruins -:-
00:00Los Angeles Kings - New Jersey Devils -:-
00:00Tampa Bay Lightning - Calgary Flames -:-

ABD: AHL

03:00Cleveland Monsters - Belleville Senators 1:5
03:00Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 4:3
03:00Utica Comets - Toronto Marlies 7:3
03:05Binghamton - Hartford Wolf Pack 5:3
03:05Lehigh Valley Phantoms - Charlotte Checkers 5:3
03:05Rochester Americans - Laval Rocket 4:2
03:05Springfield Thunderbirds - Bridgeport Sound Tigers 3:6
04:00San Antonio Rampage - Grand Rapids Griffins 4:2
04:00Texas Stars - Rockford IceHogs 4:5
06:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners 8:4
06:00Stockton Heat - San Diego Gulls 2:4
21:00Cleveland Monsters - Belleville Senators -:-
23:00Manitoba Moose - Chicago Wolves -:-
00:05Binghamton - Toronto Marlies -:-
00:15San Jose Barracuda - San Diego Gulls -:-

ABD: ECHL

03:00Adirondack Thunder - Reading Royals 6:5pen
03:00Jacksonville IceMen - Norfolk Admirals 2:1uz
03:05Wheeling Nailers - Maine Mariners 2:3
03:05Worcester Railers - Brampton Beast 4:2
03:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 7:1
03:30Florida Everblades - Newfoundland 3:0
03:35Atlanta Gladiators - Orlando Solar Bears 6:1
03:35Cincinnati Cyclones - Greenville Swamp Rabbits 4:1
03:35Indy Fuel - Kalamazoo Wings 0:1pen
04:05Wichita Thunder - Allen Americans 6:1
05:05Rapid City Rush - Tulsa Oilers 3:6
05:10Idaho - Utah Grizzlies 2:1uz

ABD: FHL

03:05Delaware Thunder - Battle Creek 13:2
03:05Elmira Enforcers - Danville Dashers 6:4
03:30Watertown Wolves - Carolina Thunderbirds 2:1pen
03:35Columbus River Dragons - Danbury Hat Tricks 3:2
03:35Mentor Ice Breakers - Port Huron Prowlers 4:7

ABD: SPHL

03:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 1:2pen
03:35Knoxville Ice Bears - Macon Mayhem 2:1
04:15Evansville Thunderbolts - Quad City Storm 5:3
04:15Peoria Rivermen - Pensacola Ice Flyers 1:2
04:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 3:2uz

ABD: USHL

03:05ABD U18 - Waterloo Black Hawks 1:5
03:05Muskegon Lumberjacks - Fargo Force 5:4uz
04:05Cedar Rapids - Sioux Falls Stampede 1:3
04:05Dubuque Fighting Saints - Sioux-City 4:3
04:05Lincoln Stars - Tri-City Storm 6:2
04:05Madison Capitols - Chicago Steel 3:6
04:05Omaha Lancers - Green Bay Gamblers 4:5uz

AVRUPA: Alps Hockey League - Kaybedenler etabı

AraLinz II - Feldkirch 0:5
17:00Klagenfurt II - Vienna II -:-
20:00Vipiteno - Gherdeina -:-
21:30Lustenau - Salzburg 2 -:-
21:30Zeller Eisbaren - Fassa -:-
22:00Bregenzerwald - Kitzbuhel -:-

AVRUPA: Alps Hockey League - Kazananlar etabı

20:00Jesenice - Asiago -:-
22:00Valpusteria - Ritten -:-
22:30Cortina - HK Olimpija -:-

AVRUPA: BeNe League

22:00Leuven - Trappers B -:-
22:15Zoetermeer - Liege Bulldogs -:-
22:30Antwerp - Nijmegen -:-

AVUSTURYA: EBEL - Kaybedenler etabı

19:30Linz - Fehervar AV19 -:-
19:30Villach - Innsbruck -:-
19:30Znojmo - Dornbirn -:-

AVUSTURYA: EBEL - Kazananlar etabı

19:30Salzburg - Graz -:-
19:30Vienna - Klagenfurt -:-

BİRLEŞİK KRALLIK: Elite League

22:00Belfast - Guildford -:-
22:00Coventry - Glasgow -:-
22:00Dundee - Manchester -:-
22:00Nottingham - Cardiff -:-
22:00Sheffield - Fife -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Chance Liga - Kaybedenler etabı

18:00Usti - Kadan -:-
19:00Benatky - Sokolov -:-
19:00Frydek-Mistek - Prostejov -:-
19:30Trebic - Jihlava -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Chance Liga - Kazananlar etabı

17:00Slavia Prag - Poruba -:-
18:00Chomutov - Ceske Budejovice -:-
19:00Litomerice - Prerov -:-
19:00Vsetin - AZ Havirov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga - North

19:00Dvur Kralove - Jablonec -:-
19:00Nova Paka - Mostecti Lvi -:-
19:30Bilina - Trutnov -:-
20:00HC Vrchlabi - Risuty -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga - Central

17:00Tabor - DS Ceske Budejovice -:-
20:00Kobra Praha - Pribram -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga - East

19:00Havl. Brod - Opava -:-
19:00Moravske Budejovice - Novy Jicin -:-
19:00ErtelendiSumperk - Hodonin -:-
19:00Valasske Mezirici - Zdar nad Sazavou -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: DHL Super Cup

13:00Slavia Praha U20 - Litvinov U20 4:1
14:00Jihlava U20 - Trinec U20 1:8
14:00Mountfield HK U20 - Liberec U20 1:5
3. periyotVitkovice U20 - Zlin U20 3:4
17:00Ceske Budejovice U20 - Plzen U20 -:-
18:15Mlada Boleslav U20 - Chomutov U20 -:-
19:00Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20 -:-
19:00Pardubice U20 - Kometa Brno U20 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: ULLH

13:30UK Prague - Academy Pilsen 2:4

DÜNYA: WCH IIB Women

13:00Türkiye K - Hırvatistan K 5:2
1. periyotAvustralya K - Yeni Zelanda K 1:1
20:00İzlanda K - Ukrayna K -:-

FİNLANDİYA: Liiga

18:00Ässät - Lukko -:-
18:00Hämeenlinna - Pelicans -:-
18:00Ilves - KalPa -:-
18:00Jukurit - IFK Helsinki -:-
18:00Kärpät - JYP -:-
18:00SaiPa - Sport -:-
18:00TPS Turku - Tappara -:-

FİNLANDİYA: Mestis

18:00Jokipojat - Kettera -:-
18:00K-Vantaa - IPK -:-
18:00Peliitat - KeuPa -:-
18:00RoKi - Koovee -:-

FİNLANDİYA: Suomi-sarja - Play out

16:00Laser HT - Jarvenpaa -:-
18:00HCIK - Muik Hockey -:-

FİNLANDİYA: Nuorten SM-Liiga - Düşme Grubu

14:00Kiekko-Espoo U20 - KalPa U20 2:6
AraLukko U20 - K-Vantaa U20 2:0
1. periyotKoovee U20 - SaiPa U20 1:1
17:30KooKoo U20 - Sport U20 -:-
18:00TUTO U20 - Ilves U20 -:-

FİNLANDİYA: Nuorten SM-Liiga - Kazananlar etabı

13:30Tappara U20 - Hämeenlinna U20 5:4uz
13:30TPS U20 - IFK Helsinki U20 0:1
14:00Jukurit U20 - Kärpät U20 1:4
3. periyotJokerit U20 - Jyväskylä U20 1:3
19:00Pelicans U20 - Ässät U20 -:-

FİNLANDİYA: Naisten Liiga - Düşme Grubu

13:00Lukko K - APV K 5:2
3. periyotTPS Turku K - RoKi K 0:1

FİNLANDİYA: Naisten Liiga - Playofflar

1. periyotKuortane K - Hämeenlinna K 0:0

FRANSA: D1

21:00Dunkerque Corsaires - Neuilly Sur Marne -:-
21:00Marsilya - Nantes -:-
21:30Cholet - Cergy-Pontoise -:-
21:30Mont Blanc - Clermont-Ferrand -:-
22:00Brest - Chambery -:-
22:30Caen - Montpellier -:-
22:30Tours - Strasbourg -:-

FRANSA: Ligue Magnus - Playofflar

20:00Mulhouse - Amiens -:-
20:30Bordeaux - Angers -:-
22:30Chamonix Mont-Blanc - Grenoble -:-
22:30Gap - Rouen -:-

İSPANYA: LNHH - Playofflar

23:30Jaca - Urdin -:-
00:00Puigcerda - Barcelona -:-

İSVEÇ: SHL

17:15Djurgardens - Oskarshamn -:-
17:15Lulea - Frolunda -:-
17:15Malmo - Farjestads -:-
20:00HV 71 - Brynäs -:-
20:00Rogle - Linkopings -:-
20:00Skelleftea - Leksands -:-
20:00Vaxjo - Orebro -:-

İSVEÇ: AllEttan Play Off - Elemeler

18:00Väsby - Halmstad -:-

İSVEÇ: AllEttan Play Off - Terfi Playofflar

18:00Bodens - Tegs -:-
18:00Kallinge/Ronneby - Vimmerby -:-
18:00Lindlovens - Visby-Roma -:-
18:00Nybro - Nykopings SK -:-
18:00Ostersund - Kiruna AIF -:-
18:00Tranås - Piteå -:-

İSVEÇ: SuperElit U20 - Kaybedenler etabı

13:00Timra U20 - Farjestads U20 1:4
14:00AIK U20 - Karlskrona U20 1:3
14:00Rogle U20 - Malmo U20 4:0
14:00Skelleftea U20 - Mora U20 5:1
Güncelleme
bekleniyor
Västerås U20 - Sodertalje U20 2:1

İSVEÇ: SuperElit U20 - Kazananlar etabı

14:00Lulea U20 - Brynäs U20 4:5
14:00Modo U20 - Leksands U20 5:0
AraHV 71 U20 - Djurgardens U20 4:4
1. periyotLinkopings U20 - Orebro U20 1:0

İSVEÇ: SDHL Women - Düşme Grubu

18:00Göteborg K - Malmo K -:-
18:00Modo K - Skelleftea K -:-

İSVEÇ: SDHL Women - Playofflar

14:00HV 71 K - Djurgardens K 4:1
21:00Lulea K - Brynäs K -:-

İSVİÇRE: National League

21:45Davos - Rapperswil -:-
21:45Fribourg - Servette -:-
21:45Langnau - Biel -:-
21:45Lausanne - Bern -:-
21:45Lugano - Ambri-Piotta -:-
21:45Zurich - Zug -:-

KANADA: OHL

03:00Flint Firebirds - Hamilton Bulldogs 6:4
03:00Ottawa 67s - Oshawa Generals 4:1
03:05Saginaw Spirit - Kingston Frontenacs 5:2
03:05Sudbury Wolves - Niagara IceDogs 4:2
03:30Guelph Storm - Erie Otters 5:3
03:30Kitchener Rangers - Sarnia Sting 7:3
03:30London Knights - Soo Greyhounds 4:2
23:30Ottawa 67s - Barrie Colts -:-

KANADA: WHL

04:00Moose Jaw Warriors - Swift Current Broncos 6:2
04:00Regina Pats - Medicine Hat Tigers 2:8
04:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 4:2
05:00Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 2:3
05:00Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 5:4pen
05:00Red Deer Rebels - Winnipeg Ice 2:1
06:00Prince George Cougars - Kamloops Blazers 1:6
06:05Kelowna Rockets - Everett Silvertips 3:4uz
06:05Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 9:2
06:05Tri-City Americans - Portland Winterhawks 1:3
06:30Vancouver Giants - Victoria Royals 3:0

KANADA: QMJHL

02:30Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 6:2
03:00Val-d'Or Foreurs - Victoriaville Tigres 5:3
03:30Baie-Comeau Drakkar - Moncton Wildcats 1:8
03:30Drummondville Voltigeurs - Gatineau Olympiques 4:2
03:30Rimouski Oceanic - Halifax Mooseheads 6:2
03:30Shawinigan Cataractes - Acadie-Bathurst Titan 3:4uz
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Quebec Remparts - Halifax Mooseheads -:-
00:00Val-d'Or Foreurs - Sherbrooke Phoenix -:-

KANADA: LNAH

04:00Petroliers du Nord - Sorel-Tracy 6:0
04:00Riviere-du-Loup 3L - Jonquiere Marquis 5:4
04:00Saint-Georges - Thetford Mines Isothermic 7:5
23:00Sorel-Tracy - Riviere-du-Loup 3L -:-

KANADA: U Sports - Playofflar

04:00Saskatchewan - UBC 3:2
23:00Western - Guelph -:-

KAZAKİSTAN: Championship

10:00Humo 2 - HC Astana 3:2uz

LETONYA: Optibet Hokeja Liga

3. periyotLiepaja - Riga Prizma 4:1
2. periyotHS Riga - Mogo 0:0
18:00Daugavpils - Zemgale -:-

MACARİSTAN: Erste Liga - Playofflar

19:30Fehervari Titanok - Ferencvaros -:-
19:30Gyergyoi - Brasov -:-

NORVEÇ: Get-ligaen

18:00Gruner - Frisk Asker -:-
18:00Stavanger - Sarpsborg -:-
20:00Manglerud - Vålerenga -:-

NORVEÇ: Division 1

17:00Gjovik - Tonsberg -:-
17:00Nidaros - Hasle/Loren -:-
18:00Ringerike - Furuset -:-
19:00Comet - Haugesund -:-

POLONYA: Polish Hockey League - Playofflar

20:00Unia Oswiecim - Gdansk -:-

ROMANYA: Campionatul National

12:00Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc 14:1

RUSYA: MHL

11:00Tolpar - Avto 2:3pen
13:00Almaz - SKA-1946 3:2
13:00Dyn. Moscow - Loko 2:4
13:00Krasnaya Armiya - ORG Juniors 2:1

RUSYA: NMHL

12:00Kristall BDK - Ryazan 3:0
13:00Dizelist - Mikhaylov Academy U20 3:2pen
13:00Loko Junior - Olympia 2:1
13:00Polot - Progress Glazov 2:6
17:00Bryansk - Lipetsk -:-
17:00Metallurg Cherepovets - HC AK59 -:-

RUSYA: VHL-B - Playofflar

13:00Dyn. Altay - Kristall Saratov 3:2
13:00Junior Kurgan - HK Orenburg 3:4

SLOVAKYA: 2. Liga - 9.luk - 16.lık

20:00Partizánske - Brezno -:-

SLOVAKYA: 2. Liga - Klasman playoffları

19:30Bardejov - Sanok -:-
20:30Bratislava 2 - Dolný Kubín -:-

SLOVAKYA: 2. Liga - Playofflar

19:00HC 19 Humenne - R. Sobota -:-
20:00Ziar nad Hronom - Puchov -:-

SLOVAKYA: 2. Liga - Sıralama maçları

20:00PHC Budapest - Senica -:-

SLOVENYA: IHL

14:45Hidria Jesenice - Slavija -:-
18:15Crvena zvezda - Vojvodina -:-
20:00İptal edildiMedvescak Zagreb - Celje -:-
21:15Triglav Kranj - Mladost -:-

UKRAYNA: UHL

AraKremenchuk - Kryzhani Vovky 11:0
17:00Donbass - Kharkiv -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı hokey skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.