YENILE

Hokey » Bugün » Hepsi

ABD: NHL

03:00New York Rangers - Boston Bruins 6:2
04:00Minnesota Wild - Los Angeles Kings 3:1
05:00Arizona Coyotes - Colorado Avalanche 2:3
AraBuffalo Sabres - Philadelphia Flyers 0:1
1. periyotNew Jersey Devils - Washington Capitals 1:3
AraOttawa Senators - Calgary Flames 1:3
23:00Nashville Predators - Columbus Blue Jackets -:-

ABD: AHL

00:00Stockton Heat - Toronto Marlies 8:1
01:00Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms 4:2
03:00Binghamton Devils - Hershey Bears 3:6
03:00Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves 4:1
03:00Laval Rocket - Manitoba Moose 4:3
03:00Utica Comets - Rochester Americans 7:2
04:00Texas Stars - Iowa Wild 3:5
05:00Henderson Silver Knights - San Diego Gulls 3:2
05:05Colorado Eagles - Tucson Roadrunners 3:4uz
2. periyotHartford Wolf Pack - Providence Bruins 1:1
00:00Hershey Bears - Binghamton Devils -:-
00:00Laval Rocket - Manitoba Moose -:-

ABD: ECHL

03:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 3:2
03:05Greenville Swamp Rabbits - Allen Americans 4:5
03:05Indy Fuel - Fort Wayne Komets 3:2uz
03:10Wheeling Nailers - Utah Grizzlies 5:2
03:30Florida Everblades - South Carolina Stingrays 6:5pen
04:05Kansas City - Tulsa Oilers 1:3
04:05Wichita Thunder - Rapid City Rush 4:5uz

ABD: FHL

03:30Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 3:5
03:30İptal edildiWatertown Wolves - Elmira Enforcers -:-

ABD: SPHL

03:35Knoxville Ice Bears - Pensacola Ice Flyers 2:0
04:00Huntsville Havoc - Macon Mayhem 1:4

ABD: USHL

03:05Youngstown Phantoms - Muskegon Lumberjacks 2:4
04:00Des Moines Buccaneers - Chicago Steel 7:8uz
04:05Green Bay Gamblers - ABD U18 6:5pen
04:05Omaha Lancers - Waterloo Black Hawks 6:2
04:05Sioux City - Lincoln Stars 3:2pen

ALMANYA: DEL

UzatmaSchwenninger - Ingolstadt 1:1

AVRUPA: Alps Hockey League

17:00Klagenfurt II - Valpusteria 2:4
19:30Jesenice - Asiago 3:2uz
2. periyotGherdeina - Kitzbuhel 4:0
2. periyotSteinbach BW II - Cortina 0:1
AraSalzburg 2 - Ritten 1:1
1. periyotBregenzerwald - HK Olimpija 0:0
1. periyotFassa - Lustenau 0:1
1. periyotVipiteno - Feldkirch 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Chance Liga

18:00Benatky - Vsetin 1:4
18:00Usti - Prerov 4:6
18:30Trebic - Slavia Prag 1:3
19:00Frydek-Mistek - Litomerice 1:5
19:00Kadan - Kladno 2:3
19:00Prostejov - AZ Havirov 1:4
19:00Sokolov - HC Vrchlabi 6:4
19:00Sumperk - Kolin 5:2
19:30Jihlava - Poruba 5:2

ESTONYA: Hokiliiga

17:00Everest - HC Vipers 8:4
17:10HC Panter - Narva PSK 3:2

FİNLANDİYA: Liiga

16:00Jukurit - KalPa 0:3
16:00KooKoo - Kärpät 2:3
18:00Hämeenlinna - Ilves 1:2uz
18:00Tappara - SaiPa 2:1uz
3. periyotÄssät - IFK Helsinki 2:2
3. periyotSport - Lukko 0:4
3. periyotTPS Turku - JYP 1:2

FİNLANDİYA: Mestis

18:00FPS - Peliitat 4:3
18:00Hokki - KeuPa 1:3
18:00Kiekko-Espoo - TUTO 5:1
18:00K-Vantaa - Koovee 6:1

FİNLANDİYA: Suomi-sarja

16:00D-Kiekko - Riemu 4:3
17:00HC Giants - Jarvenpaa 3:5
17:00JHT - Laser HT 6:4
17:00S-Kiekko - Muik Hockey 9:3
18:00Titaanit - HCIK 3:2pen

FİNLANDİYA: SM-sarja U20 - İkinci etap

17:00KalPa U20 - Jyväskylä U20 4:6
17:30TUTO U20 - Hämeenlinna U20 4:3uz
19:00ErtelendiJokerit U20 - TPS U20 -:-
19:00ErtelendiKoovee U20 - Tappara U20 -:-
19:30Sport U20 - RoKi U20 3:4

FİNLANDİYA: Naisten Liiga - Kaybedenler etabı

17:15RoKi K - Kuortane K 1:2

FİNLANDİYA: Naisten Liiga - Kazananlar etabı

13:15Ilves K - Kiekko-Espoo K 4:2
19:00ErtelendiTPS Turku K - KalPa K -:-

FRANSA: D1

20:00Caen - Brest -:-
20:00Cholet - Dunkerque Corsaires -:-
20:05Epinal - Mont Blanc -:-
20:30Montpellier - Chambery -:-
20:30Strasbourg - Clermont-Ferrand -:-
21:00Tours - Nantes -:-

İSPANYA: LNHH

17:15Majadahonda - Barcelona 2:3

İSVEÇ: SHL

17:15Frolunda - Djurgardens 2:3uz
17:15ErtelendiLeksands - Oskarshamn -:-
17:15Linkopings - Orebro 4:2
17:15Malmo - HV 71 3:2
17:15Vaxjo - Lulea 3:2
20:00ErtelendiBrynäs - Farjestads -:-
3. periyotRogle - Skelleftea 2:2

İSVEÇ: HockeyAllsvenskan

19:30Almtuna - IF Bjorkloven 3:2
19:30Kristianstads - Vasterviks IK 1:2

İSVEÇ: HockeyEttan Norra - Kaybedenler etabı

19:00Kiruna AIF - Lejon 7:5

İSVEÇ: AllEttan Norra

18:00Enkopings - Tegs 2:3
18:00Forshaga - Borlange 6:4
18:00Hudiksvalls - Bodens 3:1
18:00Ostersund - Kalix 4:1
18:00Tyreso Hanviken - Piteå 3:4

İSVEÇ: AllEttan Södra

17:00Morrums GoIS - Vimmerby 2:3
18:00Nybro - Visby-Roma 4:2

İSVİÇRE: National League

1. periyotRapperswil - Lausanne 1:0

İSVİÇRE: Swiss League

19:00Lions - Olten 5:2
19:00Visp - Ticino Rockets 4:3uz
19:30Langenthal - Thurgau 3:2
19:30Winterthur - Kloten 2:6
3. periyotAjoie - Academy Zug 5:1
3. periyotChaux-de-Fonds - Sierre-Anniviers 2:1

JAPONYA: Japan Cup

09:00ErtelendiOji Eagles - Tohoku F. Blades -:-
10:00ErtelendiYokohama Grits - Nikko Icebucks -:-

KANADA: WHL

04:00Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 4:5uz
05:00Edmonton Oil Kings - Lethbridge Hurricanes 7:1

KANADA: QMJHL

02:00Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 2:3
03:00ErtelendiQuebec Remparts - Victoriaville Tigres -:-
03:00ErtelendiRimouski Oceanic - Shawinigan Cataractes -:-
03:00ErtelendiRouyn-Noranda Huskies - Blainville-Boisbriand Armada -:-
03:00ErtelendiVal-d'Or Foreurs - Drummondville Voltigeurs -:-
AraSherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 0:2
22:00Chicoutimi Sagueneens - Quebec Remparts -:-
22:00Rimouski Oceanic - Drummondville Voltigeurs -:-
23:00Cape Breton Eagles - Charlottetown Islanders -:-
00:00ErtelendiRouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs -:-

LETONYA: Optibet Hokeja Liga

14:00HS Riga - Zemgale 1:4
16:00HK Olimp - Riga Prizma 7:3
16:00Liepaja - Mogo 1:0

LİTVANYA: Lietuvos Cempionatas - Playofflar

18:00Kaunas Hockey - Kaunas Baltu Ainiai 4:3

POLONYA: Polish Hockey League - Playofflar

3. periyotSanok - Tychy 2:3
2. periyotKrakow - Torun 4:1

ROMANYA: Campionatul National

19:30CSM Galati - Csikszereda 3:6

RUSYA: KHL

12:00Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 2:3uz
14:30Ekaterinburg - Novosibirsk 0:4
14:30Omsk - Barys Nur-Sultan 5:2
16:30Sochi - Cherepovets 2:4
17:00Kazan - CSKA Moscow 0:1
17:00Kunlun - Dyn. Moscow 1:5
17:00Niznekamsk - Nizhny Novgorod 3:2uz
17:00Sp. Moscow - Podolsk 3:5
17:00St. Petersburg - Dynamo Minsk 4:2
17:00Yaroslavl - Ufa 4:1
18:00Dinamo Riga - Khabarovsk 2:3uz

RUSYA: VHL - Playofflar

15:00Mechel Chelyabinsk - Khimik 0:3
17:00Ryazan - Almetyevsk 3:4uz
17:00Tambov - Gornyak 0:4
17:00Zvezda Moscow - Novokuznetsk 4:3

RUSYA: VHL-B - Playofflar

09:00Krasnoyarskie Rysi - Chelny 4:3uz

RUSYA: MHL

06:00Amurskie Tigry - Atlant 2:6
09:00Kuznetskie Medvedi - Reaktor 4:2
09:00Sibirskie Snaipery - Chaika 3:7
10:00Omskie Yastreby - Irbis 3:2pen
11:00Tolpar - Avto 7:4
13:00HC Riga - SKA-Varyagi 1:4
13:00Krylya Sovetov - Krasnaya Armiya 2:4
13:00MHC Spartak - SKA-1946 4:2
14:00Almaz - Loko 2:5
17:00Mikhaylov Academy U20 - Dyn. Moscow 2:5

RUSYA: NMHL

16:00Progress Glazov - Loko Junior 4:5

RUSYA: WHL Women

13:00Krasnoyarsk K - Vanke Rays K 2:5

SLOVAKYA: 1. liga

17:00HC 19 Humenne - Pov. Bystrica 3:4pen

SLOVENYA: IHL

15:45Hidria Jesenice - Celje 1:4
21:30Slavija - Triglav Kranj -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:15Zeytinburnu Istanbul - Yukselis 35:0
16:15İstanbul BB - Gumus Patenler -:-

UKRAYNA: UHL

15:30Dnipro Kherson - Kryzhani Vovky 4:3pen
18:00HC Mariupol - Bilyi Bars 2:1pen

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı hokey skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.