YENILE

Hokey » Bugün » Hepsi

ABD: NHL

02:00Arizona Coyotes - Ottawa Senators 5:2
02:00Columbus Blue Jackets - New York Islanders 2:3uz
02:00Philadelphia Flyers - Dallas Stars 1:4
02:00Pittsburgh Penguins - Vegas Golden Knights 0:3
02:00Tampa Bay Lightning - Colorado Avalanche 2:6
02:00Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 4:3uz
03:00Nashville Predators - Florida Panthers 2:3pen
05:00Los Angeles Kings - Calgary Flames 4:1
05:30San Jose Sharks - Buffalo Sabres 3:4
20:00New York Rangers - Vancouver Canucks -:-
00:00Minnesota Wild - Montreal Canadiens -:-

ABD: AHL

23:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters 2:0
23:15San Jose Barracuda - Ontario Reign 2:5
02:00Belleville Senators - Providence Bruins 4:7
02:00Bridgeport Sound Tigers - Wilkes-Barre/Scranton 2:3pen
02:00Laval Rocket - Hershey Bears 2:4
02:00Manitoba Moose - Iowa Wild 2:4
02:00Milwaukee Admirals - Colorado Eagles 2:3uz
02:00Syracuse Crunch - Charlotte Checkers 3:7
02:00Utica Comets - Rochester Americans 7:1
02:05Binghamton - Hartford Wolf Pack 3:4
02:05Lehigh Valley Phantoms - Springfield Thunderbirds 3:4pen
03:00Chicago Wolves - Rockford IceHogs 2:3
03:00Texas Stars - Grand Rapids Griffins 3:0
05:00Bakersfield Condors - Stockton Heat 3:4
05:05Tucson Roadrunners - San Antonio Rampage 4:2
23:00Chicago Wolves - Milwaukee Admirals -:-
23:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters -:-

ABD: ECHL

00:30Newfoundland - Brampton Beast 5:7
01:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 4:2
02:00Adirondack Thunder - Worcester Railers 3:2
02:00Florida Everblades - Norfolk Admirals 4:2
02:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones 4:3uz
02:00Reading Royals - Maine Mariners 3:5
02:05Atlanta Gladiators - Greenville Swamp Rabbits 6:4
02:05Wheeling Nailers - Indy Fuel 4:3
02:35Fort Wayne Komets - Toledo Walleye 3:5
03:05Allen Americans - Utah Grizzlies 5:4uz
03:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush 0:5
04:10Idaho - Wichita Thunder 5:2
22:05Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators -:-
23:00Reading Royals - Maine Mariners -:-
23:05Wheeling Nailers - Indy Fuel -:-
00:05Tulsa Oilers - Rapid City Rush -:-

ABD: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Knoxville Ice Bears 3:4uz
02:00Macon Mayhem - Huntsville Havoc 2:1
03:05Pensacola Ice Flyers - Roanoke Dawgs 2:1
03:15Evansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 2:4
03:15Peoria Rivermen - Quad City Storm 3:2uz

ABD: USHL

02:05ABD U18 - Madison Capitols 6:1
02:05Muskegon Lumberjacks - Green Bay Gamblers 3:2
03:05Chicago Steel - ABD U18 4:5uz
03:05Lincoln Stars - Youngstown Phantoms 3:4pen
03:05Omaha Lancers - Cedar Rapids 6:5
03:05Sioux-City - Dubuque Fighting Saints 0:1
03:05Tri-City Storm - Sioux Falls Stampede 1:2
03:05Waterloo Black Hawks - Des Moines Buccaneers 9:1
23:00ABD U18 - Madison Capitols -:-
00:05Tri-City Storm - Cedar Rapids -:-

ABD: NWHL Women

01:30Boston Pride K - Minnesota Whitecaps K 3:1
20:30Buffalo Beauts K - Connecticut Whale K -:-
21:30Boston Pride K - Minnesota Whitecaps K -:-

ALMANYA: 2. Lig

AraBayreuth - Landshut 2:1
3. periyotBietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 3:2
3. periyotCrimmitschau - Frankfurt Lowen 2:2
3. periyotDresdner Eislowen - Ravensburg 1:5
3. periyotLausitzer Fuchse - Heilbronner 2:1
1. periyotBad Nauheim - Freiburg 1:0
1. periyotTolzer Lowen - Kassel 1:0

ALMANYA: DEL

15:00Köln - Düsseldorf 4:1
15:00Munchen - Krefeld 2:1
17:30Ingolstadt - Straubing 2:3
3. periyotSchwenninger - Mannheim 6:1
3. periyotWolfsburg - Iserlohn 2:2
20:00Augsburg - Bremerhaven -:-
20:00Eisbaren Berlin - Nurnberg -:-

ALMANYA: Oberliga North

16:00Trappers - EC Hannover 4:3uz
17:00Erfurt - Essen 1:5
19:00Leipzig - Hannover -:-
19:15Halle - Fuchse Duisburg -:-
19:30Herner - Krefelder EV -:-
20:00Rostock - Crocodiles Hamburg -:-

ALMANYA: Oberliga South

19:00Fussen - Memmingen -:-
19:00Hochstadter EC - Rosenheim -:-
19:00Lindau - Regensburg -:-
19:00Riessersee - Weiden -:-
19:00Selber - Sonthofen -:-
19:30Deggendorfer - Peiting -:-

ASYA: Asya Ligi

08:00Nikko Icebucks - Anyang 2:4
09:00East Hokkaido Cranes - Sakhalin 0:1
09:00Oji Eagles - Daemyung 2:1

AVRUPA: Continental Kupası - İkinci round

14:30Crvena zvezda - Brasov 4:7
15:00Urdin - HK Olimpija 1:6
AraMogo - Donbass 0:1
2. periyotRitten - Ferencvaros 1:2

AVRUPA: Alps Hockey League

2. periyotCortina - Fassa 1:1
2. periyotLustenau - Zeller Eisbaren 4:2

AVUSTURYA: EBEL

2. periyotFehervar AV19 - Vienna 2:1
2. periyotInnsbruck - Graz 2:1
2. periyotVillach - Dornbirn 3:0
2. periyotZnojmo - Salzburg 1:2
AraLinz - Klagenfurt 1:2

BEYAZ RUSYA: Extraleague

13:00Lida - Molodechno 4:3uz
13:00Neman Grodno - Soligorsk 2:3

BİRLEŞİK KRALLIK: Elite League

3. periyotBelfast - Manchester 1:1
3. periyotNottingham - Cardiff 3:3
AraSheffield - Dundee 3:1
2. periyotGlasgow - Coventry 5:4
20:00Guildford - Fife -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga

16:30Karlovy Vary - Vitkovice 4:1
17:00Mlada Boleslav - Kladno 6:3
17:00Sparta Praha - Pardubice 2:1uz
2. periyotMountfield HK - Zlin 2:4
2. periyotTrinec - Liberec 4:1
2. periyotLitvinov - Olomouc 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: O Pohar DHL

12:00Salzburg U20 - Zlin U20 6:3

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

11:00Finlandiya U16 - Almanya U16 3:1

FİNLANDİYA: Suomi-sarja

12:30Riemu - S-Kiekko 0:2
15:30D-Kiekko - Hunters 2:4
16:00JHT - Giants 6:3
16:00Laser HT - FPS 2:3
17:30Karhu HT - Kiekko-Espoo 2:6

FİNLANDİYA: Nuorten SM-Liiga

12:00Kärpät U20 - IFK Helsinki U20 2:0
13:00Lukko U20 - Tappara U20 4:1
15:30Jyväskylä U20 - Ilves U20 2:1
16:30Sport U20 - TUTO U20 8:1

FİNLANDİYA: Naisten Liiga

12:45Kärpät K - IFK Helsinki K 2:1uz
13:30Kiekko-Espoo K - TPS Turku K 4:1
14:00Hämeenlinna K - Sport K 8:3
15:00Ilves K - Kuortane K 3:4
15:30KalPa K - Rauman Lukko K 7:2

FRANSA: Ligue Magnus

17:00Amiens - Grenoble 3:4pen
17:00Angers - Rouen 4:2
1. periyotBordeaux - Mulhouse 0:0
1. periyotBriancon - Gap 0:1
1. periyotChamonix Mont-Blanc - Anglet 1:0

HOLLANDA: Dutch Cup

21:00Trappers B - Zoetermeer -:-

İSPANYA: LNHH

23:00Puigcerda - Jaca 2:4

İSVEÇ: HockeyAllsvenskan

16:00Västerås - Tingsryds 4:5
AraAlmtuna - IF Bjorkloven 0:0

İSVEÇ: HockeyEttan Norra

17:00Bodens - Ostersund 2:1
17:00Kiruna AIF - Kalix 4:1
17:00Lejon - Kiruna 2:6
17:00Tegs - Ornskoldsvik 4:1

İSVEÇ: HockeyEttan Sodra

17:00Hanhals - Tranås 2:3
17:00Kallinge/Ronneby - Tyringe 3:1
17:00Nybro - Dalen 1:2pen

İSVEÇ: HockeyEttan Vastra

16:00Forshaga - Eskilstuna Linden 3:4
17:00Grums - Skövde 4:1
17:00Lindlovens - Borlange 1:2
17:00Nyköping - Kumla 3:2

İSVEÇ: HockeyEttan Ostra

16:00Vallentuna - Visby-Roma 2:5
17:00Arlanda - Huddinge 2:3pen
17:00Sollentuna - Väsby 1:4
17:00Tyreso Hanviken - Segeltorps IF 3:0

İSVEÇ: SuperElit U20

13:00AIK U20 - Modo U20 1:0
13:00Frolunda U20 - Linkopings U20 5:2
13:00HV 71 U20 - Sodertalje U20 4:3uz
13:00Lulea U20 - Mora U20 7:6pen
13:00Malmo U20 - Orebro U20 5:4
13:00Rogle U20 - Farjestads U20 4:0
13:00Skelleftea U20 - Leksands U20 0:2
14:00Djurgardens U20 - Timra U20 2:1pen

İSVEÇ: SDHL Women

14:00Göteborg K - Brynäs K 3:5
16:30HV 71 K - Leksands K 6:3

İSVİÇRE: Swiss Kupası

14:00Langenthal - Bern 1:6
14:30Biel - Ambri-Piotta 4:3uz
14:30Davos - Lugano 2:1pen
16:30Zurich - Servette 4:3pen
16:45Olten - Langnau 3:5
16:45Rapperswil - Fribourg 4:2
AraAjoie - Lausanne 3:0
2. periyotVisp - Zug 1:2

İTALYA: IHL

1. periyotFiemme - Bressanone 0:0

KANADA: OHL

23:00London Knights - Kingston Frontenacs 6:3
02:00Erie Otters - Mississauga Steelheads 2:3pen
02:00Flint Firebirds - North Bay Battalion 6:3
02:00Niagara IceDogs - Guelph Storm 5:4pen
02:05Saginaw Spirit - Kitchener Rangers 5:3
02:07Soo Greyhounds - Barrie Colts 4:7
02:30Owen Sound Attack - Sudbury Wolves 4:1
21:00Guelph Storm - Sudbury Wolves -:-
21:00Ottawa 67s - Hamilton Bulldogs -:-
21:07Soo Greyhounds - North Bay Battalion -:-
23:05Sarnia Sting - Kingston Frontenacs -:-

KANADA: WHL

03:30Winnipeg Ice - Saskatoon Blades 4:1
04:00Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors 5:4uz
04:00Portland Winterhawks - Brandon Wheat Kings 4:1
04:00Red Deer Rebels - Regina Pats 5:6pen
05:00Kamloops Blazers - Kelowna Rockets 2:1
05:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs 2:5
05:00Vancouver Giants - Swift Current Broncos 4:3pen
05:05Everett Silvertips - Prince Albert Raiders 2:1uz
05:05Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 3:2pen
23:00Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers -:-

KANADA: QMJHL

23:00Baie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens 1:3
23:00Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 5:2
01:00Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 2:8
01:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 6:1
01:00Saint John Sea Dogs - Charlottetown Islanders 2:4
22:00Blainville-Boisbriand Armada - Gatineau Olympiques -:-
22:00Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres -:-
22:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts -:-
23:00Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix -:-

KANADA: LNAH

02:30Jonquiere Marquis - Thetford Mines Isothermic 2:4
02:30Riviere-du-Loup 3L - Petroliers du Nord 5:1

KANADA: U Sports

00:00Saskatchewan - Lethbridge 8:3
01:00Acadia - UPEI 4:3
01:00Moncton - StFX 6:3
01:00UBC - Regina 1:2
01:00UNB - Dalhousie 4:3uz
02:00Carleton - Western 3:2uz
02:00Lakehead - Windsor 2:3uz
02:00McGill - Laurier 2:5
02:00Ottawa WGK - Guelph 5:4uz
02:00Toronto - Ryerson 6:5uz
02:15York - Queens 3:0
02:30Concordia - Waterloo 2:3uz
03:00Mount Royal - Alberta 0:3

KAZAKİSTAN: Championship

14:00Almaty - Kokshetau 2:1pen
14:00Humo 2 - Aktobe 2:5

MACARİSTAN: Erste Liga

1. periyotDEAC - Hokiklub Budapest 1:0
1. periyotUjpest - Csikszereda 0:1

NORVEÇ: Get-ligaen

15:00Narvik - Stjernen 3:1
3. periyotFrisk Asker - Manglerud 2:1

NORVEÇ: Division 1

15:00Haugesund - Gjovik 5:3
16:45Furuset - Tonsberg 6:5
17:00Nidaros - Comet 3:4

POLONYA: Polish Hockey League

3. periyotTorun - Unia Oswiecim 1:3
AraJastrzebie - Zaglebie 1:0
AraMMKS Podhale - Janow 2:0
1. periyotKrakow - Tychy 1:2

ROMANYA: Campionatul National

11:00Sportul Studentesc - Sapientia U23 2:10

RUSYA: KHL

14:00Barys Nur-Sultan - Podolsk 3:2uz
15:00Magnitogorsk - Omsk 3:0
17:00St. Petersburg - Sp. Moscow 2:3
17:30Dinamo Riga - Niznekamsk 1:2

RUSYA: MHL

06:00Tayfun - Sakhalinskie Akuly 3:4
13:00Atlant - Din. St. Petersburg 2:5
13:00Dyn. Moscow - Amurskie Tigry 1:0
13:00Krasnaya Armiya - SKA-Varyagi 6:0
13:00Loko - HC Riga 2:5
13:00MHC Spartak - Kapitan 3:1
14:00Almaz - ORG Juniors 10:0

RUSYA: VHL

10:00KRS ORG - Angarsk 5:3
15:00Perm - Kazzinc-Torpedo 1:2uz
15:00Toros Neftekamsk - Nomad Nur-Sultan 0:2
15:00Torpedo Gorky - Orsk 2:1
16:00Izhevsk - Novokuznetsk 0:2
16:00Lada - Dynamo Tver 4:0
17:00Almetyevsk - Karaganda 2:1
17:00Bars - Mechel Chelyabinsk 5:0
17:00Penza - SKA Neva St. Petersburg 3:4uz

RUSYA: VHL-B

13:00Cheboksary - Dyn. Altay 2:6
13:00Krasnoyarskie Rysi - Junior Kurgan 2:4

RUSYA: WHL Women

11:00Ufa K - Sverdlovsk Region K 5:2
13:00Tornado K - Gornyi K 3:2

SLOVAKYA: Tipsport Liga

17:00B. Bystrica - Poprad 4:1
3. periyotL. Mikulas - Michalovce 0:0
AraMAC Ujbuda - Nitra 0:7
AraTrencin - Detva 2:4
3. periyotZvolen - DVTK 2:1
AraSlovan Bratislava - Kosice 0:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı hokey skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.