YENILE

Voleybol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: 2. Bundesliga North

18:00Bitterfeld - VCO Berlin -:-
18:00Schuttorf - Mitteldeutschland -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga South

18:00Friedrichshafen 2 - VC Gotha -:-
18:00Gonsenheim - Kriftel -:-
18:00Unterhaching II - Leipzig -:-
18:00VI Frankfurt - Schwaig -:-

ALMANYA: 1. Bundesliga Women

21:10Potsdam K - Wiesbaden K -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga North Women

18:00Bad Laer K - Essen-Borbeck K -:-
18:00Koln K - Berlin K -:-
18:00Prenzlauer Berg K - Leverkusen K -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga South Women

17:00Dingolfing K - Wiesbaden II K -:-
18:00SV Lohhof K - VCO Dresden K -:-

ARJANTİN: LVA

02:30Gigantes del Sur - UPCN 0:3
03:00Ateneo - Ciudad 0:3
17:00Monteros - River Plate -:-

ARJANTİN: Liga Women - İlk etap

03:00San Jose K - Villa Dora K -:-
04:00Velez Sarsfield K - Gimnasia K -:-

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi

20:00Lube Civitanova - Trentino -:-

AVRUPA: MEVZA Women

20:00Brcko K (Bih) - GEN-I Volley NG K (Slo) -:-
21:00UOK Banja Luka K (Bih) - Nova KBM Branik K (Slo) -:-

AVRUPA: Baltic League

17:00Biolars/Olaine - TTU -:-
18:00RTU - Pere Leib Tartu -:-

AVUSTURYA: AVL - Kaybedenler etabı

19:00Weiz - Sokol Wien -:-

AVUSTURYA: 2. Bundesliga

20:00Wr. Neustadt - hotVolleys 2:2
15:00Tirol Innsbruck - Steyr -:-
19:00SK Posojilnica 2 - hotVolleys -:-
19:00TSV Hartberg - Roadrunners/Perchtoldsdorf -:-

AVUSTURYA: AVL Women

17:00Eisenerz/Trofaiach K - Salzburg K -:-

AVUSTURYA: 2. Bundesliga Women

17:00ATSE Graz K - Wolfsberg K -:-
19:00Hausmannstatten K - Wildcats 2 K -:-

BELÇİKA: Liga A Women

16:30Lendelede K - Tchalou K -:-
19:30Michelbeke K - Gent K -:-

BREZİLYA: Süper Lig - Bayanlar

01:00Sao Caetano K - Praia Clube K 0:3

BULGARİSTAN: Süper Lig - Bayanlar

17:30Maritsa Plovdiv K - Perun Varna K -:-

DANİMARKA: 1nci Küme

16:00DHV Odense - Bedsted -:-
16:00Randers - Aarhus 2 -:-
13:30Frederiksberg - Lyngby Volley -:-
14:30DTU - Holte -:-

DANİMARKA: Landspokal Kupası

17:00Hvidovre - Nordenskov UIF -:-
18:00Ishoj - Marienlyst -:-

DANİMARKA: Division 1 Women

14:00DHV Odense K - Bedsted K -:-
14:00Gentofte 2 K - VLI K -:-

DANİMARKA: Landspokal Kupası Bayanlar

14:00Amager K - Holte K -:-

ESTONYA: Meistriliiga Women

15:00Tartu Ulikool K - Famila/Voru VK K -:-

FİNLANDİYA: Mestaruusliiga

18:00Lakkapaa - Karelian Hurmos -:-

FİNLANDİYA: Mestaruusliiga Women

18:00LiigaPloki K - Hameenlinna K -:-
18:00LP-Vampula K - Puijo K -:-
18:00Polkky Kuusamo K - OrPo K -:-

FRANSA: Lig A

18:00Sète - Nice -:-

GÜNEY KORE: Volleyball League

08:00Woori - Samsung Blue Fangs -:-

GÜNEY KORE: Volleyball League Women

10:00Daejeon KGC K - IBK K -:-

HIRVATİSTAN: Prva Liga Women

18:00Zadar K - Dinamo Zagreb K -:-

HOLLANDA: Eredivisie

19:00Papendal/Arnhem - Sliedrecht -:-

HOLLANDA: Eredivisie Women

16:30Papendal/Arnhem K - Dros/Alterno K -:-
17:30FAST K - Apollo 8 K -:-
17:30Summa Peelpush K - Set-Up' 65 K -:-

İRAN: Super League

16:30Kalleh Mazandaran - Khatam Ardakan -:-
16:30Saipa Alborz - Javaheri Gonbad -:-
16:30Sepahan - Matin Varamin -:-
16:30Shahdab Yazd - Payam Khorasan -:-
16:30Shahrdari Urmia - Paykan -:-
16:30Sirjan - Rah Yab Marivan -:-

İSPANYA: Süper Lig - Bayanlar

14:00Cajasol K - Algar Surmenor K -:-
18:00Barca K - Alcobendas K -:-

İSVEÇ: Elitseri

18:00Orkelljunga - Hylte/Halmstad -:-

İSVEÇ: Elitserien Bayanlar

16:00Orebro K - Linkopings K -:-
17:00Engelholm K - Sollentuna K -:-

İSVİÇRE: NLA

19:00Basel - Luzern -:-

İSVİÇRE: NLA Women

18:30Dudingen K - Lugano K -:-
18:30Franches Montagnes K - Val-de-Travers K -:-
18:30Toggenburg K - NUC Volleyball K -:-
19:30Cheseaux K - Schaffhausen K -:-

İTALYA: Serie A1

17:00Milano - Perugia -:-
20:00Modena - Ravenna -:-
20:00Padova - Sora -:-

İTALYA: Serie A2

19:00BCC-NEP Castellana - Cantu -:-
20:00Brescia - Lagonegro -:-
20:00Calci - Mondovi -:-
20:00Ortona - Materdomini Castellana -:-
20:00Reggio Emilia - Lupi Santa Croce -:-
21:00Siena - Bergamo -:-

İTALYA: Serie A1 Women

19:00Brescia K - UYBA Busto Arsizio K -:-
19:00Caserta K - Chieri '76 K -:-
19:00Monza K - Cuneo K -:-
19:00Novara K - Filottrano K -:-
19:00Perugia K - Firenze K -:-
19:00Scandicci K - Bergamo K -:-

İTALYA: Coppa Italia A2 Women

19:00Marignano K - Mondovi K -:-
19:00Trentino K - Ravenna K -:-

JAPONYA: V.League

Set 2JT Thunders - Nagano 1:0
Set 2Suntory Sunbirds - JTEKT 1:0
09:00Nagoya - FC Tokyo -:-
09:00Panasonic Panthers - Toray Arrows -:-

JAPONYA: V.League Women - Playofflar

Set 2Denso Airybees K - Ageo K 0:1
11:10Okayama Seagulls K - JT Marvelous K -:-

LETONYA: Nacionala Liga - Kaybedenler etabı

15:00Kuldigas - Jaunsardze -:-

LETONYA: Nacionala Liga - Kazananlar etabı

13:00Ezerzeme - RTU -:-

LETONYA: Nacionala Liga Women

13:00Riga VS K - Babite K -:-
14:00RSU-MVS K - Marupes K -:-
15:00Latvijas Universitate K - Riga VS K -:-
16:00Marupes K - Jelgava K -:-
17:00Babite K - Gulbene K -:-
18:00Jelgava K - Murjani K -:-
19:00Gulbene K - Latvijas Universitate K -:-

MACARİSTAN: NB I - Kaybedenler etabı

17:00PTE-PEAC - MAV Elore SC -:-
18:30Dunaferr - Szegedi -:-
18:30Sumegi - Szolnoki -:-

MACARİSTAN: NB I - Kazananlar etabı

19:00Kecskemeti RC - MAFC -:-
20:00Vegyesz - Debrecen -:-

MACARİSTAN: NB I Women

19:00Bekescsabai K - Jaszberenyi K -:-
19:00Vasas K - Haladas K -:-

POLONYA: PlusLiga

16:45Verva Warszawa - Jastrzebski -:-
22:30Rzeszow - Cuprum -:-

POLONYA: I. Liga

20:00Norwid Czestochowa - Krispol Wrzesnia -:-

POLONYA: Liga Siatkowki Women

19:30LKS Lodz K - Legionowo K -:-

POLONYA: I. Liga Women

18:00Mielec K - Karpaty Mosir Krosno K -:-
19:00Ostrowiec Swietokrzyski K - Solna Wieliczka K -:-

PORTEKİZ: Campeonato Honda

21:00Mamede - Castelo Maia GC -:-
18:00Sporting CP - Viana -:-
18:00Sporting de Espinho - Clube K -:-
19:00Benfica - Mamede -:-
19:00Esmoriz GC - Leixoes SC -:-
19:00SC Caldas - Vitoria Guimaraes -:-
20:00Castelo Maia GC - A. J. F. Bastardo -:-
20:00Ginastica - Famalicense -:-

PORTEKİZ: 1. Divisao Women

18:00AJM/FC Porto K - Clube Kairos K -:-
18:30Boavista K - Famalicao K -:-
19:00Vilacondense K - Braga K -:-
20:00CD Aves K - Porto Volei K -:-
20:00Leixoes K - Castelo Maia K -:-
21:00Sporting K - Belenenses K -:-

ROMANYA: Divizia A1 Women

18:00Stiinta Bacau K - Dinamo Bucuresti K -:-

RUSYA: Super Ligi

16:00Novokuybyshevsk - Ufa -:-
19:00Belgorod - Krasnoyarsk -:-

RUSYA: Süper Lig - Bayanlar

16:00Saratov K - Uralochka K -:-
17:00Dynamo Kazan K - Metar Chelyabinsk K -:-
17:00Minsk K - Leningradka K -:-
19:00Kaliningrad K - Krasnodar K -:-

SLOVAKYA: Extraliga - Kaybedenler etabı

19:00Presov - Trencin -:-
21:00Nitra - Zvolen -:-

TÜRKİYE: Bayanlar Voleybol 1. Ligi

15:00Ankara Karayollari K - Galatasaray K -:-
15:00Beylikduzu K - Aydin Bld. Spor K -:-
17:30Yesilyurt K - THY K -:-
19:00Nilüfer Bld. K - Eczacibasi K -:-

YUNANİSTAN: A1

18:00Kifisia - Foinikas Syroy -:-

YUNANİSTAN: A1 Women

18:30PAOK K - GS Ilioupolis K -:-
20:00Pannaxiakos K - Olympiakos K -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı voleybol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.