YENILE

Voleybol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: 1. Bundesliga

18:00Unterhaching - Duren 0:3
21:00Herrsching - Giesen 3:0
Set 4Luneburg - Friedrichshafen 1:2

ALMANYA: 2. Bundesliga North

18:00Warnemunde - Lindow/Gransee 1:3
20:00Bocholt - Essen 3:0
20:00Moerser - Neustrelitz 3:1
Set 4Bitterfeld - Bocholt 2:1

ALMANYA: 2. Bundesliga South

18:00Karlsruhe - Bliesen 3:0
20:00Dresden - VC Gotha 1:3
20:00Schwaig - Kriftel 3:0
21:00Delitzsch - Mimmenhausen 0:3
Set 4Gonsenheim - Grafing 1:2
21:00ErtelendiMuhldorf - Leipzig -:-
Set 2Freiburg - Hammelburg 0:1

ALMANYA: 2. Bundesliga North Women

19:00Stralsund K - Emlichheim K 1:3
21:00Essen-Borbeck K - Leverkusen K -:-
21:00Ostbevern K - Berlin K 0:3
21:30Borken K - Bonn K -:-
21:30ETV Hamburg K - Dingden K -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga South Women

21:00Neuwied K - Stuttgart II K -:-

ARJANTİN: LVA

03:00Once Unidos - Ciudad 3:1

AVRUPA: MEVZA - Final Four

19:00Calcit Kamnik (Slo) - OK Maribor (Slo) 2:3
Set 2ACH Ljubljana (Slo) - Waldviertel (Aut) 1:0

AVRUPA: Baltic League

16:00ErtelendiAmber Queen Klaipedos - RTU -:-

AVRUPA: Balti Liiga Women - 5.lik - 6.lık

13:00Noortekoondis K - Jelgava K 3:1

AVRUPA: Balti Liiga Women - Playofflar

16:00Riga VS K - Kaunas K 3:0
19:00TTU K - Tartu Ulikool K 3:0

AVUSTURYA: 2. Bundesliga - İkinci etap

16:00Tirol Innsbruck - Akad. Graz 3:1
17:00Union ADM Linz - Aich/Dob 2 2:3
17:30hotVolleys - St. Polten 3:0
18:00VBK Klagenfurt 2 - Waidhofen 1:3
18:30Weiz 2 - Wolfurt 0:3
19:00Wr. Neustadt - Steyr 0:3

AVUSTURYA: AVL Women - Playofflar

18:30SG TI-Volley K - Salzburg K 3:1
18:30Wildcats K - SG SVS Post K 0:3
20:00Eisenerz/Trofaiach K - UVC Graz K 0:3
Set 4VC Tirol K - Linz-Steg K 1:2

AVUSTURYA: 2. Bundesliga Women - İkinci etap

18:00Liebenau K - Wildcats 2 K 0:3
18:00Purgstall K - Bruckl K 3:0
21:00Weiz K - SG TI-Volley 2 K -:-

BELÇİKA: EuroMillions League - Kaybedenler etabı

Set 1VDK G. - Achel 0:0

BELÇİKA: EuroMillions League - Kazananlar etabı

Set 3Menen - Maaseik 0:2
22:30Roeselare - Haasrode Leuven -:-

BELÇİKA: Liga A Women

18:00Gent K - Tongeren K 1:3
19:00Oudegem K - Michelbeke K 3:0
Set 4Antwerp K - Oostende K 1:2

BEYAZ RUSYA: Division A - Playofflar

17:00Legion Obuhovo - Marco Vitebsk 3:0
17:00Stroitel Minsk - Zapadnij Bug 3:0

BEYAZ RUSYA: Division A - Play out

15:00Mogilev - Bate-BGUFK 1:3

BEYAZ RUSYA: Championship Women - Playofflar

15:00Minsk 2 - Zhemchuzhina K 3:1
16:00Zhemchuzhina 2 K - Pribuzhe K 0:3
17:30Mogilev K - Kommunalnik Grodno K 3:0

BOSNA HERSEK: Premijer liga

16:30Jedinstvo - Borac 1:3
20:00Domaljevac - Kalesija 3:2
20:00Mladost Brcko - Modrica 3:0

BREZİLYA: Süper Ligi

23:00Uberlandia/Gabarito - Volei Ribeirao 1:3
23:00Blumenau - Volei Renata -:-
23:00Ponta Grossa - Guarulhos -:-

BREZİLYA: Süper Lig - Bayanlar

00:00Sesi Bauru K - Brasilia Volei K 3:0
01:00Barueri K - Pinheiros K 3:1
01:30Fluminense K - Curitiba Volei K 2:3
01:30SESC-RJ K - Sao Jose dos Pinhais K 3:1
03:30Minas K - Praia Clube K 3:1

BULGARİSTAN: Süper Ligi - Kaybedenler etabı

18:00Beroe - Cherno More 3:0
18:00Plovdiv - Dunav 3:2
18:00Slaviya Sofia - Arda Kardzhali 1:3
18:00Teteven - Botev 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga - Playofflar

18:00Brno - Kladno 1:3
19:00Beskydy - Odolena Voda 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga Women

19:00Olymp Prague K - Frydek-Mistek K 3:0
19:00Prerov K - Prostejov K 0:3
19:00VK Liberec K - KP Brno K 3:1

DANİMARKA: Landspokal Kupası

18:00Middelfart - Gentofte 3:0

DANİMARKA: Landspokal Kupası Bayanlar

15:00Koge K - ASV Elite K 3:0

ESTONYA: Esiliiga

14:00Eesti Maaulikooli - Kiili 2:3
15:00Saaremaa 2 - Viljandi 1:3

FİNLANDİYA: Mestaruusliiga

18:00PerPo - Savo 2:3
18:00Vantaa Ducks - VaLePa 0:3

FİNLANDİYA: Mestaruusliiga Women

18:00LiigaPloki K - LP-Vampula K 0:3
18:00Polkky Kuusamo K - Viesti K 0:3

FRANSA: Lig A

19:00Ajaccio - Paris 0:3
19:00Sète - Nice 3:1
20:00Chaumont - Tourcoing 3:1
20:00Tours - Narbonne 1:3

FRANSA: Lig B - Kazananlar etabı

Set 5Illacaise - Frejus 2:2
20:00Nancy - Lozere 3:1
20:00Plessis Robinson - St-Quentin 2:3
21:00Nazaire - Martigues 3:0

FRANSA: Ligue A Women

19:00Le Cannet K - Paris K 3:0
20:00France Avenir 2024 K - Vandoeuvre K 1:3
20:00Istres K - Chamalierois K 3:0
20:00Marcq Baroeul K - Mulhouse K 0:3
20:00TFOC K - Saint-Raphael K 3:0
Set 4Mougins K - Beziers K 2:1
Set 4RC Cannes K - Venelles K 2:1

GÜNEY KORE: Volleyball League Women

10:00Expressway Co K - IBK K 3:2

HIRVATİSTAN: Superliga

16:00Mok Mursa - Mok Rovinj 3:0
18:00Split - Sisak 3:0
18:45Mladost Ribola Kastela - Zadar 3:0
20:00Centrometal - Varazdin 3:0
20:00Marsonia - Rijeka 3:1

HIRVATİSTAN: Superliga Women

16:30Dubrovnik K - Marina Kastela K 0:3
18:45ErtelendiKastela K - ZOK Osijek K -:-
21:00Mladost K - Rijeka K 3:0
21:00Porec K - Olimpik K 0:3
Set 4Split K - Brda K 1:2
Set 4Vukovar K - Dinamo Zagreb K 1:2

HIRVATİSTAN: Prva Liga Women

18:00Sinj K - Umag K 3:1
18:00Veli Vrh K - Nebo K 3:1
21:00Drenova K - Mladost II K -:-
21:00Zadar K - Don Bosco K -:-
22:00Varazdin K - Karlovac K -:-
22:00ZOK Osijek II K - Nova Gradiska K -:-

HOLLANDA: Eredivisie

17:00Groningen/Lycurgus - VCN 3:0
17:00Orion - Papendal/Arnhem 2:3
18:00RECO - Advisie/SSS 3:0
18:00Sliedrecht - Taurus 3:0
18:00Vocasa Nijmegen - Draisma 1:3

HOLLANDA: Eredivisie Women

17:30FAST K - Apollo 8 K 2:3
17:30Zwolle K - Laudame Financials K 3:1
18:00Sneek K - Papendal/Arnhem K 3:2
19:00İptal edildiSet-Up' 65 K - Summa Peelpush K -:-

İSPANYA: Süper Ligi

20:00Almeria - Voley Palma 3:0
20:00Manacor - Grau 3:2
Set 4Boiro - Voleibol Teruel 2:1
21:00Ibiza - Almoradi 3:0
00:00Guaguas - Emeve Lugo -:-

İSPANYA: Süper Lig - Bayanlar

19:00Sant Cugat K - Sayre Mayser K 3:1
21:00CV Madrid K - Algar Surmenor K 3:0

İSRAİL: Premier League

20:00Beer Sheva - M. Hadera Hefer 0:3
20:00M. Hod Hasharon - H. Mate Asher 0:3
20:00M. Tel Aviv - H. Kfar Saba 3:1

İSVEÇ: Elitseri

16:30Sollentuna - Falkenberg 3:2
17:00Lunds - Uppsala 3:0
19:00Falkoping - Vingaker 0:3

İSVEÇ: Elitserien Bayanlar

17:00ErtelendiFalkoping K - Lunds VK K -:-
17:00Gislaved K - IKSU K 3:0
17:00Värnamo K - Orebro K 0:3
18:00Hylte/Halmstad K - Sollentuna K 3:0
18:00Linkopings K - Lindesberg K 3:1

İSVİÇRE: NLA - Playofflar

20:00Nafels - Lausanne 0:3
20:00Nafels - Lausanne -:-
20:00TSV Jona - Schonenwerd 2:3

İSVİÇRE: NLA Women - 9. ve 10.luklar

19:30ErtelendiGeneve K - Val-de-Travers K -:-

İSVİÇRE: NLA Women - Playofflar

17:00Dudingen K - Cheseaux K 2:3

İTALYA: SuperLega - Playofflar

Set 1Ravenna - Modena 0:0

İTALYA: Serie A2

20:00Ortona - Brescia 3:2

İTALYA: Serie A1 Women

19:00Monza K - Brescia K 3:1
19:30Firenze K - Perugia K 1:3
Set 5Cuneo K - Casalmaggiore K 2:2
Set 1Chieri '76 K - Conegliano K 0:0

İTALYA: Serie A2 Women - Kazananlar etabı

19:00Marsala K - Marignano K 3:2

İZLANDA: Mizunodeild

16:15Akureyri - Vestri 3:1
16:30Throttur Nes - Afturelding 1:3

JAPONYA: V.League

07:00Osaka Sakai - Toray Arrows 2:3
08:00Oita Miyoshi - Nagoya 0:3
08:00Panasonic Panthers - Nagano 3:0
08:05JT Thunders - Suntory Sunbirds 0:3
09:00JTEKT - FC Tokyo 3:0

KAZAKİSTAN: National League

08:00Pavlodar - Ushkyn Kokshetau 1:3
11:00Burevestnik Almaty - Altai 1:3
14:00Atyrau - Esil Petropavlovsk 0:3
17:00Mangistau - Taraz Jambil 0:3

MACARİSTAN: NB I Women

19:00Jaszberenyi K - MAV Elore SC K 0:3
19:00Penta-Godolloi RC K - DSZC Eotvos K 3:1
20:00TFSE K - PTE-PEAC K 3:0

POLONYA: PlusLiga

16:45GKS Katowice - Olsztyn 3:1
19:30Kedzierzyn-Kozle - Cuprum 2:3
22:30Stal Nysa - Zawiercie -:-

POLONYA: I. Liga

19:00Swidnik - Strzelce Opolskie 3:0

POLONYA: I. Liga Women

16:00Opole K - KS AZS Gliwice K 3:0
16:00SMS PZPS Szczyrk K - Mielec K 3:2
18:00Jawor K - Tarnow K 0:3
18:30Nowy Dwor Mazowiecki K - Czestochowianka K 3:0
19:00Sosnowiec K - Karpaty Mosir Krosno K 2:3

PORTEKİZ: Campeonato Honda - Kaybedenler etabı

20:00Mamede - Ginastica 3:1
21:00Leixoes SC - Gondomar 3:0

PORTEKİZ: Campeonato Honda - Kazananlar etabı

00:00A. J. F. Bastardo - SC Caldas 3:0
20:00Benfica - Castelo Maia GC 3:0
20:00Esmoriz GC - Sporting de Espinho 1:3
20:00Sporting CP - Viana 3:0
21:00SC Caldas - A. J. F. Bastardo 0:3

PORTEKİZ: 1. Divisao Women

Set 4Clube Kairos K - Famalicao K 1:2

ROMANYA: Divizia A1

13:00Arcada Galati - U. Cluj 3:0
13:00Brasov - Unirea Dej 0:3
18:00Stiinta Baia Mare - Zalau 0:3
19:00Craiova - Steaua Bucuresti 3:1

RUSYA: Super Ligi

13:00Kemerovo - Surgut region 3:2
15:00Novosibirsk - ASK N. Novgorod 3:0
16:00Orenburg - Novyi Urengoy 1:3
18:00Din. Moscow - Belgorod 3:0
20:00Zenit St. Petersburg - Krasnoyarsk 3:1

RUSYA: Süper Lig - Bayanlar

16:00Metar Chelyabinsk K - Uralochka-NTMK K 1:3
18:00Lipetsk K - Dynamo Kazan K 0:3
18:00Minchanka K - Dynamo Moscow K 1:3
18:00Tulitsa K - Nizhniy Novgorod K 3:0

SIRBİSTAN: Liga

17:00Nis - Partizan 0:3
17:00Subotica - Mladi Radnik 3:1
20:00Vojvodina - Radnicki 3:0

SIRBİSTAN: Liga Women

19:00Partizan K - Zeleznicar K 3:0
20:00Ub K - Beograd K 3:0

SLOVENYA: 1. DOL - Playofflar

20:00Sostanj - Krka 3:1
Set 4Crnuce - Hoce 1:2

SLOVENYA: Slovenia Cup

20:00OK Radenci - Triglav Kranj -:-

SLOVENYA: 1. DOL Women - Playofflar

19:00Zok Ljutomer K - Luka Koper K 0:3
20:00Formula Formis K - Ankaran K 3:0
Set 3Grosuplje K - GEN-I Volley NG K 0:2

TÜRKİYE: Efeler Ligi

14:00Altekma - Sorgun 3:2
14:00Fenerbahçe - Arhavi Bld. 3:0
14:00İstanbul BB - Solhan Spor 1:3
17:00Arkasspor - Haliliye 3:0
17:00Belediye Plevne - Bursa 0:3
17:00Halkbank - Galatasaray 1:3
17:00Inegol - Afyon Bld. Yüntaş 0:3

TÜRKİYE: Sultanlar Ligi

13:00Karayolları K - Galatasaray K 3:0
14:00Nilüfer Bld. K - Kuzey Boru Gençlik SK K 3:0
16:00Sarıyer K - Beşiktaş K 3:0
17:00ErtelendiFenerbahçe K - Yeşilyurt K -:-

TÜRKİYE: 1. Lig Kadınlar

12:00Büyükçekmece Akademisi K - Edremit Bld. K 0:3
13:00Numune Genclik K - Sigorta Shop Kalecik K 0:3
13:00Turkuaz Seramik OSB K - Antalyaspor K 3:0
14:00Marmara K - Canakkale K 2:3
17:00İstanbul BB K - Vakıfbank 2 K 3:1

UKRAYNA: Ukrainian Cup

12:00Sertse Podillya - Epitsentr Podoliani 0:3
12:00VNAU - Barkom 0:3
15:00Burevisnyk - Reshetylivka 3:2
15:00VSK VNAU - Zhytychi Zhytomyr 0:3

UKRAYNA: Ukrainian Cup Women - Playofflar

12:00Regina K - Alanta K 3:0
15:00Prometey K - Khimik K 3:1

YUNANİSTAN: A1

21:00AONS Milon - Filippos 3:0
21:00ErtelendiPanathinaikos - Olympiakos -:-

YUNANİSTAN: A1 Women

19:00Aonnnne Amazones K - Ilisiakos K 3:2
19:00Markopoulo K - Thira K 3:0
19:00Panathinaikos K - Lamia K 3:0
19:00PAOK K - Olympiakos K -:-
19:45AEK K - ASP Thetis K 3:0
20:00Pannaxiakos K - AO Porfiras K -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı voleybol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.