YENILE

Voleybol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: VBL Supercup

14:45BR Volleys - Friedrichshafen 3:0

ALMANYA: VBL Supercup Women

17:30Stuttgart K - SC Schweriner K 1:3

AVRUPA: MEVZA Women

18:30Mladost K (Cro) - Nova KBM Branik K (Slo) 1:3

AVRUPA: Baltic League

14:00Parnu - RTU 3:2
Set 3Tallinn - Biolars/Olaine 0:2

AVRUPA: Balti Liiga Women

12:00Alytus K - Jelgava K 2:3
12:00Kaunas K - Riga VS K 1:3
17:00VK miLATss K - Ausrine KKSC K 3:1

AVUSTRALYA: AVL - İlk etap

07:00WA Hornets - Canberra Heat 2:3
09:00Melbourne - Adelaide Storm 3:2
09:00Queensland Pirates - UTSSU 3:0

AVUSTRALYA: AVL Women - İlk etap

10:00Melbourne K - Adelaide Storm K 3:1
10:00Queensland Pirates K - UTSSU K 3:2
10:00WA Steel K - Canberra Heat K 1:3

AVUSTURYA: Austria Cup

14:00BeachUnion Salzburg - Tirol Innsbruck 1:3
14:30hotVolleys - Ried 0:3
17:00Roadrunners/Perchtoldsdorf - VBK Klagenfurt 1:3
17:00SV Salzburg - UVC Graz 0:3
17:00VC Mils - Waldviertel 3:2
19:00St. Polten - Wr. Neustadt -:-
19:30Oberndorf - SG SVS Sokol -:-
19:30TSV Hartberg - SK Posojilnica -:-

AVUSTURYA: Austria Cup Women

15:30Dornbirn K - Hartberg K -:-
16:00Bisamberg K - Linz-Steg K 0:3
16:00SU Inzingvolley K - Hausmannstatten K 2:3
17:00ATSE Graz K - SG TI-Volley K 0:3
17:00Eisenerz/Trofaiach K - VC Tirol K 1:3
17:00Jennersdorf K - SG SVS hotVolleys K 0:3
17:00Oberndorf K - Wildcats K 0:3
20:30UVC Graz K - SG SVS Post K -:-

BELÇİKA: EuroMillions League

15:00Waremme - Prefaxis Menen 2:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga

18:00Pribram - Zlin 3:0

DANİMARKA: Volleyligaen

16:00Marienlyst - Aalborg HIK 3:1
16:00Nordenskov UIF - Vestsjaelland 3:0

ESTONYA: Meeste Liiga

12:00Noortekoondis - Neemeco 0:3
13:00Tallin University - Rakvere 3:1
13:30Liider - Kiili 3:1
14:00Saaremaa 2 - Tallinn II 0:3
17:00Jarvamaa - Eesti Maaulikooli 2:3

FİNLANDİYA: Mestaruusliiga

17:00Tiikerit - ETTA 3:1
17:00VaLePa - Karelian Hurmos 3:1
17:00Vantaa Ducks - Akaa 1:3

FİNLANDİYA: Mestaruusliiga Women

17:00Kangasala K - WoVo K 3:0
17:00LiigaPloki K - Hameenlinna K 3:0

GÜNEY KORE: Volleyball League

08:00Rush & Cash - Woori 3:1

GÜNEY KORE: Volleyball League Women

10:00IBK K - Daejeon KGC K 3:2

HIRVATİSTAN: Superliga Women

18:00Split K - Porec K 2:3

HOLLANDA: Eredivisie Women

16:00Summa Peelpush K - Papendal/Arnhem K 3:0

İNGİLTERE: Super League

16:00Newcastle - Sheffield 2:3

İNGİLTERE: Super League Women

13:30Bristol K - Nottingham K 0:3

İSPANYA: Süper Ligi

13:00Rio Duero - Ibiza 3:0

İSVEÇ: Elitseri

17:00Sodertelge - Habo 3:1
18:00Falkenberg - Lunds 3:0

İSVEÇ: Elitserien Bayanlar

15:00Orebro K - Värnamo K 3:0
16:00Lunds VK K - Svedala K 3:0
17:30Hylte/Halmstad K - Lindesberg K 3:0

İSVİÇRE: NLA

17:00Amriswil - Basel 3:0
18:00Lausanne - Lutry-Lavaux 3:0
19:00Nafels - Luzern -:-
19:00TSV Jona - Schonenwerd -:-

İSVİÇRE: NLA Women

17:30Dudingen K - Geneve K 3:1
17:30Schaffhausen K - Val-de-Travers K 3:0
17:30Toggenburg K - Franches Montagnes K 0:3
18:00Aesch Pfeffingen K - Lugano K 3:0
18:30NUC Volleyball K - Cheseaux K -:-

İTALYA: Serie A1

17:00Lube Civitanova - Piacenza 3:0
Set 3Latina - Perugia 1:1
Set 3Modena - Padova 2:0
Set 3Ravenna - Trentino 0:2
Set 3Verona - Sora 2:0

İTALYA: Serie A2

Set 3BCC-NEP Castellana - Brescia 2:0
Set 3Bergamo - Lagonegro 1:1
Set 3Cantu - Reggio Emilia 1:1
Set 3Lupi Santa Croce - Materdomini Castellana 2:0
Set 4Ortona - Mondovi 2:1
Set 3Siena - Calci 0:2

İTALYA: Serie A1 Women

18:00Busto Arsizio K - Chieri '76 K 3:0
18:00Caserta K - Firenze K 1:3
18:00Filottrano K - Conegliano K 0:3
18:00Monza K - Bergamo K 3:1
Set 5Novara K - Brescia K 2:2
18:00Perugia K - Casalmaggiore K 1:3

İTALYA: Serie A2 Women

17:30Giovani Busto Arsizio K - Baronissi K 3:0
18:00Cutrofiano K - Club Italia K -:-
18:00Marsala K - Ravenna K 0:3
18:00Martignacco K - Olbia K 3:0
18:00Mondovi K - Roma K 3:0
18:00Montecchio K - Macerata K 0:3
18:00Pinerolo K - Marignano K -:-
18:00Sassuolo K - Soverato K -:-
18:00Talmassons K - Montale K 3:1
18:00Trentino K - Torino K 3:0

JAPONYA: V Premier League Women

06:30Hisamitsu Springs K - Himeji Victorina K 3:0
07:05JT Marvelous K - Toray Arrows K 3:2
09:30Hitachi K - Okayama Seagulls K 3:0
10:00Ageo K - PFU Blue Cats K 3:1

LETONYA: Nacionala Liga

14:00Ventspils - Talsi 3:0
15:00Ezerzeme - Jekabpils 3:1

MACARİSTAN: NB I

16:00PTE-PEAC - Vegyesz 1:3
17:30Sumegi - Szegedi 3:0
17:30Szolnoki - MAV Elore SC 3:1
18:00Penzugyor - Dunaferr 3:0
20:00MAFC - Kecskemeti RC -:-

MACARİSTAN: NB I Women

19:00Penta-Godolloi RC K - TFSE K -:-

POLONYA: Liga Siatkowki Women

15:45Budowlani Lodz K - MKS Kalisz K 3:0
18:00Wroclaw K - Rzeszow K 0:3

POLONYA: I. Liga Women

16:45Opole K - Ostrowiec Swietokrzyski K 3:0

PORTEKİZ: 1. Divisao Women

14:00Sporting K - Famalicao K 3:2
18:00Porto Volei K - Belenenses K -:-
19:00Castelo Maia K - CD Aves K -:-
19:00Leixoes K - AJM/FC Porto K -:-

ROMANYA: Divizia A1 Women

17:00Belor Galati K - Medgidia K 3:1

RUSYA: Süper Lig - Bayanlar

09:00Sakhalin K - Krasnodar K 3:0

SLOVAKYA: Extraliga Women

Set 1UCM Trnava K - Brusno K 0:0
Set 2UKF Nitra K - Presov K 1:0

TÜRKİYE: Bayanlar Voleybol 1. Ligi

Set 3Vakifbank K - Thy K 2:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı voleybol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.