YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: USL Championship

00:00İptal edildiNew York Red Bulls 2 - North Carolina -:-
02:00Hartford Athletic - Loudoun 4:1

ABD: NWSL Women

00:00İptal edildiOrlando Pride K - Utah Royals K -:-
02:00İptal edildiReign K - Chicago K -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

12:30Melbourne Victory - Central Coast Mariners 2:3

BREZİLYA: Campeonato Alagoano - Playofflar

22:00CSA - Murici AL -:-

BREZİLYA: Campeonato Catarinense - Playofflar

00:00Chapecoense-SC - Criciuma 1:0

BREZİLYA: Campeonato Gaucho - İkinci etap - Playofflar

01:00Gremio - Novo Hamburgo 4:3

BREZİLYA: Campeonato Mineiro - 5. ve 8.likler

01:00Uberlandia - Boa 3:2pen

BREZİLYA: Campeonato Paulista - Playofflar

01:00Palmeiras - Ponte Preta 1:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

11:00Din. Bucuresti U19 (Rou) - FC Viitorul U19 (Rou) 2:3pen
18:00H. Haifa (Isr) - Hapoel Hadera (Isr) -:-
18:00H. Petah Tikva (Isr) - Netanya (Isr) -:-
18:00H. Tel Aviv (Isr) - Hap. Ramat Gan (Isr) -:-
18:00Rakow (Pol) - Korona (Pol) -:-
18:00Salzburg (Aut) - Bravo (Slo) -:-
21:00Roda (Ned) - Eindhoven (Ned) -:-

EKVATOR: Serie B

23:00ErtelendiAmerica de Quito - Ind. Juniors -:-
23:00ErtelendiAtl. Porteno - Santa Rita -:-
23:00ErtelendiChacaritas - Santo Domingo -:-
23:00ErtelendiFuerza A. - Nueve de Octubre -:-
23:00ErtelendiGualaceo - Manta -:-

ENDONESYA: Liga 1

11:30ErtelendiPersipura - Persebaya -:-
14:30ErtelendiArema - PSIS Semarang -:-
15:00ErtelendiBarito Putera - PSM Makassar -:-
16:30ErtelendiPSS Sleman - Persib -:-

ESTONYA: Kupası

19:00Parnu - Flora -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30Lahti - Honka -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

23:00ErtelendiAntigua - Iztapa -:-
23:00ErtelendiMunicipal - Coban Imperial -:-
23:00ErtelendiSanta Lucia - Malacateco -:-
23:00ErtelendiXelaju - Comunicaciones -:-

GÜNEY KORE: WK League Women

12:00Boeun Sangmu K - Suwon FMC K 0:2
12:00Changnyeong K - Seoul K 2:1
12:00Gyeongju K - Hwacheon K 2:0
12:00Sejong Sportstoto K - Incheon Hyundai Steel K 0:4

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:30Bolnisi - Merani Martvili -:-
16:30Georgia - Gagra -:-

İRLANDA: Premier Division

21:45St. Patricks - Derry City -:-

İRLANDA: Division 1

21:30Longford - Bray -:-
21:45Galway - Athlone -:-

İSKOÇYA: Premiership

21:45Ross County - Motherwell -:-

İSPANYA: Tercera Division - Promotion Play Offs - Ek Elemeler

23:00ErtelendiCD Marino - Linares -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Elfsborg - Sirius -:-
20:00Norrkoping - Mjallby -:-

İSVEÇ: Superettan

19:00Umeå - Dalkurd -:-
20:00Brage - Trelleborgs -:-
20:00Orgryte - Västerås SK -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

20:00Eskilstuna United K - Uppsala K -:-
20:00Göteborg K - Linköpings K -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

21:30Basel - Luzern -:-
21:30Servette - Sion -:-
21:30Xamax - Lugano -:-
21:30Young Boys - St. Gallen -:-
21:30Zurich - Thun -:-

İZLANDA: Inkasso-deildin

19:00ErtelendiAfturelding - Thor Akureyri -:-
19:00ErtelendiMagni - Throttur -:-
20:00ErtelendiFram - Vestri -:-
22:15ErtelendiLeiknir - Leiknir F. -:-

İZLANDA: Division 2

16:00ErtelendiKordrengir - Fjardabyggd -:-
19:00ErtelendiHaukar - Dalvik/Reynir -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:00ErtelendiValour - Edmonton -:-
22:00ErtelendiHFX Wanderers - Pacific FC -:-

KATAR: QSL

16:30Al Ahli Doha - Al-Sadd -:-
18:45Qatar SC - Umm-Salal -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

14:00ErtelendiKaspij Aktau - K. Almaty -:-
16:00ErtelendiTobol - FC Astana -:-
18:00ErtelendiTaraz - Kyzylzhar -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

23:00ErtelendiChico - America De Cali -:-
23:00ErtelendiCucuta - Pereira -:-
23:00ErtelendiDep. Cali - Patriotas -:-
23:00ErtelendiInd. Medellin - Junior -:-
23:00ErtelendiJaguares de Cordoba - Atl. Nacional -:-
23:00ErtelendiLa Equidad - Millonarios -:-
23:00ErtelendiOnce Caldas - Envigado -:-
23:00ErtelendiPasto - Petrolera -:-
23:00ErtelendiSanta Fe - Aguilas -:-
23:00ErtelendiTolima - Bucaramanga -:-

LETONYA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-
18:00Jelgava - Metta/LU -:-
18:00Spartaks - RFS -:-
19:00Valmiera - Ventspils -:-
20:00FK Liepaja - Riga FC -:-

LETONYA: Kupası

18:30Upesciems - FK Limbazi -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

01:00Queretaro - Mazatlan FC 1:1
03:06Santos Laguna - Guadalajara 2:0

MONGOLİA: Premier League

51'Deren - Khaan Khuns-Erchim 0:0

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Diriangen - Chinandega 2:0
02:00Jalapa - Juventus Managua 1:0

NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Jalapa U20 - Juventus Managua U20 1:2

NORVEÇ: OBOS-ligaen

19:00Åsane - Tromsø -:-
19:00Grorud - Ull/Kisa -:-
19:00Ham-Kam - KFUM Oslo -:-
19:00Kongsvinger - Oygarden -:-
19:00Raufoss - Strømmen -:-
19:00Sandnes - Ranheim -:-
19:00Stjordals Blink - Jerv -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

20:00Halden - Vålerenga 2 -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

14:00İptal edildiOdd 2 - Sotra -:-
54'Odd 2 - Levanger 0:1
16:30Rosenborg 2 - Asker -:-
20:00İptal edildiNardo - Rosenborg 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

17:00İptal edildiSogndal 2 - Fyllingsdalen -:-
19:00İptal edildiFana - Brann 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

19:00İptal edildiRanheim 2 - Molde 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:00İptal edildiRana - Stabaek 2 -:-
20:00İptal edildiTromsø 2 - Finnsnes -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

17:00ErtelendiAGMK - Lok. Tashkent -:-
17:00ErtelendiBunyodkor - Metallurg Bekabad -:-
17:00ErtelendiNasaf Qarshi - Sogdiana -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

23:00Cerro Porteno - San Lorenzo 4:1
01:30Guairena FC - Olimpia Asuncion 0:1

PERU: Liga 1 - Clasura

23:00ErtelendiAlianza Huanuco - U. San Martin -:-
23:00ErtelendiAyacucho - AD Cantolao -:-
23:00ErtelendiBinacional - Cesar Vallejo -:-
23:00ErtelendiCarlos Mannucci - Sport Boys -:-
23:00ErtelendiCusco - Cajamarca -:-
23:00ErtelendiDep. Municipal - Huancayo -:-
23:00ErtelendiGrau - A. Lima -:-
23:00ErtelendiLlacuabamba - Cienciano -:-
23:00ErtelendiSporting Cristal - Melgar -:-
23:00ErtelendiU. de Deportes - Carlos Stein -:-

ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları

18:00ErtelendiFCSB - Astra -:-
20:30U Craiova - CFR Cluj -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:45Raadsan - Dekedda -:-

UKRAYNA: Persha Liga

17:00Balkany - Obolon Kyiv -:-
17:00Cherkashchyna - Volyn Lutsk -:-
17:00Inhulets - Kremin -:-
18:00Ahrobiznes Volochysk - Mykolaiv -:-
18:00Hirnyk-Sport - Kramatorsk -:-
18:00MFC Metalurh - Prykarpattya -:-
19:00Metalist 1925 - Ch. Odessa -:-
19:00Rukh Lviv - Minaj -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

18:00Al Wehdat - Al Salt -:-
20:30Al Ramtha - Al Ahli -:-

VİETNAM: V.Ligi 1

13:00ErtelendiBinh Duong - The Cong -:-
13:00ErtelendiGia Lai - Ho Chi Minh -:-
13:00ErtelendiHai Phong - Song Lam Nghe An -:-
13:00ErtelendiHanoi FC - Thanh Hoa -:-
13:00ErtelendiHong Linh Ha Tinh - BHTS Quang Nam -:-
13:00ErtelendiNam Dinh - Da Nang -:-
13:00ErtelendiSai Gon FC - Than Quang Ninh -:-

ZAMBİYA: Super League

15:30Kansanshi - Green Eagles -:-
16:00Power Dynamos - Forest Rangers -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.