YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: MLS

02:30Cincinnati - Atlanta United 0:2
05:30Portland Timbers - New York Red Bulls 0:2
05:30Seattle Sounders - FC Dallas 0:0

ABD: USL Championship

02:00Ottawa Fury - Tampa Bay 1:0
02:30Atlanta United 2 - Charleston 3:1
02:30Bethlehem - Loudoun 5:2
03:00Saint Louis FC - New York Red Bulls 2 2:0
05:30Fresno - Rio Grande 5:0

ANGOLA: Girabola League

18:00Primeiro de Agosto - Ferroviario do Huambo -:-

ARJANTİN: Copa Argentina

00:10Talleres Cordoba - Banfield 1:0pen
03:10Godoy Cruz - River Plate 0:1
23:00Sportivo Estudiantes - Barracas Central -:-

ASYA: AFC 16 yaşaltı Gençlik Kupası - Elemeler

12:00Guam U16 - Hong Kong U16 1:4
15:00Singapore U16 - Kuzey Kore U16 1:6

ASYA: AFC Championship Women U16

12:00Çin U16 K - Kuzey Kore U16 K 0:4
15:00Vietnam U16 K - Güney Kore U16 K 0:3

AVRUPA: Avrupa Ligi - Grup Aşaması

19:55APOEL - Dudelange 3:4
19:55Basel - Krasnodar 5:0
19:55CFR Cluj - Lazio 2:1
19:55Dyn. Kyiv - Malmo FF 1:0
19:55FC Copenhagen - Lugano 1:0
19:55Frankfurt - Arsenal 0:3
19:55Getafe - Trabzonspor 1:0
19:55LASK Linz - Rosenborg 1:0
19:55PSV - Sporting 3:2
19:55Qarabag - Sevilla 0:3
19:55Rennes - Celtic 1:1
19:55St. Liege - Guimaraes 2:0
7'AS Roma - Başakşehir 0:0
7'Espanyol - Ferencvaros 0:0
7'FC Porto - Young Boys 0:0
7'Gent - St. Etienne 1:0
7'Ludogorets - CSKA Moscow 0:0
7'Manchester Utd - FC Astana 0:0
7'Monchengladbach - Wolfsberger AC 0:0
7'Partizan - Alkmaar 0:0
7'Rangers - Feyenoord 0:0
7'Slovan Bratislava - Beşiktaş 0:0
7'Wolfsburg - Oleksandriya 0:0
7'Wolves - Braga 0:0

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - İlk etap

14:00İsviçre U17 K - Moldova U17 K 12:0
14:00Romanya U17 K - Türkiye U17 K 4:4

BAE: 1nci Küme

17:45Al-Jazira - Al Dhafra 2:0
17:45Hatta - Al-Ahli Dubai 0:3
90+'Al Sharjah - Khorfakkan 2:0
89'Bani Yas - Ajman 2:2

BREZİLYA: Copa do Brasil

03:30Internacional - Athletico-PR 1:2

BREZİLYA: Copa Verde

01:00Goias - Cuiaba Esporte 1:0

BREZİLYA: Brasileiro U20

01:00Cruzeiro U20 - Internacional U20 2:2
47'Fluminense U20 - America Mineiro U20 1:0

CEBELİTARIK: Premier Division

19:15Lincoln - College 1975 FC 9:0
37'Boca Juniors - Lynx 0:2

DANİMARKA: 1st Division

19:00Vejle - Roskilde 2:0
46'Viborg - Vendsyssel 1:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

23:00Morvant Caledonia Utd (Tri) - Defence Force (Tri) 0:1
01:00La Horquetta (Tri) - Santa Rosa (Tri) 7:0

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

16:00Kıbrıs U17 - Ermenistan U17 1:0
17:00Finlandiya U16 - Kuzey İrlanda U16 2:3

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

02:00Peru U19 K - Venezuela U19 K 0:4
04:00Ekvador U19 K - Kolombiya U19 K 1:1
19:30Bolivya U19 K - Şili U19 K 0:1
22'Arjantin U19 K - Uruguay U19 K 0:0

EKVATOR: Copa Ecuador

03:15LDU Quito - Aucas 1:0pen

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:30Aguila - Independiente F.C. 1:0
00:30El Vencedor - Municipal Limeno 1:0
00:30Jocoro - 11 Deportivo 1:0
04:00Sonsonate - Chalatenango 2:1
04:15Santa Tecla - FAS 3:1
04:30Metapan - Alianza FC 1:2

ENDONESYA: Liga 1

11:30Persija Jakarta - Bali United 0:1
11:30PSS Sleman - Persipura 1:1
14:30Badak Lampung - Kalteng Putra 2:1
14:30PSM Makassar - TIRA Persikabo 2:0

ENDONESYA: Liga 2

11:30Persik Kediri - Balikpapan 2:0
11:30ErtelendiPSIM Yogyakarta - Persatu Tuban -:-

ESTONYA: Esiliiga

17:30Legion - Flora U21 1:2
18:30Parnu JK Vaprus - Elva 0:1
19:00Tammeka U21 - JK Jarve 2:0
19:30Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 6:1
19:30Tartu Welco - Rakvere 4:0

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30ErtelendiSan Pedro - SOL -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Haka - TPS Turku 1:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

18:30PEPO - Sudet 8:1

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

23:30Guastatoya - Antigua 2:1
00:30Sanarate - Iztapa 2:1
03:00Coban Imperial - Malacateco 3:0
05:00Comunicaciones - Deportivo Mixco 4:2

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana

03:30Corinthians (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 0:2

GÜNEY KORE: WK League Women

13:00Gumi Sportstoto K - Boeun Sangmu K 0:1
13:00Gyeongju K - Changnyeong K 6:0
13:00Hwacheon K - Seoul K 5:1
13:00Incheon Hyundai Steel K - Suwon FMC K 3:1

HİNDİSTAN: Calcutta Premier Division A

12:00Peerless - Bhawanipore 2:0
12:30Mohun Bagan - Mohammedan 2:3

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

00:00Marathon - Real Sociedad 0:0
00:30Real de Minas - Vida 1:0
04:00Motagua - CD Honduras 2:1
05:00UPNFM - Real Espana 1:1

IRAK: Süper Lig

18:00Al Simawa - Al Zawraa 0:0
18:00Erbil - Naft Al Junoob 0:0
19:00Al Minaa - Zakho 1:0

İNGİLTERE: Premier League International Cup

48'Swansea U23 - Jong PSV 0:1

İSPANYA: LaLiga2

20:00Elche - Tenerife 1:1
20:00R. Oviedo - Extremadura UD 1:1
23:00Las Palmas - Gijon -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

21:00Binissalem - Llosetense -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

23:00Panaderia Pulido San Mateo - San Fernando -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

21:30Calasancio - Villegas -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

21:30La Solana - Ciudad Real -:-
21:30Socuellamos - Guadalajara -:-

İSRAİL: Leumit League

19:00H. Akko - Sakhnin 2:1
19:00M. Petach Tikva - Beitar Shimshon 3:0
19:00MS Kafr Qasim - Hap. Ramat Gan 0:0
19:00Nof Hagalil - H. Ironi Rishon 0:1
19:00Ramat Hasharon - M. Nazareth 1:0

İTALYA: Serie D - Group B

17:00USD Dro - Arconatese 0:2

KANADA: Canadian Premier League - Sonbahar Sezonu

00:30HFX Wanderers - Forge 1:1

KANADA: Championship

02:30Montreal Impact - Toronto FC 1:0

KATAR: QSL

16:50Al Arabi - Al-Shahaniya 2:1
19:00Al-Gharafa - Al Ahli Doha 3:1

KENYA: Premier League

15:00ErtelendiChemelil - Gor Mahia -:-

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clasura

23:00Barranquilla - Tigres 1:1
03:30Chico - Real San Andres 1:0
23:00Bogota - Boca Juniors -:-
23:00Llaneros - Orsomarso -:-

KONGO DC: Ligue 1

17:30Renaissance - Motema Pembe 0:3

KOSOVA: Superliga

17:00Dukagjini - Ferizaj 0:1
17:00Feronikeli - Flamurtari 2:1
17:00Vushtrria - Drenica 2:2

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

00:00U.C.R. - San Carlos 1:1
03:00Guadalupe - Santos DG 2:4
00:00Cartagines - ADR Jicaral 0:0

KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL

20:00Bregalnica - Tikves -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: Leagues Cup

05:30Tigres - Cruz Azul 1:2

MALDİVLER: Dhivehi Premier League - İlk etap

14:00Nilandhoo - Foakaidhoo 3:2
19:00Green Streets - Victory -:-

MALİ: Premiere Division

17:30Tombouctou - Soni -:-
18:45AS Performance - Mamahira -:-
19:00AS Bamako - Duguwolofila de Babanba -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

05:00Tijuana K - Monarcas Morelia K 4:1
19:00Atlas K - Toluca K 3:0
00:00Necaxa K - Puebla K -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

04:00Real Madriz - Managua FC 2:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

19:00Vardeneset - Madla IL 3:1

PARAGUAY: Copa Paraguay

01:45Guarani - Pastoreo 5:0

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

18:00Belenenses U23 - Braga U23 0:0
18:00Leixoes U23 - Sporting U23 1:2

RUSYA: Youth League

13:00Ufa U19 - Sp. Moscow U19 1:2

RUSYA: Supreme Division Women

15:00FK Yenisey K - Kubanochka Krasnodar K 0:1
15:00Torpedo Izhevsk K - Lok. Moscow K 1:4
18:00Ryazan K - Zvezda K 1:0

SEYŞEL ADALARI: First Division League

16:30Northern Dynamo - Red Star -:-

SLOVENYA: Kupa

17:30O. Ljubljana - Rudar 0:1

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:50Damac - Al Shabab 1:1

UKRAYNA: Youth League

16:00Dnipro-1 U21 - Karpaty U21 2:2

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Cerro Largo - Defensor Sp. 1:4
02:00Rampla Juniors - Penarol 1:2
7'Boston River - Cerro CA 0:1
7'Danubio - Plaza Colonia 0:0
7'Liverpool M. - Fenix 0:0

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00AC Lala FC - Angostura 2:2
23:00Atl. Venezuela - Estudiantes Caracas 1:1
23:00Carabobo - Furrial 3:1
23:00Estudiantes M. - El Vigia 4:2
23:00La Guaira - Gran Valencia 6:1
23:00Lara - Llaneros 1:0
23:00Portuguesa - Trujillanos 0:3
00:00Aragua - Yaracuy 0:1
00:00Monagas - Dynamo Puerto 6:1
01:00Dep. Tachira - Frontera 1:1
02:30Mineros - Fundacion AIFI 2:0
02:30Zamora - Hermanos Colmenares 1:1
16:00Puerto Cabello - Titanes 2:1

VİETNAM: V.Ligi 1

13:00Song Lam Nghe An - Hanoi FC 0:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.