YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

21:00Aalen - Giessen 1:0

ALMANYA: Regionalliga Bayern

21:00ErtelendiGarching - Memmingen -:-

AVRUPA: Şampiyonlar Ligi - Grup Aşaması

20:55Lok. Moscow - Bayern 1:2
20:55Shakhtar - Inter 0:0
Devre ArasıAtalanta - Ajax 0:2
Devre ArasıAtl. Madrid - Salzburg 1:1
Devre ArasıFC Porto - Olympiakos 1:0
Devre ArasıLiverpool - Midtjylland 0:0
Devre ArasıMarsilya - Manchester City 0:1
Devre ArasıMonchengladbach - Real Madrid 1:0

AVRUPA: Euro Women - Elemeler

14:00Gürcistan K - İsrail K 1:2
16:00Moldova K - Polonya K 0:3
17:00Rusya K - Türkiye K 4:2
18:30Romanya K - İsviçre K 0:2
18:30Yunanistan K - Ukrayna K 0:4
19:00Beyaz Rusya K - Kuzey İrlanda K 0:1
19:00Çek Cumhuriyeti K - Azerbaycan K 3:0
19:15Finlandiya K - İskoçya K 1:0
19:30İtalya K - Danimarka K 1:3
19:30Wales K - Norveç K 0:1
20:00Litvanya K - Belçika K 0:9
20:00Slovakya K - Letonya K 2:0
20:30İsveç K - İzlanda K 2:0
21:00Kosova K - Hollanda K 0:6
21:00Portekiz K - Kıbrıs K 1:0
Devre ArasıAvusturya K - Fransa K 0:0

AVUSTRALYA: NPL Queensland

12:30ErtelendiBrisbane Strikers - Redlands -:-
12:30ErtelendiEastern Suburbs - Gold Coast Knights -:-
12:30ErtelendiMoreton Bay Utd - Gold Coast -:-
12:30ErtelendiOlympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

21:00ErtelendiStripfing - Wiener Neustadt -:-

BREZİLYA: Serie B

02:00Parana - Oeste 4:0

BREZİLYA: Serie C

00:00Sao Bento - Criciuma 0:0
02:00Vila Nova - Ferroviario 3:0

BREZİLYA: Serie D

21:00Guarany - America-RN 1:3

BREZİLYA: Brasileiro U20

23:00Sport Recife U20 - Fluminense U20 0:2

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:30Litex Lovech - Kariana Erden 1:2

CEBELİTARIK: National League

22:00Lynx - Manchester 62 5:0

ÇİN: Super Ligi - 5. ve 8.likler

14:35Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 3:1

ÇİN: Super Ligi - 9.luk - 16.lık

10:30Guangzhou R&F - Henan Jianye 1:2

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

18:00İptal edildiAlmanya U16 - İsviçre U16 -:-

EKVATOR: Liga Pro - İkinci etap

01:30Guayaquil City - Orense 1:1

ERMENİSTAN: First League

16:00Urartu 2 - Pyunik 2 6:0

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

20:30Black Leopards - Baroka 1:3
20:30Chippa United - Kaizer 0:1

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Bolnisi - Gagra 1:1
13:00Samgurali - Georgia 0:0

HOLLANDA: KNVB Beker

23:00G.A. Eagles - Breda 6:0
20:45Twente - Graafschap 1:3
21:45Heerenveen - FC Oss 3:1
21:45Venlo - Den Bosch 4:2
Devre ArasıDordrecht - Utrecht 1:3

IRAK: Süper Lig

15:00Al-Qassim - Naft Missan 3:3
15:00Zakho - Al Karkh 0:0

İNGİLTERE: Premier League

23:00Burnley - Tottenham 0:1

İNGİLTERE: Şampiyona

22:00Barnsley - QPR 3:0
55'Blackburn - Reading 1:3
54'Brentford - Norwich 1:0
55'Middlesbrough - Coventry 0:0
55'Swansea - Stoke 1:0
53'Wycombe - Watford 0:1

İNGİLTERE: League One

90+'Bristol Rovers - Hull 1:2
22:00Charlton - Oxford Utd 2:0
22:00Crewe - Lincoln 0:1
90+'Ipswich - Gillingham FC 1:0
22:00Milton Keynes - Wigan 2:0
22:00Peterborough - Burton 2:2
22:00ErtelendiSwindon - Accrington -:-
22:00Wimbledon - Blackpool 1:0
54'Fleetwood - Shrewsbury 1:0
53'Plymouth - Doncaster 1:0
54'Portsmouth - Northampton 3:0
54'Rochdale - Sunderland 2:2

İNGİLTERE: League Two

21:30Crawley - Tranmere 4:0
22:00Bolton - Bradford City 1:0
22:00Carlisle - Morecambe 3:1
22:00Forest Green - Grimsby 1:0
22:00Harrogate - Stevenage 0:0
22:00Leyton Orient - Exeter 1:1
22:00Mansfield - Barrow 2:4
22:00Newport - Colchester 2:1
22:00Port Vale - Cheltenham 2:1
22:00Southend - Oldham 1:2
22:00Walsall - Cambridge Utd 0:2

İNGİLTERE: National League

22:00Wrexham - Barnet 0:0
54'Aldershot - Torquay 1:3
55'Boreham Wood - Woking 1:0
54'Bromley - Weymouth 2:1
55'Dover - Eastleigh 2:1
22:45ErtelendiHalifax - Notts County -:-
53'Hartlepool - Altrincham 1:0
53'King’s Lynn - Wealdstone 1:1
59'Maidenhead - Dagenham & Red. 1:1
55'Stockport - Solihull Moors 0:0
45+'Yeovil - Sutton 0:1

İNGİLTERE: National League North

53'Boston Utd - Guiseley 0:0
51'Chester - Curzon Ashton 1:0
57'Hereford - Bradford PA 0:2

İNGİLTERE: National League South

56'Chippenham - Dartford 1:1
54'Hampton & Richmond - Eastbourne Boro 0:1

İNGİLTERE: NPL Premier Division

22:45ErtelendiAshton Utd - Grantham -:-
54'Bamber Bridge - Gainsborough 0:0
55'Basford - Scarborough 3:0
54'Mickleover - Hyde 0:0
58'Radcliffe - Whitby 2:3
51'South Shields - FC United 0:0
51'Stafford - Atherton 0:2
52'Stalybridge - Morpeth 3:1
22:45KesildiWarrington - Buxton 0:1

İNGİLTERE: Southern League Central Division

67'Hednesford - Bromsgrove 3:1
22:45ErtelendiAFC Rushden & Diamonds - Tamworth -:-
53'Barwell - Rushall 1:3
22:45ErtelendiBiggleswade Town - Coalville -:-
52'Kings Langley - Banbury 1:1
Devre ArasıSt. Ives - Leiston 0:0
51'Stratford - Redditch 2:0

İNGİLTERE: Southern League South Division

68'Hartley Wintney - Yate Town 2:1
48'Hayes & Yeading - Chesham 1:0
55'Hendon - Farnborough 2:0
22:45İptal edildiMerthyr Town - Tiverton -:-
51'Poole - Gosport 0:0
49'Salisbury - Weston-super-Mare 1:1
Devre ArasıTaunton - Dorchester 1:1
54'Truro - Wimborne 4:1
52'Walton Casuals - Met. Police 0:0

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

54'Hornchurch - Haringey 1:0
46'Potters Bar - Worthing 1:0

İNGİLTERE: Professional Development League

15:00Ipswich U23 - Sheffield Wed U23 3:1
16:00Bristol City U23 - Crewe U23 4:1
16:00Cardiff U23 - Hull U23 2:0
16:00Colchester U23 - Sheffield Utd U23 1:4
17:00QPR U23 - Barnsley U23 0:2

İRLANDA: Division 1

56'Athlone - Bray 0:1
52'Cabinteely - Drogheda 0:0
55'Cobh Ramblers - Shamrock 2 0:0
55'Galway - UC Dublin 1:0
52'Wexford - Longford 0:1

İSKOÇYA: Lowland League

22:45Berwick - Edinburgh University -:-
22:45Caledonian Braves - Dalbeattie Star -:-
22:45Gala Fairydean - Spartans -:-
22:45Kelty Hearts - Vale Of Leithen -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Levante - Celta Vigo 1:1

İSPANYA: LaLiga2

21:00Girona - Cartagena 2:1

İSVEÇ: Elitettan Women

20:30Jitex K - Alingsas FC K 0:4

İTALYA: Serie C - Group C

23:00Bari - Catania 4:1

İTALYA: Coppa Italia

16:00Sampdoria - Salernitana 1:0
17:00Bologna - Reggina 2:0
17:00Entella - Pisa 3:1
20:00Pordenone - Monza 0:1pen

KAZAKİSTAN: Premier Lig

12:00Shakhtar K. - Kyzylzhar 0:0

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

02:00Aguilas - Pereira 1:0
04:00Bucaramanga - Cucuta 1:0

KOLOMBİYA: Liga Women

23:00La Equidad K - Santa Fe K 0:2

KOSOVA: Superliga

16:00Arberia - Drita 0:1
16:00Feronikeli - KF Llapi 1:0

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

00:00Limon - Grecia -:-

LİECHTENSTEİN: Liechtenstein Cup

22:00Triesen - Balzers -:-

MALTA: Premier Lig

23:15Birkirkara - Sliema 1:2

MALTA: Division 1

23:15San Gwann - Pieta Hotspurs 0:0
23:15St. Andrews - Naxxar Lions 0:0

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

06:00Pachuca - U.N.A.M. 1:1

MOLDOVA: Moldova Kupası

14:00Milsami - Bardar 7:1
19:00Codru Lozova - Cahul 1:0

MORİTANYA: Ligue 1

20:00Nouakchott King's - Garde Nationale -:-
22:40Medine - Police -:-

NORVEÇ: Eliteserien

21:00Viking - Haugesund 0:1

ÖZBEKİSTAN: Super League

13:00Andijan - Qizilqum 0:0
15:00Navbahor Namangan - Bunyodkor 2:1

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

01:30Guarani - Cerro Porteno 1:1

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30A. Lima - Ayacucho 1:2
02:00Cajamarca - Binacional 3:0

PERU: Liga 2

18:30Santa Rosa - Santos FC 0:1
21:00Chavelines - Union Comercio 1:0
28'Huaral - Juan Aurich 1:0

POLONYA: Central Youth League

16:00Gornik Z. U18 - Korona U18 1:0

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:15Benfica - Belenenses 2:0

SUUDİ ARABİSTAN: Division 1

17:40Al Jeel - Arar 2:1
17:40Al-Sahel - Al Draih 0:0
17:50Al-Kawkab - Al Feiha 2:1
18:20Ohod - Hajer 1:0

SUUDİ ARABİSTAN: King Cup

17:55Al-Hilal - Abha 2:0
20:30Al Ahli SC - Al Nasr Riyadh 1:2

ŞİLİ: Primer B

19:30San Felipe - San Luis 1:1

ŞİLİ: Segunda Division

18:00Arturo Fernandez Vial - Colchagua 0:2
18:00Recoleta - General Velasquez 3:1
18:00San Antonio Unido - Deportes Vallenar 0:0
22:00Iberia - Dep. Concepcion -:-
00:00Ind. Cauquenes - Linares Unido -:-

UKRAYNA: Persha Liga

15:00Kramatorsk - Alliance 0:3

URUGUAY: Segunda Division

23:30Central Esp. - Rocha 3:0
01:45Sud America - Racing Montevideo 1:1
43'Rampla Juniors - Albion 1:0

ÜRDÜN: Premier Lig

18:00Sahab - Al Hussein 0:1

VENEZUELA: Primer Küme - İkinci etap

00:00Monagas - Dep. Tachira 1:2
03:00Portuguesa - Gran Valencia 0:0
00:00Estudiantes M. - La Guaira -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.