YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

AFRİKA: Afrika Uluslar Kupası - Elemeler

16:00Benin - Sierra Leone -:-
16:00Çad - Mali -:-
16:00Eswatini - Senegal -:-
16:00Güney Afrika - Sudan -:-
16:00South Sudan - Burkina Faso -:-
16:00Uganda - Malawi -:-
19:00Gine - Namibia -:-
19:00Kongo - Guinea-Bissau -:-
19:00Lesotho - Nijerya -:-
19:00Rwanda - Kamerun -:-
22:00Gabon - Angola -:-

ALMANYA: Regionalliga North

16:00Havelse - Drochtersen/Assel -:-
16:00Norderstedt - Luneburger Hansa -:-
16:00Oldenburg - Kiel II -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

16:00Fortuna Koln - Dortmund II -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

16:00Eckernforder SV - SC Weiche-08 II -:-
16:00Eichede - Phonix Lubeck -:-
16:00Todesfelde - Bordesholm -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

16:00Tornesch - Niendorfer TSV -:-
17:00Sasel - Victoria Hamburg -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

13:00Geestemunde - Bremer -:-
16:00ErtelendiSFL Bremerhaven - Aumund-Vegesack -:-
16:30Hemelingen - Leher -:-
16:30Union 60 Bremen - BTS Neustadt -:-
17:00Borgfeld - Blumenthaler -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

16:00Arminia Hannover - Spelle-Venhaus -:-
16:00Bersenbruck - Hildesheim -:-
16:00Egestorf-Langreder - Eintracht Northeim -:-
16:00FT Braunschweig - Delmenhorst -:-
16:00Hagen/Uthlede - Heeslinger -:-
16:00Lupo-Martini Wolfsburg - Emden -:-
16:00Uphusen - Wolfenbuttel -:-
16:00VfL Oldenburg - Gifhorn -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:30Eintracht Rheine - Sprockhovel -:-
16:30Holzwickeder SC - Erndtebruck -:-
16:30Kaan-Marienborn - Wiedenbruck -:-
16:30Munster 2 - RSV Meinerzhagen -:-
16:30Paderborn II - Siegen -:-
16:30Schermbeck - Hammer SpVgg. -:-
16:30Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
17:00Ennepetal - FC Gutersloh -:-
17:15Westfalia Herne - Ahlen -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:45Neuhof - Eddersheim -:-
16:45RW Walldorf - SV Steinbach -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

16:00Ammerthal - Vilzing -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

18:00Regensburg II - Hankofen-Hailing -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

16:30Rielasingen-Arlen - Nottingen -:-

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

16:30Duren - Deutz -:-
16:30Wegberg-Beeck - VfL Vichttal -:-
16:45Breinig - Freialdenhoven -:-
16:45Wesseling-Urfeld - Pesch -:-
17:00Eilendorf - FC Viktoria 08 -:-
17:00Hennef - Frechen -:-
17:30Friesdorf - Siegburger -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

16:30Kleve - Bocholt -:-
16:30SSVg Velbert - Meerbusch -:-
17:00Germania Ratingen - Kray -:-
17:00Hilden - SW Essen -:-
17:15Union Nettetal - SC Velbert -:-
17:30Niederwenigern - Cronenberger -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

13:00Ingolstadt K - Monchengladbach K -:-
13:00Turbine Potsdam 2 K - Cloppenburg K -:-
15:00Andernach K - Bayern 2 K -:-

ALMANYA: DFB Pokal - Bayanlar

13:001.FC Nurnberg K - Bielefeld K -:-
16:00Koln K - SGS Essen K -:-
16:00Saarbrucken K - Gutersloh K -:-

ANGOLA: Girabola League

18:00Progresso - Desportivo Huila -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

23:00All Boys - Villa Dalmine 0:1
23:00Quilmes - Dep. Riestra 1:1
23:10Def. de Belgrano - Chacarita Juniors 2:1
00:00Agropecuario - Estudiantes Rio Cuarto 1:2
00:00ErtelendiCA Estudiantes - Guillermo Brown -:-
01:10Atl. Rafaela - Sarmiento Junin 1:1
23:30Gimnasia Mendoza - Instituto -:-

ARJANTİN: Torneo Federal A

23:00Deportivo Madryn - Sol de Mayo 2:0
23:00CDJU Gualeguaychu - Union Sunchales -:-
23:00Club Sportivo Penarol - Juventud Unida Universitario -:-
23:00Olimpo - Sansinena -:-
23:00San Martin Formosa - Chaco For Ever -:-
00:00Cipolletti - Camioneros Buenos Aires -:-
00:00Defensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana - Apertura

23:00Fenix - Defensores Unidos 0:0
23:00Flandria - Justo Jose de Urquiza 1:3
23:00Los Andes - Colegiales 1:0
23:00Tristan Suarez - Villa San Carlos 0:1
23:00Deportivo Armenio - Comunicaciones -:-
23:00Sacachispas - Acassuso -:-
23:00San Telmo - San Miguel -:-
23:00UAI Urquiza - Talleres (R.E) -:-
23:10Almirante Brown - Argentino de Quilmes -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana - Apertura

23:00Deportivo Espanol - Midland 1:1
23:00Ituzaingo - Berazategui 1:1
23:00Excursionistas - Laferrere -:-
23:00Real Pilar - Deportivo Merlo -:-
23:00San Martin Burzaco - Club Lujan -:-

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

23:00Juventud Unida S. M. - Central Ballester 2:3
23:00Puerto Nuevo - Argentino de Rosario 0:2
23:00Def. de Cambaceres - Sportivo Barracas -:-
23:00Yupanqui - Atlas -:-

AVRUPA: Euro - Elemeler

17:00Lüksemburg - Portekiz -:-
17:00Sırbistan - Ukrayna -:-
20:00Bulgaristan - Çek Cumhuriyeti -:-
20:00Kosova - İngiltere -:-
22:45Andorra - Türkiye -:-
22:45Arnavutluk - Fransa -:-
22:45Moldova - İzlanda -:-

AVRUPA: European U21 Şampiyonası - Elemeler

18:00Almanya U21 - Belçika U21 -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

14:00Kafa - TSK Simferopol -:-
14:30Kyzyltash - Ocean Kerch -:-
15:00Yevpatoriya - Inkomport -:-
16:00SKCHF Sevastopol - Krymteplytsia -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

08:00Brisbane Roar - Melbourne City -:-
10:30Sydney FC - Melbourne Victory -:-

AVUSTRALYA: Y-League

02:30Canberra United U23 - Central Coast Mariners U23 1:3
05:30Perth Glory U23 - Adelaide United U23 0:3

AVUSTRALYA: W-League

08:00Canberra K - Perth K -:-
08:00Sydney K - Melbourne Victory K -:-
10:00Newcastle K - Melbourne City K -:-

BAHREYN: Bahrain Cup

18:00Al-Najma - Busaiteen -:-
18:00Bahrain SC - Al-Hala -:-
18:00Sitra - Al-Hidd -:-
18:00Tadamun Buri - Al-Rifaa -:-

BELÇİKA: Proximus League

18:00St. Gilloise - Virton -:-
22:00KSV Roeselare - Westerlo -:-

BELÇİKA: First Amateur Division

17:00Boom - RWDM 47 -:-
17:00RFC Liege - Seraing -:-
17:00Saint Eloois - Dender -:-
17:00Vise - La Louviere -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

16:30Givry - Rebecquoise -:-
16:30Hamoir - Stockay-Warfusee -:-
16:30Tilleur - Francs Borains -:-
17:00Verlaine - Entente Durbuy -:-
18:00Acren - Meux -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

17:00KRC Harelbeke - Mandel United -:-
17:00Petegem - Gullegem -:-
17:00Westhoek - Dikkelvenne -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

16:30Bocholter - Cappellen -:-
16:30Londerzeel - Duffel -:-
16:30Vosselaar - Hoogstraten -:-
16:30Wijgmaal - Pepingen -:-
17:00Diegem - Hasselt -:-
17:00K. Berchem Sport - Aalst -:-
17:00Tienen - ASV Geel -:-

BERMUDA: Premier League

04:00ErtelendiRobin Hood - Devonshire Cougars -:-
22:00Boulevard Blazers - X-Roads Warriors -:-
22:00Dandy Town Hornets - PHC Zebras -:-
22:00SBRC - North Village Rams -:-
22:00Southampton - Somerset -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:00ErtelendiGuabira - Sport Boys -:-

BOLİVYA: Nacional B - Playofflar

22:30Santa Cruz - Vinto -:-
22:30Stormers - Tomayapo -:-

BOSNA HERSEK: FBiH

15:30GOSK Gabela - HNK Orasje -:-
15:30TOSK Tesanj - Travnik -:-

BREZİLYA: Serie A

23:00Santos - Sao Paulo 1:1
01:00Fluminense - Atletico-MG 1:1
22:00Bahia - Palmeiras -:-
22:00Gremio - Flamengo -:-
00:00Athletico-PR - Botafogo RJ -:-
00:00Chapecoense-SC - Ceara -:-
00:00Corinthians - Internacional -:-

BREZİLYA: Serie B

01:00Londrina - Botafogo SP 1:1
22:00Sao Bento - Brasil de Pelotas -:-
22:00Sport Recife - Vila Nova -:-
00:30Figueirense - Cuiaba Esporte -:-

BREZİLYA: Brasileiro U20 - Playofflar

20:00Flamengo U20 - Corinthians U20 -:-

BURKİNA FASO: Premier League

18:30Majestic - Kadiogo -:-
18:30Rahimo - Etoile Filante -:-
18:30US Ouagadougou - USFA -:-
20:45ASFA Yennega - Salitas -:-

BURUNDİ: Primus League

16:00Aigle Noir - Flambeau du Centre -:-
16:00Atletico Olympic - Rukinzo -:-

CEZAYİR: 1.Küme

20:45MC Alger - Bordj Bou Arreridj -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

12:15Slavia Prag B - Rakovnik -:-
12:15Sparta Prag B - Vltavin -:-
12:30Karlovy Vary - Plzen B -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

12:15Bohemians 1905 B - Pardubice B -:-
12:15Dukla Prag B - Zivanice -:-
12:15Liberec B - Usti nad Orlici -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

12:00Meteor Prague - Cesky Brod -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

12:15Caslav - Velke Hamry -:-
15:30Nymburk - Dvur Kralove -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

12:30Trebon - Olesnik -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

15:30Meclov - Rapid Plzen -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

15:30Cernilov - Novy Bydzov -:-
15:30Rychnov n. Kneznou - Kostelec n. O. -:-
15:30Trebes - Dobruska -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

15:00Policka - Rohovladova Bela -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

17:00Slovacko K - Sparta Prag K -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Czech Cup Women

12:30Havirov K - Olomouc K -:-
13:00Nove Sady K - Lisen K -:-
15:30Trebon K - Branik K -:-

DANİMARKA: 1st Division

15:45Naestved - F. Amager -:-
17:00Skive - Kolding -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

03:30Monterrey (Mex) - Club America (Mex) 2:1
15:00Arsenal Tula (Rus) - Khimik Novomoskovsk (Rus) -:-
15:00Göztepe (Tur) - Altınordu (Tur) -:-
16:00Alanyaspor (Tur) - Adana Demirspor (Tur) -:-
16:00Krasnodar (Rus) - FK Rostov (Rus) -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

17:00Litvanya - Yeni Zelanda -:-
18:00Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Özbekistan U23 -:-
00:00Paraguay U23 - Venezuela U23 -:-

DÜNYA: U17 Dünya Kupası - Playofflar

21:00Hollanda U17 - Fransa U17 -:-

EKVATOR: Serie B

23:30Atl. Porteno - Clan Juvenil 3:0
23:30Gualaceo - LDU Loja 3:0
23:30Ind. Juniors - Manta 2:1
23:30LDU Portoviejo - Orense 3:2
23:30Santo Domingo - Santa Rita 0:2

EKVATOR: Copa Ecuador

23:00Delfin - LDU Quito 3:1

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:00El Vencedor - Jocoro -:-
00:15Independiente F.C. - Municipal Limeno -:-

ESTONYA: Esiliiga - Düşme Grubu

14:00Parnu-Jaagupi - Rakvere -:-

FRANSA: Coupe de France

05:00Venus - Besancon -:-
16:00Adamois - St Quentin -:-
16:00Annecy-le-Vieux - Limonest -:-
16:00Belfort Sud - Nancy -:-
16:00Boulay - Meaux -:-
16:00CEP Lorient - Plabennec -:-
16:00Evreux - Mtsapere -:-
16:00Gravelines - Rouen -:-
16:00Guichen - Milizac -:-
16:00Hombourg-Haut - Forbach -:-
16:00Le Rheu - Paimpol -:-
16:00Liguaire Niort - Fontenay -:-
16:00Mozac - FC Cournon -:-
16:00Nanterre - Laval -:-
16:00ErtelendiOlympique de Valence - Evian TG -:-
16:00Olympique Lumbrois - Grande-Synthe -:-
16:00Poitevin - Nueillaubiers -:-
16:00Prix les Mezieres - Wasquehal -:-
16:00Reims Ste Anne - Cormontreuil -:-
16:00Rivieres - Chassieu Decines -:-
16:00ErtelendiRodeo - Colomiers -:-
16:00Sainte-Maxence - USM Senlis -:-
16:00Saint-Galmier - St-Etienne Cote Chaude -:-
16:00Saint-Jean - Bayonne -:-
16:00Saint-Omer - Dieppe -:-
16:00St Maximin - Valenciennes -:-
16:00Sundhoffen - Mulhouse -:-
16:00Tourcoing - Calais Pascal -:-
16:00Vandoeuvre - Luneville -:-
16:00Verton - Le Portel -:-
17:00Erstein - Thaon -:-
17:00Marcq en Baroeul - IC Croix -:-
17:00Oberschaeffolsheim - Raon L Etape -:-
17:30St Marienne - Versailles -:-

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

16:45Guingamp K - Paris FC K -:-

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Black Leopards U21 - Chippa United U21 -:-
11:00Stellenbosch U21 - Cape Town City U21 -:-

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

00:00America des Cayes - Capoise -:-
00:00Cavaly - Ouanaminthe -:-
00:00Cosmopolites - Mirebalais -:-
00:00Fica - Arcahaie -:-
00:00Racing Haitien - Racing des Gonaives -:-
00:00Real du Cap - Don Bosco -:-
00:00Tempete - Violette -:-
00:00Triomphe Liancourt - Baltimore -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

14:15Telstar - G.A. Eagles -:-
16:30Den Bosch - Excelsior -:-
18:45Cambuur - Almere -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

16:30AFC - Jong Sparta Rotterdam -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

16:00DEM - EVV -:-
16:00Hoogland - Gemert -:-
16:00HV & CV Quick - FC Oss -:-
16:00Westlandia - USV Hercules -:-
16:30Dongen - ADO 20 Heemskerk -:-
16:30Groene Ster - Jong Den Haag -:-
16:30HSC '21 - Lienden -:-
16:30Oostzaan - UNA -:-

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

16:30PSV K - Heerenveen K -:-

İNGİLTERE: League One

15:00Tranmere - Wycombe -:-

İNGİLTERE: Women’s Super League

15:30Manchester City K - West Ham K -:-
17:00Brighton K - Birmingham K -:-
17:00Chelsea K - Manchester Utd K -:-
17:00Reading K - Bristol City K -:-
18:00Liverpool K - Everton K -:-
18:00Tottenham K - Arsenal K -:-

İNGİLTERE: Women’s Championship

15:00Durham K - London Bees K -:-
16:00Lewes K - Sheffield Utd K -:-
17:00Charlton K - Leicester K -:-
17:00Coventry United K - Aston Villa K -:-
17:00Crystal Palace K - London City Lionesses K -:-

İNGİLTERE: Women’s FA Cup

16:30Cheltenham K - Leyton Orient K -:-
17:00Woodlands K - Billericay K -:-

İSKOÇYA: Lowland League

18:00Stirling University - East Stirlingshire -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Zaragoza - Albacete 0:1
14:00Ponferradina - Girona -:-
16:00Alcorcon - Malaga -:-
18:00R. Oviedo - Gijon -:-
20:30Lugo - Racing Santander -:-
20:30Mirandes - Las Palmas -:-
23:00Tenerife - Cadiz -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

14:00Baleares - Real Madrid B -:-
14:00Ferrol - Melilla -:-
14:00Internacional de Madrid - Las Palmas B -:-
14:00Rayo Majadahonda - Langreo -:-
14:00San Sebastian Reyes - Pena Deportiva -:-
14:00UD Ibiza-Eivissa - Getafe B -:-
19:00Pontevedra - Marino de Luanco -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

14:00Tudelano - R. Sociedad B -:-
17:30Valladolid Promesas - Calahorra -:-
19:00Leonesa - Haro Deportivo -:-
19:00Salamanca - Alaves B -:-
19:00UD Logrones - Burgos CF -:-
20:00R. Union - Guijuelo -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

14:00Andorra - Ebro -:-
14:00Levante B - La Nucia -:-
14:00Llagostera - Lleida -:-
14:00Prat - Espanyol B -:-
19:00Orihuela - Castellon -:-
19:00Sabadell - Gimnastic -:-
20:00Barcelona B - Cornella -:-
20:00Hercules - Valencia B -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

14:00Granada B - Villarrubia -:-
14:00Huelva - Murcia -:-
18:30Marbella - Yeclano -:-
18:30Sanluqueno - Sevilla B -:-
19:00Cartagena - CF Talavera -:-
19:00Don Benito - Cadiz B -:-
19:00Linense - Badajoz -:-
19:00Merida AD - Algeciras -:-
19:00UCAM Murcia - Cordoba -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

18:15Polvorin - UD Ourense -:-
18:30Alondras - Paiosaco -:-
18:30Ourense CF - Pontellas -:-
19:00Arenteiro - Arosa SC -:-
19:00Barco - Racing Club Villalbes -:-
19:00Bergantinos - Silva SD -:-
19:00Compostela - Arzua -:-
19:00Rapido de Bouzas - Estradense -:-
19:00Somozas - CD Choco -:-
20:30Dep. Fabril - Pontes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

14:00CD Colunga - Llanera -:-
14:00Condal - Praviano -:-
14:00Covadonga - Basico Urraca -:-
14:00EI San Martin - Lenense -:-
14:00L'Entregu - Club Siero -:-
14:00Real Aviles - Mosconia -:-
14:00Tuilla - SD Navarro CF -:-
14:15Llanes - Vallobin -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

14:00Racing Santander B - Torrelavega -:-
19:00CD Barquereno - Textil Escudo -:-
19:00Tropezon - Guarnizo -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

13:00Santuxu - Somorrostro -:-
13:30Basconia - Durango -:-
13:30Portugalete - Sodupe -:-
19:30Balmaseda - Sestao -:-
19:30CD Vitoria - Ariznabarra -:-
20:00Real Sociedad C - Lagun Onak -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

14:00Castelldefels - Vilassar de Mar -:-
14:00CE Manresa - L'Hospitalet -:-
14:00Horta - UE Figueres -:-
14:00Pobla Mafumet - Terrassa -:-
14:00San Cristobal CP - Sant Andreu -:-
14:00Vilafranca - UE Sants -:-
18:30Peralada - Banyoles -:-
19:00İptal edildiReus Deportiu - Granollers -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

13:30CF Intercity - Eldense -:-
13:30Recambios Colon - Alzira -:-
14:00Paterna - Novelda CF -:-
18:00Elche CF Ilicitano B - Silla CF -:-
19:00Alcoyano - Crevillente -:-
19:00Saguntino - Olimpic Xativa -:-
20:00Vilamarxant - Acero -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

13:30Alcorcon B - Navalcarnero -:-
13:30Carabanchel - Vallecano B -:-
13:30Leganes B - Alcobendas -:-
13:30Moratalaz - AD Torrejon -:-
13:30Parla - El Alamo -:-
14:00Atletico Pinto - San Fernando -:-
14:00CD Mostoles - Santa Ana -:-
14:00Pozuelo de Alarcon - RSD Alcala -:-
14:00Union Adarve - Trival Valderas -:-
19:00Flat Earth - Villaverde San Andres -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

18:00Bupolsa - La Virgen -:-
18:15La Baneza - Zamora -:-
18:30Almazan - Real Burgos CF -:-
18:30Bembibre - Real Avila -:-
19:00Arandina - Atl. Astorga -:-
19:00Cristo Atletico - Numancia B -:-
19:00G. Segoviana - Burgos Promesas -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

13:30Malaga B - El Palo -:-
14:00Alhaurin - Almeria B -:-
14:00Mancha - Huetor Vega -:-
14:00Velez - Linares -:-
19:00Ejido - Jaen -:-
19:30Atletico de Porcuna - Motril -:-
19:30Huetor Tajar - CD Torreperogil -:-
19:30Torredonjimeno - Loja -:-
20:00Antequera - Maracena -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

14:00CD Utrera - CD Gerena -:-
14:00Ceuta - Xerez D.F.C. -:-
14:00Conil - Coria C.F. -:-
14:00Cordoba B - Rota -:-
14:00Sevilla C - Ciudad de Lucena -:-
18:00Betis B - Antoniano -:-
18:00Los Barrios - Puente Genil -:-
19:00Xerez CD - Pozoblanco -:-
20:00Lebrijana - Ecija 3:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

14:00Portmany - Esporles -:-
14:30Formentera - Alcudia -:-
18:30Soller - Poblense -:-
19:00Andratx - Llosetense -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

15:00Atl. Paso - Tamaraceite -:-
15:00CD Marino - Vera -:-
15:00La Cuadra - Villa Santa Brigida -:-
15:00Lanzarote - Panaderia -:-
15:00SD Tenisca - San Fernando -:-
16:00Las Palmas C - Gran Tarajal -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

13:30Minerva - UD Los Garres -:-
14:00UCAM Murcia B - Lorca FC -:-
14:15EG El Palmar CF - EDMF Churra -:-
18:15Plus Ultra - Cartagena B -:-
18:30Lorca Deportiva - Cartagena FC -:-
18:30Mar Menor - Real Murcia B -:-
18:30Muleno - CAP Ciudad de Murcia -:-
19:00Pulpileno - Deportiva Minera -:-
19:30Olimpico de Totana - Mazarron CF -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

13:30Extremadura UD B - Montijo -:-
14:00Azuaga - UP Plasencia -:-
14:00Cacereno - CD Calamonte -:-
14:00Miajadas - RCP Valverdeno -:-
14:00Olivenza - Fuente de Cantos -:-
14:00Trujillo - Valdivia -:-
18:30Diocesano - Aceuchal -:-
18:30Llerenense - Arroyo -:-
19:00Moralo - CD Coria -:-
19:00Villanovense - Jerez CF -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

17:45Murchante - CD Corellano -:-
18:00Pena - Lourdes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

17:30Berceo - Comillas -:-
18:00Calahorra B - Varea -:-
18:00Calasancio - SD Logrones -:-
18:00River Ebro - Anguiano -:-
18:30Pradejon - Villegas -:-
19:00CDFC Calzada - CCD Alberite -:-
19:00Vianes - Naxara -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 17

13:30San Juan Zaragoza - Calamocha -:-
17:15Sarinena - Teruel -:-
17:30Robres - Borja -:-
17:45Belchite 97 - Cuarte -:-
18:00Barbastro - Zaragoza B -:-
18:00Brea - Tarazona -:-
18:00Villanueva CF - Valdefierro -:-
18:15Tamarite - Almudevar -:-
18:30Atletico Monzon - Binefar -:-
18:30Fraga - CF Illueca -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

14:00Socuellamos - Tarancon -:-
18:30La Solana - Toledo -:-
18:30Quintanar - Atl. Ibanes -:-
18:30Torrijos - Illescas -:-
18:30Villacanas - Pedroneras -:-
19:00Albacete B - Azuqueca -:-
19:00Almansa - Conquense -:-
19:00Ciudad Real - La Roda -:-
19:00Guadalajara - Madridejos -:-

İSPANYA: Primera Division Women

14:00Athletic Bilbao K - CD Tacon K -:-
14:00Betis K - Sevilla K -:-
14:00Real Sociedad K - Barcelona K -:-
15:00Valencia K - Atletico Madrid K -:-
18:00La Coruna K - EDF Logrono K -:-
18:00Madrid C. K - Vallecano K -:-

İSVİÇRE: Promotion League

16:30Bellinzona - Koniz -:-

İTALYA: Serie C - Group A

17:00Como - Pro Vercelli -:-
17:00Olbia - Novara -:-
17:00Pistoiese - Monza -:-
17:00Renate - Pianese -:-
19:30Carrarese - Arezzo -:-
19:30Giana Erminio - Siena -:-
19:30Gozzano - Pro Patria -:-
19:30Pontedera - Lecco -:-

İTALYA: Serie C - Group B

17:00Fano - Piacenza -:-
17:00Imolese - Triestina -:-
17:00L.R. Vicenza - Ravenna -:-
17:00Sudtirol - Sambenedettese -:-
19:30Carpi - Fermana -:-
19:30Gubbio - Cesena -:-
19:30Modena - Virtus Verona -:-
19:30Reggio Audace - Vis Pesaro -:-
19:30Rimini - ArzignanoChiampo -:-

İTALYA: Serie C - Group C

17:00Casertana - Avellino -:-
17:00Paganese - Bari -:-
17:00Rende - Picerno -:-
17:00Rieti - Reggina -:-
17:00Sicula Leonzio - Virtus Francavilla -:-
18:00Teramo - Ternana -:-
19:30Potenza - Vibonese -:-
19:30Viterbese - Cavese -:-
22:45Catanzaro - Catania -:-

İTALYA: Serie D - Group A

16:30Caronnese - Vado -:-
16:30Fossano - Borgosesia -:-
16:30Ligorna - Casale -:-
16:30Prato - Real Forte Querceta -:-
16:30Savona - Ghivizzano Borgo -:-
16:30Seravezza Pozzi - Lucchese -:-
16:30Verbania - Bra -:-
17:00Chieri - Sanremese -:-
17:00Fezzanese - Lavagnese -:-

İTALYA: Serie D - Group B

16:30Caravaggio - Pro Sesto -:-
16:30Castellanzese - Arconatese -:-
16:30Folgore Caratese - USD Dro -:-
16:30Inveruno - Sondrio -:-
16:30Legnano - Bolzano -:-
16:30Levico Terme - Villa Alme -:-
16:30Milano City - Seregno -:-
16:30NibionnOggiono - Virtus Bergamo -:-
16:30Scanzorosciate - Pontisola -:-
16:30Tritium - Brusaporto -:-

İTALYA: Serie D - Group C

16:30Ambrosiana - Caldiero Terme -:-
16:30Campodarsego - Adriese -:-
16:30Cjarlins Muzane - Villafranca -:-
16:30Delta Rovigo - Feltre -:-
16:30Luparense - Legnago Salus -:-
16:30San Luigi - Mestre -:-
16:30Tamai - Montebelluna -:-
16:30Union Clodiense - Chions -:-
16:30Vigasio - Este -:-

İTALYA: Serie D - Group D

16:30Calvina - Ciliverghe Mazzano -:-
16:30Fanfulla - SCD Progresso -:-
16:30Forli - Savignanese -:-
16:30Franciacorta - Sammaurese -:-
16:30Lentigione - Alfonsine -:-
16:30Mantova - Fiorenzuola -:-
16:30Mezzolara - Crema -:-
16:30Sasso Marconi - Correggese -:-
16:30Vigor Carpaneto - Breno -:-

İTALYA: Serie D - Group E

16:30Bastia - Albalonga -:-
16:30Foligno - Scandicci -:-
16:30Grosseto - Follonica Gavorrano -:-
16:30Montevarchi Calcio - Flaminia -:-
16:30Pomezia - Grassina -:-
16:30Ponsacco - Monterosi FC -:-
16:30San Donato - Aglianese Calcio -:-
16:30Trestina - Cannara -:-
16:30Tuttocuoio - Sangiovannese -:-

İTALYA: Serie D - Group F

16:30ASD Pineto Calcio - Matelica -:-
16:30Avezzano - Montegiorgio -:-
16:30Campobasso - Fiuggi -:-
16:30Jesina - Giulianova -:-
16:30Sangiustese - Recanatese -:-
16:30S. N. Notaresco - Cattolica -:-
16:30US Tolentino - Agnonese -:-
16:30Vastese - Porto Sant'Elpidio -:-
16:30Vastogirardi - Chieti -:-

İTALYA: Serie D - Group G

16:30Aprilia - Cassino -:-
16:30Arzachena - Latina -:-
16:30Ladispoli - Tor Sapienza -:-
16:30Nuova Florida - Muravera -:-
16:30Trastevere Calcio - Portici 1906 -:-
16:30Turris - Torres -:-
16:30Vis Artena - Citta di Anagni -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:30Agropoli - Nocerina -:-
16:30Altamura - Brindisi -:-
16:30Andria - Foggia -:-
16:30Francavilla - Taranto -:-
16:30Gelbison Cilento - Casarano -:-
16:30Gladiator - Audace Cerignola -:-
16:30Sorrento - A.C.D. Nardo -:-
17:00Bitonto - Val D'agri -:-
17:30Citta di Fasano - Gravina -:-

İTALYA: Serie D - Group I

16:30ACR Messina - Biancavilla -:-
16:30AS Acireale - Licata -:-
16:30Calcio Giugliano - Corigliano -:-
16:30Castrovillari - Cittanovese -:-
16:30Marsala - Marina di Ragusa -:-
16:30San Tommaso - Roccella -:-
16:30Troina - FC Messina -:-
16:30US Palmese - Palermo -:-
17:00Savoia - SS Nola 1925 -:-

İTALYA: Serie A Women

16:30Florentia K - AS Roma K -:-
17:00AC Milan K - Juventus K -:-

JAMAİKA: Premier League

23:00Dunbeholden - Vere United -:-
23:00Molynes - UWI -:-
23:00Mount Pleasant - Humble Lions -:-
23:00Tivoli - Portmore -:-

JAPONYA: J Youth Cup

07:00G-Osaka (Am) - Nagoya (Am) -:-

KAMERUN: Elite One

15:00Fortuna Mfou - Feutcheu -:-
17:00APEJES Academy - Bamboutos FC -:-
17:00Avion Academy - Young Sports Academy -:-
17:00Bamenda - Tonnerre -:-
17:00Dragon de Yaounde - Panthere -:-
17:00Fovu Baham - Canon Yaounde -:-
17:00Stade Renard - Eding Sport -:-
17:00UMS de Loum - Colombe Lobo -:-
17:00Union Douala - Cotonsport -:-

KARADAĞ: Druga Liga

15:00Arsenal Tivat - Mornar -:-
15:00Ibar - Lovcen -:-
15:00Jedinstvo - Drezga -:-
15:00Jezero - Decic -:-
15:00Otrant - Bokelj -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clausura - Dörtlü

22:30Santa Fe - Petrolera -:-
00:30America De Cali - Dep. Cali -:-

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clausura - Dörtlü

23:00Fortaleza - Chico 0:2
03:00Quindio - Cortulua 3:3
03:00Tigres - Pereira 0:5
23:00Real Cartagena - Bogota -:-

KONGO DC: Ligue 1

17:30Dauphins Noirs - Bukavu -:-
17:30Renaissance - Motema Pembe -:-
17:30Simba - Sanga Balende -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

02:00Zeledon - Herediano 1:0
05:00Saprissa - Grecia 0:2

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Nations League - Lig B

02:00Saint Lucia - Dominik Cumhuriyeti 1:0
90+'El Salvador - Montserrat 1:0

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Nations League - Lig C

23:00Saint Martin - Barbados 1:0
03:30Cayman Adaları - ABD Virjin Adaları 1:0
04:00Guatemala - Porto Riko 5:0
23:00Bonaire - Bahamalar -:-

MACARİSTAN: NB III - East

15:00Debrecen II - Debreceni EAC -:-
15:00DVTK II - Senyo Carnifex -:-
15:00Eger SE - Jaszberenyi -:-
15:00ESMTK Budapest - Cegledi -:-
15:00Fuzesgyarmati SK - Tiszaujvaros -:-
15:00Gyongyosi - Balassagyarmat -:-
15:00Hatvan - Tallya -:-
15:00Putnok VSE - Ozdi -:-

MACARİSTAN: NB III - Centre

15:00Dabas-Gyon - Monori -:-
15:00Ivancsa - Rakosmenti KSK -:-
15:00Kelen - Dunaharaszti -:-
15:00Kozarmisleny - Honved II -:-
15:00Szekszardi - Szabadkikoto -:-
15:00Szentlorinc - Pecsi -:-
15:00Taksony - Kecskemeti -:-
18:00Dunaujvaros PASE - FC Dabas -:-

MACARİSTAN: NB III - West

13:00MOL Fehervar II - Mosonmagyarovari TE -:-
15:00Erdi - Veszprem -:-
15:00Heviz - Puskas Academy II -:-
15:00Komaromi VSE - Bicskei -:-
15:00Lipot - III. Keruleti TVE -:-
15:00Papai Perutz - Elore -:-
15:00Sarvari - Balatonlelle -:-
16:30Menfocsanak - Nagykanizsa -:-

MACARİSTAN: NB I Women

15:00Astra Hungary K - MTK Hungaria K -:-

MALAWİ: Super League

15:30ErtelendiChitipa United - Mlatho Mponela -:-
15:30ErtelendiMighty Tigers - Moyale Barracks -:-
15:30Mighty Tigers - TN Stars -:-
15:30Mlatho Mponela - Blue Eagles -:-
15:30Silver - Ntopwa -:-
15:30ErtelendiTN Stars - Mzuni -:-

MALİ: Premiere Division

18:30Sonni - Djoliba -:-
18:30Tombouctou - Mamahira -:-
18:45AS Performance - AS Nianan -:-
18:45Bakaridjan - AS Police -:-
18:45Sabana de Mopti - ASOM -:-
18:45US Bougouni - Yeelen -:-
19:00AS Bamako - Real Bamako -:-
19:00Stade Malien - USFAS Bamako -:-
21:00Onze Createurs - Black Stars -:-
21:00Salif Keita - CO Bamako -:-

MEKSİKA: Ascenso MX - Apertura-Playofflar

02:00Atlante - Zacatecas Mineros 2:0
05:00Tampico Madero - Celaya 0:0
21:00Leones Negros - Zacatepec -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00Inter Playa Del Carmen - Canamy 3:1
00:00Orizaba - La Piedad 3:0
00:00UA Chihuahua - Atl. Bahia 4:0
01:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Atl. San Luis 2 3:2pen
04:00Canoneros Marina - Pioneros 0:4
04:00Tepatitlan de Morelos - Saltillo 2:1

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

00:00Chimalhuacan - Zacatecas 2 0:6
00:00Ciervos - Zitacuaro 2:0
00:00Dongu - Calor De San Pedro 1:2
00:00Uruapan - Cafessa 1:0
00:00Tlayacapan - Cuautla -:-

NİGER: Ligue 1

18:15Olympic Niamey - SONIDEP -:-

NİJERYA: NPFL

18:00Abia Warriors - Sunshine Stars -:-
18:00Delta Force - Jigawa Golden Stars -:-
18:00Enugu - MFM FC -:-
18:00Enyimba - Akwa United -:-
18:00Heartland - Akwa Starlets -:-
18:00Ifeanyi Ubah - Rivers United -:-
18:00Kano - Lobi Stars -:-
18:00Katsina Utd - Nasarawa -:-
18:00Plateau - Wikki Tourist -:-
18:00Warri Wolves - Adamawa Utd -:-

NORVEÇ: Junior Elite Tournament

11:15Mjondalen U19 - Esbjerg U19 -:-
13:00Sogndal U19 - Elfsborg U19 -:-
15:00Brann U19 - Brommapojkarna U19 -:-
17:00Midtjylland U19 - Malmö U19 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Chiriqui - Alianza 3:1
02:00Costa del Este - Plaza Amador 2:2
02:00Miguelito - Independiente 1:0
02:00San Francisco - Deportivo Universitario 0:0
02:00Tauro - Arabe Unido 0:0

PARAGUAY: Division Intermedia

22:4512 de Octubre - RI 3 Corrales -:-
22:453 De Febrero - Sportivo Trinidense -:-
22:45Atyra - Guairena FC -:-
22:45Fernando de la Mora - Ovetense FC -:-
22:45Resistencia - 2 de Mayo -:-
22:45Sportivo Iteno - Rubio Nu -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30A. Lima - Huancayo 3:1
01:45AD Cantolao - Carlos Mannucci 0:1
04:00Sport Boys - Binacional 2:1
19:00Sporting Cristal - Alianza Huanuco -:-
21:00Dep. Municipal - U. San Martin -:-
23:30Cajamarca - U. de Deportes -:-

PERU: Liga 2 - Playofflar

23:00Comerciantes Unidos - Grau 3:2

PERU: Copa Peru

20:00Credicoop San Cristobal - Carlos Stein -:-
21:00Deportivo Garcilaso - Llacuabamba -:-
23:00Comerciantes - Sport Estrella -:-
23:30Chavelines - ADT Tarma -:-

POLONYA: Division 1

14:40Warta - Stal Mielec -:-

POLONYA: Division 2

15:00Pogon Siedlce - S. Rzeszow -:-
15:05Pruszkow - Katowice -:-

POLONYA: III Liga - Group I

13:15Pelikan - T. Mazowiecki -:-
15:00Radomsko - Ursus Warszawa -:-
15:00Swit - Wasilkow -:-

POLONYA: III Liga - Group II

15:30Jarocin - Grom Nowy Staw -:-
15:30Mieszko - Stezyca -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

15:00Sandomierz - Wisla Pulawy -:-
15:00Stal Krasnik - Chelmianka Chelm -:-

POLONYA: Central Youth League

14:00Cracovia U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-
14:00Gornik Z. U18 - Zaglebie U18 -:-
14:00Slask U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

POLONYA: Ekstraliga Women

14:00AZS Wroclaw K - Biedrzychowice K -:-
14:00Bydgoszcz K - Olimpia Szczecin K -:-
14:00Czarni Sosnowiec K - Mitech Zywiec K -:-
15:00UKS SMS Lodz K - Katowice K -:-

PORTEKİZ: LigaPro

14:15Mafra - Covilha -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

14:00Anadia - Fontinhas -:-
18:00Aljustrelense - Sintra -:-
18:00Amarante - Coimbroes -:-
18:00Armacenenses - Alverca -:-
18:00Arouca - SC Vila Real -:-
18:00Braga B - Mirandela -:-
18:00Canelas 2010 - Sp. Espinho -:-
18:00Chaves B - GD Braganca -:-
18:00Condeixa - Caldas -:-
18:00Fafe - Cerveira -:-
18:00Felgueiras - Lusitano FCV -:-
18:00Gondomar - Sanjoanense -:-
18:00Lusitania FC - Valadares Gaia -:-
18:00Maria de Fonte - Camara de Lobos -:-
18:00Maritimo B - Merelinense -:-
18:00Oleiros - Agueda -:-
18:00Olhanense - Sacavenense -:-
18:00Oliveira Hospital - Beira Mar -:-
18:00Oriental - 1º Dezembro -:-
18:00Paredes - Leca -:-
18:00Pedras Rubras - Figueirense -:-
18:00Pedras Salgadas - CDC Montalegre -:-
18:00Real SC - Montijo -:-
18:00Sertanense - SB Castelo Branco -:-
18:00Sintrense - Lusitano GC -:-
18:00Torreense - Santarem -:-
18:00Trofense - Castro Daire -:-
18:00Vitoria Sernache - Leiria -:-
19:00Sporting Ideal - SC Praiense -:-

PORTEKİZ: Liga BPI Women

14:00CF Benfica K - Benfica K -:-
18:00Albergaria/Durit K - Ovarense K -:-
18:00Cadima K - Sporting K -:-
18:00Estoril K - Maritimo K -:-
18:00Ouriense K - Braga K -:-
18:00Valadares Gaia K - A-dos-Francos K -:-

ROMANYA: Liga 2

12:00Concordia - Mioveni -:-
13:00FC Arges - Petrolul -:-
15:00Metaloglobus - UTA Arad -:-
17:30Turnu Magurele - U. Cluj -:-

ROMANYA: Superliga Women

12:00Baia Mare K - Luceafarul Filiasi K -:-
12:00Fortuna Becicherecu Mic K - Universitatea Galati K -:-
12:00Ol. Cluj K - Fairplay Bucuresti K -:-
12:00SN Constanta K - Heniu Prundu Bargaului K -:-
12:00Universitatea Alexandria K - CSS Targoviste K -:-
12:00Vasas Odorhei K - Piros Security K -:-

RUSYA: FNL

12:00Yenisey - Tomsk -:-
13:00Tekstilshtik - Neftekhimik -:-
13:30Sp. Moscow 2 - Luch -:-
14:00Kursk - Yaroslavl -:-
15:00M. Saransk - F. Voronezh -:-
15:00Nizhny Novgorod - FK Chayka -:-
15:00R. Volgograd - Krasnodar 2 -:-
16:00Armavir - T. Moscow -:-
17:00Baltika - SKA Khabarovsk -:-
17:00FC Khimki - Chertanovo M. -:-

RUSYA: PFL - South

13:00Krasnodar 3 - Nalchik -:-
14:00Dynamo Stavropol - Urozhay -:-
14:00FK Makhachkala - Biolog -:-
14:00Inter Cherkessk - Maykop -:-
14:00Spartak Vladikavkaz - Anzhi -:-
15:00Volgar-Astrakhan - Legion Dynamo -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

15:00Plavnica - V. Revistia -:-
15:00Šarišské Michalany - Lipany -:-
15:00Snina - B. Nova Ves -:-
15:00Stropkov - 1.FK Svidnik -:-

SLOVENYA: 2.SNL

15:30Beltinci - Brezice -:-

SLOVENYA: 1. SZNL Women

13:00Cerklje K - Koper K -:-
13:00MB Tabor K - Olimpija K -:-
15:00Radomlje K - Primorje K -:-
16:00Krim K - Pomurje K -:-

SUDAN: Premier Lig

17:00Al Shorta - Ahli Khartoum -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30ErtelendiU. De Concepcion - U. Calera -:-
18:00ErtelendiU. Catolica - Colo Colo -:-
21:00ErtelendiDeportes Iquique - Huachipato -:-
23:15ErtelendiCoquimbo - O'Higgins -:-

ŞİLİ: Primer B

00:00ErtelendiNublense - Barnechea -:-
18:30ErtelendiDeportes Temuco - San Felipe -:-
21:00ErtelendiS. Wanderers - San Luis -:-
23:00ErtelendiCobreloa - CD Santa Cruz -:-
00:00ErtelendiS. Morning - Rangers -:-

ŞİLİ: Kupası

01:00ErtelendiU. De Chile - U. Espanola -:-

TUNUS: Ligue 2

16:00Menzel Bourguiba - Ariana -:-
16:00Sidi Bouzid - Olympique Beja -:-
16:00Zarzis - Sporting Ben Arous -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

13:00Amed SK - Afjet Afyonspor -:-
13:00H.Trabzon - Samsunspor -:-
13:00Şanlıurfaspor - Sarıyer -:-
13:30İnegölspor - Bak Spor -:-
13:30Kırklarelispor - Tarsus -:-
13:30Yeni Corumspor - Manisa FK -:-
13:30Zonguldak - Gümüşhanespor -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

13:00Bayburt - Etimesgut -:-
13:00Elazığspor - Sivas Belediyespor -:-
13:00Karabükspor - Bodrumspor -:-
13:30Bandırmaspor - Ergene Velimese -:-
13:30Kastamonuspor - FK Vanspor -:-
13:30Kirsehir Belediyespor - Utas Usakspor -:-
13:30Niğde Anadolu - Kahramanmaraş -:-
14:30Sakaryaspor - Eyüpspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

13:0024 Erzincanspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
13:30Aksaray Bld. - Yomraspor -:-
13:30Buca - Yeni Orduspor -:-
13:30Düzcespor - Karakopru -:-
13:30Erzin - Tokatspor -:-
13:30Manisaspor - Catalca -:-
13:30Sile Yildizspor - Hopaspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

13:00Alemdag - Elaziz Bld. -:-
13:00Fatsa Belediyespor - Agri 1970 -:-
13:30Erbaaspor - Payasspor -:-
13:30Karşıyaka - Fethiyespor -:-
13:30Kemerspor 2003 - Kocaelispor -:-
13:30Kozan - Cizrespor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

13:00Batman Petrolspor - Halide E. -:-
13:00Kelkit - Modafenspor -:-
13:30Altindag Bld. - Karacabey Belediyespor -:-
13:30Darıca Gençlerbirliği - Diyarbakırspor -:-
13:30Muğlaspor - Malatya -:-
13:30Nazillispor - Nevsehirspor -:-
13:30Soma Spor - Pazarspor -:-
13:30Yozgatspor 1959 FK - Golcukspor -:-

UKRAYNA: Druha Liga

13:00Ch. Odessa 2 - VPK-Agro -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

22:00Nacional - Penarol -:-

URUGUAY: Segunda Division - Playofflar

00:00Villa Espanola - Rentistas -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura-Playofflar

23:00Metropolitanos - Dep. Tachira 2:0
23:00Lara - Llaneros -:-

YENİ ZELANDA: Futbol Sampiyonalari

04:00Team Wellington - Wellington Phoenix Res 2 2:2

YENİ ZELANDA: National League Women

04:00Northern Football K - Southern United K 2:0
04:00WaiBOP K - Central Football K 1:0
04:30Auckland K - Capital Football K 3:1

YUNANİSTAN: Super League 2

15:45Platanias - Smyrnis -:-
16:00Ergotelis - Karaiskakis -:-
16:00Kerkyra - PAE Chania -:-
16:00Levadiakos - Apollon Larissa -:-

YUNANİSTAN: Football League

16:00AO Trikala - PAE Egaleo -:-
16:00Aspropyrgos Enosis - Ierapetra -:-
16:00Ialisos - PO Triglia -:-
16:00Ionikos - Diagoras -:-
16:00Kavala - Kalamata -:-
16:00Veria - Thesprotos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 5

15:30Ano Meras - Moschato -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 6

14:00Panarkadikos - Aiolikos -:-

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Dynamos - Black Rhinos -:-
16:00Manica - Bulawayo Chiefs -:-
16:00Yadah - CAPS Utd -:-
16:00ZPC Kariba - Harare City -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.