YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

AFRİKA: Afrika Uluslar Şampiyonası

19:00Fas - Togo 1:0
22:00Rwanda - Uganda 0:0

ALMANYA: 2. Bundesliga

22:30Hamburger SV - Osnabruck 5:0

ALMANYA: 3. Liga

21:00Munich 1860 - Ingolstadt 1:0

ARJANTİN: Copa Diego Maradona - Finaller

04:10Banfield - Boca Juniors 1:2pen

ARJANTİN: Primera Nacional - Elemeler-Playyoff

23:10Atletico Atlanta - San Martin Tucuman 3:2pen
23:10Def. de Belgrano - Instituto 2:0
23:10Deportivo Moron - Villa Dalmine 2:1
23:10Gimnasia Mendoza - Ferro 1:4
01:10CA Estudiantes - Barracas Central 3:2pen
01:15Tigre - San Martin S.J. 1:2pen
02:00Dep. Riestra - Temperley 1:0
23:10Agropecuario - Quilmes 0:1

ARJANTİN: Torneo Federal - Eleme Finalleri

23:10Club A. Guemes - Villa Mitre 2:1pen

ARJANTİN: Torneo Federal - Elemeler-Playyoff

23:15Douglas Haig - Def. Pronunciamiento 2:1
23:30Deportivo Maipu - Camioneros Buenos Aires 1:0
00:00Central Norte - Sportivo Belgrano 3:4pen
01:00Juventud Unida Universitario - Deportivo Madryn 1:2pen
02:00Chaco For Ever - Sansinena 2:0
02:00Olimpo - Sportivo Las Parejas 3:4pen
02:00Sarmiento Resistencia - Huracan Las Heras 2:1

ARJANTİN: Primera B - Elemeler-Playyoff

23:10Tristan Suarez - Comunicaciones 1:0

ARJANTİN: Primera C - Elemeler - Kaybedenler etabı

23:10Central Cordoba - Ituzaingo 0:2
23:10Club Lujan - El Porvenir 2:1
23:10Leandro N. Alem - Deportivo Espanol 2:4
23:10Midland - Excursionistas 2:2
23:10San Martin Burzaco - Berazategui 2:0
23:10Victoriano A. - Sportivo Italiano 0:2

ARJANTİN: Primera D - Elemeler-Playyoff

23:10Atlas - Def. de Cambaceres 1:0
23:10Deportivo Paraguayo - Lugano 3:1
23:10Sportivo Barracas - CSR Espanol 1:0pen

BANGLADEŞ: Premier League

13:00Sheikh Jamal - Abahani Chittagong 2:1

BELÇİKA: Pro League U21

21:30ErtelendiEupen U21 - St. Liege U21 -:-
21:30ErtelendiGenk U21 - Anderlecht U21 -:-
21:30ErtelendiGent U21 - Mechelen U21 -:-
21:30ErtelendiWaasland-Beveren U21 - Leuven U21 -:-

BREZİLYA: Serie A

00:15Atletico-MG - Atletico GO 3:1
02:30Ceara - Bragantino 1:2
02:30Internacional - Fortaleza 4:2

BREZİLYA: Serie C - İkinci etap

00:00Ituano - Vila Nova 0:1
00:00Santa Cruz - Brusque 3:1

BREZİLYA: Brasileiro U20 - Playofflar

02:00Atletico-MG U20 - Athletico-PR U20 2:1

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

17:45Kuveyt - Filistin 0:1

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13:00Sturm Graz (Aut) - Kapfenberg (Aut) 3:0
14:00Din. Vranje (Srb) - Dubocica (Srb) 1:3
15:30Lok. Plovdiv (Bul) - Atletik Kuklen (Bul) 2:0
16:00Austria Vienna (Aut) - Horn (Aut) 8:0
16:15Legia (Pol) - Dyn. Kyiv (Ukr) 2:0
17:00Gjilani (Kos) - Struga Trim & Lum (Mkd) 3:3
17:00Samara (Rus) - Sp. Subotica (Srb) 4:1

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura-Playofflar

23:30Municipal Limeno - Jocoro 1:2
00:00Alianza FC - 11 Deportivo 3:1
00:00FAS - Sonsonate 2:2

FRANSA: Lig 1

23:00Lyon - Metz 0:1

FRANSA: National

20:45Bastia - Bastia-Borgo 4:0
21:00ErtelendiAnnecy - Bourg en Bresse -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura-Playofflar

03:00Comunicaciones - Antigua 0:3

GÜNEY KIBRIS: First Division

20:00Doxa - AEK Larnaca 0:0

HİNDİSTAN: ISL

17:00Chennaiyin - East Bengal 0:0

HOLLANDA: Eerste Divisie

20:45Jong Utrecht - Jong Ajax 1:2
23:00Jong PSV - Breda 1:1

İNGİLTERE: Premier League

23:00Arsenal - Newcastle 3:0

İNGİLTERE: Professional Development League

16:00Colchester U23 - Watford U23 2:2
16:00Millwall U23 - Ipswich U23 0:1
16:30Birmingham U23 - Coventry U23 3:1

İNGİLTERE: FA Trophy

22:45Wealdstone - Gloucester 3:1

İNGİLTERE: Premier League 2

16:00Crystal Palace U23 - Fulham U23 2:3
16:00Leeds U23 - Stoke U23 1:0
16:30Burnley U23 - Wolves U23 0:0
22:00Derby U23 - Manchester City U23 0:4
22:00Everton U23 - Liverpool U23 1:1
22:00Leicester U23 - Manchester Utd U23 4:2

İRAN: Pro Lig

14:00Tractor-Sazi - Esteghlal F.C. 1:3
16:10Persepolis - Foolad 2:1

İRAN: Division 1

13:30Arman Gohar - Shahin Bushehr 2:1
13:30Baderan Tehran - Khooshe Talaee 1:1
13:30Chooka Talesh - Fajr Sepasi 3:2
13:30Esteghlal Molasani - Mes Kerman 1:0
13:30Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan 0:0
13:30Malavan - Havadar SC 1:1
13:30Pars Janoobi Jam - Astara 3:1
13:30Qashqai Shiraz - Navad Urmia 0:2
13:30Rayka Babol - Gol Reyhan Alborz 2:1

İSPANYA: Süper Kupa

23:00Barcelona - Ath. Bilbao 2:3uz

İTALYA: Serie A

22:45Cagliari - AC Milan 0:2

İTALYA: Serie B

23:00Empoli - Salernitana 5:0
23:00Spal - Reggiana 2:0

İTALYA: Serie D - Group B

16:30Crema - Franciacorta 2:2

KATAR: Division 2

17:45Al Mesaimeer - Al-Shahaniya 1:0
17:45Al Muaidar - Al Markhiya 2:1
17:45Al-Waab - Shamal 0:1
17:45Lusail - Al Bidda 0:1

KENYA: Premier League

15:00Mathare Utd. - Zoo 2:0
15:00Western Stima - Gor Mahia 1:3

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

00:00ErtelendiPatriotas - America De Cali -:-
02:05Atl. Nacional - Santa Fe 2:0
04:10Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 1:0
23:30Tolima - Once Caldas 1:1

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura

23:00Boca Juniors - Atletico F.C. 1:1
00:00Quindio - Valledupar 1:2

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

00:00Grecia - Sporting San Jose 1:1
00:00Santos DG - Zeledon 2:0
03:00San Carlos - Herediano 2:1

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Clasura

00:00FC Desamparados - Municipal Turrialba 1:0

MEKSİKA: Liga MX - Clasura

04:06Santos Laguna - Tigres 2:0
06:06Queretaro - Atlas 1:0

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura

02:00Leones Negros - Tlaxcala 1:1

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00Gavilanes de Matamoros - Colima FC 0:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura

00:45Club America K - Juarez K 2:1

MISIR: Premier Lig

15:30Ceramica Cleopatra - El Gaish 2:1
15:30Ghazl El Mahallah - Misr Elmaqasah 1:2
18:00Ismaily - Arab Contractors 0:1

NİJERYA: NPFL

18:00Akwa United - Wikki Tourist 1:1

OMAN: Professional League

16:00Al Seeb - Al-Rustaq 1:0
16:00Sohar - Muscat 2:1
17:15Nizwa - Bahla 1:1
19:15Al-Msnaa - Oman Club 1:0

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:00Gil Vicente - Maritimo 0:1
23:15Portimonense - Belenenses 1:0

PORTEKİZ: Liga Portugal 2

21:00Estoril - Covilha 0:0

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Kaybedenler etabı

20:00Boavista U23 - Benfica U23 0:0

ROMANYA: Liga 1

18:00Poli Iasi - Botosani 0:1
21:00Astra - U Craiova 1:1

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:30Heegan - Midnimo 1:0

SUDAN: Premier Lig

16:00Hilal El-Fasher - Al-Ahly Merowe 0:1
19:15Al-Hilal - Tuti 5:0

ŞİLİ: Primera División

00:00Colo Colo - U. De Chile 0:0
16:30Palestino - Cobresal 3:2
23:00S. Wanderers - La Serena 0:0

ŞİLİ: Segunda Division

00:00Deportes Vallenar - Recoleta 0:3
00:00San Antonio Unido - General Velasquez 0:1

TÜRKİYE: Süper Lig

19:00Fenerbahçe - Ankaragücü 3:1
19:00Kasımpaşa - Erzurum BB 1:2

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

13:00İnegölspor - Sancaktepe 4:1

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

13:00Sakaryaspor - Serik Belediyespor 1:1

URUGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Fenix - River Plate 1:1
01:30Nacional - Rentistas 1:1
03:45Defensor Sp. - Wanderers 1:1
23:00Plaza Colonia - Liverpool M. 0:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.