YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

ABD: MLS - Playofflar

20:00Atlanta United - New England Revolution 1:0
22:30Seattle Sounders - FC Dallas 4:3uz

ABD: USL Championship

03:30Rio Grande - Portland 2 2:1
05:30Phoenix Rising - Oklahoma City Energy 3:1
21:00Charleston - Bethlehem 5:1
22:00Real Monarchs - Sacramento Republic 3:0
23:00Tulsa Roughnecks - Reno 0:3

AFRİKA: Afrika Uluslar Şampiyonası - Elemeler

16:00Uganda - Burundi 3:0
16:00Zambiya - Eswatini 2:2
16:30Rwanda - Etiyopya 1:1
17:00Namibia - Madagascar 2:0
18:00Nijerya - Togo 2:0
22:00Fas - Cezayir 3:0

ALMANYA: Bundesliga

16:30Augsburg - Bayern 2:2
16:30Bremen - Hertha 1:1
16:30Dusseldorf - Mainz 1:0
16:30RB Leipzig - Wolfsburg 1:1
16:30Union Berlin - Freiburg 2:0
19:30Dortmund - Monchengladbach 1:0

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:00Regensburg - Sandhausen 1:0
14:00St. Pauli - Darmstadt 0:1
14:00Wehen - Heidenheim 0:0

ALMANYA: 3. Liga

15:00Braunschweig - Unterhaching 0:0
15:00Ingolstadt - Chemnitzer 1:1
15:00Magdeburg - Rostock 0:1
15:00Mannheim - Hallescher 0:4
15:00Munich 1860 - Uerdingen 0:1
15:00Munster - Grossaspach 1:1

ALMANYA: Regionalliga North

14:00Hannover II - Norderstedt 0:1
17:00Jeddeloh - Hamburger SV II 1:3

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Altglienicke - Halberstadt 4:1
14:30Auerbach - Nordhausen 5:2
14:30Lichtenberg - Viktoria Berlin 1:1
14:30Meuselwitz - Berliner AK 07 1:4
14:30Rathenow - BFC Dynamo 2:1

ALMANYA: Regionalliga Batı

15:00Bergisch Gladbach - RW Essen 1:2
15:00Fortuna Koln - Lotte 2:0
15:00Lippstadt - Homberg 2:2
15:00Oberhausen - Rodinghausen 1:0
15:00Schalke II - Haltern 1:2
15:00Wattenscheid - Dusseldorf II 3:0
15:30Bonner - Dortmund II 1:1
15:30Monchengladbach II - Wuppertaler 4:1

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

15:00Aalen - Alzenau 1:0
15:00Bahlinger - Saarbrucken 3:4
15:00Elversberg - Walldorf 3:1
15:00Freiburg II - Giessen 3:1
15:00Homburg - Balingen 4:2
15:00Offenbach - Mainz II 1:3
15:00Pirmasens - FSV Frankfurt 0:0
15:00Steinbach Haiger - TuS RW Koblenz 1:1
15:00Ulm - Hoffenheim II 3:1

ALMANYA: Regionalliga Bayern

15:00Aschaffenburg - Illertissen 3:0
15:00Burghausen - Aubstadt 0:2
15:00Garching - Augsburg II 0:2
15:00Heimstetten - SpVgg Bayreuth 0:3
15:00Rain/Lech - Eichstatt 0:3
15:00Rosenheim - Furth II 0:2
15:00Schalding - Nurnberg II 0:3

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:00Blau Weiss Berlin - Pampow 2:0
15:00Ludwigsfelder - Hertha Zehlendorf 0:3
15:00Torgelower Greif - Hansa Rostock II 2:4

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

14:00Krieschow - Martinroda 5:0
15:00Grimma - Plauen 1:2
16:00Halle - Sandersdorf 2:2

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Eutin - Oldenburger 1:1
15:00ErtelendiNeumunster - Bordesholm -:-
15:00TSV Kropp - Lubeck II 3:4
17:00Inter Turkspor Kiel - Eichede 2:0
17:15ErtelendiSC Weiche-08 II - Flensburg -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

15:00Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08 4:2

ALMANYA: Oberliga Bremen

14:00Bremen III - Borgfeld 1:2
14:00BTS Neustadt - Aumund-Vegesack 3:3

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

17:00Arminia Hannover - Lupo-Martini Wolfsburg 0:1
17:00Delmenhorst - Heeslinger 4:2
17:00Eintracht Celle - Emden 1:3

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:00Eintracht Rheine - Kaan-Marienborn 2:0

ALMANYA: Oberliga Hessen

15:00Kassel - Viktoria Griesheim 6:0
16:00Fernwald - Eddersheim 0:1
16:00Friedberg - Ginsheim 1:1
16:00Hessen Dreieich - Neuhof 3:0
16:00TUS Dietkirchen - SV Steinbach 2:1
16:00Waldgirmes - Stadtallendorf 1:1

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Schott Mainz - Arminia Ludwigshafen 4:1
16:00Diefflen - Trier 2:0
16:30Mechtersheim - Hassia Bingen 3:2
16:30Pfeddersheim - Karbach 2:3
17:30Koblenz - Dudenhofen 1:5

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

15:00Seligenporten - Bamberg 4:0
16:00Bayern Hof - Cham 1:0
16:00Vilzing - Spvgg Ansbach 09 2:0
16:00Wurzburger FV - Kahl 7:0
17:00Grossbardorf - Abtswind 0:2
17:00Karlburg - Ammerthal 0:1

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

15:00Dachau - Landsberg 0:1
15:00Kottern-St. Mang - Pullach 4:1
16:00Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg 2:1
17:00Hankofen-Hailing - Kirchanschoring 0:0
17:00Pipinsried - Donaustauf 4:3

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Reutlingen - Sandhausen II 3:1
15:00TSV Ilshofen - Dorfmerkingen 0:3
16:30Linx - Freiburger 1:2
16:30Neckarsulmer - Ravensburg 1:2
16:30Nottingen - Goppinger SV 0:1
16:30Oberachern - Freiberg 0:1
16:30Stuttgart II - Bissingen 2:2
19:30Villingen - Stuttgarter Kickers 2:1

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

17:00TVD Velbert - Schonnebeck 1:2

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

12:00Hamburger SV U19 - RB Leipzig U19 2:0
12:00Kiel U19 - Dresden U19 3:1
14:00Niendorfer TSV U19 - St. Pauli U19 0:4
14:00Union Berlin U19 - Wolfsburg U19 2:3
14:30Chemnitzer FC U19 - Hertha U19 0:6

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Mainz U19 - Frankfurt U19 3:1
14:00Augsburg U19 - Stuttgart U19 0:3
14:00Bayern U19 - Furth U19 4:0
14:00Heidenheim U19 - Ingolstadt U19 1:1
14:30Hoffenheim U19 - Offenbach U19 3:1

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Koln U19 - B. Monchengladbach U19 1:1
14:00Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19 2:5
14:00Bochum U19 - Viktoria Koln U19 3:1

ANGOLA: Girabola League

17:00Primeiro de Agosto - Caala -:-

ARJANTİN: Superliga

01:00Arsenal Sarandi - River Plate 3:3
03:10Boca Juniors - Racing Club 0:1
19:15Banfield - Atl. Tucuman 1:2
21:30Independiente - Argentinos Jrs 0:1
23:45Patronato - Newells Old Boys 1:3

ARJANTİN: Primera Nacional

21:30Nueva Chicago - Alvarado 0:1
23:10Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano 1:1

ARJANTİN: Torneo Federal A

03:00Cipolletti - Sol de Mayo 2:0
03:00Ferro Gen. Pico - Sansinena 1:0
03:15Deportivo Maipu - Desamparados 3:0
20:30CDJU Gualeguaychu - Douglas Haig 0:0
21:30Deportivo Madryn - Sportivo Estudiantes 0:1
22:00ErtelendiCamioneros Buenos Aires - Circulo Deportivo -:-
22:00Gimnasia E.R. - Crucero del Norte 1:1
23:00Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras 1:2
23:00San Martin Formosa - Club A. Guemes 1:1
23:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario 0:1

ARJANTİN: Primera B Metropolitana - Apertura

19:10Acassuso - UAI Urquiza 2:2
21:30Argentino de Quilmes - Talleres (R.E) 1:1
21:30Colegiales - Defensores Unidos 1:2

ARJANTİN: Primera C Metropolitana - Apertura

18:00Midland - Excursionistas 2:0
21:45Central Cordoba - San Martin Burzaco 3:0

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

17:00Liniers - Puerto Nuevo 0:0
18:00Def. de Cambaceres - CSR Espanol 2:3
21:30Deportivo Muniz - Argentino de Rosario 0:0

ARNAVUTLUK: Süper Lig

15:00Luftetari Gjirokastra - Bylis 1:1
18:00Skenderbeu - Kukesi 0:0
18:00Tirana - Laci 2:1
18:00Vllaznia - Partizani 1:3

ARNAVUTLUK: First Division

15:00Burreli - Korabi Peshkopi 0:0
15:00Cerrik - Devolli 2:0
15:00Din. Tirana - Erzeni 0:2
15:00Iliria Kruja - Besa 1:1
15:00Koplik - Egnatia Rrogozhine 1:0
15:00Shenkolli - Apolonia Fier 0:0
15:00Shkumbini Peqin - Kastrioti 2:2
15:00Terbuni - Beselidhja Lezha 1:1

AVRUPA: Premier League (Crimea)

15:00Kafa - SKCHF Sevastopol 1:4
15:00Kyzyltash - Yevpatoriya 0:2
15:00Ocean Kerch - TSK Simferopol 1:3
17:00Krymteplytsia - Inkomport 2:1

AVUSTRALYA: A-Ligi

09:00Western United - Perth Glory 1:1
11:30Central Coast Mariners - Newcastle Jets 1:1

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

18:00Altach - Admira 1:4
18:00LASK Linz - Mattersburg 7:2
18:00Sturm Graz - Salzburg 1:1

AVUSTURYA: 2. Liga

15:30Liefering - Ried 0:1
17:00Dornbirn - FC Juniors 2:2

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

17:00Wiener Viktoria - Wiener 3:2
19:00Leobendorf - Admira (Am) 0:1

AVUSTURYA: Regionalliga Central

16:00AC Wolfsberger (Am) - Ried (Am) 2:1
17:00Union Gurten - WSC Wels 0:1
18:30Allerheiligen - ATSV Wolfsberger 4:3
20:00St. Anna - Deutschlandsberger 0:0

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

17:30Kitzbuhel - Kufstein 2:2

AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg

16:00USK Anif - Bischofshofen 2:0
17:00A. Salzburg - Grodig 1:1

AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg

15:00Dornbirner S. - Rothis 0:3
17:00Hohenems - Bregenz 1:1
17:00Langenegg - A. Lustenau (Am) 2:1
18:00Lauterach - RW Rankweil 4:1

AVUSTURYA: Bundesliga Women

15:00Innsbruck K - Bergheim K 0:0

AZERBAYCAN: Premier Lig

16:00Gabala - Qarabag 1:1
18:15Keshla - Sabah Baku 1:1

BAE: 1nci Küme

17:30Al-Ahli Dubai - Bani Yas 2:0
17:30Al-Ain - Hatta 2:1
17:30Al-Wahda - Al Nasr 1:3
17:30Khorfakkan - Al-Jazira 1:3
20:00Al Wasl - Al Sharjah 1:5

BELÇİKA: Jupiler Ligi

19:00St. Liege - Genk 1:0
21:00Kortrijk - Waregem 2:0
21:00Oostende - Eupen 2:3
21:30Gent - Waasland-Beveren 2:0

BELÇİKA: Proximus League

18:00KSV Roeselare - St. Gilloise 3:0
21:30Beerschot VA - Virton 2:1

BELÇİKA: First Amateur Division

20:30Dessel - La Louviere 5:2
20:30Thes Sport - RFC Liege 1:1
21:00Heist - Deinze 0:3
21:00OC Charleroi - Lierse K. 1:1
21:00Tubize - Seraing 1:2
21:00Vise - Dender 3:1

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Couvin-Mariembourg - Entente Durbuy 3:0
21:00Namur - Francs Borains 1:2
21:00RAAL La Louviere - Stockay-Warfusee 1:3

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

20:30Petegem - Menen 0:0
21:00KRC Gent - Temse 1:1
21:00Ronse - Dikkelvenne 1:3

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30Hades - Duffel 1:1
21:00Hoogstraten - Hasselt 0:1

BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar

15:00Aalst K - Tienen K 2:0
16:00Genk II K - Famkes Merkem K 4:1
16:00Massenhoven K - GBA Kontich K 3:0
16:00Moldavo K - Femina Woluwe K 1:5
17:00ErtelendiZwevezele K - Leuven II K -:-
17:30St. Liege 2 K - SG-Tertre Hautrage K 0:0
17:45Mechelen K - Zulte Waregem K 1:2

BENİN: Ligue 1

18:00ASPAC - Upi Onm -:-
18:00Real Sport - ASVO -:-
18:00Tonnerre - USS Krake -:-

BERMUDA: Premier League

21:00Somerset - North Village Rams -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:00Slavia Mozyr - Neman 0:1
16:00BATE - Gomel 1:1
18:00Din. Minsk - Vitebsk 0:2
19:00FC Minsk - Torpedo Minsk 3:0

BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga

14:00Chimik Svetlogorsk - Rukh Brest 0:2
14:00FC Slonim - Krumkachy 0:1
15:00Baranovici - Smorgon 0:0
15:00Mikashevichi - Orsha 3:1
15:00Smolevichi - Lida 4:1
15:00Sputnik - Naftan 2:0
16:00Volna Pinsk - Belshina 2:3

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

01:15J. Wilstermann - Real Potosi 3:1
03:30Nacional Potosi - San Jose 1:1
03:30Oriente Petrolero - Always Ready 1:1
22:00The Strongest - Aurora 2:2
00:15Sport Boys - Blooming 2:3

BOLİVYA: Nacional B

22:00Stormers - Wils. Cooperativas 2:2

BOSNA HERSEK: Premier Lig

16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina 0:3
16:00Velez Mostar - Zrinjski 1:0
16:00Zvijezda 09 - Borac Banja Luka 0:2
19:00Zeljeznicar - Mladost DK 2:1

BOSNA HERSEK: FBiH

15:30Banovici - HNK Orasje 2:0
15:30Bratstvo Gracanica - Olimpic Sarajevo 2:3
15:30Capljina - Kakanj 1:0
15:30Gorazde - Igman K. 2:0
15:30Gradacac - Zivinice 0:1
15:30Jedinstvo Bihac - Travnik 3:1
15:30Metalleghe - Hadzici 1:0

BOSNA HERSEK: RS

15:30Krupa - Jedinstvo Brcko 4:0
15:30Podrinje Janja - Modrica 2:0
15:30Prijedor - Slavija 2:1
15:30Tekstilac - Kozara 1:2

BOTSWANA: Premier League

16:30Gaborone Utd - Notwane 0:0
16:30Morupule - Extension Gunners 0:1
16:30Security Systems - Prisons XI Gaborone 5:0
16:30Tafic FC - BDF XI 1:3
16:30Township Rollers - Gilport Lions 3:1

BREZİLYA: Serie A

23:00Fortaleza - Gremio 2:1

BREZİLYA: Serie B

01:15Criciuma - CRB 0:1
03:30Vitoria - Londrina 0:1
22:30Oeste - America MG 0:1
22:30Ponte Preta - Bragantino 1:1
22:30Vila Nova - Coritiba 2:2

BULGARİSTAN: Parva Liga

17:30Botev Plovdiv - Ludogorets 0:1
20:00Levski - Arda 2:1

BULGARİSTAN: Vtora liga

16:00Kariana Erden - CSKA 1948 Sofia 3:2
16:00Lok. Gorna - Montana 2:1
16:00Strumska Slava - Spartak 3:0
17:30Litex Lovech - Botev Galabovo 3:0
17:30Neftochimic Burgas - Hebar 2:1
18:00Pirin Blagoevgrad - Pomorie 3:1

BURKİNA FASO: Premier League

18:30ASEC Koudougou - ASFA Yennega 1:1
18:30Bobo-Dioulasso - US Ouagadougou 2:2
18:30Kadiogo - Sonabel Ouagadougou 0:3

CEBELİTARIK: National League

17:00Boca Juniors - Europa Point 1:1
19:15Magpies - Mons Calpe 1:3

CEZAYİR: Ligue 2

17:00Amal Bou Saada - MO Bejaia 1:0
17:00Arzew - Tadjenant 2:1
17:00ASM Oran - Annaba 1:1
17:00Relizane - Arba 1:2
19:00Tlemcen - Skikda 3:1
20:00Eulma - Medea 0:4

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

15:30Liberec - Jablonec 2:2
17:30Sigma Olomouc - Ceske Budejovice 1:3
17:30Zlin - Mlada Boleslav 0:2
20:00Slavia Prag - Pribram 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

11:15Pardubice - Trinec 1:0
11:15Sokolov - Lisen 1:2
11:15Vysehrad - Jihlava 1:1
15:30Prostejov - Zizkov 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

11:00Pribram B - Vltavin 0:1
11:15Benesov - Plzen B 3:2
11:15Motorlet Prague - Admira Prague 1:0
12:00Stechovice - Slavia Prag B 1:3

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

11:15Jablonec B - Zivanice 3:2
16:30Usti nad Orlici - Hradec Kralove B 1:0
16:30Velvary - Brozany 1:0

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Frydek-Mistek - Vyskov 1:0
11:15Odra Petrkovice - Ostrava B 0:1
15:30Hlucin - Zlin B 3:0
15:30Rosice - Dolni Benesov 1:0
15:30Uhersky Brod - Unicov 2:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

11:15Petrin Plzen - Rokycany 3:1
11:30Jindrichuv Hradec - Katovice 0:5
14:30Cizova - Prestice 0:1pen
16:30Doubravka - Myto 1:2pen
16:30Horovicko - Beroun 1:2pen
16:30Sobeslav - Ceske Budejovice B 2:3pen
18:00Hvezda Cheb - Marianske Lazne 0:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Steti - Aritma Prague 2:1pen
11:15Tatran Rakovnik - Chomutov 1:2
16:00Brezova - Neratovice 1:2pen
16:30Cesky Brod - Sous 1:0pen
16:30Ostrov - Kladno 2:1
16:30Slany - Brandys n. Labem 2:1pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

11:15Kutna Hora - Hlinsko 2:1
16:30Horky nad Jizerou - Caslav 2:0
16:30Nachod - Dvur Kralove 2:1
16:30Ostra - Kolin 1:0
16:30Trutnov - Letohrad 3:2
16:30Vysoke Myto - Libis 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

11:15Havlickuv Brod - Zbrojovka Brno B 1:4
15:30Breclav - Tasovice 0:3
15:30Bystrice n. Pern. - Stara Rise 5:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

15:30Bzenec - Brumov 2:2
15:30Hranice - Sumperk 0:1
15:30Nove Sady - Prerov 4:1
15:30Skastice - Vsetin 1:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division F

15:30Hermanice - Novy Jicin 2:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

11:15Ujezd Prague - Treboradice 5:0
11:30Dukla JM - Kolovraty 2:4
11:30Hostivar - Predni Kopanina 2:4
11:30Kralovice - Vysehrad B 2:1
11:30US Prague - Ujezd nad Lesy 0:5
11:30Zlicin - Admira Prague B 4:2
16:30Olympia Radotin - Podoli 0:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

11:30FK Komarov - Vlasim B 5:0
16:30Dobrovice - Klicany 1:3
16:30Kosmonosy - Hrebec 3:4
16:30Nove Straseci - Bohemia Podebrady 2:1pen
16:30Porici n. S. - Velim 3:4pen
16:30Tuchlovice - Hvozdnice 2:3pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

11:15Mas Taborsko B - Jankov 1:1
16:00Protivin - Sokol Lom 0:0
16:30Blatna - Junior Strakonice 0:1
16:30Osek - Olesnik 3:3
16:30Rudolfov - Milevsko 2:2
16:30Sezimovo Usti - Cesky Krumlov 1:7

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

16:30Bolevec - Meclov 1:2pen
16:30Chotikov - Sokol Lhota 2:1pen
16:30Domazlice B - Nyrsko 3:2
16:30Horni Briza - Holysov 3:0
16:30Stribro - Vejprnice 2:0
16:30Zruc - Nepomuk 5:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

11:15Loko K. Vary - Horni Slavkov 2:1
16:30Hroznetin - Zlutice 5:1
16:30Kralovske Porici - Frantiskovy Lazne 2:0
16:30Nova Role - Touzim 2:1pen
16:30Nove Sedlo - Chodov 3:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

11:30Horni Jiretin - Kadan 0:1pen
16:30Domousice - Modlany 0:2
16:30FK Jilove - Mostecky FK 0:1
16:30Krupka - Lovosice 2:1
16:30Litomericko - Oldrichov 2:0
16:30Srbice - Vilemov 3:2pen
16:30Zatec - Perstejn 0:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

16:30Chrastava - Visnova 2:1
16:30Desna - Novy Bor 3:1
16:30Doksy - Skalice 1:0
16:30Sedmihorky - Straz p. Ralskem 2:0
16:30Zelezny Brod - Rovensko p. Tr. 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

11:15Slavia Hradec - Dobruska 1:0pen
13:30Jicin - Police nad Metuji 2:1
16:30Libcany - Kostelec n. O. 5:2
16:30Vysoka n. Labem - Novy Bydzov 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

11:15Chrudim B - Chocen 2:2
11:15Litomysl - Ceska Trebova 2:1
16:00Policka - Lanskroun 0:5
16:00Tremosnice - Moravska Trebova 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

15:30Namest n. Oslavou - Velke Mezirici B 3:1
15:30Sperice - Pelhrimov 0:2
15:30Zirovnice - Chotebor 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

15:30Bosonohy - Moravsky Krumlov 8:0
15:30Bystrc - Mutenice 3:0
15:30Ivancice - Bohunice 1:2
15:30Lisen B - Svratka Brno 1:1
15:30Moravska Slavia - Rajecko 1:2
15:30Ratiskovice - Sparta Brno 2:7
15:30SK Krumvir - Rousinov 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

15:30Jesenik - Kralice na Hane 1:0
15:30Litovel - Usti 1:4
15:30Mohelnice - SK Lipova 4:2
15:30Zelatovice - Bohunovice 0:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

11:30Holesov - Borsice 3:1
15:30Batov - Bystrice pod Hostynem 4:1
15:30Provodov - Morkovice 2:1pen
15:30Slusovice - Kvasice 0:1
15:30Velke Karlovice - Stitna nad Vlari 2:3pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

15:00Bridlicna - Bystrice 7:2
15:00Cesky Tesin - Brusperk 4:1
15:00Haj ve Slezsku - Petrovice 3:2
15:00Hlubina - Krnov 0:1

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

12:00Ceske Budejovice U19 - Pribram U19 1:4
12:00Mlada Boleslav U19 - Slavia Prag U19 1:6
13:00Opava U19 - Hradec Kralove U19 1:0pen
13:30Plzen U19 - Brno U19 3:0
14:00Slovacko U19 - Pardubice U19 1:0pen

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

12:00Lok. Brno K - Slovacko K 1:1
12:00Plzen K - Slavia Prag K 0:8

ÇİN: Super Ligi

12:30Guangzhou R&F - Shandong Luneng 1:3
14:35Beijing Guoan - Shanghai SIPG 0:2

ÇİN: Jia Ligi

10:30Qingdao Huanghai - Beijing Baxy 1:0
14:30Liaoning - Guangdong Tigers 1:3
14:30Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava 1:2
14:30Nei Mongol - Shanghai Shenxin 3:1
14:30Shijiazhuang - Guizhou Zhicheng 2:1
14:30Sichuan Annapurna - Xinjiang Tianshan 4:2
14:30Zhejiang Greentown - Nantong Zhiyun 1:2

ÇİN: Yi Ligi - Playofflar

10:00Shenyang Urban FC - Chengdu Qianbao 2:0

DANİMARKA: 1st Division

17:15Vejle - Kolding 3:0

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

14:00Vanløse - Slagelse 2:1
14:45FA 2000 - Avarta 1:0
15:00Hillerod - Bronshoj 1:1
16:00ErtelendiSkovshoved - Hellerup -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

15:00Aarhus Fremad - Vejgaard 3:0
15:00Brabrand - Middelfart 2:0
15:00Jammerbugt - Sydvest 4:0
15:00Næsby - VSK Aarhus 1:0

DANİMARKA: Elitedivisionen Women

14:00KoldingQ K - Farum BK K 1:0
14:00Odense Q K - Thisted K 1:7

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Clasura-Playofflar

23:00Atlantico - Cibao 0:1

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

16:00Abahani Chittagong (Ban) - TC Sports Club (Mdv) -:-

EKVATOR: Liga Pro

03:15Olmedo - U. Catolica 0:0
21:00Ind. del Valle - Aucas 4:0
23:15Guayaquil City - El Nacional 0:1

EKVATOR: Serie B

18:30Manta - Clan Juvenil 3:0
00:00Gualaceo - Atl. Porteno 2:1
00:00LDU Portoviejo - Santo Domingo 2:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:15El Vencedor - Metapan 2:2

ENDONESYA: Liga 1

14:30TIRA Persikabo - Bhayangkara Utd 0:2

ERMENİSTAN: Premier Lig

14:00Shirak - Ararat 2:1

ESTONYA: Meistr ligi

13:00Levadia - Kuressaare 2:1
13:00Paide - Tallinna Kalev 2:1
16:00Narva - Maardu 5:2

ESTONYA: Esiliiga

13:00Rakvere - Legion 0:4
19:00Parnu JK Vaprus - Tartu Welco 3:0

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

21:00ErtelendiBerkane - Tanger -:-
21:00ErtelendiFAR Rabat - Difaa El Jadidi -:-
21:00ErtelendiKhemis Zemamra - Rapide Oued Zem -:-
21:00ErtelendiKhouribga - Wydad -:-
21:00ErtelendiMoghreb Tetouan - Safi -:-
21:00ErtelendiMouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid -:-
21:00ErtelendiRaja Beni Mellal - FUS Rabat -:-
21:00ErtelendiRaja Casablanca - Agadir -:-

FAS: Botola 2

21:00ErtelendiChabab Benguerir - Dcheira -:-
21:00ErtelendiChabab Rif Hoceima - TAS Casablanca -:-
21:00ErtelendiFes - Marrakech -:-
21:00ErtelendiKenitra - Chabab Mohammedia -:-
21:00ErtelendiKhemisset - Maghreb Fez -:-
21:00ErtelendiRAC Casablanca - Sidi Kacem -:-
21:00ErtelendiSale - Chabab Atlas Khenifra -:-
21:00ErtelendiSalmi - Widad Temara -:-

FİLİPİNLER: PFL

10:30Global FC - Stallion -:-
11:00Kaya - Ceres 0:3
14:00Green Archers - Philippine Air Force 1:0

FİLİSTİN: West Bank League

16:30Ahli Qalqilyah - Palestinian Forces 4:1
16:30Al Amari - Ahli Al-Khalil 2:0
16:30Al Quds - Jabal Al Mukaber 0:0
16:30Shabab Alsamu - Albirah 1:0
16:30Wadi Al-Nes - Thaqafi Tulkarem 1:0

FİNLANDİYA: Veikkausliiga - Düşme Grubu

15:00HIFK - Rovaniemi 2:0
15:00KPV - VPS 2:3
15:00SJK - Lahti 0:0

FİNLANDİYA: Veikkausliiga - Şampiyona Playoffları

15:00Honka - Mariehamn 3:0
15:00Ilves - HJK 2:1
15:00Inter Turku - KuPS 0:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A - Kazananlar etabı

13:00JIPPO - Viikingit 1:1
14:00JaPS - Mikkeli 1:1

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B - Kazananlar etabı

14:00Espoo - Gnistan 3:1

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C - Kazananlar etabı

14:00JBK - SJK Akatemia 1:3

FİNLANDİYA: Liiga Women - Düşme Grubu

14:00ONS Oulu K - Myran K 1:2
14:00TPS K - Ilves K 0:1

FRANSA: Lig 1

18:30Lyon - Dijon 0:0
21:00Angers - Brest 0:1
21:00Metz - Nantes 1:0
21:00Nimes - Amiens 1:1
21:00Reims - Montpellier 1:0
21:00Toulouse - Lille 2:1

FRANSA: Lig 2

16:00Le Havre - Lorient 2:2

FRANSA: National 2 - Group A

16:00Lusitanos - Bastia 2:1
16:00Schiltigheim - Haguenau 3:0
17:00Lens II - Lille II 2:2
19:00Bobigny - Sedan 0:1
19:00Epinal - ASM Belfort 3:1
19:00IC Croix - Reims II 1:4
19:00Sainte-Genevieve - JA Drancy 1:1
19:00St Quentin - Mulhouse 1:1

FRANSA: National 2 - Group B

16:00Mantes - Stade Briochin 0:2
18:00Lorient II - Vitre 2:2
19:00Angers II - Chartres 1:1
19:00Granville - Poissy 2:1
19:00Rouen - Fleury-Merogis 2:0
19:00Saint-Malo - Guingamp II 1:1
19:30Gobelins - Oissel 2:1
19:30Vannes - Sannois 1:0

FRANSA: National 2 - Group C

19:00Bourges - Bergerac 0:1
19:00Chamalieres - Blois 0:2
19:00Colomiers - St Etienne II 3:1
19:00Romorantin - Nantes II 1:1
19:00Saint-Pryve - Stade Bordelais 2:3
19:00Sete - Les Herbiers 1:1
19:00Trelissac - Montpellier II 1:2

FRANSA: National 2 - Group D

19:00Frejus - Hyeres 1:0
19:00Grasse - Lyon II 2:0
19:00Jura Sud - Monaco II 1:0
19:00Marseille Endoume - Marignane 1:2
19:00Martigues - Marsilya II 2:1
19:00Monts - Annecy 1:2
19:00Moulins-Yzeure - Nimes II 2:0
19:00Saint Priest - Louhans Cuiseaux 1:1

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

15:30Bordeaux K - Marsilya K 3:0
15:30Fleury 91 K - Soyaux K 1:1
15:30Montpellier K - Metz K 3:0
15:30Reims K - Guingamp K 0:1
21:45Paris SG K - Paris FC K 2:0

GALLER: Premier League

16:30Airbus - Newtown 2:0
16:30Bala Town - Barry 1:1
16:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. 0:1
16:30Penybont - TNS 2:3

GALLER: Division 1

16:30Caldicot - Dinas Powys 3:2
16:30ErtelendiCroesyceiliog - Port Talbot -:-
16:30ErtelendiGarden Village - Monmouth -:-
16:30ErtelendiPontardawe - Aberbargoed -:-
16:30Port Talbot - Llwydcoed 1:1
16:30ErtelendiRisca - Abergavenny Town -:-
16:30ErtelendiTon Pentre - Llwydcoed -:-
16:30ErtelendiTrefelin - Penydarren -:-

GALLER: FA Kupası

16:00Aberbargoed - Aberaeron 3:1
16:00Abertillery Bluebirds - Penparcau FC 3:1
16:00Afan Lido - Monmouth 3:1
16:00Ammanford - Cardiff Draconians 4:1
16:00Bangor 1876 - Penycae 4:3pen
16:00Blaenau - Buckley 0:2
16:00Briton Ferry - Undy 2:3pen
16:00Builth W. - Ton Pentre 2:3
16:00Cefn Cribwr - Tredegar Town 2:1uz
16:00Chepstow - Taffs Well 3:1
16:00Chirk AAA FC - Llannefydd 0:3
16:00Coedpoeth - Gresford 0:5
16:00Conwy Borough - Ruthin 1:2
16:00Corwen - Colwyn Bay 2:3
16:00Croesyceiliog - Abergavenny Town 2:1
16:00Cwmaman Institute - STM Sports 2:6
16:00Cwmbran Celtic - Pontardawe 2:3uz
16:00Flint - Four Crosses 9:0
16:00Garden Village - Goytre United 1:3
16:00Greenfield - Caersws 3:1
16:00Guilsfield - Brymbo 2:1
16:00Haverfordwest - Penlan Club 5:3
16:00Holyhead - Montgomery 4:2
16:00Holywell - Llandudno 2:3
16:00ErtelendiLlanberis - Porthmadog -:-
16:00ErtelendiLlanelli - Cwmamman United -:-
16:00Llanrhaeadr - Prestatyn 1:4
16:00ErtelendiLlanrug - Aberffraw -:-
16:00Llantwit Major - Llandrindod 0:1
16:00ErtelendiMynydd Isa - Llanfair United -:-
16:00Nantlle Vale FC - Rhydymwyn 2:0
16:00Nefyn United - Bangor City 0:2
16:00Penrhyncoch - Cardiff Corries 2:1uz
16:00Pontypridd - Caerau Ely 3:1
16:00Prestatyn Sports - Queens Park 2:3
16:00Rhyl - Llangefni 2:0
16:00Swansea University - Caerleon 4:1
16:00Trefelin - Llanidloes 2:3pen
16:00Waterloo - Mold Alexandra 1:8

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

20:00Siquinala - Sanarate 1:2

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:00Swallows - Ajax Cape Town 3:2
16:30Free State Stars - Cape Umoya United 0:0
16:30Pretoria U. - Mbombela 2:0
16:30Royal Eagles - Uthongathi 1:2
16:30Steenberg United - Tshakhuma 2:0
16:30TS Sporting - Jomo Cosmos 2:0

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Baroka U21 - Amazulu U21 0:2
11:00Mamelodi U21 - Cape Town City U21 1:0
11:00Orlando U21 - Polokwane U21 2:0
11:00Stellenbosch U21 - Golden Arrows U21 2:1
13:00Highlands U21 - Maritzburg Utd U21 1:1

GÜNEY AFRİKA: Telkom Knockout

16:00Cape Town City - Kaizer 1:2pen
16:00Golden Arrows - Polokwane 1:0uz
19:00Orlando - Stellenbosch 1:0
21:15Supersport - Baroka 2:1pen

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores-Bayanlar

01:00Colo Colo K - Huila K 1:3
01:00Penarol K - Cerro Porteno K 0:1
03:30Caracas K - Mundo Futuro K 2:0
03:30Ferroviaria K - Dep. Cuenca K 1:2

GÜNEY KIBRIS: First Division

18:30APOEL - Doxa 2:0
20:00Achnas - Apollon 1:0

GÜNEY KIBRIS: Division 2

15:30Anagennisi - Digenis 1:1
15:30Aris - Omonoia Psevda 6:0
15:30Chloraka - Sotiras 2:2
15:30Ermis - Othellos Athienou 1:0
15:30Karmiotissa - Omonia Aradippou 1:0
15:30Ypsonas - Alki Oroklini 0:0
15:30Zakakiou - Xylotympou 1:1

GÜNEY KORE: K League 1 - Düşme Grubu

08:00Suwon - Gyeongnam 2:1
10:00Seongnam - Incheon 0:1
12:00Sangju Sangmu - Jeju 2:1

GÜNEY KORE: K League 2

07:00Gwangju - Anyang 4:0
09:00Jeonnam - Bucheon 0:1
11:00Asan Mugunghwa - Daejeon 0:1

GÜNEY KORE: National League

09:00Busan Kyotong - Mokpo City 1:0
09:00Cheonan City - Daejeon Korail 2:1

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbilisi 0:2
17:00Din. Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 0:1

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

23:00ErtelendiReal du Cap - Cosmopolites -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

16:00Varazdin - Istra 1961 1:0
18:30Slaven Belupo - Rijeka 1:2

HIRVATİSTAN: 2. HNL

14:00Orijent - Rudes 2:0
16:00Cibalia - Osijek 2 0:2
16:00Solin - Dubrava 0:2

HOLLANDA: Eredivisie

19:30Alkmaar - Heerenveen 2:4
19:30Waalwijk - Ajax 1:2
20:45Twente - Willem II 0:1
21:45Utrecht - PSV 3:0
21:45Venlo - Vitesse 0:4

HOLLANDA: Tweede Divisie

16:30GVVV - AFC 1:3

HOLLANDA: Derde Divisie

15:30Excelsior 31 - Hoek 2:3

HOLLANDA: KNVB Beker

15:30FC 's-Gravenzande - SteDoCo 1:3

HOLLANDA: Eredivisie U19

15:00PSV U19 - Twente U19 2:1
15:30Ajax U19 - Den Haag U19 3:2
15:30Heerenveen U19 - Utrecht U19 1:3
15:30Vitesse U19 - Feyenoord U19 2:1
15:45NEC/Oss U19 - Groningen U19 2:2
16:00Alkmaar U19 - Almere U19 6:1
17:00Sparta Rotterdam U19 - Breda U19 3:3

HONG KONG: Premier League

09:30Guangzhou R&F - Yuen Long 8:0
09:30Tai Po - Kitchee 1:1

İNGİLTERE: Premier League

14:30Everton - West Ham 2:0
17:00Aston Villa - Brighton 2:1
17:00Bournemouth - Norwich 0:0
17:00Chelsea - Newcastle 1:0
17:00Leicester - Burnley 2:1
17:00Tottenham - Watford 1:1
17:00Wolves - Southampton 1:1
19:30Crystal Palace - Manchester City 0:2

İNGİLTERE: Şampiyona

14:30Blackburn - Huddersfield 2:2
17:00Barnsley - Swansea 1:1
17:00Brentford - Millwall 3:2
17:00Charlton - Derby 3:0
17:00Hull - QPR 2:3
17:00Leeds - Birmingham 1:0
17:00Luton - Bristol City 3:0
17:00Middlesbrough - West Brom 0:1
17:00Reading - Preston 1:0
17:00Stoke - Fulham 2:0

İNGİLTERE: League One

17:00Bolton - Rochdale 1:3
17:00Doncaster - Bristol Rovers 2:0
17:00Fleetwood - Burton 4:1
17:00Gillingham FC - Peterborough 1:2
17:00Milton Keynes - Coventry 0:0
17:00Rotherham - Oxford Utd 1:2
17:00Wimbledon - Portsmouth 1:0
17:00Wycombe - Sunderland 1:0

İNGİLTERE: League Two

17:00Bradford City - Crawley 2:1
17:00Cambridge Utd - Exeter 4:0
17:00Colchester - Morecambe 0:1
17:00Crewe - Swindon 3:1
17:00Forest Green - Mansfield 2:2
17:00Grimsby - Leyton Orient 0:4
17:00Newport - Scunthorpe 2:1
17:00Northampton - Salford 2:0
17:00Oldham - Macclesfield 0:1
17:00Plymouth - Carlisle 2:0
17:00Port Vale - Stevenage 1:1
17:00Walsall - Cheltenham 1:2

İNGİLTERE: National League North

17:00Alfreton - Farsley 2:4
17:00Blyth - Chester 2:2
17:00ErtelendiBrackley Town - Spennymoor -:-
17:00Gloucester - Bradford PA 1:0
17:00ErtelendiKettering - Altrincham -:-
17:00ErtelendiKing’s Lynn - Leamington -:-
17:00Telford - Guiseley 4:1

İNGİLTERE: National League South

17:00ErtelendiBillericay - Wealdstone -:-
17:00ErtelendiChippenham - Hemel Hempstead -:-
17:00Concord - Hungerford 0:2
17:00St. Albans - Bath 0:1
17:00Tonbridge - Chelmsford 1:2

İNGİLTERE: NPL Premier Division

17:00Ashton Utd - Gainsborough 3:1
17:00Atherton - FC United 2:3
17:00Bamber Bridge - Scarborough 1:2
17:00ErtelendiBasford - Nantwich -:-
17:00Basford - Stafford 3:1
17:00Buxton - Witton 2:0
17:00Hyde - Morpeth 1:1
17:00Mickleover - Lancaster 1:3
17:00Radcliffe - Matlock 1:0
17:00South Shields - Grantham 1:1
17:00ErtelendiStafford - Whitby -:-
17:00Warrington - Stalybridge 1:2

İNGİLTERE: Southern League Central Division

17:00Alvechurch - St. Ives 1:0
17:00Banbury - Biggleswade Town 3:2
17:00Bromsgrove - Nuneaton 1:3
17:00ErtelendiCoalville - Kings Langley -:-
17:00Leiston - Hitchin 3:1
17:00ErtelendiLowestoft - Stourbridge -:-
17:00Lowestoft - Needham Market 0:2
17:00Redditch - Barwell 0:1
17:00ErtelendiRoyston - Stratford -:-
17:00Rushall - AFC Rushden & Diamonds 1:1
17:00ErtelendiTamworth - Needham Market -:-

İNGİLTERE: Southern League South Division

17:00Beaconsfield Town - Merthyr T 0:0
17:00Blackfield - Hartley Wintney 0:0
17:00Chesham - Wimborne 1:0
17:00Dorchester - Yate Town 2:0
17:00Farnborough - Gosport 0:1
17:00ErtelendiHayes & Yeading - Poole -:-
17:00Met. Police - Weston-super-Mare 2:1
17:00Salisbury - Harrow 3:1
17:00Tiverton - Swindon S 2:0
17:00Truro - Hendon 2:1
17:00Walton Casuals - Taunton 1:5

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

17:00Enfield Town - Cheshunt 2:1
17:00Folkestone - Bognor Regis 1:2
17:00Horsham FC - Merstham 4:0
17:00Leatherhead - Hornchurch 2:1
17:00Lewes - Cray 2:3
17:00Worthing - Brightlingsea 3:0

İNGİLTERE: FA Kupası - Elemeler

14:30Potters Bar - Barnet 1:1
15:00Chesterfield - Wrexham 1:1
17:00AFC Fylde - Peterborough Sports 6:1
17:00Barrow - Solihull Moors 0:1
17:00Bowers & Pitsea - Chichester 1:2
17:00Bromley - Aldershot 4:3
17:00Carshalton - Dagenham & Red. 2:1
17:00Chorley - Spennymoor 2:0
17:00Dartford - Kingstonian 2:3
17:00Ebbsfleet - Woking 1:1
17:00Gateshead - Colne 5:0
17:00Halifax - Harrogate 1:2
17:00Terk edildiHaringey - Yeovil 0:1
17:00Hartlepool - Brackley Town 1:0
17:00Havant & W - Dulwich Hamlet 1:2
17:00Hayes & Yeading - Poole 1:1
17:00Hednesford - Boston Utd 0:1
17:00Maidenhead - Wealdstone 1:1
17:00Maidstone - Kings Langley 4:1
17:00Nantwich - King’s Lynn 1:0
17:00Notts County - Belper Town 2:1
17:00Oxford City - Margate 2:1
17:00Royston - Maldon & Tiptree 1:3
17:00Southport - Altrincham 1:3
17:00Sutton - Billericay 1:1
17:00Tamworth - Darlington 0:3
17:00Torquay - Boreham Wood 3:2
17:00Welling - Eastleigh 0:0
17:00Weymouth - Dover 1:2
17:00Whitby - Stourbridge 1:1
17:00Whyteleafe - Chippenham 0:3
19:20York - Stockport 2:0

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Manchester City U23 - Brighton U23 0:1

İNGİLTERE: 18yaş altı akademik

13:00Arsenal U18 - Tottenham U18 2:2
13:00Swansea U18 - Fulham U18 1:5
13:00West Ham U18 - Brighton U18 1:1
14:00Blackburn U18 - West Brom U18 2:2
14:00Chelsea U18 - Norwich U18 3:2
14:00Wolverhampton U18 - Everton U18 0:3
14:30Aston Villa U18 - Reading U18 1:2
14:30Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 1:1
14:30Southampton U18 - Leicester U18 2:3
15:00Liverpool U18 - Newcastle Utd U18 3:0
15:00Sunderland U18 - Derby U18 0:3

İNGİLTERE: Women's League Cup

21:30Aston Villa K - Sheffield Utd K 3:1

İRLANDA: Premier Division

21:45Sligo Rovers - Derry City 1:2

İSKOÇYA: Premiership

17:00Celtic - Ross County 6:0
17:00Hamilton - Hibernian 1:1
17:00Kilmarnock - Livingston 2:1
17:00Motherwell - Aberdeen 0:3
17:00St. Mirren - St. Johnstone 2:0

İSKOÇYA: Championship

17:00Arbroath - Morton 1:0
17:00Dundee FC - Partick Thistle 1:3
17:00Dunfermline - Ayr 3:2
17:00Inverness - Alloa 2:2
17:00Queen of South - Dundee Utd 4:0

İSKOÇYA: League One

17:00Airdrieonians - Montrose 1:3
17:00Clyde - Raith 2:2
17:00East Fife - Forfar 1:0
17:00Falkirk - Peterhead 4:0
17:00Stranraer - Dumbarton 0:0

İSKOÇYA: Highland League

17:00Fraserburgh - Keith 4:0
17:00Huntly - Forres Mechanics 1:4
17:00Lossiemouth - Deveronvale 0:2
17:00Nairn County - Wick Academy 1:0

İSKOÇYA: Scottish Cup

16:30Auchinleck Talbot - Cove Rangers 1:0
16:30ErtelendiPenicuik - Stenhousemuir -:-
17:00Albion Rovers - Fort William 1:1
17:00Annan - Brechin 2:2
17:00Clachnacuddin - Brora Rangers 0:7
17:00Cowdenbeath - Broxburn Athletic 1:1
17:00East Kilbride - Gretna 2008 3:1
17:00Elgin - Berwick 3:1
17:00Formartine Utd - Gala Fairydean 2:2
17:00Lochee United - BSC Glasgow 1:1
17:00Rothes - Inverurie Loco Works 1:3
17:00Spartans - Queen's Park 0:2
17:00Stirling - Strathspey Thistle 2:0

İSPANYA: LaLiga

14:00Eibar - Barcelona 0:3
17:00Atl. Madrid - Valencia 1:1
19:30Getafe - Leganes 2:0
22:00Mallorca - Real Madrid 1:0

İSPANYA: LaLiga2

17:00Alcorcon - Almeria 2:2
17:00Ponferradina - Numancia 1:1
19:00Elche - Gijon 0:1
19:00Lugo - Huesca 3:2
21:00Extremadura UD - Vallecano 0:3

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

17:00R. Union - Ath. Bilbao B 0:1
17:30Amorebieta - UD Logrones 0:1
17:30Osasuna B - Unionistas 2:0
18:00Valladolid Promesas - Alaves B 1:0
19:00Arenas Club - Burgos CF 0:2

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

18:30Llagostera - Barcelona B 1:1
19:00Levante B - Cornella 3:1
19:00Villarreal B - Lleida 1:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

17:45Real Aviles - Praviano 2:4

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

17:45Solares - Vimenor 2:1
18:00Atletico Albericia - Selaya 1:1
18:00UD Samano - Union Montanesa Escobedo 2:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

17:00CD Vitoria - Durango 3:0
17:30Pasaia - Santurtzi 1:1
18:00Beasain - Balmaseda 3:1
19:00Sodupe - Ariznabarra 2:1
19:00Somorrostro - Gernika 2:0
20:30SD Deusto - San Ignacio 0:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

19:00Igualada - CE Manresa 3:0
19:00Santfeliuenc - Terrassa 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

18:00Atzeneta - Paterna 1:2
19:15Roda - Vilamarxant 3:1
19:15Saguntino - Novelda CF 1:2
19:30Beniganim - Hercules B 1:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

19:00Flat Earth - San Fernando 1:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

17:30Santa Marta Tormes - Atl. Astorga 0:0
18:00La Granja - Numancia B 1:4
18:00La Virgen - Zamora 1:4
18:00Salamanca B - Almazan 3:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

14:00Melilla CD - Huetor Tajar 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

19:00Pozoblanco - CD Gerena 2:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

17:00Ibiza Islas Pitiusas - Poblense 0:0
17:00Platges de Calvia - Portmany 1:0
17:00San Rafael - Llosetense 3:0
18:30Manacor - Constancia 1:2
18:45Ferriolense - Collerense 3:0
19:00Mallorca B - Esporles 2:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

14:30Union Viera - Ibarra 1:2
17:45Santa Ursula - La Cuadra 1:1
18:30Las Palmas C - Mensajero 2:4
19:00CD Buzanada - Tamaraceite 1:2
19:00Panaderia - Vera 4:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

19:00Olimpico de Totana - CAP Ciudad de Murcia 3:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

17:30Cortes - Mutilvera 0:0
17:30Lourdes - Beti Kozkor 1:2
17:30Pamplona - Burlades 0:2
17:30Subiza - CD Corellano 3:0
17:30Txantrea - Cirbonero 2:2
18:00Valle Egues - Beti Onak 1:2
19:00AD San Juan - Fontellas 2:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

17:00Comillas - Anguiano 1:5
17:30Berceo - Arnedo 2:2
19:30Yague - Varea 0:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

19:00Guadalajara - Tarancon 0:2

İSPANYA: Primera Division Women

12:00Athletic Bilbao K - Betis K 2:1
14:00Huelva K - La Coruna K 0:1
19:30Tenerife K - Real Sociedad K 0:0

İSRAİL: Ligat ha'Al

18:00H. Tel Aviv - H. Kfar Saba 2:1
19:00Hapoel Hadera - Netanya 1:0
19:00H. Beer Sheva - Shmona 2:1
20:30Nes Tziona - B. Jerusalem 0:4

İSRAİL: Liga Alef North

15:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Daburiya Osama 1:1

İSRAİL: Liga Alef South

20:45M. Ironi Ashdod - M. Herzliya 3:2

İSVEÇ: Allsvenskan

14:30Helsingborg - Hacken 0:2
17:00Östersunds - Sirius 2:0

İSVEÇ: Superettan

14:30GAIS - Varbergs 0:1
17:00Brommapojkarna - Dalkurd 2:1
17:00Västerås SK - Mjallby 2:2

İSVEÇ: Division 1, Norra

15:00Forward - Gefle 4:2
16:00Sandvikens - Nykopings 1:3
17:00Linkoping City - Karlslunds 6:1
17:00Sylvia - Carlstad 2:2

İSVEÇ: Division 1, Södra

15:00Tvaakers - Lunds 2:2
16:00Ljungskile - Oddevold 2:1
16:00Oskarshamns - Torns 2:1
17:00Atvidabergs - Lindome 0:0
17:00Skövde - Utsiktens 1:2

İSVEÇ: Division 2 - Promotion Group

15:00Grebbestads - Olympic 1:2pen

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

16:00Kungsbacka K - Örebro K 1:5
19:00Eskilstuna United K - Kristianstads K 5:0

İSVEÇ: Elitettan Women

13:30IF Brommapojkarna K - Hammarby K 1:1
16:00Uppsala K - Mallbackens K 3:0
17:00AIK K - Kalmar K 3:1

İSVİÇRE: Super Ligi

20:00Basel - Thun 3:1
20:00Young Boys - Xamax 4:1

İSVİÇRE: Challenge Ligi

18:00Chiasso - Kriens 0:1
18:00Lausanne Ouchy - Wil 0:3
19:00Winterthur - Vaduz 1:0
20:00Schaffhausen - Grasshoppers 1:1

İSVİÇRE: Promotion League

17:00Basel II - Nyonnais 0:2
17:00ErtelendiBavois - Koniz -:-
17:00Breitenrain - Sion II 2:1
17:00Bruhl SG - Yverdon 2:4
17:00Cham - Bellinzona 2:1
18:00Etoile-Carouge - Zurich II 2:2
18:00Rapperswil - YF Juventus 3:1

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

17:00Young Boys II - Chenois 3:1
17:30Martigny - Lancy 0:1
18:00Azzurri Lausanne - Oberwallis Naters 0:2
18:00La Chaux-De-Fonds - Terre Sainte 0:2
18:00ErtelendiMeyrin - Lausanne II -:-
18:00Olympique de Geneve - Echallens 3:3
18:30Vevey - Bulle 4:3

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

17:00Baden - Solothurn 2:0
17:00Luzern II - Bassecourt 0:0
17:00Schotz - Muttenz 3:0
17:00Wohlen - Zug 2:0
18:00ErtelendiLangenthal - Grasshopper II -:-
19:00Buochs - Goldau 6:3

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

16:00Linth - St. Gallen II 2:1
17:00Eschen - Winterthur II 1:1
17:00Gossau - Thalwil 1:1
17:00Hongg - Red Star Zurich 3:3
17:00Wettswil-Bonstetten - Tuggen 0:2

İSVİÇRE: Nationalliga A Women

17:00St. Gallen K - Servette K 0:3
17:00Zurich K - Luzern K 3:1
18:00Basel K - Young Boys K 5:0
20:30FF Lugano 1976 K - Grasshoppers K 0:6

İTALYA: Serie A

16:00Lazio - Atalanta 3:3
19:00Napoli - Verona 2:0
21:45Juventus - Bologna 2:1

İTALYA: Serie B

16:00Entella - Trapani 1:1
16:00Juve Stabia - Pordenone 4:2
16:00Pescara - Spezia 1:2
16:00Venezia - Salernitana 1:0
19:00Benevento - Perugia 1:0

İTALYA: Serie C - Group A

16:00Pianese - Monza 1:1
16:00Pro Patria - Pro Vercelli 1:1
21:45Arezzo - Alessandria 1:1

İTALYA: Serie C - Group B

16:00Sudtirol - Gubbio 3:0
19:30Ravenna - ArzignanoChiampo 1:2
21:45Sambenedettese - Virtus Verona 1:2

İTALYA: Serie C - Group C

17:00Picerno - Virtus Francavilla 0:0
19:30Viterbese - Rende 6:1

İTALYA: Serie D - Group B

16:00Bolzano - Brusaporto 1:1

İTALYA: Serie D - Group D

16:00Sasso Marconi - Mezzolara 0:2

İTALYA: Serie D - Group E

16:00Trestina - Bastia 1:2

İTALYA: Serie D - Group H

16:30Bitonto - Taranto 3:0

İTALYA: Primavera 1

12:00Genoa U19 - Inter U19 4:3
14:00Napoli U19 - AS Roma U19 1:2
16:00Bologna U19 - Sampdoria U19 2:0

İTALYA: Primavera 2

12:00Ascoli U19 - Benevento U19 2:1
12:00Livorno U19 - Pisa U19 0:1
12:00Trapani U19 - Crotone U19 0:0
12:30Entella U19 - Udinese U19 2:1
16:00AC Milan U19 - Cremonese U19 2:1
16:00Brescia U19 - Spezia U19 2:3
16:00Lecce U19 - Salernitana U19 5:0
16:00Perugia U19 - Frosinone U19 2:2
16:00Pordenone U19 - Cittadella U19 0:0
16:00Spal U19 - Venezia U19 6:3
16:00Verona U19 - Parma U19 3:1

İTALYA: Serie A Women

16:00AC Milan K - Tavagnacco K 2:0
16:00Empoli K - Orobica K 4:1
16:00Florentia K - Bari K 3:2
16:00Sassuolo K - Fiorentina K 1:2
16:00Verona K - AS Roma K 0:4

JAPONYA: J1 League

07:00Kobe - Tokyo 1:3
08:00G-Osaka - Kawasaki 2:2
08:00Nagoya - Vegalta Sendai 0:2
08:00Shimizu - Hiroshima 1:2
08:00Yokohama M. - Shonan 3:1
09:00Iwata - Sagan Tosu 2:2

JAPONYA: J2 League

08:00Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 2:1
08:00Kyoto - Yokohama FC 3:0
09:00Verdy - Kofu 2:1
10:00Omiya Ardija - Tokushima 2:3

JAPONYA: Nadeshiko League Women

07:00Kunoichi K - Nojima Stella K 3:0
09:00JEF United K - Parceiro Nagano K 2:0

KAMBOÇYA: C-League

11:30Kirivong Sok Sen Chey - Angkor Tiger 1:2
14:00NagaWorld - Sports Academy 5:0
14:00Phnom Penh Crown - Electricite Du Cambodge 7:0

KANADA: Canadian Premier League - Sonbahar Sezonu

20:30York 9 - HFX Wanderers 0:2
23:00Cavalry - Edmonton 3:1

KANADA: CSL - Playofflar

23:00Scarborough B. - Kingsman 4:2

KANADA: U Sports

23:15Acadia - Saint Marys 0:2
01:15Cape Breton - StFX 3:1
01:15Mount Allison - UNB 2:7
03:00Laurier - Algoma 5:0
03:15Concordia - Montreal 1:1
03:15Guelph - McMaster 1:1
03:15Laval - UQTR 1:2
03:15Sherbrooke - McGill 3:2
03:15Western - York 0:1
04:15Trinity Western - UBC 4:1
05:00UFV - Victoria 0:1
21:00MacEwan - Lethbridge 1:1
21:15Cape Breton - Memorial 1:0
21:15Laurentian - Queens 2:3
21:15Moncton - Acadia 2:0
21:15Nipissing - RMC 1:0
22:00UNBC - Thompson Rivers 0:4
22:15Brock - Waterloo 4:1
22:15Trent - UOIT 1:2
22:30Carleton - Ryerson 1:0
23:00Alberta - Saskatchewan 1:2
23:15Calgary - Mount Royal 1:0

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

14:30Kom Podgorica - Buducnost 2:3
14:30Rudar - Titograd 3:1
14:30Zeta - OFK Petrovac 1:1
15:30Iskra - Sutjeska 2:0
18:00FK Podgorica - Grbalj 1:1

KATAR: QSL

17:25Al-Rayyan - Qatar SC 5:0
17:25Al Sailiya - Al-Wakra 3:1
19:35Al Ahli Doha - Al-Shahaniya 2:2

KAZAKİSTAN: Premier Lig

13:00Atyrau - Zhetysu 0:3
13:00Ertis Pavlodar - Kaisar 2:1

KENYA: Premier League

10:00Tusker - Sony Sugar 2:0
14:00Wazito - Kakamega Homeboyz 2:4
15:00ErtelendiBandari - Chemelil -:-
15:00Kisumu All-Stars - Mathare Utd. 1:2
15:00Nzoia Sugar - Sofapaka 2:1
15:00Ulinzi Stars - Kenya CB 0:0
15:00Zoo - Posta Rangers 0:0
16:15Leopards - Western Stima 1:1

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

11:30Akademiy Futbola - Alay Osh 1:2
11:30Neftchi Kochkor-Ata - Ilbirs 3:1

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

02:00Envigado - La Equidad 0:0
04:00Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 4:0
22:00Patriotas - Pasto 1:0
00:00Once Caldas - Huila 1:1

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clausura - Dörtlü

03:30Cortulua - Quindio 1:0
04:00Pereira - Tigres 1:1

KONGO DC: Ligue 1

17:30Bukavu - RCK -:-
17:30Sanga Balende - Nyuki -:-

KOSOVA: Superliga

15:00Flamurtari - Drenica 0:0

KUVEYT: Premier Lig

17:45Al Kuwait - Al Tadamon 6:2
20:00Al Sahel - Al Qadisiya 1:1

KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership

17:00C. Rangers - Dungannon 1:0
17:00Crusaders - Coleraine 0:2
17:00Institute - Cliftonville 0:3
17:00Linfield - Ballymena 2:1
17:00Warrenpoint - Glenavon 1:3

KUZEY İRLANDA: NIFL Championship

17:00Ballinamallard - H&W Welders 4:2
17:00Ballyclare - Ards 1:1
17:00Dundela - Loughgall 1:3
17:00Knockbreda - Queens Univ. 1:3
17:00Portadown - Dergview 2:0
17:00PSNI - Newry City 1:6

KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL

15:30Borec - Shkupi 2:1
15:30Makedonija GP - Vardar 1:1
15:30Rabotnicki - Struga Trim & Lum 1:2
15:30Sileks - Renova 3:0

LESOTHO: Premier League

14:00Liphakoe - Likhopo 1:4
16:00Kick4Life - LCS 0:1
16:00Lioli - Linare 2:0
16:00Mazenod - Defence Force 0:2

LETONYA: Optibet Virsliga

14:00Ventspils - Riga FC 2:1
16:00RFS - BFC Daugavpils 2:0

LETONYA: 1. Liga

14:00Auda - New Project 2:1
14:00FK Smiltene - Grobina 5:0
14:00Super Nova - Tukums 2000 3:2
16:00Rezekne - Balvu 5:2
18:00Riga/Staicele - Alberts JDFS 0:2

LİTVANYA: A Lyga

13:00Riteriai - Kauno Zalgiris 0:0
17:00FK Panevezys - Atlantas 1:1
19:00Zalgiris - Stumbras 3:0

LİTVANYA: I Lyga

15:00Banga - Kupiskis 5:1

LÜBNAN: Premier Lig

15:30ErtelendiAl Akhaa Al Ahli - Salam Zgharta -:-
15:30ErtelendiTadamon - Safa -:-
16:00ErtelendiAl Sahel - Bourj FC -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

19:30Differdange - Niedercorn 1:5

MACARİSTAN: OTP Bank Liga

18:00Debrecen - DVTK 2:1
18:00Kaposvar - Kisvarda 0:2
18:00Mezokovesd - MOL Fehervar 0:0
18:00Puskas Academy - Paks 4:2
18:00Zalaegerszeg - Honved 0:1
20:30Ferencvaros - Ujpest 1:0

MACARİSTAN: NB I Women

14:00Ferencvaros K - Szent Mihaly K 9:1

MALAWİ: Super League

15:30Karonga United - Mighty Tigers 0:1
15:30Mighty Wanderers - Civil 2:0
15:30Mlatho Mponela - Big Bullets 0:0
15:30Moyale Barracks - Blue Eagles 0:0

MALEZYA: Malaysia Cup - Playofflar

16:00Johor DT - Selangor 2:1
16:00Kedah - Pahang 3:3

MALTA: Premier Lig

16:00Sirens - Floriana 1:4
18:15Birkirkara - Gzira 1:3

MALTA: Division 1

16:00Mqabba FC - Zejtun Corinthians 2:3
18:15Qormi - Zebbug 1:2

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

03:00Puebla - Atlas 0:1
05:00Veracruz - Tigres 1:3
05:06Santos Laguna - Tijuana 4:1

MEKSİKA: Ascenso MX - Apertura

01:00UAEM Potros - Cafetaleros de Chiapas 2:3
03:00Zacatecas Mineros - Leones Negros 2:1
05:00Venados - Tampico Madero 2:4

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

02:00Murcielagos - Saltillo 0:1
03:30Reynosa - Gavilanes de Matamoros 3:0
04:00Alacranes - Correcaminos 2 4:0
04:00Nayarit - Tecos FC 2:0
00:00Pioneros - Cruz Azul Hidalgo 3:4pen
00:00U.N.A.M. 2 - Inter Playa Del Carmen 1:1

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

04:00Cafessa - Ciervos 6:1
19:00Zacatecas 2 - La Paz 2:3
00:00Chapulineros - Dorados 2 4:0
00:00Uruapan - San Francisco 0:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

00:00Necaxa K - Toluca K 1:2
18:00Monterrey K - Cruz Azul K 2:0
19:00Atlas K - Guadalajara K 1:1
19:00U.N.A.M. K - Leon K 1:0
00:00Monarcas Morelia K - Queretaro K 2:0

MISIR: Premier Lig

21:00ErtelendiAl Ahly - Zamalek -:-
21:00Zamalek - Arab Contractors 2:1

MOLDOVA: Ulusal Lig

14:00Dinamo-Auto - Zimbru 4:0
16:00Milsami - S. Tiraspol 1:1

MOZAMBİK: Mocambola

16:00Costa do Sol - ENH Vilankulo 2:1

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:30Juventus Managua - Jalapa 1:0

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Kristiansund - Rosenborg 2:2
21:30Vålerenga - Stabaek 0:2

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:30Kongsvinger - Ham-Kam 2:1

NORVEÇ: Division 2, avd 1

14:00Arendal - Vidar 1:0
14:00Byåsen - Hodd 1:1
14:00Egersunds - Stjordals Blink 2:3
14:00Fredrikstad - Halden 2:0
14:00Levanger - Bryne 1:1
14:00Nardo - Brattvag 0:0
14:00Sola - Moss 3:0

NORVEÇ: Division 2, avd 2

14:00Alta - Grorud 2:3
14:00Åsane - Mjolner 3:0
14:00Asker - Floro 2:0
14:00Baerum Sportsklubb - Senja 1:3
14:00Fram - Kjelsås 1:1
14:00Oppsal - Elverum 4:1
14:00Sotra - Odd 2 1:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

14:00Aalesund 2 - Traeff 2:0
14:00Arvoll - Stabaek 2 1:1
14:00Herd - Lørenskog 0:0
14:00Nordstrand - Krakeroy 0:1
14:00Rommen SK - Eidsvold 1:2
14:00Sarpsborg 08 2 - Spjelkavik 2:1
14:00Sunndal - Molde 2 0:2

NORVEÇ: Division 3 - Group 2

14:00Drobak-Frogn - Lyn 0:1
14:00Frigg - Ready 1:4
14:00Grei - Lokomotiv Oslo 1:0
14:00Mjondalen 2 - Halsen 5:0
14:00Tonsberg - Norild 6:0
14:00Ullern - Follo 0:2
14:00Vålerenga 2 - Orn 1:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

14:00Bryne 2 - Viking 2 2:7
14:00Donn - Storm BK 3:0
14:00Flekkeroy - Mandalskameratene 7:0
14:00Flint - Vindbjart 0:3
14:00Madla IL - Staal Jorpeland 4:1
14:00Pors Grenland - Start 2 1:2
14:00Vardeneset - Brodd 1:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

14:00Brann 2 - Vestfossen 5:1
14:00Djerv 1919 - Fjora 3:4
14:00Fana - Fyllingsdalen 3:0
14:00OS - V. Haugesund 1:3
14:00Sogndal 2 - Bergen Nord 4:0
14:00Strømsgodset 2 - Lysekloster 1:1
14:00Valdres - Stord 0:6

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

14:00Kongsvinger 2 - Ranheim 2 5:1
14:00Raufoss 2 - Orkla 6:0
14:00Rosenborg 2 - Melhus 3:1
14:00Steinkjer - Nybergsund 1:3
14:00Strindheim - Gjovik-Lyn 5:4
14:00Tiller - Brumunddal 2:3
14:00Verdal - Kolstad 4:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

14:00Finnsnes - Skjervoy 2:1
14:00Floya - Harstad 4:1
14:00Honefoss - Tromsø 2 4:2
14:00Junkeren - Bodo/Glimt 2 2:3
14:00Lillestrom 2 - Gjellerasen 0:2
14:00Melbo - Leknes 3:0
14:00Skjetten - Ull/Kisa 2 0:2

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

16:00Avaldsnes K - Sandviken K 3:2
16:00Fart K - Vålerenga K 0:1
16:00RØA K - Klepp K 1:4
16:00Stabaek K - Lyn K 1:0

ÖZBEKİSTAN: Super League

13:15Termez Surkhon - Navbahor Namangan 0:0
14:30Din. Samarkand - Pakhtakor 1:4
14:30Lok. Tashkent - Buxoro 2:0
15:30Nasaf Qarshi - Andijan 3:0

PANAMA: LPF - Apertura

04:00San Francisco - Independiente 2:1
00:00Miguelito - Chiriqui 2:0

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

02:00Nacional Asuncion - Diaz 0:0
00:10Libertad - Sol De America 1:0

PARAGUAY: Division Intermedia

01:00Independiente F.B.C. - Atyra 1:2
15:0012 de Octubre - Ovetense FC 0:2

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Binacional - Alianza Huanuco 7:0
04:00A. Lima - Carlos Mannucci 2:2
23:30Ayacucho - Union Comercio 1:1

PERU: Liga 2

23:00İptal edildiSanta Rosa - Sport Victoria -:-

POLONYA: Ekstraklasa

16:00Korona - Plock 0:1
18:30Legia - Lech 2:1
21:00Jagiellonia - Cracovia 3:2

POLONYA: Division 1

18:00Ol. Grudziadz - Radomiak Radom 2:2
18:45Warta - Sosnowiec 2:3
19:00Podbeskidzie - GKS Jastrzebie 0:2
20:00Termalica B-B. - Belchatow 2:1

POLONYA: Division 2

14:00Garbarnia - Gryf Wejherowo 1:1
15:00Elana Torun - S. Wola 1:1
16:00Skra - Elblag 0:2
16:00S. Rzeszow - Blekitni Stargard 3:1
16:30Legionowo - Bytovia Bytow 1:1
17:00Polkowice - R. Rzeszow 2:2
20:10Widzew Lodz - Katowice 1:1

POLONYA: III Liga - Group I

15:00Biala Piska - T. Mazowiecki 2:0
15:00Grodzisk M. - Wasilkow 1:1
15:00Ursus Warszawa - Swit 1:1
15:00Zambrow - Skierniewice 2:4
16:00Concordia Elblag - Bron Radom 2:3
16:00Sokol Aleksandrow L. - Legia II 1:1
19:00Ostroda - Radomsko 1:2

POLONYA: III Liga - Group II

15:00Grom Nowy Staw - Pogon Szczecin II 2:0
16:00Gornik Konin - Koszalin 1:2
16:00Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 1:6
16:00Mieszko - Swit Skolwin 1:0
16:00Nielba Wagrowiec - B. Gdynia 2:4
16:00Starogard Gdanski - Chemik Police 2:1
16:30Jarocin - Stezyca 0:0
19:00KKS Kalisz - Kleczew 2:1
19:00Kotwica Kolobrzeg - Sroda 3:0

POLONYA: III Liga - Group III

15:30Zaglebie 2 - Legnica 2 1:1
16:00Brzeg - Pniowek 1:1
16:00Gwarek Tarnowskie Gory - Bielsko-Biala 3:0
16:00Piast Zmigrod - Foto-Higiena Gac 0:3
16:00Polonia B. - Z. Gora 4:0
16:00ROW Rybnik - Ruch 0:2
16:00Zdzieszowice - Starowice Dolne 2:0

POLONYA: III Liga - Group IV

15:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa 2:1
15:00Wolka Pelkinska - Jutrzenka Giebultow 4:3
16:00Avia Swidnik - Wisla Pulawy 0:1
16:00Biala Podlaska - Sandomierz 0:6
16:00Hetman Zamosc - Wisloka Debica 0:2
16:00Ostrowiec - Chelmianka Chelm 3:0
18:00Lublin - Korona 2 4:4

POLONYA: Central Youth League

12:00Pogon Szczecin U18 - Slask U18 1:3
13:00Korona U18 - Hutnik Krakow U18 2:0
13:00Legia U18 - Jagiellonia U18 4:0
13:00UKS SMS Lodz U18 - Lech U18 3:2
13:00Zaglebie U18 - Arka U18 3:1

POLONYA: Ekstraliga Women

12:30Medyk Konin K - Mitech Zywiec K 12:0
13:00AZS Wroclaw K - Leczna K 0:4
13:00Bydgoszcz K - AZS PWSZ Walbrzych K 1:1
13:00UJ Krakow K - Katowice K 2:0
16:00Biedrzychowice K - Olimpia Szczecin K 2:5
16:00UKS SMS Lodz K - Czarni Sosnowiec K 0:1

PORTEKİZ: Taça de Portugal

13:15Condeixa - Rio Ave 0:1
16:00Sintra - Guimaraes 2:1pen
17:00Academico Viseu - Real SC 3:1
17:00Amora - Sanjoanense 0:1
17:00Fabril do Barreiro - Moreirense 1:3
17:00Louletano - Ferreira 1:2uz
17:00Pevidem - Belenenses 0:2
17:00Sp. Espinho - Vilafranquense 2:1
18:00Penafiel - Gil Vicente 0:2
19:00Farense - Aves 5:2
19:00Feirense - Tondela 3:0
20:00Academica - Portimonense 2:1
20:45Coimbroes - FC Porto 0:5
22:45Leca - Braga 1:3

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

13:00Benfica U23 - Sporting U23 2:1
13:00Braga U23 - CD Cova da Piedade U23 1:2
17:00Academica U23 - Setubal U23 2:0

PORTEKİZ: Liga BPI Women

19:00Benfica K - Sporting K 3:0

ROMANYA: Liga 1

20:30CFR Cluj - U Craiova 2:0

ROMANYA: Liga 2

11:00Calarasi - Turnu Magurele 3:2
11:00Metaloglobus - CSM Resita 1:0
11:00SCM Gloria - Viitorul Tg. Jiu 0:0
11:00Sportul Snagov - Pandurii 3:2
11:30Petrolul - Concordia 3:0
16:00Csikszereda M. Ciuc - Rapid Bucuresti 1:0

RUSYA: Premier Ligi

14:00Tambov - Ural 1:2
16:30Sp. Moscow - Kazan 0:0
19:00Zenit - FK Rostov 6:1

RUSYA: FNL

09:00Luch - Yenisey 0:1
09:00SKA Khabarovsk - Tomsk 1:1
15:00Kursk - Tekstilshtik 2:1
15:00M. Saransk - Krasnodar 2 0:3
15:00Nizhny Novgorod - Khimki 1:0
17:00Armavir - R. Volgograd 0:0
17:00FK Chayka - Sp. Moscow 2 2:1
17:00F. Voronezh - Yaroslavl 0:4
18:00Baltika - Neftekhimik 1:0
18:00T. Moscow - Chertanovo M. 0:1

RUSYA: PFL - Center

13:00R. Volgograd 2 - D. Bryansk 0:3
14:00Khimik Novomoskovsk - Ryazan 4:2
14:00Krasnogorsk - Ararat Moscow 4:2
14:30Saratov - Salyut-Belgorod 2:1
15:00Kvant - Kaluga 0:4
18:00FK Strogino Moscow - M. Lipetsk 0:2

RUSYA: PFL - South

14:30Legion Dynamo - Anzhi 2:0
15:00Nalchik - SKA Rostov 0:1
16:00Chernomorets Novorossijsk - Urozhay 4:0
16:00Krasnodar 3 - Maykop 4:2
16:00Mashuk - Inter Cherkessk 0:0
18:00Alania Vladikavkaz - Biolog 3:1

RUSYA: PFL - West

13:00Znamya Truda - Kolomna 2:0
15:00Leningradets - Olimp Khimki 0:0
16:00Dolgoprudny - Zenit 2 2:1
16:00Vladimir - Zvezda St. Peterburg 2:1
17:00Murom - Luki-Energiya 5:1

RUSYA: Youth League

11:30Arsenal Tula U19 - Sochi U19 1:1
13:00FK Orenburg U19 - Samara U19 0:1

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - İlk etap

16:00Cailungo - Cosmos 2:1
16:00Tre Penne - Fiorentino 4:2
16:00Virtus - Libertas 2:4

SEYŞEL ADALARI: First Division League

14:00La Passe - St Michel Utd -:-
14:30Cote d'Or - Red Star -:-
15:00Northern Dynamo - Anse Reunion -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

16:00Mladost - Partizan 1:0
19:00FK Vozdovac - Macva 2:0
19:00Javor - Backa Topola 3:2
19:00Proleter - Radnik 2:1
19:00Radnicki Nis - Napredak 4:1
19:00Sp. Subotica - Indjija 3:0

SIRBİSTAN: Prva Liga

16:00Buducnost Dobanovci - Zlatibor Cajetina 1:2
16:00Graficar Beograd - Sindjelic Beograd 1:0
16:00Radnicki Pirot - Backa 3:0
16:00Zemun - Radnicki 1923 0:0

SİNGAPUR: Kupa

12:30Balestier Khalsa - Tampines 0:2
12:30Geylang - Albirex Niigata 0:2
12:30Hougang - DPMM 0:1
12:30Warriors - Home Utd 2:2

SLOVAKYA: Fortuna liga

18:00Nitra - Ruzomberok 1:2
18:00Sered - Trnava 2:1
18:00Slovan Bratislava - Pohronie 2:1
18:00Zilina - Michalovce 1:1

SLOVAKYA: 2.Lig

15:30Banska Bystrica - Trebisov 4:0
15:30Dubnica - Petrzalka 3:2
15:30FC Kosice - S. Bratislava B 3:0
15:30Komarno - Bardejov 1:0
15:30L. Mikulas - Zilina B 2:1

SLOVAKYA: Küme C - Batı

12:00Kalna n. Hronom - Myjava 1:1
15:00FK Nove Zamky - Belusa 0:2

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

15:00FK Humenne - 1.FK Svidnik 1:1
15:00Presov - Poprad B 4:0
15:00Spisska Nova Ves - V. Revistia 3:1
15:00Stropkov - Giraltovce 2:0
15:00Vranov - Krompachy 2:1

SLOVAKYA: Divison C Central

15:00Cadca - Oravske Vesele 0:4
15:00Rakytovce - Kovacova 1:1
15:00R. Sobota - Novohrad Lucenec 3:0
15:00Zvolen - Krasno 1:1

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

16:00Bahon - Rohoznik 0:3
16:00Devinska N. Ves - Ivanka pri Dunaji 1:0

SLOVENYA: Prva Liga

15:30Mura - Triglav 2:2
17:45O. Ljubljana - Rudar 6:0
19:45Celje - Domzale 2:1

SLOVENYA: 2.SNL

16:00Fuzinar - Koper 2:1
16:00Jadran Dekani - Dravograd 5:1
16:00Krsko - Dob 1:3
16:00NK Krka - Beltinci 2:0
16:00Radomlje - Bilje 1:2
16:00Rogaska - Drava 3:2
19:00Gorica - Nafta 1:3

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

18:05Al Shabab - Al-Ettifaq 2:1
18:10Al-Raed - Al Nasr Riyadh 0:2
20:00Al Wehda - Al-Ittihad FC 1:0

ŞİLİ: Primera División

18:30ErtelendiPalestino - U. Espanola -:-
23:30ErtelendiA. Italiano - Cobresal -:-

ŞİLİ: Primer B

00:00Barnechea - Deportes Temuco 1:0
02:30Nublense - D. Puerto Montt 2:0
21:00La Serena - San Felipe 4:0
22:00ErtelendiMagallanes - Cobreloa -:-
22:00Rangers - S. Wanderers 0:1
23:00ErtelendiMelipilla - Copiapo -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Kinondoni MC - Simba -:-
16:00Mbao - Ruvu Shooting 1:1
16:00Namungo - Lipuli 1:0
16:00Ndanda - Mtibwa Sugar 0:1
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar 1:1
19:00Azam - JKT Tanzania -:-

TUNUS: Ligue 2

16:30CO Medenine - Ariana 1:1
16:30ES Jerba - Marsa 2:0
16:30Gabes - Sporting Ben Arous 2:1
16:30Msaken - Zarzis 0:0
16:30Olympique Beja - Sbikha 2:1
16:30Rades - Menzel Bourguiba 1:0
16:30Sidi Bouzid - Sfax Railways 1:0

TÜRKİYE: Süper Lig

15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği 0:6
17:30Başakşehir - Göztepe 2:1
17:30Trabzonspor - Gaziantep 4:1
20:00Ankaragücü - Beşiktaş 0:0

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

14:00Hatayspor - Adana Demirspor 2:1
16:30Bursaspor - Ümraniyespor 2:1
19:00Menemen Belediye - Erzurum BB 0:0

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

14:30Hacettepe - H.Trabzon 1:0
15:00Manisa FK - Pendikspor 4:2
15:00Sancaktepe - Sarıyer 1:0

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

14:00FK Vanspor - Sivas Belediyespor 0:0
15:00Eyüpspor - Ankara Demirspor 0:2
15:00Tuzlaspor - Bodrumspor 3:2

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

14:30Cankaya FK - Yomraspor 2:2
15:00Silivrispor - Hopaspor 1:5

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

15:00Tepecik - Elaziz Bld. 1:0

TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga

14:00FC Asgabat - Altyn Asyr 1:3
14:00Merw - Energetik 2:3
14:30Sagadam - FC Balkan 2:1

UKRAYNA: Premier League

14:00Karpaty - Lviv 0:0
17:00Zorya - Desna 2:1

UKRAYNA: Persha Liga

14:00Ahrobiznes Volochysk - Ch. Odessa 2:0
15:00Balkany - Kremin 1:1
15:00Cherkashchyna - Prykarpattya 0:0
15:00Hirnyk-Sport - Volyn Lutsk 2:4
15:00Minaj - Kramatorsk 2:0
16:30Metalist 1925 - Obolon Brovar Kyjev 2:1

UKRAYNA: Druha Liga

14:00Hirnyk Kryvyi Rih - Krystal 1:2
15:00Nyva Ternopil - Kalush 0:3
15:00Nyva Vinnytsya - Kyiv-Sviatoshyn 2:0
15:00Tavriya - Alliance 0:2
15:00Veres-Rivne - Uzhhorod 3:0
15:00VPK-Agro - Mykolaiv 2 3:0
15:00Zhytomyr - Dinaz Vyshgorod 1:0

UKRAYNA: Youth League

13:00Din. Kiev U21 - Oleksandriya U21 1:3
17:00Mariupol U21 - Dnipro-1 U21 4:2

URUGUAY: Primera Division - Clasura

22:00Fenix - Plaza Colonia 0:2
22:00Progreso - Danubio 2:1

URUGUAY: Segunda Division

16:00Albion - Villa Espanola 0:1
16:00Bella Vista - CA Torque 0:2
16:00Central Esp. - Villa Teresa 1:0
16:00Maldonado - Tacuarembo 3:1
16:00Sud America - Rentistas 2:2
22:00Atenas - Cerrito 0:2

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

00:00Aragua - Lara 2:2
00:00Monagas - Estudiantes Caracas 0:1

VENEZUELA: Segunda Division - Clasura-Playofflar

22:00Universidad Central - Angostura 1:1
22:30Hermanos Colmenares - Titanes 1:0
22:30Yaracuyanos - Petroleros de Anzoategui 3:0

VİETNAM: V.Ligi 1

13:00Da Nang - Binh Duong 0:2
13:00Hanoi FC - BHTS Quang Nam 2:2
13:00Ho Chi Minh - Gia Lai 1:2
13:00Khanh Hoa - Sai Gon FC 0:0
13:00Nam Dinh - Hai Phong 2:1
13:00Song Lam Nghe An - Than Quang Ninh 0:0
13:00Thanh Hoa - The Cong 1:3

YENİ ZELANDA: National League Women

03:00Canterbury United K - Northern Football K 1:3
03:00Southern United K - Capital Football K 4:2

YUNANİSTAN: Super Ligi

19:30Olympiakos - OFI Crete 2:1
20:00Panetolikos - AEL Larissa 2:2

YUNANİSTAN: Football League

15:00Kalamata - Ionikos 1:0
16:00O. Volos - Thesprotos 1:1

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Orfeas Xanthi - Kilkisiakos -:-

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Iraklis Larissa - Atalanti 3:0

ZAMBİYA: Super League

15:00Kansanshi - Lusaka Dynamos 1:1
16:00Kabwe - Nkana 2:2
16:00Lumwana Radiants - Kabwe Youth Academy 3:0
16:00Mufulira - Red Arrows 0:2
16:00Nakambala Leopards - Buildcon 2:0
16:00Power Dynamos - Nkwazi 0:0

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Herentals - Black Rhinos 3:0
16:00Mushowani Stars - Triangle 3:1
16:00TelOne - Chapungu Utd 0:0
16:00Yadah - Manica 3:3

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.