m.FlashScore.com.tr

YENILE

Futbol » Dün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

04:30Sporting Kansas City - Minnesota 1:0

ABD: USL League One

02:00Lansing - North Texas 4:1
23:00Toronto FC II - Greenville 0:0

AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Elemeler

15:00Cote d'Or (Sey) - Fomboni (Com) 1:1
16:00Kampala City (Uga) - African Stars (Nam) 2:0
20:00Al Ahly (Egy) - Atlabara (Ssu) 9:0

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Elemeler

19:00Santoba (Gui) - Niger (Nga) 3:3
20:30Ahli Shendi (Sud) - Bandari (Ken) 1:1

ALMANYA: Bundesliga

21:30FC Koln - Dortmund 1:3
reklam

ALMANYA: 2. Bundesliga

19:30Aue - Stuttgart 0:0
19:30Darmstadt - Dresden 0:0

ALMANYA: 3. Liga

20:00Ingolstadt - Rostock 2:2

ALMANYA: Regionalliga North

19:15Heider SV - Drochtersen/Assel 1:2
19:15SC Weiche-08 - Hamburger SV II 2:0

ALMANYA: Regionalliga Nordost

20:00Hertha II - Berliner AK 07 1:0
20:00Lokomotive Leipzig - Rathenow 2:0
20:30Cottbus - Auerbach 1:4

ALMANYA: Regionalliga Batı

19:45TuS Haltern - Dortmund II 2:2
20:00Verl - Bonner 3:1
20:30RW Essen - Wattenscheid 2:0
20:30Wuppertaler - Koln II 0:1

ALMANYA: Regionalliga Bayern

19:15SpVgg Bayreuth - Rosenheim 3:0
20:00Heimstetten - Schalding 1:3

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

19:00Hansa Rostock II - TB Berlin 2:4

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

20:00Sandersdorf - Eilenburg 1:1

ALMANYA: Oberliga Hamburg

20:00Curslack-Neuengamme - Dassendorf 2:5
20:30Barmbek-Uhlenhorst - Suderelbe 3:1
21:00Hamburger SV III - TuS Osdorf 4:1

ALMANYA: Oberliga Bremen

19:30Schwachhausen - Bremer 3:1
20:30Borgfeld - Aumund-Vegesack 0:4

ALMANYA: Oberliga Hessen

20:00Waldgirmes - Fernwald 4:2
21:00Bad Vilbel - TUS Dietkirchen 4:0

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Hertha Wiesbach - Diefflen 1:4
20:30Hassia Bingen - Eisbachtal 1:2
20:30Mechtersheim - Schott Mainz 1:3

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

19:30Bamberg - Sand 2:1
19:30Bayern Hof - Eltersdorf 0:2

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

19:00Pipinsried - Kottern-St. Mang 5:0
19:00Schwabmunchen - Ingolstadt II 1:1
20:30Landsberg - TSV 1880 Wasserburg 4:0

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

20:00Stuttgarter Kickers - Sandhausen II 1:0

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

20:30Breinig - Eilendorf 2:2

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

20:15Bayern K - Frankfurt K 3:0

ARJANTİN: Primera Nacional

01:15Instituto - Sarmiento Junin 2:3

ARJANTİN: Primera B Metropolitana - Apertura

02:00Los Andes - Villa San Carlos 1:0
21:30Tristan Suarez - Fenix 1:0

ARJANTİN: Primera C Metropolitana - Apertura

21:30El Porvenir - Laferrere 0:1
21:30Leandro N. Alem - Deportivo Merlo 5:0
21:30Sportivo Italiano - San Martin Burzaco 0:1

ARNAVUTLUK: Süper Lig

20:00Kukesi - Partizani 1:0

AVUSTURYA: 2. Liga

20:10Austria II - Lafnitz 2:3
20:10FC Juniors - A. Lustenau 8:5
20:10Floridsdorfer AC - Liefering 0:0
20:10Horn - Vorwarts Steyr 1:4
20:10Innsbruck - Amstetten 2:1
20:10Ried - Grazer 1:2

AVUSTURYA: Regionalliga Doğu

19:30Traiskirchen - Drassburg 3:2
20:00Mattersburg (Am) - Neustadt 1:2
20:00Neusiedl - Marchfeld 1:3
20:00Rapid (Am) - Wiener Viktoria 3:0
20:30Admira (Am) - Mauerwerk 2:1
20:30Wiener - Bruck Leitha 3:1

AVUSTURYA: Regionalliga Central

20:00Bad Gleichenberg - St. Anna 0:3
20:00Gleisdorf - Deutschlandsberger 3:2
20:00Vocklamarkt - Allerheiligen 1:1
20:00Weiz - WSC Wels 4:1
20:00Wels - Sturm Graz (Am) 0:0

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

20:30FC Zirl - Reichenau 1:1
20:30Kufstein - Telfs 2:2
21:00Schwaz - Kitzbuhel 4:0

AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg

20:00Bischofshofen - USK Anif 0:3

BAE: Arabian Gulf Cup

18:15Al Nasr - Ittihad Kalba 3:0
18:15Al-Wahda - Al Fujairah 3:1
20:30Al-Ain - Al-Ahli Dubai 2:2

BELÇİKA: Jupiler Ligi

21:30Genk - Anderlecht 1:0

BELÇİKA: Kupa - Elemeler

21:00Verlaine - Bambrugge -:-
21:30Leuven - Wetteren 6:0

BELÇİKA: Super League Women

21:30Gent K - St. Liege K 0:6
21:30Leuven K - Genk K 1:7

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

18:00Isloch Minsk - Slutsk 0:1
19:45Dnyapro - FC Minsk 1:0

BOLİVYA: Nacional B

02:30Universitario Beni - Torre Fuerte 2:2

BREZİLYA: Serie B

03:30Bragantino - Coritiba 1:1

BREZİLYA: Serie C

01:00Boa - Tombense 0:1

BREZİLYA: Brasileiro U20

01:00Corinthians U20 - Sao Paulo U20 2:0

BULGARİSTAN: Parva Liga

18:00Tsarsko Selo - Beroe 2:1
20:30Arda - Cherno More 0:0

BURKİNA FASO: Premier League

18:30ErtelendiAS Police - ASF Dioulasso -:-
18:30ErtelendiRoyal - Kozaf -:-
20:45ErtelendiKadiogo - USFA -:-

BURUNDİ: Primus League

16:00Vital O - Aigle Noir -:-
17:00Kayanza - Inter Star -:-

CEBELİTARIK: National League

21:30Magpies - Lions Gibraltar 2:0

CEZAYİR: Ligue 2

19:00Arba - Skikda 2:0
19:00Arzew - Amal Bou Saada 1:1
19:00Medea - Harrach 2:0
19:00Relizane - Saida 2:1
22:00Eulma - ASM Oran 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

19:00Ostrava - Slovacko 3:0
19:00Sigma Olomouc - Teplice 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

19:00Hradec Kralove - Chrudim 2:0
19:00Jihlava - Lisen 3:2
20:00Brno - Vitkovice 1:0

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

19:00Kraluv Dvur - Pisek 3:2

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

17:30Otrokovice - Ostrava B 3:2
18:00Velke Mezirici - Vrchovina 3:3
18:30Kromeriz - Unicov 1:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

19:00Rokycany - Katovice 1:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP

19:00Loko K. Vary - Karlovy Vary B 1:2
19:15Nove Sedlo - Kralovske Porici 1:3

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

11:30Opava U19 - Mlada Boleslav U19 2:0
13:00Pribram U19 - Pardubice U19 2:3pen

ÇİN: Yi Ligi

14:30Suzhou Dongwu - Hubei Chufeng Heli 3:0

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Hobro - Odense 0:0

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

09:00Mathare Utd. (Ken) - Leopards (Ken) 4:1
11:00Wazito (Ken) - Kenya CB (Ken) 1:1
16:00Kabale Sharp (Uga) - Mbarara City (Uga) 0:2

DÜNYA: Arab Club Champions Cup - İlk tur

23:00Fomboni - Bizertin 0:7

DÜNYA: Friendly International - Bayanlar

14:00Tayland K - Malaysia K 7:0

DÜNYA: Club Friendly Women

19:30Madrid C. K (Esp) - Vallecano K (Esp) 1:1

ENDONESYA: Liga 1

11:30Barito Putera - Persipura 0:4
14:30PSS Sleman - PSM Makassar 3:2

ENDONESYA: Liga 2

10:15ErtelendiPSBS Biak Numfor - Persik Kediri -:-
10:30Sulut Utd - Madura FC 0:0
11:30BaBel United - Cilegon United 3:0
11:30Blitar United - PSCS Cilacap 0:1
11:30Persis Solo - Mitra Kukar 1:1

ESTONYA: Meistr ligi

18:45Kuressaare - Tammeka 0:1

ESTONYA: Esiliiga

18:30Flora U21 - Parnu JK Vaprus 0:3
18:30JK Jarve - Legion 0:2
18:30Rakvere - Elva 1:4

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30HIFK - Ilves 2:2

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Haka - KTP 5:0

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30Jazz Pori - Honka Akatemia 2:4
18:30SalPa - P-Iirot Rauma 2:0

FRANSA: Lig 2

21:00AC Ajaccio - Paris FC 1:0
21:00Chambly - Chateauroux 0:0
21:00Clermont - Auxerre 1:1
21:00Le Havre - Grenoble 3:1
21:00Le Mans - Lorient 1:2
21:00Niort - Caen 1:1
21:00Rodez - Orleans 3:3
21:00Sochaux - Nancy 3:0

FRANSA: National

21:00Beziers - Pau 0:1
21:00Boulogne - Concarneau 2:1
21:00Cholet - Creteil 1:0
21:00GFC Ajaccio - Bastia-Borgo 0:0
21:00Le Puy - Avranches 1:1
21:00Lyon Duchere - Laval 2:1
21:00Quevilly Rouen - Villefranche 0:2
21:00Red Star - Dunkerque 1:2
21:00Toulon - Bourg Peronnas 2:2

GALLER: Premier League

21:45Bala Town - TNS 3:1
21:45Barry - Aberystwyth 3:1
21:45Caernarfon - Connah's Q. 0:0
21:45Druids - Airbus 3:1
21:45Penybont - Cardiff Metropolitan 1:3
22:00Carmarthen - Newtown 1:2

GALLER: FAW Championship North & Mid

20:30Corwen - Prestatyn 1:6
21:45Colwyn Bay - Flint 0:1

GALLER: FAW Championship South & Mid

21:30Briton Ferry - Ammanford 2:2
21:30Cwmamman United - Cwmbran Celtic 2:1
21:30Taffs Well - Swansea University 1:3

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:00Cape Umoya United - Swallows 1:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Playofflar

01:15River Plate (Arg) - Cerro Porteno (Par) 2:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana

03:30Corinthians (Bra) - Fluminense (Bra) 0:0

GÜNEY KIBRIS: First Division

19:00Nea Salamis - Paphos 1:2

GÜNEY KORE: K League 1

13:30Gyeongnam - Suwon 2:0

GÜNEY KORE: National League

11:00Daejeon Korail - Cheonan City 3:2
13:00Gangneung - Changwon 3:0
13:00Mokpo City - Busan Kyotong 1:2

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

16:00Bolnisi - Dinamo Batumi 0:4

HIRVATİSTAN: 2. HNL

18:30Dragovoljac - Medjimurje 2:2
18:30Sesvete - Solin 1:1

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00Breda - Cambuur 1:0
21:00Den Bosch - Eindhoven 1:1
21:00Dordrecht - Jong Ajax 2:5
21:00FC Oss - Jong AZ 1:2
21:00G.A. Eagles - Jong Utrecht 4:0
21:00Graafschap - FC Volendam 3:0
21:00Helmond - Almere 1:1
21:00Roda - Nijmegen 1:2
21:00Telstar - Excelsior 3:0

HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar

20:30Heerenveen K - PSV K 1:4
20:30PEC Zwolle K - Den Haag K 2:4
20:30Twente K - Excelsior/Barendrecht K 4:0

İNGİLTERE: Premier League

22:00Aston Villa - Everton 2:0

İNGİLTERE: Professional Development League

15:00Ipswich U23 - Leeds U23 0:1
15:00Watford U23 - Sheffield Wed U23 3:1

İNGİLTERE: Premier League Cup - Elemeler

14:00Southend U23 - Fleetwood U23 4:1

İNGİLTERE: Premier League 2

14:00Tottenham U23 - Derby U23 1:2
15:00Middlesbrough U23 - Swansea U23 3:2
21:00Arsenal U23 - Everton U23 2:2
21:00Blackburn U23 - Wolves U23 1:2
21:00Leicester U23 - Brighton U23 0:3
21:00Manchester City U23 - Chelsea U23 2:2
21:00Newcastle U23 - Manchester Utd U23 0:4
21:00West Brom U23 - Sunderland U23 6:0
21:00West Ham U23 - Reading U23 3:0

İRAN: Pro Lig

16:30Machine Sazi - Esteghlal F.C. 1:0
17:40Peykan - Padideh Khorasan 0:2
18:45Foolad - Sanat-Naft 0:1

İRLANDA: FAI Kupası

21:45Bohemians - Longford 2:1pen
21:45Derry City - Dundalk 2:3uz
21:45Galway - Cork City 1:0
21:45UC Dublin - St. Patricks 3:1
22:00Shamrock Rovers - Drogheda 4:0

İSKOÇYA: Championship

21:05Morton - Partick Thistle 3:2

İSKOÇYA: Lowland League

21:45Cumbernauld Colts - Bonnyrigg Rose 0:2

İSPANYA: LaLiga

21:00Granada - Sevilla 0:1
23:00Levante - Villarreal 2:1

İSPANYA: LaLiga2

23:00Albacete - Girona 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

19:45Real Aviles - Covadonga 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

21:45Bezana - Torrelavega 1:2

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

20:15Hittarps - Stafsinge 4:4

İSVEÇ: Elitettan Women

17:30Lidkopings FK K - Umeå IK K 0:2

İSVİÇRE: Challenge Ligi

21:00Grasshoppers - Winterthur 2:2

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

21:00Schotz - Baden 0:0

İTALYA: Serie B

22:00Pisa - Benevento 0:0

İZLANDA: Inkasso-deildin

21:00Olafsvik - Fjolnir 4:1
22:15Grotta - Fram 3:1
23:00Throttur - Keflavik 1:3

JAPONYA: J-League

13:00Kashima - G-Osaka 2:2
13:30Sagan Tosu - Kobe 1:6
13:30Urawa - Yamaga 1:2

KATAR: Premier Lig

17:20Al Arabi - Al Ahli Doha 3:1
19:30Al-Rayyan - Umm-Salal 2:2

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

00:00Jaguares de Cordoba - Petrolera 0:0
02:00Ind. Medellin - Aguilas 1:2
04:00Santa Fe - America De Cali 1:2

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clasura

23:00Bogota - Chico 0:1
23:00Valledupar - Pereira 1:1
23:30Boca Juniors - Quindio 0:2
02:00Real Cartagena - Barranquilla 2:1

KOSOVA: Superliga

18:00Drenica - KF Llapi 3:0

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF League

01:00Waterhouse - Herediano 1:1
03:00Forge - Olimpia 1:0
05:00Alianza FC - Tauro 2:0

LİTVANYA: A Lyga

18:00FK Panevezys - Riteriai 4:2
20:00ErtelendiZalgiris - Suduva -:-

LİTVANYA: I Lyga

18:00Kretinga - Nevezis Kedainiai 2:0
18:00Siauliai FA - Jonava 3:1
19:00FK Atmosfera - Kupiskis 0:5

MALEZYA: Malaysia Cup

16:00Johor DT - PKNP 5:0
16:00Negeri Sembilan - Terengganu 3:2

MALİ: Premiere Division

17:30Soni - Real Bamako -:-
19:00AS Bamako - Tombouctou -:-
21:00ASOM - USFAS Bamako -:-

MALTA: Premier Lig

19:30Gzira - Hamrun 0:0
19:30Sirens - Senglea Athletics 1:1
21:30Birkirkara - Floriana 0:1
21:45Valletta - Santa Lucia 2:3

MEKSİKA: Ascenso MX - Apertura

04:30Leones Negros - Zacatepec 1:3

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00Cruz Azul Hidalgo - Canamy 2:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

00:00Cruz Azul K - Tigres K 0:2
00:00Monarcas Morelia K - Atl. San Luis K 2:0
00:00Queretaro K - Puebla K 1:2
02:00Tijuana K - Santos Laguna K 4:2
02:00Toluca K - Club America K 1:2
03:00Leon K - Pachuca K 1:1
05:00Monterrey K - Juarez K 2:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

20:15Floya - Skjervoy 4:1

NORVEÇ: Junior U19

20:00Start U19 - Rosenborg U19 0:3

PERU: Liga 2

23:30Comerciantes Unidos - Alianza Atl. 3:1

POLONYA: Ekstraklasa

21:30Jagiellonia - Wisla 3:2

PORTEKİZ: Primeira Liga

21:00Setubal - Moreirense 0:0
23:15Rio Ave - Aves 5:1

PORTEKİZ: LigaPro

21:00Benfica B - Oliveirense 2:1

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

13:00Maritimo U23 - Aves U23 3:1
18:00Belenenses U23 - Estoril U23 2:1
20:00Guimaraes U23 - Sporting U23 0:6
22:15Famalicao U23 - Braga U23 0:0

ROMANYA: Liga 1

18:00Poli Iasi - Chindia Targoviste 2:2
21:00U Craiova - Astra 1:0

RUSYA: PFL - Center

18:00D. Bryansk - Khimki 2 1:0
18:00Krasnogorsk - Kvant 4:0
18:00Saratov - R. Volgograd 2 4:0
19:00Saturn Ramenskoye - M. Lipetsk 1:1

RUSYA: PFL - South

19:00SKA Rostov - Dynamo Stavropol 1:3

RUSYA: PFL - Ural-Povolzhye

13:00Ural 2 - Tyumen 3:3
16:00Chelyabinsk - Ulyanovsk 2:2
16:00Lada SOK - Lada Togliatti 2:1
16:00Nosta - Zenit-Izhevsk 1:1
16:00Zvezda Perm - Ufa 2 3:1

RUSYA: PFL - West

16:00Rodina Moscow - Vladimir 4:2
17:00Olimp Khimki - Dolgoprudny 3:0
17:00Pskov - Zenit 2 1:1
18:30Luki-Energiya - Zvezda St. Peterburg 2:0
21:00Lokomotiv-Kazanka - Znamya Truda 1:1

RUSYA: Youth League

12:00Ufa U19 - Zenit Petersburg U19 0:2
14:00Tambov U19 - Din. Moscow U19 0:1

SIRBİSTAN: Prva Liga

21:00Kolubara - Novi Pazar 3:1

SLOVAKYA: 2.Lig

20:00Podbrezova - Banska Bystrica 0:2

SLOVAKYA: Fortuna liga

20:00Senica - Z. Moravce 1:3

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

19:00Al-Hilal - Abha 4:2
19:10Al-Taawon - Al-Hazem 1:1
20:50Al-Ittihad FC - Al-Raed 3:1

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

20:00Boluspor - Adana Demirspor 0:0

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

20:30Beşiktaş - Göztepe 3:0

UKRAYNA: Persha Liga

16:00Hirnyk-Sport - Inhulets 1:1
17:00Ahrobiznes Volochysk - Rukh Lviv 1:0
17:00Minaj - Kremin 3:1
18:00MFC Metalurh - Metalist 1925 1:4
18:30Prykarpattya - Mykolaiv 1:1

UKRAYNA: Druha Liga

17:00Alliance - Tavriya 3:0

UKRAYNA: Youth League

12:00Oleksandriya U21 - Desna U21 5:0
17:00Kolos Kovalivka U21 - Vorskla U21 1:2

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

23:00Aragua - Monagas 1:1

VİETNAM: V.Ligi 1

13:00BHTS Quang Nam - Khanh Hoa 4:2

VİETNAM: V.League 2

13:00Pho Hien - Dak Lak 2:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.