YENILE

Futbol » Yarın » Hepsi

ABD: MLS - Grup Aşaması

03:00Sporting Kansas City - Minnesota -:-
05:30Real Salt Lake - Colorado Rapids -:-

ABD: USL Championship

00:00Louisville City - Pittsburgh -:-

ABD: NWSL Challenge Cup Women

05:00Chicago K - Utah Royals K -:-
19:30Reign K - Portland Thorns K -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

17:00Din. Minsk 2 - Minsk 2 -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women

18:00Beyaz Rusya U19 K - Neman K -:-

BREZİLYA: Campeonato Catarinense - Playofflar

00:30ErtelendiFigueirense - Gremio Juventus -:-
03:00ErtelendiBrusque - Joinville -:-

BULGARİSTAN: Parva liga - 11th-13th places

18:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo -:-

DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme - Playofflar

20:00Hobro - Lyngby -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13:00Baltika (Rus) - Saturn Ramenskoye (Rus) -:-
15:00Mladost (Srb) - Sp. Subotica (Srb) -:-
15:00Proleter (Srb) - Sloga Pozega (Srb) -:-
18:00Baltika (Rus) - Dolgoprudny (Rus) -:-
19:00Radnik (Srb) - Novi Pazar (Srb) -:-
20:00Puch (Aut) - SAK 1914 (Aut) -:-

ERMENİSTAN: First League

09:00İptal edildiAragats - Ararat-Armenia 2 -:-
09:00İptal edildiTorpedo Yerevan - Shirak 2 -:-

GÜNEY KORE: WK League Women

12:00Gyeongju K - Incheon Hyundai Steel K -:-
12:00Hwacheon K - Boeun Sangmu K -:-
12:00Seoul K - Sejong Sportstoto K -:-
12:00Suwon FMC K - Changnyeong K -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2

17:00Gagra - Shevardeni Tbilisi -:-
17:00Shukura - Zugdidi -:-

İNGİLTERE: Premier League

22:00Manchester Utd - Southampton -:-

İNGİLTERE: League One - Playofflar

21:30Oxford Utd - Wycombe -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Sevilla - Mallorca -:-
20:30Alaves - Getafe -:-
20:30Villarreal - Real Sociedad -:-
23:00Granada - Real Madrid -:-

İSPANYA: LaLiga2

20:30Almeria - Vallecano -:-
20:30Gijon - Malaga -:-
22:45Alcorcon - Tenerife -:-
22:45Elche - Albacete -:-

İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu

20:00ErtelendiH. Bnei Lod - H. Petah Tikva -:-

İSRAİL: State Cup

20:45H. Beer Sheva - M. Petach Tikva -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Kalmar - Elfsborg -:-
20:00Malmo FF - Norrkoping -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00Dalkurd - Östers -:-
20:00Norrby - Akropolis -:-
20:00Trelleborgs - GAIS -:-

İTALYA: Serie A

22:45Inter - Torino -:-

İTALYA: Serie B

19:45Cosenza - Perugia -:-
22:00Ascoli - Empoli -:-
22:00Cremonese - Chievo -:-
22:00Crotone - Pordenone -:-
22:00Entella - Pisa -:-
22:00Frosinone - Juve Stabia -:-
22:00Livorno - Spezia -:-
22:00Salernitana - Cittadella -:-
22:00Trapani - Benevento -:-
22:00Venezia - Pescara -:-

İTALYA: Serie C - Promotion - Play Offs

21:30Bari - Ternana -:-
21:30Carpi - Novara -:-
21:30Carrarese - Juventus U23 -:-
21:45Reggio Audace - Potenza -:-

İZLANDA: Pepsideild

21:00Akureyri - Fjolnir -:-
22:15Hafnarfjordur - Fylkir -:-
22:15KR Reykjavik - Breidablik -:-
22:15Valur - Stjarnan -:-

KOSOVA: Superliga

18:00Feronikeli - FC Ballkani -:-
18:00KF Llapi - Flamurtari -:-
18:00Vushtrria - Ferizaj -:-

LETONYA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - Ventspils -:-
19:00Jelgava - Valmiera -:-

MEKSİKA: Copa por Mexico

02:00Atlas - Tigres -:-
04:00U.N.A.M. - Toluca -:-

MOLDOVA: Ulusal Lig

20:30Milsami - Speranta Nisporeni -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

19:00Åsane - Ranheim -:-
19:00Grorud - Sogndal -:-
19:00Ham-Kam - Oygarden -:-
19:00KFUM Oslo - Raufoss -:-
19:00Stjordals Blink - Kongsvinger -:-
19:00Tromsø - Strømmen -:-
19:00Ull/Kisa - Jerv -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

17:00Vålerenga 2 - Floya -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

18:30Flekkeroy - Odd 2 -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

18:00Navbahor Namangan - Qizilqum -:-
18:00Pakhtakor - AGMK -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

21:00Maritimo - Rio Ave -:-
23:15Setubal - Famalicao -:-

ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu

18:00Sepsi Sf. Gheorghe - Chindia Targoviste -:-

ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları

20:30CFR Cluj - Gaz Metan -:-

SLOVENYA: Prva Liga

21:00Rudar - Mura -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:30Dekedda - Horseed -:-

SURİYE: Premier League

16:00Al-Ittihad - Al Jaish -:-
16:00Al Karamah - Al Wahda -:-
16:00Al Shorta - Al Nawaeir -:-
16:00Al Taliya - Wathbah -:-
16:00Foutoua - Tishreen -:-
16:00Hottin - Al-Sahel -:-
16:00Jableh - Al Jazira -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

18:30Kasımpaşa - Rizespor -:-
18:30Kayserispor - Gaziantep -:-
21:00Denizlispor - Trabzonspor -:-
21:00Konyaspor - Başakşehir -:-
21:00Yeni Malatyaspor - Beşiktaş -:-

VİETNAM: V.League 2

11:30An Do-An Giang - Khanh Hoa -:-
12:00Fico Tay Ninh - Can Tho -:-
12:30Binh Dinh - Hue -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.