YENILE

Futbol » Yarın » Hepsi

ABD: MLS

23:00Montreal Impact - New England Revolution -:-
23:30Houston Dynamo - Los Angeles Galaxy -:-
01:30San Jose Earthquakes - Toronto FC -:-
02:00FC Dallas - Philadelphia Union -:-
02:00Orlando City - Real Salt Lake -:-
04:00Nashville SC - Atlanta Utd -:-
06:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City -:-
20:30Columbus Crew - New York City -:-
21:00New York Red Bulls - Cincinnati -:-
23:00Seattle Sounders - Chicago Fire -:-

ABD: NISA - İlkbahar Sezonu

03:04Stumptown Ath. - San Diego 1904 -:-
04:10Oakland Roots - Chattanooga -:-
06:00California Utd. - Michigan Stars -:-

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası - Playofflar

16:00Enyimba - Horoya -:-
16:00Zanaco - Pyramids -:-
19:00Al-Nasr - Agadir -:-
22:00El Masry - Berkane -:-

ALMANYA: Bundesliga

15:30Union Berlin - Wolfsburg -:-
17:30RB Leipzig - Leverkusen -:-
20:00ErtelendiBremen - Frankfurt -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga

15:30Bielefeld - Wehen -:-
15:30Bochum - Sandhausen -:-
15:30St. Pauli - Osnabruck -:-

ALMANYA: 3. Liga

15:00Ingolstadt - Viktoria Koln -:-
16:00Meppen - Duisburg -:-

ALMANYA: Regionalliga North

16:00Hannoverscher SC - Norderstedt -:-
16:00Kiel II - Hannover II -:-
16:00Oldenburg - Havelse -:-
16:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel -:-
17:00ErtelendiLuneburger Hansa - Altona -:-

ALMANYA: Regionalliga Nordost

15:30ErtelendiAltglienicke - Nordhausen -:-
15:30ErtelendiAuerbach - Viktoria Berlin -:-
15:30İptal edildiErfurt - Berliner AK 07 -:-
15:30Furstenwalde - Bischofswerdaer -:-
15:30Halberstadt - Babelsberg -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

16:00ErtelendiDortmund II - Koln II -:-

ALMANYA: Regionalliga Sudwest

16:00Freiburg II - Pirmasens -:-
16:00Mainz II - Walldorf -:-

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

15:30Neustrelitz - Blau Weiss Berlin -:-
16:00CFC Hertha - Brandenburger -:-
16:00Greifswald - Tasmania Berlin -:-
16:00Hertha Zehlendorf - Strausberg -:-
16:00Seelow - Staaken -:-
16:00TB Berlin - Hansa Rostock II -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

16:00Einheit Rudolstadt - Martinroda -:-
16:00ErtelendiInter Leipzig - Luckenwalde -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

17:00Frisia Risum-Lindholm - Husumer -:-
17:00ErtelendiPreussen Reinfeld - Todesfelde -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

12:45Paloma - Meiendorfer SV -:-
16:00TSV Buchholz 08 - Niendorfer TSV -:-
17:00Sasel - Barmbek-Uhlenhorst -:-
17:00Wandsbeker Concordia - Rugenbergen -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

13:00Geestemunde - Habenhauser -:-
15:00Schwachhausen - Oberneuland -:-
17:00Borgfeld - Leher -:-
17:30Hastedt - Bremer -:-
17:30SFL Bremerhaven - Hemelingen -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

16:00Delmenhorst - Uphusen -:-
16:00Eintracht Northeim - Tundern -:-
16:00ErtelendiUphusen - VfL Oldenburg -:-
17:00Arminia Hannover - Eintracht Celle -:-
17:00Egestorf-Langreder - Hagen/Uthlede -:-
17:00Emden - Gifhorn -:-
17:00Heeslinger - FT Braunschweig -:-
17:00ErtelendiLupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck -:-
17:00Spelle-Venhaus - Hildesheim -:-
17:00ErtelendiWolfenbuttel - Delmenhorst -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

17:00Ahlen - Kaan-Marienborn -:-
17:00Erndtebruck - Wiedenbruck -:-
17:00ErtelendiHammer SpVgg. - Westfalia Rhynern -:-
17:00Paderborn II - Holzwickeder SC -:-
17:00RSV Meinerzhagen - ASC 09 Dortmund -:-
17:00Schermbeck - Eintracht Rheine -:-
17:00Sprockhovel - FC Gutersloh -:-
17:00Westfalia Herne - Munster 2 -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

17:00RW Walldorf - Fernwald -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

17:00Elversberg II - Eisbachtal -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00ErtelendiPforzheim - Sandhausen II -:-
17:00Rielasingen-Arlen - Goppinger SV -:-

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

17:00Duren - FC Viktoria 08 -:-
17:00Hennef - Hurth -:-
17:15Friesdorf - Freialdenhoven -:-
17:15Wesseling-Urfeld - Siegburger -:-
17:30Pesch - Deutz -:-
17:30VfL Vichttal - Fortuna Koln II -:-
20:00Eilendorf - Breinig -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

17:00Bocholt - Straelen -:-
17:00FC Monheim - SSVg Velbert -:-
17:00Germania Ratingen - TVD Velbert -:-
17:00Kleve - Baumberg -:-
17:00Kray - Niederwenigern -:-
17:00SC Velbert - Cronenberger -:-
17:00SW Essen - Schonnebeck -:-
17:00TuRU Dusseldorf - Meerbusch -:-
17:30Hilden - Union Nettetal -:-

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

16:00Furth U19 - Heidenheim U19 -:-

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

13:00Leverkusen U19 - Dortmund U19 -:-

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

16:00Duisburg K - Bayern K -:-
16:00Hoffenheim K - Freiburg K -:-
16:00Jena K - Wolfsburg K -:-
16:00Koln K - Frankfurt K -:-
16:00Sand K - Leverkusen K -:-

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

13:00Bielefeld K - Ingolstadt K -:-
13:00Bremen K - Bayern 2 K -:-
13:00Frankfurt 2 K - Meppen K -:-
13:00Turbine Potsdam 2 K - Monchengladbach K -:-
15:00Cloppenburg K - Saarbrucken K -:-
16:00Wolfsburg 2 K - Gutersloh K -:-

ANDORRA: Primera Divisió

14:00FC Santa Coloma - Carroi -:-
16:00Inter Escaldes - Ordino -:-
18:00UE Engordany - UE Santa Coloma -:-
20:00Sant Julia - Atletic Escaldes -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00Academica - Ferroviario do Huambo -:-
18:00Wiliet - Desportivo Huila -:-
19:00Primeiro de Agosto - Cubango -:-

ARJANTİN: Superliga

23:30Gimnasia L.P. - Atl. Tucuman -:-
01:40River Plate - Defensa y Justicia -:-
03:50Central Cordoba - Banfield -:-
03:50Godoy Cruz - Union Santa Fe -:-
23:35Aldosivi - San Lorenzo -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

23:00Brown Adrogue - Santamarina -:-
01:05Belgrano - Deportivo Moron -:-
03:00Alvarado - Temperley -:-
23:00CA Estudiantes - Barracas Central -:-
23:00Guillermo Brown - Platense -:-
23:30Gimnasia Mendoza - Villa Dalmine -:-

ARJANTİN: Torneo Federal

23:00Def. Pronunciamiento - Central Norte -:-
23:00Deportivo Madryn - Club Sportivo Penarol -:-
23:00Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
23:00Crucero del Norte - Union Sunchales -:-
23:00Olimpo - Ferro Gen. Pico -:-
23:00Sansinena - Deportivo Maipu -:-
23:00Sol de Mayo - Villa Mitre -:-
23:30Huracan Las Heras - Cipolletti -:-

ARJANTİN: Primera B - Clasura

23:00Comunicaciones - Argentino de Quilmes -:-
23:00Deportivo Armenio - Sacachispas -:-
23:00Flandria - Fenix -:-
23:00Los Andes - UAI Urquiza -:-
23:00San Telmo - Almirante Brown -:-
23:00San Miguel - Defensores Unidos -:-
23:00Villa San Carlos - Acassuso -:-
23:05Colegiales - Tristan Suarez -:-

ARJANTİN: Primera C - Clasura

23:00Central Cordoba - Midland -:-
23:00Ituzaingo - Deportivo Espanol -:-
23:00Real Pilar - Argentino de Merlo -:-
23:00Club Lujan - El Porvenir -:-
23:00Deportivo Merlo - General Lamadrid -:-
23:00Excursionistas - Sportivo Italiano -:-
23:00San Martin Burzaco - Leandro N. Alem -:-
23:00Victoriano A. - Canuelas -:-

ARJANTİN: Primera D - Clasura

23:00Deportivo Muniz - Juventud Unida S. M. -:-
23:00Central Ballester - Lugano -:-
23:00CSR Espanol - Deportivo Paraguayo -:-

ARUBA: Division di Honor

01:30Dakota - Bubali -:-
03:30Estrella - La Fama -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

15:00Kyzyltash - Kafa -:-
15:00TSK Simferopol - Inkomport -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

08:00Western United - Central Coast Mariners -:-
10:30Melbourne City - Brisbane Roar -:-

AVUSTRALYA: NPL NSW

06:00Druitt Town Rangers - Sydney U21 -:-
07:00Blacktown - Sydney Utd -:-
08:00Sydney Olympic - Wollongong Wolves -:-
08:30Rockdale - Manly Utd -:-
11:00Marconi - Sutherland -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

11:00Olympic FC - Peninsula -:-
11:15Eastern Suburbs - Brisbane U21 -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

09:00St Albans - Melbourne Knights -:-

AVUSTRALYA: W-League

08:00Melbourne City K - Brisbane Roar K -:-

AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi

08:00Solomon Warriors (Sol) - Tiare (Tah) -:-
11:00Tupapa (Coi) - Magenta (Nca) -:-

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

19:00LASK - Hartberg -:-
19:00Rapid Vienna - Mattersburg -:-
19:00St. Polten - Wolfsberger AC -:-
19:00Sturm Graz - Austria Vienna -:-
19:00Tirol - Admira -:-

AVUSTURYA: 2. Liga

12:30Dornbirn - Innsbruck -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

14:00Zira - Gabala -:-
16:00Neftci Baku - Sabail -:-

BANGLADEŞ: Premier League

15:30Abahani Limited - Rahmatgonj MFS -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

16:30Genk - Club Brugge -:-
20:00Charleroi - St. Liege -:-
22:00Cercle Brugge - Gent -:-

BELÇİKA: First Amateur Division

17:00RFC Liege - OC Charleroi -:-
17:00Vise - Heist -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group ACFF

16:30Waremme - Onhaye -:-
17:00Acren - Solieres Sport -:-
17:00Couvin-Mariembourg - Rebecquoise -:-
17:00Verlaine - Tilleur -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV A

17:00Dikkelvenne - Knokke -:-
17:00Menen - KRC Gent -:-
17:00Westhoek - Hamme -:-

BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B

17:00Bocholter - K. Berchem Sport -:-
17:00Pepingen - Hades -:-
17:00Wijgmaal - Vosselaar -:-

BENİN: Ligue 1

18:00Ayema - Pantheres -:-
18:00JAC - Buffles du Borgou -:-
18:00Upi Onm - ASPAC -:-
18:00USS Krake - Tonnerre -:-

BERMUDA: Premier League

22:00Devonshire Cougars - Robin Hood -:-
22:00North Village Rams - SBRC -:-
22:00Somerset - Southampton -:-
22:00X-Roads Warriors - Boulevard Blazers -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Apertura

22:00Nacional Potosi - The Strongest -:-
23:00Bolivar - Real Potosi -:-
00:15San Jose - Aurora -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

16:30Celik Zenica - Radnik Bijeljina -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Gaborone Utd - Township Rollers -:-

BREZİLYA: Campeonato Acreano - İlk etap

23:15Placido de Castro - Rio Branco AC -:-
23:00Humaita - Nauas EC -:-

BREZİLYA: Campeonato Alagoano

23:00CSA - Coruripe -:-

BREZİLYA: Campeonato Amazonense - Birinci Tur - Playofflar

23:00Amazonas - Manaus -:-

BREZİLYA: Campeonato Baiano

22:00Doce Mel - Vitoria da Conquista -:-
22:00Fluminense de Feira - Juazeirense -:-
22:00Jacuipense - Jacobina -:-
22:00Vitoria - Bahia -:-

BREZİLYA: Campeonato Brasiliense

17:00Capital - Luziania -:-
21:30Real Brasilia - Brasiliense -:-
21:30Sobradinho - Bosque Formosa -:-

BREZİLYA: Campeonato Capixaba

21:00Rio Branco-VN - Serra -:-

BREZİLYA: Campeonato Carioca - Rio Kupası

00:00Cabofriense - Flamengo -:-
01:00Resende - Vasco -:-
22:00Fluminense - Madureira -:-

BREZİLYA: Campeonato Catarinense

01:00Joinville - Marcilio Dias -:-
22:00Figueirense - Chapecoense-SC -:-
22:00Gremio Juventus - Concordia -:-
00:30Criciuma - Brusque -:-

BREZİLYA: Campeonato Cearense - İkinci etap

22:00Fortaleza - Barbalha -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho - İkinci etap

01:00SER Caxias - Internacional -:-
22:00Brasil de Pelotas - Novo Hamburgo -:-
22:00Esportivo - Sao Luiz -:-
23:00Aimore - Pelotas -:-

BREZİLYA: Campeonato Gaucho 2

22:00GE Gloria - Tupi RS -:-
22:00Guarany de Bage - EC Guarani -:-
22:00Igrejinha - Brasil Farroupilha -:-
22:00Inter Santa Maria - Sao Gabriel -:-
22:00Lajeadense - GE Bage -:-
00:00Veranopolis - Frederiquense -:-

BREZİLYA: Campeonato Goiano

21:30Crac Go - Aparecidense -:-
21:30Ipora - Gremio Anapolis -:-
22:00Anapolina - Anapolis -:-
22:00Goianesia - Goiania -:-
22:00Vila Nova - Goias -:-

BREZİLYA: Campeonato Maranhense

01:00Imperatriz - SE Juventude -:-
22:00Pinheiro - Maranhao -:-
22:00Sampaio Correa - Cordino EC -:-

BREZİLYA: Campeonato Matogrossense

22:00Dom Bosco - Mixto -:-
22:00Pocone - Cuiaba Esporte -:-
22:30Nova Mutum - Araguaia -:-
00:00Sinop - Luverdense -:-

BREZİLYA: Campeonato Mineiro

16:30Caldense - Patrocinense -:-
22:00Cruzeiro - Uberlandia -:-
22:00URT - Villa Nova MG -:-
23:00Coimbra - Tupynambas -:-

BREZİLYA: Campeonato Paraense

23:00Itupiranga - Independente -:-
16:00Castanhal - Aguia De Maraba -:-
16:00Paragominas - Tapajos -:-
16:00Remo - Carajas -:-

BREZİLYA: Campeonato Paraibano

22:00Sao Paulo Crystal - Botafogo PB -:-
22:00Sport PB - Campinense -:-
23:00Nacional de Patos - Cajazeirense de Desportos -:-
23:00Sousa - Perilima -:-

BREZİLYA: Campeonato Paranaense

02:00Toledo - Coritiba -:-
22:00Cascavel CR - Uniao PR -:-
22:00Cianorte - Cascavel -:-
22:00Operario - Athletico-PR -:-
22:00Rio Branco PR - Parana S.T.C. -:-
00:00Parana - Londrina -:-

BREZİLYA: Campeonato Paulista

17:00Internacional de Limeira - Novorizontino -:-
22:00Sao Paulo - Ponte Preta -:-

BREZİLYA: Campeonato Paulista A2

16:00Juventus-SP - Sao Bernardo -:-
16:00Portuguesa Santista - Taubate -:-
00:00Piracicaba - Sertaozinho -:-

BREZİLYA: Campeonato Pernambucano

02:00Petrolina - Central SC -:-
02:00Salgueiro - Decisao -:-
22:00Santa Cruz - Nautico -:-

BREZİLYA: Campeonato Piauiense

23:00River-PI - Flamengo PI -:-
15:00Julho Esporte - AE Altos -:-
23:00Parnahyba - Picos -:-

BREZİLYA: Campeonato Potiguar - İkinci etap

21:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-
22:00Globo - Potiguar -:-
00:00ABC - Palmeira da Una -:-

BREZİLYA: Campeonato Rondoniense

23:00Porto Velho - Real Ariquemes -:-
23:00Vilhenense - Pimentense -:-
03:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO -:-
23:00Guapore - Ji-Parana -:-
00:00Genus - Rondoniense -:-

BREZİLYA: Campeonato Sergipano - İlk etap

22:00America EC - Dorense -:-
22:00Confianca - Boca Junior -:-
22:00Frei Paulistano - Sergipe -:-
22:00Itabaiana - Lagarto -:-

BREZİLYA: Campeonato Sul-Matogrossense

22:00Corumbaense - Comercial MS -:-
22:00Costa Rica - Aquidauanense -:-
22:00Ponta Pora - Chapadao -:-

BREZİLYA: Campeonato Tocantinense

01:15Cerrado - Tocantinopolis -:-
22:00Araguacema - Nova Conquista -:-
22:00Palmas - Capital FC -:-
23:00SD Sparta - Interporto -:-

BREZİLYA: Brasileiro Women

23:00Cruzeiro K - Palmeiras K -:-
23:00Ferroviaria K - Ponte Preta K -:-
23:00Internacional K - Kindermann K -:-
23:00Sao Paulo K - Corinthians K -:-
20:00Gremio K - Santos K -:-
21:00Osasco Audax K - Iranduba de Amazonia K -:-
21:00Sao Jose K - Vitoria K -:-
22:00Minas ICESP K - Flamengo K -:-

BULGARİSTAN: Parva liga

15:15Levski - Slavia Sofia -:-

BULGARİSTAN: Third League - South-East

15:00Sokol Markovo - Radnevo -:-

BULGARİSTAN: Third League - North-East

15:00İptal edildiChernolomets - Hitrino -:-
15:00Kubrat - Topolite -:-
15:00Suvorovo - Ustrem Donchevo -:-

BURKİNA FASO: Premier League

19:00ASFA Yennega - ASEC Koudougou -:-

BURUNDİ: Primus League

14:30Les Lierres - Vital O -:-
16:00Aigle Noir - Ngozi City -:-
16:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-
16:00Musongati - Flambeau du Centre -:-
17:00Bujumbura C. - Rukinzo -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

16:30Slovacko - Slavia Prag -:-
19:00Bohemians 1905 - Karvina -:-

ÇİN: Super Ligi

10:30ErtelendiTianjin Tianhai - Hebei -:-
12:30ErtelendiChongqing Lifan - Dalian Pro -:-
14:35ErtelendiShandong Luneng - Jiangsu Suning -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

14:00Horsens - Randers -:-
16:00Odense - Silkeborg -:-
18:00Brondby - Lyngby -:-
20:00FC Copenhagen - Aalborg -:-

DANİMARKA: 1st Division

16:00Nykobing - Skive -:-
17:00Vejle - Koge -:-
17:00Vendsyssel - Roskilde -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

23:00North Carolina (Usa) - Greenville (Usa) -:-
23:00Reno (Usa) - San Diego Loyal (Usa) -:-
00:00El Paso (Usa) - Phoenix Rising (Usa) -:-
00:00Saint Louis FC (Usa) - Forward Madison (Usa) -:-
05:00Sacramento Republic (Usa) - Real Monarchs (Usa) -:-
12:00Kromeriz (Cze) - Dubnica (Svk) -:-
12:00Zilina B (Svk) - Banska Bystrica (Svk) -:-
14:00Belchatow (Pol) - Legnica 2 (Pol) -:-
14:30Bagsvaerd (Den) - Skovshoved (Den) -:-
16:00Tromsø (Nor) - Viking (Nor) -:-
16:00Vasalunds (Swe) - Nykopings (Swe) -:-
16:00Vlasim (Cze) - Mas Taborsko (Cze) -:-
16:00Zhodino (Blr) - Inhulets (Ukr) -:-
17:00Din. Minsk (Blr) - Spartaks (Lat) -:-
17:00Sogndal (Nor) - Floro (Nor) -:-
20:00Brann (Nor) - Kristiansund (Nor) -:-

DÜNYA: Club Friendly Women

15:00Brondby K (Den) - Eskilstuna United K (Swe) -:-

EKVATOR: Liga Pro - İlk etap

23:30Orense - Guayaquil City -:-
03:00Barcelona SC - LDU Portoviejo -:-
20:30Ind. del Valle - Olmedo -:-
23:00Aucas - Mushuc Runa -:-

EKVATOR: Serie B

23:00Santo Domingo - Santa Rita -:-
18:00America de Quito - Fuerza A. -:-
22:45Ind. Juniors - Atl. Porteno -:-
23:00Chacaritas - Gualaceo -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura

00:15Jocoro - El Vencedor -:-
02:00Santa Tecla - Alianza FC -:-
03:30Chalatenango - FAS -:-
04:00Sonsonate - 11 Deportivo -:-
04:15Metapan - Aguila -:-
00:15Independiente F.C. - Municipal Limeno -:-

ENDONESYA: Liga 1

10:30Persipura - PSIS Semarang -:-
11:30Persija Jakarta - Pusamania Borneo -:-
14:30Persib - Persela -:-
14:30PSM Makassar - PSS Sleman -:-
16:30Bali United - Persita -:-

ESTONYA: Süper Kupa

14:00Flora - Narva -:-

ESWATİNİ: Swazi MTN Premier League

15:00Mbabane Highlanders - Royal Leopards -:-
16:30ErtelendiBlack Swallows - Green Mamba -:-
17:05Manzini Wanderers - Young Buffaloes -:-

FAROE ADALARI: Süper Kupa

20:00Klaksvik - HB Torshavn -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

18:00Renaissance Zemamra - Moghreb Tetouan -:-
20:00ErtelendiBerkane - FUS Rabat -:-
20:00ErtelendiFAR Rabat - Agadir -:-
20:00Raja Beni Mellal - Safi -:-
20:00ErtelendiRaja Casablanca - Youssoufia Berrechid -:-
20:00ErtelendiTanger - Wydad -:-

FAS: Botola 2

17:00Chabab Atlas Khenifra - Sale -:-
17:00Chabab Mohammedia - Kenitra -:-
17:00Dcheira - Chabab Benguerir -:-
17:00Maghreb Fez - Khemisset -:-
17:00Marrakech - Fes -:-
17:00Sidi Kacem - RAC Casablanca -:-
17:00TAS Casablanca - Chabab Rif Hoceima -:-
17:00Widad Temara - Salmi -:-

FİLİSTİN: West Bank League

16:00Merkaz - Thaqafi Tulkarem -:-
18:00Palestinian Forces - Jabal Al Mukaber -:-
18:00Shabab Alsamu - Al Amari -:-

FİNLANDİYA: Kakkosen Cup - Playofflar

17:00KaaPo - HJS Akatemia -:-

FRANSA: Lig 1

17:00Nantes - Lille -:-
19:00Bordeaux - Nice -:-
23:00Lyon - St. Etienne -:-

FRANSA: Division 2 Women

15:00Brest K - Bergerac K -:-
16:30Albi K - Rodez K -:-
16:30Arras K - Amiens K -:-
16:30Evian TG K - Grenoble K -:-
16:30Issy K - Orleans K -:-
16:30La Roche K - Nantes K -:-
16:30Le Havre K - Vendenheim K -:-
16:30Montauban K - Toulouse K -:-
16:30Nice K - Nancy K -:-
16:30Saint-Malo K - Saint-Maur K -:-
16:30Yzeure Allier K - St Etienne K -:-

GABON: Championnat D1

17:30Stade Migoveen - Bouenguidi -:-

GAMBİYA: GFA League

19:30Brikama U. - Banjul Utd -:-
19:30Hawks - Marimoo -:-

GANA: Premier Lig

18:00Berekum Chelsea - King Faisal -:-
18:00Ebusua Dwarfs - Inter Allies -:-
18:00Hearts Of Oak - Elmina Sharks -:-
18:00Liberty - Karela -:-
18:00WAFA - Ashanti Gold -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura

04:00Deportivo Mixco - Siquinala -:-
20:00Coban Imperial - Santa Lucia -:-
20:30Antigua - Guastatoya -:-
21:00Malacateco - Xelaju -:-
22:30Iztapa - Municipal -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:30Bloem Celtic - Baroka -:-
16:30Polokwane - Black Leopards -:-

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

14:00Royal Eagles - Swallows -:-
16:30Jomo Cosmos - Ajax Cape Town -:-
16:30TS Galaxy - TS Sporting -:-

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Cape Town City U21 - Black Leopards U21 -:-
11:00Golden Arrows U21 - Baroka U21 -:-
11:00Kaizer U21 - Bidvest Wits U21 -:-
11:00Mamelodi U21 - Stellenbosch U21 -:-

GÜNEY KIBRIS: First Division

19:00Anorthosis - AEK Larnaca -:-
19:00Paralimni - Ol. Nicosia -:-

GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu

16:00Digenis - Alki Oroklini -:-

GÜNEY KORE: K League 1

08:00ErtelendiGwangju - Seongnam -:-
08:00ErtelendiIncheon - Sangju Sangmu -:-
10:00ErtelendiPohang - Busan -:-

GÜNEY KORE: K League 2

09:00ErtelendiAsan - Bucheon -:-
09:00ErtelendiJeju - Suwon City -:-

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Saburtalo Tbilisi - Chikhura -:-
17:00Torpedo Kutaisi - Dila Gori -:-
19:00Lokomotiv Tbilisi - Samtredia -:-

HIRVATİSTAN: 2. HNL

17:00Hajduk Split 2 - Croatia Zmijavci -:-
17:00Osijek 2 - Sibenik -:-
17:00Rudes - Kustosija -:-

HİNDİSTAN: ISL - Playofflar

17:00Bengaluru - ATK -:-

HİNDİSTAN: 1. Lig

14:30TRAU FC - Mohun Bagan -:-

HOLLANDA: Eredivisie

14:15Waalwijk - Utrecht -:-
16:30PSV - Feyenoord -:-
18:45Sparta Rotterdam - FC Emmen -:-
22:00Ajax - Alkmaar -:-

HOLLANDA: Tweede Divisie

16:30TEC - Jong Sparta Rotterdam -:-

HOLLANDA: Derde Divisie

16:00DEM - UNA -:-
16:00Dongen - Hoogland -:-
16:00HV & CV Quick - Gemert -:-
16:00USV Hercules - ADO 20 Heemskerk -:-
16:00Westlandia - EVV -:-
16:30Blauw Geel - Jong Den Haag -:-
16:30Groene Ster - Lienden -:-
16:30HSC '21 - FC Oss -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Clausura - 1. Aşama

04:00UPNFM - Real Espana -:-
04:15Vida - Real Sociedad -:-
00:00Marathon - Olimpia -:-

HONG KONG: Premier League

09:30ErtelendiLee Man Warriors - Kitchee -:-

İNGİLTERE: Premier League

17:00Everton - Manchester Utd -:-
17:00ErtelendiManchester City - Arsenal -:-
17:00Tottenham - Wolves -:-

İNGİLTERE: League One

15:00Coventry - Sunderland -:-

İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division

18:00Cray - Merstham -:-

İNGİLTERE: EFL Cup

19:30Aston Villa - Manchester City -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00Sunderland U23 - Fulham U23 -:-

İNGİLTERE: Women’s Championship

17:00Blackburn K - Charlton K -:-
17:00Sheffield Utd K - Crystal Palace K -:-

İSKOÇYA: Scottish Cup

18:00St. Johnstone - Celtic -:-

İSKOÇYA: SWPL Cup Women

15:00Partick Thistle K - Kilmarnock K -:-
15:00St. Johnstone K - Glasgow City K -:-
17:00Motherwell K - Forfar Farmington K -:-
17:30Dundee Utd K - Queen's Park K -:-
18:00Hamilton K - Rangers K -:-
18:00Spartans K - Celtic K -:-
18:30Boroughmuir K - Aberdeen K -:-
18:30Hearts K - Stirling University K -:-

İSPANYA: LaLiga

23:00Granada - Celta Vigo -:-
14:00Sevilla - Osasuna -:-
16:00Ath. Bilbao - Villarreal -:-
18:00Espanyol - Atl. Madrid -:-
20:30Mallorca - Getafe -:-
23:00Real Madrid - Barcelona -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Racing Santander - Zaragoza -:-
14:00Mirandes - Girona -:-
18:00Elche - Numancia -:-
18:00La Coruna - Lugo -:-
20:15Fuenlabrada - Alcorcon -:-
20:15R. Oviedo - Tenerife -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

14:00Gijon B - Baleares -:-
14:00Internacional de Madrid - Ibiza -:-
14:00Pena Deportiva - Marino de Luanco -:-
14:00Rayo Majadahonda - Celta Vigo B -:-
14:00San Sebastian Reyes - Getafe B -:-
15:00Las Palmas B - Melilla -:-
19:00Langreo - Las Rozas -:-
19:45Coruxo - Atl. Madrid B -:-
20:00Pontevedra - Real Madrid B -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 2

14:00Alaves B - R. Sociedad B -:-
18:30Tudelano - Unionistas -:-
19:00Haro Deportivo - Barakaldo -:-
19:00Salamanca - Guijuelo -:-
20:30Calahorra - Leioa -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

14:00Ejea - Castellon -:-
14:00Gimnastic - Valencia B -:-
14:00Levante B - Ebro -:-
14:00Prat - Lleida -:-
19:00Badalona - La Nucia -:-
19:00Orihuela - Barcelona B -:-
19:30Hercules - Andorra -:-
20:00Sabadell - Llagostera -:-

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

14:00Linense - Huelva -:-
19:00CF Talavera - Sevilla B -:-
19:00Merida AD - Murcia -:-
19:00San Fernando - Cadiz B -:-
19:00UCAM Murcia - Yeclano -:-
19:00Villarrobledo - Badajoz -:-
19:30Don Benito - Villarrubia -:-
20:00Cartagena - Marbella -:-
20:00Cordoba - Algeciras -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

13:00Polvorin - Compostela -:-
14:00Silva SD - CD Choco -:-
18:30Racing Club Villalbes - Pontellas -:-
19:00Estradense - Arenteiro -:-
19:00Pontes - Ourense CF -:-
19:00Rapido de Bouzas - Barco -:-
19:00UD Ourense - Alondras -:-
20:00Paiosaco - Somozas -:-
20:30Dep. Fabril - Bergantinos -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

14:00CD Colunga - Caudal Deportivo -:-
14:00Club Siero - Vallobin -:-
14:00Condal - Tuilla -:-
14:00Covadonga - EI San Martin -:-
17:30Mosconia - Lealtad -:-
18:45Real Aviles - Union Club Ceares -:-
19:00Gijon Industrial - SD Navarro CF -:-
19:00L'Entregu - Praviano -:-
19:00Llanes - Lenense -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

13:45Siete Villas - Torrelavega -:-
18:30Selaya - UD Samano -:-
19:00Tropezon - UC Cartes -:-
19:00Vimenor - Racing Santander B -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

13:00Basconia - Beasain -:-
13:15Santurtzi - Santuxu -:-
18:30Tolosa FC - SD Deusto -:-
19:30Gernika - Ariznabarra -:-
20:00Sestao - CD Vitoria -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

14:00CE Europa - UE Sants -:-
14:00İptal edildiCE Manresa - Reus Deportiu -:-
14:00Granollers - UE Figueres -:-
14:00San Cristobal CP - Pobla Mafumet -:-
18:30Banyoles - Santfeliuenc -:-
19:00Peralada - Igualada -:-
19:00Sant Andreu - Horta -:-
19:00Terrassa - Cerdanyola -:-
19:00Vilassar de Mar - Vilafranca -:-
20:00L'Hospitalet - Castelldefels -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

13:30CF Intercity - Hercules B -:-
13:30Recambios Colon - Roda -:-
14:00Saguntino - Paterna -:-
19:00Alcoyano - Novelda CF -:-
19:00Alzira - Olimpic Xativa -:-
19:00Silla CF - Crevillente -:-
20:00Eldense - Jove -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

13:30Carabanchel - El Alamo -:-
13:30Moratalaz - Alcorcon B -:-
14:00CD Mostoles - Parla -:-
14:00Pozuelo de Alarcon - San Fernando -:-
14:00Santa Ana - Villaverde San Andres -:-
14:00Union Adarve - Navalcarnero -:-
15:30Vallecano B - Trival Valderas -:-
18:00Flat Earth - Atletico Pinto -:-
18:00Leganes B - AD Torrejon -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 8

14:30Santa Marta Tormes - Real Burgos CF -:-
18:30Bembibre - Almazan -:-
18:30Bupolsa - Leonesa B -:-
19:00Arandina - Salamanca B -:-
19:00Cristo Atletico - G. Segoviana -:-
19:00La Baneza - Burgos Promesas -:-
19:30Zamora - Numancia B -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

13:30Huetor Tajar - Melilla CD -:-
14:00Alhaurin - Maracena -:-
14:00CP Almeria - Torredonjimeno -:-
14:00Malaga B - Jaen -:-
14:00Mancha - Loja -:-
19:00Ejido - Linares -:-
19:00Velez - Motril -:-
19:30Atletico de Porcuna - Antequera -:-
20:15El Palo - Huetor Vega -:-
20:30CD Torreperogil - Almeria B -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

14:00Cordoba B - Sevilla C -:-
19:00CD Utrera - Xerez D.F.C. -:-
19:00Ceuta - Arcos CF -:-
19:00San Roque - Rota -:-
19:30CD Gerena - Pozoblanco -:-
19:30Lebrijana - Ciudad de Lucena -:-
19:30Los Barrios - Antoniano -:-
19:30Xerez CD - Coria C.F. -:-
20:00Puente Genil - Ecija 3:0
21:00Betis B - Conil -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

14:30Formentera - Mallorca B -:-
18:30Portmany - Andratx -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

15:00CD Marino - Tamaraceite -:-
15:00Gran Tarajal - Union Guimar -:-
15:00Lanzarote - Ibarra -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

13:30Minerva - Real Murcia B -:-
14:00Huercal-Overa - CAP Ciudad de Murcia -:-
14:00Lorca FC - UD Los Garres -:-
14:00UCAM Murcia B - Cartagena B -:-
18:00Pulpileno - Mar Menor -:-
18:30Mazarron CF - Cartagena FC -:-
19:00Aguilas FC - Plus Ultra -:-
19:00Muleno - EG El Palmar CF -:-
19:00Olimpico de Totana - Deportiva Minera -:-
20:00Lorca Deportiva - EDMF Churra -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

14:00Cacereno - Extremadura UD B -:-
14:00CD Calamonte - Diocesano -:-
14:00Fuente de Cantos - Aceuchal -:-
14:00Miajadas - Azuaga -:-
14:00Montijo - Arroyo -:-
14:00RCP Valverdeno - Llerenense -:-
19:00CD Coria - Villanovense -:-
19:00Moralo - Olivenza -:-
19:00Valdivia - Jerez CF -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 15

14:00Beti Kozkor - Txantrea -:-
18:30Pena Azagresa - Pamplona -:-
19:00CD Corellano - Pena -:-
19:00Murchante - Cortes -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 16

13:00Yague - Calahorra B -:-
13:30Casalarreina - Logrones Promesas -:-
14:00Berceo - Alfaro -:-
14:30Comillas - Villegas -:-
18:30Calasancio - CDFC Calzada -:-
18:30River Ebro - Oyonesa -:-
19:00Naxara - Anguiano -:-
19:00Pradejon - Varea -:-
19:00SD Logrones - Arnedo -:-
21:00Vianes - CCD Alberite -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 17

13:30Zaragoza B - Valdefierro -:-
14:00Cuarte - Calamocha -:-
18:30Atletico Monzon - Utebo FC -:-
18:30Binefar - Barbastro -:-
18:30Borja - Villanueva CF -:-
18:30CF Illueca - San Juan Zaragoza -:-
18:30Robres - Brea -:-
18:30Tarazona - Tamarite -:-
19:00Sarinena - Belchite 97 -:-
19:00Teruel - Fraga -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

13:30Illescas - Madridejos -:-
14:00Azuqueca - La Roda -:-
14:00La Solana - Almansa -:-
14:00Socuellamos - Puertollano C.F. -:-
18:30Conquense - Pedroneras -:-
19:00Almagro - Torrijos -:-
19:00Atl. Ibanes - Villacanas -:-
19:00Quintanar - Albacete B -:-
19:00Toledo - Guadalajara -:-

İSPANYA: Primera Division Women

13:00Vallecano K - Betis K -:-
14:00Barcelona K - Madrid C. K -:-
14:00CD Tacon K - La Coruna K -:-
14:00Huelva K - EDF Logrono K -:-
20:00Athletic Bilbao K - Espanyol K -:-
20:00Atletico Madrid K - Real Sociedad K -:-

İSRAİL: Ligat ha'Al

20:00Nes Tziona - Shmona -:-
21:00B. Jerusalem - Ashdod -:-
21:15M. Haifa - H. Beer Sheva -:-

İSRAİL: Liga Alef South

20:00H. Marmorek - Agudat Sport Ashdod -:-

İSVEÇ: Svenska Kupası

14:30Falkenbergs - Halmstad -:-
14:30Tvaakers - Norrkoping -:-
16:30AFC Eskilstuna - Syrianska -:-
16:30Kalmar - Jonkopings -:-
16:30Karlskrona - Malmo FF -:-
16:30Orgryte - AIK Stockholm -:-
18:30Brommapojkarna - Hammarby -:-
18:30Sundsvall - Varbergs -:-

İSVİÇRE: Super Ligi

18:00ErtelendiLuzern - Basel -:-
18:00ErtelendiServette - Lugano -:-
18:00ErtelendiXamax - Thun -:-

İSVİÇRE: Challenge Ligi

17:00ErtelendiVaduz - Winterthur -:-

İSVİÇRE: Promotion League

16:30ErtelendiBellinzona - Black Stars -:-
16:30ErtelendiMunsingen - Etoile-Carouge -:-
17:00ErtelendiNyonnais - Koniz -:-
17:00ErtelendiSion II - Yverdon -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

17:00ErtelendiBiel - Muttenz -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

19:00ErtelendiSt. Gallen II - Paradiso -:-

İTALYA: Serie A

14:30ErtelendiAC Milan - Genoa -:-
17:00Lecce - Atalanta -:-
17:00ErtelendiParma - Spal -:-
17:00ErtelendiSassuolo - Brescia -:-
20:00Cagliari - AS Roma -:-
22:45ErtelendiJuventus - Inter -:-

İTALYA: Serie B

23:00Pescara - Ascoli -:-

İTALYA: Serie C - Group C

17:00Reggina - Monopoli -:-
17:00Rende - Viterbese -:-
17:00Rieti - Sicula Leonzio -:-
17:30Catania - Vibonese -:-
19:30Bari - Avellino -:-
19:30Paganese - Teramo -:-
19:30Potenza - Catanzaro -:-
19:30Ternana - Bisceglie -:-
19:30Virtus Francavilla - Picerno -:-

İTALYA: Serie D - Group A

16:30ErtelendiCaronnese - Lavagnese -:-
16:30ErtelendiChieri - Fezzanese -:-
16:30ErtelendiFossano - Lucchese -:-
16:30ErtelendiLigorna - Ghivizzano Borgo -:-
16:30ErtelendiPrato - Borgosesia -:-
16:30ErtelendiSanremese - Casale -:-
16:30ErtelendiSavona - Real Forte Querceta -:-
16:30ErtelendiSeravezza Pozzi - Bra -:-
16:30ErtelendiVerbania - Vado -:-

İTALYA: Serie D - Group B

16:30ErtelendiArconatese - Brusaporto -:-
16:30ErtelendiBolzano - NibionnOggiono -:-
16:30ErtelendiCaravaggio - Inveruno -:-
16:30ErtelendiPontisola - Levico Terme -:-
16:30ErtelendiPro Sesto - Folgore Caratese -:-
16:30ErtelendiScanzorosciate - Milano City -:-
16:30ErtelendiSeregno - Legnano -:-
16:30ErtelendiSondrio - Castellanzese -:-
16:30ErtelendiUSD Dro - Virtus Bergamo -:-
16:30ErtelendiVilla Alme - Tritium -:-

İTALYA: Serie D - Group C

16:30ErtelendiAdriese - Ambrosiana -:-
16:30ErtelendiBelluno - Luparense -:-
16:30ErtelendiCaldiero Terme - Delta Porto Tolle -:-
16:30ErtelendiCampodarsego - Union Clodiense -:-
16:30ErtelendiCartigliano - Cjarlins Muzane -:-
16:30ErtelendiChions - Tamai -:-
16:30ErtelendiLegnago Salus - San Luigi -:-
16:30ErtelendiMestre - Feltre -:-
16:30ErtelendiMontebelluna - Vigasio -:-
16:30ErtelendiVillafranca - Este -:-

İTALYA: Serie D - Group D

16:30ErtelendiCalvina - Breno -:-
16:30ErtelendiFanfulla - Fiorenzuola -:-
16:30ErtelendiForli - Correggese -:-
16:30ErtelendiFranciacorta - Mezzolara -:-
16:30ErtelendiLentigione - Savignanese -:-
16:30ErtelendiMantova - Crema -:-
16:30ErtelendiSammaurese - Ciliverghe Mazzano -:-
16:30ErtelendiSasso Marconi - SCD Progresso -:-
16:30ErtelendiVigor Carpaneto - Alfonsine -:-

İTALYA: Serie D - Group E

16:30Aglianese Calcio - Grassina -:-
16:30Foligno - Cannara -:-
16:30Grosseto - Scandicci -:-
16:30Montevarchi Calcio - Follonica Gavorrano -:-
16:30Pomezia - Flaminia -:-
16:30Ponsacco - Sangiovannese -:-
16:30San Donato - Bastia -:-
16:30Trestina - Monterosi FC -:-
16:30Tuttocuoio - Albalonga -:-

İTALYA: Serie D - Group F

16:30Avezzano - ASD Pineto Calcio -:-
16:30Campobasso - Agnonese -:-
16:30Chieti - Giulianova -:-
16:30Fiuggi - Cattolica -:-
16:30ErtelendiJesina - Porto Sant'Elpidio -:-
16:30ErtelendiSangiustese - Montegiorgio -:-
16:30S. N. Notaresco - Vastese -:-
16:30ErtelendiUS Tolentino - Recanatese -:-
16:30Vastogirardi - Matelica -:-

İTALYA: Serie D - Group G

15:45Budoni - Ostia Mare -:-
16:30Aprilia - Lanusei Calcio -:-
16:30Arzachena - Muravera -:-
16:30Ladispoli - Cassino -:-
16:30Nuova Florida - Portici 1906 -:-
16:30Torres - Latina -:-
16:30Trastevere Calcio - Citta di Anagni -:-
16:30Turris - Latte Dolce -:-
16:30Vis Artena - Tor Sapienza -:-

İTALYA: Serie D - Group H

16:30Agropoli - Gravina -:-
16:30Foggia - A.C.D. Nardo -:-
16:30Francavilla - Nocerina -:-
16:30Gladiator - Taranto -:-
17:00Altamura - Casarano -:-
17:00Bitonto - Brindisi -:-
17:00Fidelis Andria - Citta di Fasano -:-
17:00Gelbison Cilento - Audace Cerignola -:-
17:00Sorrento - Val D'agri -:-

İTALYA: Serie D - Group I

16:30ACR Messina - Licata -:-
16:30Calcio Giugliano - Biancavilla -:-
16:30Castrovillari - Roccella -:-
16:30San Tommaso - Marina di Ragusa -:-
16:30Troina - Cittanovese -:-
16:30US Palmese - Marsala -:-
17:00AS Acireale - FC Messina -:-
17:00Palermo - SS Nola 1925 -:-
17:00Savoia - Corigliano -:-

İTALYA: Serie B Women

16:30ErtelendiChievo Fortitudo K - Ravenna K -:-
16:30ErtelendiLady Granata K - Cesena K -:-
16:30ErtelendiPerugia K - Napoli K -:-
16:30ErtelendiRiozzese K - Novese K -:-
16:30ErtelendiRoma CF K - Lazio K -:-
16:30ErtelendiVittorio Veneto K - San Marino Academy K -:-

İZLANDA: Lig Kupası

16:00Leiknir F. - KR Reykjavik -:-
18:00Thor Akureyri - Throttur -:-
20:00Magni - Fram -:-

JAMAİKA: Premier League

23:30Dunbeholden - Harbour View -:-
23:30Portmore - Tivoli -:-
23:30Vere United - Humble Lions -:-

JAPONYA: J1 League

08:00ErtelendiG-Osaka - Vegalta Sendai -:-
08:00ErtelendiOita - Shimizu -:-
08:00ErtelendiUrawa - Hiroshima -:-
08:00ErtelendiYokohama FC - Kashiwa -:-

JAPONYA: J2 League

08:00ErtelendiAvispa Fukuoka - Iwata -:-
08:00ErtelendiChiba - Machida -:-
08:00ErtelendiKofu - Kusatsu -:-
08:00ErtelendiKyoto - V-Varen Nagasaki -:-
08:00ErtelendiMito - Tochigi -:-
08:00ErtelendiVerdy - Kanazawa -:-
08:00ErtelendiYamaga - Albirex Niigata -:-
09:00ErtelendiEhime - Yamagata -:-

KAMBOÇYA: C-League

11:30Angkor Tiger - Kirivong Sok Sen Chey -:-
14:00Svay Rieng - National Defense -:-
14:00Visakha - Soltilo Angkor -:-

KAMERUN: Elite One

15:00Tonnerre - Bamboutos FC -:-
15:00Young Sports Academy - Canon Yaounde -:-
17:00Avion Academy - Feutcheu -:-
17:00Bamenda - Eding Sport -:-
17:00Dragon de Yaounde - Cotonsport -:-
17:00Fovu Baham - Colombe Lobo -:-
17:00Stade Renard - Panthere -:-
17:00UMS de Loum - Fortuna Mfou -:-

KARADAĞ: Druga Liga

16:00Bokelj - Jezero -:-
16:00Ibar - Mornar -:-
16:00Jedinstvo - Arsenal Tivat -:-
16:00Lovcen - Drezga -:-
16:00Otrant - Decic -:-

KENYA: Premier League

13:00Wazito - Zoo -:-
14:00Posta Rangers - Mathare Utd. -:-
15:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar -:-
15:00Kenya CB - Bandari -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Apertura

00:05Atl. Nacional - Ind. Medellin -:-
02:10America De Cali - Dep. Cali -:-
04:15Petrolera - Tolima -:-
22:00Pasto - La Equidad -:-
00:05Aguilas - Envigado -:-

KOLOMBİYA: Primera B - Apertura

23:30ErtelendiBarranquilla - Bogota -:-
22:00Llaneros - Real Cartagena -:-
23:30Tigres - Huila -:-
00:30U. Magdalena - Boca Juniors -:-

KONGO: Ligue 1

16:00JS Talangai - CARA Brazzaville -:-
17:00Otoho d'Oyo - Cheminots -:-
17:00V. Club Mokanda - Etoile du Congo -:-
18:00Diables Noirs - Tongo FC Jambon -:-

KONGO DC: Ligue 1

17:30Groupe Bazano - Lubumbashi Sport -:-

KOSOVA: Superliga

15:00Flamurtari - Vushtrria -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura

00:00Grecia - Herediano -:-
04:00Zeledon - ADR Jicaral -:-
20:00U.C.R. - Guadalupe -:-
00:00Limon - Alajuelense -:-
00:00Santos DG - Cartagines -:-

KUZEY MAKEDONYA: 1. MFL

16:00Akademija Pandev - Borec -:-
16:00Shkendija - Makedonija GP -:-
16:00Shkupi - Renova -:-

KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL

16:00Labunishta - Ohrid -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Championship Women U20 - Playofflar

23:00ABD U20 K - Saint Lucia U20 K -:-
23:00Kanada U20 K - Küba U20 K -:-
02:00Dominik Cumhuriyeti U20 K - El Salvador U20 K -:-
20:00Haiti U20 K - Barbados U20 K -:-
23:00Meksika U20 K - Grenada U20 -:-
23:00Trinidad ve Tobago U20 K - Porto Riko U20 K -:-

LİBERYA: LFA First Division

17:00ErtelendiLISCR FC - Nimba Kwado -:-
19:00ErtelendiMC Breweries - LPRC Oiler -:-
19:00ErtelendiMighty Barrolle - Freeport -:-
19:00ErtelendiNimba - Nimba FC -:-
19:00ErtelendiSmall Town - NPA Anchors -:-
19:00ErtelendiWatanga - BEA Mountain -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

18:00Jeunesse Esch - Dudelange -:-
18:00Muhlenbach - Rodange -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

16:30Budafoki - Bekescsaba -:-
16:30Budaorsi - Gyirmot -:-
16:30Nyiregyhaza - Kazincbarcika -:-
16:30Siofok - Csakvari -:-
16:30Vac - Ajka -:-
19:00İptal edildiBalmazujvaros Sport - Soroksar -:-
19:00Haladas - Dorogi -:-
19:00MTK Budapest - Duna Aszfalt -:-
19:00Szeged - Szolnoki -:-
19:00Vasas - Győr -:-

MALEZYA: Süper Lig

16:00Felda - Petaling Jaya CFC -:-
16:00PDRM FA - Sabah -:-

MALEZYA: Premier Lig

16:00Penang - Sarawak Utd. -:-
16:00Perak 2 - Kelantan United -:-
16:00Selangor 2 - Terengganu 2 -:-

MALİ: Premiere Division

18:45Sabana de Mopti - Onze Createurs -:-

MALTA: Division 1

13:00Pembroke - Zejtun Corinthians -:-
15:15Qormi - Naxxar Lions -:-
17:30Qrendi - Swieqi -:-

MALTA: FA Trophy

16:00Hibernians - Hamrun -:-
18:15Floriana - Birkirkara -:-

MAURİTİUS: Mauritian League

14:30Bolton City - Grande Riviere -:-
15:00Petite Riviere - AS Vacoas -:-
15:00Savanne - Port Louis -:-

MEKSİKA: Liga MX - Clasura

02:00Pachuca - Queretaro -:-
04:00Club America - Necaxa -:-
06:00Tigres - U.N.A.M. -:-

MEKSİKA: Ascenso MX - Clasura

02:00Zacatepec - Cafetaleros de Chiapas -:-
04:00Celaya - Tampico Madero -:-
21:00Leones Negros - Cimarrones de Sonora -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00UA Chihuahua - Saltillo -:-
00:30UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo -:-
01:00Canoneros Marina - Inter Playa Del Carmen -:-
01:00Gavilanes de Matamoros - Atl. Bahia -:-
02:00Correcaminos 2 - Tepatitlan de Morelos -:-
02:00Yalmakan - Irapuato -:-
21:00Atl. San Luis 2 - Canamy -:-

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

00:00Chimalhuacan - Uruapan -:-
00:00Ciervos - Tlayacapan -:-
00:00Dongu - Cuautla -:-

MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura

21:00Puebla K - Guadalajara K -:-

MYANMAR: National League

12:00Rakhine United - Yangon Utd -:-
12:30Chin United - Shan Utd -:-

NİJERYA: NPFL

18:00Abia Warriors - Akwa United -:-
18:00Enugu - Adamawa Utd -:-
18:00ErtelendiEnyimba - Katsina Utd -:-
18:00Heartland - Rivers United -:-
18:00Ifeanyi Ubah - MFM FC -:-
18:00Kano - Dakkada FC -:-
18:00Kwara - Lobi Stars -:-
18:00Plateau - Jigawa Golden Stars -:-
18:00Warri Wolves - Sunshine Stars -:-
18:00Wikki Tourist - Nasarawa -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura

04:00Juventus Managua - Esteli -:-
04:00Real Madriz - Ferretti -:-
00:00Chinandega - Diriangen -:-

ÖZBEKİSTAN: Super League

12:30Termez Surkhon - Bunyodkor -:-
14:45Qizilqum - Nasaf Qarshi -:-

PANAMA: LPF - Clasura

23:00Deportivo Universitario - Independiente -:-
02:00Chiriqui - Arabe Unido -:-
02:00Costa del Este - Alianza -:-
02:00Tauro - Plaza Amador -:-

PARAGUAY: Primer Küme - Apertura

00:00River Plate - 12 de Octubre -:-
02:15Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-
00:00Cerro Porteno - Diaz -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Cienciano - Ayacucho -:-
04:00Alianza Huanuco - Llacuabamba -:-
19:00U. San Martin - Carlos Mannucci -:-
23:00Carlos Stein - Binacional -:-
23:00Sport Boys - U. de Deportes -:-

POLONYA: Ekstraklasa

14:30Korona - Lechia -:-
17:00Arka - LKS Lodz -:-
19:30Zaglebie - Slask -:-

POLONYA: Division 1

14:40Ol. Grudziadz - Stal Mielec -:-
17:00Podbeskidzie - Suwalki -:-
17:00Puszcza - Chrobry Glogow -:-

POLONYA: Division 2

14:00Pruszkow - Pogon Siedlce -:-
15:05Widzew Lodz - Elblag -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:30Boavista - Gil Vicente -:-
18:00Aves - Ferreira -:-
20:30Maritimo - Braga -:-
23:00Guimaraes - Tondela -:-

PORTEKİZ: LigaPro

14:15Varzim - Mafra -:-
17:00Covilha - Chaves -:-
18:00Casa Pia - CD Cova da Piedade -:-
18:00Estoril - Vilafranquense -:-
18:00FC Porto B - Oliveirense -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

18:00AD Oliveirense - Vizela -:-
18:00Aljustrelense - Real SC -:-
18:00Alverca - Loures -:-
18:00Anadia - Marinhense -:-
18:00Berco - Fafe -:-
18:00Caldas - SB Castelo Branco -:-
18:00Camara de Lobos - Merelinense -:-
18:00Castro Daire - Sp. Espinho -:-
18:00CDC Montalegre - Mirandela -:-
18:00Cerveira - Maritimo B -:-
18:00Coimbroes - Valadares Gaia -:-
18:00Esperanca de Lagos - Sintrense -:-
18:00Fabril do Barreiro - 1º Dezembro -:-
18:00Fatima - Sporting Ideal -:-
18:00Figueirense - Amarante -:-
18:00GD Braganca - Pedras Salgadas -:-
18:00Gondomar - Arouca -:-
18:00Leca - Lusitania FC -:-
18:00Leiria - SC Praiense -:-
18:00Lusitano FCV - Trofense -:-
18:00Lusitano GC - Olhanense -:-
18:00Montijo - Oriental -:-
18:00Oliveira Hospital - Oleiros -:-
18:00Pedras Rubras - Paredes -:-
18:00Sacavenense - Amora -:-
18:00Sanjoanense - Felgueiras -:-
18:00Santarem - Condeixa -:-
18:00Sao Martinho - Maria de Fonte -:-
18:00SC Vila Real - Canelas 2010 -:-
18:00Sertanense - Agueda -:-
18:00Sintra - Pinhalnovense -:-
18:00U. Madeira - Braga B -:-
19:00Chaves B - Guimaraes B -:-
19:00Fontinhas - Vitoria Sernache -:-
20:00Louletano - Armacenenses -:-

ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları

20:15U Craiova - Gaz Metan -:-

ROMANYA: Liga 2

12:00Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti -:-
14:30FC Arges - Mioveni -:-
18:00SCM Gloria - U. Cluj -:-

RUSYA: Premier Ligi

14:00Tambov - Kazan -:-
16:30Krasnodar - Ufa -:-
19:00Sochi - Arsenal Tula -:-

RUSYA: Youth League

12:00Sochi U19 - Arsenal Tula U19 -:-

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - İkinci etap

17:00ErtelendiCailungo - Folgore -:-
17:00ErtelendiLibertas - La Fiorita -:-
17:00ErtelendiMurata - Tre Penne -:-
17:00ErtelendiVirtus - Tre Fiori -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:30Generation F. - Diambars -:-
20:00Casa - Mbour -:-
20:00Excellence - Dakar SC -:-
20:00Mbour Petite Cote - Jaraaf -:-
20:00Pikine - Teungueth -:-
20:00US Goree - Douanes -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

16:00FK Vozdovac - Vojvodina -:-
18:00Backa Topola - Napredak -:-
18:00Javor - Sp. Subotica -:-
18:00Mladost - Cukaricki -:-
18:00Proleter - Macva -:-
18:00Radnicki Nis - Indjija -:-
18:00Radnik - Rad -:-
20:00Crvena zvezda - Partizan -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

16:00Smederevo - Sindjelic Beograd -:-

SİERRA LEONE: Premier League

22:00Ports Authority - Kamboi Eagles -:-

SİNGAPUR: Premier League

12:30Tampines - Balestier Khalsa -:-
12:30Young Lions - Hougang -:-

SLOVAKYA: Fortuna liga

17:30Nitra - Slovan Bratislava -:-
17:30Pohronie - Senica -:-
17:30Ruzomberok - Michalovce -:-
17:30Trencin - Sered -:-
17:30Trnava - Z. Moravce -:-
17:30Zilina - Dun. Streda -:-

SLOVENYA: Prva Liga

16:00Triglav - Mura -:-
18:30Domzale - Celje -:-

SUDAN: Premier Lig

16:30Al Wadi - Khartoum -:-
19:30Al-Merreikh - Merreikh El-Fasher -:-
19:30ErtelendiHay al-Arab - Al-Hilal -:-

SURİYE: Premier League

15:00Al Karamah - Al Jaish -:-

ŞİLİ: Primera División

00:00Colo Colo - U. De Concepcion -:-
02:30U. Espanola - Everton -:-
18:00Coquimbo - La Serena -:-
00:00O'Higgins - U. De Chile -:-

ŞİLİ: Primer B

18:00D. Puerto Montt - Deportes Temuco -:-
00:00CD Santa Cruz - Rangers -:-
00:00Cobreloa - Arica -:-
00:00Nublense - Magallanes -:-

TAYLAND: Thai League 1

14:00Police Tero - Samut Prakan City -:-
14:00Trat FC - Pathum United -:-
15:00Buriram - Port MTI FC -:-
15:00Muangthong - Chonburi -:-

TAYLAND: Thai League 2

14:00Phrae - Udon Thani -:-
14:00Ranong - Samut Sakhon -:-
15:00Thai Navy - Lampang -:-
15:00Uthai Thani - Chainat -:-

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

23:00Morvant Caledonia Utd - Cunupia -:-
23:00W Connection - Defence Force -:-

TUNUS: Kupası

14:00AS Djerba - Hammam-Lif -:-
16:00AS Agareb - Marsa -:-
16:00Bizertin - Grombalia Sports -:-
16:00Bousalem - Gafsa -:-
16:00Metlaoui - Oued Ellil -:-
16:00Rejiche - Sfaxien -:-
16:00Stade Tunisien - Slimane -:-
16:00Zitouna Chommakh - Monastir -:-

TÜRKİYE: Süper Lig

13:30Denizlispor - Yeni Malatyaspor -:-
16:00Ankaragücü - Sivasspor -:-
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği -:-

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

14:00Erzurum BB - Menemen Belediye -:-
14:00Ümraniyespor - Bursaspor -:-
16:30İstanbulspor - Adanaspor -:-
19:00Altay - Altınordu -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

14:00Gümüşhanespor - Amedspor -:-
14:00H.Trabzon - Hacettepe -:-
14:00Şanlıurfaspor - Zonguldak -:-
14:301922 Konyaspor - Kırklarelispor -:-
14:30Bak Spor - Afjet Afyonspor -:-
14:30Pendikspor - Manisa FK -:-
14:30Samsunspor - İnegölspor -:-
14:30Sarıyer - Sancaktepe -:-
14:30Tarsus - Çorum -:-

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

14:00Sivas Belediyespor - FK Vanspor -:-
14:30Ergene Velimese - Bayburt -:-
14:30Etimesgut - Sakaryaspor -:-
14:30Karabükspor - Kirsehir Belediyespor -:-
14:30Niğde Anadolu - Bandırmaspor -:-
14:30Utas Usakspor - Kastamonuspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

13:00Tokatspor - Karakopru -:-
14:0052 Orduspor - Düzcespor -:-
14:00Hopaspor - Silivrispor -:-
14:00Yomraspor - Cankaya FK -:-
14:30Aksaray Bld. - 24 Erzincanspor -:-
14:30Kizilcaboluk Spor Kulubu - 1928 Bucaspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

13:30Cizrespor - Turgutluspor -:-
14:00Agri 1970 - Kozan -:-
14:00Elaziz Bld. - Tepecik -:-
14:30Fethiyespor - Belediye Derince -:-
14:30Kemerspor 2003 - Alemdag -:-
14:30Kocaelispor - Karşıyaka -:-
14:30Payasspor - Ofspor -:-

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

14:00Diyarbakırspor - Nazillispor -:-
14:00Pazarspor - Kelkit -:-
14:30Darıca Gençlerbirliği - Altindag Bld. -:-
14:30Karacabey Belediyespor - Muğlaspor -:-
14:30Modafenspor - Malatya -:-
14:30Nevsehirspor - Golcukspor -:-
14:30Osmaniyespor - Batman Petrolspor -:-
14:30Soma Spor - Bayrampaşa -:-

UKRAYNA: Premier League

15:00Zorya - Olimpik Donetsk -:-
18:00Vorskla - Shakhtar -:-

VENEZUELA: Primer Küme

23:00AC Lala FC - Trujillanos -:-
02:00Lara - Dep. Tachira -:-
18:00Carabobo - La Guaira -:-
22:30Yaracuyanos - Estudiantes M. -:-
23:00Portuguesa - Zulia -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Apertura

23:00ErtelendiEstudiantes Caracas - Yaracuy -:-
23:00Titanes - JBL Zulia -:-
17:00Minerven - Angostura -:-
18:00Local Andina - Urena -:-
22:00Chico de Guayana - Fundacion AIFI -:-
22:00Dynamo Puerto - Petroleros de Anzoategui -:-
22:00ErtelendiFurrial - Lara Deportiva -:-
22:00Lara Deportiva - Petare -:-
22:30ErtelendiPetare - Llaneros -:-

VİETNAM: Super Cup

12:30Hanoi FC - Ho Chi Minh -:-

YENİ ZELANDA: Futbol Sampiyonalari

04:00Team Wellington - Eastern Suburbs -:-

YUNANİSTAN: Super Ligi

20:00AEL Larissa - Asteras T. -:-
20:00Aris - Atromitos -:-
20:00OFI Crete - Lamia -:-
20:00Olympiakos - Panetolikos -:-
20:00Panathinaikos - Volos -:-
20:00Panionios - AEK -:-
20:00Xanthi - PAOK -:-

YUNANİSTAN: Super League 2

15:45Karaiskakis - Smyrnis -:-
16:00PAE Chania - Panachaiki -:-

YUNANİSTAN: Football League

16:00Ionikos - O. Volos -:-
16:00Kavala - Ialisos -:-
17:00Aspropyrgos Enosis - Kalamata -:-

ZAMBİYA: Super League

14:00Forest Rangers - Lumwana Radiants -:-
16:00Zesco Utd - Power Dynamos -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.