YENILE

Hentbol » Bugün » Hepsi

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

19:30TuS Lintfort K - Kirchhof K -:-
20:00HSG Freiburg K - Nord Harrislee K -:-
20:15Solingen K - Herrenberg K -:-
20:45Wuppertal K - Waiblingen K -:-
21:00Leipzig K - Nurtingen K -:-
21:30Bremen K - Zwickau K -:-
21:30Fuchse Berlin K - Rodertal K -:-

AVRUPA: EHF European League

19:00Chekhovskiye Medvedi - Ademar 34:35

AVRUPA: Baltic League

19:00Alytaus (Ltu) - Viljandi (Est) -:-
19:00Polva Serviti (Est) - Granitas Kaunas (Ltu) -:-
19:00Tapa (Est) - Dragunas Klaipeda (Ltu) -:-

AVRUPA: MOL Liga Women

18:00HK Hodonin K - Poruba K 23:32
19:00Plzen K - Dunajska Streda K 22:35
20:00ErtelendiMichalovce K - Slavia Prag K -:-
20:00ErtelendiMost K - Sala K -:-
20:00Zlin K - Presov K 26:20

AVRUPA: SEHA Liga

19:45Eurofarm Pelister (Mkd) - Presov (Svk) 28:16
22:15Motor (Ukr) - Vardar 1961 (Mkd) -:-

AVUSTURYA: HLA

2. yarıAlpla HC Hard - Barnbach/K. 14:13
2. yarıLinz - Krems 15:16
1. yarıWest Wien - HSG Graz 6:9
21:30Aon Fivers - Handball Tirol -:-

AVUSTURYA: WHA Bayanlar

17:00Dornbirn/Schoren K - Feldkirch K 15:24
18:00Hypo NÖ K - Stockerau K 35:23
1. yarıEggenburg K - Graz K 5:7
1. yarıFerlach/Feldkirchen K - MGA Handball K 4:2
1. yarıWr. Neustadt K - Fuchse K 5:5

BEYAZ RUSYA: Division 1

13:00Meshkov Brest - BGUFK Minsk 42:29

BOSNA HERSEK: Premijer Liga

18:00Sloboda Tuzla - Sloga Doboj -:-
18:30Iskra - MRK Sloga -:-
19:30Bosna Visoko - Izvidac -:-
20:00Derventa - Konjuh -:-
20:00Gracanica - Maglaj -:-
20:00Krivaja - Borac -:-
20:00Vogosca - Leotar -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga

18:00Lovosice - Hranice 30:27
19:00Brno - Malomerice 25:21
19:00Nove Veseli - Karvina 26:33
2. yarıKoprivnice - Zubri 25:22

DANİMARKA: Herre Handbold Ligaen

18:10Aalborg - Bjerringbro/Silkeborg 31:34

DANİMARKA: 1.Lig

16:00Tønder - Otterup 30:30
17:00Grindsted - Vendsyssel 33:21
18:30Ajax København - Midtjylland 22:26

DANİMARKA: Bambusa Kvindeligaen Women

16:00Ajax København K - Silkeborg-Voel K 31:20
16:00Esbjerg K - Vendsyssel K 39:22
16:00Randers K - Viborg K 26:29

DÜNYA: Club Friendly Women

17:30Vardar SCBT K - Kumanovo K -:-

FİNLANDİYA: SM Ligi - Kazananlar etabı

17:00BK-46 - SIF 32:31
17:15Dicken - Riihimäen Cocks 25:26

FİNLANDİYA: SM Ligi Bayanlar

14:30GrIFK K - Dicken K 23:19
17:00HIFK K - SIF K 32:19

FRANSA: Lidl Starligue

21:00ErtelendiNimes - Dunkerque -:-

FRANSA: Division 1 Women - Düşme Grubu

1. yarıMerignac K - Fleury Loiret K 2:5

FRANSA: Division 1 Women - Terfi Grupları

1. yarıBesancon K - Brest Bretagne K 5:7

HIRVATİSTAN: Premier Ligi

2. yarıVarazdin - Vinkovci 32:20
1. yarıGorica - Umag 7:6
1. yarıZamet - Dubrava 9:7
21:14Bjelovar - Dubrovnik -:-

HIRVATİSTAN: 1. HRL Women

18:30Koka K - Virovitica K 47:25
19:30Sesvete K - Podravka Vegeta K 23:42
2. yarıLok. Zagreb K - Dugo Selo K 35:28
2. yarıMurvica K - Zrinski K 29:33
1. yarıDalmatinka K - Sinj K 4:5
1. yarıOsijek K - Umag K 5:7

İSPANYA: Liga ASOBAL

14:00Huesca - CD Bidasoa Irun 29:23
2. yarıGuadalajara - BM Sinfin 14:15
Devre ArasıPuerto Sagunto - Cisne 15:13
1. yarıLa Rioja - Atl. Valladolid 9:4
1. yarıMorrazo Cangas - Villa de Aranda 5:5
22:30Anaitasuna - Benidorm -:-

İSPANYA: Division de Honor Plata

20:30Trapagaran - Cordoba -:-
21:00Alcobendas - Torrelavega -:-
21:00Antequera - Amenabar -:-
21:00Barcelona II - Sant Marti -:-
21:00BM Madrid - Malaga -:-
21:00Eivissa - Teucro -:-
21:00Lalin - Burgos -:-
21:00Novas - Bordils -:-
21:00Sporting Alicante - Sarria -:-
21:00Zamora - Ciudad Real -:-

İSPANYA: División de Honor Bayanlar

20:00Puerto del Carmen K - Aula Valladolid K -:-
21:00Elche Mustang K - La Calzada K -:-
21:00Gran Canaria K - BM Granollers K -:-
21:00Guardes K - San Jose Obrero K -:-
21:00Tenerife K - Morvedre K -:-
22:00Porrino K - Cordoba K -:-

İSRAİL: Division 1 - Kaybedenler etabı

19:45Hapoel Kiriyat - Nes Tziona -:-

İSVEÇ: Handbollsligan

17:15Alingsås - Ystads IF 33:27
17:15Savehof - Malmo 30:24
2. yarıKristianstad - Redbergslids 27:26

İSVEÇ: Allsvenskan

18:00Rimbo - Vinslovs 31:29
18:00Torslanda - Tyreso 26:28
18:00ErtelendiVasteras Irsta HF - Karlskrona -:-
18:15Anderstorps - Skanela 34:27

İSVEÇ: SHE Women

16:00Skara K - Savehof K 26:33
16:00Vasteras K - Skovde K 31:24
16:15Heid K - H 65 Hoor K 22:24
17:00Kungalvs K - Skuru K 24:33

İSVEÇ: Allsvenskan Bayanlar

16:00AIK K - Skanela K 28:20
17:00Eslov K - Soder K 31:25
17:00Hallby K - Karra K 35:24
18:00Helsingborg K - Tyresö K 31:25
18:00Nacka K - Kroppskultur Dam K 22:30

İSVİÇRE: NLA

2. yarıZürich - Basel 16:20
21:30Kriens - Suhr -:-

İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Kaybedenler etabı

19:00Thun K - Amicitia Zurich K 22:22
2. yarıHerzogenbuchsee K - Winterthur K 22:28

İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Kazananlar etabı

19:30Bruhl K - Kreuzlingen K 30:22
2. yarıNottwil K - Zug K 25:25

İTALYA: Serie A

20:00Conversano - Brixen -:-
20:00Fondi - Albatro -:-
20:00Pressano - Molteno -:-
22:30Cassano - Meran -:-

İTALYA: Serie A Women

17:00Erice K - Mestrino K 13:20
19:30Ferrara K - Padova K -:-
19:30HAC Nuoro K - Pontinia K -:-
20:30Malo K - Jomi Salerno K -:-
22:30Leno K - Brixen K -:-

İZLANDA: Olis Deild Women

16:30Kopavogs K - Stjarnan K -:-
18:00Valur K - IBV K 20:21
19:00Ka Thor K - FH Hafnarfjordur K -:-
20:00Haukar K - Fram K -:-

KARADAĞ: Prva liga

14:00Lovcen - Danilovgrad 37:22
18:00Partizan Tivat - HC Rudar 29:18

LÜKSEMBURG: AXA League

2. yarıMersch - Schifflange 30:18

MACARİSTAN: NB I

19:00Budakalasz - Oroshazi 34:25
2. yarıCegledi - Balatonfuredi 26:35
20:00ErtelendiKomloi - Dabas -:-
2. yarıTatabanya - Csurgoi 30:15
20:00Veszprem - Eger 44:28

MACARİSTAN: NB I Women

18:00Bekescsabai K - Boglar Akademia-SZISE K 24:24
2. yarıSiofok KC K - Ferencvaros K 19:37

POLONYA: Superliga

15:00Zabrze - Wisla Plock 18:27
18:00Szczecin - Vive Kielce 29:40
1. yarıGwardia Opole - Chrobry Glogow 0:0

POLONYA: I Liga

18:00Grudziadz - Gwardia Koszalin 27:26
19:00Mazur Sierpc - Biala Podlaska 28:36
19:00Olsztyn - KPR Elblag 28:22
19:00USAR Kwidzyn - GKS Zukowo 34:31
19:30SMS ZPRP Plock - Ciechanow 29:40
20:00Katy Wroclawskie - Gorzyce Wielkie -:-
20:00Lodz - Wisla Plock II -:-
20:00Nielba Wagrowiec - Koscierzyna -:-
20:00Ol.Grodkow - Grunwald Poznan -:-
20:00Olimpia Piekary - Zamosc -:-
20:00Ostrow Wielkopolski - Slask -:-
20:00Przemysl - Chrzanow -:-
20:00Real Astromal Leszno - Legnica -:-
20:00ErtelendiWejherowo - SMS Kwidzyn -:-
20:00Wielun - Radom -:-
20:00Zaglebie Sosnowiec - Viret Zawiercie -:-
21:00Zielona Gora - Gorzów Wlkp. -:-

POLONYA: Süper Lig Bayanlar

18:00Piotrcovia K - JKS Jaroslaw K 31:25
2. yarıStart Elblag K - Zaglebie K 21:24

PORTEKİZ: Andebol 1

20:00ErtelendiMaia-Ismai - Benfica -:-

PORTEKİZ: Taca de Portugal

18:00Belenenses - Povoa 38:25
1. yarıGaia - ABC Braga 4:3
00:00Sao Mamede - SC Horta -:-

PORTEKİZ: 1a Divisao Women

19:00Barros K - Assomada K -:-
20:00CALE K - Maiastars K -:-
21:00Joana-Maia K - Alpendorada K -:-
00:00Benfica K - Sao Pedro Sul K -:-

ROMANYA: Ulusal Lig

11:15Potaissa Turda - CSM Fagaras 41:26
14:00ErtelendiBuzau - Timisoara -:-
16:45ErtelendiBacau - Minaur Baia Mare -:-

RUSYA: Superleague

12:00Chelyabinsk - St. Petersburg 21:34
13:00Dinamo Astrakhan - CSKA Moscow 31:31
14:00Kaustik - Stavropol 30:33

SIRBİSTAN: Süper Ligi - Kaybedenler etabı

20:00Spartak Vojput - Obilic Beograd -:-

SIRBİSTAN: Süper Ligi - Kazananlar etabı

20:00Pancevo - Radnicki -:-
21:00Dubocica - Rudar Kostolac -:-

SLOVAKYA: Extraliga

2. yarıHK Kosice - Nove Zamky 26:27

SLOVENYA: 1. NLB Liga

19:00Slovan - Ljubljana 32:28
2. yarıKoper - Ribnica 30:29
2. yarıLoka - RD Izola 23:13
1. yarıDobova - Gorenje 8:13
1. yarıGradec - Maribor 6:6
2. yarıJeruzalem Ormoz - Krka 25:24
21:00ErtelendiTrebnje - Celje -:-

SLOVENYA: 1.Liga Bayanlar

2. yarıKoper K - Ajdovscina K 14:27
21:00ErtelendiAklimat Ptuj K - Izola Bori K -:-
21:00ErtelendiCelje K - Ljubljana K -:-
21:00ErtelendiVelenje K - Zagorje K -:-
21:30ErtelendiCeleia Zalec K - ZRD Litija K -:-

TÜRKİYE: Superlig Women

13:00Elazig K - Yenimahalle K 19:32
15:00Izmir K - Muratpasa K 27:31
15:00Kastamonu K - Anadolu K 41:26
16:00Görele BSK K - Sivas Belediuespor K -:-
17:30Yalikavak K - Aksaray K 44:26

TÜRKİYE: Süper Lig

15:00Beykoz Bld. - Beşiktaş 26:28

UKRAYNA: Superleague - Düşme Grubu

15:00Portovik - Motor-Polytechnic-ZAS 19:39
16:30CSKA Kiev - SKA Lviv -:-

UKRAYNA: Superleague - Şampiyona Playoffları

13:00Odessa - Handball Academy 25:28

YUNANİSTAN: A1

19:00Aeropos Edessas - PAOK -:-
19:00ErtelendiDiomidis Argous - A.S.E. Douka -:-
19:00Pylaias - Filippos Veria -:-
20:30Aris - Salaminas -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.