YENILE

Rugby » Bugün » Hepsi

ABD: Major League Rugby

00:00Austin Elite Rugby - Old Glory DC -:-
00:00NOLA Gold - San Diego Legion -:-

AVRUPA: Rugby Europe Trophy

17:00Almanya - İsviçre -:-
17:00Hollanda - Polonya -:-

AVUSTRALYA: Super W Women

08:35Reds K - Rebels K 104:3

DÜNYA: Super Rugby

06:45Hurricanes - Sunwolves 62:15
11:15Reds - Sharks 23:33
Devre ArasıStormers - Blues 14:27
18:15Bulls - Jaguares -:-

DÜNYA: Guinness Pro14

16:00ErtelendiZebre - Ospreys -:-
18:00ErtelendiBenetton - Ulster -:-
20:00Munster - Scarlets -:-
20:15Dragons - Cheetahs -:-

DÜNYA: Seven's World Series - USA

20:45Yeni Zelanda 7s - Galler 7s -:-
21:07İngiltere 7s - İspanya 7s -:-
21:29Argentina 7s - Fransa 7s -:-
21:51Fiji 7s - Güney Kore 7s -:-
22:13İrlanda 7s - Kanada 7s -:-
22:35Güney Afrika 7s - Kenya 7s -:-
22:57Avustralya 7s - İskoçya 7s -:-
23:19ABD 7s - Samoa 7s -:-
23:41Yeni Zelanda 7s - İspanya 7s -:-
00:03İngiltere 7s - Galler 7s -:-
00:25Argentina 7s - Güney Kore 7s -:-
00:47Fiji 7s - Fransa 7s -:-

FRANSA: Top 14

17:30Racing 92 - La Rochelle -:-
20:00Agen - Clermont -:-
20:00Bayonne - Stade Toulousain -:-
20:00Section Paloise - Montpellier -:-
22:45Brive - Lyon -:-

GALLER: Premiership

17:30Cardiff - Bridgend -:-
17:30Carmarthen - Ebbw Vale -:-
17:30Llandovery - Merthyr -:-
17:30Llanelli - Aberavon -:-
17:30Pontypridd - Newport -:-
17:30Swansea - RGC 1404 -:-

GÜRCİSTAN: Didi 10

13:00AIA Kutaisi - Armazi Tbilisi 36:7
15:00Locomotive Tbilisi - Junkers 7:54

İNGİLTERE: Premiership Rugby

18:00Harlequins - Exeter Chiefs -:-
18:00Leicester Tigers - Worcester Warriors -:-
18:00Northampton Saints - Saracens -:-

İNGİLTERE: Greene King IPA Championship

18:00Bedford Blues - Doncaster -:-
18:00Jersey - Newcastle Falcons -:-

İRLANDA: All Ireland League

23:00Garryowen - Young Munster 7:11
17:30Dublin University - Cork Con -:-
17:30Lansdowne - Ballynahinch -:-
17:30UCD - Clontarf -:-
17:30University College Cork - Terenure College -:-

İSKOÇYA: Tennent's Premiership

17:00Hawick - Aberdeen Grammar -:-
18:00Currie - Jed-Forest -:-
18:00Edinburgh Academical - Selkirk -:-
18:00GHA RFC - Musselburgh -:-
18:00Marr - Glasgow Hawks -:-

İSKOÇYA: Super 6

17:30Stirling County - Boroughmuir -:-
18:00Watsonians - Southern Knights -:-

İSPANYA: Division de Honor

18:15Complutense Cisneros - Olavide -:-
19:00Independiente Rugby - Bathco -:-

İTALYA: Top12

17:00ErtelendiFiamme Oro - Rovigo -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı rugby skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.