YENILE

Tenis » Dün » Hepsi

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Challenge Elite FFT (Fransa) - Playofflar, sert

17:20Simon G. (Fra) - Herbert P.H. (Fra) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: DTB German Pro Series (Almanya), toprak

11:35Rosenkranz M. (Ger) - Moeller M. (Ger) 2:1
14:45Otte O. (Ger) - Masur D. (Ger) 2:1
17:00Stebe C-M. (Ger) - Maden Y. (Ger) 2:0
18:40Hanfmann Y. (Ger) - Marterer M. (Ger) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Exo-Tennis (Almanya), sert

11:10Schmitz C. (Ger) - Choinski J. (Gbr) 2:0
12:40Gelhardt L. (Ger) - Puetz T. (Ger) 0:2
14:05Broska F. (Ger) - Vishnick D. (Ger) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: FPT Portugal Series 3 (Portekiz) - Playofflar, sert

18:10Borges N. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) GERI ÇEKILDI 1:1
20:10Faria L. (Por) - Vale D. (Por) 1:2

EXHİBİTİON - ERKEKLER: International Tennis Series (Dünya), sert

00:00Metz D. (Usa) - Baker B. (Gbr) 0:2
00:50İptal edildiBaker B. (Gbr) - Carnevale-Miino T. (Ita) -:-
00:50Murillo S. (Usa) - Ore J. A. (Usa) 0:2
03:00Ore J. A. (Usa) - Lomakin G. (Kaz) 2:0
15:05Ore J. A. (Usa) - Draxl L. (Can) 0:2
16:00Okungbowa C. (Usa) - Cerretani J. (Usa) 1:2
16:45Draxl L. (Can) - Lomakin G. (Kaz) 2:0
18:25Okungbowa C. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) 0:2
20:25Cerretani J. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) 0:2

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Liga MAPFRE de Tenis (İspanya), toprak

17:50Vilella M. M. (Esp) - Taberner C. (Esp) 1:2
20:05Martinez P. (Esp) - Andujar P. (Esp) 2:0
21:35Carballes Baena R. (Esp) - Ramos A. (Esp) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Others matches (Dünya)

23:50Popko D. (Kaz) - Tabilo A. (Chi) 2:0
00:00Boyer D. H. (Usa) - Corwin F. (Usa) 2:1
03:00Aikawa M. (Jpn) - Black H. T. (Usa) 2:0
14:20Norrie C. (Gbr) - McHugh A. (Gbr) 2:0
15:10Karlovskiy E. (Rus) - Tabilo A. (Chi) 1:2
15:10Schachter N. (Usa) - Popko D. (Kaz) 1:2
15:50Matusevich A. (Gbr) - Jubb P. (Gbr) 0:2
17:10Arconada J. (Usa) - Tabilo A. (Chi) 1:2
18:10Popko D. (Kaz) - Karatsev A. (Rus) 0:2
18:50Cukierman D. (Isr) - Oliel Y. (Isr) 0:2
19:10Brymer G. (Usa) - Nedelko I. (Rus) 2:1
21:10Boyer D. H. (Usa) - Sarmiento R. (Usa) 0:2
23:00Boyer T. D. (Usa) - Corwin F. (Usa) 0:2
00:15Adamson A. (Usa) - Langmo C. (Usa) 0:2

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

12:10Klein L. (Svk) - Gombos N. (Svk) 2:0
14:00Martin A. (Svk) - Molcan A. (Svk) 1:2

EXHİBİTİON - ERKEKLER: Thiem's Seven (Avusturya) - Playofflar, toprak

15:40Berrettini M. (Ita) - Rublev A. (Rus) 0:2
17:30Thiem D. (Aut) - Rublev A. (Rus) 1:2
22:00Bautista R. (Esp) - Berrettini M. (Ita) 0:2

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UK Pro Series (Birleşik Krallık) - 5. ve 8.likler, sert (kapalı)

12:10Glasspool L. (Gbr) - Gray J. (Gbr) 2:0
17:05Cash J. (Gbr) - Hands T. (Gbr) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UK Pro Series (Birleşik Krallık) - Play off-uri, sert (kapalı)

13:40Johnson L. (Gbr) - Whitehouse M. (Gbr) 2:0
15:20Fery A. (Gbr) - Harris B. (Gbr) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UK Pro Series (Birleşik Krallık), sert (kapalı)

19:05Willis M. (Gbr) - Jhun A. (Gbr) 2:1
21:25Canter A. (Gbr) - Martin T. (Gbr) 2:0

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

02:45Smith J. (Aus) - Green C. (Aus) 0:2
03:00Santillan A. (Aus) - Fancutt T. J. (Aus) 2:0
04:30Kubler J. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 2:0
08:00McCabe J. (Aus) - Purcell M. (Aus) 0:2
08:40Crnokrak A. (Aus) - Sweeny D. (Aus) 2:0
09:00İptal edildiSmith J-P. (Aus) - Sweeny D. (Aus) -:-
09:40Hijikata R. (Aus) - Nkomba B. B. (Aus) GERI ÇEKILDI 1:0
10:10Escoffier A. (Fra) - Halys Q. (Fra) 2:1
10:10Janvier M. (Fra) - Avidzba A. (Rus) 2:1
10:30Walton A. (Aus) - Banes M. (Aus) 2:0
11:00Delaney J. (Aus) - Pearson K. (Aus) 2:1
12:35Chazal M. (Fra) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) 1:2
16:10İptal edildiMansouri S. (Tun) - Parker S. (Gbr) -:-
16:10Pietri B. (Fra) - Parker S. (Gbr) 2:1

EXHİBİTİON - ERKEKLER: UTS Championship (Dünya), sert

17:05Moutet C. (Fra) - Rune H. (Den) 3:2
18:20Popyrin Al. (Aus) - Brown D. (Ger) 2:3
19:35Tsitsipas S. (Gre) - Goffin D. (Bel) 4:0
22:05Gasquet R. (Fra) - Paire B. (Fra) 3:1
23:20Lopez F. (Esp) - Benchetrit E. (Fra) 3:1

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Challenge Elite FFT (Fransa) - Playofflar, sert

15:05Ferro F. (Fra) - Mladenovic K. (Fra) 2:1

EXHİBİTİON - BAYANLAR: FPT Portugal Series 3 (Portekiz) - Playofflar, sert

12:40Jorge F. (Por) - Santos A.F. (Por) 2:0
14:35Fonte M. I. (Por) - Murta I. (Por) 0:2

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Others matches (Dünya)

23:00Whittle S. (Usa) - Closs M. (Usa) 2:0
23:10Stewart K. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 0:2
00:25Khazaniuk D. (Isr) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 2:0
00:30Closs M. (Usa) - Sherif J. (Usa) 1:2
00:50Dudeney A. (Gbr) - Rawson N. (Gbr) 2:1
00:50Evtimova D. (Bul) - Sleeth L. (Can) -:-
01:30İptal edildiXu S. (Chn) - Elie J. (Usa) -:-
05:00Evtimova D. (Bul) - Black H. T. (Usa) -:-
12:00Arbuthnott E. (Gbr) - Banks A. (Gbr) -:-
12:00Bissett A. (Gbr) - Rajecki A. (Gbr) 0:2
12:00Dawson J. (Gbr) - Lumsden M. (Gbr) 0:2
13:20Miyazaki L. (Jpn) - Dudeney A. (Gbr) 1:2
15:10Black H. T. (Usa) - Elie J. (Usa) 2:0
15:10Portillo Ramirez M. J. (Mex) - Sewing S. (Usa) 0:2
15:15Xu S. (Chn) - Zarazua R. (Mex) 0:2
16:10Glushko L. (Isr) - Bereznyak S. (Isr) 2:1
17:00Sleeth L. (Can) - Evtimova D. (Bul) 0:2
17:25Ivanova D. (Usa) - Black H. T. (Usa) 2:0
17:55Zarazua R. (Mex) - Elie J. (Usa) 2:0
18:45Xu S. (Chn) - Sewing S. (Usa) 2:0
19:15Closs M. (Usa) - Guillermo L. M. (Usa) 0:2
19:45Ivanova D. (Usa) - Evtimova D. (Bul) 0:2
20:35Chavatipon C. (Usa) - Mohamad S. (Usa) GERI ÇEKILDI 1:0
21:55Guillermo L. M. (Usa) - Montez P. (Usa) 0:2
23:30İptal edildiChang S. (Usa) - Mohamad S. (Usa) -:-
23:30Chang S. (Usa) - Chavatipon C. (Usa) 2:0

EXHİBİTİON - BAYANLAR: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

12:10Bencic B. (Sui) - Schmiedlova A. K. (Svk) 1:2
14:30Meri E. (Svk) - Kuzmova V. (Svk) 0:2

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UK Pro Series (Birleşik Krallık) - 5. ve 8.likler, sert (kapalı)

12:10Grey S. B. (Gbr) - Dissanayake T. (Gbr) 2:1
14:15Barnett A. (Gbr) - Maloney E. (Gbr) 2:0

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UK Pro Series (Birleşik Krallık) - Play off-uri, sert (kapalı)

15:55Christie F. (Gbr) - Broady N. (Gbr) 2:0
17:40Burrage J. (Gbr) - Appleton E. (Gbr) 2:0

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UK Pro Series (Birleşik Krallık), sert (kapalı)

18:55Morton E. (Gbr) - Stuart A. (Gbr) 2:0
20:15Mpukusa K. A. (Zim) - Daley D. (Gbr) 0:2

EXHİBİTİON - BAYANLAR: UTR Pro Match Series (Dünya), sert

04:05Mays L. (Aus) - Myers A. (Aus) 2:0
05:50Inglis M. (Aus) - Tomic S. (Aus) 2:0
06:00Perez E. (Aus) - Bozovic A. (Aus) 2:1
07:25Cabrera L. (Aus) - Tjandramulia O. (Aus) 2:0
11:50Cascino E. (Fra) - Yerolymos M. (Fra) 2:1
14:10Lamens S. (Ned) - Pribylova A. (Rus) 2:0
14:35Albie A. (Fra) - Leykina P. (Rus) 1:2
16:00Dascalu N-C. (Rou) - Jeanjean L. (Fra) 2:1
16:15İptal edildiDascalu N-C. (Rou) - Romeo C. (Fra) -:-

EXHİBİTİON - ÇİFT ERKEKLER: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

17:35Klein L./Molcan A. - Liska T./Dobry M. 2:0

EXHİBİTİON - ÇİFT BAYANLAR: Privatbanka Open (Slovakya), toprak

12:05Mihalikova T./Skamlova C. - Cisovska R./Kadleckova M. 2:0
15:00Bencic B./Jaskova A. - Zelnickova R./Behulova B. 2:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı tenis skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.