Hentbol » 11.05.2024 » Hepsi
AVRUPA: Dünya Şampiyonası Finaller - Elemeler - İkinci etap
18:00Estonya - İzlanda 24:37TÜRKİYE: Kadınlar Süper Lig - 5.lik-8.lik
13:00Görele BSK K - Izmir K 37:3116:00Uskudar K - Bursa BB K 29:39
TÜRKİYE: Kadınlar Süper Lig - Playofflar
17:00Yalikavak K - Kastamonu K 51:50ALMANYA: 1. Bundesliga Women
19:00Bietigheim K - Oldenburg K 38:2719:00Neckarsulmer K - Bad Wildungen K 35:27
19:00Zwickau K - Buxtehuder SV K 32:34
20:00Halle-Neustadt K - BVB Dortmund K 28:28
20:00Thuringer K - Blomberg-Lippe K 33:27
20:30Metzingen K - Bensheim-Auerbach K 29:30
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
19:00Waiblingen K - Grobenzell K 26:2419:30Bremen K - Mainz K 30:26
20:00HSG Freiburg K - Rodertal K 21:22
20:00Rosengarten K - TuS Lintfort K 32:34
20:30Nurtingen K - Kurpfalz Baren Ketsch K 35:27
AVRUPA: Golden League - Norway
14:45Hırvatistan - Arjantin 20:1917:15Norveç - Danimarka 36:36
AVRUPA: European League Women - Playofflar
16:00Bistrita K - Dunarea Braila K 37:2619:00Storhamar K - Nantes K 28:27
AVRUPA: MOL Liga Women - Plaseler
18:15Sala K - Dunajska Streda K 25:28AVRUPA: MOL Liga Women - Play out
18:30Plzen K - Poruba K 29:2819:00Olomouc K - Zlin K 32:31
AVUSTURYA: WHA Bayanlar - Playofflar
21:20Hypo NÖ K - Stockerau K 31:24BULGARİSTAN: A RHG - Playofflar
15:00Osam Lovech - Fregata Burgas 32:2917:00Shumen - Lokomotiv Gorna 31:28
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga Women
16:00Pisek K - Slavia Prag K 29:2217:00Lazne Kynzvart K - Most K 20:25
DANİMARKA: Kvindeligaen Women - Düşme Grubu
16:00Bjerringbro K - Holstebro K 38:30DANİMARKA: Kvindeligaen Women - Playofflar
15:00Esbjerg K - Herning-Ikast K 35:24DÜNYA: Friendly International
17:45Fransa - ABD 38:29HIRVATİSTAN: 1. HRL Women
18:00Dugo Selo K - ZARK Split K 10:021:00Rudar Labin K - Osijek K 26:32
HOLLANDA: Eredivisie
20:00BFC - Vrone/Berdos 41:2020:00Dynamico - PSV Handbal 36:34
20:00Tachos - EHC 37:22
21:45Hercules - Arnhem 31:22
21:50Emmen - Watersley 33:16
HOLLANDA: Eredivisie Women - Kaybedenler etabı
20:00E&O K - KRAS/Volendam K 13:2420:00PSV Handbal K - Boer'n Trots Kaas K 29:19
HOLLANDA: Eredivisie Women - Kazananlar etabı
20:00Kwiek K - Venlo K 19:3220:00Quintus K - Amsterdam K 28:38
20:00Vlug en Lenig K - Veneco Velo K 23:29
20:00Westfriesland SEW K - JuRo Unirek K 29:29
İSPANYA: Copa de la Reina Women
17:30BM Granollers K - Aula Valladolid K 33:4120:45Bera Bera K - Malaga K 30:25
İSRAİL: Division 1 - Playofflar
17:00Maccabi Le Zion - Ramat Hasharon 29:34İSVEÇ: Handbollsligan Women - Playofflar
15:00Savehof K - Skara K 41:2415:00Skuru K - Önnereds K 25:21
İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Düşme Grubu
18:00Thun K - Herzogenbuchsee K 27:3020:30Stans K - Aargau Ost K 25:33
JAPONYA: JHL
06:00Daido - Earth Friends BM 39:30JAPONYA: JHL Women
07:00Kagawa Bank K - Mie Violet Uris K 28:2907:30Omron Yamaga K - Hokkoku Bank K 19:29
08:00Hiroshima Maple Reds K - Sony Semiconductor Manufacturing K 23:27
08:00Osaka Lovvits K - Prestige International Aranmare K 23:28
08:30HC Nagoya K - The Terrace Hotels K 27:22
KUZEY MAKEDONYA: Superleague Women
13:00Astibo K - Despina K 21:3113:00Gevgelija K - Cair K 16:58
13:30Vardar SCJS K - Spartak K 45:36
14:00Ovce Pole K - ZRK Skopje K 26:26
LÜKSEMBURG: AXA League - Düşme Grubu
21:15Mersch - Bieles 26:3221:15Rumelange - Schifflange 31:29
21:15Standard - Museldall 20:17
LÜKSEMBURG: AXA League - Kazananlar etabı
21:15Berchem - Differdange 37:4421:15Dudelange - Esch 47:41
21:15Kaerjeng - Diekirch 37:32
MACARİSTAN: NB I Women
18:00Budaors K - Alba Fehervar K 36:3318:00Kisvardai KC K - Vasas K 25:21
18:15Győr K - Ferencvaros K 32:30
19:00Kozarmisleny K - DVSC Schaeffler K 21:37
19:00Vaci K - Dunaujvarosi K 26:23
POLONYA: Superliga - Kaybedenler etabı
19:00Gwardia Opole - Unia Tarnow 34:30POLONYA: Central League
15:00ZPRP Kielce - Szczecin 25:3316:00Legnica - Slask Wroclaw 26:29
16:10Stal Gorzow - Lodz 36:33
POLONYA: I Liga
16:00Jeziorak - Sambor Tczew 30:3217:00Bydgoszcz - Gryfino 35:42
18:00Olsztyn - Oborniki 42:20
18:00Zielona Gora - Oborniki Slaskie 33:29
20:30Swiebodzin - Zagiew Dzierzoniow 36:29
POLONYA: Süper Lig Bayanlar - Kazananlar etabı
17:00Koszalin K - Zaglebie K 29:35POLONYA: Central League Women
18:00AZS Poznan K - Sambor Tczew K 31:3218:00Jelenia Gora K - Sosnica Gliwice K 33:30
18:00Pogon Szczecin K - Legnica K 31:21
18:00Radom K - SPR Gdynia K 23:27
20:00Zory K - Ruch Chorzów K 31:34
POLONYA: I Liga Women
16:00SMS ZPRP Plock K - Bukowsko Dopiewski K 29:1817:00Kobierzyce II K - Swiebodzice K 26:29
17:30Rzeszow K - San Jaroslaw K 37:26
19:00Krapkowice K - Ruda Slaska K 24:30
19:15Slask Wroclaw K - Grunwald Ruda Slaska K 26:34
PORTEKİZ: 1a Divisao Women - Kazananlar etabı
18:45Benfica K - Colegio de Gaia K 35:2720:00CJ Almeida Garrett K - ABC Braga K 23:25
ROMANYA: Ulusal Lig - Bayanlar
13:00Mioveni K - Stiinta Bucharest K 25:2216:00CSM Bucuresti K - Targu Jiu K 30:27
17:30Magura Cisnadiei K - Zalau K 30:24
RUSYA: Superleague Women - 5.lik-8.lik
16:30Krasnodar K - Zvenigorod K 32:29RUSYA: Superleague Women - Playofflar
15:00CSKA Moscow K - Astrahanochka K 30:21SIRBİSTAN: Superliga Women - Playofflar
20:00Crvena zvezda K - Zeleznicar K 30:2820:00Jagodina K - Medicinar Sabac K 25:24
SLOVENYA: 1.Liga Bayanlar - 5.lik-8.lik
21:00Krka K - Velenje K 20:20SLOVENYA: 1.Liga Bayanlar - Kazananlar etabı
20:00Ajdovscina K - Celje K 38:28UKRAYNA: Superleague - Kaybedenler etabı
10:00SKA Lviv - CSKA Kiev 26:3612:45Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 27:31
UKRAYNA: Superleague - Kazananlar etabı
14:45Izmayil - Motor 23:4716:45Donbas Mariupol - Odessa 27:30
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.