Hentbol » Bugün » Oranlar
AVRUPA: Dünya Şampiyonası Finaller - Elemeler - İkinci etap
17:15Yunanistan - Hollanda -:- [ 3.30 | 9.00 | 1.55 ]17:30Romanya - Çek Cumhuriyeti -:- [ 2.35 | 8.00 | 1.90 ]
21:00Faroe Adaları - Kuzey Makedonya -:- [ 1.35 | 10.00 | 4.50 ]
22:00İspanya - Sırbistan -:- [ 1.18 | 13.00 | 7.50 ]
22:30İzlanda - Estonya -:- [ - | 40.00 | 40.00 ]
ALMANYA: 1. Bundesliga Women
20:30Buxtehuder SV K - Bietigheim K -:-AVRUPA: MOL Liga Women - Plaseler
19:00Sala K - Michalovce K -:-AVRUPA: MOL Liga Women - Play out
18:00Plzen K - Olomouc K -:-AVUSTURYA: WHA Bayanlar - Playofflar
19:00Stockerau K - Hypo NÖ K -:-21:20Atzgersdorf K - Ferlach/Feldkirchen K -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Extraliga - Düşme Grubu
11:30Malomerice - Litovel -:-DANİMARKA: Kvindeligaen Women - Kazananlar etabı
21:00Copenhagen K - Viborg K -:- [ 1.32 | 10.00 | 4.75 ]21:00Esbjerg K - NFH K -:- [ 1.09 | 18.00 | 12.00 ]
21:00Herning-Ikast K - Odense K -:- [ 2.15 | 8.00 | 2.10 ]
21:00Silkeborg-Voel K - Sønderjyske K -:- [ 1.45 | 9.00 | 3.80 ]
FRANSA: Division 1 Women
21:00Brest Bretagne K - Metz K -:-HIRVATİSTAN: 1. HRL Women
18:00Split 2010 K - Podravka Vegeta K -:-İSRAİL: Division 1 - Playofflar
19:00Ramat Hasharon - Maccabi Le Zion -:-İSVEÇ: Handbollsligan Women - Playofflar
20:00Önnereds K - Skuru K -:- [ 1.60 | 8.00 | 2.80 ]İSVİÇRE: SPL Bayanlar - Playofflar
20:30Amicitia Zurich K - Nottwil K -:-20:30Kreuzlingen K - Bruhl K -:-
İTALYA: Serie A Women - Playofflar
19:30Pontinia K - Erice K -:-20:30Brixen K - Jomi Salerno K -:-
İTALYA: Serie A Women - Play out
18:00Sassari K - Dossobuono K -:-20:30Mezzocorona K - Padova K -:-
KUZEY MAKEDONYA: Superleague Women
13:00Metalurg Avtokomanda K - Vardar SCJS K -:-NORVEÇ: REMA 1000-ligaen women - Playofflar
19:15Kristiansand K - Larvik K -:- [ 1.01 | 20.00 | 17.00 ]POLONYA: Central League
20:00Olimpia Piekary - Legnica -:-POLONYA: I Liga
21:00Mazur Sierpc - AZS AWF Warszawa -:-POLONYA: Süper Lig Bayanlar - Kaybedenler etabı
19:00JKS Jaroslaw K - Kalisz K -:-19:00Start Elblag K - Galychanka Lviv K -:-
POLONYA: Süper Lig Bayanlar - Kazananlar etabı
19:00Zaglebie K - Gniezno K -:-21:30Piotrcovia K - Kobierzyce K -:-
POLONYA: I Liga Women
20:00Radzymin K - SMS ZPRP Lublin K -:-ROMANYA: Ulusal Lig - Bayanlar
16:00Stiinta Bucharest K - CSM Bucuresti K -:-RUSYA: Superleague - Playofflar
19:00Chekhovskiye Medvedi - St. Petersburg -:-19:00CSKA Moscow - Perm -:-
RUSYA: Superleague Women - 9.luk-12.lik
12:00Luch K - Izhevsk K -:-19:00Stavropol K - Adyif K -:-
SIRBİSTAN: Superliga Women - Play out
20:00Mladost NP K - Vojvodina K -:-20:00Napredak K - Nis K -:-
20:00Radnicki K - Bekament K -:-
SLOVENYA: 1.Liga Bayanlar - 5.lik-8.lik
21:00Izola K - Krka K -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı hentbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.