YENILE

Masa tenisi » Bugün » Hepsi

OTHERS - ERKEKLER: Challenger Series (Almanya)

10:50Qiu L. (Ger) - Wenger N. (Ger) -:-
11:40Bluhm F. (Ger) - Miguel C. (Esp) -:-
12:40Qiu L. (Ger) - Bluhm F. (Ger) -:-
13:30Miguel C. (Esp) - Wenger N. (Ger) -:-
14:30Qiu L. (Ger) - Miguel C. (Esp) -:-
15:20Bluhm F. (Ger) - Wenger N. (Ger) -:-

OTHERS - ERKEKLER: Liga Pro (Rusya)

23:05Volkov A. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 0:3
23:10Abramov K. (Rus) - Khudaiberdiev Z. (Rus) 3:1
23:15Ramensky I. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:1
23:35Ivanov Va. (Rus) - Safonov V. (Rus) 2:3
23:40Demic Y. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 1:3
23:40Kuzmin S. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:1
00:00Serebrennikov A. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 0:3
00:10Khudaiberdiev Z. (Rus) - Demic Y. (Rus) 3:2
00:15Novikov I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:1
00:30Safonov V. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
00:40Ermilov A. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 2:3
00:40Shirokov V. (Rus) - Abramov K. (Rus) 1:3
Set 4Volkov A. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 2:1
01:05Abramov K. (Rus) - Demic Y. (Rus) 3:0
Set 2Ramensky I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 1:0
01:30Khudaiberdiev Z. (Rus) - Shirokov V. (Rus) -:-
01:30Novikov I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) -:-
01:30Serebrennikov A. (Rus) - Safonov V. (Rus) -:-
07:00Gribkov A. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-
07:00Pinkovskii P. (Rus) - Pronkin M. (Rus) -:-
07:00Sadkov A. (Rus) - Meteleshko I. (Rus) -:-
07:30Andreev D. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) -:-
07:30Basmanov D. (Rus) - Pandur I. (Rus) -:-
07:30Ivanov Vi. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
08:00Meteleshko I. (Rus) - Basmanov D. (Rus) -:-
08:00Pronkin M. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
08:00Vakar S. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
08:30Pandur I. (Rus) - Sadkov A. (Rus) -:-
08:30Rakhmanov V. (Rus) - Pinkovskii P. (Rus) -:-
08:30Yanshaev A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
09:00Gribkov A. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
09:00Pinkovskii P. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
09:00Sadkov A. (Rus) - Basmanov D. (Rus) -:-
09:30Meteleshko I. (Rus) - Pandur I. (Rus) -:-
09:30Pronkin M. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) -:-
09:30Vakar S. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
11:00Demic Y. (Rus) - Petrov V. (Rus) -:-
11:00Kirilenko A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
11:00Molodtsov D. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
11:30Merkushin Y. (Rus) - Troyanov Y. (Rus) -:-
11:30Sayanov D. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
11:30Shirokov V. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) -:-
12:00Ilyukhin E. (Rus) - Sayanov D. (Rus) -:-
12:00Kolesnikov D. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-
12:00Petrov V. (Rus) - Shirokov V. (Rus) -:-
12:30Frolov A. G. (Rus) - Demic Y. (Rus) -:-
12:30Nemashkalo V. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) -:-
12:30Troyanov Y. (Rus) - Kirilenko A. (Rus) -:-
13:00Demic Y. (Rus) - Shirokov V. (Rus) -:-
13:00Kirilenko A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-
13:00Molodtsov D. (Rus) - Sayanov D. (Rus) -:-
13:30Ilyukhin E. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
13:30Kolesnikov D. (Rus) - Troyanov Y. (Rus) -:-
13:30Petrov V. (Rus) - Frolov A. G. (Rus) -:-
15:00Arutiunyan A. (Rus) - Matveyev I. (Rus) -:-
15:00Ramensky I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) -:-
15:00Safonov V. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) -:-
15:30Kryuchkov E. (Rus) - Khomutov S. (Rus) -:-
15:30Kuzmin S. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
15:30Serebrennikov A. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
16:00Ermilov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
16:00Ivanov Va. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
16:00Matveyev I. (Rus) - Kryuchkov E. (Rus) -:-
16:30Khomutov S. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) -:-
16:30Novikov I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) -:-
16:30Shagarov O. (Rus) - Safonov V. (Rus) -:-
17:00Arutiunyan A. (Rus) - Kryuchkov E. (Rus) -:-
17:00Ramensky I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
17:00Safonov V. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
17:30Ermilov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
17:30Ivanov Va. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
17:30Matveyev I. (Rus) - Khomutov S. (Rus) -:-
19:00Andreev D. (Rus) - Khudaiberdiev Z. (Rus) -:-
19:00Basmanov D. (Rus) - Babkin A. (Rus) -:-
19:00Gribkov A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
19:30Ivanov Vi. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-
19:30Meteleshko I. (Rus) - Pandur I. (Rus) -:-
19:30Pronkin M. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) -:-
20:00Babkin A. (Rus) - Meteleshko I. (Rus) -:-
20:00Khudaiberdiev Z. (Rus) - Pronkin M. (Rus) -:-
20:00Yanshaev A. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
20:30Pandur I. (Rus) - Basmanov D. (Rus) -:-
20:30Rakhmanov V. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
20:30Vakar S. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
21:00Andreev D. (Rus) - Pronkin M. (Rus) -:-
21:00Basmanov D. (Rus) - Meteleshko I. (Rus) -:-
21:00Gribkov A. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
21:30Babkin A. (Rus) - Pandur I. (Rus) -:-
21:30Khudaiberdiev Z. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) -:-
21:30Yanshaev A. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-

OTHERS - ERKEKLER: Setka Cup (Ukrayna)

23:20Melchenko A. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) 0:3
23:25Trydukh I. (Ukr) - Naida O. (Ukr) 0:3
23:50Stepankov S. (Ukr) - Alieksieev O. (Ukr) 2:3
08:00Dombrovskyi A. (Ukr) - Zholubak V. (Ukr) -:-
08:05Melashenko O. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
08:20Prokopenko D. (Ukr) - Alieksieev O. (Ukr) -:-
08:30Varlamov O. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:-
08:50Kolodii D. (Ukr) - Stepankov S. (Ukr) -:-
08:55Teteruk M. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
09:00Strilnyk Y. (Ukr) - Balbas F. (Ukr) -:-
09:05Hrytsai A. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
09:20Merzlikin V. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) -:-
09:25Panyushkin A. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
09:30Dombrovskyi A. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:-
09:35Melashenko O. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
09:50Prokopenko D. (Ukr) - Stepankov S. (Ukr) -:-
09:55Tkachov S. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
10:00Balbas F. (Ukr) - Zholubak V. (Ukr) -:-
10:05Sokoltsov Y. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
10:20Muliukin Y. (Ukr) - Alieksieev O. (Ukr) -:-
10:25Teteruk M. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
10:30Varlamov O. (Ukr) - Strilnyk Y. (Ukr) -:-
10:50Kolodii D. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
10:55Tkachov S. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
11:00Dombrovskyi A. (Ukr) - Balbas F. (Ukr) -:-
11:05Melashenko O. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
11:20Prokopenko D. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) -:-
11:25Panyushkin A. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
11:30Strilnyk Y. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:-
11:35Hrytsai A. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
11:50Merzlikin V. (Ukr) - Stepankov S. (Ukr) -:-
11:55Teteruk M. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
12:00Varlamov O. (Ukr) - Zholubak V. (Ukr) -:-
12:20Kolodii D. (Ukr) - Alieksieev O. (Ukr) -:-
12:25Tkachov S. (Ukr) - Panyushkin A. (Ukr) -:-
12:30Dombrovskyi A. (Ukr) - Strilnyk Y. (Ukr) -:-
12:35Melashenko O. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
12:50Prokopenko D. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
12:55Rubtsov E. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
13:00Varlamov O. (Ukr) - Balbas F. (Ukr) -:-
13:20Kolodii D. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) -:-
13:25Tkachov S. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
13:30Zayets A. (Ukr) - Zholubak V. (Ukr) -:-
13:35Buianover H. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
13:50Stepankov S. (Ukr) - Alieksieev O. (Ukr) -:-
14:00Dombrovskyi A. (Ukr) - Varlamov O. (Ukr) -:-
14:20Prokopenko D. (Ukr) - Kolodii D. (Ukr) -:-
14:30Strilnyk Y. (Ukr) - Zholubak V. (Ukr) -:-
14:35Hrytsai A. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
14:50Merzlikin V. (Ukr) - Alieksieev O. (Ukr) -:-
15:00Balbas F. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:-
15:05Sokoltsov Y. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
15:20Muliukin Y. (Ukr) - Stepankov S. (Ukr) -:-
15:30Ivashkin O. (Ukr) - Retynskyi S. (Ukr) -:-
15:35Sazhniev V. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) -:-
16:00Voronenkov V. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) -:-
16:05Cherepnin M. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) -:-
16:25Marchuk M. (Ukr) - Derevynskyi A. (Ukr) -:-
16:30Kilyakin P. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) -:-
16:35Moroz K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
16:50Kerusenko Y. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
16:55Khandetsky S. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-
17:00Ivashkin O. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) -:-
17:05Sazhniev V. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) -:-
17:20Zaitsev O. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
17:25Romanenko A. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) -:-
17:30Zholubak M. (Ukr) - Retynskyi S. (Ukr) -:-
17:35Kovalchuk O. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) -:-
17:50Gudimenko E. (Ukr) - Rumezhak K. (Ukr) -:-
17:55Marchuk M. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-
18:00Voronenkov V. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
18:05Cherepnin M. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
18:20Kerusenko Y. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
18:25Balakiriev M. (Ukr) - Derevynskyi A. (Ukr) -:-
18:30Ivashkin O. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) -:-
18:35Sazhniev V. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
18:50Rumezhak K. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
18:55Khandetsky S. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
19:00Kilyakin P. (Ukr) - Shulepov M. (Ukr) -:-
19:05Moroz K. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) -:-
19:20Zaitsev O. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
19:25Marchuk M. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) -:-
19:30Voronenkov V. (Ukr) - Retynskyi S. (Ukr) -:-
19:35Cherepnin M. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) -:-
19:50Kerusenko Y. (Ukr) - Rumezhak K. (Ukr) -:-
19:55Romanenko A. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-
20:00Ivashkin O. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
20:05Sazhniev V. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
20:20Gudimenko E. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
20:25Khandetsky S. (Ukr) - Derevynskyi A. (Ukr) -:-
20:30Voronenkov V. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) -:-
20:35Cherepnin M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
20:50Zaitsev O. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
20:55Marchuk M. (Ukr) - Romanenko A. (Ukr) -:-
21:00Shulepov M. (Ukr) - Retynskyi S. (Ukr) -:-
21:05Havrysh D. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) -:-
21:20Kerusenko Y. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:-
21:25Khandetsky S. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) -:-
21:30Ivashkin O. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) -:-
21:35Sazhniev V. (Ukr) - Cherepnin M. (Ukr) -:-
21:50Zaitsev O. (Ukr) - Rumezhak K. (Ukr) -:-
21:55Lytvynov V. (Ukr) - Derevynskyi A. (Ukr) -:-
22:00Kilyakin P. (Ukr) - Retynskyi S. (Ukr) -:-
22:05Moroz K. (Ukr) - Bilous V. (Ukr) -:-
22:20Efimenko I. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-

OTHERS - ERKEKLER: TT Cup (Ukrayna)

23:10Hefter Y. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) 3:2
23:10Kolos M. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:1
23:10Kostuk B. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) 1:3
23:35Boiko A. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 1:3
23:45Gaysin I. (Ukr) - Dibrova S. (Ukr) 3:0
23:55Mosuk N. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:1
00:05Tytyunnik O. (Ukr) - Zhuravlov M. (Ukr) 3:0
00:10Synytsia A. (Ukr) - Hefter Y. (Ukr) 1:3
00:20Baklykov A. (Ukr) - Symonchuk D. (Ukr) 2:3
00:30Symonchuk D. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:2
00:35Solovey V. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 0:3
00:40Gaysin I. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) 2:3
00:55Symonchuk D. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) 3:2
01:05Boiko A. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 3:0
Set 4Hefter Y. (Ukr) - Dibrova S. (Ukr) 2:1
Set 2Mosuk N. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 1:0
01:35Solovey V. (Ukr) - Zhuravlov M. (Ukr) -:-
01:40Gaysin I. (Ukr) - Hefter Y. (Ukr) -:-
01:45Baklykov A. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
02:05Tytyunnik O. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
02:10Synytsia A. (Ukr) - Shvidkiy V. (Ukr) -:-
02:15Mosuk N. (Ukr) - Symonchuk D. (Ukr) -:-
02:35Solovey V. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) -:-
02:40Gaysin I. (Ukr) - Synytsia A. (Ukr) -:-
02:45Baklykov A. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
03:05Boiko A. (Ukr) - Zhuravlov M. (Ukr) -:-
03:10Shvidkiy V. (Ukr) - Dibrova S. (Ukr) -:-
03:15Symonchuk D. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
03:35Solovey V. (Ukr) - Boiko A. (Ukr) -:-
03:45Mosuk N. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
04:05Zhuravlov M. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
04:15Baklykov A. (Ukr) - Symonchuk D. (Ukr) -:-
04:45Symonchuk D. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
05:15Baklykov A. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
07:50Derevynskyi D. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
07:55Baneckiy I. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
08:25Zakladnyi M. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
08:30Shepel V. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
08:35Pryshchepa Y. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) -:-
08:40Kaptanovskyi A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
08:45Evtodiy V. (Ukr) - Bugay A. (Ukr) -:-
08:50Kovalchuk N. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
09:00Komar V. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
09:05Naku V. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
09:10Didukh O. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) -:-
09:15Tsykhotskiy A. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) -:-
09:20Sandulenko U. (Ukr) - Rikun M. (Ukr) -:-
09:25Verbianyi V. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
09:35Pokydko S. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
09:40Yarovoi O. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
09:45Pysar D. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) -:-
09:50Kuharchuk A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
09:55Redkov A. (Ukr) - Ivanov L. (Ukr) -:-
10:00Oleskevych O. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
10:10Derevynskyi D. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
10:15Baneckiy I. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
10:20Pryshchepa Y. (Ukr) - Didukh O. (Ukr) -:-
10:25Kaptanovskyi A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
10:30Evtodiy V. (Ukr) - Rikun M. (Ukr) -:-
10:35Kovalchuk N. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) -:-
10:45Zakladnyi M. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
10:50Shepel V. (Ukr) - Naku V. (Ukr) -:-
10:55Pysar D. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) -:-
11:00Kuharchuk A. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) -:-
11:05Ivanov L. (Ukr) - Bugay A. (Ukr) -:-
11:10Oleskevych O. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
11:20Pokydko S. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
11:25Yarovoi O. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
11:30Didukh O. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) -:-
11:35Tsykhotskiy A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
11:40Sandulenko U. (Ukr) - Redkov A. (Ukr) -:-
11:45Verbianyi V. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
11:55Dziabura O. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
12:00Stasevskiy O. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
12:05Pysar D. (Ukr) - Didukh O. (Ukr) -:-
12:10Kuharchuk A. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
12:15Evtodiy V. (Ukr) - Ivanov L. (Ukr) -:-
12:20Oleskevych O. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) -:-
12:30Derevynskyi D. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
12:35Baneckiy I. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
12:40Pryshchepa Y. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) -:-
12:45Kaptanovskyi A. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) -:-
12:50Redkov A. (Ukr) - Rikun M. (Ukr) -:-
12:55Kovalchuk N. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
13:05Pokydko S. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
13:10Yarovoi O. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
13:15Pysar D. (Ukr) - Pryshchepa Y. (Ukr) -:-
13:20Kuharchuk A. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
13:25Sandulenko U. (Ukr) - Bugay A. (Ukr) -:-
13:30Oleskevych O. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
13:40Komar V. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
13:45Naku V. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
13:50Lyevshyn V. (Ukr) - Yefimov V. (Ukr) -:-
13:55Medvedev A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
14:00Evtodiy V. (Ukr) - Redkov A. (Ukr) -:-
14:05Danyliuk N. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
14:15Zakladnyi M. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
14:20Shepel V. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
14:35Sandulenko U. (Ukr) - Ivanov L. (Ukr) -:-
14:50Pokydko S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
14:55Yarovoi O. (Ukr) - Naku V. (Ukr) -:-
15:10Rikun M. (Ukr) - Bugay A. (Ukr) -:-
15:25Zakladnyi M. (Ukr) - Dziabura O. (Ukr) -:-
15:30Shepel V. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
15:45Evtodiy V. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
15:55Skachenko S. (Ukr) - Orlovskiy S. (Ukr) -:-
16:00Derevynskyi D. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
16:05Baneckiy I. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
16:15Yunchyk V. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
16:20Redkov A. (Ukr) - Bugay A. (Ukr) -:-
16:30Metla O. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
16:35Pokydko S. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
16:40Yarovoi O. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
16:50Nechyporuk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
16:55Ivanov L. (Ukr) - Rikun M. (Ukr) -:-
17:05Maksimenko A. (Ukr) - Orlovskiy S. (Ukr) -:-
17:10Derevynskyi D. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
17:15Baneckiy I. (Ukr) - Naku V. (Ukr) -:-
17:25Gritsienko N. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
17:40Skachenko S. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
17:45Cherednichenko P. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
17:50Volokhov V. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
18:00Yunchyk V. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) -:-
18:15Maksimenko A. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
18:20Pokydko S. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
18:25Yarovoi O. (Ukr) - Baneckiy I. (Ukr) -:-
18:35Nechyporuk V. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
18:50Metla O. (Ukr) - Orlovskiy S. (Ukr) -:-
18:55Komar V. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
19:00Naku V. (Ukr) - Onischenko R. (Ukr) -:-
19:10Yunchyk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
19:25Maksimenko A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
19:30Dziabura O. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
19:35Stasevskiy O. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
20:00Skachenko S. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
20:35Maksimenko A. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
21:10Vakulin A. (Ukr) - Orlovskiy S. (Ukr) -:-

OTHERS - ERKEKLER: TT Star Series (Çek Cumhuriyeti)

09:00Olejnik M. (Cze) - Reitspies D. (Cze) -:-
09:35Nemecek J. (Cze) - Kleprlik J. (Cze) -:-
10:10Gavlas A. (Cze) - David P. (Cze) -:-
10:45Horejsi M. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
11:15Olejnik M. (Cze) - Kleprlik J. (Cze) -:-
11:45Nemecek J. (Cze) - Gavlas A. (Cze) -:-
12:15Horejsi M. (Cze) - Reitspies D. (Cze) -:-
12:45David P. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
13:15Olejnik M. (Cze) - Gavlas A. (Cze) -:-
13:45Horejsi M. (Cze) - Kleprlik J. (Cze) -:-
14:15Reitspies D. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
14:45Nemecek J. (Cze) - David P. (Cze) -:-

OTHERS - ERKEKLER: Win Cup (Ukrayna)

22:00Diachenko I. (Ukr) - Sarma S. (Ukr) -:-
22:00Ratushniak V. (Ukr) - Diachenko V. (Ukr) -:-
23:10Diachenko I. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) 3:0
23:10Mashtakov A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:2
23:10Ratushniak V. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) 3:0
23:10Zharko I. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 3:0
23:45Burdakov A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) 1:3
23:45Gaynyuk V. (Ukr) - Sarma S. (Ukr) 3:0
23:45Yolkin A. (Ukr) - Diachenko V. (Ukr) 3:2
00:30Diachenko I. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
00:30Mashtakov A. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) 1:3
00:30Ratushniak V. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:1
01:00Chernetskiy I. (Ukr) - Sarma S. (Ukr) 0:3
01:00Lukander D. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 2:3
01:00Trofimov M. (Ukr) - Diachenko V. (Ukr) 3:0
01:00Zhuravlev A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) 2:3
01:30Diachenko V. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
01:30Sarma S. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) -:-
01:30Yunusov E. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
02:05Chernetskiy I. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
02:05Trofimov M. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
02:05Zhuravlev A. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
02:40Chernetskiy I. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) -:-
02:40Trofimov M. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
02:40Zhuravlev A. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
03:15Diachenko V. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
03:15Sarma S. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
03:15Yunusov E. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
03:50Burdakov A. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
03:50Gaynyuk V. (Ukr) - Diachenko I. (Ukr) -:-
03:50Yolkin A. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
04:25Diachenko V. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
04:25Sarma S. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
04:25Yunusov E. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
08:00Liushnia O. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) -:-
08:00Lykhytskyi O. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
08:30Korobeynik S. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
08:30Naida O. (Ukr) - Grishchenko A. (Rus) -:-
09:00Liushnia O. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
09:00Lykhytskyi O. (Ukr) - Grishchenko A. (Rus) -:-
09:00Misevra V. (Ukr) - Kravchenko Y. (Ukr) -:-
09:15Ermolaev A. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
09:30Korobeynik S. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) -:-
09:30Naida O. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
09:30Strelets V. (Ukr) - Chatikyan A. (Ukr) -:-
09:45Nemchenko D. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
10:00Liushnia O. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
10:00Lykhytskyi O. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
10:00Misevra V. (Ukr) - Chatikyan A. (Ukr) -:-
10:15Ermolaev A. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
10:30Grishchenko A. (Rus) - Butkov M. (Ukr) -:-
10:30Isakov V. (Ukr) - Lebedev D. (Ukr) -:-
10:30Strelets V. (Ukr) - Kravchenko Y. (Ukr) -:-
10:45Nemchenko D. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
11:00Butkov M. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
11:00Lebedev D. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
11:00Misevra V. (Ukr) - Strelets V. (Ukr) -:-
11:15Ermolaev A. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
11:30Chatikyan A. (Ukr) - Kravchenko Y. (Ukr) -:-
11:30Grishchenko A. (Rus) - Naida O. (Ukr) -:-
11:30Isakov V. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
11:45Smetenko V. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
12:00Grishchenko A. (Rus) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
12:00Isakov V. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
12:00Kravchenko Y. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
12:15Novikov Y. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
12:30Butkov M. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
12:30Chatikyan A. (Ukr) - Strelets V. (Ukr) -:-
12:30Lebedev D. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) -:-
12:45Smetenko V. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
13:00Chatikyan A. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
13:00Korobeynik S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
13:00Naida O. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
13:15Smetenko V. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
13:30Butkov M. (Ukr) - Grishchenko A. (Rus) -:-
13:30Kravchenko Y. (Ukr) - Strelets V. (Ukr) -:-
13:30Lebedev D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
13:45Novikov Y. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
14:00Strelets V. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
14:15Nemchenko D. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
14:30Kebalo D. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
14:30Kravchenko Y. (Ukr) - Chatikyan A. (Ukr) -:-
14:30Kuzo L. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
14:45Novikov Y. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
15:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
15:00Pirveli R. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
15:15Grabskiy A. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
15:30Burylov V. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
15:30Kebalo D. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
15:30Zotov G. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) -:-
15:45Kosarev S. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) -:-
16:00Derypaska R. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
16:00Kirsanov K. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
16:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
16:15Grabskiy A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
16:30Kuzo L. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
16:30Pirveli R. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
16:30Zotov G. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
16:45Kosarev S. (Rus) - Rodin A. (Ukr) -:-
17:00Derypaska R. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) -:-
17:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
17:00Kutniy I. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
17:15Grabskiy A. (Ukr) - Kosarev S. (Rus) -:-
17:30Kirsanov K. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
17:30Teteruk M. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
17:30Zotov G. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
17:45Kalenik S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
18:00Krutko O. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) -:-
18:00Kuzo L. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
18:00Teteruk M. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
18:15Rodin A. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
18:30Kryvorotko Y. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
18:30Mosiuk M. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
18:30Pirveli R. (Ukr) - Kebalo D. (Ukr) -:-
18:45Kalenik S. (Ukr) - Kosarev S. (Rus) -:-
19:00Burylov V. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
19:00Krutko O. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
19:00Kutniy I. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
19:15Kalenik S. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
19:30Kebalo D. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
19:30Krutko O. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
19:30Teteruk M. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
19:45Rodin A. (Ukr) - Kosarev S. (Rus) -:-
20:00Kuzo L. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
20:00Mosiuk M. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
20:00Pirveli R. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
20:15Kosarev S. (Rus) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
20:30Derypaska R. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
20:30Kutniy I. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
20:30Teteruk M. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
20:45Rodin A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
21:00Burylov V. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
21:00Kirsanov K. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
21:00Mosiuk M. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
22:00Chilikin A. (Ukr) - Sarma S. (Ukr) -:-
22:00Kobets V. (Ukr) - Sushko D. (Ukr) -:-
22:00Zakharov Y. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-

OTHERS - BAYANLAR: Setka Cup (Ukrayna)

08:15Efimova A. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
08:45Mydvetska A. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
09:15Yureneva S. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
09:45Efimova A. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
10:15Yureneva S. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
10:45Mydvetska A. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
11:15Efimova A. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
11:45Yureneva S. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
12:15Pryshchepa V. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
12:45Yureneva S. (Ukr) - Efimova A. (Ukr) -:-
15:45Andreeva L. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
16:15Osipenko M. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) -:-
16:45Ostrovska N. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-
17:15Andreeva L. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) -:-
17:45Kozak A. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
18:15Osipenko M. (Ukr) - Ostrovska N. (Ukr) -:-
18:45Andreeva L. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-
19:15Ostrovska N. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) -:-
19:45Osipenko M. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
20:15Andreeva L. (Ukr) - Ostrovska N. (Ukr) -:-
20:45Osipenko M. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) -:-
21:15Stefanuk O. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
21:45Andreeva L. (Ukr) - Osipenko M. (Ukr) -:-
22:15Ostrovska N. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-

OTHERS - BAYANLAR: TT Cup (Ukrayna)

08:55Zaitseva L. (Ukr) - Gulyevska Y. (Ukr) -:-
09:30Aseeva I. (Ukr) - Shumakova P. (Ukr) -:-
10:05Telna H. (Ukr) - Gulyevska Y. (Ukr) -:-
10:40Zaitseva L. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
11:15Telna H. (Ukr) - Shumakova P. (Ukr) -:-
11:50Aseeva I. (Ukr) - Gulyevska Y. (Ukr) -:-
12:25Telna H. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) -:-
13:00Zaitseva L. (Ukr) - Shumakova P. (Ukr) -:-
13:35Telna H. (Ukr) - Zaitseva L. (Ukr) -:-
14:10Shumakova P. (Ukr) - Gulyevska Y. (Ukr) -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı masa tenisi skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.