YENILE

Masa tenisi » Bugün » Hepsi

OTHERS - ERKEKLER: Liga Pro (Rusya)

23:05Bychkov S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3
23:05Ivanov V. (Rus) - Rutko D. (Rus) 3:2
23:30Myagkov S. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 3:1
23:35Nikiforov O. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:0
00:00Rutko D. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 3:0
00:00Smirnov I. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 2:3
00:30Nemashkalo V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 1:3
00:30Yanshaev A. (Rus) - Ivanov V. (Rus) 2:3
01:00Bychkov S. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 0:3
01:00Ivanov V. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 2:3
01:30Rutko D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:1
01:30Smirnov I. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 2:3
02:20Nemashkalo V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 0:3
02:35Myagkov S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 2:3
03:00Mishutin E. (Rus) - Korolev P. (Rus) 2:3
03:10Sadkov A. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:2
03:30Bazilevskii V. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 1:3
03:30Kuzmin S. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 2:3
04:00Korolev P. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:2
04:00Smaglyukov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 0:3
04:30Redenkov D. (Rus) - Mishutin E. (Rus) 3:2
04:30Shirshov V. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:2
05:00Mishutin E. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:1
05:00Sadkov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 3:2
05:30Korolev P. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 2:3
05:30Smaglyukov V. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 0:3
06:00Kuzmin S. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 2:3
06:00Mishutin E. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 3:1
06:30Redenkov D. (Rus) - Korolev P. (Rus) 1:3
06:30Shirshov V. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:0
07:00Novikov I. (Rus) - Ramensky I. (Rus) 3:1
07:00Petrov A. (Rus) - Arteev T. (Rus) 3:1
07:30Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:2
07:30Ilyukhin E. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:0
08:00Arteev T. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 2:3
08:00Ramensky I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 0:3
08:30Ermilov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 0:3
08:30Kolesnikov D. (Rus) - Petrov A. (Rus) 2:3
09:00Novikov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 1:3
09:05Petrov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 1:3
09:30Ramensky I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:2
09:35Arteev T. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:1
10:05Arteev T. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:0
10:05Ramensky I. (Rus) - Ermilov A. (Rus) 3:2
10:35Gribkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) 3:1
10:35Ilyukhin E. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:1
11:05Redenkov D. (Rus) - Korolev P. (Rus) 3:0
11:10Aronov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 1:3
11:30Mishutin E. (Rus) - Trushkin A. (Rus) 3:0
11:40Smaglyukov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 0:3
12:00Korolev P. (Rus) - Mishutin E. (Rus) 0:3
12:00Shirshov V. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) 3:2
Set 3Kuzmin S. (Rus) - Aronov A. (Rus) 0:2
Set 5Trushkin A. (Rus) - Redenkov D. (Rus) 2:2
13:00Aronov A. (Rus) - Smaglyukov V. (Rus) -:-
13:00Redenkov D. (Rus) - Mishutin E. (Rus) -:-
13:30Korolev P. (Rus) - Trushkin A. (Rus) -:-
13:30Shirshov V. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
15:05Shagarov O. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
15:05Yanshaev A. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-
15:35Nemashkalo V. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
15:35Rutko D. (Rus) - Ivanov V. (Rus) -:-
16:05Bychkov S. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
16:05Merkushin Y. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
16:35Ivanov V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
16:35Smirnov I. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
17:05Shagarov O. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
17:05Yanshaev A. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
17:35Bychkov S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
17:35Merkushin Y. (Rus) - Ivanov V. (Rus) -:-
19:00Novikov I. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
19:00Volkov A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
19:30Kolesnikov D. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
19:30Kutuzov O. (Rus) - Ramensky I. (Rus) -:-
20:00Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
20:00Ilyukhin E. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) -:-
20:30Petrov A. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
20:30Ramensky I. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
21:00Novikov I. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) -:-
21:00Volkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
21:30Gribkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
21:30Ilyukhin E. (Rus) - Ramensky I. (Rus) -:-
23:00Merkushin Y. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
23:00Smirnov I. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
23:30Nemashkalo V. (Rus) - Myagkov S. (Rus) -:-
23:30Rutko D. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) -:-
00:00Bychkov S. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
00:00Yanshaev A. (Rus) - Rutko D. (Rus) -:-
00:30Myagkov S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
00:30Nikiforov O. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-

OTHERS - ERKEKLER: Setka Cup (Ukrayna)

23:15İptal edildiBurdelnyi S. (Ukr) - Troian A. (Ukr) -:-
23:15İptal edildiKopot Y. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
23:45İptal edildiKozachenko A. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:-
23:45İptal edildiMelnykov V. (Ukr) - Panchenko V. (Ukr) -:-
08:25İptal edildiKapinus R. (Ukr) - Kopot Y. (Ukr) -:-
08:25İptal edildiKorniienko M. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
08:55İptal edildiKilyakin P. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) -:-
08:55İptal edildiTeteruk M. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) -:-
09:25İptal edildiBoiko L. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
09:25İptal edildiZhyrnov O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
09:55İptal edildiKapinus R. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) -:-
09:55İptal edildiKorniienko M. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
10:25İptal edildiBoiko L. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) -:-
10:25İptal edildiNadporozhskyi O. (Ukr) - Kopot Y. (Ukr) -:-
10:55İptal edildiKilyakin P. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
10:55İptal edildiTeteruk M. (Ukr) - Zhyrnov O. (Ukr) -:-
11:25İptal edildiKapinus R. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
11:25İptal edildiKorniienko M. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) -:-
11:55İptal edildiBoiko L. (Ukr) - Kilyakin P. (Ukr) -:-
11:55İptal edildiZhyrnov O. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) -:-
12:25Teteruk M. (Ukr) - Kopot Y. (Ukr) -:-
12:25Voronenkov V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
12:55Boiko L. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
12:55Kapinus R. (Ukr) - Zhyrnov O. (Ukr) -:-
13:15Teteruk M. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
13:45Kozachenko A. (Ukr) - Kopot Y. (Ukr) -:-
14:15Kapinus R. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) -:-
14:45Zhyrnov O. (Ukr) - Kopot Y. (Ukr) -:-
15:15Nadporozhskyi O. (Ukr) - Kozachenko A. (Ukr) -:-
15:35Kurtenko A. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
15:40Borodachev O. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
15:45Levytskyi V. (Ukr) - Polishchuk V. (Ukr) -:-
15:50Semenets S. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
16:05Smyrnov D. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
16:10Lykhytskyi O. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
16:15Zaporozhets D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
16:20Podolian A. (Ukr) - Piatachuk Y. (Ukr) -:-
16:35Husak B. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
16:40Solomko R. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
16:45Kokunin Y. (Ukr) - Polishchuk V. (Ukr) -:-
16:50Ponomarenko O. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
17:05Kurtenko A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
17:10Borodachev O. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
17:15Levytskyi V. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
17:20Semenets S. (Ukr) - Podolian A. (Ukr) -:-
17:35Aliiev A. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
17:40Tkachov S. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
17:45Kokunin Y. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
17:50Ponomarenko O. (Ukr) - Piatachuk Y. (Ukr) -:-
18:05Smyrnov D. (Ukr) - Husak B. (Ukr) -:-
18:10Lykhytskyi O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:-
18:15Zaporozhets D. (Ukr) - Polishchuk V. (Ukr) -:-
18:20Podolian A. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
18:35Kurtenko A. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
18:40Borodachev O. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
18:45Levytskyi V. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
18:50Semenets S. (Ukr) - Piatachuk Y. (Ukr) -:-
19:05Husak B. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
19:10Solomko R. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
19:15Kokunin Y. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
19:20Ponomarenko O. (Ukr) - Podolian A. (Ukr) -:-
19:35Smyrnov D. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
19:40Lykhytskyi O. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
19:45Tkachenko A. (Ukr) - Polishchuk V. (Ukr) -:-
19:50Piatachuk Y. (Ukr) - Gatsenko I. (Ukr) -:-
20:05Kurtenko A. (Ukr) - Husak B. (Ukr) -:-
20:10Borodachev O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:-
20:15Kokunin Y. (Ukr) - Levytskyi V. (Ukr) -:-
20:20Ponomarenko O. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
20:35Smyrnov D. (Ukr) - Aliiev A. (Ukr) -:-
20:40Lykhytskyi O. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
21:05Mrykh M. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
21:10Naida O. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
21:35Kurtenko A. (Ukr) - Smyrnov D. (Ukr) -:-
21:40Borodachev O. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
22:05Husak B. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
22:10Solomko R. (Ukr) - Oranskyi I. (Ukr) -:-
22:35Aliiev A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
22:40Tkachov S. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-

OTHERS - ERKEKLER: TT Cup (Ukrayna)

23:05Aksenin V. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 2:3
23:05Tuchkevych V. (Ukr) - Savchenko A. (Ukr) 2:3
23:25Kolesnik Y. (Ukr) - Zaitsev A. (Ukr) 3:1
23:40Vatsyn I. (Ukr) - Stelmashchuk S. (Ukr) 3:2
00:15Mishchenko O. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 3:2
00:50Skachenko S. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 0:3
01:10Ivanov R. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 3:2
01:35Ivanov R. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 3:1
02:00Skachenko S. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 0:3
02:30Ivanov R. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) 3:2
03:00Rubtsov E. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 1:3
03:30Ivanov R. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 1:3
04:00Skachenko S. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 1:3
04:30Skachenko S. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 1:3
05:00Ivanov R. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 0:3
05:30Skachenko S. (Ukr) - Ivanov R. (Ukr) 2:3
07:50Pysmennyi Y. (Ukr) - Telnoi M. (Ukr) 0:3
08:10Fashchevskyi I. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 3:2
08:25Mai I. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 3:1
08:45Kubrak S. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 3:0
09:00Cibulin S. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) 2:3
09:30Fashchevskyi I. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 3:1
09:40Pysmennyi Y. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 3:1
10:00Puhach P. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 3:0
10:10Krutko O. (Ukr) - Telnoi M. (Ukr) 2:3
10:15Volokhov V. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 1:3
10:45Mai I. (Ukr) - Cibulin S. (Ukr) 2:3
10:50Kubrak S. (Ukr) - Puhach P. (Ukr) 0:3
11:25Fashchevskyi I. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 3:0
11:25Pysmennyi Y. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) 3:2
11:55Cibulin S. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 0:3
12:00Puhach P. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) 3:0
12:05Panichev E. (Ukr) - Kasianov T. (Ukr) 3:1
12:30Mai I. (Ukr) - Telnoi M. (Ukr) 3:0
Set 2Kubrak S. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 0:1
Set 2Troianov M. (Ukr) - Polosa M. (Ukr) 0:1
13:05Fashchevskyi I. (Ukr) - Puhach P. (Ukr) -:-
13:05Pysmennyi Y. (Ukr) - Cibulin S. (Ukr) -:-
13:05Rusin D. (Ukr) - Kasianov T. (Ukr) -:-
13:35Kubrak S. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) -:-
13:40Mai I. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
13:50Panichev E. (Ukr) - Troianov M. (Ukr) -:-
14:05Tytyunnik O. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) -:-
14:15Boiko S. (Ukr) - Telnoi M. (Ukr) -:-
14:25Rusin D. (Ukr) - Polosa M. (Ukr) -:-
14:30Fashchevskyi I. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
14:50Pysmennyi Y. (Ukr) - Mai I. (Ukr) -:-
15:00Troianov M. (Ukr) - Kasianov T. (Ukr) -:-
15:05Puhach P. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) -:-
15:20Cibulin S. (Ukr) - Telnoi M. (Ukr) -:-
15:35Rusin D. (Ukr) - Troianov M. (Ukr) -:-
15:35Volokhov V. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) -:-
15:40Verbianyi V. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
16:00Krutko O. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) -:-
16:10Panichev E. (Ukr) - Polosa M. (Ukr) -:-
16:15Kryvyi I. (Ukr) - Matcyk A. (Ukr) -:-
16:15Kushnir V. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
16:45Rusin D. (Ukr) - Panichev E. (Ukr) -:-
16:50Danyliuk N. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
16:50Treshchetka M. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-
17:20Polosa M. (Ukr) - Kasianov T. (Ukr) -:-
17:25Gerashenko V. (Ukr) - Matcyk A. (Ukr) -:-
17:25Verbianyi V. (Ukr) - Kushnir V. (Ukr) -:-
18:00Danyliuk N. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
18:00Kryvyi I. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
18:35Gerashenko V. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-
18:35Kushnir V. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
19:10Danyliuk N. (Ukr) - Kushnir V. (Ukr) -:-
19:10Treshchetka M. (Ukr) - Matcyk A. (Ukr) -:-
19:45Gerashenko V. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
19:45Verbianyi V. (Ukr) - Hordii A. (Ukr) -:-
20:20Danyliuk N. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) -:-
20:20Kryvyi I. (Ukr) - Mykhalus O. (Ukr) -:-
20:55Gerashenko V. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
20:55Hordii A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
21:30Mykhalus O. (Ukr) - Matcyk A. (Ukr) -:-

OTHERS - BAYANLAR: Setka Cup (Ukrayna)

23:05Krasilova H. (Ukr) - Helshtein H. (Ukr) 3:0
23:35Stefanuk O. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 3:0
08:05Krasilova H. (Ukr) - Helshtein H. (Ukr) 3:0
08:35Stefanuk O. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 3:0
08:55İptal edildiPryshchepa V. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
09:05Hrusko I. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) 2:3
09:20İptal edildiYureneva S. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
09:45Krasilova H. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 2:3
09:55İptal edildiPryshchepa V. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
10:05Lapa H. (Ukr) - Helshtein H. (Ukr) 3:0
10:20İptal edildiYureneva S. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
10:35Stefanuk O. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 0:3
10:55İptal edildiPryshchepa V. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
11:05Krasilova H. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) 2:3
11:25İptal edildiMykhailyk Y. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
11:35Hrusko I. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) 3:0
11:55İptal edildiYureneva S. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
12:05Stefanuk O. (Ukr) - Helshtein H. (Ukr) 3:0
12:25Mydvetska A. (Ukr) - Mykhailyk Y. (Ukr) -:-
Set 3Krasilova H. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 1:1
12:55Mydvetska A. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
13:05Stefanuk O. (Ukr) - Lapa H. (Ukr) -:-
13:25Mykhailyk Y. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
13:35Stefaniuk A. (Ukr) - Helshtein H. (Ukr) -:-
13:55Mydvetska A. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
14:05Krasilova H. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) -:-
14:25Mykhailyk Y. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
14:35Hrusko I. (Ukr) - Helshtein H. (Ukr) -:-
15:05Lapa H. (Ukr) - Stefaniuk A. (Ukr) -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı masa tenisi skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.