YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

TÜRKİYE: Süper Lig

19:15Başakşehir - Kasımpaşa -:-
21:45Ankaragücü - Konyaspor -:-
21:45Fenerbahçe - Ümraniyespor -:-

ABD: MLS Next Pro

00:00Columbus Crew 2 - New York City II 3:0
01:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 2:3
02:00Inter Miami II - New England Revolution II 4:2
02:00Toronto FC II - Orlando City B 3:0
03:00Houston Dynamo 2 - Sporting Kansas City II 3:0
05:00Portland Timbers 2 - North Texas 3:2pen

ABD: NWSL Women

00:00San Diego Wave K - Kansas City Current K 1:2
01:00Chicago K - Gotham K 2:0
01:00Reign K - Houston Dash K 1:2
02:00Orlando Pride K - Angel City K 2:2

ARJANTİN: Liga Profesional

23:30Independiente - River Plate 0:1
02:00Newells Old Boys - Colon 0:0
17:00Central Cordoba - Defensa y Justicia -:-

ARJANTİN: Primera Nacional

02:00Belgrano - CA Mitre 1:3
21:00Gimnasia Jujuy - Quilmes -:-
21:30San Martin S.J. - Brown Adrogue -:-
23:10Club A. Guemes - Instituto -:-

ARJANTİN: Primera B - Clasura

21:30Dock Sud - Defensores Unidos -:-
21:30Los Andes - Argentino de Quilmes -:-

ARJANTİN: Primera C - Clasura

21:30Club Lujan - Midland -:-
21:30General Lamadrid - El Porvenir -:-

ARJANTİN: Reserve League - İkinci etap

16:00Estudiantes 2 - San Lorenzo 2 -:-

ARJANTİN: Primera A Women

19:00Deportivo Espanol K - CA Estudiantes K -:-
21:10Racing Club K - Huracan K -:-

AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi

03:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) 0:3
06:00Nikao (Coi) - Hienghene (Nca) 0:1

AZERBAYCAN: Premier Lig

16:00Turan - Gabala -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

14:00BATE 2 - Slavia Mozyr 2 -:-
17:00Gomel 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:15The Strongest - Universitario de Vinto 3:2
02:30Aurora - U. Sucre 1:1

BREZİLYA: Serie A

00:00Fortaleza - Internacional 3:0
01:00Atletico-MG - Athletico-PR 2:3

BREZİLYA: Serie C - İlk etap

23:00Remo - Aparecidense 0:0
01:00Mirassol - Vitoria 1:2
02:00Volta Redonda - Ferroviario 2:1

BREZİLYA: Serie D - Playofflar

01:00Rio Branco - ASA 0:0

BULGARİSTAN: Parva liga

18:30Septemvri Sofia - Lok. Sofia -:-
20:45Lok. Plovdiv - Arda -:-

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00Botev II - Minyor Pernik -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

00:30CSD Barber - Jong Colombia 1:0
02:45Willemstad - Centro Dominguito 2:0

ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League

11:15Dukla Prag U19 - Sparta Prag U19 -:-

ÇİN: Jia Ligi

10:30Shanghai Jiading Huilong - Suzhou Dongwu -:-
14:30Zibo Cuju - Qingdao Manatee -:-

ÇİN: Yi Ligi

10:30Dandong Tengyue - Wuxi Wugou -:-
10:30Hainan Star - Inner Mongolia -:-
10:30Hubei Istar - Qingdao Red Lions -:-
10:30Quanzhou Yassin - Zibo Qisheng -:-
10:30Shaoxing Shangyu - Nantong Haimen -:-
10:30Taian Tiankuang - Dongguan Guanlian -:-
10:30Wuhan Jiangcheng - Hunan Billows -:-
10:30Yanbian Longding - Jinan Xingzhou -:-
10:30Zhuhai Qinao - Jiangxi Dark Horse -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

20:00Silkeborg - Aalborg -:-

DANİMARKA: Landspokal Kupası

20:00Culpa - Maribo BK -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Kazananlar etabı

23:00Jarabacoa - Vega Real 1:2
01:00Atletico Pantoja - Cibao 3:1

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

19:00Avellino (Ita) - Casertana (Ita) -:-
21:00Albacete (Esp) - Socuellamos (Esp) -:-

DÜNYA: COTIF Tournament - Playofflar

23:00Uruguay U20 - Arjantin U20 0:4

DÜNYA: Club Friendly Women

19:00Saku Sporting K (Est) - Gintra K (Ltu) -:-

EKVATOR: Liga Pro - İkinci etap

00:30U. Catolica - Dep. Cuenca 0:2
03:00Barcelona SC - Mushuc Runa 4:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

16:30Shirak - Urartu -:-

ESTONYA: Esiliiga

18:00Paide Linnameeskond U21 - Flora U21 -:-

FİLİPİNLER: PFL

11:00Stallion - Mendiola FC 1991 -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:00Lahti - HIFK -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30Honka Akatemia - GrIFK -:-
18:30Klubi 04 - Tampere Utd -:-

FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women

19:00PK-35 Vantaa K - HJK K -:-

FRANSA: Lig 2

21:45Caen - Metz -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

00:00Guastatoya - Xinabajul 1:0
00:00Municipal - Iztapa 1:0

GÜNEY KORE: K League 2

13:00Gyeongnam - Anyang -:-
13:00Jeonnam - Bucheon -:-

GÜRCİSTAN: Kupası

16:00Matchakhela - Dila Gori -:-

HİNDİSTAN: Calcutta Premier Division A

12:30Bhawanipore - Kidderpore -:-
12:30Peerless - George Telegrapher -:-
12:30Railway - Calcutta Customs -:-
12:30Southern Samity - Aryan -:-
12:30United SC - Tollygunge Agragami -:-

HOLLANDA: Eerste Divisie

21:00Jong Ajax - Telstar -:-
21:00Jong AZ - Maastricht -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

02:00Real Espana - Motagua 1:1

İNGİLTERE: Şampiyona

22:00West Brom - Watford -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

19:00West Brom U21 - Newcastle U21 -:-
21:00Crystal Palace U21 - Brighton U21 -:-
21:00Leicester U21 - Tottenham U21 -:-
21:00Nottingham U21 - Southampton U21 -:-
21:00Wolves U21 - Chelsea U21 -:-

İNGİLTERE: Professional Development League

14:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 -:-
16:00Burnley U21 - Charlton U21 -:-
16:00Peterborough U21 - QPR U21 -:-
21:00Hull U21 - Millwall U21 -:-

İSRAİL: Toto Kupası

20:00Hapoel Hadera - Maccabi Bnei Raina -:-
20:30H. Tel Aviv - Ashdod -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

20:00Hacken - Helsingborg -:-
20:00Varberg - Göteborg -:-

İSVEÇ: Superettan

20:00AFC Eskilstuna - Jonkoping -:-
20:00Örebro - Orgryte -:-
20:00Västerås SK - Brommapojkarna -:-

İTALYA: Coppa Italia

18:45Genoa - Benevento -:-
19:00Modena - Sassuolo -:-
22:00Cremonese - Ternana -:-
22:15Bologna - Cosenza -:-

İZLANDA: Besta-deild karla

22:15Akranes - Valur -:-
22:15Leiknir - Keflavik -:-

KANADA: Canadian Premier League

00:00Valour - York Utd 2:0

KIRGIZİSTAN: Premier Liga

11:00Dordoi Bishkek - Kaganat -:-
11:00Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata -:-
11:00Nur-Batken - Abdish-Ata -:-

KOLOMBİYA: Primera A - Clasura

02:10Junior - Once Caldas 1:2
04:15Pereira - Santa Fe 0:1

KOLOMBİYA: Primera B - Clasura

23:00Orsomarso - Huila 0:2
23:30Fortaleza - Real Cartagena 3:1
23:00Boca Juniors - Valledupar -:-
23:00Llaneros - Atletico F.C. -:-
23:00Real Santander - Bogota -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

03:00AD Santos - Guanacasteca 0:1

KOSTA RİKA: Liga de Ascenso - Apertura

01:00Municipal Garabito - Quepos Cambute 2:3

LETONYA: Optibet Virsliga

18:00Spartaks - BFC Daugavpils -:-

LİECHTENSTEİN: Liechtenstein Cup

21:00Triesen C - Eschen C -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

20:30Dudelange - Jeunesse Esch -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

21:15DVTK - Soroksar -:-

MALEZYA: Premier Lig

11:45Kelantan United - Terengganu 2 -:-

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

00:00Atl. San Luis - Necaxa 1:2
02:05Pachuca - Tigres 2:0
04:05Club America - Juarez 2:1

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

05:00Leones Negros - Venados 4:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

04:05Guadalajara K - Toluca K 2:0

MISIR: Premier Lig

19:30Ceramica Cleopatra - Enppi -:-
19:30El Gaish - Eastern Company -:-

MYANMAR: National League

11:30Sagaing - Myawady -:-

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Sport Sebaco - UNAN-Managua 5:0
01:00Ferretti - Jalapa 3:1
04:00Juventus Managua - Esteli 0:0

NORVEÇ: OBOS-ligaen

19:00Åsane - Fredrikstad -:-
19:00Grorud - Kongsvinger -:-
19:00Ranheim - Mjondalen -:-
19:00Sandnes - Skeid -:-
19:00Start - Bryne -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

20:00Asker - Vålerenga 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

18:00Fram - Sarpsborg 08 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 5

19:00Strindheim - Rosenborg 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:30Floya - Strømsgodset 2 -:-

PANAMA: LPF - Clasura

00:00Potros del Este - Alianza 2:1
02:15Miguelito - Arabe Unido 0:0

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

23:00Sol De America - Guarani 1:0
01:30Olimpia Asuncion - Ameliano 2:0

PARAGUAY: Division Intermedia

21:30Sportivo Iteno - Martin Ledesma -:-

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30ErtelendiA. Lima - Melgar -:-
23:30Cienciano - U. de Deportes 1:0

PERU: Liga 2 - Clasura

23:00Alfonso Ugarte - Pirata 2:1
23:00Juan Aurich - Union Huaral 4:1
23:30Comerciantes Unidos - Santos 1:1

PERU: Liga Women

23:30Carlos Mannucci K - U. de Deportes K 1:2

POLONYA: Ekstraklasa

20:00Plock - Legnica -:-

POLONYA: Division 1

19:00S. Rzeszow - Ruch -:-

PORTEKİZ: Liga Portugal

22:15Gil Vicente - Ferreira -:-

PORTEKİZ: Liga Portugal 2

20:00Penafiel - Leixoes -:-

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - İlk tur

19:00Estoril U23 - Farense U23 -:-

ROMANYA: Liga 1

18:00FC Hermannstadt - FC Voluntari -:-
21:00Botosani - Farul Constanta -:-

RUSYA: FNL

18:00Neftekhimik - Kazan -:-
20:00Baltika - Arsenal Tula -:-

RUSYA: FNL 2 - Group 1

17:00Alania 2 - Yessentuki -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

20:00Javor - Mladost GAT -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

18:30RFK Novi Sad - Zeleznicar Pancevo -:-
22:00Sloboda - Macva -:-

SLOVENYA: Prva Liga

21:15Gorica - Koper -:-

ŞİLİ: Primera División

01:15Colo Colo - Antofagasta 1:0
03:45Nublense - Coquimbo 2:1
00:30Huachipato - U. Calera -:-

ŞİLİ: Primer B

19:30Barnechea - CD Santa Cruz -:-

ŞİLİ: Segunda Division

23:00ErtelendiDep. Concepcion - General Velasquez -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:30Defensor Sp. - Penarol 2:3
21:00Albion - Liverpool M. -:-

URUGUAY: Segunda Division

02:30Sud America - Uruguay Montevideo 1:0

VENEZUELA: Primer Küme

00:00Universidad Central - Zulia 0:1
02:30Estudiantes M. - Portuguesa 1:1

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Academia Anzoategui - Angostura 1:2
23:00Academia Rey - Local Andina 2:1
23:00Dynamo Puerto - Atletico La Cruz 0:0
23:00Frontera - Trujillanos 1:0
23:00Fundacion AIFI - Petare 2:1
23:00Heroes de Falcon - El Vigia 1:0
23:00Libertador - Bolivar 1:2
23:00Llaneros - Urena 0:1
23:00Rayo Zuliano - Titanes 4:4
23:00Yaracuyanos - Nueva Esparta 2:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.