YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

ABD: MLS

00:00New England Revolution - Montreal Impact 3:1
02:00Atlanta Utd - FC Dallas 1:0
02:00New York City - Toronto FC 0:1
02:30Chicago Fire - Houston Dynamo 4:0
02:30Cincinnati - Philadelphia Union 0:0
02:30Columbus Crew - Minnesota 2:1
02:30Sporting Kansas City - Orlando City 1:2
03:00Inter Miami - New York Red Bulls 1:4
03:30Nashville SC - DC United 1:0
04:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes 5:0
04:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy 2:0
05:00Portland Timbers - Seattle Sounders 1:0
05:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps 6:0

ABD: USL Championship

02:00Hartford Athletic - Philadelphia 2 1:1
02:00Indy Eleven - Saint Louis FC 1:1
02:00İptal edildiNorth Carolina - Miami FC -:-
02:15Charlotte Independ. - Miami FC 0:0
02:30Atlanta United 2 - New York Red Bulls 2 5:3
02:30İptal edildiAtlanta United 2 - Birmingham -:-
03:00ErtelendiMemphis - North Carolina -:-
03:30İptal edildiAustin Bold - San Diego Loyal -:-
04:00İptal edildiNew Mexico - Portland 2 -:-
05:00LA Galaxy 2 - San Diego Loyal 1:1
05:00İptal edildiTacoma Defiance - San Antonio -:-

ABD: USL League One

01:30Richmond Kickers - Fort Lauderdale 2:1
05:30Tucson - Forward Madison 2:1

ABD: NISA - Sonbahar Sezonu

00:00Oakland Roots - Detroit -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

20:00Clarholz - RSV Meinerzhagen -:-
20:00Eintracht Rheine - FC Gutersloh -:-
20:00Haltern - Holzwickeder SC -:-
20:00Munster 2 - Westfalia Herne -:-
20:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
20:00Siegen - Sprockhovel -:-
20:00Wattenscheid - Finnentrop/Bamenohl -:-
20:30ASC 09 Dortmund - Kaan-Marienborn -:-
20:30Hammer SpVgg. - Ennepetal -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

20:30DJK Teutonia St.Tonis - Meerbusch -:-
20:30ErtelendiHilden - TVD Velbert -:-
20:30Union Nettetal - FC Monheim -:-
21:00Duisburg - 1.FC Monchengladbach -:-

ASYA: AFC Şampiyonlar Ligi

18:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Ain (Uae) 0:1
18:00Sepahan (Irn) - Al-Sadd (Qat) 2:1
21:00Al-Duhail (Qat) - Al-Taawon (Sau) -:-
21:00Persepolis (Irn) - Al Sharjah (Uae) -:-

AVRUPA: Avrupa Ligi - Elemeler

17:00Ararat-Armenia (Arm) - Celje (Slo) 1:0uz
18:30KuPS (Fin) - Suduva (Ltu) 2:0
70'MOL Fehervar (Hun) - Reims (Fra) 0:0
70'Plzen (Cze) - Sonderjyske (Den) 3:0
Devre ArasıFK Rostov (Rus) - M. Haifa (Isr) 1:1
26'Beşiktaş (Tur) - Rio Ave (Por) 1:0
26'Charleroi (Bel) - Partizan (Srb) 1:0
26'CSKA Sofia (Bul) - B36 Torshavn (Fai) 0:0
26'Djurgarden (Swe) - CFR Cluj (Rou) 0:0
26'Floriana (Mlt) - Flora (Est) 0:0
26'Malmo FF (Swe) - Lok. Zagreb (Cro) 2:0
26'Mura (Slo) - PSV (Ned) 1:1
26'Riga FC (Lat) - Celtic (Sco) 0:0
26'Rosenborg (Nor) - Alanyaspor (Tur) 0:0
20:30FCSB (Rou) - Liberec (Cze) -:-
20:30H. Beer Sheva (Isr) - Motherwell (Sco) -:-
21:00APOEL (Cyp) - Zrinjski (Bih) -:-
21:00FC Copenhagen (Den) - Piast (Pol) -:-
21:00Galatasaray (Tur) - Hajduk Split (Cro) -:-
21:00Granada (Esp) - Loco. Tbilisi (Geo) -:-
21:00Klaksvik (Fai) - Din. Tbilisi (Geo) -:-
21:00Sarajevo (Bih) - Buducnost (Mne) -:-
21:00Shkendija (Mkd) - Tottenham (Eng) -:-
21:00S. Tiraspol (Mda) - Dundalk (Irl) -:-
21:00St. Liege (Bel) - Vojvodina (Srb) -:-
21:15Wolfsburg (Ger) - Desna (Ukr) -:-
21:30AC Milan (Ita) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
21:30Basel (Sui) - Anorthosis (Cyp) -:-
21:30LASK (Aut) - Dun. Streda (Svk) -:-
21:30Legia (Pol) - Drita (Kos) -:-
21:30St. Gallen (Sui) - AEK (Gre) -:-
21:45Rijeka (Cro) - Kolos Kovalivka (Ukr) -:-
22:00Sporting (Por) - Aberdeen (Sco) -:-
22:00Willem II (Ned) - Rangers (Sco) -:-

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Elemeler - İlk etap

15:00ErtelendiFinlandiya U17 - İsrail U17 -:-
15:00Ertelendiİsveç U17 - Kazakistan U17 -:-
15:00ErtelendiLetonya U17 - Danimarka U17 -:-
15:00ErtelendiSırbistan U17 - Ermenistan U17 -:-

AVRUPA: UEFA Süper Kupası

22:00Bayern - Sevilla -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

20:30SV Worgl - Schwaz -:-

AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg

26'Grodig - Seekirchen 0:2

BAE: 1nci Küme

17:45ErtelendiBani Yas - Khorfakkan -:-
20:30ErtelendiAjman - Hatta -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Reserve

14:00FK Gorodeja 2 - Slavia Mozyr 2 0:3

BREZİLYA: Serie A

03:30Sport Recife - Corinthians 1:0

BREZİLYA: Campeonato Amapaense - Playofflar

02:00Santana EC - Ypiranga AP 1:2

BREZİLYA: Campeonato Maranhense - Playofflar

01:00Sampaio Correa - Moto Club 0:0

BREZİLYA: Campeonato Paulista A2 - Playofflar

23:00Piracicaba - Sao Caetano 0:0

BREZİLYA: Copa do Brasil

03:30Ceara - Brusque 5:1
03:30Vasco - Botafogo RJ 0:0

BREZİLYA: Brasileiro U20

21:00America Mineiro U20 - Ceara U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:30Internacional U20 - Flamengo U20 -:-

BREZİLYA: Brasileiro Women

00:00Iranduba de Amazonia K - Corinthians K 0:2
02:30Cruzeiro K - Ferroviaria K 0:1
21:00Gremio K - Internacional K -:-
21:00Palmeiras K - Santos K -:-
21:00Ponte Preta K - Kindermann K -:-

ÇİN: Super Ligi

10:30Henan Jianye - Shandong Luneng 0:2
13:00Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande 2:1
15:00Dalian Pro - Shenzhen 1:3
15:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua 0:2

ÇİN: Jia Ligi

10:30Chengdu Qianbao - Suzhou Dongwu 2:1
14:35Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown 2:2
15:00Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava 0:0

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

17:00Fransa U17 - İsviçre U17 -:-
18:00İptal edildiİsviçre U18 - Gürcistan U18 -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

16:00Al-Sahel (Syr) - Al Karamah (Syr) 0:1
26'Ibiza (Esp) - Ejido (Esp) 0:0
26'Lorca FC (Esp) - Murcia (Esp) 0:0
20:30Montanesa (Esp) - CE Europa (Esp) -:-
20:45Covadonga (Esp) - Llanes (Esp) -:-
21:00Algeciras (Esp) - Cordoba (Esp) -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:30Van - Alashkert 0:1

ERMENİSTAN: First League

15:00Sevan - Noravank 4:0
15:30Lernayin Artsakh - BKMA 0:3

ESTONYA: Esiliiga

19:00İptal edildiTammeka U21 - Parnu JK Vaprus -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

23:30Berkane - FAR Rabat 2:1
21:15Wydad - Raja Casablanca -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30HJK - TPS Turku 2:2

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30TPV - Ilves 2 1:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores

01:15Athletico-PR (Bra) - Colo Colo (Chi) 2:0
01:15Caracas (Ven) - Libertad (Par) 2:1
01:15Defensa y Justicia (Arg) - Olimpia Asuncion (Par) 2:1
03:30A. Lima (Per) - Racing Club (Arg) 0:2
03:30America De Cali (Col) - U. Catolica (Chi) 1:1
03:30Guarani (Par) - Palmeiras (Bra) 0:0
03:30Internacional (Bra) - Gremio (Bra) 0:1

GÜNEY KORE: WK League Women

12:00Hwacheon K - Gyeongju K 0:2
12:00Incheon Hyundai Steel K - Sejong Sportstoto K 4:2
12:00Seoul K - Changnyeong K 0:4
12:00Suwon FMC K - Boeun Sangmu K 4:2

HONG KONG: Premier League

10:00Kitchee - Lee Man Warriors 2:1

İNGİLTERE: EFL Cup

21:00Bristol City - Aston Villa -:-
21:45Lincoln - Liverpool -:-
21:45Manchester City - Bournemouth -:-

İSRAİL: Leumit League

Devre ArasıBeitar Shimshon - Hapoel Afula 1:1
Devre ArasıHapoel Iksal Imad - H. Akko 1:0
Devre ArasıHapoel Kfar Shalem - Hap. Ramat Gan 0:3
Devre ArasıHapoel Umm al-Fahm - H. Ironi Rishon 0:1
Devre ArasıH. Raanana - Ramat Hasharon 0:0
Devre ArasıMS Kafr Qasim - Nes Tziona 0:2
Devre ArasıNof Hagalil - Hapoel Jerusalem 0:0

İSVEÇ: Division 2 - Östra Götaland

20:00Hassleholms IF - IFK Hassleholm -:-

İSVEÇ: Elitettan Women

20:30IF Brommapojkarna K - Alvsjo K -:-

İTALYA: Coppa Italia Primavera

16:00Lazio U19 - Cosenza U19 3:1
16:00Torino U19 - Spezia U19 2:0
17:00Verona U19 - Pordenone U19 1:0

İZLANDA: Pepsideild

70'Akureyri - Kopavogur 0:1
53'Fjolnir - Akranes 0:1
55'Hafnarfjordur - Valur 1:3
53'KR Reykjavik - Grotta 0:0
22:15Breidablik - Stjarnan -:-
22:15Fylkir - Vikingur Reykjavik -:-

KANADA: CSL

02:15Serbian W. E. - Scarborough B. 3:0

KAZAKİSTAN: Premier Lig

10:30Zhetysu - Shakhtar K. 3:2
12:45Ordabasy - Kyzylzhar 1:0
15:00Kaisar - FC Astana 0:1

KAZAKİSTAN: First Division

08:00Baykonur Kyzylorda - Altai Semey 1:1
08:00Shakhtar Bulat - Sdyushor 0:3
13:30Ekibastuz - Arys 1:1
13:30FK Kyran - Aktobe 0:0

KOLOMBİYA: Copa Colombia

02:00Real Cartagena - Tigres 0:0
04:05Leones - U. Magdalena 1:1
23:15Huila - Real San Andres -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

05:00Saprissa - Cartagines 0:4

LETONYA: Kupası

14:00FK Liepaja - BFC Daugavpils 1:0
15:30Kauguri-PBLC - Jelgava 0:9

MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Apertura

01:00Atlante - Tapatio 0:0
03:05Venados - Tlaxcala 1:0
05:05Celaya - Tampico Madero 0:0

MISIR: Premier Lig

16:00Wadi Degla - Smouha 0:0
90+'El Gounah - Aswan SC 1:0
90+'El Masry - El Entag El Harby 2:2
21:00Ismaily - Pyramids -:-

MOLDOVA: Ulusal Lig

16:00Codru Lozova - Floresti 1:1

MONGOLİA: Premier League

14:00Sumida Gepro - Mazaalainuud 0:3

MORİTANYA: Ligue 1

20:00Police - Nouadhibou -:-
22:55Ksar - Sahel -:-

MYANMAR: National League

12:00Shan Utd - Ayeyawady 2:1
12:00Yangon Utd - Rakhine United 0:0

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

19:00İptal edildiDonn - Mandalskameratene -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:00Cienciano - Melgar 3:1
23:30Llacuabamba - Sporting Cristal 1:4
23:30Ayacucho - Binacional -:-

PORTEKİZ: LigaPro

18:00Academico Viseu - Estoril 0:2

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

21:00Benfica U23 - Sporting U23 -:-

RUSYA: PFL - Group 2

11:00Chita - Din. Moscow 2 2:3
13:00Zenit Irkutsk - Leningradets 0:1

RUSYA: PFL - Group 4

13:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk 4:1
15:00FK Novosibirsk - Kamaz 2:2

SUDAN: Premier Lig

17:00ErtelendiAlfalah Atbra - Hilal El-Fasher -:-
17:00ErtelendiAl Shorta - Khartoum -:-
17:00ErtelendiEl-Ahli Atbara - Hay al-Arab -:-
17:00ErtelendiRabita Kosti - Ahli Khartoum -:-

ŞİLİ: Primera División

17:00Deportes Iquique - U. Calera 0:3
Devre ArasıU. De Concepcion - O'Higgins 1:2
22:00Cobresal - Palestino -:-

TÜRKMENİSTAN: Youth League

16:00ErtelendiKopetdag Asgabat U21 - Ahal U21 -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Shabab Al Ordon - Aqaba 2:2
18:30ErtelendiAl-Faisaly Amman - Al Salt -:-
Devre ArasıAl Hussein - Al Ramtha 1:0
21:00ErtelendiAqaba - Al Ahli -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.