YENILE

Futbol » Bugün » Bitmiş

ABD: MLS - Playofflar

01:00Toronto FC - DC United 5:1uz
05:00Real Salt Lake - Portland Timbers 2:1

ABD: USL Championship

23:00Tulsa Roughnecks - Reno 0:3
02:00Charlotte Independ. - Ottawa Fury 3:1
02:00Hartford Athletic - Tampa Bay 2:1
02:00North Carolina - Saint Louis FC 1:0
02:30Loudoun - New York Red Bulls 2 7:3
03:00Memphis - Louisville City 1:2
03:00Nashville SC - Atlanta United 2 3:0
03:30San Antonio - Colorado Springs 2:2
04:30New Mexico - Las Vegas Lights 2:0
05:00LA Galaxy 2 - El Paso 2:0
05:00Orange County SC - Fresno 2:0
05:00Tacoma Defiance - Austin Bold 3:1

ABD: USL League One - Playofflar

02:00North Texas - Greenville 1:0

AFRİKA: Afrika Uluslar Şampiyonası - Elemeler

16:00Lesotho - Zimbabwe 0:0

ALMANYA: Bundesliga

16:30FC Koln - Paderborn 3:0

ALMANYA: 2. Bundesliga

14:30Bochum - Karlsruher 3:3
14:30Hannover - Osnabruck 0:0
14:30Stuttgart - Kiel 0:1

ALMANYA: 3. Liga

14:00Zwickau - Bayern II 3:0
15:00Jena - Wurzburger Kickers 1:1

ALMANYA: Regionalliga North

15:00Altona - Oldenburg 2:6
15:00Havelse - Lubeck 3:1
15:00Kiel II - Wolfsburg II 4:1
15:00St. Pauli II - Hannoverscher SC 6:0
16:00Luneburger Hansa - BSV Rehden 1:3

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Cottbus - Chemie Leipzig 2:1
14:30Hertha II - Furstenwalde 4:1

ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord

14:30Neustrelitz - TB Berlin 1:0
15:00Brandenburger - Tasmania Berlin 0:4
15:00CFC Hertha - Seelow 2:1
15:00Staaken - Strausberg 4:0
15:00ErtelendiStendal - Greifswald -:-

ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney

15:00Inter Leipzig - Einheit Rudolstadt 2:3
15:00Nordhausen II - Hohenstein-Ernstthal 3:2
15:00Oberlausitz - Jena II 1:0

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

16:00Eckernforder SV - Todesfelde 3:8
16:00Frisia Risum-Lindholm - Phonix Lubeck 1:5

ALMANYA: Oberliga Hamburg

14:30Dassendorf - Victoria Hamburg 4:2
15:00Barmbek-Uhlenhorst - Meiendorfer SV 5:1
15:00Niendorfer TSV - Teutonia Ottensen 0:2
16:00Tornesch - Rugenbergen 1:2

ALMANYA: Oberliga Bremen

12:00Geestemunde - Brinkumer 1:4
15:30Hemelingen - Schwachhausen 4:0
16:00Union 60 Bremen - Bremer 1:3
16:30Habenhauser - Oberneuland 0:2
16:30Leher - Hastedt 3:1
16:30SFL Bremerhaven - Blumenthaler 5:1

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

16:00Egestorf-Langreder - Uphusen 2:1
16:00FT Braunschweig - Hildesheim 1:1
16:00Gifhorn - Tundern 3:2
16:00Hagen/Uthlede - Wolfenbuttel 3:0
16:00VfL Oldenburg - Eintracht Northeim 6:4

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:00Hammer SpVgg. - Erndtebruck 0:2
16:00Paderborn II - Ahlen 1:2
16:00Schermbeck - Sprockhovel 3:0
16:00Siegen - RSV Meinerzhagen 2:2

ALMANYA: Oberliga Hessen

15:00Baunatal - Fulda-Lehnerz 1:1
16:00Bad Vilbel - Hadamar 2:3

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00Gonsenheim - Eisbachtal 4:2
16:00Rochling - Worms 2:1

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

16:00DJK Bamberg - ATSV 2:2

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

15:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 2:3
15:00Schwabmunchen - Nordlingen 0:1
17:00Munich 1860 II - Regensburg II 3:2

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

16:00Rielasingen-Arlen - Pforzheim 0:6

ALMANYA: Oberliga Mittelrhein

16:00Eilendorf - VfL Vichttal 1:0
16:00Hennef - Pesch 2:2
16:00Hurth - Siegburger 0:2

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

16:00FC Monheim - SC Velbert 3:1
16:00Hilden - Meerbusch 4:2
16:00Kleve - Cronenberger 3:1
16:00Kray - Bocholt 0:2
16:00SSVg Velbert - Niederwenigern 2:1
16:00SW Essen - Baumberg 5:2
16:15Union Nettetal - Straelen 2:5

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

14:00Cottbus U19 - Magdeburg U19 1:4
14:00Hannover U19 - Bremen U19 2:5

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Ulm U19 - Freiburg U19 0:3
14:00Kaiserslautern U19 - Karlsruher U19 0:2

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Dortmund U19 - Schalke U19 0:4
12:00Dusseldorf U19 - Oberhausen U19 2:1
14:00Preussen Munster U19 - Duisburg U19 1:1
14:00Wuppertaler U19 - Bielefeld U19 3:1

ALMANYA: Bayanlar Bundesliga

15:00Bayern K - Potsdam K 3:1
15:00Frankfurt K - Wolfsburg K 0:3
15:00Freiburg K - Jena K 4:0
15:00Sand K - Duisburg K 0:2
15:00SGS Essen K - Koln K 3:1

ALMANYA: 2. Bundesliga Women

12:00Bremen K - Andernach K 3:0
12:00Cloppenburg K - Frankfurt 2 K 1:3
12:00Gutersloh K - Bayern 2 K 6:1
12:00Saarbrucken K - Monchengladbach K 4:2
12:00Turbine Postdam 2 K - Bielefeld K 3:4
15:00Hoffenheim 2 K - Ingolstadt K 1:1
15:00Wolfsburg 2 K - Meppen K 3:0

ANDORRA: Primera Divisió

13:00Sant Julia - Carroi 1:0
15:00UE Engordany - Ordino 3:1
17:00Inter Escaldes - FC Santa Coloma 1:0

ARJANTİN: Superliga

23:45Patronato - Newells Old Boys 1:3
02:00Talleres Cordoba - Lanus 2:4
17:00Aldosivi - Defensa y Justicia 1:0

ARJANTİN: Primera Nacional

23:10Estudiantes Rio Cuarto - Belgrano 1:1
17:00Guillermo Brown - CA Mitre 0:1

ARJANTİN: Torneo Federal A

23:00Club Sportivo Penarol - Huracan Las Heras 1:2
23:00San Martin Formosa - Club A. Guemes 1:1
23:00Villa Mitre - Juventud Unida Universitario 0:1
01:00Defensores Belgrano VR - Chaco For Ever 2:0
01:00Sportivo Belgrano - Union Sunchales 2:2
03:00Sarmiento Resistencia - Def. Pronunciamiento 3:1
03:30Central Norte - Boca Unidos 6:2

ARJANTİN: Primera C Metropolitana - Apertura

17:00El Porvenir - Deportivo Espanol 0:1

ARJANTİN: Primera D Metropolitana

17:00Central Ballester - Yupanqui 1:1

ARNAVUTLUK: First Division

14:00Lushnja - Oriku 2:0

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Elemeler - İlk etap

14:00Avusturya U17 - Bulgaristan U17 4:1

AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar - Elemeler - İlk etap

13:00Çek Cumhuriyeti U17 K - Gürcistan U17 K 4:0
13:00Finlandiya U17 K - Estonya U17 K 5:1
14:30İskoçya U17 K - İtalya U17 K 0:4
14:30Karadağ U17 K - Kuzey İrlanda U17 K 1:1
15:00Norveç U17 K - Azerbaycan U17 K 5:0

AVUSTRALYA: A-Ligi

08:00Melbourne City - Adelaide United 2:1
10:00Sydney FC - Wellington Phoenix 2:1

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

15:30St. Polten - Austria Vienna 2:2
15:30Tirol - Hartberg 0:1

AVUSTURYA: 2. Liga

11:30Kapfenberg - Grazer 2:0

AVUSTURYA: Regionalliga West - Tyrol

12:00Innsbruck (Am) - Reichenau 1:2
17:00Telfs - Hall 1:2

AVUSTURYA: Regionalliga West - Salzburg

16:00Kuchl - Saalfelden 2:3

AVUSTURYA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Altach U21 - Wolfurt 1:1

AVUSTURYA: Bundesliga Women

11:00Landhaus K - Vorderland K 3:0
13:30Sturm K - Altenmarkt K 1:2
14:30Sudburgenland K - Horn K 3:1
16:00Neulengbach K - St. Polten K 1:6

AZERBAYCAN: Premier Lig

16:00Neftci Baku - Zira 3:0

BELÇİKA: Jupiler Ligi

15:30KV Mechelen - Antwerp 3:1

BELÇİKA: Proximus League

17:00Lommel SK - Leuven 0:2

BELÇİKA: First Amateur Division

16:00Boom - Patro Eisden 1:0

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:30Zhodino - Isloch Minsk 1:3
17:00Dnyapro - Soligorsk 2:0

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:15Sport Boys - Blooming 2:3
02:30Royal Pari - Destroyers 1:1

BREZİLYA: Serie A

23:00Fortaleza - Gremio 2:1
01:00Corinthians - Cruzeiro 1:2

BREZİLYA: Serie B

01:00Operario - Sao Bento 2:1
01:00Parana - Figueirense 0:1

BULGARİSTAN: Vtora liga

15:00Septemvri Sofia - Lok. Sofia 2:1

CEBELİTARIK: National League

17:00St Josephs - Glacis United 8:1

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

16:30Bohemians 1905 - Opava 1:0
16:30Karvina - Slovacko 0:2
16:30Plzen - Ostrava 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

16:30Vlasim - Hradec Kralove 0:2

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A

11:15Sparta Prag B - Pisek 1:2
11:30Karlovy Vary - Domazlice 2:3
16:30Hostoun - Kraluv Dvur 2:1
16:30Mas Taborsko - Rakovnik 3:0

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B

11:15Bohemians 1905 B - Prepere 3:0
11:15Chlumec nad Cidlinou - Zbuzany 2:1
11:15Liberec B - Pardubice B 1:2
11:30Teplice B - Zapy 1:3
12:00Mlada Boleslav B - Dukla Prag B 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL

11:15Otrokovice - Kromeriz 2:3
11:15Sigma Olomouc B - Velke Mezirici 0:1
11:15Slovacko B - Blansko 1:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

16:30Sedlcany - Klatovy 5:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Division B

11:15Meteor Prague - MFK Dobris 3:1
16:30Louny - Ceska Lipa 5:2

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

16:30Nymburk - Velke Hamry 2:1pen
16:30Poricany - Benatky 2:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

11:15Jihlava B - Velka Bites 9:0
15:30Slavoj Polna - Humpolec 2:1
15:30Zdar na Sazavou - Start Brno 1:6
15:30Zdirec n. D. - Lanzhot 0:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

15:30Kozlovice - HFK Olomouc 1:0
15:30Strani - Hodonin 1:0
15:30Vsechovice - Slavicin 1:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Division F

11:15Karvina B - Havirov 3:1
11:15Opava B - Frydlant n. O. 1:1
11:15Valasske Mezirici - Detmarovice 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

15:30Zizkov B - Motorlet Prague B 2:5

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

16:30Lysa n. L. - Kosor 4:5pen
16:30SK Lhota - Nespeky 1:0pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

11:30Trebon - Drazice 1:3
16:00Laziste - Cimelice 4:4

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

11:30Plzen-Cernice - Start Tlumacov 3:0
16:30Stankov - Rapid Plzen 2:6

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

16:30Modra/Hrobce - Brna 4:3

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

16:30Mseno - Frydlant 2:4
16:30Turnov - Hradek nad Nisou 7:0

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

16:30Cernilov - Vrchlabi 2:1
16:30Horice - Cerveny Kostelec 1:2
16:30Rychnov n. Kneznou - Chlumec nad Cidlinou B 4:3
16:30Trebes - Olympia HK - Kratonohy 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

14:00Luze - Hermanuv Mestec 2:3
16:00Moravany - Rohovladova Bela 6:2
16:00SK Pardubicky - Holice 1:3
16:00Svitavy - Horni Redice 4:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

11:30Sapeli Polna - Sebkovice 1:2
15:30Ledec nad Sazavou - Bedrichov 0:0
15:30Nova Ves - HFK Trebic 4:0
15:30Pribyslav - Okrisky 2:1

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

11:00Cernovir - Dolany 4:0
11:00Sokol Opatovice - Sternberk 1:6
15:30Velke Losiny - Lutin 3:4
15:30Zabreh - Medlov 3:4pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

15:30Napajedla - Nevsova 2:1
15:30Nedasov - Luhacovice 2:3pen

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

15:00Bilovec - Koberice 2:0
15:00Moravan Oldrisov - Celadna 6:1

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

11:30Dukla Prag K - Liberec K 0:1
15:30Pardubice K - Sparta Prag K 1:8

ÇİN: Super Ligi

10:30Tianjin Teda - Beijing Renhe 1:0
14:35Henan Jianye - Chongqing Lifan 1:0
14:35Jiangsu Suning - Hebei 4:1
14:35Shanghai Shenhua - Dalian Yifang F.C. 2:1

ÇİN: Jia Ligi

10:30Shaanxi Changan - Changchun Yatai 1:2

DANİMARKA: Süper Ligi

13:00Horsens - Hobro 1:0
15:00Aarhus - Silkeborg 3:4
15:00Sonderjyske - Nordsjaelland 1:4
17:00FC Copenhagen - Esbjerg 3:1

DANİMARKA: 1st Division

14:45Naestved - Skive 1:0
15:00Koge - Roskilde 2:1
15:00Nykobing - Fredericia 0:5

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

14:00Holbaek - Helsingor 1:2

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

14:00Ringkobing - Dalum IF 1:3
14:00Thisted - AB Kopenhagen 1:4

DANİMARKA: Elitedivisionen Women

14:00VSK Aarhus K - Brondby K 3:2
15:30Fortuna Hjorring K - BSF K 4:0

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF - Clasura-Playofflar

23:00Atlantico - Cibao 0:1

EKVATOR: Liga Pro

23:15Guayaquil City - El Nacional 0:1
01:30Macara - Dep. Cuenca 1:1
20:00America de Quito - Fuerza A. 3:0

EKVATOR: Serie B

00:00Gualaceo - Atl. Porteno 2:1
00:00LDU Portoviejo - Santo Domingo 2:0

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

02:00Santa Tecla - Sonsonate 3:1
03:30Chalatenango - Alianza FC 0:2

ENDONESYA: Liga 1

12:00Padang - Madura United 1:2
14:30Persipura - Arema 2:2
14:30PSM Makassar - Persija Jakarta 0:1

ERMENİSTAN: Premier Lig

14:00Alashkert - Lori 0:1
16:30Pyunik - Urartu 1:2

ESTONYA: Meistr ligi

13:00Tammeka - Tulevik 1:3
15:00Kalju - Flora 2:1

ESTONYA: Esiliiga

13:00JK Jarve - Levadia U21 0:2

FAROE ADALARI: Premier League

17:00Fuglafjordur - Skala Itrottarfelag 1:3
17:00HB Torshavn - TB Tvoroyri 3:0
17:00Klaksvik - Runavik 3:2
17:00Streymur - Argir 1:2
17:00Vikingur - B36 Torshavn 0:1

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

17:00FAR Rabat - Rapide Oued Zem 2:0

FİNLANDİYA: Ykkonen

14:00Ekenas - Oulu 2:2
14:00Haka - MyPa 2:1
14:00Jaro - AC Kajaani 3:0
14:00TPS Turku - MuSa 0:0
14:00TPV - KTP 1:0

FİNLANDİYA: Liiga Women - Şampiyona Playoffları

14:00HJK K - Honka K 3:1
14:00KuPS K - Jypk K 3:0
14:00TiPS K - Aland Utd K 0:1

FRANSA: Lig 1

16:00Bordeaux - St. Etienne 0:1

FRANSA: Bayanlar 1. Küme

15:45Dijon K - Lyon K 0:0

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

05:00Xelaju - Malacateco 0:0

GÜNEY AFRİKA: GladAfrica Championship

16:30Richards Bay - Real Kings 1:2
16:30TS Galaxy - JDR Stars 1:1

GÜNEY AFRİKA: Multichoice Diski

11:00Black Leopards U21 - Bloem Celtic U21 4:4
11:00Kaizer U21 - Chippa United U21 5:2

GÜNEY AFRİKA: Telkom Knockout

16:00Highlands - Black Leopards 1:0pen
16:00Mamelodi - Amazulu 5:0

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores-Bayanlar

01:00Nanas K - America de Cali K 1:6
01:00Sportivo Limpeno K - Corinthians K 2:2
03:30Ind. Medellin K - S. Morning K 1:1
03:30UAI Urquiza K - Majes K 6:0

GÜNEY KIBRIS: First Division

17:00Paralimni - Nea Salamis 0:1

GÜNEY KORE: K League 1 - Şampiyona Playoffları

08:00Gangwon - Seoul 3:2
10:00Jeonbuk - Pohang 3:0
12:00Daegu - Ulsan Hyundai 1:2

GÜNEY KORE: K League 2

07:00Busan - Ansan Greeners 0:2
09:00Suwon City - Seoul E. 1:1

GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Chikhura - Rustavi 3:2
16:00Georgia - Bolnisi 0:0

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

23:00ErtelendiReal du Cap - Cosmopolites -:-
23:00ErtelendiAmerica des Cayes - Baltimore -:-
23:00ErtelendiCavaly - Capoise -:-
23:00ErtelendiDon Bosco - Mirebalais -:-
23:00ErtelendiFica - Triomphe Liancourt -:-
23:00ErtelendiRacing des Gonaives - Violette -:-
23:00ErtelendiRacing Haitien - Arcahaie -:-
23:00ErtelendiTempete - Ouanaminthe -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

16:00Zapresic - Osijek 3:3

HIRVATİSTAN: 2. HNL

16:00Bijelo Brdo - Sibenik 0:1
16:00Din. Zagreb 2 - Kustosija 1:0

HİNDİSTAN: ISL

17:00Kerala Blasters - ATK 2:1

HOLLANDA: Eredivisie

13:15Zwolle - Den Haag 3:1
15:30FC Emmen - Sittard 2:1
15:30Groningen - Sparta Rotterdam 2:0

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

04:15CD Honduras - Real Sociedad 0:1

HONG KONG: Premier League

09:30Happy Valley - Pegasus 3:3
09:30Lee Man Warriors - Hong Kong Rangers 1:0
12:30Eastern AA - Southern District 0:1

İNGİLTERE: Şampiyona

16:00Wigan - Nottingham 1:0

İNGİLTERE: League One

14:00Accrington - Ipswich 2:0

İNGİLTERE: Premier League 2

16:00Liverpool U23 - Wolves U23 4:3

İNGİLTERE: Women's League Cup

14:00Manchester Utd K - Manchester City K 2:0
16:00Arsenal K - Charlton K 4:0
16:00Blackburn K - Durham K 1:3
16:00Brighton K - Bristol City K 1:2
16:00Coventry United K - Liverpool K 1:5
16:00Crystal Palace K - Chelsea K 0:3
16:00Leicester K - Birmingham K 1:5
16:00London City Lionesses K - London Bees K 0:3

İRAN: Pro Lig

15:30Machine Sazi - Foolad 2:3

İSKOÇYA: Premiership

14:15Hearts - Rangers 1:1

İSKOÇYA: Scottish Cup

17:00Stirling University - Linlithgow Rose 0:2

İSPANYA: LaLiga

13:00Alaves - Celta Vigo 2:0
15:00Real Sociedad - Betis 3:1
17:00Espanyol - Villarreal 0:1

İSPANYA: LaLiga2

13:00Fuenlabrada - Albacete 0:1
17:00La Coruna - Malaga 0:2

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 1

13:00Gijon B - R. Oviedo B 0:1
13:00Internacional de Madrid - Pena Deportiva 1:1
13:00Rayo Majadahonda - Melilla 2:2
13:00San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 0:3
13:00UD Ibiza-Eivissa - Baleares 0:1
14:00Las Palmas B - Las Rozas 1:0

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 3

13:00Ejea - Valencia B 2:0
13:00Gimnastic - La Nucia 2:1
13:00Prat - Castellon 0:1

İSPANYA: İkinci Lig B - Grup 4

13:00UCAM Murcia - Badajoz 1:0
13:00Villarrobledo - Sevilla B 3:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 1

13:00Dep. Fabril - Rapido de Bouzas 2:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 2

13:00Condal - EI San Martin 0:0
13:00Covadonga - Lenense 3:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 3

13:00UC Cartes - Bezana 2:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 4

12:10Santuxu - Tolosa FC 4:0
12:30Basconia - Urduliz 0:0
12:30Portugalete - Lagun Onak 3:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

13:00Castelldefels - Banyoles 2:3
13:00Cerdanyola - Vilassar de Mar 4:0
13:00Horta - CE Europa 1:1
13:00Vilafranca - UE Figueres 1:0
13:15UE Sants - Granollers 0:3
18:00Reus Deportiu - Sant Andreu 0:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 6

12:00Elche CF Ilicitano B - Olimpic Xativa 0:1
12:30CF Intercity - Villarreal C 2:1
12:30Recambios Colon - Eldense 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 7

10:15Moratalaz - Atletico Pinto 3:2
12:00Leganes B - Villaverde San Andres 3:0
12:30Alcobendas - Trival Valderas 3:0
12:30Carabanchel - AD Torrejon 1:0
12:30Parla - Alcorcon B 2:2
12:30Union Adarve - El Alamo 1:0
13:00CD Mostoles - Vallecano B 0:3
13:00Pozuelo de Alarcon - Navalcarnero 1:3
13:00Santa Ana - RSD Alcala 1:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 9

13:00Almeria B - CD Torreperogil 2:0
13:00Huetor Vega - El Palo 2:1
13:00Loja - Mancha 1:1
13:00Maracena - Alhaurin 5:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 10

13:00Conil - Betis B 1:1
13:00Coria C.F. - Xerez CD 0:1
13:00Rota - San Roque 3:1
13:00Sevilla C - Cordoba B 1:1
19:00Ecija - Puente Genil 0:3

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

13:30Santa Catalina Atletico - Formentera 0:2

İSPANYA: Tercera Division - Group 12

14:00CD Marino - San Fernando 4:2
14:00Gran Tarajal - Tacoronte 2:1
14:00Lanzarote - Union Guimar 1:1
14:00SD Tenisca - Atl. Paso 3:3
14:00Tenerife B - Villa Santa Brigida 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 13

12:30Minerva - Cartagena B 2:1
13:00Huercal-Overa - Cartagena FC 1:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 14

13:00Montijo - Trujillo 1:2
13:00UP Plasencia - Llerenense 1:0

İSPANYA: Tercera Division - Group 17

12:30Zaragoza B - Almudevar 4:1

İSPANYA: Tercera Division - Group 18

13:00Socuellamos - Quintanar 2:0

İSPANYA: Primera Division Women

13:00Atletico Madrid K - Madrid C. K 1:0
13:00CD Tacon K - Levante K 0:3
13:00Sevilla K - Espanyol K 4:0
14:00Vallecano K - Valencia K 3:2
17:00Barcelona K - EDF Logrono K 5:0

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Falkenbergs - AIK Stockholm 1:5
16:00Hammarby - Malmo FF 2:0

İSVEÇ: Superettan

16:00Brage - Jonkopings 3:1

İSVEÇ: Division 1, Norra

16:00Akropolis - Vasalunds 3:1
16:00Bodens - Karlstad 4:2
16:00Sollentuna - Team TG FF 1:2
17:00Umeå - Rynninge 3:1

İSVEÇ: Division 1, Södra

17:00Landskrona - Eskilsminne 2:0
17:00Värnamo - Assyriska IK 0:1

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

14:00Djurgarden K - Pitea K 3:3
16:00Göteborg K - Vaxjo DFF K 2:1
16:00Rosengard K - Vittsjo K 1:1

İSVEÇ: Elitettan Women

13:00Lidkopings FK K - Moron K 3:1
13:00Umeå IK K - Borgeby K 2:0
14:30Sundsvall K - Asarum K 0:1
17:00Assi K - Kvarnsvedens K 0:0

İSVİÇRE: Super Ligi

17:00Lugano - Zurich 0:0
17:00Luzern - Sion 3:1
17:00Servette - St. Gallen 1:2

İSVİÇRE: Promotion League

15:00Munsingen - Black Stars 1:2

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2

15:30Delemont - Biel 3:1

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3

16:30Kosova - Dietikon 2:2

İTALYA: Serie A

13:30Sassuolo - Inter 3:4
16:00Cagliari - Spal 2:0
16:00Sampdoria - AS Roma 0:0
16:00Udinese - Torino 1:0

İTALYA: Serie B

16:00Chievo - Ascoli 2:0
16:00Pisa - Crotone 1:1

İTALYA: Serie C - Group A

16:00Como - Pontedera 2:0
16:00Gozzano - Olbia 0:0
16:00Novara - Carrarese 2:1
16:00Pergolettese - Siena 0:1
16:00Pistoiese - Giana Erminio 1:1

İTALYA: Serie C - Group B

16:00Imolese - FeralpiSalo 0:1
16:00Rimini - Cesena 1:1
16:00Triestina - Padova 2:0

İTALYA: Serie C - Group C

16:00Avellino - Bari 2:2
16:00Bisceglie - Ternana 0:1
16:00Monopoli - Reggina 1:2
16:00Sicula Leonzio - Rieti 1:2
16:00Vibonese - Catania 5:0

İTALYA: Serie D - Group A

16:00Fossano - Lavagnese 2:0
16:00Ligorna - Lucchese 0:0
16:00Prato - Vado 4:2
16:00ErtelendiSavona - Bra -:-
16:00Seravezza Pozzi - Fezzanese 0:0
16:00Terk edildiVerbania - Caronnese 0:0
16:30Casale - Real Forte Querceta 1:1
16:30Chieri - Ghivizzano Borgo 3:1
16:30ErtelendiSanremese - Borgosesia -:-

İTALYA: Serie D - Group B

16:00Arconatese - Virtus Bergamo 1:1
16:00Caravaggio - NibionnOggiono 1:3
16:00Pontisola - Milano City 0:0
16:00Pro Sesto - Levico Terme 3:1
16:00Scanzorosciate - Inveruno 2:1
16:00Seregno - Castellanzese 5:0
16:00Sondrio - Folgore Caratese 1:1
16:00USD Dro - Tritium 0:1
16:00Villa Alme - Legnano 3:2

İTALYA: Serie D - Group C

16:00Adriese - Union Clodiense 2:0
16:00Belluno - Vigasio 2:0
16:00Caldiero Terme - Tamai 1:0
16:00Campodarsego - Luparense 3:2
16:00Cartigliano - Ambrosiana 2:1
16:00Chions - San Luigi 3:1
16:00Legnago Salus - Cjarlins Muzane 2:2
16:00Mestre - Este 0:2
16:00Montebelluna - Feltre 1:1
16:00Villafranca - Delta Rovigo 1:1

İTALYA: Serie D - Group D

16:00Calvina - Correggese 1:2
16:00Ciliverghe Mazzano - Alfonsine 0:1
16:00Fanfulla - Mantova 0:1
16:00Forli - Crema 2:1
16:00Franciacorta - Breno 4:2
16:00Lentigione - Fiorenzuola 0:2
16:00Sammaurese - Savignanese 0:2
16:00Vigor Carpaneto - SCD Progresso 1:1

İTALYA: Serie D - Group E

16:00Aglianese Calcio - Scandicci 3:0
16:00Foligno - Albalonga 1:3
16:00Grassina - Follonica Gavorrano 1:1
16:00Grosseto - Sangiovannese 2:2
16:00Montevarchi Calcio - Monterosi FC 1:1
16:00Pomezia - Cannara 2:1
16:00Ponsacco - Tuttocuoio 1:1
16:00San Donato - Flaminia 1:1

İTALYA: Serie D - Group F

16:00Avezzano - Vastese 1:1
16:00Campobasso - Montegiorgio 0:1
16:00Chieti - Recanatese 1:2
16:00Fiuggi - Giulianova 6:0
16:00Jesina - Matelica 1:3
16:00Sangiustese - Cattolica 2:2
16:00S. N. Notaresco - Porto Sant'Elpidio 3:2
16:00US Tolentino - ASD Pineto Calcio 1:2
16:00Vastogirardi - Agnonese 1:2

İTALYA: Serie D - Group G

15:00Turris - Muravera 4:0
16:00Aprilia - Budoni 1:0
16:00Arzachena - Tor Sapienza 1:1
16:00Ladispoli - Latte Dolce 0:1
16:00Latina - Portici 1906 2:0
16:00Nuova Florida - Cassino 2:1
16:00Torres - Citta di Anagni 3:3
16:00Trastevere Calcio - Lanusei Calcio 2:1
16:00Vis Artena - Ostia Mare 0:1

İTALYA: Serie D - Group H

16:00A.C.D. Nardo - Brindisi 2:2
16:00Altamura - Nocerina 2:1
16:00Andria - Val D'agri 0:1
16:00Foggia - Casarano 1:1
16:00Francavilla - Agropoli 5:0
16:00Gladiator - Citta di Fasano 1:0
16:00Sorrento - Audace Cerignola 2:1
16:30Gelbison Cilento - Gravina 0:0

İTALYA: Serie D - Group I

15:30SS Nola 1925 - Biancavilla 0:3
16:00ACR Messina - Roccella 1:0
16:00AS Acireale - Marina di Ragusa 1:1
16:00Calcio Giugliano - Cittanovese 2:0
16:00Castrovillari - San Tommaso 3:2
16:00Palermo - Licata 2:1
16:00Savoia - FC Messina 1:1
16:00Troina - Marsala 2:3
16:00US Palmese - Corigliano 3:2

İTALYA: Primavera 1

11:00Torino U19 - Cagliari U19 1:3

İTALYA: Serie A Women

13:30Inter K - Juventus K 0:3

JAPONYA: J2 League

07:00Kagoshima Utd - Renofa Yamaguchi 0:0
08:00Gifu - Ehime 2:0
08:00Kanazawa - Yamagata 1:0
08:00Mito - Machida 1:1
08:00Tochigi - Ryukyu 0:2
09:00Chiba - Kashiwa 0:3
10:00Okayama - V-Varen Nagasaki 2:1

JAPONYA: Nadeshiko League Women

07:00Albirex Niigata K - Urawa K 0:1
07:00Vegalta Sendai K - Nittaidai K 1:0
09:00Beleza K - Inac Kobe Leonesa K 2:1

KAMBOÇYA: C-League

11:30Asia Euro United - Visakha 1:5
11:30Police Commissary - Boeung Ket 2:3
11:30Soltilo Angkor - Kompong Cham 4:1
14:00Svay Rieng - National Defense 4:2

KAMERUN: Elite One

15:00APEJES Academy - Panthere 0:1
16:00Young Sports Academy - Stade Renard 2:1
16:30UMS de Loum - Eding Sport 1:1
17:00Canon Yaounde - Avion Academy 3:0
17:00Fovu Baham - Tonnerre 2:1
17:00Union Douala - Dragon de Yaounde 1:2

KANADA: Canadian Premier League - Sonbahar Sezonu

23:00Cavalry - Edmonton 3:1
01:30Pacific FC - Valour 2:0

KANADA: CSL - Playofflar

23:00Scarborough B. - Kingsman 4:2

KANADA: U Sports

23:00Alberta - Saskatchewan 1:2
23:15Calgary - Mount Royal 1:0
01:15Saint Marys - UPEI 2:2
03:00Laurier - Algoma 2:0
05:15Trinity Western - Victoria 3:0

KARADAĞ: Druga Liga

14:30Arsenal Tivat - Otrant 3:1
14:30Decic - Drezga 0:0
14:30Jedinstvo - Bokelj 1:0
14:30Jezero - Ibar 1:0
14:30Mornar - Lovcen 3:2

KATAR: QSL

19:35ErtelendiAl Khor - Al-Sadd -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

11:00Tobol - Ordabasy 1:2
13:00Taraz - Shakhtar K. 0:0
14:00Aktobe - Okzhetpes 1:2
17:00FC Astana - K. Almaty 3:1

KAZAKİSTAN: First Division

11:00FK Kyran - Kaspij Aktau 5:1
12:00Aktobe Zhas - Akademiya Ontustik 0:1
12:00Ekibastuz - Maqtaaral 0:5
13:00Kyzylzhar - Altay 0:0
13:00Shakhtar Bulat - Zhetysu 2 0:0
14:00FK Akzhayik - Baykonur Kyzylorda 5:0

KENYA: Premier League

16:00Kariobangi Sharks - Gor Mahia 0:1

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

00:00Once Caldas - Huila 1:1
01:00America De Cali - Atl. Nacional 2:1
02:00Tolima - Cucuta 2:1
04:00Junior - Millonarios 1:0

KOSOVA: Superliga

15:00Drita - KF Ballkani 2:0
15:00Ferizaj - Prishtina 0:2

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

05:05Herediano - San Carlos 3:1

KUZEY MAKEDONYA: 2. MFL

15:30Drita - Ohrid 0:1
15:30FK Skopje - KF Gostivar 4:2
15:30Kadino Skopje - Vellazerimi 0:0
15:30Kit Go Pehchevo - Pobeda 2:1
15:30Labunishta - Pelister 1:1
15:30Osogovo - Sasa 2:5
15:30Pitu Guli - Plackovica 0:1
15:30Tikves - Belasica 1:2
15:30Vardari Forino - FK Korab 2:2

LETONYA: Optibet Virsliga

14:00Spartaks - Metta/LU 2:2
17:00FK Liepaja - Valmiera 2:3

LİTVANYA: I Lyga

14:00FC Pakruojis - Dziugas Telsiai 1:9
14:00Jonava - Riteriai 2 1:2
15:00FK Atmosfera - Vilniaus Vytis 0:6
15:00Siauliai FA - BFA Vilnius 5:2
16:00Hegelmann Litauen - Zalgiris 2 8:1

LÜBNAN: Premier Lig

15:30ErtelendiAl Ahed - Al Ghazieh -:-
15:30ErtelendiTripoli - Al Ansar -:-
16:00ErtelendiShabab El Bourj SC - Nejmeh SC -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

16:30ErtelendiRodange - Victoria Rosport -:-
17:00Ettelbruck - Union Titus Petange 1:2
17:00Fola - Dudelange 2:1
17:00Mondorf - Racing Luxembourg 0:4
17:00ErtelendiMuhlenbach - Hostert -:-
17:00ErtelendiUNA Strassen - Jeunesse Esch -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

15:30Dorogi - Budaorsi 3:0
15:30Kazincbarcika - Gyirmot 1:2
15:30İptal edildiNyiregyhaza - Balmazujvaros Sport -:-
15:30Soroksar - Csakvari 0:1

MACARİSTAN: NB III - East

15:00Cegledi - Balassagyarmat 1:0
15:00DVTK II - Putnok VSE 1:2
15:00Eger SE - Debreceni EAC 0:1
15:00ESMTK Budapest - Senyo Carnifex 2:2
15:00Fuzesgyarmati SK - Ozdi 3:1
15:00Gyongyosi - Tallya 0:2
15:00Hatvan - Debrecen II 0:2
15:00Jaszberenyi - Tiszaujvaros 1:2

MACARİSTAN: NB III - Centre

15:00Dunaharaszti - Pecsi 0:7
15:00FC Dabas - Szabadkikoto 2:1
15:00Ivancsa - Taksony 4:1
15:00Kelen - Kecskemeti 1:1
15:00Kozarmisleny - Dabas-Gyon 3:2
15:00Szekszardi - Rakosmenti KSK 1:3
15:00Szentlorinc - Monori 0:0

MACARİSTAN: NB III - West

12:00MOL Fehervar II - Puskas Academy II 1:2
15:00Balatonlelle - Elore 1:1
15:00Erdi - Nagykanizsa 2:2
15:00Heviz - Lipot 0:1
15:00Papai Perutz - Bicskei 1:2
15:00Sarvari - III. Keruleti TVE 1:2
15:00Veszprem - Mosonmagyarovari TE 3:0

MACARİSTAN: NB I Women

15:00MTK Hungaria K - Haladas K 1:2

MALAWİ: Super League

15:30ErtelendiDwangwa United - TN Stars -:-

MALTA: Premier Lig

16:00Gudja - Valletta 0:1

MEKSİKA: Liga MX - Apertura

01:00Cruz Azul - Monarcas 2:3
03:00Pachuca - Juarez 0:1
05:00Necaxa - Club America 2:2

MEKSİKA: Ascenso MX - Apertura

03:00Correcaminos - Alebrijes Oaxaca 2:3
03:00Zacatepec - Cimarrones de Sonora 0:0

MEKSİKA: Liga Premier Serie A

00:00Pioneros - Cruz Azul Hidalgo 3:4pen
00:00U.N.A.M. 2 - Inter Playa Del Carmen 1:1
01:00Atl. Bahia - UA Zacatecas 1:0
01:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Irapuato 2:3pen
01:00La Piedad - Canamy 2:1
01:00Yalmakan - Cafessa 1:4
03:00Canoneros Marina - Tlaxcala 0:1
03:00Mineros de Fresnillo - UA Chihuahua 0:1
03:00Tepatitlan de Morelos - Cimarrones de Sonora 2 1:0

MEKSİKA: Liga Premier Serie B

00:00Chapulineros - Dorados 2 4:0
00:00Uruapan - San Francisco 0:0
01:00Tlayacapan - Calor De San Pedro 0:2

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

00:00Monarcas Morelia K - Queretaro K 2:0

MOLDOVA: Ulusal Lig

13:00Codru Lozova - Speranta Nisporeni 0:0
14:00Sfintul - Petrocub 0:2

NİKARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:30Juventus Managua - Jalapa 1:0
01:00Diriangen - Managua FC 2:2

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:00Nest-Sotra - Sandnes 3:0
16:00Strømmen - Raufoss 2:1

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

15:00Arna-Bjørnar K - Trondheims-Orn K 0:0
16:00Kolbotn K - LSK Kvinner K 2:2

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Miguelito - Chiriqui 2:0
02:00Tauro - Plaza Amador 1:0

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

00:10Libertad - Sol De America 1:0
02:15River Plate - Olimpia Asuncion 0:1

PARAGUAY: Division Intermedia

15:00Resistencia - Guairena FC 2:2

PERU: Liga 1 - Clasura

23:30Ayacucho - Union Comercio 1:1
01:45AD Cantolao - Garcilaso 1:2
04:00Sport Boys - U. San Martin 0:0

PERU: Liga 2

23:00İptal edildiSanta Rosa - Sport Victoria -:-

POLONYA: Ekstraklasa

16:00Arka - Lechia 2:2

POLONYA: Division 2

13:00Lech 2 - Pruszkow 0:1
14:05Pogon Siedlce - Leczna 3:4

POLONYA: III Liga - Group I

12:15Pelikan - Polonia W. 1:0
17:00W. Mazowieckie - Huragan Morag 0:1

POLONYA: III Liga - Group III

14:00Slask 2 - Kluczbork 1:0
16:00Gornik Z. 2 - Sleza Wroclaw 2:0

POLONYA: III Liga - Group IV

16:00Orleta Radzyn - Siarka Tarnobrzeg 0:2
16:00Stal Krasnik - Hutnik Krakow 2:3

POLONYA: Central Youth League

12:00Cracovia U18 - Wisla U18 2:3
13:00Gornik Z. U18 - Lechia U18 2:1
14:00Escola Warszawa U18 - Gwarek Zabrze U18 0:4

PORTEKİZ: Taça de Portugal

16:00Aguias do Moradal - Setubal 0:5
17:00AD Oliveirense - Santa Clara 0:3
17:00Arouca - Merelinense 1:0
17:00Casa Pia - Vizela 1:3
17:00Marinhense - Fatima 1:0
17:00Montijo - Anadia 0:1
17:00Pedras Salgadas - Agueda 1:0
17:00Varzim - Estoril 1:0

RÉUNİON: Regionale 1

14:30Excelsior - Tamponnaise 3:1
14:30Jeanne d'Arc - St. Louis 1:2
14:30Saint-Denis - SDEFA 3:1
14:30Saint-Louisienne - Saint-Pauloise 1:2
14:30Saint-Pierroise - Marsouins 1:0
14:30St Marienne - Capricorne 1:1
14:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne 2:0

ROMANYA: Liga 1

15:30Academica Clinceni - Viitorul Constanta 0:0

ROMANYA: Liga 2

11:00Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti 7:2
11:00UTA Arad - Politehnica Timisoara 1:0
11:30U. Cluj - Mioveni 2:2

ROMANYA: Superliga Women

11:00Fairplay Bucuresti K - Fortuna Becicherecu Mic K 1:7
11:00Luceafarul Filiasi K - SN Constanta K 2:0
11:00Piros Security K - Heniu Prundu Bargaului K 2:1
11:00Universitatea Alexandria K - Ol. Cluj K 1:6
11:00Universitatea Galati K - Baia Mare K 1:0
15:00CSS Targoviste K - Vasas Odorhei K 0:6

RUANDA: National Football league

16:00Gicumbi - Mukura Victory Sports 1:3
16:00Heroes Fc - Muhanga 2:1
16:00Musanze - Kiyovu 1:1
16:00Sunrise - Espoir 4:1

RUSYA: Premier Ligi

11:30Orenburg - Samara 0:1
14:00Ufa - CSKA Moscow 1:1
16:30Arsenal Tula - Sochi 1:1

RUSYA: PFL - Center

13:00Khimki 2 - Saturn Ramenskoye 1:1

RUSYA: PFL - South

14:30FK Makhachkala - Dynamo Stavropol 2:0
15:00Volgar-Astrakhan - Spartak Vladikavkaz 3:1

RUSYA: PFL - Ural-Povolzhye

12:00Ural 2 - Lada Togliatti 4:0
13:00Chelyabinsk - Kamaz 4:2
13:00Lada Dimitrovgrad - Ufa 2 2:2
13:00Ulyanovsk - Zenit-Izhevsk 0:2
14:00Nosta - Zvezda Perm 0:1
15:00Akron Togliatti - Tyumen 3:0

RUSYA: Youth League

08:00Ufa U19 - CSKA Moscow U19 0:5
13:00Din. Moscow U19 - Krasnodar U19 5:1

RUSYA: Supreme Division Women

13:00Torpedo Izhevsk K - CSKA Moscow K 0:4
14:00Ryazan K - FK Yenisey K 5:1
16:00Kubanochka Krasnodar K - Zvezda K 1:2

SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - İlk etap

16:00Domagnano - Juvenes/Dogana 2:1
16:00La Fiorita - Faetano 2:1
16:00Murata - Pennarossa 2:1
16:00Tre Fiori - Folgore 1:0

SIRBİSTAN: Prva Liga

16:00Kabel Novi Sad - Din. Vranje 1:0

SLOVAKYA: Küme C - Batı

11:30Nitra B - Povazska Bystrica 2:2
15:00Crystal - Galanta 2:2
15:00Gabcikovo - Trnava B 0:3
15:00Malzenice - AFC Nove Mesto 1:1
15:00Marcelova - Sala 0:1
15:00Velke Ludince - FC Zlate Moravce B 0:0

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

15:00Mladost Kalsa - Lipany 3:3
15:00Šarišské Michalany - B. Nova Ves 2:1
15:00Snina - Plavnica 3:0

SLOVAKYA: Divison C Central

11:30Jednota Banova - Lip. Stiavnica 2:1
15:00Kalinovo - MSK Martin 0:2
15:00L. Hradok - Zarnovica 2:1
15:00Namestovo - Filakovo 2:0

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30Raca - Malacky 2:1
16:00Rovinka - Inter Bratislava 1:1
16:00Rusovce - Pezinok 6:2

SLOVENYA: Prva Liga

15:30Tabor Sezana - Maribor 4:1

SLOVENYA: 2.SNL

16:00Brda - Brezice 0:1

SLOVENYA: 1. SZNL Women

12:00Pomurje K - Koper K 4:0
12:00Radomlje K - Cerklje K 1:1
16:00Krim K - MB Tabor K 3:3
16:00Primorje K - Olimpija K 0:13

SURİYE: Premier League

15:00Al-Ittihad - Wathbah 1:1
15:00Al Nawaeir - Tishreen 0:0
15:00Al Wahda - Al Jaish 1:0
15:00Foutoua - Al-Sahel 2:0
15:00Jableh - Al Shorta 1:4
16:00ErtelendiAl Karamah - Al Jazira -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30ErtelendiA. Italiano - Cobresal -:-
18:00ErtelendiU. Catolica - Colo Colo -:-
21:30ErtelendiDeportes Iquique - Huachipato -:-
00:00ErtelendiCoquimbo - O'Higgins -:-

ŞİLİ: Primer B

23:00ErtelendiMelipilla - Copiapo -:-
01:00CD Santa Cruz - Valdivia 1:1
01:00ErtelendiSan Luis - S. Morning -:-

TANZANYA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Mwadui 2:1
16:00Mbeya City - Biashara Mara United 0:2
16:00Polisi Tanzania - Singida United 2:1

TAYLAND: Thai League 1

14:00Buriram - Port MTI FC 3:1
14:00Chainat - Nakhon Ratchasima 1:3
14:00Chiangrai - Prachuap 4:1
14:00Muangthong - Chonburi 0:2
14:00PTT Rayong - Chiangmai FC 2:3
14:00Ratchaburi - Bangkok Utd 2:2
14:00Samut Prakan City - Suphanburi 2:3
14:00Sukhothai - Trat FC 2:1

TUNUS: Ligue 2

16:30Menzel Bouzelfa - Stade Gabesien 0:1

TÜRKİYE: Süper Lig

14:00Kayserispor - Kasımpaşa 1:1
16:30Alanyaspor - Rizespor 5:2

TÜRKİYE: Spor Toto 1. Lig

14:00Keçiörengücü - Balıkesirspor 1:0
16:30Boluspor - Giresunspor 2:0

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup

14:30Yeni Corumspor - Tarsus 0:0
14:30Zonguldak - Şanlıurfaspor 2:0
15:00İnegölspor - Samsunspor 0:1
15:00Kırklarelispor - 1922 Konyaspor 0:3

TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup

14:00Bayburt - Ergene Velimese 2:1
14:00Elazığspor - Kahramanmaraş 1:2
14:30Kastamonuspor - Utas Usakspor 4:1
14:30Kirsehir Belediyespor - Karabükspor 3:0
15:00Bandırmaspor - Niğde Anadolu 4:1

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 1. Grup

14:0024 Erzincanspor - Aksaray Bld. 0:0
14:00Karakopru - Tokatspor 1:1
14:30Düzcespor - Yeni Orduspor 0:0
14:30Erzin - Catalca 0:0
14:30Serik Belediyespor - Sultanbeyli 2:1
15:00Sile Yildizspor - Manisaspor 2:2

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 2. Grup

14:00Ofspor - Payasspor 2:1
14:30Erbaaspor - Erokspor 1:2
14:30Kozan - Agri 1970 2:1
15:00Alemdag - Kemerspor 2003 5:0
15:00Belediye Derince - Fethiyespor 0:1
15:00Karşıyaka - Kocaelispor 1:0
15:00Turgutluspor - Cizrespor 4:2

TÜRKİYE: TFF 3. Lig 3. Grup

14:00Batman Petrolspor - Osmaniyespor 1:2
14:00Kelkit - Pazarspor 1:0
14:00Malatya - Modafenspor 4:0
14:30Altindag Bld. - Darıca Gençlerbirliği 0:1
14:30Yozgatspor 1959 FK - Halide E. 1:0
15:00Bayrampaşa - Soma Spor 1:0
15:00Golcukspor - Nevsehirspor 1:0
15:00Muğlaspor - Karacabey Belediyespor 1:3
15:00Nazillispor - Diyarbakırspor 3:1

UKRAYNA: Premier League

14:00Mariupol - Dnipro-1 1:0
17:00Dyn. Kyiv - Oleksandriya 1:0

UKRAYNA: Persha Liga

16:00MFC Metalurh - Mykolaiv 1:1
16:30Rukh Lviv - Inhulets 1:0

URUGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Nacional - Cerro CA 2:0

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

00:00Aragua - Lara 2:2
00:00Monagas - Estudiantes Caracas 0:1

YENİ ZELANDA: National League Women

03:00Central Football K - Auckland K 1:2

YUNANİSTAN: Super Ligi

16:45Panionios - Asteras T. 0:1
17:00Xanthi - Aris 0:1

YUNANİSTAN: Super League 2

19:00ErtelendiApollon Larissa - Panachaiki -:-
19:00ErtelendiApollon Pontou - Platanias -:-
19:00ErtelendiErgotelis - Kerkyra -:-
19:00ErtelendiKaraiskakis - Levadiakos -:-
19:00ErtelendiPAE Chania - Giannina -:-
19:00ErtelendiSmyrnis - Dramas -:-

YUNANİSTAN: Football League

15:00Ialisos - Niki Volos 1:0
16:00Aspropyrgos Enosis - PAE Egaleo 1:1
16:00Ierapetra - Diagoras 0:0
16:00Kavala - Veria 1:0
16:00PO Triglia - AO Trikala 0:1

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Doxa Theologos - Keravnos Pernis 0:2
16:00F.C. Pandramaikos - Iraklis Zigou 2:0
16:00Panserraikos - Aris Avato 3:0

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 2

16:00Almopos - Edessaikos 1:0
16:00İptal edildiFlorina - Aris Palaiochori -:-
16:00Giannitsa - Thyella Sarakinoi 2:0
16:00Makedonikos - M. Alexandros Trikala 2:0
16:00Niki Agkathia - Astrapi Mes. 1:0
16:00Poseidonas Michanionas - A. Asteras 0:2
16:00Thermaikos FC - Seirina 4:0

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Oikonomos - Karitsa 1:1
16:00Pierikos - Dia. Stefanovik 1:0

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 4

16:00Anagennisi Arta - Apollo Efpaliou 3:1
16:00Souli Paramythia - Makedonikos Foufas 0:0
16:00Tilikratis L. - Acheron Kanalaki 0:1

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 5

12:00Panthiraikos - Fostiras 1:1
12:30Kallithea - Ano Meras 3:2
16:00Agioi Anargyroi - AO Akratitos 2:0
16:00AO Ilisiakos - Moschato 1:1

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 6

14:30AEK Tripolis - Rodos 1:4
15:00Marko - Aiolikos 1:0
16:00Aittitos Spata - Panarkadikos 0:2
16:00Ipato - Korinthos 2006 2:1

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 7

16:00Panargiakos - Diavolitsi 0:0

YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 8

16:00Agios Nikolaos - Panakrotiriakos 2:1

ZAMBİYA: Super League

14:00Green Buffaloes FC - Zesco Utd 1:3
16:00NAPSA Stars - Green Eagles 1:1
16:00Zanaco - Forest Rangers 1:0

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Hwange - Harare City 0:1

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.FlashScore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı FlashScore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.