Futbol » Bugün » Oranlar
ALMANYA: Bundesliga
21:30Bochum - Hoffenheim -:- [ 2.15 | 4.00 | 2.90 ]FRANSA: Lig 1
22:00Montpellier - Nantes -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]İSPANYA: LaLiga
22:00Real Sociedad - Real Madrid -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.90 ]İTALYA: Serie A
21:45Frosinone - Salernitana -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]TÜRKİYE: Süper Lig
20:00Adana Demirspor - Galatasaray -:- [ 6.00 | 5.00 | 1.45 ]ABD: MLS Next Pro
05:00Tacoma Defiance - Town FC 3:2ABD: NISA
00:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar
21:00Mamelodi - Esperance Tunis -:- [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]22:00Al Ahly - Mazembe -:- [ 1.36 | 3.80 | 8.50 ]
ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30Hertha - Hannover -:- [ 2.20 | 3.75 | 2.90 ]19:30St. Pauli - Rostock -:- [ 1.36 | 5.50 | 7.00 ]
ALMANYA: 3. Liga
20:00Bielefeld - Lubeck -:- [ 1.53 | 4.00 | 5.00 ]ALMANYA: Regionalliga North
20:00SC Weiche-08 - Meppen -:-20:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
20:30Spelle-Venhaus - Hannover II -:-
ALMANYA: Regionalliga Nordost
20:00Altglienicke - Eilenburg -:-20:00Chemie Leipzig - Babelsberg -:-
20:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
20:30FC Gutersloh - Schalke II -:-20:30Fortuna Koln - Wuppertaler -:-
20:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
20:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-ALMANYA: Regionalliga Bayern
20:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-20:00Illertissen - Ansbach -:-
20:00Memmingen - Fürth II -:-
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
20:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-ALMANYA: Oberliga Hamburg
19:45Dassendorf - Duneberg -:-20:30Harksheide - Paloma -:-
20:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
20:00Leher - TURA Bremen -:-ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
19:30Bornreihe - BSV Rehden -:-21:00Meppen II - Delmenhorst -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
20:30Sprockhovel - Lotte -:-ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Diefflen - RW Koblenz -:-20:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-
20:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
19:15Abtswind - Kornburg -:-19:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
20:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
19:15Denzlingen - Grossaspach -:-20:00Goppinger - Essingen -:-
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
20:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-21:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
ANGOLA: Girabola League
19:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1ASYA: AFC Asian Cup U23 - Playofflar
17:00Özbekistan U23 - Suudi Arabistan U23 -:-20:30Irak U23 - Vietnam U23 -:-
AVUSTRALYA: A-Ligi
12:45Brisbane Roar - Adelaide United 3:4 [ 2.10 | 4.20 | 2.90 ]AVUSTRALYA: NPL NSW
12:30Manly Utd - NWS Spirit 3:212:30Sydney FC U23 - Sydney Utd 0:2
AVUSTRALYA: NPL Queensland
13:30Redlands - Wynnum Wolves 0:1AVUSTRALYA: NPL South Australia
13:00Adelaide City - Adelaide United U23 2:313:00South Adelaide - Croydon 2:2
AVUSTRALYA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Oakleigh 0:1AVUSTRALYA: NSW League One
13:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AVUSTRALYA: SA State League
13:45West Torrens - Sturt Lions 2:0AVUSTRALYA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Melbourne City U21 1:013:30Northcote City - Brunswick City 2:1
13:30Preston Lions - Werribee City 5:0
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
20:30Austria Vienna - Altach -:- [ 1.85 | 3.40 | 4.33 ]AVUSTURYA: 2. Liga
19:10Kapfenberg - Horn -:-19:10Lafnitz - Leoben -:-
19:10Ried - Amstetten -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:00Drassburg - Donaufeld Wien -:-20:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
20:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
20:30Traiskirchen - Favoritner -:-
21:00Ardagger - SV Oberwart -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
19:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-20:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
20:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
20:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
20:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
20:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt -:-
20:00Weiz - SPG Wels -:-
AVUSTURYA: Burgenland
20:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-20:30Marz - Halbturn -:-
20:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
AVUSTURYA: Karnten
20:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-20:00Lendorf - Treibach -:-
20:00SV Kraig - SAK Klagenfurt -:-
20:00Volkermarkt - A. Klagenfurt (Am) -:-
20:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
20:30Kottingbrunn - Warth -:-20:30Rohrbach - Korneuburg -:-
20:30Zwettl - Langenrohr -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
20:00Weisskirchen - ASK St.Valentin -:-20:30Leonfelden - Micheldorf -:-
21:00Pregarten - Bad Ischl -:-
AVUSTURYA: Salzburg
19:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-19:30Grodig - USK Anif -:-
20:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
20:00Puch - Strasswalchen -:-
20:00Seekirchen - Burmoos -:-
AVUSTURYA: Steiermark
20:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-20:00Koflach - Lebring -:-
20:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
20:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
20:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
20:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
20:30SC Kundl - Vols -:-20:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
21:00Fugen - Kitzbuhel -:-AVUSTURYA: Vorarlberg
19:30A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-AVUSTURYA: Wien
19:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort -:-19:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
AZERBAYCAN: I Liqa
14:30Shamakhi - Difai Agsu 2:115:00Mingachevir - Iravan 1:0
BAE: BAE Pro Ligi
17:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-17:05Bani Yas - Hatta -:-
19:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
19:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
BANGLADEŞ: Premier League
12:45Rahmatgonj MFS - Fortis 1:212:45Sheikh Russel - Abahani Limited 0:1
BARBADOS: Premier League
02:00Brittons Hill - Paradise SC -:-04:00Empire - Weymouth Wales -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Düşme Grubu
21:45Eupen - Charleroi -:- [ 3.40 | 3.20 | 2.20 ]BELÇİKA: National Division 1
21:00Gent B - Leuven B -:-BELÇİKA: Second Amateur Division Group VFV B
21:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELÇİKA: Pro League U21
20:30Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-21:00Dender U21 - Deinze U21 -:-
21:00St. Truiden U21 - Oostende U21 -:-
21:15Westerlo U21 - RFC Liege U21 -:-
21:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 -:-
21:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
BELÇİKA: Super League Women - Kaybedenler etabı
21:00Charleroi K - Mechelen K -:-BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
21:30Genk K - Gent K -:-BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:30Vitebsk - BATE -:-20:30Dynamo Brest - Naftan -:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
17:30Volna Pinsk - Beyaz Rusya U17 -:-BOTSVANA: Premier League
20:00Township Rollers - Orapa United -:-BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:30Rio Branco - Humaita 0:301:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
23:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BREZİLYA: Amapaense - Playofflar
02:00ErtelendiOratorio - Trem -:-BREZİLYA: Gaucho 2
01:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1BREZİLYA: Brasileiro U20
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-21:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 -:-21:00Joinville U20 - Figueirense U20 -:-
BREZİLYA: Goiano U20
21:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 -:-21:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-
21:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
21:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 -:-
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:00Cascavel U20 - Azuriz U20 -:-BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 -:-21:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
21:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
21:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 -:-
21:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
21:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 -:-
21:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 -:-
21:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
21:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
21:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
21:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 -:-
21:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 -:-
21:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
21:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 -:-
21:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
21:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
21:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
21:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 -:-
21:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
21:00Referencia U20 - GE Osasco U20 -:-
21:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
21:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 -:-
21:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 -:-
21:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 -:-
21:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 -:-
21:00Sfera U20 - Elosport U20 -:-
21:00Tanabi U20 - Mirassol U20 -:-
21:00Tupa U20 - Novorizontino U20 -:-
21:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 -:-
21:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 -:-
21:00Velo Clube U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
21:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00Vitoria K - Confianca K -:-BULGARİSTAN: Parva liga - Düşme Grubu
20:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa -:- [ 2.25 | 3.25 | 3.30 ]BULGARİSTAN: Vtora liga
17:00Marek - Septemvri Sofia -:-CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
22:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-CEZAYİR: 1.Küme
18:00Biskra - Setif -:-18:00ErtelendiBiskra - Oran -:-
18:00El Bayadh - Khenchela -:-
18:00ErtelendiJS Kabylie - Constantine -:-
18:00ErtelendiKhenchela - MC Alger -:-
18:00ErtelendiMagra - Saoura -:-
18:00ErtelendiParadou - Chlef -:-
18:00Saoura - US Souf -:-
18:00ErtelendiSetif - US Souf -:-
CİBUTİ: Division 1
15:00ErtelendiASAS - Port -:-15:00ASC Hayab - Dikhil -:-
17:30ErtelendiCF GR/SIAF - AS Arta -:-
17:30Port - Gendarmerie -:-
19:30ErtelendiASC Hayab - Hopital -:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Foullah Edifice - Gazelle -:-ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
17:30Unicov - Zlinsko -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
19:00Kladno - Hrebec -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
19:30Batov - Novy Jicin -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
18:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry -:-ÇİN: Super Ligi
13:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun 0:2 [ 2.38 | 3.40 | 2.88 ]14:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu 1:3 [ 1.91 | 3.20 | 4.50 ]
14:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen 2:3 [ 4.00 | 3.75 | 1.85 ]
14:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka 0:1 [ 1.85 | 3.30 | 4.75 ]
14:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger 2:1 [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
14:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan 1:2 [ 3.60 | 3.75 | 2.00 ]
90+'Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan 0:1 [ 1.91 | 4.00 | 3.50 ]
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
20:00Lyngby - Vejle -:- [ 2.40 | 3.30 | 3.00 ]DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
20:00B.93 - Horsens -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.95 ]20:00Hillerod - Naestved -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
20:00Kolding - Sonderjyske -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.05 ]DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
20:00F. Amager - Hellerup -:-20:00Thisted - Skive -:-
DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
20:00Esbjerg - Aarhus Fremad -:-20:00Nykobing - AB Kopenhagen -:-
DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
00:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
11:00Ghana U16 - Sırbistan U16 5:113:30Hırvatistan U16 - İsveç U16 2:3
16:15Finlandiya U16 - Uruguay U16 -:-
25'Rusya U16 - Kazakistan U16 0:0
17:00Tunus U17 - Libya U17 -:-
20:00Cezayir U17 - Mısır U17 -:-
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
13:00Özbekistan U18 K - Türkmenistan U18 K 9:145+'Tacikistan U18 K - İran U18 K 0:2
EKVADOR: Serie B
03:00Ind. Juniors - Cuniburo 4:0EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
04:30Santa Tecla - Aguila 2:4ENDONEZYA: Liga 1
11:00Persis Solo - Persita 1:211:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 3:0
90+'RANS Nusantara - Persija Jakarta 0:1
ERMENİSTAN: Premier Lig
18:00Ararat - Van -:-ESTONYA: Meistr ligi
19:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-FAS: Yüksek Fas Ligi Botola
21:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:- [ 2.20 | 2.63 | 3.40 ]FİNLANDİYA: Veikkausliiga
18:00Inter Turku - Ekenas -:- [ 1.44 | 4.00 | 6.50 ]FİNLANDİYA: Ykkonen
19:00JJK Jyvaskyla - EPS -:- [ 1.53 | 4.20 | 4.50 ]FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
18:30MyPa - Lahden Reipas -:-19:00Atlantis 2 - Futura -:-
19:00PPJ - GrIFK -:-
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
19:00TuWe - MuSa -:-19:45Fish United - TPV -:-
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
19:00PK-35 Vantaa K - Ilves K -:-FRANSA: National
19:30Niort - Martigues -:-20:30Chateauroux - Epinal -:-
20:30Cholet - Rouen -:-
20:30Dijon - GOAL FC -:-
20:30Marignane GCB - Sochaux -:-
20:30Nancy - Le Mans -:-
20:30Versailles - Orleans -:-
20:30Villefranche - Avranches -:-
FRANSA: National 2 - Group A
21:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANSA: National 2 - Group B
20:30Angouleme - La Roche -:-20:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANSA: National 2 - Group C
20:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-20:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANSA: National 2 - Group D
20:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GALLER: Cymru North
21:30Buckley - Chirk AAA FC -:-GAMBİYA: GFA League
19:30Falcons - Armed Forces -:-19:30Real Banjul - TMT -:-
19:30Wallidan - BST Galaxy -:-
GANA: Premier Lig
18:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GANA: Division One League
18:00ADVSA - Accra Athletic -:-18:00Baffour SA - Debibi -:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
03:00Malacateco - Municipal 3:205:45Xinabajul - Antigua 0:1
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:-20:30TS Galaxy - Swallows -:-
GÜNEY AFRİKA: Motsepe Foundation Championship
Devre ArasıBlack Leopards - Orbit College 1:0Devre ArasıPretoria Callies - Upington City 1:1
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:001:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
03:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) 0:2
03:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) 3:1
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:2 [ 5.50 | 3.80 | 1.65 ]01:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2 [ 2.20 | 3.20 | 3.40 ]
03:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) 2:0 [ 1.30 | 5.25 | 10.00 ]
03:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) 4:2 [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]
05:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) 1:2 [ 3.80 | 3.30 | 2.05 ]
05:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1 [ 2.25 | 3.20 | 3.40 ]
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20 - Final grubu
00:00Kolombiya U20 K - Venezuela U20 K -:-GÜNEY KIBRIS: Division 2 - Düşme Grubu
17:00Ermis - Xylotymbou -:-GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-19:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
HIRVATİSTAN: HNL
19:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:- [ 2.00 | 3.10 | 4.00 ]HIRVATİSTAN: Prva NL
16:50Jarun - Vukovar 1991 -:- [ 2.90 | 3.25 | 2.20 ]18:00Sesvete - Dubrava -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.40 ]
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:00Dragovoljac - Jadran LP -:-18:00Kustosija - Karlovac -:-
HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Dordrecht -:- [ 2.80 | 4.20 | 2.20 ]21:00De Graafschap - Maastricht -:- [ 1.91 | 4.20 | 3.40 ]
21:00Jong Ajax - Roda -:- [ 3.75 | 4.00 | 1.83 ]
21:00Oss - Jong AZ -:- [ 2.70 | 4.50 | 2.20 ]
21:00Venlo - Den Bosch -:- [ 1.75 | 4.20 | 4.20 ]
21:00Willem II - Groningen -:- [ 2.63 | 3.50 | 2.60 ]
HOLLANDA: Divisie 1 U18 - İlkbahar Sezonu
18:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
02:15Motagua - Real Sociedad 3:004:30Victoria - Marathon 1:0
IRAK: Stars League
52'Al Karkh - Al Zawraa 0:148'Al-Qassim - Duhok 1:2
18:00ErtelendiAl-Hudod - Al Wasat -:-
18:00ErtelendiAl Talaba - Al Naft -:-
18:00Al Wasat - Naft Missan -:-
18:00ErtelendiAl Zawraa - Erbil -:-
18:00ErtelendiNaft Missan - Al-Qassim -:-
18:00ErtelendiZakho - Al Minaa -:-
İNGİLTERE: Şampiyona
22:00QPR - Leeds -:- [ 5.00 | 4.50 | 1.57 ]İNGİLTERE: Premier League 2
25'Reading U21 - Manchester City U21 0:021:00Aston Villa U21 - Norwich U21 -:-
21:00Chelsea U21 - Southampton U21 -:-
21:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-
21:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 -:-
21:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 -:-
21:00Stoke U21 - Newcastle U21 -:-
21:00West Ham U21 - Leicester U21 -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
Devre ArasıHull U21 - Crewe U21 1:0İRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Kerman - Chadormalu -:-17:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
17:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
17:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
18:00Malavan - Saipa -:-
18:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
19:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
İRLANDA: Premier Division
21:45Drogheda - Sligo Rovers -:- [ 2.30 | 3.20 | 2.70 ]21:45Dundalk - Bohemians -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.38 ]
21:45Shelbourne - St. Patricks -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.10 ]
21:45Waterford - Derry City -:- [ 4.00 | 3.25 | 1.80 ]
22:00Shamrock Rovers - Galway -:- [ 1.70 | 3.30 | 4.50 ]
İRLANDA: Division 1
20:00Finn Harps - Cork City -:-21:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
21:45Bray - Kerry -:-
21:45Treaty United - UC Dublin -:-
İSKOÇYA: Championship
21:45Airdrieonians - Dundee Utd -:- [ 5.50 | 4.00 | 1.45 ]İSPANYA: LaLiga2
21:30Andorra - Racing Santander -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.25 ]İSPANYA: Tercera RFEF - Group 4
20:30Derio - Leioa -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
19:00Ilicitano - Roda -:-21:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-
21:00Villarreal C - Silla CF -:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:15Arucas - Panaderia -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 15
20:30Alesves - Cortes -:-21:30Oberena - CD Ardoi -:-
İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
Devre ArasıH. Akko - MS Kafr Qasim 1:1Devre ArasıHapoel Afula - H. Ironi Rishon 0:0
Devre ArasıH. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan 0:2
Devre ArasıNes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 0:1
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
Devre ArasıBnei Yehuda - Kiryat Shmona 0:0Devre ArasıHapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias 0:1
Devre ArasıNof Hagalil - M. Herzliya 3:0
Devre ArasıRamat Hasharon - Maccabi Jaffa 2:1
İSRAİL: Liga Alef North
13:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam 3:313:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab 2:1
13:40H. Raanana - Tayibe 3:0
13:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek 3:3
13:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka 0:0
13:40M. Nazareth - Ironi Nesher 3:1
13:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna 4:1
İSRAİL: Liga Alef South
13:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek 1:213:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya 4:1
13:40Ironi Modiin - SC Dimona 0:0
13:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod 2:0
13:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim 2:3
13:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem 2:0
13:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod 0:1
14:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi 2:1
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
20:00Orebro Syr. - AFC Eskilstuna -:-İSVEÇ: 1. Lig - Södra
20:00Angelholm - Lunds -:-20:00Torslanda - Trollhättan -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
20:00Boden - Kiruna -:-İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
20:00IFK Skovde - Lidkoping -:-20:15Saffle SK - Herrestads AIF -:-
20:30Kongahalla - Gauthiod -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
20:30Nacka Iliria - IFK Eskilstuna -:-20:30Sleipner - Nykopings -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
20:00Landvetter - Savedalen -:-İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
20:00Jitex K - Lidkoping K -:-20:30Sunnanå K - Malmo FF K -:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
21:15Aarau - Bellinzona -:-İSVİÇRE: Promotion League
21:15Delemont - Breitenrain -:-İTALYA: Serie B
21:30Pisa - Catanzaro -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.30 ]21:30Venezia - Cremonese -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.10 ]
İTALYA: Primavera 1
19:00Fiorentina U19 - Inter U19 -:-İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
21:30Juventus K - Inter K -:-İTALYA: Serie B Women
15:30Chievo Verona K - Ravenna K -:-KATAR: Emir Cup
17:15Al Khor - Lusail -:-20:00Al-Shahaniya - Al Bidda -:-
KAZAKİSTAN: First Division
12:00ErtelendiFK Akzhayik - Arys -:-12:00Okzhetpes - SD Family 4:1
14:00FK Kyran - Zhetisay 0:1
14:00Taraz - Altai 3:1
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:30Atletico F.C. - Tigres -:-00:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
KOLOMBİYA: Copa Colombia
01:30Patriotas - Bucaramanga 0:3 [ 2.70 | 3.10 | 2.75 ]03:00Quindio - Envigado 2:3 [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]
04:00Once Caldas - Fortaleza 0:1 [ 1.91 | 3.50 | 4.00 ]
KONGO: Ligue 1
17:00Juk - CARA Brazzaville -:-20:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
16:30Blessing - Groupe Bazano -:-17:30Renaissance - AC Kuya -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Düşme Grubu
20:45Knockbreda - Newington -:-21:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
21:45Dergview - Ards -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Terfi Grupları
21:45Annagh - Bangor FC -:-21:45Dundela - H&W Welders -:-
21:45Portadown - Institute -:-
LETONYA: Virsliga
18:00Metta - Auda -:-LETONYA: 1. Liga
19:00Rezekne - Valmiera 2 -:-LİTVANYA: I Lyga
17:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-18:00Babrungas - FK Minija -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
19:00Neptunas - Garliava -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
Devre ArasıRacing - Nejmeh SC 0:2MACARİSTAN: OTP Bank Liga
21:00Zalaegerszeg - Puskas Academy -:- [ 3.80 | 3.60 | 1.85 ]MAKAO: Elite League
45+'Chao Pak Kei - Monte Carlo 0:0MALİ: Premiere Division
19:30AS Police - US Bougouni -:-21:30USC Kita - USFAS Bamako -:-
MALTA: Challenge League - Düşme Grubu
21:30Fgura - Swieqi -:-21:30Msida - Attard -:-
MALTA: Challenge League - Terfi Grupları
19:00Marsa - Zurrieq -:-MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
04:05Cancun - Atlante 0:106:05Zacatecas Mineros - Leones Negros 0:0
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
19:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
18:00Puebla U23 - Club America U23 -:-18:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 -:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
04:00Tigres K - Juarez K 1:006:10Tijuana K - Pachuca K 3:4
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15Deren - Khovd 3:2MOZAMBİK: Mocambola
45+'Ferroviario Beira - Brera Tchumene 0:0MYANMAR: MNL League Cup
12:15Rainbow - Shan Utd 0:712:30Rakhine United - Glory Goal 2:0
NİJERYA: NPFL
18:00Remo Stars - Niger -:-NİJERYA: NNL
15:001472 FC - Vandrezzer -:-17:00Smart City - Rovers FC -:-
NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Jalapa - UNAN-Managua 1:103:00Diriangen - Ferretti 1:0
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 0:1PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Sp. Carapegua - Rubio Nu -:-00:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Carlos Mannucci -:- [ 1.50 | 4.00 | 6.50 ]PERU: Liga Women
23:00Dep. Municipal K - Carlos Mannucci K 0:321:00AD Cantolao K - Defensores K -:-
23:30Cesar Vallejo K - Sporting Cristal K -:-
POLONYA: Ekstraklasa
19:00Piast - Warta Poznan -:- [ 1.91 | 2.90 | 4.75 ]21:30Jagiellonia - Pogon Szczecin -:- [ 2.05 | 3.80 | 3.10 ]
POLONYA: Division 1
21:30Wisla - Podbeskidzie -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]POLONYA: Division 2
20:30Chojniczanka - Sandecja -:-21:00Pogon Siedlce - Stezyca -:-
POLONYA: III Liga - Group I
20:45Skierniewice - Pelikan -:-POLONYA: III Liga - Group II
18:15Pogon Szczecin II - Swit Skolwin -:-POLONYA: III Liga - Group III
25'Sleza Wroclaw - Carina Gubin 0:0POLONYA: III Liga - Group IV
20:45Wiazownica - Czarni Polaniec -:-PORTEKİZ: Liga Portugal
22:15Gil Vicente - Arouca -:- [ 2.55 | 3.50 | 2.55 ]PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Düşme Grubu
13:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 5:213:00Portimonense U23 - Braga U23 0:4
13:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 0:0
18:00Farense U23 - Mafra U23 -:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
13:00Benfica U19 - Braga U19 4:1ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
20:00Din. Bucuresti - FC Voluntari -:- [ 1.85 | 3.10 | 4.00 ]ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
17:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
17:00Calarasi - Afumati -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
17:00Muscel - Moreni -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
17:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
17:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
17:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
17:00Ramnicu Valcea - Cetatea -:-17:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
17:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-17:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
14:00Viitorul Simian - CSM Deva 2:3ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
17:00Avantul Periam - Ineu -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
17:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-17:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
17:00Sanatatea Cluj - Baia Mare -:-17:00Satu Mare - Victoria Carei -:-
RUANDA: Premier League
Devre ArasıPolice - Bugesera 0:1RUSYA: Youth League
11:00F. Voronezh U19 - Chertanovo M. U19 1:111:00Ural U19 - FK Orenburg U19 1:0
13:00Samara U19 - Lok. Moscow U19 0:7
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Baltika U19 0:0
90+'Akhmat Grozny U19 - CSKA Moscow U19 2:4
90+'Din. Moscow U19 - FK Rostov U19 1:2
90+'Kazan U19 - FK Strogino Moscow U19 2:0
15:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 3:1
17:00Sochi U19 - Krasnodar U19 -:-
17:00Sp. Moscow U19 - Konoplev Academy U19 -:-
SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
18:00Vozdovac - Sp. Subotica -:-SIRBİSTAN: Super Liga - Şampiyona Playoffları
20:00Cukaricki - Mladost -:-SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
15:00Torlak - Jedinstvo Surcin -:-16:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15ErtelendiBhantal - Freetown City -:-19:15ErtelendiReal Republicans - Kholifa Stars -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
18:30Michalovce - Banska Bystrica -:-SLOVAKYA: 1. Liga Women - Şampiyona Playoffları
19:00Myjava K - Slovan Bratislava K -:-SLOVENYA: 2.SNL
18:00Ilirija - Tabor Sezana -:-SOMALİ: National league
Devre ArasıMidnimo - Heegan 2:2SURİYE: Premier League
Devre ArasıAl-Ittihad Aleppo - Wathbah 2:1Devre ArasıAl Karamah - Horriya 0:0
Devre ArasıAl-Sahel - Tishreen 0:0
Devre ArasıFoutoua - Al Wahda 0:1
Devre ArasıHottin - Jableh 1:0
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al-Hilal - Al Fateh -:- [ 1.29 | 5.75 | 8.50 ]18:00Damac - Al-Taawon -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.55 ]
21:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:- [ 2.05 | 3.80 | 3.00 ]
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
14:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-Devre ArasıKuktosh - Barkchi Hisor 2:0 [ 2.00 | 3.50 | 3.00 ]
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
Devre ArasıDodoma Jiji - Kinondoni MC 1:018:00ErtelendiSimba - Mtibwa Sugar -:-
UGANDA: Premier League
Devre ArasıBusoga - Wakiso Giants 1:1Devre ArasıMbarara City - UPDF 0:0
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
12:30Metalist Kharkiv - Kremin 2:1UKRAYNA: U19 League
12:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 3:112:00Rukh Lviv U19 - Veres Rivne U19 3:4
13:00Dnipro-1 U19 - Din. Kiev U19 1:6
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat -:-20:45Al Ramtha - Sahab -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.