Futbol » Yarın » Hepsi
AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar
22:00Atalanta - Marsilya -:-22:00Leverkusen - AS Roma -:-
AVRUPA: Avrupa Konferans Ligi - Playofflar
22:00Olympiakos - Aston Villa -:-ABD: MLS Next Pro
02:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-02:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
02:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
05:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
ABD: USL League One
01:30One Knoxville - Forward Madison -:-ABD: USL League Two
02:30Midwest United - Union FC Macomb -:-05:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
ABD: NISA
06:30Capo - LA Force -:-ABD: US Open Kupası
02:00Charleston - Tormenta -:-02:00Indy Eleven - San Antonio -:-
02:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
02:30New York City II - Colorado Springs -:-
02:30Tampa Bay - Birmingham -:-
03:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
04:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
05:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
05:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
ABD: NWSL Women
03:00Houston Dash K - Gotham K -:-05:00San Diego Wave K - Utah Royals K -:-
05:00Seattle Reign K - Kansas City Current K -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
16:00Munster 2 - Brunninghausen -:-ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
16:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-16:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
16:30Goppinger - Backnang -:-
16:30Mutschelbach - Villingen -:-
16:30Pforzheim - Ravensburg -:-
16:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
ALMANYA: DFB Pokal - Bayanlar
17:00Bayern K - Wolfsburg K -:-ARJANTİN: Copa Argentina
00:05Colon - Los Andes -:-ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2 -:-21:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
21:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
21:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
21:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARNAVUTLUK: First Division
17:00Bylis - AF Elbasani -:-ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Filipinler U17 K - Kuzey Kore U17 K -:-14:00Güney Kore U17 K - Endonezya U17 K -:-
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
14:00Belçika U17 K - Portekiz U17 K -:-16:30İspanya U17 K - Polonya U17 K -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
18:30Leobendorf - Neusiedl -:-AVUSTURYA: Regionalliga Batı
17:00Bischofshofen - Saalfelden -:-AVUSTURYA: Karnten
11:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-12:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
12:00SV Kraig - Treibach -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
16:00Friedburg - Bad Ischl -:-17:00Pregarten - Mondsee -:-
18:00SPG Wels II - Perg -:-
AVUSTURYA: Salzburg
15:30Golling - USK Anif -:-18:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
AVUSTURYA: OFB Cup Women
15:00St. Polten K - Austria Vienna K -:-AZERBAYCAN: I Liqa
15:00Araz Saatli - Moik Baku -:-15:30Shamakhi - Karvan -:-
16:00Imisli FK - Lokbatan -:-
16:00Mingachevir - Zaqatala -:-
BAHREYN: Premier Lig
19:00Al-Hala - Sitra -:-19:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
19:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELÇİKA: Kupa
16:30Royale Union SG - Antwerp -:-BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:30Smorgon K - Vitebsk K -:-BOTSVANA: Premier League
16:00BDF XI - Morupule -:-16:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
BREZİLYA: Serie B
03:00America MG - Vila Nova -:-BREZİLYA: Gaucho 2
01:00ErtelendiAimore - GE Bage -:-01:00ErtelendiLajeadense - Inter Santa Maria -:-
01:00ErtelendiMonsoon - Sao Gabriel -:-
01:30ErtelendiBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
21:00ErtelendiFutvida - Pelotas -:-
BREZİLYA: Maranhense - Playofflar
01:30Maranhao - Moto Club -:-BREZİLYA: Rondoniense - Playofflar
23:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BREZİLYA: Copa Espirito Santo - İlk etap
01:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BREZİLYA: Brasileiro U20
21:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-21:15ErtelendiCruzeiro U20 - Internacional U20 -:-
BURUNDİ: Coupe du President
16:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-16:00Rukinzo - Kayanza -:-
CEZAYİR: U21 League
19:00Belouizdad U21 - Ben Aknoun U21 -:-19:00Biskra U21 - Oran U21 -:-
19:00ErtelendiKabylie U21 - Constantine U21 -:-
19:00Khenchela U21 - MC Alger U21 -:-
19:00Paradou U21 - Chlef U21 -:-
19:00ErtelendiSetif U21 - US Souf U21 -:-
19:00USM Alger U21 - El Bayadh U21 -:-
DANİMARKA: Landspokal Kupası
18:00Silkeborg - Aarhus -:-DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Delfines Del Este - Cibao -:-23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-
02:00Moca - Universidad O&M -:-
DÜNYA: Olimpiyat Oyunları - Elemeler - Promotion
16:00Endonezya U23 - Gine U23 -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
13:00İsviçre U16 - İrlanda U16 -:-17:30Peru U20 - Kosta Rika U20 -:-
19:00Portekiz U16 - Avusturya U16 -:-
EKVADOR: Serie B
23:30Guayaquil City - Cuniburo -:-03:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
04:00Metapan - Luis Angel Firpo -:-00:0011 Deportivo - Alianza FC -:-
00:30Platense Municipal - Municipal Limeno -:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00Pyunik - Van -:-18:00Ararat - Noah -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00FC Gandzasar - Noah 2 -:-15:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
20:00Viimsi JK K - Saku Sporting K -:-ETİYOPYA: Premier League
15:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-18:00Dire Dawa - Adama City -:-
FAROE ADALARI: Faroe Islands Cup
16:00TB Tvoroyri - Toftir -:-17:00B36 Torshavn - Runavik -:-
18:00Streymur - HB Torshavn -:-
FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
15:00Jazz Pori - TPS Turku -:-15:00LPS - Mariehamn -:-
17:15VaKP - P-Iirot Rauma -:-
18:00PuiU - GrIFK -:-
18:30KPV - Jaro -:-
20:00Haka 2 - Inter Turku 2 -:-
FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
14:15KuPS K - HJK K -:-GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00ErtelendiHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-01:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
03:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
03:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
03:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
05:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-01:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
03:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
03:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
03:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
GÜRCİSTAN: Liga 3
15:00Betlemi - Zestafoni -:-15:00Gardabani - Bakhmaro -:-
15:00Matchakhela - Gonio -:-
15:00Merani Martvili - Borjomi -:-
15:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 -:-
15:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
15:00Varketili - Guria -:-
19:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
03:00Genesis - Marathon -:-05:06Olimpia - Motagua -:-
IRAK: Stars League
15:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-18:00Baghdad - Zakho -:-
18:00Karbala - Duhok -:-
20:15Al Minaa - Al Naft -:-
22:30Al Zawraa - Naft Missan -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00Wigan U21 - Crewe U21 -:-İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
19:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina -:-19:30H. Haifa - Sakhnin -:-
İSRAİL: Liga Alef - Relegation
19:00H. Bnei Lod - H. Marmorek -:-İSVEÇ: 1. Lig - Norra
13:00Umeå - Stocksund -:-15:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
15:30Pitea - Vasalund -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
14:00Eskilsminne - Onsala -:-14:00Olympic - Angelholm -:-
14:00Torslanda - Falkenberg -:-
14:00Tvaaker - Norrby -:-
15:00Torns - Jonkoping -:-
17:00Oskarshamn - Lunds -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
15:00Ahlafors IF - Kumla -:-15:00IFK Skovde - Motala -:-
15:00Saffle SK - Kongahalla -:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
16:00IF Brommapojkarna K - Pitea K -:-16:00Örebro K - Kristianstad K -:-
16:00Trelleborg K - AIK K -:-
16:00Vittsjo K - Linköping K -:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
19:00Aarau - Sion -:-19:00Nyonnais - Bellinzona -:-
19:00Wil - Baden -:-
İZLANDA: Division 1
19:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-19:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
İZLANDA: Besta deild Women
19:00Tindastoll K - Fylkir K -:-19:00Vikingur Reykjavik K - Thor/KA K -:-
KANADA: Championship
02:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-02:00CS Saint-Laurent - Toronto FC -:-
KATAR: Emir Cup
17:15Al-Sadd - Al Markhiya -:-20:00Al-Rayyan - Al Khor -:-
20:00Al-Wakra - Muaither SC -:-
KAZAKİSTAN: First Division
13:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 -:-13:00Okzhetpes - Altai -:-
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
16:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
12:00Abdish-Ata - Alga -:-14:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
KOLOMBİYA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena -:-03:30Pereira - Fortaleza -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-KOSOVA: Superliga
16:00Feronikeli - Liria -:-16:00Fushe Kosova - Dukagjini -:-
16:00Gjilani - KF Llapi -:-
16:00Malisheva - FC Ballkani -:-
16:00Prishtina - Drita -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Guanacasteca - Zeledon -:-03:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
04:00AD Santos - Alajuelense -:-
05:30Herediano - Puntarenas FC -:-
KUVEYT: Division 1
19:05Al Sulaibikhat - Al Sahel -:-19:05Yarmouk - Al Tadamon -:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-16:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
16:00Tadamon - Tripoli -:-
LÜKSEMBURG: Luxembourg Cup
20:30Hesperange - Niedercorn -:-MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
04:05Guadalajara - Toluca -:-06:16Pachuca - Club America -:-
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
04:00Atlante - Leones Negros -:-MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Playofflar
03:00Tecos - Los Cabos -:-04:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes -:-
05:00Irapuato - Porto Palmeiras -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
02:00Uruapan - Ayense -:-MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
18:00U.N.A.M. U23 - Necaxa U23 -:-18:30Pachuca U23 - Atl. San Luis U23 -:-
MISIR: Premier Lig
16:00Ismaily - El Daklyeh -:-19:00Smouha - ZED -:-
19:00ErtelendiZamalek - Enppi -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Ayeyawady - Dagon -:-12:00Dagon Port - Silver Stars -:-
12:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
12:30Yadanarbon - Myawady -:-
NİJERYA: NPFL
18:00Kwara - Rivers United -:-NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar
04:00Esteli - Ocotal -:-05:00Diriangen - Jalapa -:-
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
01:00Managua FC U20 - Ferretti U20 -:-NORVEÇ: Division 3 - Group 1
14:00Stord - Floro -:-NORVEÇ: Division 3 - Group 2
15:00Vidar - Vindbjart -:-NORVEÇ: NM Kupası
19:00Strömsgodset - Lilleström -:-NORVEÇ: Kupa - Bayanlar
14:00Steinkjer K - Bossmo & Ytteren K -:-17:00Raufoss K - Sogndal K -:-
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
16:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-16:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:30Freetown City - East End Lions -:-SOMALİ: National league
15:30Sahafi - Dekedda -:-SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Feiha - Al Fateh -:-18:00Al Riyadh - Al-Taawon -:-
21:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh -:-
ŞİLİ: Primer B
02:00San Luis - U. De Concepcion -:-ŞİLİ: Primera Division Women
23:00Palestino K - Colo Colo K -:-TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-16:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
18:15Azam - Simba -:-
20:30Namungo - Geita Gold -:-
TÜRKİYE: TFF 2. Lig Playofflar
15:30Iğdır FK - İskenderunspor -:-15:30Trabzon FK - Ankaraspor -:-
20:0024 Erzincanspor - Menemen FK -:-
20:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin İdmanyurdu -:-
UKRAYNA: Premier League
15:30Kolos Kovalivka - Zorya -:-ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Salt - Aqaba -:-18:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
20:45Al Hussein - Al Jalil -:-
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-15:15Hanoi FC - Viettel -:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-16:00Ilioupoli - Kalamata -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.